کلینیک ابدومینوپلاستی

کلینیک ابدومینوپلاستی
فهرست مطالب

کلینیک ابدومینوپلاستی و یا همان کلینیک جراحی شکم و لاغری، یکی از مراکز پزشکی است که در زمینه ی بررسی، تشخیص و درمان اختلالات شکم و ناحیه ی شکمی، فعالیت می کند.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

کلینیک ابدومینوپلاستی، از جمله مراکزی است که پزشکان و متخصصان مجرب آن، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات پیشرفته از جمله لیزر، دستگاه های تصویربرداری و… برخورد با مشکلات مربوط به بیماران را بر عهده می گیرند.

ابدومینوپلاستی چیست؟ در این مقاله، قصد داریم تا در مورد کلینیک های ابدومینوپلاستی و وظائف این کلینیک ها بحث کرده و به بررسی جراحی ابدومینوپلاستی بپردازیم.

در صورتی که شما نیز قصد کاهش وزن و لاغری با استفاده از روش های نوین را داشته باشید، انجام این جراحی، می تواند به عنوان روشی نسبتا مناسب در این جهت به کار گرفته شود.

کلینیک ابدومینوپلاستی
کلینیک ابدومینوپلاستی

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید ادامه ی این مقاله را مطالعه کرده و اطلاعات تکمیلی را در این زمینه به دست آورید.

پیشنهاد می کنیم از پست عوارض ابدومینوپلاستی دیدن کنید.

مشورت با پزشک متخصص

البته باید توجه داشته باشید که مراجعه به کلینیک ابدومینوپلاستی و انجام انواع جراحی های لاغری و فرم دهی بدن حتما باید بر اساس مشورت با پزشک متخصص صورت پذیرد.

همچنین، لازم به توضیح است که جراحی چاقی، بهترین گزینه برای کاهش وزن و لاغری محسوب میشود و جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، به عنوان بهترین متخصص جراحی چاقی، توصیه می کند که حتما، از روش جراحی چاقی، برای کاهش وزن، استفاده نمایید.

 

منظور از کلینیک ابدومینوپلاستی چیست و چه کارهایی در آن انجام می شود؟

کلینیک ابدومینوپلاستی، یک مرکز پزشکی است که در آن، عمل جراحی زیبایی، برای اصلاح شکل بطن و ساختار چربی های موجود در منطقه ی شکم، انجام می شود. این عمل، به عنوان یک روش پس از زایمان، بارداری و یا افزایش وزن بسیار موثر است.

جراحی ابدومینوپلاستی، به عنوان یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در جوامع مدرن شناخته می شود. هدف از انجام این جراحی، قطع و جدا سازی چربی های اضافه و اصلاح شکل شکم است.

مواردی همانند جدا سازی چربی های اضافه و شل شده، و تنظیم مجدد جایگاه ریه در بدن، فرم دهی نواحی شکم و اصلاح شکل میان تنه، از جمله فعالیت های کلینیک ابدومینوپلاستی است.

منظور از کلینیک ابدومینوپلاستی چیست و چه کارهایی در آن انجام می شود؟
منظور از کلینیک ابدومینوپلاستی چیست و چه کارهایی در آن انجام می شود؟

در طول عمل ابدومینوپلاستی، پوست در ناحیه ی شکمی، بریده شده و چربی های انباشته برداشته می شوند. پس از آن، پوست و بافت محدوده ی شکم، اصلاح و جمع می شود. نتیجه ی جراحی ابدومینوپلاستی را می توان داشتن شکمی صاف و محکم دانست.

قیمت ابدومینوپلاستی چقدر است؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی سوال فوق کلیک نمایید.

پوست روی شکم و ران نیز با جمع شدن، جذب می گردد

همچنین پوست روی شکم و ران نیز با جمع شدن، جذب می گردد که به عنوان بخشی از اهداف جراحی ابدومینوپلاستی شناخته می شود. عمل جراحی ابدومینوپلاستی، برای حذف چربی های اضافه و تنظیم شکل شکم انجام می شود.

عمل جراحی شکم، معمولا در مراکز پزشکی همانند کلینیک های مختص ابدومینوپلاستی و یا بیمارستان ها صورت می گیرد و یکی از روش‌های معتبر و محبوب، برای کاهش چربی های شکم و ساختار پوست این ناحیه از بدن، مراجعه به کلینیک ابدومینوپلاستی و مشورت با متخصصان این کلینیک ها است.

باید توجه داشته باشید که تصمیم گیری در مورد انجام جراحی ابدومینوپلاستی، حتما باید به سبب مشورت با متخصصان کلینیک ابدومینوپلاستی صورت پذیرد چرا که سلامتی فرد باید در اولویت باشد و تشخیص تناسب این جراحی با شرایط فرد نیز بر عهده ی متخصصان و پزشکان این کلینیک ها می باشد.

خدمات ارائه شده در کلینیک ابدومینوپلاستی

کلینیک های ابدومینوپلاستی، جزو مراکزی هستند که خدمات ارائه شده در آن ها، به افراد کمک می کند تا شکل بدن خود را تغییر دهند و بیشتر فعالیت این کلینیک ها، مربوط به فرم دهی ناحیه ی شکم و اطراف آن، خواهد بود.

خدمات ابدومینوپلاستی، برای افرادی که مبتلا به اضافه وزن و یا چاقی و بد فرمی بدن هستند مناسب است.

در این کلینیک ها، مراحلی به طور رسمی برای انجام این فرایند دنبال می شود. اولین مرحله، مشاوره با یک پزشک برای برنامه ریزی عمل جراحی است. پزشک باید از سوابق پزشکی شما و نیازهای خاص شما با مراجعه به کلینیک ابدومینوپلاستی، آگاه شود.

خدمات ارائه شده در کلینیک ابدومینوپلاستی
خدمات ارائه شده در کلینیک ابدومینوپلاستی
بیشتر این کلینیک ها، با ارائه ی خدمات اختصاصی در قالب بسته های ابدومینوپلاستی، دارای مشاورانی متخصص در این حوزه هستند

بیشتر این کلینیک ها، با ارائه ی خدمات اختصاصی در قالب بسته های ابدومینوپلاستی، دارای مشاورانی متخصص در این حوزه هستند. این مشاوران، به افرادی که به کلینیک مراجعه می کنند با توجه به نیازهایشان تشخیص می دهند که برایشان چه فرایندهایی مناسب است و نحوه ی انجام این فرایندها در یک جلسه توضیح داده می شود.

برای جلوگیری از هرگونه خطر برای بیمار، باید بعضی از داروها و مواد غذایی، قبل از جراحی ترک گردد که توضیحاتی از این قبیل، توسط مشاوران کلینیک ابدومینوپلاستی به اطلاع بیمار سانده می شود.

در صورتی که بیمار ،از داروهای خاصی استفاده می کند، پزشک مربوطه باید این موضوع را به خوبی بداند. پس از اینکه پزشک، اطلاعات کافی از حالت سلامت بیمار را به دست آورد، مراحل جراحی بیمار آماده می گردد.

پس از جراحی، پروسه ی بهبودی در حالی که شخص در بیمارستان حضور دارد و یا به خانه ی خود بازگشته است، شروع می شود. برای کمک به بهبودی شخص، پزشک دارویی را برای بیمار تجویز می کند و بیمار باید حتما دستورالعمل های پزشک را به خوبی رعایت کند.

جراحی چاقی، به عنوان راه حلی موثر در کاهش وزن

همانطور که در مقدمه مقاله به آن اشاره شد، جراحی چاقی، می تواند یک روش مطمئن تر از روش ابدومینوپلاستی برای کاهش وزن و لاغری باشد.

جراحی چاقی، با استفاده از روش های نوین جراحی که همان روش لاپاراسکوپی است، اقدام به تغییرات اساسی در سیستم گوارش انسان می کند. این جراحی، با کمترین عوارض و دوره نقاهت همراه است. همین مسئله، یک مزیت اساسی، نسبت به ابدومینوپلاستی، محسوب می شود.

جارحی چاقی، متشکل از روش های مختلف است که از جمله آن، می توان به عمل اسلیو معده، بای پس معده، سوئیچ اثنی عشری، اشاره کرد که هر کدام، مزیت ها و کاربرد خاص خود را برای کاهش وزن دارد.

مزیت عمده جراحی چاقی، این است که هیچ گونه تغییراتی در ظاهر شکم ایجاد نمی کند و همین مسئله، باعث بی خطر بودن این روش درمانی شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی چاقی و انجام آن، با جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، تماس حاصل فرمایید.

معایب انجام جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

مراجعه به کلینیک ابدومینوپلاستی و انجام جراحی در این مرکز، هر چند که مزایای فراوانی دارد اما ممکن است موجب بروز برخی از عوارض نیز گردد.

یکی از معایبی که انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی ممکن است با خود به همراه داشته باشد، این است که خطر عفونت بعد از جراحی بسیار بالا خواهد بود. برای جلوگیری از این اتفاق، بسیاری از بیماران، نیاز به دریافت آنتی بیوتیک دارند تا عفونت های پس از جراحی کاهش یابد.

معایب انجام جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟
معایب انجام جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

همچنین، عوارض دیگری همانند خون ریزی و درد شدید نیز ممکن است در مراحل پس از جراحی بروز کند. این مشکلات در برخی از موارد بسیار نادر ممکن است نیاز به مراقبت های پزشکی شدید، بعد از جراحی داشته باشد و برای برخی از بیماران، جراحی ابدومینوپلاستی، ممکن است باعث محدودیت در زندگی روزمره شان گردد.

لطفا از پست کلینیک لاغری در کرج دیدن کنید.

انتخاب کلینیک ابدومینوپلاستی مناسب و پزشک با تجربه

و به همین دلیل، یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در بهره گیری از خدمت مرتبط با ابدومینوپلاستی، انتخاب کلینیک ابدومینوپلاستی مناسب و پزشک با تجربه در این زمینه است و به همین دلیل است که توصیه به جراحی چاقی می شود که روشی کم عارضه است.

یکی دیگر از مشکلات مرتبط با جراحی ابدومینوپلاستی، وابستگی به بی هوشی کامل، برای انجام جراحی است. با توجه به ساختار این جراحی و بافت هایی که در ابدومینوپلاستی برش داده می شوند، بسیاری از بیماران، نیاز به بیهوشی عمومی به هنگام انجام این جراحی دارند.

این نوع از بیهوشی، می تواند مخاطرات جدی و خطرناکی را با خود به همراه داشته باشد و یکی از اصلی ترین دلایلی که موجب می شود تا پزشک جراح، سوابق پزشکی بیمار خود را بررسی کند، جلوگیری از بروز مشکلاتی از این دست خواهد بود.

اهمیت انتخاب یکی کلینیک ابدومینوپلاستی مناسب نیز، در همچین حالتی مشخصی می شود چرا که ممکن است به سبب مراجعه به مراکز درمانی نامعتبر، احتمال آسیب دیدگی فرد وجود داشته باشد.

انتخاب کلینیک ابدومینوپلاستی مناسب و پزشک با تجربه
انتخاب کلینیک ابدومینوپلاستی مناسب و پزشک با تجربه

نتیجه گیری

روش های جدید مختلفی برای کاهش وزن و فرم دهی بدن وجود دارد که هر یک از این روش ها، به طریقی می تواند برای افراد چاق و دارای اضافه وزن سودمند واقع گردد.

از جمله روش های نوین مذکور در این زمینه، انجام جراحی ابدومینوپلاستی است که در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی این مطلب بپردازیم. شما می توانید به سبب مراجعه به یک کلینیک ابدومینوپلاستی اطلاعات تکمیلی در این زمینه را کسب کرده و در صورت نیاز با کارشناسان و پزشکان این مراکز مشورت نمائید.

همچنین، توصیه اکید ما این است که برای تجربه کاهش وزن بهتر و کم عارضه تر، از روش جراحی چاقی استفاده کنید. جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی، می تواند راهنمایی های لازم را در این خصوص، انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم از پست کلینیک لاغری در غرب تهران دیدن کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید