هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی
فهرست مطالب

در این نوشتار تصمیم داریم موضوع هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی را مورد بحث قرار دهیم و مطالب مهمی را در این مورد بیان کنیم.

عمل جراحی اسلیو معده یکی از عمل هایی است که طرفدران بسیاری دارد و این موضوع ناشی از مزیت های این عمل جراحی می باشد،

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی
هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

اما یکی از سوال هایی که در رابطه با عمل جراحی اسلیو معده پیش می آید، در رابطه با هزینه های آن می باشد، این که آیا شرکت های بیمه تکمیلی هزینه عمل اسلیو معده را تقبل می کنند، یا خیر هم سوال بسیار مهمی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

در این مقاله قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

آیا می دانید چرا افراد به اضافه وزن دچار می شوند؟

در رابطه با راهکارهای لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا با معایب چاقی آشنایی دارید؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید انجام عمل های لاغری چه مزیت هایی را برای شخص به دنبال خواهند داشت؟

در رابطه با عمل اسلیو معده چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده دارید؟

آیا می دانید برای انجام عمل اسلیو معده باید چه ویژگی هایی داشت؟

در رابطه با نکات قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده چه مطالبی را می دانید؟

آیا با تاثیر رعایت نکات قبل از انجام عمل جراحی آشنا هستید؟

در رابطه با نکات بعد از عمل جراحی اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

رعایت نکات بعد از عمل اسلیو معده چه تاثیراتی دارد؟

در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با تغذیه دوران نقاهت عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با هزینه انجام عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید بیمه تکمیلی هزینه انجام عمل اسلیو معده را تقبل می کند یا خیر؟

بیمه تکمیلی در چه شرایطی هزینه عمل اسلیو معده را تقبل می کند؟

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب پزشک هم موثر است؟

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب مرکز هم موثر است؟

برای تقبل هزینه انجام عمل توسط شرکت های بیمه تکمیلی باید چه جلساتی را گذراند؟

برای تقبل هزینه انجام عمل توسط شرکت های بیمه تکمیلی باید چه جلساتی بعد از انجام عمل را گذراند؟

در رابطه با درصد تقبل هزینه انجام عمل اسلیو معده توسط بیمه تکمیلی چه اطلاعاتی دارید؟

 

آیا می دانید چرا افراد به اضافه وزن دچار می شوند؟

چاقی یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد به آن دچار هستند، متاسفانه در سال های اخیر شاهد این مورد بوده ایم که سن ابتلا به چاقی کاهش پیدا کرده است، یعنی اگر در گذشته افراد میانسال و مسن به چاقی مبتلا می شدند، در سال های اخیر جوان ها و حتی کودکان هم با این مشکل دست به گریبان هستند، اما علت این اضافه وزن و چاقی چه مواردی است؟

هنگامی که در رابطه با علت های چاقی بحث کنیم، بسیاری از ما به طور ناخودآگاه، پرخوری را تصور می کنیم و عقیده داریم که پرخوری باعث چاقی می شود، این در حالی است که تغذیه نامناسب بیش از پرخوری بر روی چاقی و اضافه وزن تاثیر می گذارد، برای تغذیه مناسب با هرم غذایی توجه کرد و مواد غذایی را متناسب با میزانی که در این هرم ذکر شده است، استفاده کرد.

استفاده از ماشین ها متعدد

استفاده از ماشین ها متعدد سبب می شود که در زندگی شهرنشینی تحرک به مقدار چشم گیری کاهش پیدا کند و همین موضوع هم می تواند یکی از علت های چاقی باشد، تحرک کردن جنبه های مختلفی دارد و ورزش کردن فقط یکی از جنبه های آن می باشد، تحرک باعث می شود که انرژی اضافه بدن تخلیه شود، در صورت عدم تحرک این انرژی به صورت چربی در بدن ذخیره می شود و طبیعی است که شخص به چاقی دچار می شود.

البته از تاثیر ژنتیک بر روی چاقی هم نمی توان غافل شد، اگر چه تعداد افرادی که بر اثر مسائل ژنتیکی چاق می شود، بسیار کم تر از موارد دیگر می باشد، اما باز هم باید آن را در نظر گرفت، لازم به ذکر است که بعضی از افراد به علت بیماری های ژنتیکی و تحت تاثیر والدین خود به چاقی و اضافه وزن مبتلا هستند، که البته این افراد باید روند خاصی را برای کاهش وزن دنبال کنند.

پس از اطلاع از انواع دلایل افزایش وزن، به شما تاکید می کنیم که برای بهره مندی از مزایای بی شمار این شیوه ی عمل جراحی، با خانم دکتر سلیمی مشورت کنید.

خانم دکتر سلیمی بعد از انجام بررسی های مورد نیاز، این عمل جراحی را به بهترین صورت برای افراد دارای اضافه وزن انجام خواهند داد.

استفاده از ماشین ها متعدد
استفاده از ماشین ها متعدد

در رابطه با راهکارهای لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

بعد از آن که شخصی به چاقی مبتلا شود، به دنبال راهکارهایی است که اضافه وزن خود را کاهش دهد، یا به اصطلاح لاغر شود، در این قسمت باید به شما بگوییم که به طور کلی سه راهکار برای کاهش وزن و لاغری وجود دارد که شما متناسب با شرایط خود می توانید یکی را انتخاب کنید.

یکی از اصلی ترین راهکارهایی که برای لاغری پیشنهاد می شود، رعایت رژیم های غذایی است، توجه داشته باشید که شما برای یک رژیم غذایی به نظر و تخصص پزشک متخصص نیاز دارید و خود به تنهایی و با کمک افراد دیگری که تخصص کافی ندارند، قادر به تنظیم رژیم غذایی مناسب نیستید.

ورزش کردن

راهکار بعدی که برای کاهش وزن وجود دارد، ورزش کردن است، انجام حرکت های ورزشی سبب می شود که چربی های ذخیره شده در قسمت های مختلف بدن شما از بین بروند، به نوعی می گویند که ورزش خاصیت چربی سوزی دارد، لازم به ذکر است که ورزش کردن نه تنها به کاهش وزن، بلکه به تناسب اندام شما هم کمک بسیاری می کند.

حال این سوال پیش می آید که مگر کاهش وزن و تناسب اندام با یکدیگر تفاوتی دارند؟ در پاسخ باید بگوییم که بله شما می توانید وزن کم کنید و لاغر شوید، اما تناسب اندام نداشته باشید، تناسب اندام به معنی زیبایی اندام و ظاهر است و با صرفا لاغری و کاهش وزن متفاوت می باشد.

راهکار بعدی که برای لاغری و کاهش وزن می توانید از آن استفاده کنید، انجام عمل های جراحی لاغری است، توجه داشته باشید که هر کسی با هر شرایطی قادر به انجام این عمل ها نیست و به دلیل اهمیت این موضوع در قسمت های بعدی به طور کامل جزئیات مربوط به آن را بررسی خواهیم کرد.

با عنایت به راهکارهای لاغری بیان شده، به شما توصیه می کنیم که جهت بهره بردن از فواید زیاد این متد جراحی، با خانم دکتر سلیمی مشورت کرده و به ایشان مراجعه کنید.

خانم دکتر سلیمی بعد از انجام معاینات مورد نیاز، این عمل را به بهترین شکل و ساده ترین حالت برای افراد دارای اضافه وزن و چاقی مفرط انجام خواهد داد.

ورزش کردن
ورزش کردن

آیا با معایب چاقی آشنایی دارید؟

شاید بهتر آن بود که در قسمت های قبل و در زمانی زودتر به بررسی این موضوع می پرداختیم که آیا اضافه وزن و لاغری معایبی را برای شخص به دنبال دارد، یا خیر، اما در این قسمت قصد داریم این مورد را توضیح دهیم. توجه داشته باشید، چاقی هم می تواند جسم شما را اذیت کند و هم عوارضی روانی و روحی برای شما داشته باشد.

عوارض جسمی چاقی را به خوبی می دانیم، بسیاری از ما از این موضوع آگاهی داریم که چاقی و اضافه وزن باعث بروز بیماری های متعددی مثل دیابت، کبد چرب و… می شود، یعنی این موضوع برای بسیاری از ما به خوبی جا افتاده است، پس نیازی به توضیح بیشتر در رابطه با آن وجود ندارد.

چاقی و اضافه وزن باعث می شود که فرد اعتماد به نفس پائینی داشته باشد، بسیاری از افراد چاق به خصوص خانم ها به علت چاقی نمی توانند لباس های دلخواه خود را بپوشند، نمی توانند کارهایی را انجام دهند که به آن علاقه دارند و بسیاری دیگر از این محدودیت ها که فقط افراد چاق می توانند اذیت روحی ناشی از آن را به خوبی درک کنند.

برخوردهای زشت با افراد چاق

متاسفانه در بعضی از موارد شاهد برخوردهای زشتی با افراد چاق هم هستیم، این برخوردها حتی می توانند یک لبخند معنی دار هم باشند، همین لبخند به ظاهر ساده باعث تضعیف اعتماد به نفس افراد چاق می شود و هیچ یک از ما علاقه ای به مسخره شدن ندارد، این در حالی است که بسیاری از افراد چاق روزانه با نگاه ها و کلام های تمسخر آمیز دست به گریبان هستند.

افراد چاق علاقه ای به بودن در جمع ندارند، زیرا تصور می کنند که اضافه وزن آن ها مورد تمسخر قرار می گیرد و همین موضوع به مرور زمان باعث افسردگی آن ها خواهد شد، اگر چه آسیب ها و معایب جسمی چاقی بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد، اما آسیب های روحی و روانی ناشی از آن به مراتب خطرناک تر می باشد.

در این جا با برخی معایب اضافه وزن آشنا شدید، با عنایت به این مشکلات و معایب، به شما سفارش می کنیم که برای رهایی از مشکلات ذکر شده و بهره مندی از شیوه ی جراحی اسلیو، با خانم دکتر سلیمی مشورت نموده و به ایشان مراجعه فرمایید.

خانم دکتر سلیمی بعد از انجام معاینات واجب و لازم، جراحی اسلیو معده را به شکلی مناسب برای اشخاصی که دارای اضافه وزن و چاقی مفرط هستند، صورت خواهد داد.

برخوردهای زشت با افراد چاق
برخوردهای زشت با افراد چاق

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، عمل های جراحی لاغری راهکاری مناسب و تائید شده برای لاغری و کاهش وزن هستند، لازم به ذکر است که هر کسی نمی تواند عمل های جراحی لاغری را برای کاهش وزن انجام دهد، به شما توصیه می کنیم که در ابتدا دیگر روش های لاغری را امتحان کنید و در صورتی که به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکردید، اقدام به عمل های لاغری کنید.

عمل های جراحی لاغری به کسانی پیشنهاد می شوند که باید در مدت زمان بسیار کوتاهی، کاهش وزن محسوسی داشته باشند، البته این تنها شرط برای انجام عمل های جراحی لاغری نیست، لازم به ذکر است که عمل های جراحی لاغری هم انواع مختلفی دارند که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند.

کاهش حجم معده

مهم ترین عاملی که در همه انواع مختلف عمل های جراحی لاغری مشابه است، این می باشد که حجم معده به طرز قابل قبولی کاهش پیدا می کند و کاهش حجم معده، کاهش وزن را برای شخص به دنبال خواهد داشت، زیرا خواه یا ناخواه میزان حجم غذای مصرفی کاهش پیدا می کند، یعنی شخص می تواند رژیم های غذایی سختی را داشته باشد و در مدت زمان اندکی وزن از دست دهد.

البته کاهش حجم معده بر اثر انجام عمل های جراحی لاغری می تواند به دو صورت انجام شود، در حالت اول حجمی از معده بریده می شود، یعنی کاهش حجم دائمی و همیشگی معده را خواهیم داشت، اما در حالت دوم حجم معده با استفاده از وسایل خاصی مانند، حلقه و بالون کاهش پیدا می کند.

نکته حائز اهمیت این است که کاهش وزن و لاغری در عمل های جراحی که با کاهش حجم دائمی معده همراه است، بیشتر و چشم گیرتر خواهد بود، اما شما خود به تنهایی قادر به انتخاب روش مناسبی برای انجام عمل های جراحی لاغری نیستید و پزشک متخصص می تواند در این رابطه برای شما تصمیم بگیرد.

کاهش حجم معده
کاهش حجم معده

آیا می دانید انجام عمل های لاغری چه مزیتهایی را برای شخص به دنبال خواهند داشت؟

مزیت های انجام عمل های جراحی لاغری موضوع دیگری است که بسیاری از افراد در رابطه با آن کنجکاو می شوند و در این قسمت قصد داریم که این مورد را شرح دهیم. در ابتدا توجه داشته باشید که با انجام عمل های لاغری دیگر نیازی به سپری کردن زمان طولانی برای کاهش وزن نخواهد بود، یعنی در زمان بسیار کوتاهی لاغر خواهید شد.

زمان برای بسیاری از افراد اهمیت فراوانی دارد، به عنوان مثال تصور کنید که شخصی بیماری خاصی دارد و به علت چاقی هم به این بیماری مبتلا شده است و پزشک برای درمان بیماری به او توصیه می کند که وزن قابل قبولی را از دست دهد،

در این حالت راهکارهای معمول نیاز به زمان زیادی دارد و سلامت آن شخص در خطر خواهد بود، پس به راحتی و با انجام عمل جراحی لاغری می تواند وزن کم کند و سلامتی خود را تضمین کند.

لاغر شدن و وزن کم کردن برای بسیاری از افراد عذاب آور و سخت خواهد بود تا به حال چند رژیم غذایی را دریافت کرده اید، اما موفق به رعایت آن نشده اید؟ تا به حال چند بار در باشگاهی ثبت نام کرده اید،

اما انجام حرکات ورزشی باعث کاهش وزن شما نشده است؟ این در حالی است که انجام عمل های جراحی لاغری به طور تضمینی با کاهش وزن همراه هستند، زیرا حجم معده را کم می کنند و همین کاهش حجم معده تاثیر به سزایی در کاهش وزن دارد.

تضمینی بودن کاهش وزن بعد از انجام عمل های جراحی لاغری

با توجه به این مطلب می توان نتیجه گرفت که تضمینی بودن کاهش وزن بعد از انجام عمل های جراحی لاغری هم یکی دیگر از مزیت های آن به حساب می آید. لازم به ذکر است که عوارض نداشتن انجام عمل های جراحی لاغری هم مزیت بسیار مهمی است که نمی توان از آن غافل شد.

پس از اطلاع از مزیت های متنوع عمل های لاغری، بهتر این است که برای بهره بردن از فواید بی شمار این شیوه ی عمل جراحی یعنی عمل اسلیو معده، به خانم دکتر سلیمی مراجعه نموده و با ایشان مشورت کنید.

دکتر سلیمی به شما تضمین خواهد داد، پس از این عمل نتایج بسیار خوبی را به دست آورید.

تضمینی بودن کاهش وزن بعد از انجام عمل های جراحی لاغری
تضمینی بودن کاهش وزن بعد از انجام عمل های جراحی لاغری

در رابطه با عمل اسلیو معده چه می دانید؟

تا به این جا در رابطه با عمل های جراحی لاغری اطلاعاتی را بیان کردیم، اما حال قصد داریم به شرح یکی از بهترین و کاربردی تری انواع این عمل ها بپردازیم، عمل جراحی اسلیو معده با اختلافی بهترین عملی است که برای لاغری و کاهش وزن مورد استفاده قرار میگیرد و مزیت های بسیاری هم دارد.

روند و نحوه انجام عمل جراحی اسلیو معده به این صورت می باشد که حجم بسیاری از معده شخص کاهش پیدا می کند، اگر چه این کاهش حجم نکته بسیار مهمی است و نمی توان از آن غافل شد، اما باید توجه داشته باشید، این که چه بخشی و به چه صورتی بریده می شود، اهمیت بیشتری دارد و نباید از آن غافل شد.

در عمل جراحی اسلیو معده بخشی از معده را کاهش می دهند

در عمل جراحی اسلیو معده بخشی از معده را کاهش می دهند که هورمونی با وظیفه احساس گرسنگی از آن جا ترشح می شود، لازم به ذکر است که ایجاد احساس گرسنگی در بدن ما به عوامل بسیاری بستگی دارد و یکی از مهم ترین این عوامل همین ترشح هورمونی است که در معده قرار دارد.

برای انجام عمل جراحی اسلیو معده از تکنیکی به عنوان لاپاراسکوپی استفاده می شود، در این تکنیک شاهد این هستیم که فقط چند قسمت بسیار کوچک از بدن شخص بریده می شود و با استفاده از ابزارهای خاصی عمل جراحی اسلیو معده انجام می شود و باید بگوییم که استفاده از این تکنیک بسیار با اهمیت می باشد.

در عمل جراحی اسلیو معده به دلیل آن که حجم معده کاهش بسیار زیادی دارد و علاوه بر این دیگر هورمونی برای ایجاد احساس گرسنگی در بدن وجود ندارد، شاهد این هستیم که وزن شخص کاهش پیدا می کند و این موضع مزیت های فراوانی را به دنبال دارد که در ادامه آن را بیان می کنیم.

در عمل جراحی اسلیو معده بخشی از معده را کاهش می دهند
در عمل جراحی اسلیو معده بخشی از معده را کاهش می دهند

آیا اطلاعاتی در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده دارید؟

مزیت های عمل جراحی اسلیو معده همیشه برای بسیاری از متقاضیان انجام این عمل سوال بوده است، توجه داشته باشید، با اقدام به عمل جراحی اسلیو معده فواید زیادی که در رابطه با انجام عمل های جراحی لاغری بیان کردیم، شامل حال شما می شود و مزیت های دیگری هم برای شما به دنبال خواهد داشت.

همانطور که گفتیم، در انجام عمل جراحی اسلیو معده از تکنیک لاپاراسکوپی استفاده می شود، استفاده از این تکنیک باعث می شود که عمل جراحی اسلیو معده نیازی به بخیه نداشته باشد، البته بخیه که وجود دارد، اما تعداد آن بسیار کم می باشد، زیرا بدن شخص بریده نمی شود و البته دوران نقاهت هم کاهش پیدا می کند.

توجه داشته باشید که بعد از آن که عمل جراحی اسلیو معده انجام شد، معده شما شکلی شبیه به یک موز خواهد داشت و همین موضوع باعث می شود که مواد معدنی، ویتامین ها، پروتئین ها و دیگر موادی که در غذا وجود دارد و برای بدن شما لازم است، به طور کامل جذب شود و این موضوع در سلامت بدن شخص تاثیر فراوانی دارد.

کاهش وزن شدید، دوران نقاهت کوتاه و عوارش نداشتن از اصلی ترین مزیت های انجام عمل جراحی اسلیو معده به حساب می آیند. عمل جراحی اسلیو معده یکی از آن عمل هایی است که عوارضی را برای شخص به دنبال ندارد و همین موضوع مزیت بسیار مهمی می باشد، به این نکته توجه داشته باشید که اگر پزشک مناسبی را برای انجام عمل جراحی اسلیو معده انتخاب کرده باشید، عمل جراحی اسلیو معده با مزیت های فراوان و بدون هیچ گونه عوارضی را انجام خواهید داد.

آیا اطلاعاتی در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده دارید؟
آیا اطلاعاتی در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده دارید؟

آیا می دانید برای انجام عمل اسلیو معده باید چه ویژگی هایی داشت؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره داشتیم که هر کسی متناسب با ویژگی ها و شرایطی که دارد، یکی از عمل های جراحی لاغری برای او مناسب می باشد، در این قسمت قصد داریم به شرح این موضوع بپردازیم که انجام عمل جراحی اسلیو معده برای چه کسانی با چه ویژگی هایی توصیه می شود.

یکی از اصلی ترین ویژگی ها برای انجام عمل جراحی اسلیو معده این است که شخص وزن بالایی داشته باشد، وزن بالا با میزان شاخص توده بدنی سنجیده می شود، پس شما صرفا به علت چاق بودن نمی توانید انجام عمل جراحی اسلیو معده را در برنامه خود قرار دهید، بلکه باید شاخص توده بدنی بیش از 35 داشته باشید.

نکته دیگر این است که باز هم صرفا با توجه به داشتن این شاخص توده بدنی قادر به انجام عمل جراحی اسلیو معده نخواهید بود و باید به مدت تقریبا پنج سال در این وزن مانده باشید، این ویژگی ها و شرایط مهم ترین موارد هستند، بعد از این باید شرط سنی لازم برای انجام عمل جراحی اسلیو معده اعمال شود.

شرط سنی

مهم ترین شرط سنی این است که فرد، سنی بالاتر از هشت سال داشته باشد!، البته باید به شما بگوییم که معمولا پزشک های متخصص عمل جراحی اسلیو معده را برای کسانی انجام می دهند که سنی بالاتر از هیجده سال دارند و انجام این عمل را برای کودکان خطرناک می دانند.

توجه داشته باشید، اشخاصی که متقاضی انجام عمل جراحی اسلیو معده هستند، معمولا بیماری خاصی دارند که برای درمان بیماری خود اقدام به پایین آوردن وزن وزن می نمایند، بنابراین باید قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده این اطمینان حاصل شود که انجام این عمل تاثیرات منفی بر روی روند درمان آن بیماری نخواهد داشت، پس به این موضوع هم توجه ویژه ای داشته باشید.

شرط سنی
شرط سنی

در رابطه با نکات قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده چه مطالبی را می دانید؟

عنایت داشته باشید که پیش از اقدام به جراحی اسلیو معده باید یک سری نکات خاص را رعایت کنید. یکی از مهم ترین این نکات را می توان رژیمی غذایی دانست که شما در صورتی که قصد داریم عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید، باید حتما این رژیم را در برنامه خود قرار دهید.

این رژیم غذایی برای تثبیت وزن شما اهمیت ویژه ای دارد، توجه کنید که تثبیت وزن باعث می شود که بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده روند کاهش وزن داشته باشید، این در حالی است که در صورت عدم تثبیت وزن قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده، بعد از انجام این عمل همچنان روند افزایش وزن شما ادامه دار خواهد بود!

اعتیاد به مواد مخدر

اگر به ماده ی مخدر خاصی اعتیاد دارید، قبل از آن که عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید، باید این مورد را ترک نمایید، زیرا باعث عوارضی بعد از انجام عمل می باشد. لازم به ذکر است که اعتیاد حتی مصرف مشروبات الکلی، سیگار و قلیان هم می باشد و بدانید که یک هفته قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده به هیچ عنوان نباید از این مواد مصرف کرده باشید.

توجه کنید که در عمل جراحی اسلیو معده حجم معده کاهش پیدا می کند، یعنی عمل بر روی معده انجام می شود، بنابراین اهمیت خالی بودن معده در این چنین عمل هایی بیش از دیگر عمل های معمولی می باشد، به شما توصیه می کنیم که شام قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده را بسیار سبک صرف کنید.

رعایت یک سری نکات عمومی هم مانند حمام کردن، استراحت کردن، عدم مصرف داروهای خاصی که پزشک لیست آن ها را بیان می کند و… هم قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده ضروری است و البته بعضی دیگر از نکات متناسب با شرایط شما انتخاب می شوند که پزشک معالج باید این موارد را برای شما شرح دهد.

اعتیاد به مواد مخدر
اعتیاد به مواد مخدر

آیا با تاثیر رعایت نکات قبل از انجام عمل جراحی آشنا هستید؟

در مطالب بالا نکاتی را بیان کردیم که باید پیش از اقدام نسبت به عمل جراحی اسلیو معده آن ها را رعایت کنید، حال این سوال مهم پیش می آید که رعایت این نکات چه تاثیری بر روی نتیجه نهایی عمل جراحی اسلیو معده دارد، لازم به ذکر است که نتیجه نهایی در عمل جراحی اسلیو معده به معنای کاهش وزن می باشد، یعنی تاثیر رعایت نکات قبل از عمل جراحی اسلیو معده را بر روی کاهش وزن بررسی خواهیم کرد.

رعایت رژیم

مهم ترین نکته ای که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید رعایت شود و تاثیر بسیار چشم گیری بر روی نتیجه نهایی دارد؛ همان رژیمی است که باید رعایت شود و سبب تثبیت وزن خواهد شد. در این قسمت باز هم به این نکته اشاره می کنیم که تثبیت وزن قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده تاثیر فوق العاده ای بر روی نتیجه نهایی می گذارند.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که روند کاهش وزن بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده شروع می شود و این رژیم تثبیت کننده وزن، اهمیت چندانی ندارد، اگر شما هم این تصور را دارید، باید بگوییم که کاملا اشتباه می کنید و به هیچ عنوان این گونه نخواهد بود، توجه داشته باشید که چاقی می تواند علت های مختلفی داشته باشد و اگر علت چاقی شما به درستی مشخص نشود، پس انجام عمل جراحی اسلیو معده برای لاغری هم چندان موثر نخواهد بود.

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که عمل جراحی اسلیو معده یکی از عمل های تهاجمی به حساب می آید، شما برای انجام هر عمل جراحی باید یک سری نکته های خاصی را رعایت کنید و بی توجهی به این نکته ها می تواند سبب عوارضی بعد از انجام آن عمل شود و در رابطه با عمل جراحی اسلیو معده هم، همین موضوع صادق است.

رعایت رژیم
رعایت رژیم

در رابطه با نکات بعد از عمل جراحی اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در مطالب بالا در رابطه با نكات رعايت شده قبل از انجام عمل جراحى اسليو مطالبى را بيان كرديم و حال نوبت اين رسيده است، كه در رابطه با نكات بعد از عمل اسليو معده مطالبى را بيان كنيم. در ابتداى اين مطلب به شما توصيه مي كنيم كه هفته ابتدايى بعد از انجام عمل را به طور كامل استراحت كنيد، در اين هفته شما قادر به انجام هيچ كارى نخواهيد بود.

لازم به ذكر است، كه اگر چه عمل اسليو معده با استفاده از تكنيك لاپاراسكوپى انجام مى شود و اين روش بخيه هاى زيادى ندارد، اما به هر حال حجم زيادى از معده شما بريده شده و سپس با بخيه دوخته شده است و براي ترميم و بهبودى اين بخيه ها به استراحت كافى نياز داريد، توجه كنيد كه در اين يك هفته هرگونه تحركى مى تواند براى شما آزار دهنده باشد، پس سعى كنيد به هيچ عنوان حركت نكنيد.

تا يك ماه بعد از عمل جراحى نبايد ورزش كنيد

بسيارى از افراد تصور مى كنند كه بعد از عمل اسليو معده بايد ورزش را شروع كنند تا باز هم به چاقى مبتلا نشوند، اگر چه ورزش كردن بعد از اين عمل توصيه مى شود، اما بايد بگويم كه تا يك ماه بعد از عمل جراحى نبايد ورزش كنيد، حتى بلند كردن اجسامى به وزن يك كيلوگرم هم براى شما مضر خواهد بود، لازم به ذكر است، كه مى توانيد پياده روى را در برنامه خود قرار دهيد.

در رابطه با پياده روى بايد بگويم که در هفته دوم بعد از انجام عمل مى توانيد اين كار را شروع كنيد و بايد از مسافت هاى بسيار كم و با سرعتى اندك شروع كنيد. لازم به ذكر است، كه در هفته ابتدايى بعد از انجام عمل جراحى اسليو حمام كردن ممنوع مى باشد، اما در هفته هاى بعدى ممانعتى وجود ندارد، اما نبايد زمان حمام شما طولانى باشد.

تا يك ماه بعد از عمل جراحى نبايد ورزش كنيد
تا يك ماه بعد از عمل جراحى نبايد ورزش كنيد

رعایت نکات بعد از عمل اسلیو معده چه تاثیراتی دارد؟

با نكاتى كه بعد از انجام اسليو معده بايد رعايت كنيد در قسمت قبل آشنا شديد، در اين قسمت قصد داريم در رابطه با تاثير اين نكات مطالبى را بيان كنيم. توجه داشته باشيد كه دوران بعد از انجام عمل اسليو معده به دو دوره تقسيم مى شود، دوران نقاهت و ديگرى دوران بعد از نقاهت است.

در رابطه با دوران نقاهت در ادامه مطالبى را بيان مى كنيم، اما توجه داشته باشيد كه رعايت اين نكات بعد از عمل اسليو معده به شما كمك مى كند كه زندگى سالم ترى داشته باشيد، تغيير سبك زندگى يكى از مهم ترين تاثيراتى است، كه رعايت نكات بعد از انجام عمل براى شما به دنبال خواهد داشت.

سبك زندگى به عوامل متعددى بستگى دارد

سبك زندگى به عوامل متعددى بستگى دارد، تغذيه مناسب، خواب كافى و تحرك مناسب و به اندازه از مهم ترين مواردى هستند، كه سبك زندگى به آن ها بستگى دارد و رعايت نكات بعد از انجام عمل اسليو معده به اصلاح اين موارد در زندگى ما كمك شايانى مى كند. تغذيه مناسب يكى از اصلى ترين مواردى است، كه بعد از عمل اسليو معده به آن پرداخته مى شود، به دليل اهميت اين موضوع در ادامه آن را شرح خواهيم داد.

لازم به ذكر است، كه پياده روى ها و ورزش هايى هم كه بعد از انجام عمل اسليو معده بايد در برنامه شما قرار گيرد، تاثير به سزايى بر روى اصلاح سبك زندگى خواهد داشت و باعث مى شود، كه شخص انجام دهنده عمل جراحى براى حفظ سلامتى و تناسب اندام خود هم به خوبى به اين موضوع توجه داشته باشد.

به اين نكته توجه كنيد كه خواب مناسب و كافى براى هر كسى به يك معنى است. به عنوان مثال ممكن است، من خوابيدن 12 شب تا 8 صبح را مناسب و خوب بدانم و خواهرم خواب ساعت 5 صبح تا 12 ظهر را مناسب بداند، طبق آخرين تحقيقات انجام شده خواب براى هر كسى زمان خاصى دارد و هيچ اجبارى در ساعت خواب وجود ندارد.

سبك زندگى به عوامل متعددى بستگى دارد
سبك زندگى به عوامل متعددى بستگى دارد

در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در این قسمت قصد داریم در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده بحث کنیم، به این نکته توجه داشته باشید که دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده به دو مرحله تقسیم می شود، مرحله ابتدایی آن، همان هفته اول است که گفتیم، شخص باید به طور کامل استراحت کند و هیچ کار خاصی را انجام ندهد.

دوران نقاهت

اما باید توجه داشته باشید که دروه نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده به طور کامل یک ماه یعنی چهار هفته است، یک هفته آن که به طور استراحت مطلق می گذرد و فقط سه هفته از آن باقی می ماند، در این مدت هر چه رو به انتهای دوره پیش می رویم، شخص بهبود بیشتری پیدا کرده است و قادر است که کارهای بیشتری را انجام دهد.

در این سه هفته شخص به مرور زمان می تواند کارهای خود را انجام دهد، حتی اگر این شخص شاغل باشد، به آسانی می تواند به محل کار خود باز گردد، البته باید توجه داشته باشید که مدت زمان طولانی بر روی صندلی به طور ثابت ننشینید، زیرا این کار باعث می شود که کمی درد احساس کنید، البته با کمی ماساژ این درد به طور کامل بر طرف می شود.

در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده کمی درد وجود دارد و البته احساس کردن این درد طبیعی است، زیرا انجام عمل جراحی اسلیو معده یک روش تهاجمی محسوب می شود و شما مقدار زیادی از حجم معده خود را از دست داده اید، اما این درد بیشتر از آستانه تحمل درد افراد معمولی نیست و به آسانی می توانید آن را تحمل کنید.

پزشک معالج شما برای آن که بتوانید بهتر و آسان تر این درد را تحمل کنید، داروهای مسکنی را برای شما تجویز خواهد کرد که به شما توصیه می کنیم، این داروها را در مدت زمان مشخص شده مصرف کنید، در هفته دوم بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده حمام کردن و پیاده روی هم می تواند به کاهش درد شما کمک بسیاری کند.

دوران نقاهت
دوران نقاهت

در رابطه با تغذیه دوران نقاهت عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

تغذیه یکی از مهم ترین موضوعاتی است که بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید به آن توجه داشته باشید، همانطور که در مطالب فوق هم گفتیم، دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده به چهار هفته تقسیم می شود و باید بدانید که تغذیه در هر هفته ای با دیگری تفاوت هایی دارد و برای آشنایی بیشتر به تفکیک هر هفته این موضوع را شرح می دهیم.

در هفته ابتدایی شخص قادر به خوردن هیچ ماده غذایی نیست و تنها چیزی که می تواند استفاده کند، مایعات می باشد. توجه داشته باشید که مایعات هم فقط آب و آب گوشت می باشد، یعنی نوشیدن آب میوه ها ممنوع می باشد، لازم به ذکر است که همین آب را هم باید به تدریج بنوشد، در غیر این صورت معده توان تحمل آن را نخواهد داشت.

هفته دوم

در هفته دوم شخص می تواند علاوه بر مایعات، سوپ های بسیار رقیق را هم در برنامه تغذیه ای خود داشته باشد، به شما توصیه می کنیم که بعد از پختن سوپ آن را با گوشت کوب برقی یا میکسر به خوبی میکس کنید تا رقیق و سبک باشد، در غیر این صورت باز هم معده آن را پس می زند.

در هفته سوم پوره ها به برنامه غذایی شخص اضافه می شوند و این فرد می تواند میوه ها، سبزیجات و لبنیات را هم مصرف کند، اما به حجم و اندازه بسیار کم و باز هم به تدریج باید این اتفاق افتد. لازم به ذکر است که مصرف آب میوه و ژله هم در صورتی که طبیعی باشند، بلامانع می باشد.

در هفته چهارم یعنی هفته آخر دوران نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده تغذیه فرد به شکل عادی خود باز می گردد، یعنی بدون هیچ محدودیتی می تواند هر ماده غذایی را می خواهد مصرف کند، البته توجه به اندازه و سلامت غذای مصرف شده موضوع بسیار مهمی است که به هیچ عنوان نباید نادیده گرفته شود.

هفته دوم
هفته دوم

در رابطه با هزینه انجام عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده یکی از مهم ترین مواردی است که متقاضیان انجام این عمل به آن توجه دارند و البته این توجه هم بسیار طبیعی می باشد، بسیاری از کسانی که قصد انجام عمل جراحی اسلیو معده را دارند، به دنبال مطلع شدن از هزینه آن هستند تا تصمیم نهایی خود را بگیرند که آیا عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهند، یا خیر؟

در این قسمت برای آگاهی بیشتر مخاطب ها تصمیم داریم که عوامل موثر بر هزینه را به طور کامل شرح دهیم، لازم به ذکر است که هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده برای هر کسی، متناسب با شرایطی که دارد، یا انتخاب می کند، با دیگری تفاوت هایی دارد و همین موضوع باعث می شود که نتوانیم مبلغی را به طور ثابت برای عمل جراحی اسلیو معده در نظر بگیریم.

وزن خود شخص

توجه داشته باشید که وزن خود شخص مهم ترین عاملی است که در تعیین هزینه عمل جراحی اسلیو معده تاثیر می گذارد، یعنی هر چه وزن شخص بیشتر باشد و قصد کاهش وزن بیشتری داشته باشد، هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده هم بیشتر خواهد بود و این موضوع طبیعی است.

شرایط شخصی هم تاثیر به سزایی بر روی هزینه نهایی دارد، اگر متقاضی انجام این عمل بیماری خاصی داشته باشد و به دلیل همین بیماری مجبور به مصرف داروهای خاص یا داروی بی هوشی خاصی باشد، در این حالت هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده تغییر خواهد کرد و بیشتر می شود.

موارد دیگری هم مانند انتخاب پزشک معالج شما، انتخاب مرکزی که عمل جراحی اسلیو معده را انجام می دهد، هدفی که با توجه به آن عمل جراحی را انجام می دهید و درصدی که شرکت های بیمه ای برای انجام این عمل جراحی تقبل می کنند، هم بر روی هزینه نهایی انجام عمل جراحی اسلیو معده تاثیر می گذارد که در ادامه این موارد را به طور تکمیلی شرح خواهیم داد.

وزن خود شخص
وزن خود شخص

آیا می دانید بیمه تکمیلی هزینه انجام عمل اسلیو معده را تقبل می کند یا خیر؟

در مطالب بالا به این موضوع پرداختیم که هزینه انجام عمل اسلیو معده چگونه مشخص می‌شود، حال این سوال بسیار مهم برای متقاضیان انجام این عمل پیش می‌آید که آیا شرکت‌های بیمه تکمیلی این هزینه را تقبل می کنند، یا خیر؟ به این نکته توجه داشته باشید که عمل اسلیو معده در گروه‌بندی شرکت‌های بیمه‌ای تکمیلی در گروه عمل‌های زیبایی جای می‌گیرد.

ازآنجایی‌که شرکت‌های بیمه تکمیلی بودجه محدودی را برای پرداخت کردن هزینه عمل‌های جراحی در اختیار دارند، هزینه‌ی انجام عمل‌های جراحی زیبایی را تقبل نمی‌کنند و با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت‌های بیمه‌ای هزینه انجام عمل اسلیو معده را تقبل نخواهند کرد.

شرایط استثنایی

البته شرایط استثنایی هم وجود دارد، یعنی بعضی از افراد متقاضی انجام عمل جراحی اسلیو معده می‌توانند از خدمات شرکت‌های بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند،

البته برای این موضوع باید شرایط خاصی را داشته باشید، توجه کنید که اگر شرکت بیمه تکمیلی که از خدمات آن استفاده می‌کنید، به این اطمینان برسد که شما صرفاً به دلیل زیبایی و تناسب اندام بیشتر قصد انجام عمل اسلیو معده را ندارید و برای انجام این عمل جراحی هدف دیگری دارید، مقداری از هزینه‌های انجام این عمل جراحی را تقبل می‌کنند.

توجه داشته باشید که عمل اسلیو معده به دو هدف انجام می‌شود، هدف اول همان زیبایی است و هدف دوم سلامتی می باشد. دقت کافی داشته باشید که عمل اسلیو معده برای درمان بیماری‌های خاصی هم پیشنهاد می‌شود و بسیاری از افراد که به سمت این عمل کشیده می شوند، به قصد سلامتی و درمان بیماری‌های خود این عمل جراحی را انجام می‌دهند، در این حالت شرکت بیمه‌ای مقداری از هزینه عمل جراحی شما را تقبل خواهد کرد.

شرایط استثنایی
شرایط استثنایی

بیمه تکمیلی در چه شرایطی هزینه عمل اسلیو معده را تقبل می کند؟

در مطالب فوق به این مورد اشاره کردیم که از شرکت‌های بیمه تکمیلی اگر به این اطمینان برسند که شما برای درمان خود عمل جراحی اسلیو معده را انجام می‌دهید، مقداری از این هزینه را تقبل می کنند، حال این سوال پیش می‌آید که شرکت‌های بیمه چگونه به این اطمینان می رسند.

دقت داشته باشید که باید قبل از آنکه عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید، به شرکت بیمه‌ تکمیلی موردنظر خود مراجعه کنید و در رابطه با شرایط تقبل هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده سوال‌های مربوط را بپرسید، زیرا ممکن است، شرایط در هر شرکت بیمه تکمیلی با دیگری تفاوت‌هایی داشته باشد، اما ما در این قسمت شرایط عمومی و کاربردی که در همه ی شرکت‌ها مشابه می باشد، را شرح خواهیم داد.

اولین مرحله این است که پزشک‌های معتمد شرکت بیمه مورد نظر، شما را معاینه کنند و به این اطمینان برسند که شما واقعاً از لحاظ سلامتی با چاقی خود مشکل دارید و برای درمان و حفظ سلامتی خود باید عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید، لازم به ذکر است که این معاینه جای هیچ‌گونه نگرانی را برای شما به دنبال ندارد، زیرا در مدت زمان کمی انجام خواهد شد.

برای لاغری خود اطمینان خاطر داشته باشید

شرط دیگری که باید برای تقبل هزینه بیمه آن را داشته باشید، این است که برای لاغری خود اطمینان خاطر داشته باشید، شرکت بیمه تکمیلی با جلسه‌های مشاوره‌ای که قبل از انجام عمل اسلیو معده برگزار می‌شود به این اطمینان می‌رسد که شما تا چه اندازه برای لاغری و کاهش وزن خود مصمم هستید،

توجه داشته باشید که در صورت مصمم نبودن شما انجام عمل جراحی اسلیو معده نتیجه‌ای چندان برای شما نخواهد داشت، علاوه بر این عوارضی هم برای شما به دنبال دارد.

شرط دیگر این است که توسط پزشک معتمد بیمه تکمیلی برای شما یک رژیم غذایی در نظر گرفته می‌شود که قبل از انجام عمل اسلیو معده باید آن را رعایت کنید، در مطالب بالا در رابطه با رعایت رژیم غذایی قبل از انجام عمل اسیلو معده و اهمیت آن در تثبیت وزن مطالب مهمی را ارائه کرده‌ایم و دیگر در این قسمت اشاره‌ای به آن نخواهیم کرد، اما باید یادآوری کنیم که این رژیم همان رژیم می باشد و تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد.

برای لاغری خود اطمینان خاطر داشته باشید
برای لاغری خود اطمینان خاطر داشته باشید

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب پزشک هم موثر است؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی تحت چه شرایطی پرداخت می شود، در این قسمت باید به این مورد بپردازیم که آیا انتخاب پزشک هم اثری بر روی هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دارد، یا خیر؟ توجه داشته باشید که انتخاب پزشک تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر روی هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دارد.

انتخاب پزشک این تاثیر را بر روی هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دارد که اگر پزشک خاصی را انتخاب کرده باشید که فقط در بیمارستان هایی خاص که با شرکت های بیمه تکمیلی قرارداد ندارند، اقدام به جراحی کنند، در این صورت بیمه نمی تواند هزینه ای بابت انجام عمل جراحی به شما پرداخت کند.

توجه داشته باشید که بعضی از پزشک ها با شرکت های بیمه ای قرار داد دارند و اگر این پزشک ها را برای انجام عمل اسلیو معده خود انتخاب کنید، در این حالت مطمئن خواهید بود که در رابطه با تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی هیچ مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت.

در هنگام مراجعه به مطب یک پزشک خاص به آسانی می توانید در رابطه با قرارداد او با بیمه تکمیلی سوال کنید، مطمئن باشید که پرسیدن این سوال هیچ صورت زشتی ندارد، اما اگر زمانی را برای معاینه تعیین کنید و سپس منصرف شوید، در این حالت کاری به دور از اخلاق انجام داده اید.

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب پزشک هم موثر است؟
آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب پزشک هم موثر است؟

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب مرکز هم موثر است؟

یکی دیگر از شرط هایی که در رابطه با تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی پیش می آید این است که آیا انتخاب مرکز هم تاثیری در این شروط دارد، یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که اهمیت انتخاب مرکزی برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، بیش از انتخاب پزشک بر روی هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی تاثیر می گذارد، زیرا با انتخاب پزشک هم رابطه ای غیر مستقیم دارد.

به این نکته توجه داشته باشید که هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی در حالتی به شما تعلق می گیرد که عمل جراحی خود را در مرکز هایی انجام دهید که با بیمه قرارداد دارند، یکی از اساسی ترین پارامترهایی که در معین نمودن هزینه های انجام عمل جراحی اسلیو معده تاثیر می گذارد، انتخاب مرکز است.

توجه داشته باشید که برای هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی، شرکت بیمه ای معمولا بیمارستانی را به شما پیشنهاد می دهد که یا بیمارستان مخصوص خود شرکت بیمه ای است، یا با این بیمارستان قرارداد دارد، توجه کنید که در این صورت هزینه های انجام عمل جراحی اسیلو معده شما برای شرکت بیمه ای هم کمتر خواهد بود و این موضوع اهمیت بسیاری دارد.

آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب مرکز هم موثر است؟
آیا در شروط بیمه تکمیلی برای تقبل هزینه، انتخاب مرکز هم موثر است؟

برای تقبل هزینه انجام عمل توسط شرکت های بیمه تکمیلی باید چه جلساتی قبل از انجام عمل را گذراند؟

در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با فواید جلسات مشاوره‌ ای قبل از عمل آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما مخاطبین گرامی ارائه دهیم. اگر شما هم مانند هر فرد دیگری درگیر چاقی هستید و می‌ خواهید برای مقابله با آن اقدام کنید، قطعاً این بخش از مقاله را مطالعه کرده و اطلاعات خود را در رابطه با جلسات مشاوره قبل از عمل افزایش دهید، زیرا برای تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی باید جلسه‌ هایی را قبل از انجام این عمل بگذرانید.

لازم به ذکر است که اگر این جلسات را نگذرانید ممکن است، از طرف شرکت‌ های بیمه‌ ای هزینه و درصدی برای انجام عمل لاغری اسلیو معده دریافت نکنید.

اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در رابطه با جلسات قبل از عمل اسلیو معده به شما عزیزان ارائه دهیم؛ کافی‌ است، با خود بگویید که عمل اسلیو معده چیست و چگونه انجام خواهد شد. در جلسات مشاوره قبل از عمل اسلیو معده به طور کامل در رابطه با این عمل به شما عزیزان اطلاعاتی داده خواهد شد و از چگونگی انجام آن مطلع خواهید شد.

علاوه بر این لازم است، بدانید که در جلسات قبل از عمل تمامی نکاتی که باید قبل از عمل انجام دهید تا به روند بهبودی خودتان کمک کنید، گفته خواهد شد و حتی در رابطه با آن آموزش‌ های لازمی به شما عزیزان ارائه داده می‌ شود.

جلسات مشاوره قبل از عمل

نکته لازم به ذکر دیگر این است که در جلسات مشاوره قبل از عمل به طور کامل به شما گفته خواهد شد که در حین انجام عمل چه اقداماتی را انجام داده و یا این‌ ‌که چه کارهایی را به طور کلی انجام ندهید.

همین اطلاعات ذکر شده در سطرهای بالا به شما کمک می‌ کند تا آرامش خیالی به دست آورده و استرستان به شدت کاهش پیدا کند.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که وجود جلسات مشاوره‌ ای قبل از انجام عمل اسلیو معده به شما کمک می‌ کند تا بدانید مصرف چه داروهایی سبب افزایش خون‌ ریزی در حین عمل خواهد شد و از استفاده از آن ها پرهیز کنید.

علاوه بر این به شما رژیم غذایی خاصی آموزش داده خواهد شد تا بتوانید به ثبات وزنی رسیده و عملتان را با نتیجه بهتری همراه کنید، پس اگر قصد دارید که هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی را داشته باشید، این جلسات را فراموش نکنید.

جلسات مشاوره قبل از عمل
جلسات مشاوره قبل از عمل

برای تقبل هزینه انجام عمل توسط شرکت های بیمه تکمیلی باید چه جلساتی قبل از انجام عمل را گذراند؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با جلسات مشاوره بعد از عمل اسلیو معده و فواید بی‌ شمار آن به شما عزیزان اطلاعات مفیدی را ارائه دهیم. اگر قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید، با ما تا انتها همراه باشید.

از مهم‌ ترین نکاتی که لازم به ذکر است، فواید بی‌ شمار جلسات مشاوره‌ ای بعد از عمل اسلیو معده می باشد. به‌ عبارتی دیگر زمانی که شما در جلسات مشاوره‌ ای بعد از عملتان شرکت کنید،

به طور کامل تحت نظر پزشک معالجتان بوده و تمامی عوارض و علائم شما را کنترل خواهند کرد. لازم به ذکر است که کنترل شدن عوارض شما توسط پزشک معالجتان سبب می‌ شود که روند بهبودی بهتری را داشته باشید.

دقت داشته باشید که برای تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی باید جلسه‌ های مشاوره‌ ای را هم بعد از انجام عمل بگذرانید، در غیر این‌ صورت هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی به شما تعلق نخواهد گرفت.

ارائه رژیم غذایی خاص

از دیگر مزیت‌ های جلسات مشاوره بعد از عمل اسلیو معده می‌ توان به این مورد اشاره کرد که توسط پزشک معالجتان رژیم غذایی خاصی به شما عزیزان ارائه داده می شود.

این رژیم غذایی که برای تمامی افرادی که عمل اسلیو معده را انجام می‌ دهند، لازم و ضروری است، به روند کاهش وزن شما کمک کرده و یکی از مهم‌ ترین مواردی است که باید بعد از انجام عمل حتماً آن را رعایت کنید.

شاید با جستجو در اینترنت یا پرس‌ و جو از دوستانتان بتوانید رژیم خاصی را پیدا کرده و بخواهید آن را ادامه دهید، این در حالی‌است که هر کسی با توجه به ساختار بدنی متفاوت خود نیاز به رژیم غذایی متفاوتی داشته و نمی‌ توان برای دو فرد عادی یک رژیم ثابت را ارائه داد.

به همین دلیل پزشک متخصص شما در جلسات مشاوره بعد از عمل اسلیو معده رژیم غذایی مناسب خودتان را به شما ارائه خواهد داد و توسط آن می‌ توانید به روند بهبودی بعد از عمل کمک کرده و کاهش وزن خود را افزایش دهید.

ارائه رژیم غذایی خاص
ارائه رژیم غذایی خاص

در رابطه با درصد تقبل هزینه انجام عمل اسلیو معده توسط بیمه تکمیلی چه اطلاعاتی دارید؟

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین سوال ها در رابطه با هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی این است که بیمه های تکمیلی چند درصد از هزینه نهایی انجام عمل جراحی را تقبل می کنند،

در این رابطه باید بگوییم که درصد مشخصی برای هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی وجود ندارد، یعنی از آن جایی که هزینه انجام عمل جراحی با توجه به شرایط خاصی مشخص می شود و همینطور شرکت های مختلفی خدمات بیمه را ارائه می دهند، بنابراین نمی توان درصدی را به طور یقین و ثابت برای هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بیان کرد.

قبل از انجام عمل جراحی به شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید

البته لازم به ذکر است که معمولا این درصد در شرکت های مختلف کمتر از 30% نیست، اما باز هم نمی توان به این موضوع به طور صحیح استناد کرد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که قبل از انجام عمل جراحی به شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در طی سپری کردن روند مراحل تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی از درصد آن هم مطلع شوید.

قبل از انجام عمل جراحی به شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید
قبل از انجام عمل جراحی به شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید

در انتها با عنایت به موارد گفته شده در بالا می توان به این نتیجه رسید که هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی با دقت به چه مواردی تعیین می شود. توجه داشته باشید که در این مقاله سعی بر این داشتیم که اطلاعات کاملی را در رابطه با هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بیان کنیم تا متقاضیان انجام این عمل در رابطه با این موضوع هیچ نگرانی نداشته باشند.

مهم ترین عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

در این مقاله گفتیم که از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی می توان به انتخاب پزشک، انتخاب مرکز، گذراندن جلسه های قبل از اسلیو معده، گذراندن جلسه های بعد از اسلیو معده و داشتن شروط کافی اشاره کرد. لازم به توضیح می باشد که برای تقبل هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی می بایست پارامترها و شروط شرکت های بیمه را هم داشته باشید.

این شرط ها به این صورت خلاصه می شوند که متقاضی انجام عمل جراحی اسلیو معده نباید صرفا به دلیل زیبایی این عمل را انجام دهد، این شخص باید با معاینه های دقیق به پزشک های بیمه تکمیلی ثابت کند که برای حفظ سلامتی و درمان بیماری خود اقدام به انجام این عمل می کند، جلسه های مشاوره ای قبل و بعد را به طور کامل بگذارند و در نهایت رژیمی که برای او تنظیم می شود، را هم به طور دقیق رعایت کند.

مهم ترین عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی
مهم ترین عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

عمل جراحی اسلیو معده با هدف کاهش وزن و لاغری انجام می شود

به این نکته توجه داشته باشید که عمل جراحی اسلیو معده با هدف کاهش وزن و لاغری انجام می شود و عوامل بسیاری دست به دست هم می دهند تا شما بعد از انجام این عمل نتیجه ای رضایت بخش را داشته باشید، یکی از مهم ترین این عوامل نکاتی است که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید آن ها را رعایت کنید.

مهم ترین موضوعی که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید به آن توجه داشته باشید، رعایت رژیم غذایی است که به دلیل ثبات وزن برای متقاضی این عمل تنظیم می شود، در صورتی که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده وزن شما به ثبات نرسد، باید بدانید که روند کاهش وزن بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده چندان سریع نخواهد بود.

در این نوشتار سعی بر این مورد داشتیم که نکاتی را هم بیان کنیم که بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید آن ها را رعایت کنید، لازم به ذکر است که استراحت مطلق بودن در هفته ابتدایی بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید، در هفته های بعدی به مرور زمان و به سادگی می توانید تحرک خود را بیشتر کنید و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.

تغذیه هم یکی دیگر از مواردی است که بعد از انجام عمل جراحی اسلیو معده باید به آن توجهی ویژه و خاص داشت، توجه داشته باشید که دوران نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده به دو مرحله تقسیم می شود، مرحله ابتدایی همان هفته اول است که شخص باید فقط مایعات بنوشد، البته در حجم بسیار کمی و به تدریج و از غذا خوردن پرهیز کند.

مرحله بعدی از هفته دوم شروع می شود

مرحله بعدی از هفته دوم شروع می شود و شخصی که عمل جراحی اسلیو معده را انجام داده است، به تدریج می تواند مواد غذایی بیشتری را در برنامه تغذیه ای خود قرار دهد، روند این افزایش غذا را در مطالب بالا به طور کامل بررسی کرده ایم و در این قسمت به آن اشاره ای نخواهیم داشت.

توجه داشته باشید که در این مقاله در رابطه با عمل های جراحی لاغری و مزیت های انجام این عمل ها هم مطالب مهم و کاربردی را توضیح داده ایم و همانطور که بیان شد، جراحی اسلیو به عنوان یکی از برترین جراحی ها در زمینه ی کم نمودن وزن شناخته شده است که فواید و نتایج بیشماری برای شخص خواهد داشت، لازم به ذکر است که این مزیت ها را در مطالب بالا به طور کامل شرح داده ایم.

مجددا تاکید می شود، برای برخورداری از مزایای بی شمار این شیوه ی جراحی، با خانم دکتر سلیمی مشورت نمایید.

خانم دکتر سلیمی پس از بررسی های لازم، این جراحی را به بهترین نحو برای شما انجام خواهند داد.

در این مقاله در رابطه با علت های چاقی و اضافه وزن هم مطالبی را ارائه داده ایم تا مخاطب به سادگی با علت های چاقی آشنا شود و در راستای پیشگیری از چاقی اقدام های موثری هم انجام دهد، لازم به ذکر است که راهکارهای مبارزه با چاقی و اضافه وزن را هم به طور کامل توضیح داده ایم و گفتیم که اگر قصد لاغری و کاهش وزن دارید، باید چه کارهایی انجام دهید.

امیدواریم از خواندسسن این مقاله لذت برده باشید.

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید