عمل اسلیو معده در بندرعباس

عمل اسلیو معده در بندرعباس
فهرست مطالب

در این مقاله از سایت بهترین جراح معده در تهران، سعی داریم به بررسی موضوع عمل اسلیو معده در بندرعباس بپردازیم.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

چنانچه شما نیز از علاقه مندان به تناسب اندام می باشید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می نماییم.
توصیه می کنیم در کنار مطالعه این مقاله، مقاله های بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال و بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان را مطالعه کنید.

عمل اسلیو معده در بندرعباس
عمل اسلیو معده در بندرعباس

میزان کاهش وزن پس از عمل اسلیو معده در بندرعباس

پس از عمل اسلیو معده، فرد پس از گذشت یک تا دو سال می تواند تا 80 درصد از وزن اضافی خود را از دست بدهد.

این روند کاهش وزن، تا چندین سال پس از انجام عمل اسلیو معده ادامه خواهد داشت تا فرد به تناسب اندام رسیده و این تناسب اندام، برای همیشه در فرد، باقی خواهد ماند.

آن چه در این مقاله به آن پرداخته ایم:

عمل اسلیو معده در بندرعبارس

آشنایی با دکتر سلیمی

جراحی چاقی به چه معناست؟

بیماری چاقی و عوارض ابتلا به آن

در باره عمل اسلیو معده چه می دانید؟

چه کسانی کاندیدای مناسب برای عمل اسلیو معده می باشند؟

تاثیرات عمل اسلیو معده متناسب با گذر زمان

میزان کاهش وزن پس از عمل اسلیو معده

عوارض عمل اسلیو معده

دلیل محبوبیت عمل اسلیو معده

رژیم غذایی پس از عمل اسلیو معده

مراقبت های پس از عمل اسلیو معده

نکات مفید پس از عمل اسلیو معده

سخن پایانی

 

مدت های مدیدی است که تناسب اندام، به یکی از بزرگترین دغدغه های مردم در سرتاسر جهان مبدل شده است. سبک نادرست زندگی نشسته و روش نادرست خورد و خوارک که در حال حاضر به سنتی بین المللی تبدیل شده است، خود دلیلی بر افزایش آمار چاقی و افزایش وزن در بین مردمان جهان گشته است.

چاقی بیماری خطرناکی است

بدون تردید، چاقی، خود، بیماری خطرناکی است. این در حالی است که عوارض جانبی این بیماری، از خود چاقی بسیار خطرناک تر می باشند. از جمله بیماری هایی که ارتباط مستقیم با چاقی دارد، بیماری دیابت نوع 2 می باشد.

این بیماری عوارض بسیار نگران کننده ای را بر بدن فرد می گذارد و حال آنکه در شرایط حاد می تواند سبب از دست دادن جان فرد نیز گردد. از همین رو، بسیاری از افرادی که دچار اضافه وزن می باشند، به دنبال راهی برای بهبود و کاهش وزن خود هستند.

این افراد، از هر روشی، حال آن که ورزش و یا رژیم غذایی، در تلاشند تا کمی از وزن اضافی بدن خود را کاهش دهند. حال آن که دکتر سلیمی، جراح متخصص چاقی و لاپاراسکوپی، ورزش و یا رژیم های غذایی سخت را در بسیاری از موارد، بی فایده و گاهاً مضر بیان می نمایند.

به گفته دکتر سلیمی، بیشتر افراد پس از گذراندن یک دوره رژیم های سخت و طاقت فرسا، سرانجام از ادامه رژیم منصرف شده و به سبک و سیاق قبل بازمی گردند که دستاورد این عمل، بازگشت مجدد اضافه وزن، حتی بیشتر از قبل در این افراد می باشد.

انجام عمل اسلیو معده

در این میان، پزشکان حاذق در زمینه درمان بیماری چاقی، به دستاورد مهمی در این زمینه دست یافته اند. دکتر سلیمی، هم نظر و همگام با پزشکان حاذق بین المللی، بر این عقیده اند که بهترین راه و برگشت ناپذیرترین روش برای از بین بردن چربی ها و وزن اضافی بدن، انجام عمل اسلیو معده می باشد. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی چاقی محسوب می شود.

عمل اسلیو معده، یک روش مناسب برای به دست آوردن تناسب اندام به صورت دائمی می باشد. از سوی دیگر، این عمل جراحی هیچ گونه عوارض جانبی برای فرد نخواهد داشت. نکته مثبت عمل اسلیو معده به نسبت بسیاری از انواع رژیم های لاغری دیگر، عدم وجود هیچ گونه عوارض جانبی می باشد.

حال آن که بسیاری از رژیم های غذایی غیر استاندارد لاغری، عوارض سوء جبران ناپذیری را برای فرد به همراه دارند. از جمله این موارد، مشکلات مرتبط با ضعف و ناتوانی در برابر بیماری ها می باشد که این امر، خود نشانگر نا مطمئن بودن پیروی از رژیم های غذایی لاغری غیر استاندارد برای کاهش لاغری می باشد.

لذا در این مقاله، سعی کرده ایم به بررسی عمل اسلیو معده بپردازیم. در این راستا از راهنمایی های دکتر سلیمی، بهترین جراح متخصص لاپاراسکوپی بهره گرفته ایم.

انجام عمل اسلیو معده
انجام عمل اسلیو معده

شما در حال خواندن مقاله ای در ارتباط با “عمل اسلیو معده در بندرعباس” می‌باشید. از تمامی علاقه مندان به این مبحث، دعوت می کنیم تا انتهای مقاله “عمل اسلیو معده در بندرعباس” ما را همراهی نمایند.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنید.

عمل اسلیو معده در بندرعبارس

در جای جای کشور عزیزمان ایران نیز امروزه چاقی به یک معضل عظیم تبدیل شده است. در ایران نیز، همگام با تمامی کشورهای جهان، سبک زندگی نادرست و تغذیه غیر استاندارد، آمار چاقی را به شدت در میان مردم در هر سن و جنسیتی به حد خطرناکی رسانیده است.

در این میان، در بندرعباس نیز بسیاری از افرادی که به بیماری چاقی دچار شده اند و یا از بیماری های مرتبط به چاقی، نظیر دیابت نوع 2، انواع بیماری های قلبی و عروقی، آپنه خواب و بسیاری دیگر از این بیماری ها رنج می برند، به دنبال راهی برای کاهش وزن خود می باشند.

عمل اسلیو معده در بندرعبارس
عمل اسلیو معده در بندرعبارس

چاقی، نه تنها در شکل ظاهری افراد تاثیرات بسیار منفی می گذارد، بلکه آثار جسمی و روحی بسیار جبران ناپذیر و ناخوشایندی را برای بیمار به همراه خواهد داشت. بندرعباس، شهری پرجمعیت در قسمت جنوبی کشور می باشد که با توجه به جمعیت بسیاری که در این شهر متمرکز شده اند، مردمان خونگرم آن، از شرایط نامطلوب پزشکی در این شهر، همواره نالان می باشند.

لذا، یافتن پزشکی حاذق و با تجربه که بتواند انجام عمل حساس اسلیو معده را به درستی و به بهترین شیوه ممکن انجام دهد، کاری بسیار دشوار و بلکه ناممکن به نظر می رسد. به همین سبب، بسیاری از عزیزان بندر عباسی، برای انجام عمل اسلیو معده، تصمیم به سفر به تهران می گیرند تا تحت نظر دکتر سلیمی قرار بگیرند.

شهر تهران مهد علم پزشکی می باشد

بدون تردید، شهر تهران مهد علم پزشکی می باشد که در این دریای بیکران، پزشکان بسیاری درصدد انجام عمل اسلیو معده می باشند. این امر، یافتن و انتخاب پزشکی حاذق را برای انجام عمل اسلیو معده برای این عزیزان کاری بسیار دشوار ساخته است.

از همین رو، در این مقاله به معرفی دکتر سلیمی، معتبرترین جراح متخصص در امر جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پرداخته ایم. با توجه به سوابق درخشان دکتر سلیمی، کار انتخاب جراح، برای دوستان علاقه مند به جراحی چاقی که در بندرعباس ساکن می باشند، بسیار آسان می گردد.

لذا توصیه اکید ما به افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند و در شهر بندرعباس سکونت دارند، سفر به شهر تهران و مراجعه به مطب دکتر سلیمی، به منظور انجام معاینات اولیه و در صورت لزوم، انجام عمل اسلیو معده می باشد.

شهر تهران مهد علم پزشکی می باشد
شهر تهران مهد علم پزشکی می باشد

شما اکنون در حال خواندن مقاله ای در ارتباط با “عمل اسلیو معده در بندرعباس” می باشید. اگر شما نیز به دنبال راهی برای به دست آوردن وزن متعادل می باشید، خواندن این مقاله برای شما، بسیار مفید خواهد بود.

آشنایی با دکتر مهدی سلیمی

در زمینه انجام هر نوع عمل جراحی، بزرگترین دغدغه بیماران، همیشه یافتن یک جراح مجرب بوده است. عمل جراحی چاقی نیز به سبب داشتن پیچیدگی های خاصی که دارد، نمی تواند به دست هر جراحی انجام گیرد.

به همین سبب، در این زمینه، یافتن یک جراح با تجربه، در درجه اول اهمیت قرار می گیرد. در همین راستا، در این بخش به معرفی جناب آقای دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص جراحی چاقی پرداخته ایم.

جناب آقای دکتر سلیمی، متخصص در زمینه انجام جراحی عمومی می باشند. همچنین ایشان فوق تخصص در زمینه لاپاراسکوپی پیشرفته و انجام جراحی چاقی و متابولیک نیز هستند. علاوه بر این، دکتر سلیمی، عضوی از انجمن جهانی جراحان چاقی یا همان IFSO هستند.

ایشان با شماره پزشکی معتبر و قابل استناد و با سال ها تجربه در زمینه انجام انواع عمل های جراحی چاقی، به خصوص عمل جراحی اسلیو معده، بهترین گزینه برای افرادی می باشند که تمایل به انجام عمل جراحی چاقی از نوع اسلیو را دارند.

آشنایی با دکتر مهدی سلیمی
آشنایی با دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی، با تکیه بر تجربه طولانی مدت خویش و داشتن هزاران بیمار راضی و خشنود از انجام عمل اسلیو معده، می توانند بهترین گزینه و انتخابی صحیح، برای عزیزان ساکن بندرعباس باشند.

اهمیت وجود یک جراح خوب

اهمیت وجود یک جراح خوب، تا به آنجا می باشد که می توان مسافت زمانی و مکانی را برای انجام عمل جراحی اسلیو نادیده گرفت. چنانچه عمل اسلیو معده به دست جراحی حاذق همچون دکتر سلیمی انجام گیرد، می تواند نتیجه دلخواه را برای فرد در زمان کوتاه تر و با شرایط مناسب تری به ارمغان آورد.

همچنین انجام عمل اسلیو معده، چنانچه به دست دکتر سلیمی انجام شود، به گفته بیماران و شاهدان، بدون هیچ گونه عوارض جانبی برای بیمار خواهد بود. علاوه بر این و بر اساس تجربه بیماران و شاهدان، دکتر سلیمی، انجام عمل اسلیو معده را بهترین گزینه برای افرادی می دانند که از رژیم غذایی و ورزش های سنگین، نتوانسته اند به نتیجه مطلوب تناسب اندام دست یابند.

این عمل جراحی از آن رو پیشنهاد می شود که علاوه بر کاهش وزن و رساندن به تناسب اندام در کوتاه ترین زمان ممکن، این تناسب اندام را برای همیشه به فرد هدیه می کند. دکتر سلیمی، شرط داشتن تناسب اندام همیشگی را، انجام عمل اسلیو معده و رعایت دستورات جراح پس از انجام عمل جراحی اسلیو بیان می کنند.

تلاش و کوشش خود بیمار پس از انجام جراحی اسلیو معده

بدون تردید، تلاش و کوشش خود بیمار پس از انجام جراحی اسلیو معده، نقش بسیار مهمی را در رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی ایفا می کند. در جنوب کشورمان به خصوص در بندرعباس، تعداد افرادی که گرفتار بیماری چاقی می باشند، روز به روز در حال افزایش می باشد و نبود جراحی حاذق در امر عمل اسلیو، بسیار نمایان است.

تلاش و کوشش خود بیمار پس از انجام جراحی اسلیو معده
تلاش و کوشش خود بیمار پس از انجام جراحی اسلیو معده

از همین رو، توصیه ما به عزیزان ساکن بندرعباس که به بیماری چاقی و یا بیماری های مرتبط با آن مبتلا می باشند، عزیمت به شهر تهران و مراجعه به مطب دکتر سلیمی می باشد. بدون تردید، داشتن یک بدن سالم، ارزش طی مسافتی این چنین را خواهد داشت.

قابل ذکر است که در مقاله “عمل اسلیو معده در بندرعباس”، به بررسی جوانب مختلف انجام عمل اسلیو معده، پرداخته ایم. لذا، از تمامی افراد مشتاق به داشتن وزنی ایده آل و عاری از هر گونه چربی اضافی، دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله جذاب، با ما همراه شوند.

جراحی چاقی به چه معناست؟

جراحی چاقی با نام اصلی Obesity Surgery در سرتاسر جهان، عملی کامل شناخته شده می‌باشد. نام دیگر این جراحی، Bariatric Surgery می باشد. جراحی چاقی، به صورت کلی به روش های گوناگونی گفته می شود ک، با ایجاد تغییراتی فیزیکی در بدن بیمار، سبب می گردند که بیماری چاقی در فرد، بهبود یابد و یا در بیشتر موارد، به صورت کلی از بین برود و این بهبودی برای همیشه باقی بماند.

برای ایجاد کاهش وزن در یک پروسه طولانی، بهتر است که از روش های کاملاً استاندارد بهره گرفته شود. این سبک های استاندارد، عموماً سبب ایجاد تغییرات بر هورمون های بخش روده و معده می شوند. هورمون هایی که پیام سیری و یا گرسنگی را به مغز انسان می رسانند.

با بهره گیری از یک روش مناسب و استاندارد برای کاهش وزن همچون انجام عمل اسلیو معده، میزان این هورمون ها، به تدریج به حد نرمال و مطلوب رسیده و در یک پروسه نه چندان طولانی مدت، سبب ایجاد تناسب اندام می گردد.

بیماری چاقی و عوارض ابتلا به آن

بیماری چاقی، بدون شک یکی از پیچیده ترین انواع بیماری به شمار می رود. دلیل اصلی ابتلا به این بیماری، تجمع چربی ها در نواحی مختلف بدن از جمله شکم و پهلو می باشد. چاقی علاوه بر نا همگون نشان دادن فیزیک بدن، عوارض سوء بسیار زیادی را برای افراد مبتلا به آن، به همراه دارد.

افرادی که به این بیماری دچار هستند، اکثراً دارای بیماری های روحی و روانی می شوند. دلیل این امر، عدم پذیرش توسط جامعه و در نتیجه آن کاهش اعتماد به نفس در این افراد می باشد. به همین سبب، بیشتر افراد چاق، افرادی منزوی و گوشه گیر می باشند.

علاوه بر این، داشتن بیماری چاقی، تنها سبب عدم تناسب اندام نمی شود. بلکه، بسیاری از بیماری های جانبی، ارتباط مستقیمی با این بیماری دارند. بیماری چاقی را می توان عامل اصلی ابتلای افراد به بیماری دیابت نوع 2 به شمار آورد.

بیماری چاقی و عوارض ابتلا به آن
بیماری چاقی و عوارض ابتلا به آن

این بیماری یک بیماری خطرناک می باشد که در آن، بدن قادر به تنظیم میزان قند خون نمی باشد. چربی حاصل از چاقی، مزید بر علت می باشد و سبب دامن زدن به شدت این بیماری می گردد.

در این مقاله، سعی داریم به بررسی موضوع “عمل اسلیو معده در بندرعباس” بپردازیم. در همین راستا به معرفی دکتر سلیمی، بهترین جراح متخصص در عمل اسلیو معده، پرداخته ایم و از راهنمایی های ایشان در این زمینه، بهره گرفته ایم. اگر شما نیز به دنبال راهی برای رسیدن به تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی نرمال می باشید، ما را تا انتهای این مقاله، همراهی کنید.

فشار خون

همچنین مشکل فشار خون، از دیگر عوارض جانبی ابتلا به چاقی به شمار می رود. از دیگر موارد می توان به بروز مشکلات قلبی و عروقی و مشکل آپنه خواب و حتی در موارد بسیاری، احتمال افزایش بروز سکته قلبی و مغزی اشاره کرد.

دکتر سلیمی، راه نجات از مشکل چاقی را انجام عمل اسلیو معده بیان می کنند. در همین راستا، به عزیزان ساکن بندرعباس که مبتلا به بیماری چاقی و یا عوارض جانبی آن می باشند، توصیه اکید می نماید که در انتخاب جراح دقت نموده و خود را به دست پزشکان بی تجربه نسپارند.

توصیه اکید ما به دوستان ساکن بندرعباس که به هدف تناسب اندام و کاهش وزن و خلاصی از بیماری های مرتبط با چاقی تصمیم به انجام عمل اسلیو معده گرفته اند، عزیمت به تهران به هدف دستیابی به نتیجه نهایی مطلوب می باشد.

این افراد، با مراجعه به مطب دکتر سلیمی، جراح متخصص عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، آینده روشن خود را که شامل رسیدن به وزن ایده آل می باشد، تضمین می نمایند.

انجام عمل اسلیو معده با بهره گیری از روشی اصولی، سبب می گردد که خطر ابتلا به بیماری های جانبی مرتبط با چاقی کاهش یافته و یا به صورت کامل از بین برود.

پس از انجام عمل اسلیو معده، فرد در سبک زندگی خود می بایست تغییرات عمده ای را اعمال نماید که این امر، می تواند علاوه بر تناسب اندام و کاهش وزن، شانس شروع یک سبک زندگی نرمال را به فرد هدیه می کند.

در خصوص عمل اسلیو معده چه می دانید؟

در زبان انگلیسی، کلمه اسلیو به معنای آستین می باشد. اما شاید این سؤال پیش بیاید که چه ارتباطی بین یک عمل جراحی چاقی و آستین وجود دارد!؟ این نام، از آنجا برگرفته شده است که در جریان عمل جراحی اسلیو معده، پزشک جراح، بخش عظیمی از معده فرد را از آن جدا کرده و تنها بخش کوچکی از معده را باقی می گذارد.

بخش بازمانده معده، شباهت بسیار زیادی به آستین پیراهن دارد. از همین رو، این عمل جراحی به عنوان عمل اسلیو، در سرتاسر جهان شهرت یافته است. در نتیجه عمل جراحی اسلیو، معده فرد بیمار به شکل یک آستین خوش تراش و صاف مبدل می گردد.

این مقاله به بررسی موضوع “عمل اسلیو معده در بندرعباس” پرداخته است. از تمامی عزیزان ساکن بندرعباس که مشتاق به رسیدن به تناسب اندام می باشند، دعوت می کنیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایند.

در خصوص عمل اسلیو معده چه می دانید؟
در خصوص عمل اسلیو معده چه می دانید؟

کوچک کردن اندازه معده و به عبارتی حجم معده، راز کاهش وزن پس از عمل اسلیو می باشد. این کاهش وزن، از آن رو رخ می دهد که فرد، میزان کمتری غذا را مصرف می نماید و با پر شدن سریع حجم معده، دست از غذا خوردن می کشد.

این در حالیست که اگر بیمار با توجه به رژیم غذایی مناسبی که جراح پس از انجام عمل اسلیو معده برای وی تجویز می نماید، هیچ گونه کمبود ویتامین و یا پروتئین و یا سایر مواد مورد نیاز بدن را، پیدا نخواهد کرد و تنها اثری که می تواند این عمل جراحی برای وی داشته باشد، به دست آوردن یک تناسب اندام دائمی می باشد.

در عمل اسلیو معده، به صورت تقریبی 70 تا 75 درصد از معده توسط جراح بریده می شود

در عمل اسلیو معده، به صورت تقریبی 70 تا 75 درصد از معده توسط جراح بریده می شود. البته در برخی از موارد این درصد، به صلاحدید جراح، قابل تغییر می باشد. به طوری که در برخی از موارد، حتی ممکن است این درصد به 80 درصد نیز افزایش یابد.

حجم معده باقیمانده که چیزی در حدود 25 تا 30 درصد از کل حجم معده فرد را در بر خواهد گرفت، توسط منگنه مخصوص اسلیو، بخیه زده می شود و تبدیل به معده اصلی فرد می گردد. این بخش باقیمانده یا همان اسلیو بازمانده از معده، بسیار شبیه به یک لوله باریک می باشد.

پس از انجام عمل اسلیو معده به سبب کوچک شدن حجم معده، فرد به سرعت احساس سیری کرده و این احساس به مدت طولانی در فرد، باقی می ماند. از همین رو، می توان گفت که پس از این عمل جراحی، اشتهای فرد به حد قابل توجهی کاهش می یابد.

با کم شدن میزان غذای مصرفی، عمل کاهش وزن انجام می گیرد. همچنین پس از انجام عمل اسلیو، تغییراتی نیز در بخش هورمون های گوارشی ایجاد می گردد که این تغییرات نیز در سرعت کاهش وزن بسیار مؤثر می باشند.

در عمل اسلیو معده، به صورت تقریبی 70 تا 75 درصد از معده توسط جراح بریده می شود
در عمل اسلیو معده، به صورت تقریبی 70 تا 75 درصد از معده توسط جراح بریده می شود

با از بین رفتن عارضه چاقی، عوارض جانبی آن نظیر انواع بیماری های قلبی و عروقی، مشکل فشار خون بالا و نیز دیابت نوع 2 به تدریج از بین خواهند رفت.

شما در حال خواندن مقاله “عمل اسلیو معده در بندرعباس” می باشید. با ما همچنان همراه باشید.

کاندیدای مناسب برای عمل اسلیو

عمل اسلیو معده، راهی مناسب و استاندارد و در عین حال سریع برای کاهش وزن می باشد. دکتر سلیمی، انجام عمل اسلیو معده را به افرادی توصیه می کند که در معرض ابتلا به بیماری های مرتبط با چاقی می باشند و یا به چاقی مفرط دچار می باشند.

از جمله مواردی که در آن دکتر سلیمی انجام عمل اسلیو معده را به بیماران خود توصیه می نماید، در ذیل لیست شده اند:
 • افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی
 • افراد دارای مشکل فشار خون بالا
 • افرادی که میزان کلسترول خون ایشان بسیار بالا می باشد.
 • افرادی که دارای مشکل آپنه خواب می باشند. این افراد از اختلالات تنفسی در هنگام خواب رنج می برند.
 • افراد مبتلا به دیابت از نوع 2
 • افرادی که مشکوک به بروز سکته قلبی و یا مغزی می باشند.
 • افراد دارای سرطان و یا مشکوک به ابتلا به انواع سرطان
 • افرادی که به مشکلات ناباروری دچار می باشند.

دکتر سلیمی، به این افراد عمل اسلیو معده را توصیه می نماید. دلیل این امر، نداشتن زمان کافی برای گرفتن رژیم غذایی و ورزش می باشد. البته شایان ذکر است که در بسیاری از موارد، این دو مورد نمی توانند تاثیرات مطلوب و دلخواه فرد را به همراه داشته باشند.

از طرفی، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی و ورزش، عموماً بسیار زمانبر می باشد. اما در بسیاری از موارد که افراد دچار بیماری های خطرناک مرتبط با مشکل چاقی می باشند، زمانی برای از دست دادن نداشته و هر لحظه برای ایشان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مقاله به هدف ارائه اطلاعات در زمینه ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” نگاشته شده است. اگر علاقه مند به این موضوع می باشید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

از جمله مواردی که در آن دکتر سلیمی انجام عمل اسلیو معده را به بیماران خود توصیه می نماید، در ذیل لیست شده اند:
از جمله مواردی که در آن دکتر سلیمی انجام عمل اسلیو معده را به بیماران خود توصیه می نماید، در ذیل لیست شده اند:

از طرف دیگر، رژیم غذایی و ورزش نمی توانند در خصوص افرادی که ابتلا به چاقی مفرط دارند، مفید واقع گردند.

در ذیل به افرادی که دکتر سلیمی به ایشان توصیه اکید می کند که عمل اسلیو معده را انجام دهند، اشاره کرده ایم:

افرادی که شاخص توده بدنی ایشان یا همان BMI، از 40 بیشتر باشد. به صورت کلی در این حالت، گفته می شود که فرد به چاقی مفرط دچار می باشد.

برای افرادی که شاخص توده بدنی ایشان از 35 تا 40 باشد نیز عمل اسلیو معده بهترین گزینه برای کاهش وزن می باشد. به این افراد، چاق گفته می شود. عموماً افراد مبتلا به بیماری چاقی و یا به صورت حاد آن، دچار چاقی مفرط، دارای بیماری های جانبی مرتبط با چاقی، نظیر دیابت نوع 2، فشار خون بالا و همچنین انسداد عروق خونی و اختلالات تنفسی و … نی، می باشند.

علاوه بر موارد ذکر شده، افرادی که شاخص توده بدنی ایشان بین 30 تا 35 می باشد و در معرض عوارض شدید ناشی از ابتلا به بیماری چاقی نیز می باشند، طبق نظر جراح و موافقت وی، می توانند عمل اسلیو معده را انجام دهند.

در ذیل به افرادی که دکتر سلیمی به ایشان توصیه اکید می کند که عمل اسلیو معده را انجام دهند، اشاره کرده ایم:
در ذیل به افرادی که دکتر سلیمی به ایشان توصیه اکید می کند که عمل اسلیو معده را انجام دهند، اشاره کرده ایم:

تمامی موارد ذکر شده در بالا، مواردی می باشند که ملزم به انجام عمل اسلیو معده می باشند. لازم به ذکر است که به سبب اهمیت تناسب اندام و سلامتی جسمی و روحی، انجام این عمل جراحی، برای همه افراد واجد شرایط در هر کجای جهان، اجباری می باشد.

مراجعه به تهران

از همین رو چنانچه ساکن بندرعباس می باشید و از بیماری چاقی و عوارض این بیماری در رنج می باشید، توصیه می کنیم که برای رهایی از این مشکل، به شهر تهران و به نزد جراح متخصص چاقی و اسلیو معده، جناب آقای دکتر سلیمی آمده و از مشورت ها و خدمات ایشان در این زمینه، بهره مند گردید.

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع “عمل اسلیو معده در بندرعباس” پرداخته ایم.

مراجعه به تهران
مراجعه به تهران

در این رابطه، به عزیزان علاقه مند به انجام عمل اسلیو معده که در بندرعباس ساکن می باشند، پیشنهاد می کنیم که برای حفظ سلامتی خود و اخذ بهترین نتیجه ممکن از انجام این عمل جراحی، به تهران و به نزد دکتر سلیمی آمده و از ایشان برای بهبود وضعیت خود مشاوره و وقت عمل اسلیو معده بگیرند.

در ادامه به بررسی تاثیرات عمل اسلیو معده در دراز مدت و کوتاه مدت، خواهیم پرداخت. با ما همچنان همراه باشید.

تاثیرات عمل اسلیو معده متناسب با گذر زمان

بدون تردید، عمل اسلیو معده تنها راه مؤثر برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام در میان مدت می باشد. البته کاهش وزنی که پس از انجام عمل اسلیو به وجود می آید، در افراد مختلف، به مقدار متفاوتی می باشد.

این تغییرات، رابطه بسیار مستقمی با شرایط فیزیکی و جسمانی فرد و همچنین سبک زندگی و خورد و خوراک وی دارد. اما به طور متوسط، می توان این گونه بیان کرد که چنانچه فرد، تمایل به رسیدن تبه ناسب اندام داشته باشد، این هدف، پس از دوره زمانی 1 تا 3 سال، به انجام خواهد رسید.

عوارض عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده را می توان از جمله کم عارضه ترین نوع عمل جراحی به شمار آورد. درست است که عمل اسلیو معده از انواع عمل های جراحی تهاجمی به شمار می رود، اما بهبودی سریع و دوره نقاهت کوتاه مدت آن، به خصوص اگر به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، بسیار چشمگیر می باشد.

همچنین در روش لاپاراسکوپی، سوراخ های بسیار کوچکی بر شکم ایجاد می شوند که این امر، سبب جلوگیری از بروز مشکلاتی نظیر عفونت در محل زخم و یا حساسیت به نخ بخیه می شود.

همچنین، چنانچه بیمار به توصیه های جراح خود، پیش و پس از انجام عمل جراحی عمل نماید، بهبودی کوتاه مدتی را تجربه خواهد کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن، می تواند به انجام فعالیت های روزانه خویش بازگردد.

عوارض عمل اسلیو معده
عوارض عمل اسلیو معده

شما در حال خواندن مقاله ای مرتبط با موضوع ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” می باشید. اگر ساکن بندرعباس می باشید و از بیماری چاقی و یا بیماری های مرتبط با آن در رنج و عذاب هستید، با مراجعه به دکتر سلیمی در تهران، این مشکل را برای همیشه بر طرف نمایید. ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید.

دکتر سلیمی بهترین جراح متخصص چاقی و لاپاراسکوپی، عمل اسلیو معده را به روش لاپاراسکوپی انجام می دهد.

با توجه به این امر که این روش، کمترین عارضه را برای بیمار به همراه خواهد داشت و تناسب اندامی دائمی را برای فرد به ارمغان خواهد آورد، به تمامی افراد علاقه مند به انجام جراحی چاقی، به خصوص عزیزان ساکن شهر بندرعباس، توصیه می شود برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن خود، اقدام به انجام عمل اسلیو معده بنمایند.

دکتر سلیمی

در همین راستا، بدون تردید انجام این عمل جراحی نزد جراح حاذقی همچون دکتر سلیمی، کاری هوشمندانه می باشد. دکتر سلیمی، عمل اسلیو معده را به روش لاپاراسکوپی انجام می دهد و با توجه به تجربه موفقی که ایشان در زمینه این عمل جراحی دارند، بهترین گزینه به شمار می روند.

لذا از عزیزان ساکن بندرعباس که از بیماری چاقی رنج می برند و به دنبال راهی برای رهایی از آن می باشند، پیشنهاد می کنیم به شهر تهران و به نزد دکتر سلیمی آمده و از توصیه و مشاوره های ایشان و نیز در صورت لزوم، خدمات مرتبط با انجام عمل اسلیو معده، بهره مند گردند.

بدون تردید، فاصله مکانی بین تهران و بندرعباس، نمی تواند ایجاد محدودیتی برای به دست آوردن سلامتی دائمی فرد باشد. یکی از عوارضی که برخی از افراد به آن اشاره می کنند، افزایش حجم معده پس از انجام عمل اسلیو معده می باشد.

در این زمینه، چنانچه فرد به توصیه های جراح خود به دقت توجه کند و آن ها را انجام دهد، به هیچ عنوان با این مشکل مواجه نخواهد شد. البته شایان ذکر است که مدتی پس از انجام عمل اسلیو، امکان افزایش حجم معده تا 10 درصد وجود دارد که این به نسبت 80 درصدی از حجم معده که از آن بریده و جدا شده است، بسیار ناچیز می باشد.

دکتر سلیمی
دکتر سلیمی

همان طور که به آن اشاره شد، عمل اسلیو معده هیچ گونه عارضه ای در پی نخواهد داشت و چنانچه فرد پس از انجام این عمل جراحی، دچار عوارضی همچون حالت تهوع و استفراغ شد، جای هیچ نگرانی نمی باشد. زیرا که این عوارض، پس از گذشت تنها چند روز پس از انجام عمل جراحی، به صورت کامل از بین می روند.

اگر ساکن بندرعباس می باشید و از بیماری چاقی در عذاب هستید، ما را تا انتهای مبحث ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” همراهی نمایید.

دلیل محبوبیت عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده، بدون تردید یک روش درمانی مناسب و قابل اعتماد به نسبت سایر روش های درمانی چاقی به شمار می رود. افرادی که دارای اضافه وزن می باشند و به کمک روش های سنتی نظیر ورزش و یا گرفتن رژیم های غذایی مختلف نتوانسته اند به وزن متناسب و دلخواه خود برسند، عموماً عمل اسلیو معده را برای درمان مشکل خود انتخاب می نمایند.

این عمل جراحی فواید بسیاری را برای فرد بیمار به همراه دارد. یکی از مهمترین فواید عمل اسلیو معده، کاهش وزن در مدت زمان کوتاه می باشد. اما نکته بسیار با اهمیت تر در زمینه عمل اسلیو معده، این امر است که بر خلاف سایر روش های لاغری که تنها در مدت زمان مشخصی می توانند تناسب اندام را حفظ نمایند، این روش درمانی، یک تناسب اندام دائمی را به فرد هدیه می کند.

دلیل محبوبیت عمل اسلیو معده
دلیل محبوبیت عمل اسلیو معده

پس از عمل اسلیو معده، حجم معده فرد کاهش می یابد و این امر سبب محدود کردن میزان غذای مصرفی فرد در طول روز می گردد. بدون تردید، بهترین راه کم کردن وزن، همان محدود کردن میزان مصرف غذا می باشد.

عمل اسلیو معده، چنانچه به دست جراح حاذقی چون دکتر سلیمی انجام گیرد، به روش لاپاراسکوپی انجام خواهد شد

عمل اسلیو معده، چنانچه به دست جراح حاذقی چون دکتر سلیمی انجام گیرد، به روش لاپاراسکوپی انجام خواهد شد. در روش جراحی به روش لاپارسکوپی، دیگر نیازی به زدن برش های عظیم روی شکم به هدف انجام عمل جراحی وجود ندارد.

در این روش، تنها سوراخ های بسیار کوچکی بر شکم ایجاد شده و عمل جراحی از طریق این سوراخ ها انجام می گیرد. چنانچه عمل جراحی به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، دوره نقاهت کمتری را در پی خواهد داشت و بهبودی پس از انجام عمل جراحی، با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.

از همین رو، بیمار در زمان کوتاه تری می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود بازگردد. این امر، خود مزیتی بزرگ در زمینه عمل اسلیو معده به شمار می رود. همان طور که به آن در پیش اشاره شد، در طی عمل اسلیو معده، در حدود 70 تا 80 درصد حجم معده بریده می شود و قسمت باقیمانده توسط منگنه مخصوص جراحی بخیه زده می شود.

شما در حال خواندن مقاله ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” می باشید. اگر شما از ساکنان شهر زیبای بندرعباس می باشید و به بیماری چاقی دچار می باشید، توصیه می کنیم که به شهر تهران آمده و به نزد دکتر سلیمی، بروید. دکتر سلیمی، همواره بهترین راه حل را به مراجعه کنندگان عزیز، ارائه می دهند.

اما چنانچه بخواهیم از فواید عمل اسلیو معده ذکر کنیم، می توانیم موارد زیر را به صورت لیستی از این فواید بیان نماییم:
 • کاهش میزان احساس گرسنگی و در پی آن، ایجاد حالت بی اشتهایی در بیمار. از آنجا که حجم معده در پی انجام عمل اسلیو معده بسیار کوچکتر می گردد، فرد با خوردن میزان کمی غذا، احساس سیری زود هنگام کرده و این احساس سیری، به مدت طولانی در فرد باقی خواهد ماند.
 • مدت زمان انجام عمل اسلیو معده نسبت به سایر روش های جراحی چاقی، بسیار کوتاه مدت تر می باشد. از همین رو، هیچ گونه نگرانی از لحاظ مضرات داروهای بیهوشی طولانی مدت، وجود نخواهد داشت.
 • در عمل اسلیو معده، تنها حجم معده کوچک می گردد و در ساختار گوارشی و روده، هیچ گونه تغییری داده نمی شود. این امر، سبب می گردد که پس از انجام عمل اسلیو معده، هیچ مشکلی در روند سیستم گوارشی، به سبب کوتاه تر شدن طول روده ایجاد نگردد.
 • در روش اسلیو معده، بر خلاف برخی از انواع جراحی های چاقی، نیازی به گذاشتن یک جسم خارجی در بدن وجود ندارد.
 • کاهش وزن با سرعت بالا و رسیدن به تناسب اندام در زمانی کمتر از 2 سال، بدون هیچ نوع عارضه جانبی
 • عمل اسلیو معده یک جراحی کم خطر و با کمترین عارضه می باشد.
 • عمل اسلیو معده، عملی غیر قابل بازگشت می باشد. بدین معنا که وزن کم شده پس از انجام عمل اسلیو معده، دیگر بازنخواهد گشت.
 • با بهره گیری از یک رژیم غذایی استاندارد و توصیه شده توسط پزشک جراح، فرد با هیچ گونه کمبود مواد غذایی مواجه نخواهد شد.
 • انجام عمل اسلیو معده، هیچ گونه محدودیتی برای انجام عمل آندوسکوپی نمی باشد. در طی عمل اسلیو، هیچ تغییری در ساختار سیستم گوارشی داده نمی شود. به همین سبب، عمل آندوسکوپی پس از این عمل، امکانپذیر می باشد.

این مقاله به هدف ارائه اطلاعات در زمینه ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” نگاشته شده است. از تمامی علاقه مندان به این مبحث، دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله، با ما همراه باشند.

اما چنانچه بخواهیم از فواید عمل اسلیو معده ذکر کنیم، می توانیم موارد زیر را به صورت لیستی از این فواید بیان نماییم:
اما چنانچه بخواهیم از فواید عمل اسلیو معده ذکر کنیم، می توانیم موارد زیر را به صورت لیستی از این فواید بیان نماییم:

رژیم غذایی پس از عمل اسلیو معده

پس از انجام عمل اسلیو معده، پزشک معالج برای یک بازه زمانی مشخص، یک رژیم غذایی استاندارد را بر اساس شرایط فرد، تجویز می نماید. این در حالیست که به تدریج، از سختگیری های مرتبط با رژیم غذایی کاسته شده و فرد به تدریج قادر است از هر نوع مواد غذایی مصرف نماید و هیچ محدودیت غذایی نخواهد داشت.

با توجه به این امر که حجم معده پس از عمل اسلیو بسیار کم می شود، می بایست در روزهای پس از عمل اسلیو، یک رژیم غذایی سبک استفاده شود و کم کم مواد غذایی مختلف به این رژیم غذایی اضافه گردد.

اما این نکته باید در نظر گرفته شود که مصرف مواد غذایی پس از عمل اسلیو، در حجم بسیار کمتری می باشد. دکتر سلیمی به افرادی که مناسب برای انجام عمل اسلیو می باشند، توصیه می نماید که پیش از انجام این عمل، سعی در تغییر سبک زندگی خود بنمایند و آمادگی یک تغییر بزرگ را در زندگی خود، داشته باشند.

این امر، سبب ایجاد یک آمادگی ذهنی در فرد می گردد تا بتواند با سبک زندگی جدید، خود را تطبیق دهد. به عنوان نمونه، فرد نباید پس از عمل اسلیو، به میزان زیادی از مواد غذایی قندی مصرف نماید. این امر سبب کاهش روند کم شدن وزن و حتی ضعف عمومی بدن می گردد.

ریزه خواری

همچنین چنانچه فرد به ریزه خواری روی آورد، نه تنها کاهش وزنی به وجود نخواهد آمد، بلکه ممکن است باعث افزایش وزن تدریجی گردد. لذا، گرفتن یک رژیم غذایی مناسب و تلاش در ادامه رژیم غذایی، بهترین راه برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام و در ادامه آن، حفظ این تناسب اندام به صورت دائمی می باشد.

پس از انجام عمل اسلیو معده، یک رژیم غذایی مناسب با توجه به نیازهای بدن برای فرد تجویز می شود. چنانچه فرد به صورت درست این برنامه غذایی را دنبال کند، هیچ گونه عوارض جانبی مرتبط با مشکلات گوارشی را تجربه نخواهد کرد.

از همین رو معمولاً در هفته های اول، به بیمار توصیه اکید می شود که تنها غذاهایی را مصرف نمایند که به صورت مایع باشند و به تدریج شروع به مصرف غذاها، به صورت پوره شده بنماید. سپس به صلاحدید پزشک، فرد می تواند به تدریج شروع به خوردن غذاهای جامد بنماید.

اگر ساکن بندرعباس می باشید و دچار بیماری چاقی هستید، ما را تا انتهای مقاله “‌عمل اسلیو معده در بندرعباس” همراهی کنید و با آمدن به تهران و مراجعه به دکتر سلیمی، تناسب اندام دائمی خود را تضمین نمایید.

ریزه خواری
ریزه خواری

مراقبت های پس از عمل اسلیو معده

پس از گذشت چند ساعت از انجام عمل اسلیو معده، از فرد خواسته می شود که شروع به راه رفتن کند. این کار به سبب جلوگیری از امکان لخته شدن خون در پاها می باشد. انجام عمل اسلیو، چنانچه به دست دکتر سلیمی و به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، کمترین درد ممکن را خواهد داشت.

البته شدت درد در افراد مختلف، متفاوت می باشد. از همین رو، پس از انجام این عمل جراحی، با بررسی میزان درد فرد، مسکن برای فرد تجویز می شود. دوره بستری پس از عمل اسلیو، کوتاه مدت یعنی یک و یا نهایتاً دو روز می باشد.

از همین رو، عزیزان ساکن شهرستان و به خصوص بندرعباس، می توانند بدون نگرانی از بستری شدن طولانی مدت، به تهران آمده و برای انجام عمل اسلیو معده، به دکتر سلیمی مراجعه نمایند.

نکته حائز اهمیت، پیروی از توصیه های پزشک می باشد. از مواردی که پس از انجام عمل اسلیو توصیه می شود، مصرف آب فراوان می باشد. مصرف آب، سبب می شود که فرد دچار کم آبی پس از عمل جراحی نگردد.

مراقبت های پس از عمل اسلیو معده
مراقبت های پس از عمل اسلیو معده

همچنین در صورت داشتن هرگونه درد شدید در ناحیه شکم و یا معده، می بایست حتماً جراح را در جریان گذاشت. بهتر است برای بهبود بهتر، کمتر از داروهای مسکن استفاده شود و تنها در موارد لزوم، اقدام به مصرف آن ها شود.

پیاده روی و انجام ورزش های سبک تحت نظر پزشک، در سرعت بخشیدن به روند بهبودی فرد، بسیار مؤثر می باشند. از بلند کردن اجسام سنگین، باید پرهیز شود. پس از انجام عمل اسلیو، بهتر است که فرد حداقل به مدت 2 هفته، در حالت استراحت کامل باشد.

نکات مفید پس از عمل اسلیو معده

پس از انجام عمل جراحی اسلیو معده، بهتر است موارد زیر رعایت شوند:

 • غذا خوردن می بایست به آرامی انجام شود و غذا به خوبی جویده شود.
 • مصرف سه وعده غذایی اصلی در طول روز، توصیه می شود.
 • در صورت احساس گرسنگی، بین وعده های اصلی غذایی، خوردن یک میان وعده کوچک، بلامانع می باشد.
 • پروتئین، سبزیجات و میوه ها، می بایست به صورت کافی مصرف گردند.
 • مصرف انواع ویتامین ها و مکمل ها بنا بر توصیه پزشک

اگر می خواهید بدانید اسلیو معده بهتره یا بای پس کلیک نمایید.

سخن پایانی

امروزه مشکل چاقی، به یکی از بزرگترین دغدغه های بشری مبدل گردیده است. به همین سبب، بسیاری از افراد در سرتاسر جهان، به دنبال راهی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن تناسب اندام می باشند. یکی از مؤثرترین راه های کاهش وزن، انجام عمل اسلیو معده می باشد.

با توجه به پرطرفدار بودن این سبک جراحی، پزشکان بسیاری در کشور عزیزمان اقدام به انجام این عمل جراحی می نمایند. اما در این میان، سپردن خود به دست پزشکی ناشناس، کاری نابخردانه می باشد.

در این میان، بسیاری از عزیزان ساکن بندرعباس، برای انجام عمل اسلیو معده و اخذ مشاوراتی کارساز در امر کاهش وزن، به تهران آمده و اقدام به اخذ مشاوره از جناب آقای دکتر سلیمی می نمایند.

تجربه بالای دکتر سلیمی در امر جراحی های چاقی و لاپاراسکوپی، ریسک انجام این عمل جراحی را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.

لذا از تمامی افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند و به دنبال راهی برای فرار از آن می باشند، دکتر سلیمی را به عنوان بهترین گزینه معرفی می نماییم و از همه افراد، در هر کجای کشورمان به خصوص بخش بندرعباس، توصیه می کنیم به تهران و به نزد دکتر سلیمی بروند و از توصیه ها و مشورت های مفید ایشان، بهره مند گردند.

در این مقاله، موضوع ” عمل اسلیو معده در بندرعباس ” مورد بررسی قرار گرفته است. امید است که اطلاعات آمده در این مقاله، برای عزیزان علاقه مند به انجام عمل اسلیو معده که ساکن ناحیه بندرعباس می باشند، مفید واقع شده باشد.

https://cutt.ly/oVocH1y

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید