هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

قصد داریم تا در مطالب امروز در رابطه با موضوع هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم برای شما عزیزان صحبت کنیم و تمامی موارد در رابطه با این عنوان را مورد ارزیابی قرار دهیم.

اگر قصد دارید عمل جراحی چاقی انجام دهید حتما قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید.

09120174510

هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم
هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم

حتماً تا به این‌ جا اطلاعات کلی و کاملی در رابطه با بای پس معده دارید. اما این ‌که بیمارستان رسول اکرم می ‌تواند تا چه اندازه هزینه ‌های بیمارستان را برای شما در نظر داشته باشد، ممکن است یک سوال در ذهن تمامی اشخاصی می ‌باشد که از مشکلات چاقی رنج می ‌برند و به واسطه و تشخیص پزشک مد نظر لازم است که از عمل بای پس معده استفاده کنند.

بای پس معده یکی از مهم ترین عمل ها می باشد

اصولاً هر عملی که اتفاق بیفتد، ممکن است با در نظر گرفتن پارامترها و عوامل متعددی هزینه‌ های مختلفی را بر گردن بیمار بگذارد. به ‌جهت این‌ که بای پس معده یکی از مهم ترین عمل ها می باشد و نسبتاً هزینه سنگینی دارد، لازم است که به دست شخصی سپرده شود که سلامت بیمار را تضمین کند.

به دلیل این ‌که حساسیت‌ هایی که در عمل بای پس معده وجود دارد، بسیار بالا می باشد و همین امر سبب شده تا هزینه‌ های جانبی برای این عمل بیشتر از عمل های دیگر باشد.

بای پس معده یکی از مهم ترین عمل ها می باشد
بای پس معده یکی از مهم ترین عمل ها می باشد

احتمالاً هنگامی که این صفحه در اینترنت برای شما نمایش داده شده است، شما به دنبال این بوده‌اید تا بتوانید هزینه بای پس معده را در بیمارستان‌ های متعدد مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و با در نظر گرفتن شرایط موجود اقدام به این عمل کنید.

به همین سبب ما در تلاشیم تا با عنوان کردن موضوعات متعددی که می ‌تواند بر هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم تاثیرگذار باشد، صحبت کنیم و شما را با درصد هزینه‌ هایی که قرار است تا در راستای عمل بای پس معده پرداخت کنید، آشنا کنیم. اگر شما نیز سوالات متعددی در این راستا دارید، لازم است که حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

در ادامه این مطلب در رابطه با موضوع هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم عنوان ‌های زیر را مطالعه می ‌کنید:

 1. عمل بای پس معده چیست و چگونه انجام می شود؟
 2. عمل بای پس معده دارای چه مزایایی می باشد؟
 3. آیا می ‌دانید تاریخچه بیمارستان رسول اکرم چیست و در کجا واقع شده است؟
 4. بیمارستان رسول اکرم چه هدف ‌ها و ماموریت ‌هایی را دنبال می‌کند؟
 5. بیمارستان رسول اکرم با چه بیمه ‌هایی قرارداد دارد؟
 6. در بیمارستان رسول اکرم از چه قوانین و مقرراتی پیروی می ‌شود؟
 7. برای بیمارانی که قصد انجام عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم به جهت کاهش وزن را دارند، چه امکاناتی در نظر گرفته می شود؟
 8. اقدامات لازم برای بیمارانی که قصد عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم دارند، به چه صورت می باشد؟
 9. مراحل جراحی بای ‌پس معده به چه صورت می ‌باشد؟
 10. چاقی و اضافه‌ وزن چه هزینه‌ هایی را برای بیماران به همراه دارد؟
 11. برای این‌ که هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم به واسطه بیمه پرداخت شود، چه مراحلی لازم است سپری گردد؟
 12. هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم چگونه محاسبه می‌ شود و چه عواملی بر روی آن اثر گذار هستند؟
 13. بعد از انجام عمل بای پس معده چه هزینه ‌های اضافی برای بیمار به وجود می ‌آید؟
 14. بیمه تا چه مقدار بر روی هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم تاثیرگذار است؟
 15. پزشکان کلینیک چاقی در بیمارستان رسول اکرم دارای چه ویژگی‌ هایی هستند؟
 16. جمع‌ بندی مطالب

عمل بای پس معده چیست و چگونه انجام می شود؟

لازم است تا در راستای این‌ که بتوانیم هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کنیم، ابتدا توضیح مناسبی از عمل بای پس معده داشته باشیم تا از این طریق آشنایی لازم را با این عمل داشته باشید.

یکی از جراحی ‌های مؤثر که با هدف کم شدن وزن افراد با استفاده از مکانیسم‌ های متعدد صورت می گیرد، بای ‌پس معده می باشد که در راستای انجام آن افراد می ‌توانند کاهش وزن خود را به دنبال داشته باشند.

در نظر گرفتن عمل بای‌ پس معده می‌تواند سبب شود تا محدودیت ‌هایی در رابطه با استفاده از غذاها و مصرف کالری وجود داشته باشد و این امر سبب به وجود آمدن اختلالات سوء جذبی در مقدار کالری غذاها می ‌شود و میزان جذب غذاها در بدن را کنترل می‌ کند و پائین می آورد.

پیشینه جراحی بای‌ پس معده

اگر بخواهیم در راستای پیشینه جراحی بای‌ پس معده بگوییم در سال 1967 توسط ایتو و میسون در دانشگاه آیووا جراحی بای ‌پس معده انجام گرفت.

بعد از گذشت مدت ‌ها انجام عمل بای ‌پس معده به شکل کنونی که امروزه برای افراد در نظر گرفته می شود، تغییر کرد. بیشترین نکته‌ای که در راستای عمل بای ‌پس معده مهم جلوه داده می‌ شود، این است که این عمل سبب سوء جذب می‌شود و سوء جذب کالری ‌ها باعث کم شدن وزن افراد نمی ‌گردد،

بلکه تکنیک خاصی برای این عمل در نظر گرفته می ‌شود که سبب کوچک کردن و محدود کردن حجم غذاهای قابل استفاده برای معده می باشد و همین امر به مرور زمان می تواند لاغری و کاهش وزن را به دنبال داشته باشد.

بهتر است بدانید که این روش جراحی همان توانایی این را دارد که با دور زدن بخش کوچکی از روده باریک و قسمت بزرگی از معده، قابلیت کاهش وزن را برای افراد داشته باشند.

پیشینه جراحی بای‌ پس معده
پیشینه جراحی بای‌ پس معده

انواع روش های عمل بای ‌پس معده

برای این‌ که آشنایی کامل‌ تر با عمل بای ‌پس معده داشته باشید، بهتر است بدانید که این روش از دو راه امکان‌پذیر می باشد. یکی از روش ‌های انجام عمل بای ‌پس معده به عنوان برش باز و دیگری از طریق روش لاپاراسکوپی می باشد.

بهتر است تا برای درک بهتر این موضوع بگوییم که روش لاپاراسکوپی امروزه بسیار کاربرد دارد و به واسطه ایجاد چندین برش کوچک بر روی ناحیه شکمی می ‌تواند انجام بگیرد.

همین طور دوران نقاهت در این روش بسیار کم می ‌باشد و بعد از چند روز بیمار به سرعت می ‌تواند بهبود بیابد. به همین جهت است که امروزه استفاده از شیوه لاپاراسکوپی به نسبت شیوه عمل بای پس به صورت باز گسترش یافته است و اغلب افراد ترجیح می ‌دهند که از این روش به‌ جهت عمل استفاده کنند.

پیشنهاد می کنیم از پست بعد از عمل بای پس معده دیدن کنید.

درمان با عمل بای پس معده

به ‌طورکلی لازم است تا عنوان کنیم که یک درمان مؤثر و خوب برای برطرف نمودن چاقی جراحی بای پس معده شناخته شده است. اما بهتر است بدانید که امروزه روش‌ ها و شیوه ‌های جدید دیگری برای کاهش وزن وجود دارد. اما هنوز هم روش بای پس معده به ‌عنوان محبوب ‌ترین آن ‌ها عنوان شده است.

به جهت این  ‌که هیچ کدام از روش ‌ها و شیوه‌ های جدیدی که امروزه برای کاهش وزن استفاده می شوند، نمی ‌توانند در طولانی مدت نتیجه اثر بخشی را برای افراد به دنبال داشته باشند.

همین طور ایمنی که در هنگام عمل بای ‌پس معده وجود دارد، در هیچ کدام از شیوه ‌های دیگر وجود ندارد. امروزه با استفاده از روش پیشرفته لاپاراسکوپی عمل بای ‌پس معده طرفداران بسیار زیادی دارد و به‌ عنوان یک راهکار بسیار مهم برای کاهش وزن چشمگیر عنوان شده است.

رضایت از عمل بای‌ پس معده

تمامی پزشکان هنگامی که تشخیص می ‌دهند که فرد مورد نظر به واسطه راهکارهای دیگر نمی ‌تواند کاهش وزن داشته باشد، جراحی بای پس معده را به آن‌ ها پیشنهاد می‌دهند. اغلب افرادی که از عمل بای‌ پس معده استفاده کرده اند، از نتیجه آن راضی و خوشنود بوده اند.

البته ممکن است برخی از افراد به دلیل این ‌که مراقبت‌ های بعد از عمل بای ‌پس معده را مراعات نکرده‌اند، با شکست مواجه شده اند. برای درک بهتر هزینه‌ های عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم لازم است تا عنوان کنیم که اغلب هزینه ‌های این جراحی به وسیله بیمه پوشش داده می شود

و بیمه می ‌تواند آن‌ ها را پشتیبانی کند. حال در ادامه این موضوع بیشتر در رابطه با هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم برای شما صحبت خواهیم کرد و در این زمینه اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

رضایت از عمل بای‌ پس معده
رضایت از عمل بای‌ پس معده

عمل بای پس معده دارای چه مزایایی می باشد؟

همان ‌طور که عنوان کردیم، استقبال بسیار افراد سبب شد که عمل بای پس معده به ‌عنوان یک درمان و جراحی چاقی مؤثر در طول تاریخ در سراسر جهان عنوان شود. از سال 2011 عمل بای پس معده توانست محبوبیت بسیاری کسب کند و به سرعت در سال 2015 توانست به‌ عنوان یکی از مناسب ‌ترین روش ‌های جراحی برای درمان چاقی در نظر گرفته شود.

به همین جهت دلایل متعددی سبب شده‌اند که جراحی بای پس معده مورد استقبال افراد قرار بگیرد و دارای مزیت‌ هایی می ‌باشد که توانسته به نسبت دیگر روش‌ ها آن را مهم‌تر و با جوابدهی بیشتر عنوان کرد. اگر بخواهیم در رابطه با مزایای عمل بای ‌پس معده صحبت کنیم، می‌توانیم موارد زیر را ذکر کنیم:

بعد از انجام جراحی بای پس معده روند از دست دادن وزن سرعت مطلوبی دارد و این اتفاق در حالتی است که می‌ تواند به طور متوسط به شخص این اجازه را دهد تا حدود ۷۰ درصد از وزن خود را بعد از انجام عمل بای ‌پس معده کاهش دهد و در طول مدت زمان ۱۸ ماه بعد از جراحی می ‌تواند کاهش وزن مناسبی داشته باشد.

بعد از انجام عمل بای پس معده اندازه غذاهای مصرفی بیمار به جهت کاهش یافتن اندازه معده، کمتر می ‌شود و از این طریق سبب کاهش وزن می ‌گردد.

جذب کالری کمتر

بعد از انجام عمل بای ‌پس معده میزان کالری کمتری از مواد غذایی مصرفی روزانه در روده جذب می شوند.

به واسطه انجام عمل بای پس معده می ‌توان دیابت ۲ افراد را بهبود داد و یا در بسیاری از موارد دیده‌ شده که دیابت نوع ۲ برطرف شده است.

کسانی که از مشکل فشار خون بالا و یا کلسترول بالا رنج می ‌برند، بعد از انجام عمل بای پس معده مصرف دارو برای آن‌ ها بسیار محدود می شود و در برخی موارد دیده شده که نیازی به استفاده از دارو نداشته‌اند.

با در نظر گرفتن عمل بای‌ پس معده تنظیم هورمون‌ های بدن صورت گرفته می ‌شود و می ‌تواند باعث افزایش تستسترون و بهبود سوخت ‌و ساز بدن شود.

کاهش وزن حدوداً ۹۰ درصد

طی مطالعات نشان داده شده،اشخاصی که از عمل بای ‌پس معده استفاده کرده‌اند، حدوداً ۹۰ درصد کاهش وزن داشته اند و حداقل توانستند ۵۰ درصد از وزن خود را بعد از جراحی کاهش دهند.

هنگامی ‌که عمل بای ‌پس معده برای بیمار با اضافه وزن بسیار انجام داده می شود، کم شدن وزن آن می ‌تواند کم شدن دوز داروهای مصرفی را به همراه داشته باشد. همین طور شخص مورد نظر قادر به ورزش کردن می باشد و با استفاده از ورزش و رژیم غذایی سالم می تواند، سبک زندگی جدیدی را تجربه کند.

بعد از انجام عمل بای ‌پس معده به جهت کاهش وزن، انرژی افراد بیشتر می ‌شود و این می ‌تواند سبب افزایش اعتماد به نفس و احساس بهتر در افراد گردد. طبق مطالعات نشان داده شده، اشخاصی که از عمل بای ‌پس معده استفاده کرده اند، بعد از گذشت ۱ سال گزارش مناسبی از بهبود کیفیت زندگی خود ارائه داده‌اند.

استفاده از عمل بای پس معده می ‌تواند با در نظر گرفتن مکانیزم های متعدد برای کاهش وزن افراد کمک بسیار مؤثری باشد. به جهت این ‌که استفاده از این شیوه می ‌تواند محدودیت ‌هایی در استفاده کالری ‌ها به وجود بیاورد و اختلالات مناسبی را به جهت سوء جذب مقدار کالری ‌ها و جذب بدن در نظر داشته باشد و آن ‌ها را به حداقل برساند.

کاهش وزن حدوداً ۹۰ درصد
کاهش وزن حدوداً ۹۰ درصد

آیا می ‌دانید تاریخچه بیمارستان رسول اکرم چیست و در کجا واقع شده است؟

در راستای این ‌که بتوانیم به برآورد هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم بپردازیم، لازم است که نگاهی بر پیشینه و لوکیشن بیمارستان رسول اکرم داشته باشیم تا آشنایی کامل و جامعی از این بیمارستان سبب شود تا بتوانیم خدمات مورد نیاز و عمل جراحی بای ‌پس معده را در بیمارستان رسول اکرم انجام دهیم.

بهتر است برای اطلاعات بیشتر بدانید که در سال ۱۳۴۰ در خیابان ستارخان تهران ساختمان اصلی بیمارستان رسول اکرم به بهره ‌برداری رسید. از آغاز انجام بهره ‌برداری بیمارستان رسول اکرم قسمت ‌های آموزشی این ساختمان با در نظر گرفتن کمک‌ هایی از سوی اساتید با مهارت و با تجربه توانسته آغاز فعالیت ‌های بیمارستان رسول اکرم باشد.

این اتفاق در صورتی رقم خورد که امروزه بیمارستان رسول اکرم پذیرش حدوداً ۴۸۰ کمک دستیار متخصص را در زمینه‌ های متعدد پزشکی دارد. این دانشگاه هنگامی توانست به یکی از زیر مجموعه ‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران تبدیل شود که علوم پزشکی از تحت نظر وزارت علوم خارج شد.

بهتر است بدانید که در کنار ساختمان اصلی بیمارستان رسول اکرم، ۳ ساختمان دیگر با نام ‌های امیرالمؤمنین، سیدالشهدا و حضرت محمد در زمین این مجموعه ایجاد شد و توانستند در کنار بیمارستان رسول اکرم فعالیت ‌های خود را آغاز کنند.

آیا می ‌دانید تاریخچه بیمارستان رسول اکرم چیست و در کجا واقع شده است؟
آیا می ‌دانید تاریخچه بیمارستان رسول اکرم چیست و در کجا واقع شده است؟

بیمارستان رسول اکرم چه هدف ‌ها و ماموریت ‌هایی را دنبال می‌کند؟

در راستای این ‌که بتوانید هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کنید، بهتر است بدانید که بیمارستان رسول اکرم دارای هدف ‌ها و ماموریت هایی می ‌باشد که از این طریق در تلاش است تا بتواند در زمینه پزشکی بسیار منحصر به‌ فرد باشد.

هدف اصلی جامعه و دانشگاه علوم پزشکی، سلامت عموم مردم جامعه می باشد و همین طور هدف اصلی بیمارستان رسول اکرم نیز در این زمینه می باشد و با ارائه دادن برنامه هایی در این زمینه قادر است که مأموریت‌ های خود را کنترل کند. حال هدف‌ های اصلی بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

 • تشخیص دادن انواع بیماری‌ ها و در نظر گرفتن خدمات درمانی در راستای شرایط مددجویان
 • در نظر گرفتن آموزش ‌ها در سطح عالی و تربیت کردن پزشکان و متخصصین در تمامی رشته ‌های متعدد پزشکی
 • صورت گرفتن پژوهش و تحقیقات لازم در انواع زمینه ‌های سلامتی و پزشکی
بیمارستان رسول اکرم چه هدف ‌ها و ماموریت ‌هایی را دنبال می‌کند؟
بیمارستان رسول اکرم چه هدف ‌ها و ماموریت ‌هایی را دنبال می‌کند؟

بیمارستان رسول اکرم با چه بیمه ‌هایی قرارداد دارد؟

برای این‌ که بتوانیم هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کنیم و در رابطه با این موضوع اطلاعات مؤثری در اختیار شما قرار دهیم، بهتر است بگوییم که بیمارستان رسول اکرم با چه بیمه‌ هایی قرارداد کاری دارد.

اگر شما نیز سوال بسیاری در رابطه با این امر دارید، بهتر است بدانید که بیمارستان رسول اکرم توانسته با انواع بیمه های مختلف قرارداد کاری ببندد که ما در ادامه در تلاشیم برخی از شرکت ‌های بیمه‌ای که طرف قرارداد بیمارستان رسول اکرم هستند را برای شما معرفی کنیم تا قبل از این‌ که قصد انجام جراحی بای پس معده را داشته باشید، آگاهی لازم را در رابطه با تخفیفات بیمه مد نظر خود داشته باشید و با آمادگی بیشتر بتوانید روند درمان خود را سپری کنید و در برآورد هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم آگاه باشید.

برخی از بیمه‌ های طرف قرارداد بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

 • شرکت بیمه نیروهای مسلح
 • بیمه کمیته امداد امام خمینی
 • شرکت بیمه‌ سلامت
 • بیمه‌ زندانی‌ها
 • بیمه کارکنان شهرداری
 • بیمه دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف
 • بیمه هیئت امنای صرفه‌ جویی ارزی
 • بیمه دارندگان بیمه ناجا
 • بیمه مصدومین ترافیکی (یعنی اشخاصی که به واسطه حوادث رانندگی دچار آسیب‌دیدگی شده ‌اند)
 • و دیگر بیمه ‌ها

درحال حاضر شما در حال مطالعه مقاله هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم هستید. تا به این‌ جای این مطلب عنوان کردیم که چه بیمه هایی می ‌توانند طرف قرارداد با بیمارستان رسول اکرم باشند و میزانی از هزینه ‌های جراحی بای پس معده را پشتیبانی کنند. با در نظر گرفتن این مطالب و بیمه مد نظر خود می ‌توانید هزینه‌ های عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را بدین صورت برآورد کنید.

برخی از بیمه‌ های طرف قرارداد بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:
برخی از بیمه‌ های طرف قرارداد بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

در بیمارستان رسول اکرم از چه قوانین و مقرراتی پیروی می ‌شود؟

در صورتی‌ که قصد استفاده از خدمات بیمارستان رسول اکرم را دارید و در تلاشید تا عمل بای ‌پس معده را در بیمارستان رسول اکرم انجام دهید، به غیر از در نظر گرفتن هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم لازم است که از قوانین و مقرراتی که در این بیمارستان حاکم است، اطلاعاتی داشته باشید.

آگاهی لازم در رابطه با مقرراتی که در این بیمارستان برای بیماران و همراهان آن‌ ها وجود دارد، می ‌تواند کمک مناسبی در هنگام بستری شدن بیماران داشته باشد و از این طریق همراهان و بیماران بدون نگرانی و اضطراب می ‌توانند در هنگام پذیرش و یا ترخیص، فعالیت‌ های مورد نظر را انجام بدهند و دچار هیچ‌ گونه مشکلی نشوند.

هنگامی که بیماران به جهت جراحی چاقی برای کاهش وزن و به دست آوردن سلامتی و اندام ایده‌آل به کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم مراجعه می‌ کنند، با در نظر گرفتن دستور و تشخیص پزشک لازم است که اقدامات موثر برای بستری شدن در بیمارستان صورت بگیرد.

همگی این افراد لازم است که حتماً قوانین موجود در این بیمارستان را محترم شمرده و از آن ‌ها پیروی کنند تا از این طریق بتوانند به بهترین نحو ممکن خدمات درمانی را به جهت جراحی بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم دریافت کنند و سرعت بهبودی آن ‌ها در این زمینه بیشتر باشد. حال لازم است که در ادامه قوانین مرتبط در بیمارستان رسول اکرم را عنوان کنیم تا آشنایی لازم را با آن ‌ها داشته باشید.

برخی از قوانین ثبت شده در بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

لازم است تا بدانید که قبل از این‌ که بیمار اقدام به بستری شدن کند، لازم است مدارک موجود برای بیمارستان را گردآوری کند و همگی آن‌ ها را آماده کند. این مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی به همراه فتوکپی از صفحات اصلی آن‌ ها، دفترچه بیمه به همراه کپی دفترچه بیمه، کارت بیمه تکمیلی در صورت عضویت در بیمه تکمیلی، برگه دستور بستری پزشک مربوطه، جواب تمامی آزمایشات انجام ‌شده، می‌ باشد.

از دیگر قوانینی که لازم است در بیمارستان رسول اکرم برای بستری شدن رعایت گردد، این است که رضایت قیم قانونی برای نوجوانان و جوانان زیر ۱۸ سال که اغلب شامل رضایت پدر می شود، یک امر واجب برای عمل بای ‌پس معده در نظر گرفته می شود. حال اگر در چنین شرایطی قیم حضور فیزیکی نداشته باشد، دستور عمل صادر نمی‌ شود.

بهتر است بدانید که بیمارستان رسول اکرم هیچ گونه تعهداتی در رابطه با اشیای گم‌ شده افراد ندارد. به همین جهت توصیه می‌ کند که بیمار و یا همراه او از داشتن اشیای قیمتی مانند جواهرات، طلا و موبایل خودداری کنند و قبل از این ‌که به ‌جهت عمل بای ‌پس معده به بیمارستان رسول اکرم مراجعه کنند، تمامی موارد ذکر شده را در منزل بگذارند و یا در هنگام بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم وسایل شخصی خود را به دست شخصی با اطمینان بسپارند.

برخی از قوانین ثبت شده در بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:
برخی از قوانین ثبت شده در بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

چگونگی بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم

نکته حائز اهمیت دیگری که بهتر است بیماران قبل از بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم بدانند، این است که همیشه تاریخی که به واسطه پزشک مد نظر برای بستری شدن ارائه می ‌شود، به این معنی نیست که تخت آزاد در بیمارستان رسول اکرم موجود می باشد و با اطمینان از این قضیه می ‌توانید فوراً در بیمارستان بستری شوید.

با در نظر گرفتن این موضوع امکان دارد که در برخی مواقع، هنگامی ‌که به جهت بستری شدن برای عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم مراجعه می‌کنید، به دلیل این ‌که کمبود تخت وجود دارد، زمان بستری شدن شما به تعویق افتد.

اما در همین زمینه لازم است عنوان کنیم که اغلب مدیران با تجربه‌ای که در بخش‌ های متعدد پذیرش بیمارستان رسول اکرم فعالیت دارند، جلوگیری های لازم از بروز چنین مشکلاتی را در صدد دارند و اشخاصی که اولویت پذیرش آن‌ ها بیشتر می باشد را در اولین زمان ممکن بستری می کنند.

در راستای هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم بسیاری از بیماران درصددند تا از بیمه ‌های طرف قرارداد استفاده کنند و خدمات مربوطه تعرفه‌ های آن ‌ها را مورد استفاده قرار بدهند. به همین جهت هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم به واسطه این امر تا حدود چشمگیری کمتر می ‌شود و می‌ تواند شرایط را برای بیمار مهیاتر کند.

چگونگی بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم
چگونگی بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم

نکات مهم هنگام بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم

نکته بسیار مهم در بیمارستان رسول اکرم این است که سیگار کشیدن در محیط بیمارستان اکیداً ممنوع می باشد. به جهت این‌ که می ‌تواند برای بیماران تنفسی در آن منطقه مشکلاتی به وجود بیاورد. دانستن این نکته خالی از لطف نمی ‌باشد که در هنگام ملاقات با بیمار لازم است که هیچ گونه وسایل اضافی همانند مواد غذایی فاسد شدنی، زیرانداز و دیگر موارد این‌ چنینی را همراه نداشته باشید.

شرایط غذای بیمار در بیمارستان رسول اکرم به گونه‌ای است که در ساعات مخصوصی ۳ وعده غذایی بین بیماران و همراهان آن‌ ها تقسیم می شود. برای اطلاعات بیشتر لازم است بگوییم که صبحانه آن در فاصله زمانی بین ساعت ۶ تا ۷ صبح، ناهار در فاصله زمانی بین ساعت 30/11 تا ۱۳ ظهر و شام از ساعت  30/7 الی ۱۹ عصر برای بیماران سرو می ‌گردد.

هنگامی که به ‌جهت عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم بستری می‌شوید، بهتر است بدانید که ساعات ملاقات در این بیمارستان برای همراهان شما از ساعت ۱۴ تا ۱۶ عصر در نظر گرفته شده است و بعد از زمان ذکر شده کارکنان بخش انتظامات از پذیرفتن ملاقات کنندگان جلوگیری می کنند.

به جهت این ‌که آرامش بیماران لازم است حفظ شودو هنگامی‌ که شخصی به ‌عنوان همراه بیمار در بیمارستان رسول اکرم معرفی می ‌شود، با ارائه کارت شناسایی خود به بخش پذیرش می تواند در بیمارستان به‌ عنوان همراه حضور داشته باشد و در زمان ترخیص بیمار با دیگر مدارک می ‌تواند مدارک شناسایی خود را تحویل بگیرد. همراه موظف است که در راستای فعالیت ‌های پرستاری همانند تزریقات و پانسمان دخالت نکند.

نکات مهم هنگام بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم
نکات مهم هنگام بستری شدن در بیمارستان رسول اکرم

عدم رضایت از امکانات بیمارستان رسول اکرم

در شرایطی دیده شده که با توجه به عمل بای پس معده ای که بیمار در بیمارستان رسول اکرم انجام داده است، ممکن است امکانات لازم درمانی بیمارستان برای او کافی در نظر گرفته نشود و از این طریق می ‌توانند با هماهنگی‌ های لازم به واسطه آمبولانس و همراه خود و همین‌ طور کادر درمانی مجرب شرایط انتقال او به بیمارستان جدید فراهم گردد.

بهتر است هنگامی که قصد بستری شدن برای عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را دارید، قبل از فرایند بستری تمامی حساسیت های دارویی و غذایی خود و همین ‌طور بیماری ‌های زمینه‌ای دیگر و استفاده از داروهای خاص را با پزشک معالج خود در میان بگذارید و در این راستا اطلاعات برای او داشته باشید.

عدم رضایت از امکانات بیمارستان رسول اکرم
عدم رضایت از امکانات بیمارستان رسول اکرم

بهتر است بدانید که اگر در زمان بستری بودن در بیمارستان حوادث غیر مترقبه‌ای را تجربه کردید، لازم است در اولین نکته خونسردی خود را حفظ کنید و با در نظر گرفتن تابلوهای خروج اضطراری فوراً راه خروج را پیدا کنید و از بیمارستان خارج شوید.

هنگامی که در بیمارستان رسول اکرم به ‌جهت عمل بای پس معده بستری می ‌شوید، بهتر است که در نگهداری تجهیزات موجود در بخش بستری کوشا باشید. به‌ جهت این‌ که تمامی تجهیزات به‌ عنوان اموال بیت‌المال شناخته می ‌شود و استفاده نادرست از آن عواقب ناخوشایندی خواهد داشت.

درحال حاضر شما در حال مطالعه مقاله هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم هستید. اما نکات ذکر شده از قوانین بیمارستان رسول اکرم را برای شما گفتیم که برای بستری شدن لازم است تا این نکات را مهم بشمارید.

رعایت کردن سکوت

در راستای بستری‌ شدن در بیمارستان رسول اکرم به منظور عمل بای ‌پس معده، رعایت کردن سکوت یک نکته بسیار مهم شمرده می‌ شود. به‌ جهت این‌ که در ساعت استراحت بیماران لازم است که هیچ ‌گونه ناراحتی و اختلالی به وجود نیاید و بتوانند در سکوت کامل به استراحت بپردازند. همان ‌طور که می ‌دانید بیمارستان محیطی آرامش ‌بخش و امن است و لازم است که آسایش دیگران از این طریق برهم نخورد.

اگر شما در راستای عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم از شرایط کاری کارکنان درمانی ناراضی بودید، می‌ توانید به صورت کتبی شکایات خود را بنویسید و آن را در صندوق رسیدگی به شکایات بیندازید تا در اسرع وقت همکارانی که در این زمینه مسئولیت دارند، رسیدگی‌ های لازم را برای درخواست شما اعمال کنند.

نکته دیگری که در راستای بستری شدن به جهت عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم لازم است بدانید این است که تهیه دارو و تهیه دیگر لوازم مورد نیاز برای بیماران در مدت زمان بستری شدن بیماران به واسطه پرستار صورت گرفته می‌ شود. اگر در این راستا بیمار درخواست غیر معقولی از تهیه داروها داشته باشد، لازم است که حتماً به پخش پذیرش اطلاع دهید.

هزینه عمل بای‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم به واسطه بخش حسابداری امکان‌پذیر می باشد و هیچ شخصی نمی ‌تواند مبالغ و هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم را به صورت شخصی خارج از بخش حسابداری پرداخت کند.

در شرایطی ممکن است بیمار درخواست داشته باشد تا از بیمارستان خارج شود. برای این امر لازم است که برگه مرخصی را ارائه دهد. اگر بیمار برگه مرخصی را در اختیار نداشته باشد، نیروی حراست که به صورت شیفتی در بیمارستان رسول اکرم فعالیت دارند، می ‌توانند از این امر جلوگیری کنند.

برای بیمارانی که قصد انجام عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم به جهت کاهش وزن را دارند، چه امکاناتی در نظر گرفته می شود؟

در راستای این ‌که بتوانید از هزینه‌ های عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم آگاهی داشته باشید، لازم است که ابتدا، امکانات در نظر گرفته ‌شده برای بیماران به جهت عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را بازگو کنیم و در این‌ مورد اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

برای بیمارانی که قصد انجام عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم به جهت کاهش وزن را دارند، چه امکاناتی در نظر گرفته می شود؟
برای بیمارانی که قصد انجام عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم به جهت کاهش وزن را دارند، چه امکاناتی در نظر گرفته می شود؟

بهتر است بدانید که امکانات لازم برای طی کردن زمان بستری بیمار به جهت عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم وجود خواهد داشت و از این طریق بیماران بدون این ‌که هیچ‌ گونه دردسری در این امر داشته باشند، می ‌توانند نیازهای خود را در کلینیک بیمارستان رسول اکرم انجام دهند و دیگر نیاز به رفت ‌و آمدهای مکرر نمی ‌باشد.

در همین راستا بدون دردسر فراهم کردن این امکانات برای بیماران عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم امکان‌پذیر است. حال در ادامه برخی از امکانات موجود در کلینیک چاقی که بیمارستان رسول اکرم در نظر گرفته می ‌شود را عنوان می‌ کنیم.

امکانات موجود در کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم عبارتند از:

 • کلینیک روان‌پزشکی
 • درمانگاه فوق تخصصی تغذیه
 • پزشک متخصص غدد
 • پزشک عمومی
 • پزشک ورزشی، فیزیوتراپی و یا کادر درمان
 • پزشک متخصص داخلی و گوارش
 • آزمایشگاه‌ های پیشرفته
 • جراح پلاستیک و لاپاراسکوپی

برای این‌ که بتوانید از خدمات منحصر به ‌فرد بیمارستان رسول اکرم در جهت عمل بای ‌پس معده اطلاعاتی داشته باشید، بهتر است عنوان کنیم که تمامی امکانات ذکر شده به واسطه پزشکان متخصص صورت گرفته می ‌شود و بیمار با خیالی راحت می تواند تمامی امکانات مد نظر در این زمینه را دریافت کند. در ادامه بیشتر به موضوع هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم می‌ پردازیم و در رابطه با آن شما را آگاه خواهیم کرد.

اقدامات لازم برای بیمارانی که قصد عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم دارند، به چه صورت می باشد؟

همان‌طور که می ‌دانید قبل از این‌ که بیمار در بیمارستان بستری شود و مراحل عمل را سپری کند، لازم است که مراحل درمانی دیگری در این راستا طی شود تا پزشک مد نظر با توجه به شرایط افراد بتواند تصمیم درستی برای انجام عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم بگیرد.

حال در نظر داریم تا مراحل درمانی که بیمار موظف است از طریق کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم برای عمل بای پس معده صورت دهد را برای شما عنوان کنیم. این مراحل به شرح زیر می ‌باشند.

 • معاینه

برای عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم بیمار موظف است که در تاریخ و ساعت مشخص شده‌ای اقدام به نوبت گرفتن در این کلینیک کند و در زمان مشخص شده در کلینیک حضور داشته باشد. سپس پزشک عمومی مرکز کلینیک بیمارستان رسول اکرم موظف است که معاینات ابتدایی را برای بیمار در نظر بگیرد.

او می ‌تواند با استفاده از شرح  ‌حال بیمار تمامی اطلاعات و مشخصات مد نظر را در سیستم ‌های الکترونیکی ثبت کند. به ‌جهت این‌ که در هنگام عمل بای پس معده ممکن است اطلاعات لازم بیمار، برای متخصصین ارسال گردد و از این طریق کارآمد خواهد بود.

معاینه
معاینه

هنگامی‌ که پزشک عمومی قصد انجام معاینات بیمار را دارد، بیمار موظف است که تمامی اطلاعات موجود در راستای وضعیت جسمانی خود و داروهای شیمیایی و گیاهی که مصرف می ‌کند را برای پزشک بازگو کند. همین طور موظف است از بیماری‌ های پیش ‌زمینه‌ای، آلرژی ‌های دارویی و حساسیت های غذایی پزشک را مطلع کند.

اگر در راستای موارد ذکر شده بیمار پنهان‌کاری کند و نکته ای را از قلم بیندازد و بعداً با مشکلاتی مواجه شود، پزشک مد نظر هیچ مسئولیتی در رابطه با مشکل به ‌وجود آمده برای شخص نخواهد داشت.

به جهت این ‌که پرونده پزشکی شخص در روز اول توسط او پر می شود. اما اگر فراموشی از طرف پزشک باشد و نکات نوشته شده در پرونده بیمار را در نظر نگیرد، مقصر اصلی این امر پزشک می ‌باشد.

 • اقدامات درمانی قبل از عمل

هنگامی‌که پزشک مد نظر معاینات اولیه را به پایان رسانید، لازم است لیست بلند بالایی از آزمایشات متعدد برای عمل بای پس معده بیمار را صورت بدهد. سپس بیمار موظف است در اولین فرصت اقدام به انجام آزمایشات متعددی که پزشک برای او در نظر گرفته است کند و نتیجه حاصل شده از آزمایشات را به پزشکان متخصص در کلینیک بیمارستان رسول اکرم تحویل دهد.

 • ارجاع به متخصص تغذیه

در راستای این‌ که بتوانید هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کنید، بهتر است بدانید که بعد از معاینات و انجام آزمایشات شخصی که قصد دارد از عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم استفاده کند، باید مراجعه به متخصص تغذیه داشته باشد و در رابطه با عادات و سبک زندگی غذایی خود برای او صحبت کند.

از این طریق پزشک مد نظر در تلاش است تا با در نظر گرفتن سبک زندگی جدید و ترک عادات غذایی غلط تا حدودی شرایط عمل بای ‌پس معده را برای بیمار آسان‌تر کند. اگر شخص به ورم معده دچار می ‌شود اقدامات لازم را برای برطرف نمودن این مشکل در نظر داشته باشد.

در راستای این امر برای این که بیمار بتواند به هدف خود برای عمل بای پس معده برسد، پزشک موظف است تا برنامه غذایی مشخص شده ای را برای او در نظر بگیرد تا از این طریق آن را برای عمل آماده کند.

ارجاع به متخصص تغذیه
ارجاع به متخصص تغذیه
 • معاینات پزشک متخصص ورزشی

لازم است بدانید، قبل از این ‌که عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم صورت بگیرد، به واسطه برنامه غذایی که متخصص تغذیه برای بیمار تعیین کرده است، بیمار می ‌تواند تا حدودی بافت ‌های عضلانی را کاهش دهد.

این امر ممکن است سبب به وجود آمدن درد مفاصل گردد. به همین جهت است که تجربه ثابت کرده بیمار موظف است در چندین ماه قبل از انجام عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم تحت نظر پزشک ورزشی باشد تا از این طریق پزشک ورزشی بتواند نیروی عضلانی بدن بیمار را افزایش دهد.

در نظر گرفتن این امر می ‌تواند آسیب‌ های مهره کمر و آرتروز و نواحی حساس دیگر را کاهش دهد و این امر برای روند عمل بای ‌پس معده بسیار مؤثر می باشد.

 • مراجعه به متخصص روان ‌شناس

نکته حائز اهمیت دیگری که قبل از انجام عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم صورت گرفته می‌ شود این است که پزشک بعد از انجام معاینات موظف است تا شرایط روحی بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.

سپس می ‌تواند بیمار را به نزد متخصص روان‌ شناس با تجربه و فعال بفرستد. از این طریق متخصص روان ‌شناس می ‌تواند تشخیص دهد که چاقی در نظر گرفته ‌شده برای افراد به واسطه پرخوری ‌های عصبی و یا استرس زا می باشد.

اگر در این صورت چاقی شما بر اثر این عوامل است می تواند مشکلات این‌ چنینی را برایتان برطرف کند. به جهت این ‌که اگر قبل از عمل بای‌ پس معده بیمار تحت درمان متخصص روان‌ شناس نباشد، مجدداً بعد از انجام عمل بای ‌پس معده امکان بازگشت وزن برای او رخ خواهد داد و این امر می ‌تواند جلوگیری مناسبی برای بازگشت وزن بیمار بعد از انجام عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم باشد.

نکته حائز اهمیت دیگری که اغلب افراد نیاز دارند در رابطه با آن اطلاعات بسیاری کسب کنند، هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم می باشد که در ادامه بیشتر در تلاشیم در رابطه با این موضوع صحبت کنیم.

مراجعه به متخصص روان ‌شناس
مراجعه به متخصص روان ‌شناس
 • معاینات و مدت ‌ها بعد از عمل بای ‌پس معده

یکی دیگر از نکات مهمی که در راستای عمل بای ‌پس معده باید آن را ذکر کنیم این است که بیمار بهتر است تا در مدت زمان مشخص‌ شده به وسیله پزشک معالج به‌ جهت معاینات بعد از عمل نزد پزشک تغذیه، پزشک ورزشی یا فیزیوتراپ و پزشک روان‌ شناس برود. فواصل بسیار کوتاهی بین این معاینات در ابتدای امر وجود دارد.

اما با گذشت زمان فاصله بین معاینات در نظر گرفته ‌شده بعد از عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم کمتر می ‌شود و می ‌تواند به مراجعات سالیانه نیز تبدیل شود.

ممکن است برخی از افراد سوال داشته باشند که علت مراجعه این گونه از معاینات بعد از عمل بای ‌پس معده به چه منظور می باشد؟ به طور کلی پزشک مد نظر با قصد این ‌که بررسی وضعیت بیمار و جلوگیری از کمبود ویتامین در بدن او را داشته باشد، تشخیص می ‌دهد که حتماً معاینات مدت‌ ها بعد از عمل بای ‌پس معده صورت بگیرد.

همین طور در تمامی این معاینات لازم است که وزن بیمار مورد بررسی قرار بگیرد و اگر در این راستا بیمار افزایش وزن داشته باشد، توسط تغذیه و ورزش درمانی کنترل مناسبی بر روی اضافه وزن خود خواهد داشت.

 • درمان بدون عمل جراح بای ‌پس معده

بهتر است این نکته را بدانید که در برخی موارد هنگامی‌ که معاینات اولیه به واسطه پزشک متخصص شما در کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم صورت گرفته می ‌شود و پزشک با در نظر گرفتن شرایط جسمانی بیمار و اطلاعات شخصی همانند جنسیت، سن، وزن و دیگر موارد تشخیص دهد که یک شخص نیازی به عمل بای ‌پس معده برای کاهش وزن ندارد و می ‌تواند بدون عمل جراحی به وزن ایده‌آل خود دست پیدا کند.

در چنین مواقعی اگر بیمار اضافه وزن کمی داشته باشد، در کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم می تواند مراجعه‌ای به بخش دکتر تغذیه و دکتر ورزشی داشته باشد و از این طریق مشکل اضافه ‌وزن خود را برطرف کند. بهتر است بدانید بیماران این‌ چنینی لازم است تا سال ‌های متعددی تحت نظر باشند تا بتوانند به هدف مربوطه خود دسترسی پیدا کنند و این موضوع به‌ راحتی برای آن‌ها عملی گردد.

شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم هستید. تمامی موارد ذکرشده می ‌تواند آگاهی کامل را در راستای قوانین بیمارستان رسول اکرم و شرایط لازم برای عمل بای ‌پس معده در اختیار شما قرار دهد.

درمان بدون عمل جراح بای ‌پس معده
درمان بدون عمل جراح بای ‌پس معده

مراحل جراحی بای ‌پس معده به چه صورت می ‌باشد؟

برای این‌ که بتوانیم هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کنیم، لازم است که مراحل جراحی بای ‌پس معده را عنوان کنیم. به طور کلی جراحی بای پس شامل ۲ بخش می شود.

 • بخش ۱: به وجود آوردن کیسه کوچک در معده

هنگامی که عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم صورت گرفته می شود، جراح وظیفه دارد که از معده ۲ قسمت بزرگ و بسیار کوچک به وجود بیاورد. سپس به واسطه عملکردی به نام منگنه کردن می ‌تواند بخش‌ های کوچک معده را در کنار یکدیگر بچسباند و از این طریق تشکیل ‌دهنده یک کیسه در معده بیمار باشد. این کیسه می ‌تواند میزانی همانند یک فنجان و بیشتر از آن را در خود غذا بگنجاند.

در نظر داشته باشید هنگامی‌ که در عمل بای‌ پس، معده فرد بیمار به اندازه این‌ چنینی می ‌رسد، به سرعت بعد از انجام غذای مصرفی سیر می‌ شود و در نهایت میزان غذای مصرفی بسیار کاهش پیدا می کند.

این روش به‌ عنوان محدود کننده نامیده شده است. علت نامگذاری این روش به این جهت است که معده جدید می‌ تواند میزان غذایی را بپذیرد و به اندازه محدودی غذا در خود جای دهد.

بخش ۱: به وجود آوردن کیسه کوچک در معده
بخش ۱: به وجود آوردن کیسه کوچک در معده
 • بخش ۲: بای پس

بخش دیگری که عمل بای پس معده برای بیماران در بیمارستان رسول اکرم صورت گرفته می ‌شود، بدین ‌گونه است که جراح موظف است کیسه کوچکی را که در معده به وجود آورده شده است، از قسمت اول روده کوچک (دوازدهه) به قسمت بزرگ ‌تر معده مجزا کند.

سپس می ‌تواند آن را به قسمتی از روده کوچک که اندکی دورتر می باشد، اتصال دهد که این روش جراحی به عنوان ژژنوم در نظر گرفته می ‌شود.

هنگامی‌ که این روش در معده بیمار صورت گرفته می ‌شود، بعد از مصرف هر وعده غذائی به صورت مستقیم به داخل ژژنوم وارد می‌ شود و دیگر از او دئودنوم عبور نمی ‌کند.

کاهش جذب مواد مغذی

همین امر سبب می‌ شود که میزان مواد مغذی و جذب کالری‌ ها بسیار کاهش بیابد و از این طریق کاهش وزن برای افراد به واسطه سوء تغذیه صورت گرفته می ‌شود که نام آن را کاهش وزن سوء تغذیه آور می ‌گویند.

بهتر است بدانید تا در ۲ روشی که برای عمل بای ‌پس معده در بالا برای شما ذکر کردیم، عموماً به نام بای‌ پس معده نامیده می شوند و جراح موظف است که این روش‌ ها را به واسطه شیوه لاپاراسکوپی صورت بدهد و از این طریق برش‌ های کوچکی روی شکم به وجود بیاورد و به واسطه آن ‌ها عمل بای پس معده صورت بگیرد.

اگر به هر دلیلی امکان استفاده از روش لاپاراسکوپی نباشد، جراح موظف است از طریق روش لاپاراتومی که به ‌عنوان جراحی باز در نظر گرفته می شود، اقدامات لازم را برای عمل بای‌ پس معده صورت بدهد.

شما در حال حاضر، در حال مطالعه مقاله هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم هستید و می توانید در ادامه در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کاهش جذب مواد مغذی
کاهش جذب مواد مغذی

چاقی و اضافه‌ وزن چه هزینه‌ هایی را برای بیماران به همراه دارد؟

در راستای این‌ که بتوانیم به هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم بپردازیم، لازم است که برآوردهای لازم در رابطه با چاقی و اضافه‌ وزن و هزینه ‌های موجود آن را داشته باشیم.

بهتر است عنوان کنیم که چاقی همیشه هزینه ‌بر می ‌باشد و بهتر است که یک هزینه پرداخت کنید و از هزینه‌ های دائمی آن خلاص شوید. البته در نظر گرفتن این امر لازمه تغییر سبک در زندگی افراد می باشد و افراد ملزم هستند تا شیوه زندگی خود را تغییر دهند.

هنگامی که هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را تقبل می کنید، دیگر نیاز به خرج هزینه ‌های اضافی برای کاهش ‌وزن نمی ‌باشد.

به جهت این ‌که افراد راهکارهای متعددی را برای کاهش وزن تجربه کرده اند و ممکن است که از این طریق سلامت افراد به دلیل راهکارهای غیراستاندارد به خطر بیفتد و این‌ که این راهکارها غیر منطقی می باشند و پشتکار کافی در آن‌ها وجود ندارد.

همین امر می ‌تواند روند کاهش وزن را متوقف کند و فرد هر چه که هزینه لازم برای چاقی و اضافه ‌وزن در نظر گرفته است، بیهوده می شود.

اما با استفاده از یک بار هزینه برای عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم می ‌توانید از تمامی هزینه ‌ها جلوگیری کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با هزینه‌ های اضافی برای افراد در رابطه با چاقی صحبت می ‌کنیم و آن‌ ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • مصرف مداوم قرص ‌های لاغری

اغلب افرادی که دارای اضافه وزن های بسیار زیادی هستند، نمی ‌توانند از رژیم‌ های غذایی به جهت کاهش وزن استفاده کنند و ترک کردن عادات بد غذایی آنان میسر نمی ‌باشد. همین طور به جهت این ‌که اضافه وزن بسیار زیادی دارند، ورزش ‌های سنگین و پیاده ‌روی برای آن‌ ها طاقت ‌فرسا در نظر گرفته می شود و این امر می ‌تواند بر مبنای پشتکار بسیار ضعیف آن ‌ها عنوان شود.

این اشخاص آگاهی کامل دارند که کاهش وزن چشمگیر برای آن‌ ها بدون در نظر گرفتن ورزش و پیاده ‌روی و تغذیه مناسب میسر نمی ‌باشد. ممکن است در بسیاری از مواقع برای این ‌که بتواند کاهش وزن چشمگیری داشته باشند، از قرص ‌های لاغری استفاده کنند.

برخی از این قرص ‌ها به واسطه استاندارد سازمان ‌های بهداشتی تولید نشده اند و مورد تأیید آن‌ ها نمی ‌باشند و غیر قانونی هستند که این امر می ‌تواند هزینه ‌های بسیاری را برای بیمار در بر داشته باشند.

عوارض جانبی که برای این قرص‌ ها در هر برند و مارک در نظر گرفته شده است، برای مصرف‌کننده مشکلاتی به همراه خواهد داشت و اشخاص چاق به قصد کاهش وزن از این قرص ‌های لاغری استفاده می ‌کنند.

اما به ‌غیر از این ‌که هزینه‌ های گزافی برای آن‌ ها پرداخت می کنند، فقط عوارض متعددی از مصرف این قرص ‌ها برای آن‌ ها به وجود می‌آید و کاهش وزن نیز نخواهند داشت.

مصرف مداوم قرص ‌های لاغری
مصرف مداوم قرص ‌های لاغری

درحال حاضر شما درحال مطالعه مقاله هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم هستید.

 • هزینه عضویت در باشگاه‌های ورزشی

همان ‌طور که عنوان شد، ورزش برای کاهش وزن بسیار مفید می باشد و اغلب دستگاه‌ هایی که لازم است با آن ‌ها ورزش کنید، اتصالاتی به برق دارند.

هزینه لازم برای تهیه کردن این نوع از دستگاه‌ ها و یا اجاره ساختمان باشگاه می تواند سبب به وجود آمدن هزینه‌ هایی برای بیمار گردد و به واسطه عواملی مثل تورم، روز به ‌روز بیشتر می ‌شوند. همین امر نیز یک نکته مهم شمرده می ‌شود.

برای این که افرادی که دارای اضافه‌ وزن بسیار هستند، برای رسیدن به تناسب دلخواه خود روزانه نیاز است به باشگاه مراجعه کنند و از این طریق هزینه ‌های متعددی را پرداخت کنند.

البته این نکته بسیار درست است که استفاده از ورزش یک راهکار بسیار مهم شمرده می‌ شود و بدون عوارض است. اما اشخاصی که شاخص توده بدنی آن‌ ها بسیار بالا می‌ باشد و بالای عدد ۳۵ در نظر گرفته شده است، نمی ‌توانند با استفاده از ورزش‌ های این‌ چنینی کاهش وزن مناسب خود را داشته باشند.

این افراد فقط هزینه ‌های گزافی را برای حضور خود در باشگاه‌های ورزشی پرداخت می‌ کنند که می ‌تواند یک امر بسیار خسته ‌کننده باشد و آن‌ ها در اواسط راه فوراً خسته شوند و نتوانند نتیجه چشمگیری از این طریق برای کاهش وزن خود داشته باشند.

در کل بهترین راهکار برای این اشخاص عمل بای ‌پس معده می باشد که با در نظر گرفتن هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم می توانید، تمامی هزینه‌ها را کنترل کنید و یک هزینه را برای کاهش وزن بپردازید و به نتیجه چشمگیری برسید.

هزینه عضویت در باشگاه‌های ورزشی
هزینه عضویت در باشگاه‌های ورزشی
 • هزینه درمان بیماری‌های ناشی از چاقی

همان ‌طور که می ‌دانید، هنگامی که فرد دارای اضافه وزن بسیار زیاد می باشد، می‌تواند منجر به بیماری ‌های متعدد دیگر همانند دیابت نوع ۲، فشار خون بالا و کلسترول خون بالا می شود که این موارد، هزینه‌ های متعددی را بر دوش فرد بیمار می ‌گذارند و ناچار است که ماهانه برای مصرف داروهای خود هزینه‌های بسیاری پرداخت کند.

در نظر گرفتن عمل بای ‌پس معده می تواند کنترل هزینه‌ های موجود برای بیمار را به همراه داشته باشد و هنگامی که یک بار هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم برای شخص صورت گرفته می شود، بیماری ‌های زمینه‌ای با آن خود به خود کاهش می یابند و رو به بهبودی می‌روند.

این افراد برای این  ‌که بتوانند سریع ‌تر به کاهش وزن خود برسند و سلامتی را زودتر تجربه کنند، می ‌توانند از عمل بای‌ پس معده استفاده کنند و از این طریق مدیریت هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را داشته باشند و یک بار این هزینه را پرداخت کنند.

هزینه درمان بیماری‌های ناشی از چاقی
هزینه درمان بیماری‌های ناشی از چاقی

برای این‌ که هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم توسط بیمه پرداخت شود، چه مراحلی لازم است سپری گردد؟

در راستای این ‌که هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم بر عهده بیمه باشد، لازم است تا شرایط خاصی در نظر گرفته شود. به ‌طور کلی هر بیمه برای خود یک سری قوانین خاصی دارد. اما ۴ قانون کلی و اصلی برای تمامی بیمه ها وجود دارد که بین تمامی آن ‌ها مشترک می باشد. این ۴ شرط می ‌توانند همانند زیر باشند.

 • تأییدیه پزشک بر الزام عمل جراحی برای سلامت بیمار

هنگامی بیمه‌ی مورد نظر می ‌تواند هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را پوشش دهد که بیمار از پزشک معالج خود گواهی عمل بای ‌پس معده را به جهت جنبه سلامتی داشته باشد.

به طور کلی پزشک متخصص شما در چنین مواقعی ترجیح می ‌دهد که عمل بای پس معده برای سلامتی فرد بیمار در نظر گرفته شود و جنبه زیبایی نخواهد داشت. از این طریق شرکت ‌های بیمه می ‌توانند هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را تقبل کنند و آگاهی دارند که این عمل به جهت زیبایی صورت گرفته نمی‌ شود.

 • پیروی ۶ ماه از رژیم غذایی زیر نظر پزشک تغذیه

برای این‌ که بیماران هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را از طریق بیمه پرداخت کنند، لازم است که از تمامی روش های لاغری استفاده کرده باشند.

اما از طریق هیچ کدام از این روش ‌ها نتوانسته باشند به نتیجه دلخواه برسند و آخرین گزینه برای آن ‌ها استفاده از عمل جراحی بای پس معده می ‌باشد.

این اشخاص لازم است که حدوداً ۶ ماه تحت نظارت پزشک متخصص تغذیه روند رژیم را ادامه دهند و در هنگامی که به نتیجه مثبت نرسیدند، به جراحی بای ‌پس معده رجوع کنند. البته لازم است بدانید که شرکت‌ های بیمه کنترل وضعیت بیمار را در این راستا برعهده ندارند.

اما نمایندگان بیمه لازم است توجیه شوند که بیمار از روی تنبلی نمی ‌خواهد اقدام به استفاده از عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم کند تا از این طریق بتوانند هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم را پشتیبانی کنند.

پیروی ۶ ماه از رژیم غذایی زیر نظر پزشک تغذیه
پیروی ۶ ماه از رژیم غذایی زیر نظر پزشک تغذیه
 • نظرات روان‌ شناسان

نکته مهم دیگر در زمینه این امر این است که روان ‌شناسان قبل از انجام عمل بای پس معده می‌ توانند وضعیت بیمار را مورد ارزیابی قرار دهند و می ‌توانند گواهی دهند که فرد به واسطه اختلالات روانی موقت لازم است که حتماً از عمل بای ‌پس معده استفاده کند.

 • ارزیابی عادات تغذیه بیمار

لازم است که پزشک تغذیه یک گواهی در راستای تصحیح کردن تغذیه بیمار صادر کند و این امر می‌ تواند اعتماد شرکت بیمه را برای به دست آوردن سلامتی افراد در نظر بگیرد. با در نظر گرفتن این گواهی مبنی بر اصلاح تغذیه بیمار شرکت بیمه‌ ی مورد نظر می ‌تواند هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم را پشتیبانی کند.

هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم چگونه محاسبه می‌ شود و چه عواملی بر روی آن اثر گذار هستند؟

برای این ‌که بتوان هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم را برآورد کرد، عوامل و پارامترهای مهمی می‌ توانند بر روی آن نقش داشته باشند. تمامی تلاش ما این است تا بتوانیم در رابطه با عوامل مؤثر بر روی هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم صحبت کنیم و آن ‌ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

همان‌طور که عنوان شد، درمان‌ های متعددی برای برطرف نمودن چاقی و کاهش وزن وجود دارد و هر کدام از این روش ‌ها دارای هزینه های متعددی هستند.

اما با استفاده از عمل بای ‌پس معده می ‌توانید نتیجه مؤثری بگیرید و یک بار این هزینه را پرداخت کنید. حال در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر روی افزایش هزینه عمل بای ‌پس معده می‌ پردازیم.

 • دستمزد پزشک متخصص

نکته مهمی که می تواند در هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم مؤثر واقع شود، دستمزد پزشک متخصص می باشد. به جهت این ‌که در نظر گرفتن تجربه، مهارت و میزان محبوبیتی که یک پزشک در میان مردم دارد، ممکن است دستمزدهای متفاوتی را پیشنهاد دهد.

اگر شما قصد دارید که تحت نظارت پزشکان در بیمارستان رسول اکرم عمل بای‌ پس معده را انجام دهید، پس بهترین تصمیم‌گیری را کرده‌اید. به جهت این‌ که پزشکان متخصصی که در بیمارستان رسول اکرم وجود دارند، تمامی عوارض بعد از انجام عمل بای پس معده را به صفر می‌ رسانند.

البته به جهت این‌ که مهارت این پزشکان متخصص نیز زیاد است، ممکن است دستمزد آن‌ ها تا حدودی بیشتر در نظر گرفته شود و این نکته می ‌تواند در راستای برآورده کردن هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم مهم شمرده شود.

دستمزد پزشک متخصص
دستمزد پزشک متخصص
 • هزینه بیمارستان

این ‌که شما در بیمارستان رسول اکرم خدمات عمل بای پس معده را تجربه می کنید، یک نکته بسیار مهم می باشد. به‌ جهت این‌ که هزینه ‌های پرداختی بیمارستان همانند خدمات نظافتی، انتظاماتی و دیگر موارد نیز ممکن است شامل حال شما شود و تهیه داروهای شما سبب به وجود آمدن هزینه‌ هایی می‌ گردد. اما این موارد تضمین می ‌دهند که شما بتوانید بهترین درمان را پشت سر بگذارید.

 • مدت زمان بستری شدن

مدت ‌زمان بستری شدن یکی از مهم‌ترین مواردی است که می ‌تواند در هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم مؤثر باشد. به‌ جهت این ‌که لازم است که هزینه تخت اشغال‌ شده را نیز پرداخت کنید.

در نظر گرفتن این ‌که چند روز در بیمارستان می توانید بستری شوید، بر عهده پزشک متخصص شما می باشد. این امر را لازم است به‌ عنوان یکی از نکات مهم در راستای هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم مهم بشمارید.

 • دستمزد پزشک بیهوشی

شاید هزینه دستمزد پزشک بیهوشی به نظر شما بی‌اهمیت باشد و تصور کنید که پزشکان بیهوشی هیچ‌ گونه فعالیت خاصی انجام نمی ‌دهند و فقط در چند ثانیه داروهای بیهوشی را تزریق می ‌کنند.

اما لازم است این نکته را مهم بشمارید که اگر پزشک بیهوشی کار خود را با خطا انجام دهد، امکان دارد که در این راستا خطراتی بیمار را تهدید کند و جان او در خطر باشد.

به همین جهت هنگامی که در بیمارستان رسول اکرم تحت درمان عمل بای ‌پس معده قرار می گیرید، پزشکان بیهوشی، با تخصص ‌های کافی که در این امر دارند، می ‌توانند سلامت شما را تضمین کنند.

اما دستمزد مناسبی نیز برای این پزشکان در نظر گرفته شده ‌است که می ‌تواند به‌ عنوان یکی از عوامل اصلی هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم شمرده شود.

دستمزد پزشک بیهوشی
دستمزد پزشک بیهوشی
 • دستمزد دستیاران جراحی

هزینه ‌های پرداختی عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم نیز می تواند به دستمزد دستیاران جراحی مرتبط باشد. به جهت این ‌که این اشخاص زحماتی برای بیماران می ‌کشند و درصدی از دستمزد برای آن‌ ها مشخص می‌ گردد.

 • دستمزد پرستاران و کمک پرستاران

مهم‌ترین پرسنل زحمت کش در بیمارستان رسول اکرم پرستاران و کمک پرستاران هستند که سختی کار بسیاری دارند و در حالت شیفتی می ‌تواند در خدمت بیماران عزیز باشند. این افراد نیز حقوق و دستمزدی دریافت می‌کنند که این موارد می ‌تواند بر روی هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم بسیار مؤثر واقع شود.

 • ویزیت پزشک ورزشی، تغذیه و روان ‌شناس

امکان دارد تصور کنید که پزشک ورزشی، تغذیه و روان‌ شناس هیچ‌گونه تأثیری بر روی عمل بای ‌پس معده نخواهند داشت. اما مهم‌ترین نکات را این پزشکان می توانند برای بیمار در نظر بگیرند و قبل از انجام عمل آگاهی‌ های لازم و فرآیندهای موجود را برای آن ‌ها عنوان می‌ کنند.

اگر پزشکان ورزشی، تغذیه و روان ‌شناس، راهکارها و مراحل درمانی مناسبی را قبل از انجام عمل بای ‌پس معده برای بیمار در نظر نگیرند، موفقیت‌آمیز بودن این عمل کمتر می شود. به همین جهت دستمزد این افراد می ‌تواند بر هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم تاثیرگذار باشد.

ویزیت پزشک ورزشی، تغذیه و روان ‌شناس
ویزیت پزشک ورزشی، تغذیه و روان ‌شناس

بعد از انجام عمل بای پس معده چه هزینه ‌های اضافی برای بیمار به وجود می ‌آید؟

بعد از این ‌که عمل اسلیو معده به پایان می ‌رسد، بیمار موظف است مراحل درمانی خود را دنبال کند تا بتواند به نتیجه اثربخشی برسد و لازم است که همچنان تحت نظارت پزشک خود باقی بماند. در همین راستا بیمار موظف است تا مراجعه‌ های مکرری به کلینیک داشته باشد و روند ورزش خود را دنبال کند.

اگر بیمار مد نظر بنا به دلایل متعددی هزینه‌ های بعد از مراحل درمانی برای عمل بای‌ پس معده را پرداخت نکند، تمامی زحمات و عمل در نظر گرفته‌ شده بی ‌نتیجه خواهند ماند. حال در ادامه برخی از هزینه‌ های ترویج تحمیلی بعد از انجام عمل بای ‌پس معده را عنوان خواهیم کرد.

 • ویزیت مراجعه به پزشکان کلینیک

به جهت این ‌که لازم است که بیمار تا مدت ‌ها به نزد پزشک مراجعه کند و وضعیت جسمانی خود را مورد ارزیابی قرار دهد و همین طور برنامه‌های غذایی و ورزشی جدیدی را دریافت کند، این موارد می ‌تواند شامل هزینه ‌های ویزیت جداگانه برای شخص گردد.

 • هزینه آزمایشات ماهانه و یا سالانه

بعد از انجام عمل بای ‌پس معده پزشکان در فاصله ‌های کوتاه‌ مدت از بیمار آزمایشات متعددی را می ‌خواهند و بیمار موظف است که جواب آزمایشات خود را به صورت فواصل معین شده‌ای در دسترس پزشک قرار دهد. همان ‌طور که می ‌دانید این آزمایش های متعدد و چکاپ‌ های مختلف می ‌تواند شامل هزینه‌ هایی برای بیمار گردد که از این طریق کمبود ویتامین‌ های موجود در بدن بیمار مورد بررسی قرار می گیرد.

 • هزینه خرید لباس ‌های مناسب با سایز جدید

افرادی که از عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم استفاده می ‌کنند، یک‌ باره کاهش وزن چشمگیری دارند و تمامی لباس ‌هایی که قبلاً از آن‌ها استفاده می ‌کرده‌اند، برای آن‌ ها گشاد می ‌شود و مجبورند لباس‌ هایی در سایز مناسب خود تهیه کنند. البته در نظر گرفتن این امر باعث بالا بردن اعتماد به ‌نفس افراد می ‌شود و بسیار خوشایند است.

اما تهیه لباس ‌های مجدد نیز می تواند شامل هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم شناخته شود و به ‌عنوان هزینه‌ های موجود ذکر شود.

هزینه خرید لباس ‌های مناسب با سایز جدید
هزینه خرید لباس ‌های مناسب با سایز جدید
 • هزینه باشگاه‌های ورزشی

بعد از انجام عمل بای ‌پس معده نیاز است که ورزش داشته باشید و انجام تمرینات ورزشی به صورت درست می ‌تواند کمک مؤثری برای تثبیت کردن وزن افرادی که به ‌تازگی از عمل بای‌ پس معده استفاده کرده اند، باشند.

حال اگر شخص بدون آگاهی ‌های لازم در منزل شخصی تمرینات ورزشی را انجام دهد، ممکن است به خاطر عدم آگاهی به مهره‌ها و مفاصل خود آسیب بزند. هزینه باشگاه ‌های ورزشی نیز می‌ تواند به ‌عنوان هزینه‌ های عمل بای ‌پس معده شناخته شود.

 • هزینه خرید داروهای ویتامینی

در اغلب موارد هنگامی که افراد از عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم استفاده کرده‌اند، کاهش اشتها داشته اند و این امر ممکن است تا ویتامین‌ ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن آن ‌ها را کمتر کند.

به همین جهت پزشک مجبور است که داروهای ویتامینی برای بیمار تجویز کند که این مکمل ‌ها و قرص‌ های ویتامینی شامل هزینه‌ هایی برای بیمار می شود و لازم است که در دراز مدت استفاده شوند و به‌ عنوان یکی از عوامل مؤثر در هزینه عمل بای‌ پس معده در بیمارستان رسول اکرم شناخته می شود.

هزینه خرید داروهای ویتامینی
هزینه خرید داروهای ویتامینی

بیمه تا چه مقدار بر روی هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم تاثیرگذار است؟

اشخاصی که در بیمارستان دولتی رسول اکرم به‌ جهت عمل بای ‌پس معده بستری می ‌شوند، اگر دارای دفترچه بیمه باشند و یا این ‌که با شرکت ‌های بیمه قرارداد داشته باشند، بیمه موظف است پرداخت ۱۰ درصد از هزینه عمل بای ‌پس معده را برعهده بگیرد. همین طور اگر شما تحت حمایت بیمه های تکمیلی هستید نیز پرداخت ۱۰ درصد از هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم برعهده‌ی آن‌ها می باشد.

پزشکان کلینیک چاقی در بیمارستان رسول اکرم دارای چه ویژگی‌ هایی هستند؟

تمامی پزشکانی که در بخش کلینیک چاقی در بیمارستان رسول اکرم فعالیت دارند، پزشکان متخصص فعالی هستند که تمامی ویژگی‌ های پزشک خوب را دارند. اما ممکن است برخی از افراد ویژگی‌ های پزشک خوب را ندانند و این سوال در ذهن آن ‌ها شکل بگیرد. به همین جهت چند نمونه از خصوصیات پزشکان کلینیک چاقی واقع در بیمارستان رسول اکرم را برای شما ذکر خواهیم کرد.

برخی از ویژگی‌های پزشکان بیمارستان رسول اکرم:

 • رازدار و قابل اعتماد بیمار
 • خوش‌ اخلاق و خوشرو
 • مدیریت بسیار خوب در شرایط اضطراری
 • قدرت و فن بیان بسیار عالی
 • پیگیری بسیار زیاد وضعیت بیمار
 • کسب درصد بالای موفقیت در درمان بیماران
 • توانایی بیان واقعیت‌ ها هر چقدر ناخوشایند
 • توانایی تصمیم ‌گیری و انتخاب بهترین راه درمان
 • دارای اخلاق پزشکی و به دور از هرگونه کینه‌توزی

به غیر از در نظر گرفتن تمامی موارد بالا کادر درمانی بیمارستان رسول اکرم بسیار منحصر به ‌فرد هستند و در تلاشند تا بتوانند با ارائه خدمات تامین سلامت و حفظ راحتی و آسایش بیماران را داشته باشند و در این امر بسیار موفق هستند.

برخی از ویژگی‌های پزشکان بیمارستان رسول اکرم:
برخی از ویژگی‌های پزشکان بیمارستان رسول اکرم:

جمع‌ بندی مطالب

تمامی تلاش ما در مطالب بالا این بود تا بتوانیم در رابطه با هزینه عمل بای پس معده در بیمارستان رسول اکرم برای شما صحبت کنیم. همان ‌طور که عنوان کردیم عوامل بسیاری می ‌توانند بر روی هزینه عمل جراحی بای‌ پس معده و دیگر عمل‌ های لاغری تاثیرگذار باشند.

در تلاش بودیم تا با آگاهی رساندن در رابطه با عوامل و پارامترهای مهم و تاثیرگذار در هزینه عمل بای ‌پس معده در بیمارستان رسول اکرم شما را آگاه کنیم که اگر قصد استفاده از این روش را به واسطه بیمه های تحت پوشش خود دارید، می توانید تا چه مبالغی بر روی آن ‌ها حساب کنید.

جمع‌ بندی مطالب
جمع‌ بندی مطالب

امیدواریم که با استفاده از مطالب بالا اطلاعات کثیری در اختیار شما قرار داده باشیم.

More To Explore

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید