بهترین جراح اسلیو معده تهران ( ویزیت و مشاوره )

چاقی مفرط سلامت شما را تهدید می کند. اگر تا به الان راهکارهای زیادی مثل ورزش‌ها و رژیم های سنگین برایتان کارآمد نبوده ، پیشنهاد می شود به بهترین جراح اسلیو معده تهران مراجعه کنید و مشورتی با ایشان داشته باشید. بهترین متخصص عمل گاسترکتومی اسلیو با بررسی مشکل شما ، راه حل مناسبی را پیش پای تان قرار می دهد. اما سوال اصلی این است که چگونه یک جراح خوب برای عمل اسلیو معده انتخاب کنیم. اگر به دنبال پاسخ این پرسش هستید ، ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین جراح اسلیو معده

معرفی دکتر مهدی سلیمی ، بهترین جراح اسلیو معده تهران

اگر به دنبال یک جراح متخصص با تجربه و حرفه‌ای در تهران هستید که عمل اسلیو معده خود را به ایشان بسپارید ، دکتر سلیمی بهترین گزینه و نفر اول لیست جراحان اسلیو معده می‌باشند. دکتر مهدی سلیمی ، با شماره نظام پزشکی 100674 عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. علاوه بر آن ، ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

بهترین جراح اسلیو معده - دکتر سلیمی

 

در سرنسخه ایشان عبارت متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی درج شده است که نشان از ضمانت تخصصی دکتر سلیمی در زمینه اعمال جراحی لاغری می‌باشد.‌ دو مدرک مهم ایشان ASBMS‌ مربوط به انجمن جراحی متابولیک و IFSO مربوط به فدراسیون بین‌المللی جراحی چاقی و بیماری‌های متابولیک است. ‌

در سرنسخه ایشان عبارت متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی درج شده است

 برای مشاوره با بهترین جراح اسلیو معده تهران ، اطلاعات خود را در فرم زیر پر کنید؛ 

راه های ارتباطی با بهترین دکتر عمل اسلیو معده

از طریق شماره های تماس درج شده و صفحات بهترین جراح اسلیو معده در پلتفرم های اجتماعی ، می توانید جهت تعیین نوبت خود ، اقدام کنید.

چرا مراجعه به بهترین جراح اسلیو معده ، اهمیت زیادی دارد؟

انتخاب بهترین جراح متخصص اسلیو معده تهران از جهات مختلفی حائز اهمیت است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنم:

تجربه و مهارت جراح خوب اسلیو معده :

 • عمل گاسترکتومی اسلیو یک عمل جراحی پیچیده و تخصصی است و تجربه و مهارت جراح اسلیو معده نقشی اساسی در موفقیت آن دارد.
 • بهترین دکتر عمل اسلیو معده و دارای باتجربه با شناخت کامل آناتومی بدن و تسلط بر تکنیک‌های جراحی ، می‌تواند عمل را با دقت و ظرافت بیشتری انجام دهد و احتمال بروز عوارض را به حداقل برساند.

سابقه و نتایج عمل انجام شده توسط متخصص اسلیو معده :

 • بررسی سوابق و نتایج عمل‌های قبلی جراح اسلیو معده تهران ، می‌تواند اطلاعات مفیدی در مورد مهارت و تجربه او به شما بدهد.
 • می‌توانید با جستجو در اینترنت و صحبت با بیمارانی که قبلاً توسط متخصص اسلیو معده موردنظر عمل شده‌اند ، اطلاعات بیشتری در مورد نتایج عمل او کسب کنید.

عضویت جراح اسلیو معده در انجمن‌های تخصصی:

 • عضویت پزشک متخصص اسلیو معده در انجمن‌های تخصصی جراحی چاقی و متابولیسم ، نشان‌دهنده تعهد او به علم روز و ارتقای مهارت‌هایش است.

رعایت اصول اخلاقی و تعهد به بیمار:

 • یک جراح خوب اسلیو معده در تهران باید به اصول اخلاقی پایبند باشد و تعهد کاملی به بیمار خود داشته باشد.
 • او باید قبل از عمل ، تمام اطلاعات لازم را در مورد عمل و عوارض احتمالی آن به بیمار ارائه دهد و به طور کامل به سوالات او پاسخ دهد.

مراقبت‌های بعد از عمل:

 • بهترین متخصص اسلیو معده در تهران ، بیمار خود را بعد از عمل نیز رها نمی‌کند و مراقبت‌های لازم را از او به عمل می‌آورد.
 • او باید به طور منظم بیمار را ویزیت کند و در صورت بروز هر گونه مشکل ، به او کمک کند.

هزینه عمل:

 • هزینه عمل می‌تواند متغیر باشد و به عوامل مختلفی از جمله تجربه و مهارت جراح اسلیو معده ، محل انجام عمل و نوع بیمه بستگی دارد.
 • انتخاب جراح باتجربه و ماهر در تهران برای عمل اسلیو معده ، حتی اگر هزینه عمل را کمی افزایش دهد ، در نهایت به نفع شما خواهد بود زیرا احتمال بروز عوارض را به حداقل می‌رساند و به شما کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

کلینیک بهترین جراح اسلیو معده در تهران

چگونه از لیست جراحان اسلیو معده ، بهترین جراح لاغری را پیدا نماییم؟

در این قسمت از نوشتار لیست جراحان اسلیو معده ، معیارهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که اگر به آن ها با دقت توجه داشته باشید ، می‌توانید بهترین پزشک و جراح اسلیو معده را با ضریب دقت فراوان از لیست جراحان اسلیو معده برای خود انتخاب نمایید. هیچ چیز جای مراجعه حضوری به یک دکتر اسلیو معده خوب در تهران را نمی‌گیرد؛ لذا علاوه بر کسب اطلاعات از روش های دیگر ، حتماً به متخصص اسلیو معده مورد نظر مراجعه نموده و با حضور در مطب وی در مورد توانایی و خصوصیات و جزئیات عمل ، مشاوره کاملی را به انجام برسانید.

حتماً از تجربه دیگر بیماران متخصص اسلیو معده خود در شبکه‌های اجتماعی و ارتباط تلفنی ، اطلاعات کسب کنید. عکس‌ها و سوابق بعد از عمل و قبل از عمل را از بیماران قبلی جراح اسلیو معده خود پیدا و بررسی نمایید. پزشکی را پیدا کنید که بر همه روش های جراحی تسلط داشته و به شما حق انتخاب آزاد داده و اطلاعات تخصصی ارائه نماید.

تعداد عمل های انجام شده و تعداد بیماران قبلی جراح اسلیو معده

تعداد عمل های انجام شده و تعداد بیماران قبلی یک جراح خوب اسلیو معده ، می‌تواند گواه خوبی بر رضایت بیماران و شهرت عملی آن پزشک باشد که شما باید آماری حدودی از این تعداد بیمار به دست آورید.

یک جراح خوب اسلیو معده همواره باید یا از طریق آنلاین و یا توسط امکانات حضوری مطب خود ، به راحتی در دسترس شما باشد. در مورد هزینه عمل و پوشش‌های بیمه‌ای آن و مقایسه آن با دستمزد دیگر پزشکان ، اطلاعاتی کسب نمایید. به نحوه پاسخگویی و خدمات پس از عمل دکتر اسلیو معده دقت داشته باشید.

با یک جراح اسلیو معده به اتاق عمل بروید که سلامتی و جان شما ، اولویت اول وی باشد. اگر شما کاندید خوبی برای عمل نباشید ، پیشنهاد عمل غیر ضروری و ایجاد هزینه و مسائل جانبی ،‌ همواره به عنوان یک خیانت شغلی برای یک پزشک محسوب می‌گردد.

حتماً در مورد مراکز درمانی و بیمارستان یا کلینیکی که دکتر اسلیو معده منتخب ، قصد انجام عمل شما را دارد ، اطلاعات مفیدی به دست آورید. از هزینه‌ها و در دسترس بودن جغرافیایی این مکان ، آگاه باشید و به تجهیزات و سطح تکنولوژی و شرایط کادر درمانی هم خوب دقت نمایید.

در انجام یک عمل حساس مانند اسلیو معده ، تخصص دقیق پزشک جراح بسیار مهم و حیاتی است

در انجام یک عمل حساس چاقی ، تخصص دقیق جراح اسلیو معده بسیار مهم و حیاتی است. بعضی پزشکان با مدارک پزشکی غیر مرتبط یا نزدیک به آن ، وارد جراحی‌های پرطرفدار می‌شوند که این مسئله عوارض و خطراتی را می‌تواند برای بیمار به دنبال داشته باشد.

اگر یک جراح خوب برای عمل اسلیو معده انتخاب نکنیم ، چه میشود؟

انتخاب بهترین جراح اسلیو معده تهران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، چرا که این عمل یک جراحی بزرگ و غیرقابل برگشت است. اگر جراح باتجربه و ماهری انتخاب نکنید ، ممکن است با عوارض جدی و حتی خطرناکی روبرو شوید.

برخی از عوارض احتمالی انتخاب جراح بد برای عمل اسلیو معده عبارتند از:

 • خونریزی: خونریزی یکی از عوارض شایع است که در صورت عدم مهارت جراح اسلیو ، می تواند شدید باشد.
 • عفونت: عفونت می تواند در محل برش جراحی یا در داخل شکم ایجاد شود.
 • لخته شدن خون: لخته شدن خون می تواند در رگ های پا یا لگن ایجاد شود و خطرناک باشد.
 • انسداد روده: انسداد روده می تواند به دلیل نشت در محل برش یا چسبندگی روده ایجاد شود.
 • سوء تغذیه: پس از عمل اسلیو معده ، فرد باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کند. اگر دکتر اسلیو معده در مورد رژیم غذایی مناسب به بیمار آموزش ندهد ، ممکن است بیمار دچار سوء تغذیه شود.
 • مشکلات روانی: برخی از افراد پس از عمل اسلیو معده دچار افسردگی یا اضطراب می شوند.

علاوه بر عوارض جسمی ، انتخاب جراح اسلیو بی تجربه می تواند عوارض روحی و روانی نیز به دنبال داشته باشد:

 • کاهش اعتماد به نفس: اگر عمل اسلیو معده با موفقیت انجام نشود ، ممکن است فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد.
 • افسردگی: احساس نارضایتی از ظاهر و عدم تناسب اندام می تواند منجر به افسردگی شود.
 • اضطراب: ترس از عوارض احتمالی عمل و نگرانی در مورد آینده می تواند منجر به اضطراب شود.

جلسه مشاوره با بهترین دکتر عمل اسلیو معده تهران چگونه است؟

انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در تهران برای سلامتی و نتیجه عمل شما بسیار حائز اهمیت است. جلسه مشاوره فرصتی عالی برای شما است تا با جراح خوب اسلیو معده آشنا شوید ، سابقه و تخصص او را بررسی کنید و سوالات خود را در مورد عمل بپرسید.

در این مطلب به طور مفصل به مراحل جلسه مشاوره با جراح برتر عمل اسلیو معده در تهران می‌پردازیم:

 1. پرسشنامه و معاینه:

در ابتدای جلسه ، بهترین جراح اسلیو معده از شما می‌خواهد که پرسشنامه‌ای را در مورد سابقه پزشکی ، عادت‌های غذایی و ورزشی و انگیزه شما برای انجام عمل پر کنید. سپس بهترین دکتر اسلیو معده ، معاینه فیزیکی انجام می‌دهد تا شاخص توده بدنی (BMI) شما را اندازه‌گیری کند و وضعیت سلامتی تان را بررسی کند.

 1. شرح عمل اسلیو معده:

بهترین جراح اسلیو معده در مورد عمل ، نحوه انجام آن ، مزایا و عوارض احتمالی به طور کامل برای شما توضیح می‌دهد. همچنین ، تصاویر و فیلم‌هایی از عمل را به شما نشان می‌دهد تا با جزئیات عمل آشنا شوید.

 1. پاسخ به سوالات:

در این بخش، فرصتی برای شما فراهم می‌شود تا سوالات خود را در مورد عمل از بهترین دکتر اسلیو معده تهران بپرسید. سوالات خود را در مورد دوران نقاهت، رژیم غذایی بعد از عمل، عوارض احتمالی و هر موضوع دیگری که برایتان مهم است، مطرح کنید.

 1. بررسی انتظارات:

بهترین جراح اسلیو معده انتظارات شما را از عمل کوچک کردن معده جویا می‌شود و در مورد اهداف واقع‌بینانه با شما صحبت می‌کند.

 1. تصمیم‌گیری:

پس از اتمام جلسه مشاوره ، شما می‌توانید با توجه به اطلاعاتی که کسب کرده‌اید ، در مورد انجام عمل اسلیو معده با بهترین متخصص اسلیو معده تهران تصمیم بگیرید.

نکاتی برای جلسه مشاوره:

 • قبل از جلسه ، سوالات خود را در مورد عمل اسلیو معده یادداشت کنید.
 • نتایج آزمایشات و مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشید.
 • در مورد سابقه پزشکی خود و داروهایی که مصرف می‌کنید ، صادق باشید.
 • انتظارات واقع‌بینانه از عمل اسلیو معده داشته باشید.
 • از پرسیدن هیچ سوالی خجالت نکشید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید