هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا
فهرست مطالب

با موضوع هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در خدمت شما هستیم.

بیمه تکمیلی سینا، پوشش های گسترده درمانی همچون هزینه عمل اسلیو معده را برای بیمه شدگان خود عرضه می نماید و به حمایت مالی آنان می پردازد.

پر واضح است که هزینه این عمل با بیمه تکمیلی سینا مقرون به صرفه تر است و سبب حمایت مالی برای بیماران می شود. در این مقاله، قصد داریم تا به موضوع هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا بپردازیم. با ما همراه باشید.

لطفا از پست عمل بای پس معده با بیمه تکمیلی دیدن کنید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا
هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا

معمولا هر نوع جراحی هزینه های خاص خود را دارد که به عوامل گوناگونی وابسته هستند. به همین دلیل نمی توان یک رقم دقیق برای جراحی اعلام کرد؛ چون قیمت ها پیوسته در حال نوسان می باشند.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما بدیهی است که به کمک بیمه های تکمیلی، تا حد مشخصی می توانید هزینه های خود را پایین بیاورید و از نظر مالی در مضیقه قرار نگیرید.

همچنین برای انجام اسلیو معده می توانید به دکتر سلیمی مراجعه کنید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری معرفی می شوند.

پیشنهاد می کنیم از پست جراحی چاقی بیمارستان سینا دیدن کنید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به چه صورت است؟

همان طور که بیان نمودیم، بیمه تکمیلی سینا نیز مانند تمامی سازمان های بیمه تکمیلی، نقش یک ارائه دهنده قدرتمند را ایفا می کند که قادر است پوشش های گسترده درمانی را برای بیمه شدگان خود عرضه نماید و به حمایت مالی آنان بپردازد همچون اقدامات پزشکی قابل ملاحظه مثل عمل های چاقی به ویژه اسلیو معده.

برنامه های کاری این سازمان به این منظور تعیین شده اند تا از بار مالی بیمه شدگان بکاهند و یا مسائل مربوط به این موارد را برطرف نمایند.

اما با این وجود، شاید نتوانید طرح های گوناگون، میزان پوشش و فرآیند مطالبه بیمه این شرکت را به درستی درک نموده و پیچیدگی های مختلفی در این رابطه به چشم می خورد.

هزینه های مربوط به عمل های چاقی مثل اسلیو ممکن است کمی زیاد باشد. اما هنگامی که تحت پوشش بیمه های تکمیلی مثل بیمه سینا قرار بگیرید، به دلیل پوشش گسترده آن ها، دیگر جای نگرانی برای هزینه های عمل وجود نخواهد داشت؛ چرا که قسمت قابل توجهی از هزینه ها توسط همین بیمه پرداخت می شود و از فشار مالی شما کم می نماید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد

همچنین شایسته است بدانید که هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

به همین دلیل حتی اگر تحت پوشش بیمه سینا قرار بگیرید، باز هم امکان دارد در مراحل مختلف عمل، هزینه های گوناگونی را خودتان پرداخت نمایید که یکی از این موارد، ویزیت های بعد از عمل اسلیو هستند که هزینه های چندانی ندارند اما لازم است که قبل از اقدام به عمل، ریز هزینه های خود را به خوبی برآورد نمایید تا پس از جراحی فقط به استراحت بپردازید و نگران چنین مواردی نباشید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد
هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد

سقف تعهد بیمه و درصد حق امتیاز شما میزان پوشش دهی سازمان های بیمه را تعیین می نماید. به همین سبب اگر سازمان بیمه ای که عضو آن هستید، برای مثال نهایت تعهد خود را ۶۰ میلیون تومن اعلام کند و نرخ فرانشیز ۱۰ درصد تعیین گردد، شما موظف هستید که تنها ۶میلیون تومان از هزینه های عمل اسلیو را بپردازید؛

چرا که باقیمانده مبلغ از طرف نهاد بیمه پرداخت خواهد شد که مبلغ قابل توجهی می باشد! به همین خاطر این نوع بیمه می تواند در دسته بهترین بیمه های تکمیلی برای انجام اسلیو معده قرار بگیرد.

همچنین برای انجام عمل اسلیو می توانید به مطب دکتر سلیمی مراجعه حضوری داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم مقاله عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی را مطالعه کنید.

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا کدامند؟

همان طور که گفتیم، فاکتورهای گوناگونی در این رابطه تاثیرگذار هستند که در ادامه مقاله، به آن ها اشاره می کنیم:

تخصص جراح و تجربه جراح:

این موضوع یکی از مهم ترین فاکتورهایی می باشد که هزینه نهایی عمل اسلیو را تعیین می کند. پزشکان جراحی که مهارت و توانایی بالاتری دارند، با توجه به تعداد عمل های موفق و تکنیک های حرفه ای خود، معمولا هزینه های بیشتری را از بیماران طلب می نمایند تا خدمات خود را به آن ها ارائه کنند.

هزینه های بیمارستان:

این موضوع به زمان ترخیص شما از بیمارستان ها بستگی دارد، یعنی تعداد روزهای بستری بودن شما، بر بالا رفتن هزینه بسیار موثر می باشد. همچنین نوع اتاق و موقعیت جغرافیایی بیمارستان نیز بر این امر تاثیرات فراوانی خواهد گذاشت.

موقعیت جغرافیایی:

این عامل با موقعیت جغرافیایی بیمارستان متفاوت است و منظور ما در این مبحث، مناطقی هستند که می خواهید در آنجا جراحی اسلیو خود را به انجام برسانید.

برای مثال بهتر است بدانید که در روستاها نسبت به نواحی شهری، هزینه های کمتری از بیماران دریافت می گردد و در مقابل امکانات کمتری نیز به آن ها ارائه می شود.

همچنین هزینه اسلیو در شهرهای گوناگون نیز متفاوت است و هر چقدر که به پایتخت کشور نزدیک تر شوید، این هزینه ها کمی بالاتر می روند اما در مقابل چنین هزینه ای، بهترین خدمات پزشکی را دریافت خواهید کرد.

سایر هزینه ها:

مشاوره های تغذیه ای، ویزیت های پس از جراحی ومراقبت های بعد از عمل یا موارد دیگر، در دسته سایر هزینه های جراحی قرار می گیرند که اهمیت فراوانی برای بهبودی بیماران دارند و نمی توانید چنین مراحلی را حذف کنید؛

بنابراین باید هزینه های آن را پیش از عمل در نظر داشته باشید. همچنین برای آگاهی از ‏ هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا و کسب آگاهی بیشتر، می توانید با دکتر سلیمی مشورت داشته باشید.

توصیه می کنیم از صفحه بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده دیدن کنید.

آیا هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف تفاوت دارد؟

جواب این سوال مثبت است؛ چرا که تعرفه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در انواع مراکز درمانی و بیمارستان ها یکسان نیست و بسته به خدمات هر کدام از مراکز تعیین می گردد.

آیا هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف تفاوت دارد؟
آیا هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف تفاوت دارد؟

هر مرکزی برای خود تسهیلات گوناگونی دارد که به بیماران عرضه می دارد. از این رو ساختار قیمت گذاری در مراکز مختلف یکسان نیست و می تواند تفاوت های فاحشی داشته باشد.

به همین دلیل سازمان بیمه ای که شما را تحت پوشش قرار داده است نیز طبق تعهدات سطح پوشش خود را در مراکز مختلف تغییر خواهد داد و این موضوع هزینه های کلی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد؛

بنابراین باید با شرکت بیمه خود به خوبی مشورت کنید و لیست بیمارستان های درون شبکه یا امکانات مراقبت های بهداشتی را در کنار یکدیگر به خوبی مورد ارزیابی قرار بدهید تا در پایان، مرکزی را برای عمل اسلیو انتخاب نمایید که علاوه بر امکانات درمانی بی نظیر، برای شما مقرون به صرفه تر به نظر برسد.

ضمنا برای انجام اسلیو معده و سایر جراحی های چاقی، می توانید به مطب دکتر سلیمی بهترین جراح لاغری در تهران مراجعه کنید.

چه معیارهایی برای پوشش هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا وجود دارد؟

معیارهای ویژه ای در این شرکت بیمه در نظر گرفته شده است تا بیماران در صورت واجد شرایط بودن بتوانند از این پوشش مالی گسترده بهره بگیرند، این معیارها عبارتند از:

چه معیارهایی برای پوشش هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا وجود دارد؟
چه معیارهایی برای پوشش هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا وجود دارد؟

BMI بالا:

افرادی که از شاخص توده بدنی بالا برخوردار هستند و با شیوه های معمول نتوانسته اند وزن خود را پایین بیاورند و همچنین به یکی از بیماری های در ارتباط با چاقی نیز مبتلا باشند، می توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی سینا قرار بگیرند.

البته منظور از BMI بالا، شاخص توده بدنی ۴۰ به بالا می باشد. این عدد نشاندهنده چاقی شدید است که زندگی فرد را کاملا مختل نموده است؛ بنابراین عمل چاقی یا اسلیو برای این فرد به نوعی یک روش درمانی به شمار می رود تا با کم کردن وزن، از مشکلات خود رهایی پیدا نماید.

محدوده سنی:

معیار دیگری که معمولا در شرایط سازمان های بیمه به چشم می خورد، محدوده سنی می باشد که برای آگاهی از عدد دقیق آن باید به صورت حضوری به شرکت بیمه مورد نظر خود مراجعه کنید تا شک و شبهه ای در این رابطه باقی نماند.

ممکن است برخی از شرکت ها شرایط دیگری را نیز درخواست کنند، پس مشورت حضوری با مسئولان مربوطه می تواند بسیار کمک کنند باشد.

همچنین برای آگاهی از تعرفه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا به صورت دقیق می توانید به سازمان بیمه تکمیلی سینا مراجعه کنید و پس از برآوردهای لازم نزد پزشک مورد نظر خود مثل دکتر سلیمی، به انجام عمل اسلیو معده بپردازید.

انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی جراحی های چاقی متعددی را برای بیماران خود انجام می دهند مانند اسلیو معده، بای پس معده و زیر شاخه های آن ها مثل مینی بای پس، بای پس کلاسیک و ساسی بای پس. به همین خاطر تخصص بالایی در این حوزه دارند و عمل های موفقیت آمیز فراوانی را به انجام رسانده اند.

ایشان قادر هستند که با کمک شیوه لاپاراسکوپی، بیماران خود را جراحی نمایند تا کمترین میزان رد بخیه یا اسکار روی بدن آن ها باقی بماند و زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار بدهد.

به همین علت ما در این مقاله دکتر سلیمی را برای انجام عمل های چاقی به شما پیشنهاد می دهیم تا به کمک ایشان بتوانید به وزن دلخواه خود برسید و لاغری را تجربه نمایید.

انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی
انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

سخن پایانی

در این مطلب در مورد تعرفه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا با شما صحبت کردیم و عوامل موثر بر هزینه های آن را نیز با شما در میان گذاشتیم. این بیمه می تواند هزینه های گسترده جراحی اسلیو را تحت پوشش خود قرار بدهد و از فشار مالی وارد شده بر شما بکاهد.

به گونه ای که پس از عمل، تنها دغدغه و نگرانی شما بهبودی هر چه سریع تر و پایان دوران نقاهت خواهد بود تا بتوانید به زندگی روزمره خود باز گردید و با شتاب بالا کاهش وزن داشته باشید.

ضمنا انجام عمل اسلیو به کمک دکتر سلیمی می تواند خیال شما را از نتیجه عمل آسوده تر کند. چون تخصص بالای ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید