لاغری جواد خیابانی

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص راز لاغری جواد خیابانی با روش جراحی چاقی، اطلاعاتی را بیان نماییم. در ادامه همراهمان باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

مبحث لاغری و تناسب اندام، برای همه افراد بسیار مهم است. حتما می دانید که چاقی می تواند عوارض و مشکلات زیادی را به وجود آورد و زمینه ساز ایجاد بیماری های مختلفی خواهد شد.

به همین دلیل، افرادی که از چاقی برخوردار هستند، در تلاش برای کاهش وزن و لاغری خود خواهند بود. حتما تا کنون در بین افراد برجسته و مشهور، اشخاصی را مشاهده کرده اید که از چاقی برخوردار بوده اند و توانسته اند تا به لاغری محسوسی دست پیدا کنند.

اگر بخواهیم در خصوص یکی از همین افراد برجسته مثالی بزنیم، می توانیم به جناب آقای جواد خیابانی اشاره کنیم. آقای خیابانی، یکی از افراد مشهور و برجسته در دنیای گزارشگری فوتبال است و همه ما، از گزارش های ایشان، خاطرات خوشی داریم. ایشان به دلیل داشتن اضافه وزن و چاقی، موفق شده اند از طریق روشی به نام جراحی چاقی، به کاهش وزن برسند.

ما در این مقاله، قصد داریم تا به بررسی راز لاغری سریع جواد خیابانی بپردازیم و در خصوص روش لاغری ایشان و مزیت های آن، مواردی را اشاره نماییم. بنابراین، توصیه می شود که تا انتهای مقاله، همراه ما باشید.

در این زمینه، می توانید از تجربیات دکتر مهدی سلیمی بهره مند شوید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های چاقی به شمار می آیند.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال دیدن کنید.

لاغری جواد خیابانی

همان طور که در مقدمه مقاله گفته شد، یکی از افراد برجسته ای که توانسته است در زمینه لاغری و کاهش وزن، به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند، جناب آقای جواد خیابانی است.

لاغری جواد خیابانی
لاغری جواد خیابانی

ایشان یکی از گزارشگرهای محبوب دنیای فوتبال است و جزو بهترین ها محسوب می شود. آقای خیابانی توانسته است نزدیک به 30 کیلو کاهش وزن را تجربه کند و همان طور که از قبل مشاهده کرده اید، ایشان از چاقی رنج می برده است و همین مسئله چاقی، باعث شده بود که در ناحیه ستون فقرات خود، دچار مشکلات و عارضه هایی شود.

ایشان اذعان داشته است که به دلیل درد شدید در ناحیه ستون فقرات خود، نیاز به جراحی در ناحیه نخاع خود داشته است و دردی که در این ناحیه تحمل می نموده است، بر اثر چاقی و اضافه وزن شدید بوده است که بر ناحیه نخاع و ستون فقرات، دچار مشکلاتی شده بود.

استفاده از روش عمل اسلیو معده برای کاهش وزن

جناب آقای خیابانی، در مصاحبه ای اشاره به این موضوع کرد که از روش جراحی چاقی و عمل اسلیو معده برای کاهش وزن و لاغری استفاده کرده است و این جراحی، باعث ایجاد تغییرات در معده ایشان شده است. در واقع، راز اصلی لاغری جواد خیابانی، جراحی چاقی و جراحی در ناحیه معده بوده است.

خوشبختانه به لطف پیشرفت علوم پزشکی و درمانی، ایشان توانست به لاغری و کاهش وزن اصولی و درستی دست پیدا کند و به روند زندگی عادی خود بازگشته است و حتی توانسته است، درد ناحیه ستون فقرات خود را درمان نماید.

این مسئله یعنی لاغری جناب آقای خیابانی و سلامتی ایشان، منجر به این موضوع شده است که باز هم از صدای گزارشگری ایشان، لذت ببریم و خاطره سازی کنیم.

حال که متوجه شدیم راز لاغری جواد خیابانی چیست و از چه روشی برای کاهش وزن استفاده کرده است، در ادامه، به بررسی روش جراحی ایشان یعنی جراحی اسلیو معده می پردازیم. همچنین، یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی یعنی جناب آقای دکتر مهدی سلیمی دکتر اسلیو معده، می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص جراحی چاقی و عمل اسلیو معده انجام دهد.

جراحی اسلیو معده چیست؟

همان طور که در مبحث قبلی گفته شد، جناب آقای خیابانی از طریق روش جراحی اسلیو معده، توانست نزدیک به 30 کیلو کاهش وزن را تجربه کند. حال می خواهیم بدانیم که جراحی اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده چیست؟
جراحی اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده، یکی از انواع روش های جراحی چاقی است که تغییرات اساسی و ساختاری در سیستم گوارش انسان ایجاد می نماید. این جراحی، با استفاده از روش نوین لاپاراسکوپی انجام می شود که صرفا با ایجاد چندین برش کوچک در ناحیه شکم همراه است.

به همین دلیل، جراحی چاقی و عمل اسلیو معده، جزو کم عارضه ترین و کم تهاجم ترین روش های جراحی محسوب می شود.

این جراحی، بدین صورت انجام می شود که در ناحیه معده، چندین برش زده می شود و بخش اعظمی از معده، به عبارتی حدود 80 درصد حجم معده، از بدن بیمار خارج می شود و تنها، معده ای کوچک و لوله ای شکل در بدن فرد باقی می ماند.

این جراحی منجر به کاهش حجم معده می شود. نهایت امر، فرد با مصرف مقدار کمی از غذا، احساس سیری پیدا می کند و معده فرد، پر خواهد شد. این جراحی، با محدود کردن مصرف مواد غذایی و محدودیت در کالری، منجر به افزایش چربی سوزی می شود و در نهایت، کاهش وزن را به ارمغان می آورد.

در واقع راز لاغری جواد خیابانی، همین جراحی اسلیو معده است. جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص انجام عمل اسلیو معده انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم از پست چاق ترین کودک جهان دیدن کنید.

عمل اسلیو معده برای چه کسانی بیشترین تاثیر را دارد؟

جراحی اسلیو معده، می تواند اثرگذاری بسیار زیادی داشته باشد که ما می توانیم مثال واضحی در این خصوص، یعنی جناب آقای خیابانی بزنیم. ایشان از این طریق توانست که نزدیک به 30 کیلو کاهش وزن را تجربه کند. نه تنها ایشان، بلکه تمامی افرادی که واجد شرایط عمل اسلیو معده بوده اند و این جراحی را انجام داده اند، توانسته اند از این روش، نهایت استفاده را ببرند.

عمل اسلیو معده برای چه کسانی بیشترین تاثیر را دارد؟
عمل اسلیو معده برای چه کسانی بیشترین تاثیر را دارد؟

در این جراحی، افراد بعد از گذشت 6 ماه می توانند نزدیک به 80 درصد اضافه وزن خود را از دست بدهند و به وزن ایده آل خود برسند. البته برای اثرگذاری بیشتر این روش درمانی، استفاده از رژیم غذایی و ورزش، می تواند بسیار موثر باشد.

جراحی اسلیو معده، با ایجاد تغییرات ساختاری در سیستم معده، منجر به این موضوع می شود که فرد به صورت خودکار، پرخوری را کنار بگذارد و با مصرف مقدار اندکی از غذا، احساس سیری داشته باشد. محدود نمودن کالری، از خصوصیات بارز عمل اسلیو معده است که نقش اصلی را در کاهش وزن دارد.

در واقع بدن برای جبران کالری، از چربی های اضافی بدن استفاده می کند و این مسئله، یعنی چربی سوزی بیشتر و در نهایت، لاغری و کاهش وزن سریع تر و بهتر. توصیه اکید ما این است که اگر از چاقی شدید رنج می برید، در ابتدا، به یکی از بهترین متخصصین این حوزه یعنی جناب آقای دکتر مهدی سلیمی مراجعه نمایید و اقدامات مشاوره ای و درمانی لازم را نزد ایشان انجام دهید.

مزایای عمل اسلیو معده

همان طور که در این مقاله گفته شد، راز لاغری جواد خیابانی، عمل اسلیو معده است که یکی از روش های جراحی چاقی محسوب می شود. بنابراین، می توانیم به این نتیجه برسیم که جراحی اسلیو معده، دارای مزیت های بسیاری است. از جمله این مزیت ها، عبارتند از:

مزایای عمل اسلیو معده
مزایای عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده می تواند به شکل قابل توجهی، کالری دریافتی از مواد غذایی را کاهش دهد و در نتیجه، فرد با مصرف کمتر غذا و کاهش کالری دریافتی، می تواند کنترل بیشتر بر چربی سوزی و کاهش وزن خود داشته باشد و در مدت زمانی کوتاه، به کاهش وزن ایده آل و اصولی دست پیدا کند.

جراحی اسلیو معده، یکی از روش های کم عارضه و با حداقل تهاجم است و دلیل آن هم، استفاده از روش لاپاراسکوپی است که با ایجاد چندین برش کوچک در ناحیه شکم همراه است.

در نهایت، جای زخم بسیار کوچکی باقی خواهد ماند و بعد از مدت کوتاهی، زخم ها ترمیم می شود. به همین دلیل، عمل اسلیو معده دارای طول دوران نقاهت کوتاهی است.

درمان بسیاری از بیماری ها

عمل اسلیو معده، می تواند علاوه بر کاهش وزن، باعث درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی و عروقی، دیابت، فشار خون، کلسترول بالا، سرطان، مشکلات نخاعی و استخوانی و … شود.

به همین دلیل است که جناب آقای جواد خیابانی، موفق شد مشکل مربوط به ستون فقرات و نخاع خود را حل کند و با انجام جراحی چاقی و سپس جراحی نخاعی، به درمان کامل برسد.

درمان بسیاری از بیماری ها
درمان بسیاری از بیماری ها

در جراحی اسلیو معده، علاوه بر تغییرات جسمی و فیزیولوژیکی، تغییرات هورمونی هم صورت می گیرد و بدن به صورت خودکار، هورمون گرسنگی کمتری ترشح می کند. البته این جراحی، تغییراتی در روده یا هورمون های بدن انجام نمی دهد و در واقع، منظور از تغییرات هورمونی، تغییرات ناشی از کاهش حجم معده است که بر هورمون های مرتبط با گرسنگی، اثرگذار است.

عمل اسلیو معده، علاوه بر حل مشکلات جسمی و اضافه وزن، می تواند بر وضعیت روحی افراد نیز تاثیر بگذارد. زیرا افرادی که چاق هستند، با مشکلات متعددی از جمله انجام امور روزانه مواجه خواهند بود.

همین مسئله، باعث بروز مشکلاتی مانند عدم اعتماد به نفس، افسردگی و … می شود. بنابراین، عمل اسلیو معده می تواند منجر به درمان مشکلات روحی نیز شود.

موارد بالا، تنها بخشی از مزیت های عمل اسلیو معده است. جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، به عنوان یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی، می تواند راهنمایی های لازم را در این خصوص انجام دهد.

توصیه می کنیم از روش بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنید.

نکات مهم در خصوص عمل اسلیو معده

یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص عمل اسلیو معده می توان به آن اشاره نمود، این است که این روش درمانی، یک روش سریع برای رسیدن به کاهش وزن است.

نکات مهم در خصوص عمل اسلیو معده
نکات مهم در خصوص عمل اسلیو معده

تقریبا می توان گفت که هیچ یک از روش های لاغری، به اندازه جراحی چاقی نمی تواند در مدت زمانی کوتاه، کاهش وزن را ایجاد نماید. افرادی که از چاقی شدید برخوردار هستند، می توانند به این موضوع امیدوار باشند که به کاهش وزن برسند.

در قسمت اول مقاله لاغری جواد خیابانی هم به این موضوع اشاره شد که ایشان از چاقی شدید رنج می برده و توانست از طریق عمل اسلیو معده، به کاهش وزن برسد.

عمل اسلیو معده، دارای شرایطی است. مهمترین شرط برای انجام این جراحی، بررسی شاخص توده بدنی فرد است. این شاخص، نسبت وزن به قد را اندازه می گیرد و اگر فردی دارای شاخص توده بدنی بالاتر از عدد 40 باشد، یا دارای شاخص بالای 35 باشد و از بیماری های مرتبط با چاقی یعنی دیابت، بیماری قلبی و عروقی و … رنج ببرد، می تواند این جراحی را انجام دهد. تشخیص نهایی، بر عهده پزشک متخصص جراح خواهد بود.

جراحی اسلیو معده، از عوارض کمی برخوردار است و دوران نقاهت نسبتا کوتاهی دارد. زیرا این جراحی، به وسیله روش لاپاراسکوپی انجام می شود که در نهایت، با جای زخم بسیار کوچک همراه است و در نتیجه، فرد می تواند در مدت زمانی کوتاه، به روال عادی زندگی خود بازگردد.

لطفا از پست جراحی پای دیابتی دیدن کنید.

کاهش میل به غذا

همان طور که در قسمتی از این مقاله گفته شد و حتی آقای خیابانی نیز به آن اشاره کرده است، این است که عمل اسلیو معده، باعث کاهش میل به غذا و کاهش کالری بدن شده است. در نتیجه، باعث چربی سوزی بیشتر و لاغری فرد می شود.

لازم به توضیح است که بعد از رسیدن به کاهش وزن و لاغری به وسیله روش اسلیو معده، مراقبت های غذایی بسیار مهم است. در واقع، فرد بایستی از رژیم غذایی مناسبی استفاده کند که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی باشد تا فرد دچار مشکل کمبود ویتامین و مواد معدنی نشود.

جراحی اسلیو معده می تواند باعث افزایش حرکت روده شود و در نتیجه مواد غذایی سریعا وارد بخش روده می شود و فرایند دفع مواد غذایی راحت تر صورت می گیرد. البته در ابتدای جراحی اسلیو معده، فرد ممکن است دچار یبوست شود که ناشی از تغییر مکانیزم سیستم گوارش است و این مسئله، به مرور زمان و با مصرف مواد غذایی فیبردار حل خواهد شد.

جناب آقای دکتر مهدی سلیمی، می تواند راهنمایی های لازم را در خصوص عمل اسلیو معده انجام دهد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله، به بررسی راز لاغری جواد خیابانی پرداختیم. ایشان موفق شد به وسیله روش جراحی چاقی و عمل اسلیو معده، به کاهش وزن خود برسد. این روش جراحی، مناسب افرادی است که از چاقی شدیدی برخوردار بوده و علاوه بر آن، از بیماری ها و عارضه های مرتبط با چاقی رنج می برند. مزیت مهم این روش جراحی، کاهش وزن در مدت زمان کوتاه است.

توصیه اکید ما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های لازم در خصوص جراحی چاقی و عمل اسلیو معده، به جناب آقای دکتر مهدی سلیمی مراجعه نمایید. دکتر سلیمی یکی از بهترین متخصصین حوزه جراحی چاقی است که می توانید اقدامات درمانی لازم را نزد ایشان انجام دهید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید