لاغری در دو روز

لاغری در دو روز
فهرست مطالب

در این مقاله از سایت دکتر سلیمی می خواهیم درباره چگونگی و روند لاغری در دو روز را بررسی نماییم. با ما همراه باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

همه ما از اهمیت سلامتی و حفظ آن آگاه هستیم. حفظ و نگهداری سلامتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و افراد بایستی اولویت خود را بر حفظ آن قرار دهند.

برخی از عوامل و مشکلاتی می تواند باعث اخلال در وضعیت سلامتی افراد شود. از جمله این مشکلات، بوجود آمدن برخی بیماری ها و عارضه هاست. از جمله این بیماری ها می توان به چاقی اشاره کرد.

چاقی یک بیماری بسیار فراگیر محسوب می شود و بسیاری از افراد را درگیر خود خواهد کرد. یکی از مهمترین مسائل در خصوص چاقی، بوجود آمدن اضافه وزن و عدم تناسب اندام است.

بنابراین لازم است چاره ای برای کاهش وزن و لاغری اندیشید. روش های مختلفی برای کاهش وزن و لاغری وجود دارد که شاید رایج ترین آن، استفاده از رژیم غذایی و ورزش است.

همچنین روش های نوین و کارسازی نیز مانند جراحی چاقی هم بوجود آمده است که مناسب افرادی خواهد بود که از چاقی شدیدی برخوردارند.

پیشنهاد می کنیم از پست درمان دیابت در 30 روز دیدن کنید.

بسیاری از افراد تمایل دارند که بتوانند اقدام به لاغری و کاهش وزن در مدت زمان کوتاه و سریع کنند

بسیاری از افراد تمایل دارند که بتوانند اقدام به لاغری و کاهش وزن در مدت زمان کوتاه و سریع کنند. به عنوان مثال برخی از افراد دغدغه و سوالی دارند که آیا لاغری و کاهش وزن در طی دو روز امکان پذیر است یا خیر.

به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم به بررسی مسئله لاغری در دو روز بپردازیم و به این موضوع مهم می پردازیم که آیا در چنین زمان کوتاهی، رسیدن به کاهش وزن ممکن است یا خیر و در صورت امکان پذیر بودن، چعه روش هایی وجود دارد.

همچنین در انتهای مقاله در خصوص یکی از بهترین روش های لاغری، یعنی جراحی چاقی خواهیم پرداخت که می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

با این حال شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لاغری و کاهش وزن و همچنین اطلاع از جراحی چاقی، با جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی مشورت های لازم را انجام دهید.

لاغری در دو روز

لاغری در مدت زمان بسیار کوتاه و سریع مانند لاغری در دو روز، می تواند امری دشوار باشد. دشوار بودن آن به دلیل این است که ما بتوانیم شیوه درست و سالمی را در پیش گیریم.

لاغری در دو روز
لاغری در دو روز

زیرا روش های نادرست و غیراصولی زیادی مانند قرص های لاغری نامعتبر وجود دارد که به افراد سودای لاغری در 24 ساعت را می دهند که طبیعتا چنین روش هایی می تواند به قیمت از دست رفتن سلامتی انسان باشد.

بنابراین بایستی گفت که لاغری در طی مدت زمان دو روز باید تحت شرایط اصولی و کنترل شده ای انجام شود.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به دلایلی نیاز به لاغری سریع دارید و به مدت دو روز قصد کاهش وزن دارید، باید یک رژیم غذایی سخت و برنامه ریزی درستی در زمینه ورزش داشته باشید.

همچنین در طول رژیم غذایی و ورزش باید با متخصص تغذیه خود دائما در ارتباط باشید تا شرایط شما قابل کنترل باشد.

از طرفی افرادی که از چاقی شدید برخوردار هستند و شاخص توده بدنی بالایی دارند، باید توجه داشته باشند که روش هایی مانند رژیم غذایی کارساز نیست و بهتر است از جراحی چاقی استفاده شود که جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی می تواند راهنمایی های لازم را در این خصوص انجام دهد.

توصیه می کنیم از صفحه لاغری شکم و پهلو در 7 روز دیدن کنید.

مراحل لاغری در دو روز

برای رسیدن به هدف اصلی یعنی لاغری در طی دو روز، بایستی مراحلی را طی نمود که این مراحل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لازم است در طی این دوران، با پزشک تغذیه خود در تماس باشید و دائما تحت نظر او اقدام به کاهش وزن کنید. مراحل لاغری در دو روز عبارتند از:

مراحل لاغری در دو روز
مراحل لاغری در دو روز
 • مرحله اول: طراحی رژیم غذایی

اصلی ترین و مهمترین مرحله هر کاهش وزنی از جمله کاهش وزن در مدت زمان کوتاه، طراحی رژیم غذایی منحصر به فرد است. اینکار توسط متخصص تغذیه انجام می شود. در برنامه غذایی کاهش وزن در دو روز، موارد زیر لحاظ می شود:

 1. محدود کردن کربوهیدرات ها

از مهمترین مراحل کاهش وزن در مدت زمان بسیار کوتاه، این است که کربوهیدرات دریافتی از مواد غذایی به حداقل برسد. این کار باعث کاهش وزن سریع و کاهش احتباس آب در بدن می شود.

کربوهیدرات ها در منابع غذایی مختلفی مانند محصولات لبنی، غلات، میوه و سبزیجات و … وجود دارد که در برنامه غذایی، به محدودیت مصرف این مواد غذایی می پردازیم. لازم به گفتن است که مصرف این غذاها قطع نمی شود، بلکه کاهش مصرف صورت می گیرد.

 1. افزایش مصرف پروتئین

یکی از موارد بسیار مهم در خصوص کاهش وزن، از جمله لاغری در دو روز، این است که مصرف پروتئین افزایش پیدا می کند. استفاده از پروتئین های کم حجم و سبزیجات می تواند راهکاری درست و اصولی در زمینه کاهش وزن باشد.

در واقع مهمترین کار پروتئین ها، کاهش اشتها بوده و از آنجایی که دیر هضم است، می تواند باعث افزایش مدت زمان سیری فرد شود. از طرفی ساختار پروتئین ها به گونه ای است که می تواند جایگزین چربی ها در عضلات شود و باعث تناسب اندام گردد.

غذاهایی شامل گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ، ماهی، نخود فرنگی، ماست کم چرب، بادام، انواع سبزیجات و … می تواند جز منابع سرشار از پروتئین باشد.

لطفا از پست رژیم غذایی پروتئین دیدن کنید.

 1. مواد غذایی نفخ آور حذف شود

حذف مواد غذایی نفخ آور، به کاهش وزن کمکی نخواهد کرد، اما می تواند سرعت متابولیسم بدن را کمی بیشتر کند. استفاده از سبزیجاتی مانند لوبیا، کلم بروکلی، گل کلم و … باید قطع شود.

 1. کاهش مصرف نمک

مصرف نمک به اندازه زیاد می تواند باعث احتباس آب در بدن شود و در نتیجه باعث افزایش وزن خواهد شد. بنابراین برای لاغری در دو روز، باید میزان نمک مصرفی خود را به حداقل برسانیم.

از جمله مواد غذایی دارای نمک زیاد می توان به گوشت های فراوری شده، غذاهای یخ زده، غذاهای کنسروی، غذاهای فست فودی و پرچرب و … اشاره کرد که هرکدام از آنها می تواند باعث افزایش وزن شود. بنابراین لازم است مصرف چنین غذاهایی را به حداقل ترین حالت ممکن رساند.

 1. محدودیت در کالری

در مبحث کاهش وزن از جمله لاغری در دو روز، اهمیت بررسی کالری ها بسیار زیاد است. در واقع اصلی ترین عامل چاقی، افزایش کالری دریافتی از مواد غذایی است که بدن اقدام به انباشته کردن چربی ها می کند.

بنابراین برای جلوگیری از تبدیل کالری های اضافی به چربی، بایستی اقدام به محدود کردن کالری نمود. در واقع میزان کالری محدود شده بستگی به شرایط جسمی فرد مانند سن و وزن جنسیت دارد که متخصص تغذیه، دقیقا مشخص می کند که در رژیم غذایی دو روزه، تا چه اندازه باید در روز کالری دریافت کند.

بنابراین بعد از بررسی های لازم، باید اقدام به محدود نمودن مواد غذایی پرکالری نمود تا میزان کالری دریافتی به حداقل ممکن برسد.

محدودیت در کالری
محدودیت در کالری
 • مرحله دوم: تمرینات ورزشی

علاوه بر مبحث رژیم غذایی متناسب، برای اینکه بتوانیم لاغری در دو روز را داشته باشیم، بایستی فعالیت های ورزشی را به همراه رژیم غذایی رعایت کنیم. زیرا محدود کردن کالری ها با چربی سوزی همراه است.

برای تسریع در روند چربی سوزی، لازم است که ورزش و فعالیت های بدنی منظمی داشته باشید تا بتوانید به کاهش وزن برسید. انجام تمرینات قدرتی یا استقامتی می تواند گزینه مناسبی در این زمینه باشد.

استفاده از نرم افزارهای موبایلی برای محاسبه کالری سوزی خود در حین ورزش می توانید کمک زیادی در این زمینه نماید و همچنین متخصص تغذیه می تواند راهنمایی های لازم را انجام دهد. از جمله موارد ورزشی عبارتند از:

 1. انجام تمرینات قدرتی

انجام دادن برخی از تمرینات ورزشی قدرتی در طول دو روز کاهش وزن می تواند کمک زیادی در جهت کاهش وزن فوری نماید. در واقع رعایت یک تمرین ورزشی شدید و قدرتی می تواند با وجود فشار آوردن به بدن، باعث کاهش وزن و لاغری در طی مدت زمان کوتاهی شود.

تمرینات ورزشی مانند کرانچ، شنا، اسکوات، حلقه زدن و … می تواند کمک زیادی در جهت کاهش وزن سریع افراد داشته باشد.

در چنین مواقعی بهتر است از یک مربی ورزشی حرفه ای کمک بگیرید و برنامه متناسب با رژیم لاغری در دو روز دریافت کنید تا بتوانید کاهش وزن سریعی را تجربه کنید.

 1. انجام تمرینات ایستایی یا کاردیو

انجام تمرینات ایستایی، می تواند تاثیر زیادی در افزایش سوخت کالری داشته باشد و همچنین می تواند آب اضافی در بدن را از طریق عرق کردن دفع کند. تمامی این موارد در کنار هم می تواند فرایند چربی سوزی را در سریع ترین زمان انجام دهد. با اینکه چنین تمریناتی می تواند فشار زیادی به قلب بیاورد، اما در شرایط کنترل شده می توان از آن نهایت استفاده را برد.

انجام تمرینات ایستایی یا کاردیو
انجام تمرینات ایستایی یا کاردیو

تمرینات ایستایی شامل 1 دقیقه دویدن سریع و 3 دقیقه دویدن آهسته است که باید بصورت مکرر انجام شود. چنین تمریناتی می تواند باعث افزایش متابولیسم بدن شود و این عامل یعنی افزایش متابولیسم، باعث سوخت کالری در مقدار زیاد و چربی سوزی خواهد شد.

با توجه به نوع بدن خود و شرایط خود می توانید از چنین تمریناتی استفاده کنید.

 • مرحله سوم: ایجاد تغییرات در سبک زندگی

انجام برخی تغییرات در نوع زندگی و سبک زندگی می تواند تاثیر زیادی در جهت لاغری و کاهش وزن از جمله لاغری در دو روز داشته باشد. از جمله این تغییرات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عدم مصرف آدامس و نوشابه های گازدار

مصرف آدامس باعث خواهد شد که بدن اقدام به دریافت هوای بیشتر به دهان کند. این مسئله باعث ایجاد نفخ شدید خواهد شد. از طرفی آدامس می تواند باعث ایجاد گرسنگی کاذب هم شود. بنابراین بهتر است مصرف آدامس را قطع کنید و به جای آن از دهانشویه و یا نعناع برای خوشبو کردن دهان استفاده کنید.

از طرفی مصرف نوشابه های گازدار می تواند باعث افزایش میزان کالری در بدن شود و علاوه بر آن باعث ایجاد افزایش قند خون خواهد شد که می تواند مضر باشد. استفاده از نوشیدنی های بدون گاز و کم کالری مانند قهوه، چای، چای سبز و … می تواند جایگزین مناسبی برای نوشابه های گازدار باشد.

 1. داشتن خواب کافی و منظم

خواب مناسب و کافی می تواند تاثیر زیادی در روند کاهش وزن از جمله لاغری در دو روز داشته باشد. لازم است در طول شب به مدت 7 الی 8 ساعت، خواب را تجربه کرد. این کار باعث از بین رفتن استرس می شود و همچنین به ذخیره سازی انرژی کمک خواهد کرد.

از طرفی کمبود خواب باعث می شود که بدن دچار مشکل در ترشح هورمون های مختلف مانند کورتیزول شود که مرتبط با استرس است. در چنین حالتی، فرد میل بیشتری به غذا خوردن پیدا می کند و در نتیجه افزایش وزن رخ می دهد. بنابراین توصیه می شود که حتما از خواب کافی برخوردار شوید و از استرس دوری کنید.

 1. کاهش استرس و اضطراب

یکی از مهمترین و اصلی ترین موارد در خصوص کاهش وزن، این است که حتما از ترس و اضطراب دوری کنید. زیرا افزایش استرس و اضطراب روزانه می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند خستگی بیش از حد، بی حالی و … شود. از طرفی میزان ترشح اسید معده را افزایش می دهد که می تواند منجر به پرخوری شود.

افرادی که زودتر از حالت عادی عصبی می شوند، تمایل به پرخوری زیاد دارند و همین مسئله می تواند باعث افزایش وزن شود. زیرا ترشح هورمون کورتیزول در زمان استرس به حداکثر خود می رسد و همین مسئله باعث پرخوری خواهد شد.

موارد ذکر شده مهمترین مراحل رسیدن به لاغری در دو روز است. افرادی که دارای شاخص توده بدنی بالایی هستند و از چاقی شدید رنج می برند بایستی از روش های موثرتری مانند جراحی چاقی برای کاهش وزن خود استفاده کنند. جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین جراحی چاقی، می تواند راهنمایی های لازم را در این خصوص انجام دهد.

فواید رژیم لاغری در دو روز

افرادی که اقدام به رعایت دقیق رژیم لاغری در دو روز می کنند، می توانند از مزیت های آن برخوردار شوند. در ادامه به برخی از این مزیت ها اشاره خواهیم کرد:

فواید رژیم لاغری در دو روز
فواید رژیم لاغری در دو روز
 • کالری مصرف شده در این رژیم غذایی به گونه ای خواهد بود که فرد هیچگونه احساس ضعف و گرسنگی نخواهد کرد.
 • رژیم غذایی لاغری در دو روز، در عین محدودیت های فراوان، از تعادل خوبی برخوردار است. زیرا مصرف مواد مغذی که شامل ویتامین های مختلف است، قطع نخواهد شد. بنابراین بدن دچار مشکل و کمبود مواد معدنی نمی شود.
 • در چنین رژیم لاغری ای، سبک زندگی به گونه ای طراحی شده است که هیچ مشکلی از بابت تغییر سبک زندگی نخواهد بود و هر فردی به راحتی می تواند سازگاری داشته باشد.
 • در صورت پایبندی به این نوع سبک رژیم لاغری، می توانید نتیجه بسیار خوبی دریافت کنید و در واقع خود را محک زده اید که می توانید از پس هر نوع رژیم غذایی بر بیایید.
 • رژیم لاغری در دو روز، می تواند تاثیرات مثبتی بر میزان کاهش فشار خون داشته باشد. همچنین افرادی که دارای دیابت هستند هم می توانند از تعادل در وضعیت قند خون خود مطمئن شوند. بالا نگه داشتن انرژی، بهبود در وضعیت روحی و رفتاری و …. از جمله مزیت های مهم این نوع رژیم لاغری است.

حال که با مسئله لاغری در دو روز آشنا شدیم، به بررسی یکی از موارد مهم در خصوص چاقی و همچنین بهترین روش لاغری یعنی جراحی چاقی خواهیم پرداخت. جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی می تواند راهنمایی های لازم را در این خصوص انجام دهد.

 

شاخص توده بدنی چیست؟

در این مقاله در خصوص اهمیت لاغری و کاهش وزن در مدت زمانی کوتاه، مطالبی را عنوان کردیم. یکی از مباحث بسیار مهمی که هر فردی ممکن است به آن دچار شود، چاقی و اضافه وزن است.

مسئله ای که وجود دارد این است که ما از کجا متوجه شویم که در وضعیت چاقی قرار داریم و اینکه میزان لاغری و یا چاقی ما در چه اندازه ای می باشد. به همین دلیل باید از شاخصی به نام شاخص توده بدنی یا BMI استفاده کرد.

شاخص توده بدنی چیست؟
شاخص توده بدنی چیست؟

شاخص توده بدنی در واقع به عنوان یک معیار کلی در زمینه وضعیت وزنی بدن محسوب می شود. در واقع هر فردی می تواند اقدام به محاسبه شاخص توده بدنی خود کند و متوجه شود که آیا از چاقی رنج می برد یا خیر و میزان چربی های انباشته شده در بدن خود را خواهد فهمید.

شاخص توده بدنی از فرمول ساده نسبت وزن به قد به وجود می آید و هر چقدر میزان عدد بدست آمده بیشتر باشد، یعنی فرد به چاقی شدیدتری دچار شده است.

در شاخص توده بدنی از یکسری بازه ها و محدوده های عددی ثابتی استفاده می شود که این محدوده ها کمک می کند که با بدست آوردن BMI خود و مقایسه با این بازه ها، دقیقا متوجه شویم که بدن ما در چه حالتی قرار دارد.

ما در ادامه مقاله لاغری در دو روز، به بررسی همین بازه های عددی شاخص توده بدنی خواهیم پرداخت:
 • اگر فردی دارای شاخص توده بدنی زیر عدد 18.5 باشد، یعنی فرد از لاغری شدیدی رنج می برند
 • اگر فردی نسبت وزن به قد خود را بدست آورد و عدد بدست آمده در محدوده بین 18.5 تا 24.9 باشد، یعنی فرد در محدوده وزنی ایده آلی قرار دارد.
 • اگر فردی شاخص توده بدنی خود را در محدوده بین 25 تا 29.9 مشاهده کند، این موضوع نشان می دهد که دارای اضافه وزن متوسطی است.
 • اگر فردی دارای شاخص توده بدنی در محدوده بین 30 تا 34.9 باشد، این موضوع یعنی فرد از چاقی شدید برخوردار است.
 • اما اگر فردی دارای شاخص توده بدنی بالاتر از عدد 35 باشد، این یعنی فرد به چاقی بسیار شدیدی دچار شده است و می بایست جراحی چاقی انجام دهد.

حال در ادامه مقاله لاغری در دو روز به بررسی جراحی چاقی خواهیم پرداخت. همچنین جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی، می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص شاخص توده بدنی و جراحی چاقی، انجام دهد.

لطفا از پست 30 کیلو کاهش وزن در 2 ماه دیدن کنید.

جراحی چاقی چیست؟

در این مقاله بارها از جراحی چاقی گفته شد. جراحی چاقی به عنوان بهترین روش و موثرترین روش درمانی بیماری چاقی به حساب می آید.

در واقع جراحی چاقی با استفاده جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی و درمانی، به کاهش وزن افرادی کمک می کند که از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار هستند و طبیعتا نمی توانند از روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش به کاهش وزن برسند.

جراحی چاقی به ایجاد تغییرات ساختاری در سیستم گوارش انسان خواهد پرداخت. این تغییرات منجر می شود که فرد بصورت خودکار میل کمتری به غذا داشته باشد و بدن اقدام به چربی سوزی و لاغری نماید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد کیست؟

جراحی چاقی چیست؟
جراحی چاقی چیست؟

جراحی چاقی به عنوان یک روش کم تهاجم و کم عارضه شناخته می شود

جراحی چاقی به عنوان یک روش کم تهاجم و کم عارضه شناخته می شود. زیرا این جراحی توسط روش لاپاراسکوپی انجام می شود که این روش صرفا با ایجاد چندین برش کوچک در ناحیه شکم همراه است.

به همین دلیل مدت زمان دوره نقاهت آن به مراتب کمتر است. به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان این حوزه، از جراحی چاقی استفاده می کنند. جراحی چاقی به دلیل کمک به درمان بیماری های مرتبط با چاقی، می تواند به عنوان یک روش موثر و صددرصدی در درمان بیماری چاقی به حساب آید.

لازم است بدانید که جراحی چاقی دارای روش های مختلفی است. هرکدام از این روش ها دارای مزیت ها و کاربرد خاص خود است که در نهایت منجر به کاهش وزن فرد در مدت زمانی کوتاه خواهد شد.

در واقع جراحی چاقی، می تواند مدت زمان بسیار کمی را صرف کند تا فرد به وزن ایده آل خود برسد. حال از هر روش جراحی چاقی استفاده شود، تفاوتی نخواهد داشت. ما در ادامه مقاله لاغری در دو روز، به بررسی کوتاهی از انواع روش های جراحی چاقی خواهیم پرداخت:

 • جراحی اسلیو معده

جراحی اسلیو معده، از اصلی ترین و پرکاربردترین روش های جراحی چاقی محسوب می شود. اغلب افراد و حتی پزشکان از عمل اسلیو معده برای جراحی چاقی استفاده می کنند.

این روش جراحی اقدام به برداشتن نزدیک به 80 درصد حجم معده خواهد کرد و تنها بخش بسیار کمی از معده در بدن باقی می ماند.

حالت لوله ای شکل معده باعث می شود که فرد با مصرف مقدار اندکی از مواد غذایی احساس سیری پیدا کند و طبیعتا بدن برای جبران کالری خود از چربی های انباشته شده در بدن استفاده می کند و فرایند چربی سوزی در مدت زمان کوتاه رخ می دهد.

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص این عمل انجام دهد. اسلیو معده برای چه وزنی مناسب است؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی سوال کلیک نمایید.

 • عمل بای پس معده

از دیگر روش های کاربردی در جراحی چاقی، عمل بای پس معده است. این جراحی متشکل از دو مرحله است. در ابتدا معده به دو بخش بزرگ و کوچک تقسیم می شود. سپس بخش بزرگ معده از بدن خارج می شود و صرفا بخش کوچکی از معده باقی خواهد ماند.

عمل بای پس معده
عمل بای پس معده

در مرحله بعد جراحی، تغییراتی در روده کوچک اعمال می شود تا مسیر ورود و خروج مواد غذایی کاهش پیدا کند و از طرفی فرایند جذب کمتر و دفع سریع تر صورت گیرد. در نهایت، قسمت تغییر یافته روده کوچک به معده متصل خواهد شد.

شما در حال مطالعه مقاله لاغری در دو روز می باشید.

 • بای پس با سوییچ اثنی عشری

از دیگر روش های جراحی چاقی که ترکیبی از عمل اسلیو معده و عمل بای پس معده است، عمل بای پس با سویچ اثنی عشری نام دارد.

این جراحی دارای پیچیدگی های خاص خود است و نیازمند به تخصص و مهارت بالای پزشک جراحی خواهد بود جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی محسوب می شود.

این جراحی در ابتدا نزدیک به 80 درصد حجم معده را حذف می کند. سپس به مانند روش بای پس معده، تغییرات در روده کوچک اعمال می شود. در مرحله اخر جراحی، کیسه صفرا با هدف کاهش ترشح هورمون گرسنگی از بدن بیمار حذف خواهد شد. این جراحی منجر به کاهش وزن در مدت زمانی کوتاه خواهد شد.

 • حلقه گذاری معده

از روش های کم کاربرد در جراحی چاقی، حلقه گذاری معده است. این جراحی صرفا در قسمت ابتدایی معده، حلقه ای را قرار می دهد که باعث کاهش حجم معده خواهد شد. این جراحی به دلیل ایجاد التهاب در مری برای برخی از افراد، زیاد استفاده نمی شود.

جناب آقای دکتر مهدی سلیمی به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی، می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص انواع جراحی چاقی انجام دهد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله به بررسی یکی از روش های لاغری در مدت زمانی کوتاه یعنی لاغری در دو روز پرداختیم.

لاغری در طی زمانی کوتاه مثلا دو روز، امکان پذیر است، به شرطی که طبق اصول و برنامه و طبق نظر متخصص تغذیه، اقدامات لازم انجام شود. ما در این مقاله در خصوص مراحل لاغری در دو روز که شامل رژیم غذایی و ورزش و سبک زندگی است، پرداختیم.

اما مسئله ای که وجود دارد این است که افراد دارای شاخص توده بدنی که از چاقی شدید رنج می برند، نمی توانند از روش های رژیم غذایی و ورزش به کاهش وزن برسند و بهترین راه برای چنین افرادی، استفاده از جراحی چاقی است.

ما در این مقاله در خصوص جراحی چاقی و انواع آن توضیحاتی را عنوان کردیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی چاقی و انجام آن، با یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی یعنی جناب آقای دکتر مهدی سلیمی تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید. از روش بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنید.

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید