عمل اسلیو معده در دزفول

عمل اسلیو معده در دزفول
فهرست مطالب

در این مقاله به بررسی موضوع عمل اسلیو معده در دزفول خواهیم پرداخت. اگر شما نیز همانند بسیاری از افرادی که تمایل به داشتن اندامی زیبا دارند و یا از بیماری چاقی رنج می برید، می باشید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

عمل اسلیو معده در دزفول
عمل اسلیو معده در دزفول

موارد تأثیرگذار بر هزینه های عمل اسلیو معده در دزفول

 • مهمترین عامل بر هزینه عمل اسلیو معده تخصص و مهارت پزشک که هرچقدر میزان تخصص پزشک بالاتر باشد و دستمزد بالای هم دریافت خواهد کرد.
 • هزینه های بیمارستان خصوصی و دولتی
 • استفاده از بیمه 
 • هزینه مشاوره اولیه
مطالب زیر را در این مقاله می خوانیم:
 • دکتر سلیمی کیست؟
 • محاسن عمل اسلیو معده
 • چاقی یک بیماری کشنده است
 • علل افزایش بیماری چاقی
 • بهترین راه فرار از چاقی چیست
 • عمل اسلیو معده چه اثری بر بدن دارد
 • موارد منع عمل اسلیو معده
 • خصایص عمل اسلیو معده
 • کارهای قبل از عمل اسلیو معده
 • کارهای بعد از عمل اسلیو معده
 • کلام پایانی

 

تعداد افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند، روز به روز در حال افزایش است.

امروزه به جهت داشتن تغذیه نامناسب و نیز عدم تحرک، افراد زیادی دچار این بیماری شده اند. بیماری چاقی شاید به ظاهر یک بیماری به نظر نرسد، اما خود، عامل به وجود آمدن بسیاری از انواع بیماری ها می باشد.

در این میان، تعداد بسیاری از افرادی که از این بیماری رنج می برند، به ورزش و رژیم های غذایی روی می آورند. شاید در برخی از موارد این روش ها برای مدت کوتاهی پاسخگوی نیاز فرد باشند، اما دردسرهای خاص خود را دارند.

در بسیاری از موارد دیده می شود که فرد با گرفتن رژیم های سخت غذایی و انجام ورزش های مداوم، موفق به کاهش وزن نشده است.

از طرفی، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی و یا ورزش، نیاز به زمان بسیار دارد

از طرفی، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی و یا ورزش، نیاز به زمان بسیار دارد. به کمک این دو روش، فرد در مدت زمان طولانی می تواند وزن خود را کاهش دهد.

البته ذکر این نکته اساسی است که کاهش وزنی که به کمک این روش ها بوجود می آید، حالت دائمی نداشته و با یک تغییر کوچک و بی احتیاطی، مجدداً فرد به اضافه وزن دچار می گردد.

از طرفی، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی و یا ورزش، نیاز به زمان بسیار دارد
از طرفی، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی و یا ورزش، نیاز به زمان بسیار دارد

علاوه بر این، گذر زمان برای بسیاری از افرادی که دچار بیماری چاقی می باشند، بسیار خطرناک است. به عنوان نمونه، فردی که به بیماری دیابت نوع 2 گرفتار است و یا فشار خون و یا آپنه خواب دارد، نمی تواند مدت طولانی برای بهبود صبر کند. گذر زمان برای این افراد، حکم زوال است.

عمل اسلیو معده یک روش بسیار مؤثر برای افرادی می باشد که با رژیم های غذایی و یا ورزش نتوانسته اند به وزن دلخواه خود دست یابند و یا از یک بیماری مرتبط با چاقی رنج می برند.

این عمل جراحی، می تواند با کاهش وزن سریع در این افراد، ایشان را به وزن دلخواه خود رسانده و از شر بیماری های مرتبط با آن، آنها را در امان نگه دارد.

پیشنهاد می کنیم از پست اسلیو معده بهتره یا بای پس دیدن کنید.

دکتر سلیمی کیست؟

در راستای شرح مبحث عمل اسلیو معده در دزفول به معرفی دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح اسلیو معده در تهران می پردازیم.

جناب آقای دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی از نوع پیشرفته می باشد.

همچنین دکتر سلیمی فوق تخصص در زمینه جراحی چاقی و متابولیک نیز می باشند.

دکتر سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی یا به اختصار IFSO می باشند. پشتوانه دکتر سلیمی، سال ها تجربه ایشان در زمینه انجام انواع جراحی های چاقی می باشد.

دکتر سلیمی کیست؟
دکتر سلیمی کیست؟

دکتر سلیمی با داشتن تجربه فراوان در زمینه جراحی های چاقی از جمله، عمل اسلیو معده، بهترین گزینه برای انجام عمل جراحی چاقی، به شمار می رود.

از همین رو، در این مقاله از بسیاری از سخنان و توصیه های دکتر سلیمی، در زمینه انجام عمل اسلیو معده، بهره گرفته ایم. چنان چه شما نیز دچار بیماری چاقی می باشید و به دنبال راهی برای رهایی از آن هستید، با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

محاسن عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده به عنوان یکی از محبوب ترین راه های درمان چاقی می باشد که امروزه در میان افراد در تمامی گروه های سنی، بسیار شایع می باشد. عمل اسلیو معده می تواند راهی مناسب برای درمان چاقی و بیماری های مرتبط با آن، نظیر دیابت نوع دو و فشار خون، به شمار آید.

عمل اسلیو معده، عملی نسبتاً سبک می باشد که کمترین عارضه را برای فرد بیمار، به همراه خواهد داشت. این عمل چنان چه به روش لاپاروسکوپی انجام گیرد، جزو عمل های غیرتهاجمی به شمار می رود.

محاسن عمل اسلیو معده
محاسن عمل اسلیو معده

دکتر سلیمی، متخصص در زمینه انجام جراحی چاقی به روش لاپاراسکوپی، عمل اسلیو معده را به همین روش، یعنی روش لاپاراسکوپی انجام می دهد.

عمل جراحی اسلیو معده اگر به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، مدت زمان بسیار کوتاهی طول می کشد و چنان چه فرد به تمامی توصیه های پزشک توجه نماید، بهبودی سریع و عدم بازگشت اضافه وزن، از محاسن بسیار بزرگ عمل اسلیو معده می باشد. از همین رو عمل اسلیو معده بسیار پرطرفدار می باشد.

فرد پس از انجام این عمل جراحی، می تواند به راحتی وزن خود را کاهش داده و با رعایت توصیه های جراح، این کاهش وزن را برای همیشه حفظ نماید.

عدم نیاز به بستری شدن طولانی مدت

یکی دیگر از نکات مثبت عمل اسلیو معده، عدم نیاز به بستری شدن طولانی مدت، پس از انجام عمل جراحی می باشد. از همین رو، بیمار می تواند پس از انجام عمل جراحی اسلیو معده، خصوصاً اگر به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، به زودی مرخص شده و به منزل بازگردد.

از طرفی بهبودی عمل اسلیو معده بسیار سریع می باشد. لذا فرد بیمار پس از گذشت مدت زمانی اندک، می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود بازگردد. تمامی مواردی که گفتیم، خود نشانگر این است که چرا این عمل چاقی، امروزه از محبوب ترین انواع جراحی های چاقی شده است.

عمل اسلیو معده یک روش ایمن برای کاهش وزن به شمار می رود

عمل اسلیو معده یک روش ایمن برای کاهش وزن به شمار می رود. همان طور که به آن اشاره شد، عمل اسلیو معده یک روش غیرتهاجمی می باشد که در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد و کاهش وزنی همیشگی را برای فرد چاق به ارمغان خواهد آورد.

عمل اسلیو معده یک روش ایمن برای کاهش وزن به شمار می رود
عمل اسلیو معده یک روش ایمن برای کاهش وزن به شمار می رود

در مقاله ای که پیش روی شماست به بررسی موضوع عمل اسلیو معده در دزفول می پردازیم. در این راستا به بیان  توصیه ها و سخنان دکتر سلیمی در زمینه عمل اسلیو معده پرداخته ایم.

چنان چه شما نیز همانند بسیاری از هم وطنان عزیزمان از بیماری چاقی رنج می برید و خصوصاً ساکن شهر زیبای دزفول می باشید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

دکتر سلیمی، فوق تخصص جراحی اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، همراه همیشگی عزیزان مبتلا به بیماری چاقی می باشد و آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره به عزیزان هم وطن، به خصوص مردمان شهر دزفول می باشد.

در حال حاضر، دکتر سلیمی در شهر تهران مشغول به فعالیت می باشند و پذیرای بیماران گرامی از سرتاسر میهن عزیزمان هستند.

از سرتاسر کشور مراجعان بسیاری برای درمان بیماری چاقی خود و انجام عمل اسلیو معده به ایشان مراجعه می نمایند. از همین رو، اگر از بیماری چاقی رنج می برید و در شهر دزفول اقامت دارید، به شما توصیه می کنیم برای انجام مشاوره و خدمات عمل اسلیو معده به تهران آمده و از دکتر سلیمی برای درمان بیماری خود، یاری بجویید.

چاقی یک بیماری کشنده است

بیماری چاقی امروزه در میان بسیاری از نوجوانان و جوانان و همچنین افراد در هر سن و سالی، شایع شده است. بیماری چاقی یا همان Obesity و یا در درجه حاد آن یعنی چاقی مفرد  یا همان Obesity morbid می تواند یک بیماری کشنده به شمار رود.

سازمان بهداشت جهانی، آماری معادل 30 درصد از جمعیت بزرگسال جهان را، به عنوان افراد چاق، در نظر گرفته است. از طرفی، شاید بیشتر ما، چاقی را به عنوان یک بیماری در نظر نگیریم، اما، این بیماری در حقیقت به عنوان دومین عامل کشنده و مرگ و میر در جهان به شمار می رود.

چاقی یک بیماری کشنده است
چاقی یک بیماری کشنده است

عمل اسلیو معده، روشی بسیار پسندیده برای کاهش وزن بوده و آن را می توان به جرات به عنوان تنها روش کاهش وزن و حفظ تناسب اندام به صورت دائمی، بیان نمود. با انجام عمل اسلیو معده، فرد مبتلا به چاقی مفرد، می تواند احتمال مرگ خود را در اثر چاقی، به حداقل و یا به صفر، کاهش دهد.

دکتر سلیمی  جراح متخصص در زمینه عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، عمل اسلیو معده را به عنوان بهترین گزینه برای افرادی که از بیماری چاقی مفرد رنج می برند، ذکر می کند.

بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند

بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند. از جمله این بیماری ها، دیابت نوع دو و بیماری های جدی مرتبط با قلب و عروق می باشد. که این دو نوع بیماری خود می توانند احتمال مرگ فرد را از این طرق، بسیار افزایش دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال را مطالعه کنید.

بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند
بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند

دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح چاقی در تهران و نامی آشنا به عنوان جراح عمل اسلیو معده در دزفول و تمامی نقاط ایران، در ابتدا به بررسی شرایط بیمار پرداخته و در صورت واجد شرایط بودن وی، اقدام به انجام عمل اسلیو معده می نماید.

در همین راستا، از تمامی عزیزانی که در شهر زیبای دزفول می باشند و تمایل به انجام عمل اسلیو معده دارند، دعوت می کنیم تا برای مشاوره و انجام کلیه خدمات عمل اسلیو معده به تهران و نزد دکتر سلیمی، بیایند و کاهش وزن دائمی خود را تضمین نمایند.

در این مقاله به بررسی موضوع ” عمل اسلیو معده در دزفول ” پرداخته ایم. اگر شما نیز دچار بیماری چاقی می باشید و به دنبال راهی برای رهایی از آن هستید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند
بیشتر افرادی که به بیماری چاقی مبتلا هستند، عموماً از بیماری های حاشیه ای آن نیز رنج می برند

علل افزایش بیماری چاقی

شیوع این بیماری در کشور های توسعه یافته و در حال توسعه به شدت در حال افزایش می باشد. درست است که در این گونه از کشورها، میزان بهداشت و دانش سلامتی در سطح بالایی قرار دارد، اما آمار نشانگر افزایش روز افزون بیماری چاقی در میان این افراد می باشد.

افزایش بیماری چاقی به سبب سبک نادرست زندگی می باشد. امروزه سبک زندگی نشسته در میان افراد در تمامی کشورهای جهان، بسیار زیاد دیده می شود.

با بهره گیری از اینترنت و خدمات الکتریکی و الکترونیکی و استفاده از ماشینها در انجام کارهایی که روزی توسط انسان انجام می شد، از جمله عوامل تاثیر گذار بر افزایش بیماری چاقی به شمار می رود.

از طرفی، سبک خورد و خوراک نیز در بسیاری از کشورها نسبت به گذشته تغییر کرده است. امروزه به سبب افزایش سرعت زندگی و با توجه به اینکه بیشتر کارها حالت نشسته و وقت گیر دارند، بیشتر افراد دیگر زمانی را برای تهیه یک غذای سالم نمی گذرانند. از همین رو، ایشان روی به مصرف غذاهایی ناسالم که عموماً پرنمک و چرب می باشند، آورده اند.

علل افزایش بیماری چاقی
علل افزایش بیماری چاقی

غذاهایی که از میزان نمک و روغن بسیاری برخوردار باشند، نه تنها سلامت فرد را به خطر می اندازند، بلکه برای وی افزایش وزن و در پی این افزایش وزن، بیماری چاقی مفرد را به ارمغان می آورند. یکی از دلایل بیماری چاقی، خوردن بیش از حد می باشد که به سبب بزرگ بودن حجم معده است.

بهترین راه فرار از چاقی چیست

به صورت کلی، دکتر سلیمی، بیمارانی را که به بیماری چاقی دچار می باشند به دو دسته تقسیم می کنند. برخی از بیماران دچار بیماری چاقی خفیف و یا از نوع یک می باشند.

در این نوع از بیماری چاقی، فرد می تواند با بهره گیری از یک رژیم غذایی حساب شده و انجام حرکات ورزشی مناسب و مداوم، به تناسب اندام دلخواهش دست یابد.

در این زمینه، دکتر سلیمی، ابتدا به معاینه و بررسی شرایط بیمار پرداخته و چنان چه فرد به این نوع از بیماری چاقی دچار باشد، ایشان با ارائه یک مشاوره کاملاً علمی و ارائه یک رژیم غذایی مناسب و همچنین حرکات ورزشی مفید، به درمان وی می پردازد.

اما نوعی از بیماری چاقی می باشد که به عنوان چاقی مفرد شناخته می شود. در بیشتر موارد این نوع از بیماری چاقی به صورت ارثی به فرد مبتلا، منتقل شده است.

در بیشتر موارد این چنینی، فرد نه تنها از بیماری چاقی رنج می برد، بلکه به بیماری های مرتبط با آن نیز، مبتلا می باشد. در این مورد، می توان چاقی را چاقی مفرط در نظر گرفت.

بیماری چاقی با خود عموماً دیابت نوع 2 را به همراه خواهد داشت

اما به طور کلی بیماری چاقی با خود عموماً دیابت نوع 2 را به همراه خواهد داشت. در مواردی که افراد به بیماری چاقی مفرد دچار می باشند و یا از یکی از بیماری های مرتبط با آن رنج می برند، بهترین راه فرار، انجام عمل اسلیو معده می باشد.

بیماری چاقی با خود عموماً دیابت نوع 2 را به همراه خواهد داشت
بیماری چاقی با خود عموماً دیابت نوع 2 را به همراه خواهد داشت

توصیه دکتر سلیمی به بیمارانی که از چاقی مفرد رنج می برند و به یکی از بیماری های خطرناک مرتبط با آن نیز، مبتلا می باشند، انجام عمل اسلیو معده و کاهش وزن سریع می باشد. در این موارد، نمی توان مدت زمان بسیاری را برای کاهش وزن تلف نمود. زیرا گذر زمان در بسیاری از موارد برای فرد، بسیار کشنده خواهد بود.

در این مقاله سعی داریم به بررسی موضوع ” عمل اسلیو معده در دزفول ” بپردازیم. چنان چه تا به اینجای مقاله برای شما مفید بوده است، از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله، با ما همراه باشید.

عمل اسلیو معده چه اثری بر بدن دارد

عمل اسلیو معده یک روش تاثیر گذار بر روی اضافه وزن می باشد. در انجام عمل اسلیو معده، بخش وسیعی از معده از آن جدا شده و از بدن خارج می گردد. در نتیجه این عمل جراحی، حجم معده به 20 تا 25 درصد حجم اصلی خود کاهش می یابد.

این بدان معناست که تقریباً 75 درصد الی 80 درصد از حجم معده، از آن جدا می گردد. این امر سبب می شود که تمایل فرد به خوردن غذا به همین میزان، کاهش یابد. لذا، فرد هنگام مصرف غذا، خیلی زود احساس سیری کرده و دست از غذا خوردن می کشد.

دکتر سلیمی، به بیشتر افرادی که شاخص توده بدنی ایشان که با نام BMI شناخته می شود، از عد 35 بالاتر باشد، انجام عمل اسلیو معده را پیشنهاد می کند.

البته، در این میان، در برخی از موارد که فرد به بیماری های مرتبط با چاقی، نظیر دیابت نوع 2، فشار خون، بیماری های قلبی و عروقی و یا آپنه خواب دچار می باشد نیز، اگر شاخص توده بدنی 30 الی 35 داشته باشند، این عمل را توصیه می نماید.

همچنین چنان چه فرد دارای شاخص توده بدنی یا همان BMI 30 الی 35 باشد و توانایی انجام حرکات ورزشی را نداشته باشد نیز، عمل اسلیو معده برای او توصیه می گردد.

در بسیاری از موارد، فرد نمی تواند به یک رژیم غذایی خاص پایبند باشد

علاوه بر موارد مذکور، در بسیاری از موارد، فرد نمی تواند به یک رژیم غذایی خاص پایبند باشد. این بدان معناست که فرد از لحاظ ذهنی آمادگی گرفتن رژیم غذایی و تغییر در سبک خوردن خود را ندارد. دکتر سلیمی برای این افراد نیز، عمل اسلیو معده را به جهت کاهش وزن، تجویز می نماید.

در این میان، کاهش قند خون و تنظیم میزان قند خون، از دیگر فواید عمل اسلیو معده به شمار می رود. همان طور که می دانیم، عامل اصلی ابتلا به دیابت نوع 2، بالا بودن میزان قند خون در فرد می باشد. لذا در نتیجه انجام عمل اسلیو معده، میزان قند خون تنظیم شده و بیماری دیابت نوع 2 نیز، به تدریج بهبود و درمان می گردد.

در بسیاری از موارد، فرد نمی تواند به یک رژیم غذایی خاص پایبند باشد
در بسیاری از موارد، فرد نمی تواند به یک رژیم غذایی خاص پایبند باشد

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، بهترین و محبوب ترین اثر عمل اسلیو معده، ماندگاری کاهش وزن می باشد. این روش، تاثیر بسیار زیادی در کاهش وزن با سرعت بالا دارد. از طرفی این کاهش وزن به صورت دائمی در فرد باقی خواهد ماند.

کاهش وزن ناشی از عمل اسلیو معده، به گونه ای است که پس از گذشت دو سال از انجام عمل اسلیو معده، اضافه وزن فرد به میزان 75 الی 80 درصد، کاهش خواهد یافت و دیگر فرد به وزن قبلی خود و اضافه وزنی که داشته، باز نخواهد گشت.

دیگر محاسن عمل اسلیو معده

از دیگر محاسن عمل اسلیو معده علاوه بر کاهش وزن، بهبود بیماری هایی نظیر دیابت نوع دو، فشار خون بالا، آپنه خواب، بیماری های قلبی-عروقی و بسیاری از بیماری های مرتبط با چاقی مفرد، می باشد.

این امر خود یک عامل مشوق برای بسیاری از افرادی می باشد که از بیماری چاقی رنج می برند و تمامی راه های دیگر را برای درمان امتحان کرده اند و به نتیجه مطلوب خود دست نیافته اند.

دکتر سلیمی جراح متخصص در زمینه عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی و پزشک منتخب در میان بیماران می باشند.

از نظر بیمارانی که به ایشان برای انجام درمان مراجعه نموده اند، ایشان یک پزشک جراح با حوصله و با اخلاق می باشند که با دانش فراوان خود و راهنمایی های مثبت خود، اثری مثبت را به بیماران منتقل نموده و درمان ایشان را با حداکثر توان و انرژی خویش و با بهره گیری از دانش و تجربه فراوان، به عهده گرفته اند.

در این مقاله به بررسی موضوع ” عمل اسلیو معده در دزفول ” پرداخته ایم.

در این راستا به معرفی دکتر سلیمی جراح متخصص در زمینه عمل اسلیو معده پرداخته و از تمامی عزیزان در سرتاسر میهن عزیزمان، به خصوص شهر دزفول، دعوت می نماییم برای انجام مشاوره و درمان بیماری چاقی خود، به مطلب دکتر سلیمی در تهران، مراجعه نمایند.

تجربیات گسترده در زمینه انجام عمل اسلیو معده

دکتر سلیمی با توجه به تجربیات گسترده خویش در زمینه انجام عمل اسلیو معده، به عنوان بهترین گزینه برای جراحی چاقی، به شمار می رود.

همان طور که به آن اشاره شد، عمل اسلیو معده، علاوه بر درمان بیماری چاقی در درمان بسیاری از انواع بیماری نیز مؤثر می باشد.

تجربیات گسترده در زمینه انجام عمل اسلیو معده
تجربیات گسترده در زمینه انجام عمل اسلیو معده

در این بخش به ذکر این بیماری ها به صورت تفکیک شده، می پردازیم. ذکر این نکته حائز اهمیت است که عمل اسلیو معده نه تنها در درمان این بیماری ها مفید می باشد بلکه در درمان بسیاری از بیماری های روحی روانی متاثر از چاقی نیز، مؤثر می باشد. اما عمل اسلیو معده می تواند در درمان بیماری های ذیل تاثیرگذار باشد:

درمان بیماری های قلبی و عروقی که ناشی از اضافه وزن بوده و پس از انجام عمل اسلیو معده و کاهش وزن، این بیماری ها به تدریج بهبود یافته و یا به صورت تدریجی، درمان می شوند.

درمان بیماری های مرتبط با فشار خون و کلسترول بالا

درمان بیماری های مرتبط با فشار خون و کلسترول بالا نیز از دیگر محاسن عمل اسلیو معده می باشد. پس از انجام عمل اسلیو معده و با بهره گیری از رژیم غذایی مناسب ارائه شده توسط پزشک، فرد می بایست از میزان نمک و روغن حساب شده ای در رژیم غذایی خود، بهره بگیرد. لذا این میزان کنترل شده، مشکل فشار خون و کلسترول بالا را تا حد زیادی از بین می برد.

از طرف دیگر به سبب کوچک شدن حجم معده، فرد میزان کمتری غذا مصرف می کند. این بدان معناست که میزان جذب غذا نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این خود دلیلی بر کاهش وزن و کاهش فشار خون و کلسترول می باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست رژیم برای وزن 90 کیلو دیدن کنید.

درمان بیماری های مرتبط با فشار خون و کلسترول بالا
درمان بیماری های مرتبط با فشار خون و کلسترول بالا

بیماری دیگری که عموماً افراد چاق از آن رنج می برند، بیماری آپنه خواب می باشد. این بیماری در میان عموم به نام خرخر کردن معروف است. آپنه خواب در حقیقت نوعی مشکل تنفسی است که فرد چاق در هنگام خواب، نمی تواند به درستی نفس بکشد و به ناچار خرخر می کند.

در موارد بسیاری دیده شده است که پس از عمل اسلیو معده و کاهش وزن در فرد، بیماری آپنه خواب بهبود یافته و یا به طور کلی از بین می رود. این امر مشوق بسیاری از افراد چاق، برای انجام عمل اسلیو معده می باشد.

بیماری دیابت نوع دو

بیماری دیابت نوع دو، نوعی از بیماری دیابت می باشد که رابطه مستقیم با مشکل چاقی دارد. این بیماری در شرایط حاد منجر به مرگ می گردد. انجام عمل اسلیو معده، با کاهش وزن و تنظیم میزان قند جذب شده توسط خون، میزان قند خون را در فرد تنظیم می کند و از بالا رفتن قند خون، جلوگیری می کند.

با تداوم این روند، به تدریج شدت بیماری دیابت نوع 2 کاهش یافته و دیگر فرد نیازی به مصرف داروهای مرتبط با دیابت نخواهد داشت.

این روند تا به آنجا ادامه خواهد داشت که بیماری فرد به صورت کامل بهبود می یابد و دیگر نشانی از دیابت نوع 2، وجود نخواهد داشت.

بیماری های قلبی-عروقی

بسیاری از بیماری های قلبی-عروقی از چاقی نشات گرفته اند. لذا چاقی احتمال بروز سکته قلبی و مغزی را تا حد قابل توجهی، افزایش می دهد. با انجام عمل اسلیو معده و کاهش وزنی که در پی دارد،

این بیماری ها به تدریج بهبود می یابند و در پی آن، احتمال بروز سکته قبلی و یا مغزی که مرتبط با انسداد رگها و مشکلات قلبی و عروقی می باشد، به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به تدریج این احتمال به صفر می رسد.

علاوه بر این موارد، برخی از انواع سرطان، ارتباط مستقیمی با بیماری چاقی دارند. لذا پس از عمل اسلیو معده و از بین رفتن مشکل بیماری چاقی، احتمال ابتدا به این سرطان ها نیز بسیار کاهش می یابد.

بیماری چاقی، در برخی از افراد، احتمال بروز ناباروری را افزایش می دهد. لذا با انجام عمل اسلیو معده می توان از بروز این مشکل نیز، جلوگیری نمود.

بیماری های قلبی-عروقی
بیماری های قلبی-عروقی

تمامی موارد ذکر شده در بالا، نشان دهنده مزایای بسیار زیاد عمل اسلیو معده برای افرادی می باشد که از بیماری چاقی مفرد رنج می برند و یا مبتلا به یکی از بیماری های مرتبط با بیماری چاقی می باشند.

لذا دکتر سلیمی به عنوان بهترین متخصص جراحی اسلیو معده در تهران به تمامی عزیزانی که به بیماری چاقی مفرد دچارند، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی ایشان، در هر کجای ایران و به خصوص در شهر دزفول، توصیه می نماید که برای درمان خود، به مطلب ایشان، مراجعه نمایند و برای همیشه از شر وزن اضافی خود، رهایی یابند.

در این مقاله به بررسی موضوع عمل اسلیو معده در دزفول پرداخته ایم. اگر شما نیز از بیماری چاقی رنج می برید و به دنبال راهی برای رهایی از آن می باشید، با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

موارد منع عمل اسلیو معده

دکتر سلیمی، عمل اسلیو معده را برای تمامی افراد مجاز نمی دانند. ایشان پس از انجام بررسی های دقیق بر روی بیمار و تشخیص آنکه عمل اسلیو معده، بهترین راه ممکن برای کاهش وزن فرد می باشد، اقدام به انجام این عمل و تجویز آن برای بیمار می کنند.

موارد منع عمل اسلیو معده
موارد منع عمل اسلیو معده
دکتر سلیمی این عمل را برای برخی از افراد به صورت کلی، جایز نمی دانند. این افراد را می توان به صورت زیر، دسته بندی نمود:
 • بیمارانی که مبتلا به بیماری صرع می باشند
 • بیمارانی که مبتلا به بیماری های قلبی شدید می باشند
 • بیمارانی که دچار اختلالات عصبی و روانی هستند و تعادل روانی ندارند
 • افرادی که سن ایشان کمتر از 14 سال می باشد
 • افرادی که سن ایشان بیشتر از 75 سال می باشد
 • افرادی که شاخص توده بدنی ایشان یا همان BMI در بدن ایشان، در حالت نرمال بوده و بسیار پایین تر از حد یک فرد چاق می باشد. به طوری که آن فرد، چاق محسوب نشود.
 • افرادی که به سبب مصرف نوشیدنی های الکلی به بیماری چاقی دچار شده اند
 • افرادی که به سبب مصرف دخانیات و مواد مخدر به بیماری چاقی دچار شده اند
دکتر سلیمی این عمل را برای برخی از افراد به صورت کلی، جایز نمی دانند. این افراد را می توان به صورت زیر، دسته بندی نمود:
دکتر سلیمی این عمل را برای برخی از افراد به صورت کلی، جایز نمی دانند. این افراد را می توان به صورت زیر، دسته بندی نمود:

البته همان طور که به آن اشاره شد، تجویز عمل اسلیو معده به وسیله پزشک می بایست باشد و جراح با توجه به شرایط فرد اقدام به انجام و یا عدم انجام این عمل می نماید.

جناب آقای دکتر سلیمی متخصص در زمینه جراحی عمومی و همچنین دارای فوق تخصص در زمینه لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند.

تجربه انجام هزاران جراحی موفق اسلیو معده را دارند

ایشان تجربه انجام هزاران جراحی موفق اسلیو معده را دارند. همچنین ایشان دارای فوق تخصص در زمینه جراحی چاقی و متابولیک نیز می باشند.

ایشان با تکیه بر علم خویش و تجربیات بسیاری که در زمینه انجام انواع جراحی چاقی، به خصوص جراحی اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی دارند، به صورت صبورانه و مدبرانه، آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره و راهنمایی در زمینه انجام عمل اسلیو معده به هموطنان عزیز ایرانی و به خصوص عزیزان دزفولی می باشند.

چنان چه در شهر زیبای دزفول ساکن می باشید و از بیماری چاقی رنج می برید و به دنبال جراحی حاذق و چیره دست می باشید، بدون در نظر گرفتن فاصله زمانی و مکانی، با دکتر سلیمی ارتباط برقرار کرده و اقدام به اخذ جلسه مشاوره بنمایید و از ایشان درخواست راهنمایی کنید.

چنان چه ایشان شرایط شما را مساعد برای انجام عمل جراحی اسلیو بدانند، این عمل را برای شما به بهترین نحو ممکن، به انجام می رسانند.

در این مقاله به بررسی مبحث ” عمل اسلیو معده در دزفول ” پرداخته ایم. چنان چه تا به اینجای مقاله برای شما جذاب بوده است، با ما همچنان تا انتهای این مقاله، همراه باشید.

تجربه انجام هزاران جراحی موفق اسلیو معده را دارند
تجربه انجام هزاران جراحی موفق اسلیو معده را دارند

خصایص عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده دارای ویژگی های خاصی می باشد که در این بخش به برخی از این ویژگی های خاص، اشاره خواهیم کرد.

عمل اسلیو معده سبب کاهش وزن می گردد و این کاهش وزن با توجه به رعایت توصیه های پزشک توسط بیمار، برای همیشه باقی خواهد ماند.

عمل اسلیو معده مناسب برای افرادی می باشد که نمی توانند به مغز خود فرمان توقف خوردن را ارسال نمایند. به صورت ساده تر، این گونه افراد نمی دانند چه وقت و نمی توانند دست از غذا خوردن بکشند و به نوعی می توان این افراد را حجیم خوار دانست. این افراد کنترل غذا خوردن خود را ندارند.

پس از انجام عمل اسلیو معده، حجم معده کوچک می شود و این افراد حتی اگر تمایل به خوردن داشته باشند، دیگر معده ایشان توانایی جای دادن غذای بیشتر را در خود ندارد. این امر سبب می گردد که فرد دست از خوردن بکشد.

تاثیرات بیشتر بر کاهش وزن

عمل اسلیو معده نسبت به سایر جراحی های چاقی، تاثیرات بیشتری را بر کاهش وزن خواهد داشت.

عمل اسلیو معده برای افرادی مناسب است که شاخص توده بدنی ایشان بالاتر از 35 می باشد. البته با توجه به شرایط بیمار می توان افرادی که شاخص توده بدنی ایشان 30 تا 35 نیز می باشد را، شایسته عمل اسلیو معده دانست.

تاثیرات بیشتر بر کاهش وزن
تاثیرات بیشتر بر کاهش وزن

عمل اسلیو معده، چنان چه به روش لاپاراسکوپی، همان گونه دکتر سلیمی اقدام به انجام آن می نماید، انجام گیرد، یک روش غیرتهاجمی و بسیار آرام و ملایم تری نسبت به سایر انواع جراحی های چاقی می باشد.

در عمل اسلیو معده، هیچ گونه تغییری در سیستم گوارشی فرد داده نمی شود. لذا در کارکرد این سیستم هیچگونه خللی وارد نخواهد شد.

پس از عمل اسلیو معده و بهبودی پس از آن، چنان چه فرد نیاز به انجام عمل اندوسکوپی داشته باشد، می تواند اقدام به انجام این عمل بنماید و عمل اسلیو معده هیچگونه ممانعتی برای انجام اندوسکوپی به وجود نخواهد آورد.

در انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، نیاز به ایجاد برش بر روی بدن نمی باشد

در انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، نیاز به ایجاد برش بر روی بدن نمی باشد. در این روش تنها چندین سوراخ کوچک بر روی ناحیه شکم ایجاد می گردد که این سوراخ ها به زودی و راحتی بهبود می یابند. در این روش هیچ گونه برشی بر روی ناحیه شکم داده نمی شود. لذا، بهبودی پس از انجام عمل اسلیو معده بسیار سریع انجام می گیرد.

میزان درد در این عمل جراحی، بسیار کم و یا ناچیز می باشد.

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد، همگی از جمله خصوصیت های عمل اسلیو معده می باشند. تمامی این موارد، افراد دارای اضافه وزن را، مشتاق به انجام این عمل جراحی می نماید.

در انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، نیاز به ایجاد برش بر روی بدن نمی باشد
در انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، نیاز به ایجاد برش بر روی بدن نمی باشد

کارهای قبل از عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده همچون هر عمل جراحی دیگری، نیازمند به برخی از فعالیت ها پیش از انجام عمل می باشد. از همین رو، دکتر سلیمی، به عنوان بهترین جراح اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، پیش از انجام عمل جراحی اسلیو معده، چندین جلسه توجیهی را با بیمار برگزار می نماید.

در این جلسات توجیهی، کلیه مواردی را که فرد می بایست پیش از انجام عمل جراحی اسلیو معده، به آن عمل کند، توسط جراح متخصص دکتر سلیمی، ذکر می گردد.

دکتر سلیمی با دقت و حوصله تمام، به تمامی سؤالات و نکات ابهامی که بیمار در ذهن خود در زمینه انجام عمل اسلیو معده می پروراند، پاسخ می دهد.

در طی این جلسات مشاوره، دکتر سلیمی تمامی کارهایی را که فرد می بایست پیش از انجام عمل اسلیو انجام دهد، به وی گوشزد می نماید.

در طی این جلسات مشاوره که پیش از انجام عمل اسلیو معده انجام می گیرد، دکتر سلیمی سعی به توجیه بیمار خود می نماید.

فرد می بایست در ابتدا در سبک زندگی خویش، تغییر حاصل نماید

دکتر سلیمی به بیمار خود خاطر نشان می نماید که فرد می بایست در ابتدا در سبک زندگی خویش، تغییر حاصل نماید. از این رو بهتر است که این تغییر را پیش از انجام عمل اسلیو معده، آغاز نماید.

این خود گونه ای آمادگی ذهنی برای فرد به وجود می آورد که می بایست به صورت کلی، سبک زندگی خود را پس از انجام عمل اسلیو معده، تغییر دهد. دکتر سلیمی در جلسات پیش از عمل اسلیو معده، بیمار را به صورت کلی نسبت به این تغییرات، واقف می نماید.

فرد می بایست در ابتدا در سبک زندگی خویش، تغییر حاصل نماید
فرد می بایست در ابتدا در سبک زندگی خویش، تغییر حاصل نماید

دکتر سلیمی بر این باور است که افرادی که رژیم غذایی خود را پیش از عمل اسلیو معده آغاز نموده اند و به انجام ورزش های مداوم و منظم روی آورده اند، جراحی ساده تری را نسبت به افرادی که این کارها و اقدامات را انجام نداده اند، خواهند داشت.

یکی از مواردی که دکتر سلیمی بسیار بر آن تاکید دارند، مصرف قرص می باشد. چنان چه فرد متقاضی انجام عمل اسلیو معده، از قرص و یا داروی خاصی استفاده می کند و یا  داروی گیاهی خاصی را مصرف می کند، می بایست حتماً جراح را از آن مطلع سازد.

دکتر سلیمی، مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را از دو هفته پیش از انجام عمل اسلیو معده، ممنوع می داند

همچنین دکتر سلیمی، مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را از دو هفته پیش از انجام عمل اسلیو معده، ممنوع می داند. لذا فردی که تمایل دارد عمل اسلیو معده را انجام دهد بهتر است که از یک ماه پیش از عمل و یا حداقل از دو هفته پیش از آن، دست از مصرف مشروبات الکلی و یا دخانیات بردارد.

همچنین پیش از عمل اسلیو معده از یک روز قبل، مصرف هرگونه نوشیدنی و غذا مجاز نمی باشد.

دکتر سلیمی، به عنوان بهترین متخصص در زمینه انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی از تمامی عزیزان دزفولی دعوت می نماید که برای درمان بیماری چاقی خود و رهایی از این بیماری، به تهران آمده و نزد  متخصصی با تجربه، اقدام به انجام عمل جراحی اسلیو معده بنمایند.

در این مقاله به بررسی موضوع عمل اسلیو معده در دزفول پرداخته ایم. در این راستا به معرفی بهترین جراح اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، دکتر سلیمی، پرداخته ایم و از تمامی دوستان دارای اضافه وزن و مقیم شهر دزفول، دعوت به مراجعه به مطب این جراح حاذق نموده ایم.

کارهای بعد از عمل اسلیو معده

به گفته دکتر سلیمی، انجام کارهای پس از اسلیو معده از خود عمل اسلیو معده، تاثیرگذارتر می باشد. پس از انجام عمل اسلیو معده، دکتر سلیمی به بیمار یک رژیم غذایی متناسب با شرایط فرد به وی می دهد که فرد می بایست دقیقاً به آن رژیم غذایی عمل نماید.

کارهای بعد از عمل اسلیو معده
کارهای بعد از عمل اسلیو معده

همچنین، می بایست به سایر توصیه های جراح، در زمینه اقدامات پس از عمل اسلیو معده دقت شود تا بهبودی، سریعتر حاصل شده و فرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن دلخواه خویش دست یابد.

کلام پایانی

بیماری چاقی امروز به یکی از فراگیرترین انواع بیماری در سرتاسر جهان، مبدل گشته است.

این بیماری نه تنها برای فرد عوارض جسمانی نظیر ابتلا به دیابت نوع دو و بیماری های قلبی و عروقی و بسیاری دیگر از انواع بیماری ها را به دنبال خواهد داشت، بلکه منشاء بسیاری از بیماری های روحی و روانی، نظیر خود کم بینی و عدم اعتماد به نفس نیز می باشد.

از همین رو، بسیاری از این افراد برای کاهش وزن خود به رژیم غذایی و ورزش روی می آورند. این روش ها مفیدند اما نه برای همه! همچنین سرعت کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش بسیار کم می باشد.

برای افراد دارای اضافه وزن زیاد، عمل اسلیو معده به عنوان بهترین راه حل پیشنهادی، توسط جراحان حاذقی همچون دکتر سلیمی، ارائه می شود.

سرعت در کاهش وزن

عمل اسلیو معده با توجه به سرعت در کاهش وزن، می تواند فرد چاق را به آرزوی داشتن اندامی متناسب در کوتاه ترین زمان ممکن، برساند. همچنین بدن وی را، از وجود بسیاری از بیماری های مرتبط با چاقی، پاک می نماید.

چنانچه به بیماری چاقی دچار هستید و ساکن شهر دزفول می باشید، برای درمان بیماری چاقی و اضافه وزن، مراجعه به مطب دکتر سلیمی را به شما پیشنهاد می کنیم. دکتر سلیمی بهترین گزینه برای درمان بیماری چاقی و بهترین جراح اسلیو معده در ایران می باشد. پس با مراجعه به مطب دکتر سلیمی، از مشکلات بیماری چاقی، رهایی یابید.

در این مقاله به بررسی موضوع ” عمل اسلیو معده در دزفول ” پرداختیم. در همین راستا به تمامی عزیزانی که در هر کجای ایران می باشند و از بیماری چاقی رنج می برند، توصیه می کنیم برای درمان به تهران و به نزد دکتر سلیمی بیایند و از دردسرهای بیماری چاقی، برای همیشه راحت شوند.

توصیه می کنیم صفحات مربوط به عمل اسلیو معده در گرگان، عمل اسلیو معده در همدان و بهترین دکتر اسلیو معده در یزد را مطالعه نمایید.

https://cutt.ly/7KNG3rU

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید