هزینه بالن معده چقدر است

آیا می ‌دانید هزینه بالن معده چقدر است .

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

09120174510

مقدمه

توجه داشته باشید روش کارآمد و مفید بالن معده اخیراً توانسته به‌ عنوان یکی از عملکردهای محبوب افراد به‌ جهت کاهش وزن شناخته شود. به دلیل این‌که این راهکار از طریق جراحی صورت نمی‌گیرد، با استقبال بسیاری از افراد مواجه شده ‌است.

به دلیل این‌که برخی از افراد از جراحی هراس دارند و عملکردهایی که بدون جراحی صورت می‌گیرند را به دیگر موارد ترجیح می‌ دهند و صلاح می ‌دانند این عملکرد برای کاهش وزن آن‌ ها می ‌تواند با نتیجه‌ی بهتری همراه باشد.

برای اشنایی با هزینه های ناشی از جراحی بالون معده توصیه می کنیم پست هزینه عمل بالون معده چقدر است را ببینید.

هزینه بالن معده چقدر است
هزینه بالن معده چقدر است

اما توجه داشته باشید قبل ‌از این‌که بتوانید تصمیم درستی در رابطه با انجام عمل بالون معده داشته باشید، باید اطلاعات درستی در این زمینه کسب کنید و به پزشک مدنظر مراجعه کنید تا او در زمینه این موارد شما را راهنمایی کند.

به دلیل این‌که پزشک در این حیطه تخصص کافی را دارد و می ‌تواند وجود بالن معده در بدن شما را تایید کند. به‌ طور کلی قرار دادن بالن یک راهکار با سرعت بالا به‌ جهت کاهش وزن می ‌باشد که هیچ‌گونه نیازی به جراحی ندارد.

بعد از این‌که بالون در معده فرد بیمار قرار گرفت، سبب می ‌شود که وعده ‌های غذایی کوچک ‌تری دریافت کند و سرعت سیر شدن افراد بسیار زیادتر می ‌شود. در نتیجه احساس گرسنگی کمتری برای فرد با چاقی مفرط به وجود می‌آید.

هزینه بالن معده چقدر است؟

هزینه ی انجام بالون معده به صورت کامل به همراه عملیات قرار دادن بالون از مبلغ 20 میلیون تومان الی 60 میلیون تومان انجام می شود .

این محدوده قیمت بستگی به شرایط بیمار و مکان و ابزار انجام جراحی و دستمزد جراح دارد.

 

برای پرسش ‌های زیر در ادامه این مطلب پاسخ ‌های مناسبی را خواهیم داشت:
 1. آیا می ‌دانید بالون معده چیست؟
 2. آیا می ‌دانید عملکرد بالن معده به چه صورت انجام می‌گردد؟
 3. آیا می ‌دانید انواع بالون‌ های معده به چه صورت هستند؟
 4. آیا می ‌دانید چه تفاوتی بین بالون ‌های مایع و بالون ‌های هوا می ‌باشد؟
 5. آیا می ‌دانید چه افرادی می ‌توانند از بالن معده استفاده کنند؟
 6. آیا می‌ دانید مزایای جای‌گذاری بالون در معده چیست؟
 7. آیا می ‌دانید قبل ‌از انجام بالون معده چه آزمایشاتی لازم است صورت بگیرد؟
 8. آیا می دانید هدف از انجام آزمایشات قبل است بالون معده چیست؟
 9. آیا می ‌دانید آمادگی ‌های لازم قبل ‌از عمل بالون معده چیست؟
 10. آیا می دانید روز عمل بالن معده چگوهن سپری خواهد شد؟
 11. آیا می‌ دانید اقدامات لازم بعد از انجام عمل بالون معده به چه صورت می‌ باشد؟
 12. آیا می ‌دانید بالن از معده چه زمانی و به چه صورت خارج می‌گردد؟
 13. آیا استفاده از این روش درمانی سبب شل شدن پوست می‌گردد؟
 14. آیا می ‌دانید سن مناسب برای عمل بالن میده چه سنی می ‌باشد؟
 15. آیا پارگی بالن سبب انسداد روده در بدن بیمار می‌ شود؟
 16. آیا می ‌دانید بعد از خارج شدن بالن معده وزن تا چه زمانی ثابت می‌ماند؟
 17. آیا می ‌دانید هزینه بالن معده چقدر است؟
 18. جمع ‌بندی مطالب

مهم‌ترین وظیفه بالن معده

به ‌طورکلی مهم‌ترین وظیفه بالن معده این است که وعده‌ های غذایی افراد را کنترل کند و از این طریق یک قدم مؤثر به ‌جهت کاهش وزن را برای افراد بردارد. برای ‌اینکه بتوانید از بالن معده استفاده کنید، لازم است از تخصص‌ های یک پزشک با مهارت در این زمینه استفاده کنید و از او مشاوره‌ هایی در این زمینه بگیرید.

با توجه به این ‌موضوع او می ‌تواند راهکارهای مناسبی همچون بالن معده را پیش پای شما بگذارد و با تغییر سبک زندگی شما در نهایت سبب کاهش وزن شود و در دراز مدت سلامت شما را حفظ کند.

مهم‌ترین وظیفه بالن معده
مهم‌ترین وظیفه بالن معده

برای این عملکرد ما به شما تخصص‌ های دکتر سلیمی را پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید از این طریق عمل بالون معده را به‌ سادگی انجام بدهید و از نتیجه آن راضی باشید.

به‌ غیر از در نظر گرفتن این موارد مهم‌ترین سوال در ذهن افراد این است که هزینه بالن معده چقدر است و نیاز دارند که در این رابطه نیز اطلاعاتی کسب کنند.

برای این‌که بتوانیم به ‌صورت دقیق و واضح پارامترها و عوامل مهمی که می ‌توانند بر روی هزینه بالن معده تاثیرگذار باشند، اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدهیم لازم است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا در نهایت از هزینه بالن معده اطلاعات درستی کسب کنید.

یکی از ساده ترین راه های کاهش وزن انجام جراحی بالون معده می باشد برای تشخیص متخصص خوب در این زمینه توصیه می کنیم صفحه بهترین دکتر برای بالون معده را مشاهده کنید.

آیا می ‌دانید بالون معده چیست؟

با توجه به این‌که موضوع هزینه بالن معده چقدر است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می ‌باشد اما ممکن است برخی از افراد ماهیت استفاده از بالن معده را ندانند.

برای درک بهتر موضوع بهتر است بگوییم یک بادکنک سیلیکونی نرم با عنوان بالن معده شناخته می‌ شود که هیچ‌گونه مشکلی برای معده به وجود نمی‌آورد و می ‌تواند در درون آن جای بگیرد و در نهایت سبب اشغال کردن بخش زیادی از حجم معده باشند و این عملکرد می ‌تواند مانع مناسبی برای ورود غذاهای بیش ‌از حد باشد و افراد سرعت سیری بیشتری را تجربه خواهند کرد و در مرور زمان کاهش وزن اتفاق خواهد افتاد.

آیا می ‌دانید بالون معده چیست؟
آیا می ‌دانید بالون معده چیست؟

آیا می ‌دانید عملکرد بالن معده به چه صورت انجام می‌گردد؟

قبل از این که به این ‌موضوع بپردازیم که هزینه بالن معده چقدر است، لازم است نحوه انجام عمل بالون معده را شرح بدهیم. توجه داشته باشید به واسطه لوله آندوسکوپی عمل بالون معده صورت می‌گیرد.

از این طریق بالن به واسطه دهان به معده بیمار وارد می‌ گردد و به ‌صورت هوایی هستند که درون آن تخلیه‌ شده می ‌باشد. برای این‌که این عملکرد صورت بگیرد، پزشک مخصوص از یک آرام‌بخش یا داروی بی‌حسی استفاده می‌کند و بعد از تزریق داروی بیهوشی عملکرد وارد کردن بالن معده برای بیمار صورت می‌گیرد.

امکان دارد در برخی مواقع انجام این عمل میزان کمی باعث ناراحتی افراد گردد، اما هیچ‌گونه دردی به‌ دنبال ندارد. به دلیل این‌که یک راهکار بدون جراحی می‌باشد، دارای هیچ‌گونه عوارضی نمی ‌باشد.

برای آشنایی با چگونگی عملکرد قرص های کوچک شدن معده توصیه می کنیم از پست قرص برای کوچک شدن معده دیدن کنید.

مدت ‌زمان در نظر گرفته برای انجام عمل بالون معده تقریباً ۱۵ دقیقه می ‌باشد

مدت ‌زمان در نظر گرفته برای انجام عمل بالون معده تقریباً ۱۵ دقیقه می ‌باشد و پزشک با توجه به تخصص ‌های خود می‌ تواند سرعت انجام امر را بالاتر ببرد.

با توجه به این‌که این روش جراحی نمی ‌باشد، هیچ‌گونه نقاهتی برای بیمار وجود ندارد و بیمار می ‌تواند فورا به محل زندگی خود بازگردد. نکته‌که حائز اهمیت  این است که ظرفیت نگهداری معده برای بالن حدوداً ۶ ماه می‌باشد و پزشک صلاح می ‌داند که بعد از گذشت این مدت بالن از معده خارج شود.

با توجه به این‌که امروز افزایش وزن بسیاری برای افراد اتفاق می ‌افتد و برخی افراد روش‌ های بدون جراحی را به روش ‌های جراحی ترجیح می ‌دهند، حدوداً ۲۰ تا ۳۰ درصد از وزن اضافه افراد از طریق راهکار بالن معده از دست می‌رود و میانگین در نظر گرفته ‌شده برای اشخاصی که از این راهکار استفاده کرده‌اند، به این‌گونه بوده ‌است. البته در نظر داشته باشید، برای هر شخص با توجه به شرایطی که در فیزیک خود دارد، کاهش وزن متغیری صورت می‌گیرد.

مدت ‌زمان در نظر گرفته برای انجام عمل بالون معده تقریباً ۱۵ دقیقه می ‌باشد
مدت ‌زمان در نظر گرفته برای انجام عمل بالون معده تقریباً ۱۵ دقیقه می ‌باشد

بالن معده به ‌صورت کپسول و قرص

امروز راهکار دیگری با نام بالن معده شناخته‌ شده است که از طریق یک کپسول قرارگیری بالن در معده صورت می‌گیرد. به‌ طورکلی این عملکرد بدین‌گونه است که بالن بر سر لوله‌ی نازک اتصال داده می‌ شود و بیمار می ‌تواند آن را ببلعد.

هنگامی‌که بالون در مکان اصلی خود جای‌گذاری شد، از طریق گاز و از راه لوله‌ای که به معده اتصال داده‌ شده است پر می‌ شود و فورا لوله از دهان شخص خارج می‌گردد.

با توجه به این‌که این عملکرد به ‌تازگی انجام می‌گیرد، بسیار راحت ‌تر از روش قبلی می ‌باشد و در بسیاری از موارد پزشکان نیازی به استفاده از دارو های بیهوشی و یا آرام‌ بخش نمی‌بینند و تا ۳ بالن می‌ تواند در معده به وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید کاهش وزن در یک دوره ۱۲ هسته‌ای برای بیمار صورت می‌گیرد که می ‌تواند این عملکرد را بسیار راحت و آسان نشان بدهد. سپس هنگامی‌که دوره کاهش وزن به اتمام رسید، پزشک موظف است از طریق روش آندوسکوپی بالن‌ های موجود در درون معده فرد را خارج کند.

در این عملکرد افراد می ‌توانند با سرعت بیشتری کاهش وزن را تجربه کنند

در این عملکرد افراد می ‌توانند با سرعت بیشتری کاهش وزن را تجربه کنند و همین‌ طور احساس ناخوشایندی برای بیمار صورت نمی‌گیرد. اگر افرادی در این زمینه بسیار نگران هستند، استفاده از بالن معده می ‌تواند یک راهکار مؤثر و مفید به ‌جهت کاهش وزن برای این دسته از افراد صورت بگیرد.

اما برای انجام این عملکرد استفاده از تخصص و مهارت یک پزشک بسیار توصیه می‌گردد. اگر شما نیز به‌ دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انجام عمل بالون معده هستید و نیازمند استفاده از تخصص ‌های یک پزشک هستید، ما به شما دکتر سلیمی را به ‌عنوان بهترین دکتر برای عمل بالون معده پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید از طریق تخصص‌ های این پزشک حاذق به نتیجه دلخواه خود برسید. حال با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر در رابطه با هزینه بالن معده چقدر است بگوییم.

در این عملکرد افراد می ‌توانند با سرعت بیشتری کاهش وزن را تجربه کنند
در این عملکرد افراد می ‌توانند با سرعت بیشتری کاهش وزن را تجربه کنند

آیا می ‌دانید انواع بالون‌ های معده به چه صورت هستند؟

با توجه به این‌که سوال هزینه بالن معده چقدر است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اولویت ما در ادامه این مطلب در رابطه با این‌ موضوع می ‌باشد، اما بهتر است اطلاعات درستی از انواع بالن ‌ها در معده داشته باشید. سپس به موضوع هزینه‌ بالن معده چقدر است، خواهیم پرداخت. انواع بالن معده به‌ صورت زیر می‌ باشد.

لطفا از پست جراح لاغری در قم و بالون معده در اصفهان دیدن کنید.

بالن‌ های مخلوط مایع هوا

یکی از انواع بالون ‌های معده با نام بالن مخلوط مایع هوا شناخته می ‌شود. مهم‌ترین ویژگی که این دسته از بالن ‌ها دارند، این است که ماندگاری آن‌ ها به نسبت دیگر بالن‌ ها بیشتر می‌ باشد. بالون ‌های دیگر می‌ توانند حدوداً ۶ ماه در معده بیمار بمانند، اما بالن مخلوط مایع هوا می ‌تواند تا ۹ ماه در معده ماندگاری داشته باشد.

نکته حائز اهمیت دیگر در رابطه با این نوع از بالون این است که می ‌تواند به‌ صورت کاملاً هماهنگ با مخلوط مایع پر شود و همین‌ طور هوا نیز در کنار مایع جای‌گذاری شود.

این دسته از عوامل می ‌تواند سبب کم شدن مواردی همچون تهوع و دیگر موارد در معده بیمار شود. یک نکته حائز اهمیت دیگر در رابطه با بالون‌ های مخلوط مایع هوا این است که بیمار می ‌تواند در بدن خود آن را به ‌راحتی تحمل کند و مشکل خاصی برای بیمار به وجود نمی‌آورد. به‌ طورکلی سازگاری این بالون با دیگر موارد برای بدن بیمار بیشتر می ‌باشد.

بالن‌ های مخلوط مایع هوا
بالن‌ های مخلوط مایع هوا

بالون spats

یکی دیگر از انواع بالون ‌های معده بالون spats می ‌باشد. ویژگی اصلی که برای این نوع از بالون ذکر شده ‌است ماندگاری بالای آن می ‌باشد و می‌ تواند تا ۱۲ ماه در معده بیمار باقی بماند. بعد از این‌که پزشک از طریق روش آندوسکوپی این بالن را وارد بدن فرد کرد، بعد از گذشت یک ‌سال می ‌تواند بررسی‌ های دقیقی بر روی میزان حجم اشتهای بیمار داشته باشد.

سپس با صلاح‌دید او مایع درون بالن بررسی و چک می ‌شود و اگر شخص دچار مشکلاتی شده باشد از این طریق می ‌تواند حجم موجود بالن را بیشتر و یا کمتر کند.

استفاده از این نوع بالن باعث تهوع و درد کمتر می‌ شود و این ‌موضوع را به حداقل می ‌رساند. این بالون به گونه‌ای است که شخص احساس راحتی با آن دارد و معده می ‌تواند پذیرای میزان حجم بالون باشد و به آن عادت کند. سپس می‌ توان مایع داخل بالن را افزایش داد و یا از طریق آندوسکوپی آن را دفع کرد.

بالون spats
بالون spats

بالن ‌هایی با قابلیت تنظیم از طریق پورت

یکی دیگر از انواع بالن‌ هایی که برای معده مورد استفاده قرار می‌گیرد و از طریق راهکار آندوسکوپی می ‌تواند در بدن بیمار جای‌گذاری شود و با هوا پر شوند، به وسیله یک پورت کوچک که بر روی زیر پوست بیمار تعبیه می‌گردد، می‌ تواند توانایی کمی افزایش و کاهش حجم را به دنبال داشته باشد. از نکات مهم برای استفاده از این دسته از بالون‌ ها به حداقل رساندن مواردی همچون استفراغ و درد می‌ باشد.

با توجه به این‌که ماندگاری بالایی برای این نوع بالن در نظر گرفته ‌شده است کم کردن وزن بیمار به حداکثر می ‌رسد و از این طریق پزشک با توجه به میزان اشتهای بیمار و استقامت مدنی او می ‌تواند از طریق پورت که بر روی پوست و تعبیه ‌شده است، حجم بالون را تغییر بدهد و آن را افزایش و کاهش بدهد.

با توجه به ذکر کردن این دسته از موارد هنگامی‌که به پزشک معالج مراجعه می‌کنید، به دلیل این‌که در این حیطه تخصص و مهارت کافی دارد می‌تواند تشخیص بدهد که کدامیک از بالون ها می ‌تواند در بدن شما تأثیرات مفیدتری را به دنبال داشته باشد.

برای این عملکرد به دلیل این‌که دکتر سلیمی از مهارت کافی برخوردار می ‌باشد و می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد، توصیه می کند که کدامیک از انواع بالن می ‌تواند برای بدن شما مناسب باشد.

با توجه به این موضوع می ‌توانید از تخصص ‌های دکتر سلیمی در این موارد استفاده کنید. حال در ادامه بیشتر به این ‌موضوع خواهیم پرداخت که هزینه بالن معده چقدر است.

بالن ‌هایی با قابلیت تنظیم از طریق پورت
بالن ‌هایی با قابلیت تنظیم از طریق پورت

آیا می ‌دانید چه تفاوتی بین بالون ‌های مایع و بالون ‌های هوا می ‌باشد؟

توجه داشته باشید که بالن ها برای معده می ‌توانند به دو صورت مایع و گاز تعبیه گردند. حال هر کدام از این موارد خصوصیات مخصوص خود را دارد و مواردی همچون ماندگاری بیشتر از مهم‌ترین خصوصیات آن‌ ها می‌باشد.

حال ممکن است اغلب افراد سوال داشته باشند، تفاوت‌ هایی که ما بین بالون ‌های مایع و بالون ‌های هوا وجود دارد، در چیست. در ادامه این مطلب در تلاشیم به تفاوت این ۲ نوع بالن بپردازیم و اطلاعات بیشتری در این زمینه برای شما داشته ‌باشیم.

بالن های مایع

توجه داشته باشید همان‌ طور که از نام بالون ‌های مایع پیداست، موادی همانند آب در درون آن‌ ها وجود دارد و می ‌تواند حجم سنگین‌تری به نسبت بالن ‌های گازی داشته باشد.

در اغلب مواقع امکان دارد وجود بالون‌ های مایع سبب شود فرد با چاقی افراط وزن بیشتری را از دست بدهد و سبب کاهش وزن با سرعت بالاتری می‌گردد. به دلیل این‌که این بالن ‌ها حجم سنگین‌تری دارند، در نهایت احساس سیری افراد بیشتر می ‌شود و در نهایت کاهش وزن از این طریق برای آن ‌ها بهتر اتفاق می‌افتد.

بالن های هوا

اما اگر بخواهیم به توضیح بالون‌های هوا که با گاز پر می‌شوند، بپردازیم بهتر است بگوییم حجم در نظر گرفته ‌شده برای آن ‌ها به نسبت بالون ‌های مایع سبک‌تر می ‌باشد و در معده بیمار وزن کمتری دارند. اما مهم‌ترین خصوصیات بالون ‌های هوا در این است که با توجه به این‌که حجم کمی دارند، مواردی همچون درد و استفراغ به سراغ بیمار نمی‌آید و عملکرد بهتری در بدن نشان می ‌دهد.

با توجه به این ‌موضوع اشخاصی که در تلاشند تا عوارض کمتری از وجود بالون‌های معده را احساس کنند، استفاده از بالون هوا برای آن ‌ها پیشنهاد می‌شود. امکان دارد درمان از طریق این روش سبب کم شدن سلولیت باشد. با توجه به این‌که این سوخت ‌و ساز بدن شما چگونه می‌ باشد و سنجیدن شرایط، پزشک مربوطه می ‌تواند آگاهی لازم را برای استفاده از انواع بالن مایع و بالن هوا برای شما داشته باشد.

با توجه به این امر تخصص ‌ها و مهارت ‌های دکتر سلیمی می‌ تواند به شما کمک کند. به‌ همین دلیل است که دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین دکتر برای انجام بالون معده شناخته‌ شده است. با ما همراه باشید تا در ادامه بگوییم که هزینه بالن معده چقدر است.

بالن های هوا
بالن های هوا

آیا می ‌دانید چه افرادی می ‌توانند از بالن معده استفاده کنند؟

نکته حائز اهمیت دیگری که بعد از پرسیدن سوال هزینه بالن معده چقدر است، در ذهن افراد شکل می‌گیرد این است که چه افرادی توانایی استفاده از بالن معده را دارند.

توجه داشته باشید اشخاصی که اضافه‌ وزن های اندکی دارند و به ‌دنبال راهکاری هستند تا بتوانند بدون عمل جراحی از راحت‌ترین راه ممکن کاهش وزن داشته باشند، عمل بالن می ‌تواند برای آن ‌ها مؤثر واقع شود.

با توجه به این امر در ادامه مطلب اطلاعاتی را عنوان می‌کنیم که استفاده از این شیوه درمانی برای چه افرادی نتیجه و عملکرد بهتری را به دنبال خواهد داشت.

با توجه به این‌که عمل بالون معده بسیار ساده می‌ باشد و می ‌تواند کاهش وزن را برای افراد به دنبال داشته باشد مورد استقبال بسیاری از افراد در سراسر جهان قرارگرفته است.

اما با اینکه اغلب افراد تاکید کرده‌اند، انجام بالون معده برای مدت اندکی می تواند تاثیرگذار باشد، اما این عملکرد در نهایت می ‌تواند سبب تغییر سبک غذایی افراد شود و به ‌مرور زمان کاهش وزن را ادامه داد کند. به ‌همین دلیل است که افراد زیادی روزانه در پی مراجعه برای انجام بالون معده هستند.

عدم استفاده از ورزش و رژیم

مهم ‌ترین نکته‌ای که سبب می ‌شود شخصی از این راهکار درمانی برای کاهش وزن استفاده کند، این است که از عملکردهای همانند ورزش و تغییر در سبک عادات غذائی نتوانسته کاهش وزن را تجربه کند و از این طریق به وزن ایده‌آل خود نرسیده‌اند و در تلاشند تا با استفاده از عمل بالن به نتیجه برسد.

این دسته از افراد لازم است از روش جایگزین این موارد یعنی بالن معده استفاده کنند و در یک دوره اندک می ‌توانند اصلاح شیوه تغذیه خود را به دنبال داشته باشند.

عدم استفاده از ورزش و رژیم
عدم استفاده از ورزش و رژیم

برطرف کردن بیماری ‌های زمینه‌ای چاقی

اشخاصی که به دلیل اضافه ‌وزن دچار بیماری ‌های زمینه‌ای همانند دیابت و فشار خون هستند و نمی ‌توانند از دیگر راهکار های گفته ‌شده است استفاده کنند و با توجه به این‌که دچار آسیب ‌های جسمانی هستند ورزش‌های سنگین برای آن‌ها مقدر نمی ‌باشد. این افراد می ‌توانند از بالن معده استفاده کند.

همین‌طور برخی از افراد ممکن است دارای سیستم گوارشی کم‌ طاقت باشند و تحمل رژیم ‌های غذائی را نداشته باشند که این دسته از افراد مستعد استفاده از بالن معده هستند و لازم است از طریق مشورت با یک پزشک از این شیوه درمانی بهره کافی را ببرد.

عدم استفاده از دیگر روش ‌های درمانی

به‌ طورکلی استفاده از بالون معده برای افرادی می ‌تواند تاثیر بسیاری داشته باشد که در حالت عادی توانائی استفاده از روش‌ های نرمال دیگر برای کاهش وزن را ندارند و اشخاصی که می ‌توانند ورزش کنند و کالری بسوزانند پیشنهاد پزشک برای آن ‌ها در این است که بتوانند از این راهکارها کاهش وزن داشته باشند.

به دلیل این‌که دوره خاصی برای وجود بالن ‌ها در معده ای در نظر گرفته می ‌شود و اشخاص با وجود بالون می‌توانند اصلاح رژیم غذایی خود را صورت بدهند. سپس بعد از خارج کردن بالون این روند را ادامه‌دار کنند. به ‌همین دلیل است که در نهایت وجود بالون در معده افراد به یک‌سال می‌ رسد و بعد از گذشت این مدت شیوه جدید رژیم غذایی افراد آغاز می‌گردد.

مشکلات کبد چرب

اگر شخصی دچار بیماری کبد چرب می ‌باشد و از این طریق چاقی‌ های مفرد برای او به ‌وجود آمده است، موظف است به کاهش وزن داشته باشد. این دسته از افراد اصولاً از دیگر راهکارهای درمانی نمی‌ توانند کاهش وزن داشته باشند.

به دلیل این‌که وجود بیماری کبد چرب می‌ تواند سبب به وجود آمدن سم شود و در نهایت وجود این سم در خون می ‌تواند با مشکلاتی همراه باشد. به‌ همین دلیل قبل از این که به اصلاح وضعیت جسمانی خود بپردازید، لازم است از نظریه پزشک خود برای استفاده از راهکار درمانی بالن معده مشورت کنید و سپس از آن استفاده کنید.

وجود سلولیت بیش ‌از حد

از دیگر اشخاصی که کاندیدای مناسبی برای انجام شیوه بالن معده هستند، شخصی است که با سلولیت بیش ‌از حد دست ‌و پنجه نرم می‌کند. این دسته از افراد از طریق رژیم‌ های غذائی و ورزش تاثیر خاصی نمی‌گیرند. اما از طریق انجام بالون معده می ‌توانند کاهش وزن و سلامتی خود را تضمین کنند.

برای این‌که بتوانید از بالن معده استفاده کنید، پزشک مربوطه با توجه به شرایط موجود بدنی شما تشخیص می‌دهد که آیا شما شخصی برای استفاده از این راهکار درمانی هستید یا خیر. با توجه به این موضوع می‌ توانید به دکتر سلیمی مراجعه کنید تا تشخیص این‌که بالن معده برای شما مناسب است صورت بگیرد. به‌ همین دلیل است که دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک برای بالن معده شناخته‌ شده است.

وجود سلولیت بیش ‌از حد
وجود سلولیت بیش ‌از حد

آیا می‌ دانید مزایای جای‌گذاری بالون در معده چیست؟

با توجه به این‌که موضوع هزینه بالن معده چقدر است، اهمیت دارد قبل ‌از آن لازم است و ویژگی ‌ها و مزایای انجام عمل بالون معده را برای شما ذکر کنیم تا از طریق این مطالب آگاهی کامل در رابطه با انجام بالون معده داشته باشید. از جمله مزایای بالون معده عبارت‌اند از:

سرعت بالا در کاهش وزن

از مهم‌ترین ویژگی‌ ها و مزایایی که می ‌توان برای بالن معده ذکر کرد این است که می ‌تواند میزان سوخت ‌و ساز بدن را بالا ببرد و در نهایت سرعت بسیاری برای کاهش وزن اتفاق می ‌افتد. مهم‌ترین نکته این است که کاهش اشتها در بدن فرد از طریق وجود بالن ‌ها صورت می‌گیرد و در چند ماه و دوره درمانی سرعت لاغری افراد بسیار زیاد می‌باشد و سرعت سوخت ‌و ساز نیز افزایش می ‌یابد.

اگر بخواهیم میانگین کاهش وزن از طریق بالن معده را ذکر کنیم ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم در یک دوره شش ‌ماهه کاهش وزن صورت می‌گیرد. این عملکرد هیچ‌گاه از طریق تمرینات ورزشی و رژیم های غذایی کنترل ‌شده نمی‌تواند اتفاق بیفتد.

البته در نظر داشته باشید هنگام انجام بالون معده پزشک شرایط جسمانی شما را می ‌بیند و با توجه به آن تصمیم می‌گیرد که چه میزان زمان لازم است بالن معده برای شما استفاده شود.

به دلیل این‌که مهم‌ ترین چیزی که پزشک برای بدن شما در نظر دارد حفظ سلامتی شما می ‌باشد. پزشکی که در این حیطه تخصص کافی داشته باشد، توجه دارد که مواد مورد نیاز برای بدن هر روز به بدن شما برسد و پیشنهاداتی در این امر برای شما دارد تا بتواند تمامی ویتامین ‌های موجود بدن شما را تامین کند.

در برخی مواقع ممکن است با توجه به صلاح‌دید پزشک مدت‌زمان دوره درمان بالن معده کاهش و یا افزایش ‌یابد که این عملکرد می ‌تواند باعث سلامتی افراد باشد و در نهایت شادابی پوست بدن و صورت را به دنبال داشته باشد.

سرعت بالا در کاهش وزن
سرعت بالا در کاهش وزن

قابلیت تکرار جای‌گذاری بالون معده

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای استفاده از بالن معده این است که می ‌توان این شیوه درمانی را بارها و بارها تکرار کرد و اگر فردی در دوره اول نتواند نیاز خود را برای کاهش وزن برطرف کند و یا بالون در معده سوراخ و یا خراب شود، از طریق نظارت پزشک می ‌تواند دوباره بالن را جایگزین کند و دوره درمانی جدیدی برای او شروع شود.

تکرار انجام عمل بالون معده با کمترین عوارض برای افراد صورت می‌گیرد و فرد می‌ تواند دوره درمانی جدیدی را از نو آغاز کند و بالن درخواستی خود را عوض کند.

حتما می ‌دانید که ممکن است در برخی مواقع سوانح مختلف و یا ورزش ‌های پرفشار سبب به وجود آمدن مشکلات و آسیباتی برای بالن شده اند و آن را سوراخ کرده اند که در این مواقع جایگزینی بالن اتفاق می‌افتد و این عملکرد لازم است تحت نظارت پزشک متخصص شما صورت بگیرد.

اگر در شرایطی مشکلی به ‌وجود آمده باشد، بالن خارج می‌گردد و یک بالون جدید در معده جای‌گذاری می‌شود. این اتفاق در حالتی می‌افتد که ممکن است جراحی ‌های کاهش وزن همانند حلقه ‌های معده و یا اسلیو معده برگشت‌پذیر باشند و آسیباتی برای افراد به دنبال داشته باشد. اما عمل بالون معده از خطرات کمتری برای بیمار دارد.

قابلیت تکرار جای‌گذاری بالون معده
قابلیت تکرار جای‌گذاری بالون معده

سهولت و آسانی در انجام بالون معده

یک نکته حائز اهمیت که توانسته افراد را علاقه‌مند به استفاده از بالن معده کند، این است که عملکرد کاهش وزن به‌ سادگی انجام می‌گیرد و به دلیل این‌که هیچ‌گونه بیهوشی و بی‌حسی موضعی برای افراد انجام نمی ‌شود آن را آسان جلوه می‌دهد.

با توجه به این‌که این عملکرد نیاز به هیچ‌گونه دوره نقاهت ندارد و بیمار بعد از جای‌گذاری بالن فورا مرخص می‌گردد و می‌ تواند فعالیت‌ های روزانه خود را از سر بگیرد،یک مزیت مهم برای آن به حساب می‌آید.

به دلیل این‌که اغلب شیوه ‌های درمانی و جراحی ‌ها برای کاهش وزن لازم است دوره درمانی خود را تکمیل کنند و تحت نظارت پزشک باشند و این دوره ممکن است برای افراد اندکی ناخوشایند به ‌نظر برسد.

لطفا از پست عمل اسلیو معده در گرگان و هزینه عمل جراحی چاقی دیدن کنید.

در برخی جراحی ها امکان دارد، محدودیت ‌های متعددی در روزهای اولیه صورت بگیرد

همین‌طور در برخی جراحی ها امکان دارد، محدودیت ‌های متعددی در روزهای اولیه صورت بگیرد که کاهش وزن برای آن ‌ها از این طریق با مشکلاتی رو به‌ رو شد. اما در انجام بالون معده محدودیتی برای بیمار صورت نمی‌گیرد و تا رسیدن به نتیجه می‌تواند از مزیت‌ های آن استفاده کند.

با توجه به این‌ موضوع به دلیل این‌که مزایا و ویژگی ‌های عمل بالون معده بسیار زیاد می‌باشد، با محبوبیت بسیاری در بین افراد با اضافه ‌وزن بالا شناخته می‌ شود.

اگر شما نیز در تلاشید تا از بالن معده استفاده کنید لازم است تحت نظارت یک پزشک باشید ما به شما دکتر سلیمی را به‌ عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل بالون معده پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید از تخصص ‌های او استفاده کافی را ببرید. حال در ادامه بیشتر به این ‌موضوع خواهیم پرداخت که هزینه بالن معده چقدر است؟

در برخی جراحی ها امکان دارد، محدودیت ‌های متعددی در روزهای اولیه صورت بگیرد
در برخی جراحی ها امکان دارد، محدودیت ‌های متعددی در روزهای اولیه صورت بگیرد

آیا می ‌دانید قبل ‌از انجام بالون معده چه آزمایشاتی لازم است صورت بگیرد؟

توجه داشته باشید هنگامی‌که شخصی شرایط موجود را برای وجود بالون در معده خود داشته باشد، پزشک موظف است آزمایشاتی صورت بدهد تا از این طریق بررسی ‌های لازم را بر روی وضعیت جسمانی بیمار انجام بدهد.

مهم‌ترین آزمایشاتی که در این عملکرد صورت می‌گیرد، آزمایش ادرار می ‌باشد که قبل از هر گونه اقدامی لازم است صورت بگیرد و از این طریق میزان پلاکت خون افراد سنجیده می‌ شود و همین آزمایش حدوداً ۲۰ فرآیند مهم در خون را بررسی و ارزیابی می‌کند.

ممکن است برخی از پزشکان نیز استفاده از سونوگرافی‌های شکم و پستان را مهم بشمارند و از این طریق بررسی‌ های کامل کیسه صفرا را نیز در نظر داشته باشند.

در برخی مواقع عکس‌برداری از قفسه‌ی سینه‌ی فرد صورت می‌گیرد تا در هنگام آندوسکوپی وضعیت معده فرد کاملاً تحت نظارت باشد و هیچ‌گونه مورد مشکوکی در بدن بیمار وجود نداشته باشد. از طریق انجام این عکس‌برداری ها موقعیت اصلی بالون در معده بررسی می‌گردد و سپس تصمیم‌گیری برای انجام بالون معده صورت می‌گیرد.

انجام نوار قلب و تست کامل از ریه

یک نکته حائز اهمیت دیگر که قبل ‌از انجام بالون معده لازم است صورت بگیرد و پزشک برای آن تاکید دارد، تست نوار قلب و فرایندهای عملکرد ریه می ‌باشد.

به دلیل این‌که وضعیت و عملکرد قلب برای پزشک امری حیاتی و مهم شمرده می ‌شود و از این طریق بررسی ‌های لازم صورت می‌گیرد که آیا بیمار توانایی نگهداری بالون در معده را دارد و می ‌تواند دوره درمانی از طریق را تکمیل کند و بدون هیچ‌گونه مشکلی کاهش وزن داشته باشد.

همین‌طور ممکن است برخی از افراد در راستای انجام بالون معده نیازمند بیهوشی یا نیمه بیهوشی باشند که این عملکرد تحت نظارت پزشک با تخصص صورت می‌گیرد.

یک نکته حائز اهمیت قبل ‌از انجام بالون معده این است که فرد توانایی لازم را برای بیهوشی داشته باشد و عوارض بیهوشی سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای او نگردد.

با توجه به این امر تمامی اقدامات لازم برای قبل ‌از انجام بالون معده مهم شمرده می‌ شود و این دسته از آزمایشات لازم است مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرند و در نهایت پزشک با توجه به مهارت ‌های خود تشخیص بدهد که چگونه می ‌تواند از بالون در معده شما استفاده کند.

به دلیل این‌که این امر تخصصی می ‌باشد، لازم است پزشک حاذق با توجه به تدابیر خود از آن استفاده کند. بهتر است تحت نظارت شخصی این عملکرد را انجام بدهید که دراین ‌باره اطلاعات کافی داشته باشد.

با توجه به این ‌موضوع دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل بالون معده شناخته ‌شده است. در هر حال در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با اینکه هزینه بالن معده چقدر است، بیشتر بگوییم.

آیا می دانید هدف از انجام آزمایشات قبل است بالون معده چیست؟

مهم‌ترین هدفی که برای آن آزمایشات قبل از بالن معده صورت می‌گیرد این است که سلامت بدن افراد سنجیده شود و با در نظر گرفتن تمامی اقدامات لازم بالن معده جای گذاری شود.

آیا می دانید هدف از انجام آزمایشات قبل است بالون معده چیست؟
آیا می دانید هدف از انجام آزمایشات قبل است بالون معده چیست؟

برای این‌که بتوان عوارض احتمالی را کنترل کرد بهترین عملکرد استفاده از آزمایشات قبل از بالن معده می‌ باشد که می ‌توانند پیشگیری ‌ها و علت ‌های متعدد را مشخص کند. با توجه به این ‌موضوع لازم است که عوامل مؤثر قبل ‌از عمل بالون معده تحت نظارت پزشک قرار بگیرد و بتواند از شرایط جسمانی بیمار اطلاعات کافی داشته باشد.

نحوه عملکرد غده تیروئید نیز در این موارد مهم شمرده می ‌شود. در برخی مواقع کم‌کاری غده تیروئید سبب خطر مرگ ‌و میر می ‌شود.

به ‌همین دلیل است که بررسی‌ های قبل ‌از عمل بالون معده برای تیروئید مهم شمرده می‌ شود. همین‌طور اگر شخصی از مشکل دیابت رنج می ‌برد، لازم است این‌ موضوع را به اطلاع پزشک مدنظر خود برساند. به دلیل این‌که بررسی‌ های موجود می‌ تواند سبب بالا بردن قند خون او گردد و در هنگام بیهوشی نیاز به شرایط مخصوصی دارد.

استفاده از این آزمایشات سلامت بیمار را مشخص می‌کند

به‌ طورکلی استفاده از این آزمایشات سلامت بیمار را مشخص می‌کند و اگر شخصی با مشکلات تنفسی و یا کبدی مواجه بود، عملکردهای لازم برای وجود بالون در معده او به بهترین نحو ممکن صورت می‌گیرد.

پزشکی که سلامت بیمار خود را مهم می ‌داند حتماً از آزمایش قبل ‌از انجام عمل بالون معده استفاده می‌کند تا شرایط موجود برای بیمار در بهترین حالت ممکن باشد. به همین دلیل است که دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل بالون معده شناخته‌ شده است.

استفاده از این آزمایشات سلامت بیمار را مشخص می‌کند
استفاده از این آزمایشات سلامت بیمار را مشخص می‌کند

آیا می ‌دانید آمادگی ‌های لازم قبل‌از عمل بالون معده چیست؟

نکات مهم قبل‌از عمل بالون معده لازم است رعایت گردد که این دسته از اقدامات تاثیر بسیاری بر روی نتیجه و بازدهی بالن معده خواهد گذاشت. این دسته از عوامل عبارت‌اند از:

اصلاح رژیم غذایی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که لازم است قبل‌ از انجام عمل بالن به آن توجه کرد، رژیم‌ های غذایی افراد و تغییراتی در سبک آن می‌ باشد. به‌ همین دلیل حدوداً یک ماه قبل ‌از انجام عمل بالون معده پزشک توصیه می‌کند که وعده ‌های غذایی خود را بسیار منظم مصرف کنید و از ۳ وعده غذایی اصلی و ۲ میان وعده غافل نشوید و آن‌ ها را در حد استاندارد محدود کنید.

استفاده از این عملکرد تغییرات در سبک غذایی شما می ‌تواند سبب آثار خوبی بر روی وجود بالن معده داشته باشد. همین‌طور استفاده از میوه و سبزیجات در رژیم غذایی شما مؤثر و مفید واقع می‌شود و سبب می ‌شود که بدن در هنگام وجود بالن با کمبود مواد مورد نیاز مواجه نشود.

نکته حائز اهمیت این است که بعد از جای‌گذاری بالن معده لازم است میزان حجم باقی ‌مانده از مواد معدنی ویتامینی پر شود و اگر اصلاح رژیم غذایی در برنامه زندگی افراد قرار بگیرد، این عملکرد به ‌سادگی امکان‌پذیر است.

استفاده از شیرینی‌جات، غذاهای چرب، فست فودها به‌ صورت کلی اجتناب شود. استفاده از ۸ لیوان آب به‌ صورت روزانه در رژیم‌ های اصلاحی بسیار کمک‌کننده می ‌باشد و لازم است قبل از این که عمل بالون معده را تحت نظارت پزشک انجام بدهید و با او در رابطه با اصلاح شدن رژیم غذایی خود صحبت کنید.

اصلاح رژیم غذایی
اصلاح رژیم غذایی

انجام ورزش منظم

یکی دیگر از مهم‌ترین اقداماتی که می ‌تواند قبل ‌از انجام عمل بالن مهم شمرده شود، این است که شخص بتواند به ‌صورت منظم ورزش کند. با توجه به این‌که ورزش کردن همیشه منفعت بیمار را به ‌دنبال دارد، در این شرایط می ‌تواند بدن افراد را برای وجود بالن معده آماده کند.

توانایی ‌های موجود بدن از طریق ورزش کردن سنجیده می ‌شوند و هنگامی‌که اصلاح رژیم غذایی و ورزش کردن در کنار یکدیگر قبل ‌از عمل بالون معده صورت می‌گیرد و در نهایت می ‌توان میزان سوخت ‌و ساز بدن را سنجید و اگر متابولیسم بدن با مشکلاتی مواجه است در برطرف کردن آن تلاش کرد.

یک ورزش و فعالیت را انتخاب کنید

با توجه به این‌ موضوع یک ورزش و فعالیت را انتخاب کنید و روزانه چند دقیقه برای آن‌ وقت بگذارید. این عملکرد نه ‌تنها می ‌تواند کاهش وزن را به دنبال داشته باشد، بلکه سوخت ‌و ساز بدن را افزایش می‌ دهد و در نهایت روحیه و شادابی بدن بیشتر می‌شود. هنگامی‌که سوخت ‌و ساز بدن زیاد شود دوره درمانی برای بالن معده کاهش می ‌یابد و هیچ‌گونه عوارضی از وجود آن در بدن افراد به وجود نمی‌ آید.

شناسایی علائم موجود در بدن از طریق ورزش کردن اتفاق می‌افتد. در این رابطه می ‌توانید از مربیان ورزشی کمک بگیرید و برنامه‌ریزی ‌های مناسبی برای ورزش کردن و تقویت اراده خود داشته باشید. به دلیل این‌که اراده‌ای بسیار در ورزش کردن می ‌تواند نتیجه بسیاری بر روی عمل بالون معده و در نهایت کاهش وزن شما داشته باشد.

یک ورزش و فعالیت را انتخاب کنید
یک ورزش و فعالیت را انتخاب کنید

تعهد به اندام خود

به ‌غیر از تمامی موارد ذکر شده یک نکته حائز اهمیت که شخص باید در رابطه با آن مصمم باشد این است که به اهداف خود پای‌بند باشد. هنگامی‌که قصد کاهش وزن دارید، در تلاش باشید که افزایش وزن دوباره برای شما اتفاق نیفتد و این می ‌تواند یک رمز موفقیت برای تناسب اندام به حساب آید.

در نهایت تقویت اراده و انگیزه می ‌تواند یک عامل مؤثر باشد تا تلاش کنید که وزن شما مجدداً بازنگردد. به‌ طورکلی لازم است تغییر رژیم غذایی را یک تغییر در کلی زندگی خود بدانید تا مجدداً به افزایش وزن دچار نشوید.

برای این‌که بتوانید به اندام خود متعهد باشید یک تصمیم جدی بگیرید. لازم است برنامه‌ریزی برای مشاهده‌ی تغییرات مواد غذایی خود در طول روز داشته باشید. این عملکرد می ‌تواند وسوسه افراد را از پرخوری ‌های بیش ‌ازحد بگیرد.

به‌ عنوان نمونه  می ‌توانید وعده‌های اصلی غذا و میان وعده‌ها را یادداشت کنید و با برنامه‌ریزی پیش بروید. مکتوب کردن آن‌ ها می ‌تواند تغییر مؤثری برای متعهد شدن به این روند غذایی داشته باشد و در نهایت تا پایان دوره و حتی بعد از درمان از طریق بالن معده می‌توانید به آن پای‌بند باشید و به اندام ایده‌آل خود برسید.

تعهد به اندام خود
تعهد به اندام خود

کنار گذاشتن دخانیات

یکی از اقدامات مؤثر برای قبل ‌از انجام عمل بالون معده این است که استعمال دخانیات نداشته باشید. به دلیل این‌که تأثیرات مثبت‌تر بر روی بدن می‌گذارد. کشیدن سیگار یا هر گونه از دخانیات سبب به وجود آمدن اضافه ‌وزن و سلولیت در بدن افراد می‌گردد و این دسته از موارد سبب کاهش فعالیت و ورزش افراد می‌شوند.

همین‌طور استفاده از مشروبات الکلی می‌ تواند بسیار مضر باشد. به‌همین دلیل است که پزشکان لازم می‌ دانند قبل ‌از عمل بالون معده  حتما سیگار را ترک کرده باشید و از دخانیات استفاده نکنید.

افرادی که این موارد را رعایت می‌کنند، قدم مؤثری به سمت زندگی سالم دارند و در نهایت می ‌توانند با وجود بالن معده کاهش وزن چشمگیری داشته باشند و از این تغییرات بزرگ در زندگی خود استفاده کنند. در نهایت تناسب اندام برای آن‌ ها اتفاق می‌افتد و این عملکرد غیر قابل‌بازگشت می ‌باشد.

کنار گذاشتن دخانیات
کنار گذاشتن دخانیات

با توجه به تمامی اقدامات مؤثری قبل‌ از عمل بالون معده لازم است به آن‌ ها بپردازید، تخصص ‌های یک پزشک برای گوشزد کردن این دسته از موارد به شما مهم شمرده می ‌شود. با توجه به این موضوع ما به شما دکتر سلیمی را به ‌عنوان بهترین پزشک برای عمل بالون معده معرفی می‌کنیم. حال با ما همراه باشید تا بیشتر در رابطه با اینکه هزینه بالن معده چقدر است، بگوییم.

آیا می دانید روز عمل بالن معده چگونه سپری خواهد شد؟

قبل ‌از این‌که به این سوال پاسخ دهیم که هزینه بالن معده چقدر است، لازم است اطلاعاتی در رابطه با روز جراحی عمل بالون معده در اختیار شما قرار بدهیم. به دلیل این ‌که برخی از افراد در این رابطه استرس بسیاری دارند و این از عدم آگاهی آن ‌ها در رابطه با این ‌موضوع برمی‌آید. به ‌همین دلیل مفصلاً در رابطه با روز جراحی اطلاعاتی برای شما خواهیم داشت.

هنگامی‌که هماهنگی ‌های لازم با پزشک مربوطه انجام می ‌شود، در روز عمل به کلینیک یا بیمارستان مدنظر وارد می ‌شوید، لازم است بدانید اگر ۲ ساعت زودتر از زمان مقرر به مکان برسید، بهتر است تا بتوانید اقدامات لازم از طریق پرسنل مدنظر کلینیک و بیمارستان برای انجام عمل بالون معده صورت بگیرد. همین‌طور استفاده از داروها و لباس‌ هایی که برای انجام عمل بالن توصیه ‌شده است، قبل ‌از انجام آن باید صورت بگیرد.

در برخی مواقع ممکن است شرایط جسمانی افراد به‌گونه‌ای باشد که نیاز به بیهوشی داشته باشند. در این عملکرد لازم است مذاکره با پزشک بیهوشی خود داشته باشید و استرس و نگرانی از این طریق از شما دور شود.

سپس شرایط موجود برای حاضر شدن شما به اتاق عمل برای بی‌حسی یا بیهوشی صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید تمامی فرآیند انجام عمل بالن 15 دقیقه به طول می ‌انجامد، اما با توجه به شرایط موجود ممکن است تا ۱ ساعت ادامه‌دار باشد.

آیا می دانید روز عمل بالن معده چگونه سپری خواهد شد؟
آیا می دانید روز عمل بالن معده چگونه سپری خواهد شد؟

بعد از انجام عمل

بعد از این‌که جای‌گذاری بالون در معده صورت گرفت، بهتر است تحت نظارت پزشک باشید و اگر شخص در حین انجام عمل بیهوش شده باشد تا زمان به ‌هوش آمدن لازم است در بخش ریکاوری باقی بماند.

اما اگر عمل بالون معده از طریق بی‌حسی‌ های موضعی صورت‌گرفته شده باشد، لازم است در ان اتاق خصوصی منتظر باشید تا شرایط موجود شما از طریق تخصص ‌های پزشک مدنظر مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد و در صورت نیاز مسکن‌ها و داروهای تجویز شده برای شما مورد استفاده واقع شود تا درد موجود شما را کاهش بدهد.

همین‌طور ممکن است برخی از افراد بعد از جای‌گذاری بالن معده احساسی همانند تهوع و استفراغ داشته باشند که بهتر از پزشک خود را از این امر مطلع کنند تا داروهای مناسبی برای برطرف‌شدن حال بد آن ‌ها تجویز گردد.

توجه داشته باشید به دلیل این‌که عمل بالون معده نقاهت ندارد و بسیار ساده و آسان می ‌باشد، همان روز بیمار می ‌تواند به منزل شخصی خود برگردد و فعالیت ‌های روزانه خود را از سر بگیرد.

بروز عوامل غیرقابل ‌پیش ‌بینی

اگر شرایطی را تجربه کردید که عوامل غیرقابل‌ پیش ‌بینی را برای شما بروز داده شد بهتر است پزشک خود را در جریان این‌ موضوع بگذارید. عموماً شرایط سخت و حادی برای عمل بالون معده صورت نمی‌گیرد، فقط امکان دارد در ساعات اولیه وجود بالون در معده اندکی احساس تهوع و استفراغ برای بیمار صورت بگیرد که امری طبیعی می ‌باشد و جای هیچ‌گونه نگرانی برای این مسئله وجود ندارد.

با توجه به این ‌موضوع هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با انجام عمل بالون معده نداشته باشید. به دلیل این‌که سادگی این امر از طریق لوله‌ های آندوسکوپی اجرا می ‌شود و ترخیص شدن بیمار در همان روز اتفاق می ‌افتد.

بیمار موظف است برنامه غذایی خود را طبق دستورات پزشک پیش ببرد

سپس بیمار موظف است برنامه غذایی خود را طبق دستورات پزشک پیش ببرد تا به نتیجه دلخواه برسد و هنگامی‌که دستورات مدنظر پزشک به بهترین نحو ممکن اجرا شود عوارض موجود این عمل به حداقل می ‌رسند و معده شخص فورا می ‌تواند به بالون عادت کند. این مسئله طبیعی است که در روزهای ابتدایی فرد احساس حجم سنگینی در درون معده داشته باشد.

اما بعد از گذشت چندین روز معده به بالون عادت می‌کند و این اتفاق به این مسئله از بین می ‌رود. برای این‌که بتوانید از عمل بالون معده در بهترین شرایط استفاده کنید، تخصص و مهارت پزشک شما مهم شمرده می‌ شود.

به همین دلیل است که توصیه می ‌کنیم از تخصص ‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک برای عمل بالن معده استفاده کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه در رابطه با اینکه هزینه بالن معده چقدر است، بیشتر بگوییم.

بیمار موظف است برنامه غذایی خود را طبق دستورات پزشک پیش ببرد
بیمار موظف است برنامه غذایی خود را طبق دستورات پزشک پیش ببرد

آیا می‌ دانید اقدامات لازم بعد از انجام عمل بالون معده به چه صورت می‌ باشد؟

توجه داشته باشید بعد از بالن معده پزشک توصیه می‌کند اقدامات مؤثری صورت بگیرد تا روند بهبودی افراد در بهترین حالت سپری شود. نکته مهم این است که نوشیدنی ‌ها را مهم بشمارید.

به دلیل این‌که حجم معده شما توسط بالون معده کاهش ‌یافته است، اگر میزان زیاد نوشیدنی بنوشید ممکن است تهوع داشته باشید. حجم باقی‌ مانده از معده لازم است با ویتامین‌ ها و موادی که برای بدن مورد نیاز می ‌باشند، پر گردد.

البته این امری طبیعی طبیعی است که در ابتدای امر بعد از وجود بالون در معده میل شما کاهش می ‌یابد. استفاده از سبک غذاهای سبک در ماه اول توسط پزشک به شما توصیه می ‌شود. اما به ‌مرور عادت غذایی شما به‌ سبب غذاهای سبک صورت می‌گیرد و تحمل بالون در معده راحت‌تر می‌شود. در تلاش باشید به‌آرامی غذاها را بجوید و از لقمه‌های کوچک‌تر استفاده کنید.

ضروری بودن جویدن کامل لقمه ‌ها

توجه داشته باشید به دلیل این‌که بالون در معده‌ی شما وجود دارد، استفاده از لقمه ‌های بزرگ سبب به وجود آمدن مشکلات می ‌شود. به دلیل این‌که معده در این دوران بسیار حساس می ‌باشد و نمی ‌تواند هضم لقمه ‌های سخت و سنگین را برعهده بگیرد.

توجه داشته باشید استفاده از مایعات در طول غذا توصیه نمی‌گردد و فاصله بین نوشیدن آب تا غذا یک ساعت بعد و یک ساعت قبل از آن باید صورت بگیرد. توجه داشته باشید وعده ‌های غذایی اصلی را تقسیم‌بندی کنید و میان وعده استفاده نکنید. بعد از مصرف غذا به‌ هیچ عنوان دراز نکشید.

ضروری بودن جویدن کامل لقمه ‌ها
ضروری بودن جویدن کامل لقمه ‌ها

عدم استفاده از شیرینی‌جات و غذاهای پرچرب

بعد از این‌که بالون در معده شما جای‌گذاری شد، استفاده از غذاهای پرچرب همانند سس مایونز، بستنی، شیرینی‌جات ممنوع می ‌باشد. شیرین‌کننده‌های رژیمی می ‌توانند در این موارد برایشان مفید باشد و مواد لبنی کم‌چرب ویتامین مورد نیاز بدن شما را تامین می‌کند. اگر از مواد پرچرب استفاده کنید، نتیجه حاصل ‌شده از بالون معده برای شما معکوس می ‌باشد.

به ‌همین دلیل موظف هستید تمامی این نکات را بعد از جای‌گذاری بالون در معده رعایت کنید. ممکن است در شرایطی پزشک شما صلاح بداند که روزانه ۲ عدد قرص مولتی‌ویتامین استفاده کنید.به دلیل این‌که کمبود ویتامین‌ های بدن شما را جبران کند، این دسته از ویتامین‌ها مؤثر واقع می‌شوند.

مکمل ‌های غذایی تحت نظر پزشک

در نظر داشته باشید هنگامی‌که قصد استفاده از هر گونه دارو دارید، باید با پزشک خود مشورت کنید و تمامی مواردی که مربوط به رژیم غذایی شما می‌باشد به گزارش پزشک برسد و همین ‌طور بررسی‌ های لازم بالون در معده شما صورت بگیرد.

اگر بعد از مدتی تهوع یا درد بسیاری احساس گردید به نزد پزشک خود بروید تا برای شما رادیولوژی از معده صورت ‌دهد و سلامت آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهد. مهم‌ترین عملکردی که بعد از جای‌گذاری بالن معده می ‌توانید انجام بدهید این است که دستورات پزشک را در بهترین وضعیت انجام بدهید.

اگر به پهلو بخوابید، بهترین حالت برای استراحت کردن می ‌باشد. به دلیل این‌که خوابیدن به پشت و درازکش در طول این مدت ممکن است سبب فشار آوردن به بالن و جابجا شدن آن شود.

در این راستا پزشک برای شما توصیه ‌های مفیدی بعد از جای‌گذاری بالن معده دارد که موظف هستید برای گرفتن نتیجه بیشتر به آن‌ ها عمل کنید. با توجه به این‌ موضوع دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک برای عمل بالون معده شناخته‌ شده است و می ‌تواند مراقبت‌ های لازم به شما را گوشزد کند تا نتیجه کاهش وزن برای شما به ‌درستی صورت بگیرد.

مکمل ‌های غذایی تحت نظر پزشک
مکمل ‌های غذایی تحت نظر پزشک

آیا می ‌دانید بالن از معده چه زمانی و به چه صورت خارج می‌گردد؟

هزینه بالن معده چقدر است، نکته‌ای حائز اهمیتی است که ما در تمامی این طلب در تلاشیم تا در رابطه با آن صحبت کنیم. اما قبل ‌از آن ممکن است سوال بسیاری از افراد این باشد که بالن معده چگونه و چه زمانی از بدن خارج می‌گردد؟

توجه داشته باشید در این‌ راستا لازم است ذکر کنیم ماندگاری بالن معده تاثیر بسیاری در زمان خارج شدن او آن دارد و هنگامی‌که دوره درمانی آن با توجه به صلاح‌دید پزشک به اتمام می‌رسد، به واسطه راهکار آندوسکوپی می ‌توان بالن معده را خارج کرد.

حال ممکن است به دلیل این‌که تغییرات بسیاری در بدن افراد رخ داده‌ است، ناسازگاری بدن صورت بگیرد و بنا به دلایلی همانند تصادفات و ورزش‌ های سنگین بالن قبلی آسیب ‌دیده باشد و نیاز باشد که بالن تعویض گردد و بالن دیگری جایگزین آن شود.

در این مواقع پزشک مجبور است بالون را خارج کند. این راهکار از طریق شیوه لوله آندوسکوپی صورت می‌گیرد و بسیار ساده و بدون دردسر می‌ باشد. همین‌طور برای خارج کردن بالون هیچ‌گونه درد و یا ناراحتی برای بیمار وجود ندارد.

اگر دوره درمانی بالن معده تکمیل ‌شده باشد و بالن خارج شود

اگر دوره درمانی بالن معده تکمیل ‌شده باشد و بالن خارج شود، بیمار موظف است رژیم غذایی خود را همانند دوره درمانی تکمیل کند. به دلیل این‌که اگر به روال عادی زندگی خود باز گردد، مجدداً افزایش وزن برای او اتفاق می‌افتد.

البته لازم به ذکر است بدانید به دلیل این‌که در طی دوره درمانی با وجود بالن حجم معده افراد کاهش ‌یافته است، شخص دیگر توانائی استفاده از غذاهای بسیار را ندارد و این هدف اصلی وجود بالون در معده می‌ باشد و هنگامی‌که خارج می‌ شود با حفظ ورزش و وجود رژیم غذایی می ‌توان تناسب اندام خود را حفظ کرد.

نکات مهمی که لازم است قبل ‌از خارج کردن بالون معده آن ‌ها را بدانید این است که به مدت ۱۲ ساعت قبل هیچ‌گونه نوشیدنی مصرف نکنید و ۲۴ ساعت بعد از این‌که بالن خارج شد، می ‌توانید از غذاهای جامد استفاده کنید.

به دلیل این‌که در این شیوه درمانی معده اندکی حساس می ‌شود، وجود غذاهای سنگین و جامد برای او سخت است و ممکن است به معده فشار آورده شود و اگر از این‌دست غذاها استفاده کنید، سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای فرد می‌گردد. به‌ همین دلیل است که لازم است این توصیه را جدی بگیرید.

اگر دوره درمانی بالن معده تکمیل ‌شده باشد و بالن خارج شود
اگر دوره درمانی بالن معده تکمیل ‌شده باشد و بالن خارج شود

حال با ما همراه باشید تا در ادامه در رابطه با این‌که هزینه بالن معده چقدر است، بیشتر بگوییم.

آیا استفاده از این روش درمانی سبب شل شدن پوست می‌گردد؟

همان‌طور که ذکر کردیم بالن معده می ‌تواند کاهش وزن را به دنبال داشته باشد. حال با توجه به این‌که یکی از علائم موجود کاهش وزن شل شدن پوست صورت و دیگر موارد می ‌باشد، نگرانی افرادی غیر از این‌که هزینه بالن معده چقدر است این ‌موضوع است که آیا بعد از انجام این روش درمانی مشکلات پوستی و شل شدگی برای آن‌ ها اتفاق خواهد افتاد؟

توجه داشته باشید اگر از هر کدام از شیوه‌های درمانی بدون مراقبت استفاده شود و اقدامات مؤثر برای جلوگیری از شل شدن پوست صورت نگیرد، این فرایندی طبیعی است که میزان افتادگی پوست از طریق این عملکرد بیشتر شود. حال برای این‌که بتوان از این امر جلوگیری کرد و مشکل افتادگی پوست صورت برای افراد اتفاق نیفتد، پزشک مدنظر حتما راهکارهای مؤثری برای این امر پیش پای بیمار خود می‌گذارد. همین‌ طور در نظر داشته باشید نوشیدن آب در طول روز می ‌تواند کمک بسیار مؤثری برای جلوگیری از افتادگی پوست صورت باشد.

توجه داشته باشید تمامی روش‌ های لاغری در نهایت میزان اندکی شل شدگی و افتادگی پوست را دارند و این امری کاملاً طبیعی به ‌نظر می ‌آید و نمی ‌توان منکر این قضیه شد. اما با عملکردهای جایگزین می ‌توان سرعت شل شدگی آن را کم کرد و بهبود پوست صورت را به دنبال داشت.

آیا استفاده از این روش درمانی سبب شل شدن پوست می‌گردد؟
آیا استفاده از این روش درمانی سبب شل شدن پوست می‌گردد؟

آیا می ‌دانید سن مناسب برای عمل بالن میده چه سنی می ‌باشد؟

توجه داشته باشید قاعدتاً سن خاصی برای وجود بالن معده ذکر نشده ‌است. به دلیل این‌که تمامی گروه سنی اگر شرایط لازم را با توجه به صلاح‌دید پزشک مدنظر داشته باشند، می ‌توانند از عمل بالون معده استفاده کنند. برای این‌که تشخیص داده شود شخص علائم موجود برای استفاده از عمل بالون معده را دارد لازم است، وضعیت بیمار مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد و شاخص سن در این ‌مورد مهم نمی ‌باشد.

با توجه به این‌که آزمایشات و میزان خوراک فرد در این مواقع می ‌تواند تعیین‌کننده وجود بالون در معده او باشد، در کنار آن روش ‌های سنتی همانند ورزش کردن و رژیم ‌های غذائی مهم شمرده می‌شوند که فرد موظف است حتما این دسته از موارد را در بهترین حالت ممکن انجام بدهد.

با توجه به این ‌موضوع است که پزشک متخصص در تلاش است ارزیابی ‌هایی بر روی بدن و جسم فرد بیمار داشته باشد تا با توجه به آزمایشات او را برای رسیدن به هدف ایده‌آل خود کمک کند. به‌ طورکلی برای همین منظور هیچ سن خاصی برای عمل بالون معده پیشنهاد نمی ‌شود و اشخاصی که دچار آسیب ‌های جسمی و بیماری‌ های متعدد از طریق افزایش وزن و سوخت ‌و ساز هستند، ممکن است بتوانند از این عمل استفاده کنند.

آیا می ‌دانید سن مناسب برای عمل بالن میده چه سنی می ‌باشد؟
آیا می ‌دانید سن مناسب برای عمل بالن میده چه سنی می ‌باشد؟

آیا می ‌دانید بعد از خارج شدن بالن معده وزن تا چه زمانی ثابت می‌ماند؟

با توجه به این‌که هدف اصلی از وجود عمل بالن این است که عادات غذایی افراد مناسب شود، بعد از این‌که بالن از معده خارج شد، لازم است این عادات ادامه‌دار باشد و فرد باید سبک زندگی خود را اصلاح کند. این‌که شخص بتواند راهکار درستی برای این رژیم ‌های غذایی خود در نظر بگیرد، می‌تواند در سلامت جسمانی و ظاهر او تاثیر بسیاری بگذارد.

حال برای این امر فرد باید برای داشتن وزن ایده‌آل تلاش کند و در کنار استفاده از سبک غذایی درست ورزش کردن را نیز مهم بشمارد. با توجه به این ‌موضوع نمی ‌توان یک زمان تعیین ‌شده برای ثابت ماندن وزن بعد از خارج کردن بالون معده در نظر گرفت. به دلیل این‌که هدف اصلی وجود بالن معده تصحیح عادات و رفتار افراد در طول زندگی خود می‌ باشد.

حال اگر این فرد بعد از خارج شدن بالن مجدداً به عادات بد غذایی خود بازگردد، نتیجه حاصل‌ شده از بین می‌ رود و ممکن است افزایش وزن بیشتری برای افراد اتفاق بیفتد. به‌ همین دلیل کنترل این قضیه به دست بیمار می‌باشد تا بتواند تناسب اندام خود را حفظ کند.

آیا می ‌دانید بعد از خارج شدن بالن معده وزن تا چه زمانی ثابت می‌ماند؟
آیا می ‌دانید بعد از خارج شدن بالن معده وزن تا چه زمانی ثابت می‌ماند؟

آیا پارگی بالن سبب انسداد روده در بدن بیمار می‌ شود؟

همان‌ طور که ذکر کردیم هنگامی‌که عمل بالون معده صورت می‌گیرد، درون بالن ماده‌ای پر می‌گردد که امکان دارد به دلیل وجود شرایط متفاوت بالن سوراخ شود. توجه داشته باشید این مایع هیچ‌گونه مشکلی برای بدن افراد در به وجود نمی‌آورد و فوراً از طریق ادرار خارج می‌ شود. اما به ‌محض‌این‌که اتفاقات این‌چنینی برای بیمار رخ داد، لازم است به نزد پزشک خود برود و او را از پارگی بالن مطلع کند.

ممکن است سوال داشته باشید که چگونه می‌توان تشخیص داد که بالون در معده بیمار پاره‌ شده است. به‌ طور معمول هنگامی‌که معده سبکی بسیاری داشته باشد، می ‌توان تشخیص داد که بالن پاره‌ شده است. اما اگر در شرایطی فرد متوجه پارگی بالن نشود، از طریق دستگاه گوارش دفع می‌شود و وارد روده‌ها می‌گردد که در این‌ صورت باید ‌نزد پزشک برود و پزشک مربوطه موظف است تخلیه بالن را برای او در نظر بگیرد.

عموماً یکی از علائم سوراخ شدن بالن این است که حجم اصلی معده از بین می ‌رود و فرد فورا احساس سبکی بسیاری در معده‌ی خود می‌کند. البته در نظر داشته باشید که پاره شدن بالن بسیار نادر می ‌باشد و در شرایطی رخ می‌دهد که اتفاقات و تصادفات سنگینی برای بیمار رخ داده باشد.

با توجه به این منظور پزشک مربوطه می ‌تواند شما را برای خارج کردن بالون یاری کند. با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر در رابطه با موضوع هزینه بالن معده چقدر است، برایتان اطلاعات داشته ‌باشیم.

آیا می ‌دانید هزینه بالن معده چقدر است؟

در تمامی مطالب بالا اطلاعات مفصل و کاملی در رابطه با عمل بالون معده برای شما داشتیم تا به این‌ جای مطالب برسیم و ذکر کنیم که چه هزینه‌ ای برای بالن معده در نظر گرفته می ‌شود.

با توجه به این‌که اغلب افراد با چاقی های افراطی نیازمند استفاده از عمل بالون معده هستند، اما همیشه نگرانی ‌هایی در رابطه با اینکه هزینه بالن معده چقدر است، دارند. به دلیل این‌که این عمل کم ‌دردسر و بسیار آسان می ‌باشد، نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند.

حال برای این‌که بتوانیم ذکر کنیم که هزینه بالن معده چقدر است، باید بگوییم به ‌هیچ ‌عنوان هزینه ثابتی برای انجام این عمل در نظر گرفته نمی‌ شود. به دلیل این‌که شرایط متفاوت بیمار و آزمایشات مدنظر و شرایط جسمانی او می ‌تواند بر روی هزینه بالن معده تاثیر مستقیم بگذارد و آن را تغییر بدهد.

به ‌همین دلیل برای تمامی اشخاص یک هزینه کلی در نظر گرفته نمی ‌شود و از این طریق نمی ‌توان فهمید که هزینه بالن معده چقدر است.

اقداماتی که قبل‌ از انجام عمل بالون معده اسب انجام می‌ شود، می‌تواند رابطه مستقیمی بر روی هزینه بالن معده داشته باشد و آن را با تغییراتی مواجه کند و در صورتی این‌که این عملکرد انجام نشود، خطراتی برای بیمار به ‌دنبال دارد.حال برای این‌که بگوییم چه عوامل و پارامترهای می ‌تواند بر هزینه بالن معده تاثیرگذار باشد، می‌توانیم موارد زیر را ذکر کنیم.

اقدامات قبل ‌از عمل بالن

یکی از نکات مهم که می‌ تواند عنوان کند هزینه بالن معده چقدر است، اقداماتی است که قبل ‌از عمل بالون معده انجام داده می ‌شود. آزمایشات، سونوگرافی‌ها و دیگر مواردی که تحت نظارت پزشک مربوطه شما انجام می‌گیرد، شامل هزینه‌هایی می ‌باشد که می ‌توانند به‌ صورت مستقیم بر روی هزینه بالن معده تاثیرگذار باشند. در صورت عدم استفاده از آن‌ها ممکن است، فرد بیمار با مشکلات مواجه شود و این دسته از موارد نکات مهمی هستند که بر روی هزینه عمل بالون معده تاثیر گذار هستند.

اقدامات قبل ‌از عمل بالن
اقدامات قبل ‌از عمل بالن

نوع بالن و ماندگاری آن

یکی دیگر از مواردی که تاثیر مستقیم بر روی این‌که بتوان فهمید هزینه بالن معده چقدر است، می‌گذارد نوع بالنی است که با توجه به شرایط موجود بیمار و صلاح‌دید پزشک در بدن او تعبیه می‌گردد. ماندگاری که برای نوع بالن وجود دارد هزینه‌ های متفاوتی را برای بالن معده صورت می‌دهد. همین‌طور انتخاب بین بالون‌ های مایع و یا بالن‌ های گازی در راستای هزینه عمل بالن تاثیرگذار هستند.

دارو های تجویز شده بعد از جای‌گذاری بالن

با توجه به این‌که شرایط موجود معده بعد از عمل بالن تغییر می‌کند، پزشک داروهای متعددی برای بیمار تجویز می‌کنند. این دارو ها از داروهای مسکن، مولتی‌ویتامین ها و دیگر موارد تشکیل‌شده‌اند که نیاز های بدن بیمار در هنگام وجود بالن معده را برطرف می‌کنند.

این دسته از داروها نیز ممکن است شامل هزینه‌ هایی باشند که تاثیر مستقیمی بر روی هزینه عمل بالون معده می‌گذارند و می ‌توانند تعیین‌کننده آن باشد. به‌ همین دلیل است که نمی‌توان یک‌ قیمت کلی برای بالن معده در نظر گرفت و این دسته از شرایط بر روی هزینه آن تاثیرگذار هستند.

کلینیک مربوطه تحت درمان

این‌که شخص چه کلینیک و مرکز درمانی را برای عمل بالون معده انتخاب کند، تاثیر بسیار مستقیمی بر روی هزینه عمل بالون معده می‌گذارد و می ‌توان گفت مراکزی که در جنوب شهر و در شمال شهر قرار دارند، هزینه ‌های متفاوتی از یکدیگر را برای بیمار ارائه می‌دهند.

همین‌طور خدمات منحصر به ‌فردی که هر مرکز درمانی برای بیمار به ‌جهت انجام عمل بالون معده قائل می ‌شود، می ‌تواند تشخیص دهد که هزینه بالن معده چقدر است.

به ‌همین دلیل تنها راهی که می ‌توان به ‌صورت قطع به‌ یقین از هزینه بالن معده اطلاع پیدا کرد، این است که از پزشک مربوطه اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

کلینیک مربوطه تحت درمان
کلینیک مربوطه تحت درمان

هزینه‌ های بیهوشی

با توجه به شرایطی ممکن است پزشک تشخیص بدهد که برای انجام عمل بالون معده نیاز است بیمار بیهوش شود که در این شرایط استفاده از داروهای بیهوشی و متخصص بیهوشی هزینه ‌هایی را برای بیمار در برخواهد داشت که این دسته از عوامل تاثیر بسزایی بر روی هزینه بالن معده می‌گذارند.

مهارت و تخصص پزشک

توجه داشته باشید هر چه که پزشک توانایی بیشتری در راستای انجام عمل بالون معده داشته باشد، دستمزد او به نسبت تخصص‌ های او بیشتر می ‌شود و این امری بدیعی است که اگر شخصی در این حیطه تخصص کافی نداشته باشد، هزینه ‌های مربوط به عمل بالن پایین‌تر از حد معمول می ‌باشد.

به ‌همین دلیل فریب تبلیغات دروغ را نخورید و از تخصص ‌های یک پزشک با مهارت در این زمینه استفاده کنید تا سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای شما نگردد و نتیجه حاصل‌ شده رضایت شما را جلب کند. با توجه به این‌ موضوع ما به شما دکتر سلیمی را به‌ عنوان بهترین دکتر برای انجام عمل اصلی عمل بالون معده پیشنهاد می‌کنیم و از طریق او می ‌توانید پی ببرید که هزینه بالن معده چقدر است.

دستمزد جراح متخصص

برخی از جراحان برای انجام عمل بالون معده دست مزدهای متفاوتی را پیشنهاد می‌دهند که این دسته از موارد می‌تواند بر روی هزینه عمل بالن تاثیرگذار باشد.

به‌غیر از در نظر گرفتن این دسته از موارد عوامل دیگری می‌ توانند در راستای این‌که بتوان تشخیص داد هزینه بالن معده چقدر است، اثربخش باشند. این دسته از موارد عبارت‌اند از:

 • هزینه باشگاه
 • هزینه رژیم ‌های غذایی
 • هزینه ویزیت
 • هزینه استفاده از مکمل ‌ها
 • هزینه تست‌های آزمایشگاه
 • هزینه خدمات تجهیزات بیمارستان

با توجه به ذکر کردن این دسته از موارد می ‌توان تشخیص داد که نمی ‌توان به ‌صورت دقیق اطلاعات درستی از هزینه بالن معده برای افراد در نظر گرفت. برای این‌که بتوان تشخیص داد و هزینه بالن معده چقدر است، لازم است به نزد پزشک مربوطه مراجعه کنید تا بتوان هزینه موجود برای شما را تعیین کند. با توجه به این عملکرد دکتر سلیمی در راستای انجام عمل بالون معده مهارت کافی را دارد و می ‌تواند سلامت شما را حفظ کند.

جمع ‌بندی مطالب

تلاش ما در این مطلب این بود تا در رابطه با بالن معده اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار دهیم. در ابتدا از انواع بالن برای شما صحبت کردیم و با توجه به این‌که امروزه یکی از راهکارهای لاغری به حساب می‌آید و اغلب افراد متقاضی استفاده از این راهکار هستند، توانسته با استقبال بسیاری از افراد رو به رو باشد.

جمع ‌بندی مطالب
جمع ‌بندی مطالب

توجه داشته باشید جنس در نظر گرفته‌ شده برای بالن هایی که در معده مورد استفاده قرار می‌گیرند، سیلیکون می‌باشد و حجم درون آن ‌ها از طریق مایع و یا گاز می ‌تواند پر شود که در نهایت معده افراد را اشغال می‌کند و مانع پرخوری بیش‌از اندازه می‌شود.

در مطالب بالا ذکر کردیم که بالن‌ها انواع مختلفی دارند و در شرایط مختلف با توجه به صلاح‌دید پزشک مدنظر می‌توانند، در بدن افراد تعبیه گردد توجه داشته باشید راهکار استفاده از بالن معده بسیار آسان می‌ باشد و با هیچ‌گونه خطری همراه نیست. اگر شخصی نگرانی بسیاری از جراحی‌های لاغری دارد استفاده از این راهکار برای او پیشنهاد می‌شود.

البته لازم است که تحت نظارت یک پزشک با تخصص تمامی آزمایشات مربوطه قبل‌از آن عمل بالون معده را انجام بدهد تا بتواند از مزیت ‌ها و ویژگی ‌های آن بهره کافی را ببرد.

با توجه به این‌که این عمل بدون بیهوشی و عوارض صورت می‌گیرد، بیمار فورا می‌تواند به منزل باز گردد. البته در نظر داشته باشید که استفاده از رژیم غذایی درست و ورزش در عملکرد این راهکار بسیار مؤثر واقع می ‌شود. به ‌غیر از در نظر گرفتن این مطالب نکته حائز اهمیت و سوال ذهنی اغلب افراد این است که هزینه بالن معده چقدر است.

اغلب افراد نگرانی ‌هایی در رابطه با هزینه‌ های موجود این عمل دارند

به دلیل این‌که اغلب افراد نگرانی ‌هایی در رابطه با هزینه‌ های موجود این عمل دارند، اما توجه داشته باشید عوامل بسیاری می ‌تواند در راستای تعیین کردن هزینه بالن معده تاثیرگذار باشد و این نکات لازم است با توجه به صلاح‌دید پزشک رعایت گردد.

حال در مطالب بالا در تلاش بودیم که عامل ‌های مؤثری که می‌تواند پاسخ سوال هزینه بالن معده چقدر است را بدهد برای شما ذکر کنیم تا سوالات ذهنی شما در این‌باره برطرف شده باشد.

اغلب افراد نگرانی ‌هایی در رابطه با هزینه‌ های موجود این عمل دارند
اغلب افراد نگرانی ‌هایی در رابطه با هزینه‌ های موجود این عمل دارند

در آخر لازم به ذکر است بدانید تخصص ‌های یک پزشک برای انجام عمل بالون معده امری بسیار مهم و حیاتی به‌ نظر می‌رسد تا از این طریق بتوانید سلامتی خود را حفظ کنید.

ما به شما دکتر سلیمی را به ‌عنوان بهترین شخص برای انجام عمل بالون معده معرفی می‌کنیم تا از طریق فعالیت ‌های منحصر به ‌فردی که پزشک برای انجام عمل بالون معده صورت می‌دهدف بتوانید سلامتی خود را باز یابید و نگرانی در این ‌رابطه نداشته باشید. امیدواریم که استفاده از مطالب بالا برای شما مفید بوده باشد.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید