هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج
فهرست مطالب

در این نوشتار علمی پزشکی، قصد داریم تا شرح کامل و مفصلی بر موضوع هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج داشته باشیم و مهم ترین موارد مرتبط با هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج را برای شما همراهان گرامی توضیح دهیم. از شما عزیزان درخواست داریم تا انتهای این مقاله ی علمی پزشکی با ما همراه باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

در حقیقت عمل جراحی اسلیو معده، یکی از پر کاربردترین عمل های جراحی برای کاهش وزن و یا رفع انواع چاقی های شدید و مفرط می باشد.

برای چگونگی پرداخت هزینه عمل اسلیو معده از طریق بیمه تکمیلی البرز لازم می باشد صفحه بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده را ببینید.

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج
هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج

آن دسته از افرادی که عمل جراحی اسلیو معده را مورد انتخاب قرار می دهند، قطعا از شدت اضافه وزن و چاقی شدید خود در رنج و عذاب زیادی بوده و قبل از اقدام به این نوع عمل جراحی، شیوه های ساده تر دیگری را برای کاهش وزن خود مورد گزینش قرار داده و نتیجه های زیاد خوبی را از آن روش ها دریافت ننموده اند.

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج چقدر است؟

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، بسته به چند پارامتر مهم است که شامل:

  1. نوع بیمه درمانی بیمار
  2. هزینه نظارت پزشک بعد از عمل
  3. هزینه ویزیت بعد از عمل 
  4. خرید مکمل های غذایی
  5. هزینه تخت و مدت زمان بستری 
  6. نوع عمل اسلیو (پیوند روده به معده اسلیو ساسی پس)
  7. دستمزد جراح
  8. دستمزد متخصص بیهوشی
  9. دستمزد دستیاران جراح
  10. تجهیزات پزشکی
مهم ترین تیترها و موضوعاتی که در رابطه با هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج می باشند، به شرح ذیل هستند:

آیا در زمینه ی مهم ترین علت های مربوط به چاق شدن و اضافه وزن افراد، اطلاعاتی دارید؟

عدم تحرک و نداشتن فعالیت های ورزشی

مصرف مواد غذایی به مقدار زیاد و میل نمودن غذاهای چرب و سرخ شده و غیره

علت های ژنتیکی

آیا در زمینه ی مهم ترین شیوه های مربوط به درمان چاقی شدید و اضافه وزن زیاد، اطلاعاتی دارید؟

روی آوردن به برنامه های ورزشی و فعالیت های بدنی

اجرای برنامه های علمی مربوط به تغذیه

آیا با مهم ترین شیوه های عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

آیا در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی شیوه ی انجام عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، اطلاعاتی دارید؟

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج و دیگر مکان های درمانی

آیا در زمینه ی شرایط پذیرش بیمه های مختلف درمانی برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی مهم ترین مزیت های اجرای عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

مزیت های عمل جراحی اسلیو معده

آیا در زمینه ی مهم ترین شرایط و ملزومات برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

بی ام آی

جمع بندی و خلاصه ی مطالب

کم تحرکی

در حقیقت در دنیای امروزی، شرایط مردم به گونه ای شده است که میزان حرکت و فعالیت های بدنی ایشان بسیار کم تر شده است. آن ها حتی برای کارهای ساده ی زندگی خود نیز دست به دامان تکنولوژی و امکانات روز دنیا شده و همه چیز را به دنیای فناوری و دنیای ماشینی سپرده اند.

کم تحرکی
کم تحرکی

این افراد زمانی که قصد ورود به منزل یا پارکینگ خانه ی خود را دارند، از یک دکمه و یا کنترل از راه دور استفاده کرده و با فشردن ریموت کنترل، درب را باز می کنند. البته این تنها یک نمونه ی معمولی از کاهش میزان فعالیت های بدنی و کاهش شدید برنامه های ورزشی در بین مردم دنیای امروزی می باشد.

ما نیز در نوشتار خود با عنوان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، تصمیم گرفته ایم تا در مورد وضعیت شدید چاقی افراد برای شما صحبت نماییم و در بخش های مهمی از مقاله ی خود، مهم ترین شیوه های درمانی که برای رفع و درمان این عارضه مورد کاربرد قرار می گیرند را برای شما توضیح دهیم.

بحث هزینه ها و مخارج مربوط به این عمل های جراحی

یکی از موارد مهمی که معمولا در انواع عمل های جراحی و به ویژه عمل های مخصوص لاغری مورد سوال افراد مختلف می باشد، بحث هزینه ها و مخارج مربوط به این عمل های جراحی است که ما نیز در قسمت هایی از مقاله ی خود، موضوعات مربوط به هزینه های عمل جراحی اسلیو معده را برای شما بیان می نماییم.

بحث هزینه ها و مخارج مربوط به این عمل های جراحی
بحث هزینه ها و مخارج مربوط به این عمل های جراحی

قبل از ورود به بحث های اصلی و تخصصی این مقاله، نکته ای مهم و کلیدی را برای شما عزیزان عرض می نماییم. قبل از این که شیوه های مختلف درمان چاقی شدید و از جمله عمل جراحی اسلیو معده را مورد انتخاب و اجرا قرار دهید، بهتر است تا با یک فرد متخصص که البته در این خصوص از تجربه های زیادی نیز برخوردار می باشد، مشورت نمایید.

پزشک های با سابقه

پزشک هایی که در این حوزه تخصص داشته و دارای سابقه های خوبی نیز می باشند، قادر هستند تا بر اساس شرایطی که فرد مورد نظر دارد، بهترین شیوه های درمانی را برای ایشان تجویز نمایند. پس بهتر است، در ابتدا در مورد این افراد متخصص، تحقیقات کاملی را انجام دهید و برای انجام معاینه های اولیه به ایشان مراجعه کنید.

یکی از بهترین پزشک های حال حاضر کشور در این حوزه، جناب دکتر سلیمی می باشد.

در ادامه و برای بسط بهتر موضوع هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، قصد داریم تا اصلی ترین موضوعاتی که به هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج مربوط می باشند را در قالب چند سوال و تیتر مطرح نماییم و در هر کدام از قسمت های نوشتار علمی پزشکی خود، آن ها را توضیح دهیم.

پزشک های با سابقه
پزشک های با سابقه

از همه ی شما سروران گرامی دعوت می نماییم تا پایان این متن کاربردی، با ما همراه باشید.

آیا در زمینه ی مهم ترین علت های مربوط به چاق شدن و اضافه وزن افراد، اطلاعاتی دارید؟

در قسمت ابتدایی از نوشتار هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، قصد داریم تا شما عزیزان خواننده را با اساسی ترین علت های مربوط به چاقی شدید و اضافه وزن های زیاد اشخاص مختلف آشنا نماییم. از شما همراهان گرامی درخواست داریم، در تشریح این علل مهم با ما همراه باشید.

آیا در زمینه ی مهم ترین علت های مربوط به چاق شدن و اضافه وزن افراد، اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی مهم ترین علت های مربوط به چاق شدن و اضافه وزن افراد، اطلاعاتی دارید؟

مهم ترین علت هایی که می توانند در امر چاق شدن شدید و اضافه وزن های غیر طبیعی افراد نقش داشته و در این امر دخیل باشند، به شرح ذیل می باشند:

عدم تحرک و نداشتن فعالیت های ورزشی

اولین علتی که در این خصوص بررسی می کنیم، همان موضوع عدم تحرک و نداشتن فعالیت های بدنی و برنامه های ورزشی می باشد. این موضوع را در بخش های مقدماتی مقاله نیز حضور شما عزیزان بازگو نمودیم.

در شرایطی که میزان فعالیت های بدنی افراد با کاهش چشمگیری روبرو می شود، زمانی که این اشخاص برای رفع گرسنگی و دریافت مواد مناسب غذایی، وعده های مختلف غذایی را میل می نمایند، شرایط مربوط به تعادل انرژی در بدن ایشان به گونه ای تغییر می نماید که میزان کالری دریافتی، بالاتر از مقدار مصرفی آن می باشد.

عدم تحرک و نداشتن فعالیت های ورزشی
عدم تحرک و نداشتن فعالیت های ورزشی

منظور این است که تعادل کالری و انرژی به هم خورده و برتری با بخش ورودی و کالری های دریافت شده در بدن می باشد و به این ترتیب، روز به روز و لحظه به لحظه بر وزن این افراد افزوده می شود. حتی بعد از گذشت مدتی، این موضوع شتاب بیشتری را به خود گرفته و افراد با چاقی های شدیدی روبرو می شوند.

لاپاراسکوپی یکی از انواع روش های جراحی می باشد که هم به جهت تشخیص بیماری و هم درمان کاربرد دارد لذا برای تشخیص بهترین متخصص در شیراز لازم می باشد صفحه متخصص لاپاراسکوپی در شیراز را مطالعه نمائید.

مصرف مواد غذایی به مقدار زیاد و میل نمودن غذاهای چرب و سرخ شده و غیره

موضوع دیگری که می تواند تاثیرات زیادی را در مسئله ی چاقی شدید افراد داشته باشد، سبک زندگی این افراد و به خصوص برنامه های غذایی ایشان می باشد. آن ها غذاهای خیلی چرب را میل می نمایند و از طرفی نسبت به خوردن انواع فست فودها علاقه ی زیادی را از خود نشان می دهند.

همچنین این افراد در هر کدام از وعده های غذایی اصلی و یا فرعی خود مقدارهای زیادی از مواد خوراکی عمدتا مضر را میل می نمایند. این ها اهل مصرف انواع خوراکی های مضر تهیه شده در کارخانه های مختلف می باشند. در نهایت و بعد از طی شدن مدت زمانی، باز هم تعادل انرژی و کالری در بدن ایشان به هم خورده و وضعیت به گونه ای می شود که افراد با رشد وزن خود روبرو می شوند.

این موضوع رفته رفته شدت گرفته و به یک چاقی شدید و اضافه وزن زیاد ختم می شود. البته این موارد در همه ی افراد ثابت نبوده و برخی از افراد به لحاظ ارثی و یا ژنتیکی دارای استعداد بیشتری برای چاق شدن می باشند.

مصرف مواد غذایی به مقدار زیاد و میل نمودن غذاهای چرب و سرخ شده و غیره
مصرف مواد غذایی به مقدار زیاد و میل نمودن غذاهای چرب و سرخ شده و غیره

علت های ژنتیکی

علت دیگری که می توانیم در این قسمت ذکر نماییم، بحث موضوعات ژنتیکی و چاقی های ژنتیکی می باشد. برخی از افراد به صورت ذاتی دارای استعداد فراوانی برای چاق شدن هستند و در برخی از مواقع در مورد ایشان این جمله را می شنویم که آن ها با میل نمودن مقداری آب نیز چاق می شوند و بر وزن آن ها افزوده می شود.

البته این عبارت ممکن است که حالت کلیشه ای داشته و برای ذکر شرایط این افراد باشد. اما در هر صورت، این اشخاص استعداد ژنتیکی زیادی برای چاق شدن دارند و شاید در بیشتر مواقع، مواد غذایی زیادی را نیز میل نکنند و یا در برخی از اوقات، در طول روز، فعالیت های بدنی و یا ورزشی سبکی را نیز داشته باشند.

اما رعایت این شرایط تغذیه ای و یا ادامه برنامه های ورزشی معمولی و سبک، شاید نتواند مانع چاق شدن بیشتر ایشان و یا حتی باعث کم شدن وزن آن ها شود و این افراد برای رفع مشکل خود، یا باید شیوه های اساسی تری را مورد انتخاب قرار دهند، یا شدت برنامه های ورزشی را بیشتر نموده و رعایت اصول تغذیه را با جدیت بسیار بیشتری دنبال نمایند تا بتوانند نتیجه های چشمگیری را ملاحظه نمایند.

مشورت با پزشک

مجددا از شما همراهان گرامی درخواست داریم تا پیش از هر گونه اقدام مهم و اساسی به منظور رفع مشکل چاقی شدید خود، با یک پزشک متخصص و با سابقه که دارای مهارت مناسبی نیز باشد، مشورت کرده و بر اساس مواردی که ایشان برای شما تجویز می نمایدف عمل کنید.

در حال حاضر یکی از ماهرترین پزشک های متخصص این حوزه، دکتر سلیمی می باشد.

توصیه ی مهم ما به شما سروران گرامی این است که در این خصوص، شخصا و بدون مشورت با افراد دارای تجربه و علم کافی، اقدامی صورت ندهید.

از شما عزیزان خواننده درخواست داریم تا در بخش های بعدی از مقاله ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج نیز با ما همراه باشید.

مشورت با پزشک
مشورت با پزشک

آیا در زمینه ی مهم ترین شیوه های مربوط به درمان چاقی شدید و اضافه وزن زیاد اطلاعاتی دارید؟

همان گونه که مشاهده فرمودید؛ در قسمت قبلی از این نوشتار علمی پزشکی، مهم ترین علت های چاقی اشخاص مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه و بخش دیگری از متن هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، بنا داریم که برخی از روش های مرسوم برای رهایی از این چاقی های شدید را برای شما همراهان گرامی تشریح نماییم.

از شما درخواست می نماییم تا در توضیح این شیوه ها و ادامه این مقاله، ما را همراهی نمایید.

برای شناخت بهترین کلینیک کاهش وزن در کرج خواهشمند است از صفحه کلینیک لاغری در کرج دیدن کنید.

اصلی ترین روش هایی که برای درمان و رفع چاقی های شدید و اضافه وزن زیاد مورد کاربرد قرار می گیرند، به شرح ذیل می باشند:

روی آوردن به برنامه های ورزشی و فعالیت های بدنی

به عنوان نخستین شیوه می توانیم اجرای برنامه های متنوع ورزشی و روی آوردن به فعالیت های مختلف بدنی را نام ببریم. برای این منظور، شما باید به یک فرد متخصص مراجعه نمایید تا بر اساس شرایط و وضعیت اضافه وزن خود، یک برنامه ی مناسب ورزشی را برای هفته و یا ماه شما تدوین نماید و شما نیز باید برنامه ی دریافت شده را با دقت فراوان، مورد اجرا قرار دهید.

البته این شیوه معمولا دارای یک سری سختی ها و مشکلاتی می باشد و این موارد باعث می شوند که افراد، بعد از طی شدن مدت زمانی، از ادامه ی اجرای این برنامه ها خسته و ناامید شده و برنامه های مورد نظر را متوقف نمایند.

اجرای برنامه های علمی مربوط به تغذیه

به عنوان دومین روش برای رفع چاقی های مفرط می توانیم به رعایت برنامه های خاص غذایی و اجرای رژیم های متنوع تغذیه اشاره داشته باشیم که البته همه ی این ها مواردی تخصصی بوده و ما نمی توانیم شخصا در این باره تصمیم گرفته و برای خود یا اطرافیان خود برنامه های غذایی را تدوین نماییم.

پس لازم استکه در این مورد نیز به آن هایی که تخصص و علم کافی را دارند، مراجعه نموده و برنامه ی مناسب تغذیه را متناسب با شرایط بدنی و چاقی خود از ایشان دریافت نماییم.

بعضی از افراد در مورد این شیوه های درمانی نیز تحمل زیادی نداشته و نمی توانند برای روزها و یا ماه های زیادی این روش ها را مورد اجرا درآورند. در حقیقت این دسته از انسان های خیلی چاق، به دنبال شیوه هایی می باشند که بتوانند نتیجه های مورد نظر را در زمان های کوتاه تری دریافت نمایند و زودتر به خواسته های خود در زمینه ی وزن و شرایط بدنی ایده آل برسند.

از این رو این افراد، بعد از این که با یک پزشک متخصص مشورت می نمایند، معمولا شیوه های مربوط به عمل های جراحی که به جراحی های لاغری یا جراحی هایی برای درمان چاقی موسوم می باشند، روی می آورند.

اجرای برنامه های علمی مربوط به تغذیه
اجرای برنامه های علمی مربوط به تغذیه

ما نیز در ادامه ی همین بخش، صحبت هایی را در این زمینه حضور شما ارائه خواهیم داد.

یکی از شیوه های نوین برای درمان چاقی های شدید

یکی از شیوه های نوین برای درمان چاقی های شدید، روی آوردن به عمل های جراحی با عنوان جراحی لاغری می باشد که البته این عمل ها نیز خود دارای انواع و مدل های مختلفی می باشند.

به طور کلی در مورد این عمل های جراحی می توانیم به شما عزیزان بگوییم که بعد از اجرای عمده ی شیوه های جراحی لاغری، وضعیت سیستم گوارش افراد به گونه ای تغییر می نماید که خیلی دیرتر از زمان های گذشته احساس گرسنگی داشته و در زمان کوتاهی نیز با میل نمودن حجم کمی از انواع غذاها، سیر می شوند.

همچنین معده ی ایشان دیگر آن حجم و گنجایش سابق را نداشته و برای همین است که با خوردن حجم بسیار کم تری از مواد خوراکی، حالت سیری به آن ها دست می دهد. در نهایت و زمانی که چند ماه از عمل جراحی لاغری ایشان طی می شود، ایشان وزن قابل توجهی کم نموده و به خوبی لاغر می شوند.

البته باز هم به همه ی شما خوبان توصیه می نماییم، برای انتخاب بهترین شیوه های درمان چاقی و احتمالا گزینش برخی از روش های عمل های لاغری، با یک پزشک متخصص و حاذق مشورت نمایید. البته باز هم پیشنهاد ما در این زمینه، مراجعه به جناب دکتر سلیمی می باشد که در حال حاضر به عنوان یکی از برترین پزشک های حال حاضر کشور در حوزه ی درمان چاقی و انجام عمل های جراحی لاغری، مطرح می باشد.

لطفا در دیگر قسمت های این نوشتار کاربردی با عنوان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج نیز ما را همراهی نمایید.

آیا با مهم ترین شیوه های عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

همان طور که ملاحظه فرمودید؛ در قسمت پیشین از این نوشتار کاربردی، برخی از روش های درمان چاقی های شدید را خدمت شما عزیزان بیان کردیم. اکنون و در بخش دیگری از مقاله ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، تصمیم داریم تا شیوه های مرسوم جراحی لاغری را برای شما توضیح دهیم.

از همه ی شما خوبان دعوت می شود، در توضیح این روش های جراحی لاغری و ادامه ی متن با ما همراهی نمایید.

آیا با مهم ترین شیوه های عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟
آیا با مهم ترین شیوه های عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

اصلی ترین روش های مورد کاربرد برای عمل های جراحی لاغری و درمان چاقی های مفرط به شرح ذیل می باشند:

عمل جراحی اسلیو معده

عمل جراحی بای پس معده

عمل جراحی ساسی بای پس معده

عمل جراحی حلقه گذاری در معده

عمل جراحی درج بالن در معده ی فرد چاق

عمل هایی نیز به روش های لیپوساکشن یا پیکرتراشی موسوم می باشند که می توانند به صورت موضعی بخشی از اعضای بدن را لاغر نمایند و غیره.

لطفا از پست عمل اسلیو معده در کرج دیدن کنید.

حالت موقتی و گذرا

نکته ای که بهتر است در این بخش برای شما عزیزان مطرح نماییم، این است که بعضی از شیوه های ذکر شده ی فوق که در مورد جراحی های لاغری رایج می باشند، حالتی موقتی و گذرا داشته و امکان بازگشت شرایط دستگاه گوارش و معده ی فرد مورد نظر به حالت قبل از عمل وجود دارد.

از این دسته عمل های جراحی لاغری می توانیم به شیوه های حلقه گذاری و یا درج بالن در معده ی فرد مورد نظر اشاره داشته باشیم.

اما در برخی از روش ها و بعد از اتمام عمل جراحی لاغری، تغییراتی به صورت همیشگی و دائمی در سیستم گوارش فرد مربوطه ایجاد می شوند و ایشان بعد از اتمام عمل جراحی، می تواند با یک دستگاه گوارش و یا یک معده ی جدید، غذاهای مورد نظر را میل نماید.

از این گونه عمل های جراحی نیز می توانیم روش های عمل جراحی اسلیو معده، عمل بای پس معده و عمل جراحی ساسی بای پس معده را نام ببریم.

حالت موقتی و گذرا
حالت موقتی و گذرا

دکتر سلیمی

در حال حاضر یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشک ها برای انجام انواع این عمل های جراحی لاغری، جناب دکتر سلیمی می باشد که در این خصوص، سابقه ی بسیار خوبی داشته و برای افرادی که به ایشان مراجعه می نمایند، بهترین روش های درمانی را مورد انتخاب و اجرا قرار می دهد.

از شما سروران گرامی تقاضا داریم تا بخش های بعدی نوشتار هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج را از دست ندهید و در ادامه با ما همراه باشید. در قسمت های آتی از این نوشتار علمی کاربردی، قصد داریم که موضوعات جالب دیگری را برای شما بیان نماییم.

آیا در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

در قسمت پیشین از مقاله ی خود، تعدادی از اصلی ترین شیوه های جراحی لاغری را خدمت شما همراهان گرامی ذکر کردیم. اینک و در بخش دیگری از نوشتار هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، نوبت به توضیح شیوه ی جراحی اسلیو معده می رسد. خواهشمند است، در تشریح این عمل جراحی لاغری و بخش دیگری از متن با ما همراه باشید.

امروزه عمل جراحی اسلیو معده به عنوان یکی از نوین ترین و پرطرفدارترین شیوه های جراحی برای رفع چاقی های شدید شناخته می شود و از این رو، افراد زیادی راغب به انجام این شیوه ی درمانی می باشند.

آیا در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

مهم ترین مشخصه ها و نکته ها در عمل جراحی اسلیو معده به شرح ذیل می باشند:

در این عمل جراحی؛ بخش عمده ای از معده فرد، از بدن ایشان خارج شده و سایز معده ی جدید فرد، خیلی کوچک تر و کم حجم تر از قبل خواهد بود.

از طرفی؛ در این شیوه ی جراحی، یکی از هورمون های موجود در سیستم گوارش فرد از چرخه دستگاه گوارش ایشان خارج می شود. البته دقیق تر بگوییم که آن قسمت از معده ی فرد که از بدن ایشان خارج می گردد، مربوط به بخشی می باشد که مسئول ترشح هورمون مربوطه می باشد.

گرلین

این هورمون با عنوان علمی گرلین شناخته می شود و در حقیقت در عمل جراحی اسلیو معده، قسمت عمده ی این هورمون از بین می رود و در روزها و ماه های بعد از عمل جراحی اسلیو معده، مقدار ترشح هورمون گرلین بسیار کم تر می باشد.

از آن جایی که هورمون ذکر شده مربوط به احساس گرسنگی در افراد می باشد، فردی که تحت عمل جراحی اسلیو معده قرار گرفته است، دیگر احساس گرسنگی نخواهد کرد و یا این میزان گرسنگی بسیار کم خواهد بود.

با این شرایط؛ فرد مورد نظر، خیلی دیرتر از وقت های گذشته دچار احساس گرسنگی می شود و در نهایت زمانی که شروع به میل نمودن یک غذا یا ماده ی خوراکی می نماید، با عنایت به این که حجم معده ی جدید ایشان نیز بسیار کوچک تر شده است، در تایم کوتاهی دچار حالت سیری شده و خیلی زودتر از زمان های قدیم، دست از خوردن و میل نمودن غذا و انواع مواد خوراکی می کشد.

همه ی این موارد باعث می شوند تا بعد از طی شدن چند ماه و با توجه به این که میزان کالری و انرژی دریافتی در بدن ایشان خیلی کم شده است، فرد با کاهش وزن بسیار مناسبی روبرو شده و به شرایط وزنی دلخواه خود می رسد.

در حقیقت؛ عمل جراحی اسلیو معده، در گروه های جراحی نوینی قرار دارد که در مدت زمان کوتاهی کاهش وزن بسیار خوبی را برای فرد به همراه دارد.

گرلین
گرلین

از مهم ترین ویژگی های این عمل جراحی لاغری

از مهم ترین ویژگی های این عمل جراحی لاغری این است که برای همیشه بخش عمده ای از معده از دستگاه گوارش شخص خارج و حذف می شود که البته در کنار این که حجم معده ی جدید خیلی کم می شود، میزان ترشح هورمون گرسنگی که همان هورمون گرلین می باشد نیز کاهش پیدا می کند.

بهتر است تا در خصوص شرایط و ویژگی های مهم مربوط به عمل جراحی سلیو معده، با یک دکتر متخصص و با تجربه مشاوره نمایید که البته باز هم پیشنهاد ما همچون بخش های قبلی همین مقاله، مراجعه به دکتر سلیمی و مشورت با ایشان می باشد. دکتر سلیمی از دکترهای متخصص و ماهر در انتخاب بهترین شیوه های جراحی لاغری و اجرای عمل های جراحی لاغری از جمله عمل جراحی اسلیو معده می باشد.

برای اطلاع از نحوه استفاده از قرص زیپمت پیشنهاد می کنیم از صفحه بهترین زمان مصرف قرص زیپمت دیدن کنید.

آیا در زمینه ی شیوه ی انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

همان گونه که مشاهده فرمودید؛ در بخش قبلی از این متن علمی پزشکی، در مورد برخی از مشخصه ها و نکته های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده با شما عزیزان صحبت نمودیم. در ادامه ی نوشتار هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، بنا داریم تا جزئیات بیشتر مربوط به این شیوه ی جراحی را خدمت شما همراهان عزیز تشریح نماییم.

از شما سروران گرامی درخواست داریم که در تشریح شیوه ی اجرای عمل جراحی اسلیو معده و ادامه ی این نوشتار، با ما همراه باشید.

مهم ترین نکته در زمینه ی شیوه ی اجرای عمل جراحی اسلیو معده، به کارگیری روشی جالب موسوم به لاپاراسکوپی می باشد. همان گونه که در جریان هستید، در سال های قبل، عمده ی عمل های جراحی به صورت سنتی و با شیوه های جراحی موسوم به باز انجام می شدند.

ایجاد یک برش بزرگ و عمیق در ناحیه ی شکم افراد

آن عمل های جراحی به برش های نسبتا بزرگ و عمیقی در ناحیه ی مورد نظر نیاز داشتند. عمده ی آن عمل های جراحی، همراه با ایجاد یک برش بزرگ و عمیق در ناحیه ی شکم افراد بودند. مهم ترین عیب آن شیوه های جراحی این بود که زخم ها و برش های مربوط به عمل جراحی مورد نظر، خیلی دیر التیام پیدا می کردند و احتمال داشت که این برش ها و زخم های بزرگ، با عفونت هایی نیز همراه شوند.

اما در شیوه ی لاپاراسکوپی، تنها نیاز است که تعدادی برش و البته بهتر بگوییم، سوراخ کوچک و کم عمق در منطقه ی مورد عمل ایجاد شود. هدف ایجاد این برش های با سایز کوچک نیز این می باشد که تجهیزات مهم مربوط به عمل جراحی را وارد بخش و ارگان مربوطه نمایند.

ایجاد یک برش بزرگ و عمیق در ناحیه ی شکم افراد
ایجاد یک برش بزرگ و عمیق در ناحیه ی شکم افراد

البته در بیشتر عمل های جراحی لاپاراسکوپی نیز ارگان مورد نظر شکم فرد، تحت عمل می باشد.

در نهایت در عمل جراحی اسلیو معده، چند سوراخ کوچک و کم عمق را در شکم فرد ایجاد می نمایند و در ادامه باید تجهیزات مورد نظر عمل جراحی اسلیو معده را از طریق این برش ها به شکم فرد وارد نمایند.

اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز برای انجام عمل جراحی اسلیو معده و شیوه ی لاپاراسکوپی به شرح ذیل می باشند:

لوله ی کانولا که در یکی از برش ها قرار داده شده و بقیه ی ابزار از طریق این لوله وارد بدن شخص مورد نظر می شوند.

دوربین مورد نظر

یک چراغ کوچک روشنایی که به ابتدای دوربین مربوطه متصل شده است.

سیستم های رایانه ای و مانیتورینگ که در بیرون از بدن فرد قرار دارند و این سیستم ها با تجهیزات وارد شده به بدن شخص در ارتباط می باشند و در حقیقت، همه ی تصاویر دریافت شده از درون بدن فرد بر روی این سیستم ها نمایش داده شده و پزشک متخصص می تواند بر اساس این فیلم ها و تصاویر، اجرای دقیق و ظریف عمل جراحی اسلیو معده را با دقت به انجام برساند.

یکی از بهترین متخصص های عمل جراحی اسلیو معده

یکی از بهترین متخصص های عمل جراحی اسلیو معده که به شیوه ی لاپاراسکوپی و کار با تجهیزات نامبرده آشنایی و تسلط کافی دارد، جناب دکتر سلیمی می باشد که در حوزه ی انجام عمل جراحی اسلیو معده و دیگر شیوه های جراحی لاغری از سابقه ی بسیار درخشانی نیز برخوردار می باشد.

بهتر است، برای کسب اطلاعات تکمیلی مربوط به شیوه ی جراحی لاپاراسکوپی، به ایشان مراجعه نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شما خواننده ی گرامی در حال مطالعه ی مقاله ای علمی پزشکی با عنوان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج هستید. از شما درخواست داریم تا قسمت های باقیمانده از این مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید. در قسمت های آتی از این نوشتار کاربردی، قصد داریم که موارد مهم و کاربردی دیگری را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما بمانید.

یکی از بهترین متخصص های عمل جراحی اسلیو معده
یکی از بهترین متخصص های عمل جراحی اسلیو معده

آیا در زمینه ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج اطلاعاتی دارید؟

موضوع اصلی مورد بحث در این مقاله، هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج می باشد. یکی از موضوعاتی که در اغلب عمل های جراحی و به ویژه جراحی های چاقی مورد سوال افراد و مورد بحث کارشناس های امر می باشد، بحث هزینه ها و مخارج مربوط به انجام آن عمل جراحی می باشد.

در خصوص هزینه های مربوط به عمل های جراحی لاغری و حتی دیگر شیوه های جراحی، باید حضور شما عزیزان عرض نماییم که برخی از عوامل در این هزینه ها و مخارج موثر می باشند و می توانند مبلغ های مربوط به عمل های جراحی لاغری را کاهش و یا افزایش دهند.

در حقیقت بهتر است، در بحث این بخش که به هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج مربوط می شود، این عامل های موثر را ذکر نماییم. در واقع امکان این که ما مبالغ مربوط به عمل های جراحی را به شکل ارقامی از ریال، تومان و یا دلار بیان نماییم، وجود ندارد.

علت اصلی این امر نیز این است که قیمت تجهیزات، مبلغ هزینه و دیگر موارد دائما در حال تغییر می باشند و بر حسب برخی از فاکتورها و شرایط مختلف، این عمل ها می توانند هزینه های متنوع و غیر ثابتی را داشته باشند. لذا ما نیز در بحث خود در زمینه ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، به بیان و تشریح همین عامل ها بسنده می نماییم.

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج و دیگر مکان های درمانی

مهم ترین عواملی که می توانند بر هزینه های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده تاثیر گذار باشند، به شرح ذیل می باشند:

عامل اول این که فرد مورد نظر، عمل جراحی اسلیو معده را در کدام مکان درمانی انجام دهد. منظور از این عبارت این است که عمل جراحی اسلیو معده را در بیمارستان خصوصی انجام دهد، یا این عمل لاغری را در یکی از مکان های درمانی دولتی به انجام برساند.

قطعا همه ی شما عزیزان از این موضوع اطلاع دارید که میزان هزینه ها و مخارج مربوط به هر نوع عملی در بیمارستان های خصوصی، بیشتر از مکان های درمانی دولتی می باشد.

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج و دیگر مکان های درمانی
عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج و دیگر مکان های درمانی

عامل موثر دوم

عامل موثر دوم؛ شهری می باشد که قرار است تا عمل جراحی اسلیو معده در آنجا به انجام برسد. البته این موضوع بیشتر در مورد مکان های درمانی خصوصی می باشد.

چون مکان های درمانی که دولتی می باشند، از یک سری تعرفه های مصوب تبعیت می نمایند و عمدتا این تعرفه ها در مناطق و شهرهای مختلف کشور، یک مبلغ ثابت یا نزدیک به هم می باشند.

بر همین اساس؛ با عنایت به این که هزینه ها و مخارج در شهرهای بزرگ و یا کلانشهرها بیشتر می باشند، مجموع هزینه های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده در اینجا بیشتر می باشد.

حتی اگر تعرفه های ارائه شده از سوی بیمارستان ها ثابت و یکی باشند، باید دیگر هزینه های جانبی این شهرها را مد نظر داشته باشیم. حداقل موردی که در این قسمت می توانیم به آن اشاره داشته باشیم، موضوع ایاب و ذهاب و هزینه های مربوط به اسکان و غیره در این کلانشهرها می باشد.

معروفیت و میزان تبحر

موضوع موثر سوم، بحث معروفیت و میزان تبحر فرد متخصصی می باشد که قرار است، عمل جراحی اسلیو معده را مورد اجرا قرار دهد. قطعا افراد شناخته شده و با سابقه، دارای هزینه های عمل جراحی اسلیو معده ی بیشتری می باشند.

در هر صورت، یکی از بیمارستان های مجهزی که افراد از اقصی نقاط کشور و به ویژه استان های البرز و تهران می توانند به آن مراجعه کرده و عمل جراحی اسلیو معده را در آنجا انجام دهند، بیمارستان البرز واقع در کلانشهر کرج می باشد.

معروفیت و میزان تبحر
معروفیت و میزان تبحر

این بیمارستان، از بیمارستان های با سابقه و بسیار مجهز شهر کرج است که امکان انجام انواع عمل های لاغری و به ویژه عمل جراحی اسلیو معده در این بیمارستان وجود دارد.

بهتر است که برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، به جناب دکتر سلیمی مراجعه داشته باشید.

خواهشمند است تا در بخش های بعدی از مقاله ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، با ما همراه باشید.

آیا در زمینه ی شرایط پذیرش بیمه های مختلف درمانی برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

همان طور که دقت فرمودید؛ در قسمت قبلی، برخی از اساسی ترین مواردی که می توانند بر هزینه ی مربوط به عمل جراحی اسلیو معده موثر باشند را حضور شما همراهان گرامی توضیح دادیم. اکنون و در قسمت دیگری از این مقاله با عنوان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، قرار است که شرایط پذیرش دفترچه های مربوط به بیمه های درمانی را در انجام عمل جراحی اسلیو معده بررسی نماییم.

آیا در زمینه ی شرایط پذیرش بیمه های مختلف درمانی برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی شرایط پذیرش بیمه های مختلف درمانی برای انجام عمل جراحی اسلیو معده، اطلاعاتی دارید؟

لطفا در ادامه ی مقاله و توضیح این شرایط نیز با ما همراه باشید.

در خصوص بیمه های مختلف درمانی و پذیرش عمل های جراحی باید حضور شما عزیزان عرض نماییم که برخی از عمل های جراحی با هدف زیبایی اعضای مختلف بدن افراد صورت می گیرند.

مثلا برخی از عمل های جراحی ممکن است، برای زیبایی پوست، صورت و دیگر اعضای بدن انجام شوند.

همچنین تعدادی از عمل های جراحی برای داشتن اندامی زیبا بوده و به این خاطر مورد اجرا واقع می شوند.

نکته ی مهم در این زمینه این می باشد که بیمه های مختلف مانند:

بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و غیره، هزینه ای را بابت عمل های جراحی که با اهداف زیبایی صورت می گیرند، پرداخت نمی کنند.

در خصوص عمل جراحی اسلیو معده نیز باید حضور شما عزیزان عرض نماییم که این عمل جراحی نیز عمدتا در گروه عمل های زیبایی و برای خوش اندام تر شدن افراد صورت می گیرد. البته برای این که هزینه ها و مخارج عمل جراحی اسلیو معده و دیگر عمل های لاغری از سوی برخی از بیمه ها مورد قبول قرار گیرد، یک سری مقررات و قوانین وجود دارد.

یکی از این مقررات به این صورت می باشد که فرد مورد نظر و فردی که تحت عمل جراحی اسلیو معده قرار گرفته است، در شرایط سخت جسمی و بدنی بوده باشد و به خاطر این که سلامتی ایشان در خطر بوده است؛ با دستور پزشک های متخصص دست به انجام عمل جراحی اسلیو معده زده است.

منظور ما از این عبارت این می باشد که ایشان بتواند ثابت نماید که اجرای عمل جراحی اسلیو معده او به خاطر بحث های زیبایی و داشتن اندامی دلخواه و بهتر نبوده است و هدف اصلی پزشک های متخصص از اجرای عمل جراحی اسلیو معده بر روی ایشان، به دست آوردن سلامتی و رهایی از مشکلات خطرناک ناشی از چاقی شدید و یا اضافه وزن زیاد بوده است.

نکته ی مهم در این زمینه این می باشد که بیمه های مختلف مانند:
نکته ی مهم در این زمینه این می باشد که بیمه های مختلف مانند:

پرداخت بخشی از هزینه ها توسط بیمه

در این صورت است که بخشی از هزینه ها و مخارج مربوط به انجام عمل جراحی اسلیو معده از سوی بیمه های مختلف درمانی، مورد تقبل و پرداخت قرار می گیرد.

البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که برخی از بیمه های خصوصی و یا تکمیلی در همه ی شرایط، قسمتی از هزینه های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده و دیگر انواع جراحی های لاغری را تقبل نموده و آن ها را مورد پرداخت قرار می دهند.

یکی از بیمارستان ها و مراکز درمانی معتبر که با انواع بیمه های درمانی اعم از موارد دولتی، تکمیلی و یا خصوصی تحت قرارداد می باشد و امکان انجام عمل جراحی اسلیو معده نیز در آنجا وجود دارد، بیمارستان البرز شهرستان کرج می باشد.

در بخش های دیگر نیز این مورد را اشاره کردیم که این بیمارستان از بخش های متنوع و البته مجهزی تشکیل شده است که یکی از این قسمت ها، مربوط به انجام و اجرای عمل های مختلف جراحی می باشد.

یکی از عمل های جراحی که با امکانات این بیمارستان مجهز و معتبر قابل انجام می باشد

یکی از عمل های جراحی که با امکانات این بیمارستان مجهز و معتبر قابل انجام می باشد، عمل جراحی اسلیو معده می باشد.

بهتر است که حتما به جناب دکتر سلیمی مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق و کامل تری را از ایشان دریافت نمایید. دکتر سلیمی بهترین راهنمایی ها و مشاوره های درمانی را به شما و دیگر افراد مراجعه کننده در خصوص عمل های لاغری و از جمله عمل جراحی اسلیو معده ارائه می نماید.

آیا در زمینه ی مهم ترین مزیت های اجرای عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

همان طور که مطالعه فرمودید؛ در بخش قبلی از مقاله ی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، تقبل هزینه های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده از سوی بیمه های مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دادیم. اینک و در قسمت دیگری از این نوشتار علمی پزشکی، تصمیم داریم تا اصلی ترین فایده و مزیت های عمل جراحی اسلیو معده را برای شما همراهان گرامی تشریح نماییم.

از شما عزیزان تقاضا داریم که در توضیح این مزیت ها و ادامه ی مقاله، با ما همراه باشید.

مزیت های عمل جراحی اسلیو معده

اجرای عمل جراحی اسلیو معده دارای فواید و بهتر بگوییم، مزیت های زیادی می باشد. مهم ترین مزیت های این عمل جراحی لاغری عبارت هستند از:

نخستین مزیت عمل جراحی اسلیو معده این است که در این عمل جراحی از شیوه ی لاپاراسکوپی استفاده می شود که برای اجرای این عمل تنها کافی است، تعداد کمی برش کوچک و کم عمق در ناحیه ی شکم فرد ایجاد شود. به این صورت، نیازی به برش های بزرگ با عمق زیاد شبیه دیگر عمل های جراحی باز نمی باشد.

مزیت دوم عمل جراحی اسلیو معده نیز به همان شیوه ی ذکر شده ی بالا مربوط می شود. زمانی که برش ها کوچک و دارای عمق نسبتا کمی باشند، زخم ها و جای برش ها خیلی زودتر از مواردی که جراحی ها با شیوه ی سنتی و باز انجام می شوند، خوب شده و التیام زخم و برش های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده به سرعت انجام می شود. در حقیقت دوره ی نقاهت این عمل جراحی خیلی کوتاه تر از شیوه های سنتی و قدیمی می باشد.

مزیت دیگر عمل جراحی اسلیو معده این می باشد که احتمال ایجاد عفونت و یا کبودی و تورم در ناحیه ی برش ها و زخم ها خیلی کم می باشد.

مزیت چهارم

در مورد مزیت چهارم عمل جراحی اسلیو معده باید خدمت شما عزیزان عرض نماییم که بعد از این که عمل جراحی اسلیو معده به پایان رسید، فرد مورد نظر، در وعده های مختلف غذایی خود، اولا که خیلی دیریتر از گذشته ها احساس گرسنگی می کند و در هر بار که مقداری گرسنه می شود، با توجه به کاهش حجم معده ی جدیدش، امکان زیاد خوردن غذا برای ایشان وجود ندارد و با مقدار کمی مواد خوراکی نیز احساس سیری می نماید.

مزیت چهارم
مزیت چهارم

این موضوع سبب می شود تا ایشان خیلی زودتر از مواقع قبلی سیر شده و دست از غذا بکشد.

در نهایت و با توجه به شرایط بیان شده، فردی که تحت عمل جراحی اسلیو معده قرار گرفته است، در مدت زمانی نسبتا کوتاه با کاهش وزن قابل توجهی روبرو می شود و این موضوع علاوه بر این که ایشان را به شرایط بدنی و وزن دلخواه خود می رساند، تاثیر بسیار خوبی در شرایط اعتماد به نفس ایشان نیز دارد.

تحقیقات کافی را در زمینه ی پزشک متخصص

این ها مهم ترین مزیت های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده بودند که حضور شما سروران گرامی عرض کردیم. در خصوص انجام عمل جراحی اسلیو معده نیز بهتر است که تحقیقات کافی را در زمینه ی پزشک متخصصی که قرار است عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهد، به عمل آورید.

بهتر است تا فریب برخی از تبلیغات ها را در زمینه ی قسمت های پایین و بهای کم برخی از پزشک ها برای انجام عمل جراحی اسلیو معده را نخورید.

بعد از این که تحقیقات کافی در خصوص میزان تبحر، تجربه و تخصص پزشک مورد نظر را انجام دادید، باز هم بهتر است تا برای اطمینان خاطر بیشتر، نظر افرادی که تحت نظر ایشان عمل جراحی اسلیو معده را به انجام رسانده اند نیز جویا شوید.

در نهایت می توانید با خیالی راحت ،کارهای مربوط به عمل جراحی اسلیو معده خود را به ایشان بسپارید.

پیشنهاد اصلی ما در این زمینه، مراجعه به جناب دکتر سلیمی و انجام عمل جراحی اسلیو معده تحت نظارت و اجرای ایشان می باشد. دکتر سلیمی در ابتدای امر، معاینه های تخصصی را بر روی افراد مراجعه کننده انجام می دهد و بر اساس شرایطی که ایشان دارند، راه حل های درمانی مناسبی را به ایشان تجویز می نماید.

آیا در زمینه ی مهم ترین شرایط و ملزومات برای انجام عمل جراحی اسلیو معده اطلاعاتی دارید؟

همان گونه که مشاهده کردید؛ در قسمت قبلی از این مقاله ی علمی پزشکی، مهم ترین فایده ها و مزیت های عمل جراحی اسلیو معده را در مقایسه با دیگر شیوه های جراحی مورد بررسی قرار دادیم.

در ادامه ی نوشتار کاربردی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج، قصد داریم تا این موضوع را بررسی نماییم که آیا هر فردی می تواند بر اساس مقداری اضافه وزن که دارد، شیوه ی عمل جراحی اسلیو معده را برای خودش انتخاب نماید و آیا برای این منظور، مقررات خاصی در کار نیست؟

در پاسخ به این سوال مهم باید حضور شما عزیزان عرض نماییم که صرف این که افراد دارای مقداری اضافه وزن و یا چاقی شدید باشند، نمی توانند به راحتی این شیوه ی جراحی یعنی عمل جراحی اسلیو معده را برای خودشان انتخاب نمایند.

در حقیقت یکی سری اصول و قواعد برای این منظور تعریف شده است. فردی که قرار است، برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده کاندید شود، باید قبل از این شیوه های مرسوم درمانی مانند: پرداختن به فعالیت های بدنی و اجرای برنامه های ورزشی، اجرای برنامه های مربوط به تغذیه و رژیم های غذایی و غیره را مورد آزمایش قرار داده باشد و نتیجه های خوبی را از اجرای آن روش ها به دست نیاورده باشد.

یکی دیگر از شرط هایی که برخی از پزشک های معالج و جراحان متخصص برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده در نظر می گیرند

یکی دیگر از شرط هایی که برخی از پزشک های معالج و جراحان متخصص برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده در نظر می گیرند، این است که فرد مورد نظر طی 5 سال که دارای شرایط چاقی شدید و اضافه وزن زیاد بوده است، روش های متنوعی را برای درمان خود به کار برده باشد. بحث اصلی این پاراگراف این می باشد که حداقل مدت زمان 5 سال از شرایط چاقی شدید ایشان گذشته باشد.

موضوع دیگری که در اینجا قابل بیان بوده و دارای اهمیت زیادی نیز می باشد، بحث حجم توده ی بدنی افراد می باشد که در متون علمی با عنوان بی ام آی مورد شناسایی قرار می گیرد.

بی ام آی

در حقیقت بی ام آی یک فرمول محاسباتی برای تشخیص میزان توده ی بدنی می باشد که برای محاسبه این فرمول باید میزان وزن افراد را بر مجذور قد ایشان تقسیم نمود. البته در این فرمول لازم است که مقدار وزن آن ها بر حسب کیلوگرم و میزان قد ایشان با واحد متر، مورد اندازه گیری قرار گرفته و در فرمول محاسباتی مورد نظر قرار داده شود.

در نهایت یک عدد از این فرمول محاسباتی که مربوط به محاسبه ی بی ام آی می باشد، به دست می آید. در آخر؛ افراد می توانند با عنایت به یک جدول که از قبل برای این پارامتر در نظر گرفته شده است، میزان چاقی، لاغری و یا شرایط نرمال خود را مورد محاسبه و سنجش قرار دهند.

به بحث اصلی خود در زمینه ی شرایط لازم برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده برمی گردیم. به عنوان یک شرط دیگر باید حضور شما عرض نماییم که موضوع چاقی نیز دارای درجه هایی می باشد که بر اساس این درجه ها می توانیم افراد سنگین وزن را با عبارت هایی مانند: چاق، خیلی چاق، چاقی شدید و یا چاقی مفرط از هم جدا نماییم.

باید عدد به دست آمده از بی ام آی ایشان بالاتر از 35 و حتی نزدیک به عدد 40 باشد

برای این که افراد بتوانند گزینه ها و کاندیدهای مناسبی برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده باشند، باید عدد به دست آمده از بی ام آی ایشان بالاتر از 35 و حتی نزدیک به عدد 40 باشد. منظور از این عبارت این است که ایشان در وضعیت خیلی بحرانی ار نظر اضافه وزن و چاقی قرار داشته باشند.

در صورتی که شما خواننده گرامی در گروه کاندیدهای مناسب برای اجرای عمل جراحی اسلیو معده هستید، می توانید این کار را در بیمارستان البرز کرج مورد انجام قرار دهید.

یکی از بهترین پزشک های متخصصی که قادر به انجام عمل جراحی اسلیو معده و به بهترین شیوه می باشد، جناب دکتر سلیمی است که در حوزه ی اجرای عمل جراحی اسلیو معده و دیگر عمل هایی که برای کاهش وزن مناسب می باشند، دارای تخصص و سابقه ی بسیار خوبی می باشد.

باید عدد به دست آمده از بی ام آی ایشان بالاتر از 35 و حتی نزدیک به عدد 40 باشد
باید عدد به دست آمده از بی ام آی ایشان بالاتر از 35 و حتی نزدیک به عدد 40 باشد

جمع بندی و خلاصه ی مطالب

موضوع اصلی این مقاله، هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج می باشد. در بخش های ابتدایی همین متن، خدمت شما عرض نمودیم که عمل جراحی اسلیو معده در گروه عمل هایی قرار دارد که مهم ترین هدف آن کاهش وزن در بین افرادی می باشد که از چاقی های شدید و اضافه وزن خیلی زیاد در رنج و عذاب می باشند.

در بخش های ابتدایی، مهم ترین علت های مربوط به این چاقی های شدید را خدمت شما عزیزان بیان کردیم و به شما همراهان گرامی گفتیم که

اصلی ترین دلیل ها برای این شدت چاقی موارد ذیل می باشند:

عدم پرداختن به فعالیت های بدنی و برنامه های متنوع ورزشی

برنامه های غذایی نادرست، پرخوری، میل کردن انواع غذاهای خیلی چرب، مصرف انواع فست فودها و غیره

در ادامه مقاله ی خود، برخی از مرسوم ترین شیوه های درمانی برای رهایی از این چاقی های شدید را حضور شما معرفی نمودیم و به شما همراهان عزیز گفتیم که مناسب ترین روش ها برای درمان چاقی های شدید، موارد ذیل می باشند:

روی آوردن به برنامه ها و فعالیت های ورزشی مناسب که البته باید این کار تحت نظر افراد متخصص به انجام برسد.

دریافت برنامه های مناسب و اصولی تغذیه و اجرای رژیم های مناسب غذایی زیر نظر افراد متخصص و با تجربه

اجرای برخی از عمل های جراحی که تحت عنوان عمل های لاغری مورد شناخت قرار می گیرند.

در ادامه مبحث، وارد بحث در زمینه ی انواع عمل های جراحی لاغری شدیم و مهم ترین انواع آن را به شرح زیر، خدمت شما عزیزان معرفی و بیان کردیم:

عمل جراحی اسلیو معده

عمل جراحی بای پس معده

عمل جراحی ساسی بای پس معده

عمل جراحی پیکر تراشی و عمل جراحی لیپوساکشن و غیره

البته به علت این که موضوع اصلی بحث ما در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده بود، به ارائه جزئیات در زمینه ی عمل جراحی اسلیو معده پرداختیم.

در بخش های بعدی از مقاله ی خود، جزئیات مربوط به اجرای عمل جراحی اسلیو معده را خدمت شما عزیزان عرض کردیم و به شما گفتیم که این عمل جراحی، با کمک شیوه ای نوین با عنوان لاپاراسکوپی انجام می گیرد که در روش مورد نظر، فقط کافی است تا چند عدد برش کوچک که دارای عمق کمی نیز می باشند، در ناحیه ی شکم فرد ایجاد شود تا از این طریق بتوان تجهیزات مهم مربوط به عمل جراحی اسلیو معده را به بدن شخص وارد نمود.

موضوع مهم دیگری که در بخش هایی از مقاله به آن پرداختیم، بحث هزینه ها و مخارج این عمل جراحی بود و حضور شما عرض کردیم که

چند عامل می توانند در مقدار هزینه های نهایی عمل جراحی اسلیو معده موثر باشند که مهم ترین عامل ها به شرح ذیل می باشند:

اجرای عمل در بیمارستان ها و مرکزهای درمانی خصوصی یا دولتی

این که فرد مورد نظر تحت بیمه های درمانی باشد، یا خیر

عمل جراحی در شهرهای کوچک اجرا می شود، یا در کلانشهرها و یا پایتخت

پزشک معالج در چه سطحی از تبحر، معروفیت و تخصص می باشد.

بر اساس مطالبی که در مورد بیمه های درمانی بیان شد، مجبور شدیم تا شرایط پذیرش این بیمه ها را نیز برای انجام عمل جراحی اسلیو معده توضیح دهیم.

در آن قسمت خدمت شما عرض شد که فردی که قرار است، عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهد و قصد دارد که بخشی از هزینه های این عمل جراحی را از بیمه های مختلف دریافت نماید، باید بتواند ثابت نماید که برای اجرای این عمل جراحی، در شرایط بحرانی از نظر سلامتی بوده است و هدف اصلی اجرای این جراحی، بحث های زیبایی و بهتر شدن وضعیت اندام نبوده است. در این صورت، بیمه های مورد نظر، بخشی از هزینه های مربوط به عمل جراحی اسلیو معده را متقبل می شوند.

در بخش های انتهایی مقاله نیز در خصوص مزیت های اصلی عمل جراحی اسلیو معده برای شما همراهان گرامی صحبت نمودیم

مهم ترین فواید عمل جراحی اسلیو معده را به شرح ذیل بیان کردیم:

دوره ی نقاهت عمل جراحی اسلیو معده بسیار کوتاه تر از دیگر روش های جراحی باز می باشد.

فقط کافی است تا چند عدد برش کوچک در ناحیه ی شکم ایجاد شود که این برش ها از عمق کمی نیز برخوردار می باشند.

احتمال رخداد هر گونه تورم، عفونت و کبودی در عمل جراحی اسلیو معده بسیار کم می باشد.

میزان کاهش وزنی که در عمل جراحی اسلیو معده و در مدت زمان کوتاهی رخ می دهد، بسیار قابل توجه می باشد و فرد تحت درمان، در مدت زمان کوتاهی به شرایط وزنی دلخواه و ایده آل خود دست پیدا می کند.

مهم ترین فواید عمل جراحی اسلیو معده را به شرح ذیل بیان کردیم:
مهم ترین فواید عمل جراحی اسلیو معده را به شرح ذیل بیان کردیم:

به همین خاطر است که امروزه عمل جراحی اسلیو معده به یکی از محبوب ترین شیوه ها و عمل های جراحی برای رهایی از چاقی های شدید و اضافه وزن های بحرانی تبدیل شده است.

پیشنهاد می کنیم از پست جراحی اسلیو معده دیدن کنید.

جمع بندی

در این بخش، به پایان مقاله ی کاربردی هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج رسیدیم. امید است، موارد بیان شده در بخش های مختلف نوشتار هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشند و شما مخاطبین گرامی به خوبی با شرایط مربوط به هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج آشنا شده باشید.

همان طور که در بخش های مختلف این مقاله نیز ذکر شد، مجددا از همه ی شما درخواست داریم که این عمل جراحی را نزد پزشک های متخصصی انجام دهید که دارای تجربه و سابقه ی خوبی در این خصوص باشند و در عمل های اجرا شده ی قبلی، بهترین نتیجه ها را کسب نموده باشند. یکی از برترین پزشک های متخصص این حوزه در کشور، جناب دکتر سلیمی می باشد.

پس در صورتی که در شرایط وزنی و بی ام آی هستید که احساس می کنید، به یکی از عمل های جراحی لاغری از جمله عمل جراحی اسلیو معده نیاز دارید، در اسرع وقت به جناب دکتر سلیمی مراجعه نموده و با ایشان مشورت نمایید.

جمع بندی
جمع بندی
هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید