قیمت ابدومینوپلاستی

قیمت ابدومینوپلاستی
فهرست مطالب

در این مقاله می خواهیم راجع به قیمت ابدومینوپلاستی با شما صحبت کنیم و به شرایط آن با پرداخت با بیمه بپردازیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

ابدومینوپلاستی نیز جزو جراحی های زیبایی برشمرده می شود و در به طبع تحت پوشش بیمه نمی باشد؛ بنابراین کسانی که قصد انجام این جراحی را دارند باید هزینه های آن را به صورت تمام و کمال پرداخت نمایند.

این عمل جراحی مانند بسیاری از جراحی ها دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد که انتخاب هر کدام به عوامل مختلفی وابسته خواهد بود مثل: هدف انجام، نوع بافت، شرایط خاص افراد.در نتیجه نوع جراحی نیز متفاوت خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله ابدومینوپلاستی چیست را مطالعه نمایید.

قیمت ابدومینوپلاستی
قیمت ابدومینوپلاستی

برای مثال می توانید جراحی کل شکم را انجام دهید که در آن پوست و بافت زیادتری از بین می رود که در حقیقت ابدومینوپلاستی کامل نام می گیرد، یا به عمل جراحی های محدود‌تر بسنده کنید و نقاط کوچک‌تر با بافت کمتر را تحت جراحی قرار بدهید که مینی ابدومینوپلاستی نامیده می شود.

در ضمن هر چقدر که بافت و پوست بیشتری برای جراحی داشته باشید هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند. البته عوامل زیادی می توانند بر روی قیمت ابدومینوپلاستی تاثیر بگذارند که در ادامه مقاله آن ها را عنوان می کنیم.

پیشنهاد می کنیم از پست قیمت عمل مینی بای پس معده دیدن کنید.

قیمت ابدومینوپلاستی چقدر است؟

این سوال دغدغه افراد زیادی می باشد و همه به عنوان پرسش اول این موضوع را مطرح می کنند. اما فاکتورهای گوناگونی وجود دارند که بر روی هزینه این عمل اثر می گذارند.

برای همین تعیین یک قیمت ثابت و غیر قابل تغییر برای آن صحیح نیست، چون قبل از پرداختن به موضوع هزینه، باید نوع عمل و پزشک جراح و عوامل دیگر را انتخاب کنید تا هزینه نهایی به طور کامل تعیین شود.

موارد گفته شده می توانند قیمت ابدومینوپلاستی را بالا ببرند یا در روند کاهش آن نقش شایان توجهی داشته باشند. همچنین کف قیمت این دسته از جراحی های زیبایی تقریبا می تواند از ۴۰میلیون تومان شروع شود که امکان دارد مقداری کمتر یا بیشتر از آن باشد که باید چنین مواردی را نیز در نظر بگیرید.

البته که برای اعلام هزینه نهایی، نیاز است که به پزشک جراح مورد نظر خود مراجعه نمایید تا معاینات و ارزیابی های لازم به خوبی صورت بگیرد و هزینه ای که پزشک برای انجام جراحی از شما طلب می کند نیز تعیین گردد و در نتیجه به صورت حضوری به شما اعلام گردد.

قیمت ابدومینوپلاستی چقدر است؟
قیمت ابدومینوپلاستی چقدر است؟

در این بخش از اقدامات قبل از جراحی هزینه ویزیت و معاینه احتمالا از شما درخواست می شود، اما اگر با شرایط عمل و هزینه آن موافق بودید برای تایید آن باید بهیانه به جراح خود پرداخت کنید تا برای شما نوبت عمل ثبت کند.

بنابراین می توانید جلسه اول را به مشاوره با پزشک بپردازید و از قیمت جراحی اطلاع حاصل کنید، سپس در روزهای آتی برای دریافت نوبت جراحی به پزشک مربوطه مراجعه نمایید و به راحتی با آگاهی از قیمت ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی خود را به انجام برسانید.

عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی کدام اند؟

در حالت کلی فاکنورهای زیادی می توانند سبب دگرگونی هزینه ابدومینوپلاستی شوند. مثلا نوع تکنیکی که جراحان از آن برای عمل شما استفاده می کنند تا هزینه هایی که بعد از جراحی باید بپردازید و در واقع هزینه های دوران نقاهت و ویزیت های مکرر با پزشک جهت بررسی وضعیت شما پس از جراحی، همگی مواردی هستند که بهای آن ها باید توسط شما پرداخت شود و نمی توانید از پرداختن آن ها اجتناب کنید.

چرا که این جراحی یک نوع عمل زیبایی به حساب می آید و به دلیل بیماری یا مشکلات خاص انجام نمی شود، معمولا کسانی که از وضعیت چربی ها در اندام خود رضایت کافی ندارند اقدام به انجام این گونه عمل های زیبایی می کنند.

در اغلب موارد افرادی که اضافه وزن دارند را می توانید در صف انجام این عمل مشاهده کنید که به جای ورزش و رژیم غذایی راه آسان تری را انتخاب کرده اند و حاضرند بهای این راه آسان را به قیمت رسیدن به اندام ایده آل بپردازند. بنابراین در ادامه عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی را برای شما بیان می کنیم که عبارت اند از:

  • نوع جراحی ابدومینوپلاستی اهمیت بالایی دارد

در پاراگرافهای قبلی نیز د رابطه با این موضوع صحبت کردیم. زیرا نوع جراحی ابدومینوپلاستی با هزینه های عمل دارای ارتباط مستقیم می باشد. چون اگر شخصی بخواهد جراحی کامل ابدومینوپلاستی را به انجام برساند هزینه های بالاتری را باید در نظر بگیرد.

چون در جراحی کامل پزشکان اقدامات زیبایی بیشتری را بر روی بدن فرد انجام می دهند. همین موضوع زمان عمل را نیز طولانیتر می کند. همچنین پزشک جراح با بافت های زیادی سروکار خواهد داشت. باید بر روی پوست عملیات زیبایی بیشتری انجام بدهد تا شکمی صاف، بدون چربی و خوش فرم را به بیمار تحول بدهد؛

به همین خاطر قاعدتا هزینه ای که برای جراحی از بیماران طلب می کند بیشتر خواهد بود. اما کسانی که قصد انجام مینی ابدومینوپلاستی را دارند و می خواهند یکسری نواحی خاص را تحت جراحی قرار بدهند، می توانند هزینه های کمتری را برای این منظور در نظر بگیرند.

چرا که اقدامات زیبایی کمتری نسبت به ابدومینوپلاستی کامل احتیاج می باشد. برای همین پزشک جراح هزینه های نازل تری را از این افراد طلب می کند. بنابراین کسانی که جراحی سنگین تری دارند باید هزینه بیشتری را متحمل شوند.

همچنین بهتر است بدانید که با انجام جراحی سنگین تر میزان بخیه ها و برشهای جراحی شما بیشتر می شود. در دوران نقاهت دشواری بیشتری را باید تحمل کنید. البته شیرینی پس از دوران نقاهت و هیکل خوش فرم به چنین دشواری هایی می چربد.

نوع جراحی ابدومینوپلاستی اهمیت بالایی دارد
نوع جراحی ابدومینوپلاستی اهمیت بالایی دارد
  • هزینه دستمزد جراح

هزینه جراحهای پلاستیک مختلف با یکدیگر یکسان نیست. زیرا جراحی که به تازگی شروع به کار کرده است با جراحی که سال ها در این حوزه تجربه دارد را نمی توان یکی کرد.

جراحان بی تجربه ممکن است اشتباهات بیشتری را بر روی بیماران به انجام برسانند. در حالی که جراحان با تجربه به مهارت و توانایی خود معروف می باشند و در واقع در دنیای زیبایی و پزشکی شناخته شده هستند. این جراحان بیمارانی را دارا می باشند که رضایت فراوانی از نتیجه جراحی خود دارند.

اما جراحان بی تجربه و تازه کار در حال کسب مهارت هستند تا توانایی های خود را ارتقا بدهند. از آنجایی که بدون شکست تجربه ای به دست نمی آید بنابراین انتخاب چنین جراحانی ریسک بیشتری را می طلبد.

بنابراین مهارت، تجربه و شناخت پزشکان در حوزه جراحی زیبایی اهمیت بسیار زیادی در تعیین قیمت ابدومینوپلاستی خواهد داشت. هر چقدر پزشک شناخته شده‌ تری را انتخاب کنید باید هزینه جراحی بیشتری را بپردازید تا بتوانید از پزشک مربوطه نوبت عمل بگیرید. به خاطر داشته باشید که انتخاب جراح های با تجربه تر می تواند سلامتی شما را پس از عمل تضمین نماید.

در هنگام جابه‌جا کردن بافت شکم به صورت مکرر، باید جزئیات بسیاری توسط جراح رعایت شود

همچنین شایسته است بدانید که در هنگام جابه‌جا کردن بافت شکم به صورت مکرر، باید جزئیات بسیاری توسط جراح رعایت شود. چون سبب می شود ظاهر شکم به صورت طبیعی دربیاید و با اعضای دیگر بدن در حالت متناسب تری قرار بگیرد.

برای انجام چنین اقداماتی باید از پزشکان جراحی کمک بگیرید که سالهای متمادی و با تجربه بالا در این حوزه کار کرده باشند و عمل شما را به صورت موفقیت آمیز به اتمام برسانند.

در ضمن پزشکانی که تسلط کافی به روند درمانی بیماران دارند و از مهارت بالایی برخوردار هستند می توانند صدمات احتمالی که ممکن است به نقاط تحت جراحی برسد را بسیار پایین بیاورند. این موضوع می تواند روند بهبودی شما را با شتاب بیشتری پیش ببرد و از دشواریهای بعد از عمل کم کند. چون التهاب کمتری در حین جراحی ایجاد خواهد شد.

در هنگام جابه‌جا کردن بافت شکم به صورت مکرر، باید جزئیات بسیاری توسط جراح رعایت شود
در هنگام جابه‌جا کردن بافت شکم به صورت مکرر، باید جزئیات بسیاری توسط جراح رعایت شود

همانگونه که گفتیم انتخاب چنین جراحانی به هزینه بیشتری نیاز دارد. اما با اینحال برای ایمنی بیشتر در زمان جراحی و به خاطر سلامتی خودتان پیشنهاد می دهیم که برای انجام عملهای جراحی حساس به ویژه عملهای زیبایی حتما از پزشکان حاذق کمک بگیرید.

در اینصورت اولویت شما باید مهارت جراح باشد و پس از انتخاب آن به هزینه جراحی فکر کنید. برای همین هزینه ها نباید شما را محدود کند. چون سلامتی با ارزش ترین دارایی هر انسانی می باشد.

  • اتاق عمل و هزینه بیهوشی

جراحی ابدومینوپلاستی را با بیهوشی عمومی و کامل به انجام می رسانند. برای همین هزینه بیهوشی نیز به هزینه های دیگر عمل افزوده می شود. چون متخصصان بیهوشی برای انجام چنین اقداماتی نیز هزینه دریافت می کنند.

این مبالغ نیز با توجه به مهارت و تجربه متخصصان بیهوشی تعیین شده و اعلام می گردد. از طرفی هزینه اتاق نیز هست که تعیین آن نیز به عوامل گسترده تری وابسته می باشد. مثل: فناوری و تجهیزات، مهارت و تخصص کارکنان، خدمات شخصی ارائه شده در مراکز جراحی، نوع بیمارستان یا کلینیک و…

همچنین جراحی افراد گوناگون با یکدیگر تفاوت زیادی خواهد داشت. چون نواحی مختلف شکم که باید بر روی آن جراحی انجام بگیرد در هر شخصی یکسان نخواهد بود. این موضوع نیز به صورت کلی قیمت ابدومینوپلاستی را تغییر می دهد. همچنین احتمال دارد بهای جراحی را افزایش یا کاهش بدهد. که این موضوع کاملا به شرایط متقاضیان بستگی خواهد داشت.

در ضمن دامنه عمل در بیماران مختلف نیز تفاوت خواهد داشت. مثلا امکان دارد پزشک تا نقاط میانی شکم پیشروی کند و یا احتمال دارد نقاط وسیعتری از بخش فوقانی و تحتانی ناف را تحت عمل جراحی قرار بدهد.

افزون بر موارد گفته شده، در بعضی از متقاضیان امکان دارد دستکاری بیشتری احتیاج باشد که باید در بافتهای زیرین به انجام برسد. این موضوع به تنهایی ریسک جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی را افزایش می دهد. اما در برخی از متقاضیان ممکن است با یک لیپوساکشن ساده جراحی با موفقیت به اتمام برسد و هیچ مشکلی برای بیماران ایجاد نشود.

از لیست غذاهای چاق کننده صورت برای توپر شدن صورت می توانید استفاده نمایید.

مطمئن شدن از کلینیک، بیمارستان و مراکز جراحی

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهایی که برای جراحی در نظر گرفته می شود مطمئن شدن از کلینیک، بیمارستان و مراکز جراحی می باشد که پزشک آنها را برای انجام جراحی خود انتخاب می کند یا به نوعی با مکانهای گفته شده قرارداد امضا شده ای را دارا می باشد. برای همین باید پزشکی را انتخاب کنید که مراکز استانداردی را برای جراحی تعیین می کنند و از کادر حرفه ای برخوردار می باشند.

این عمل جراحی زمان زیادی از پزشک و بیمار می گیرد، همچنین مراقبت های زیادی را بعد از عمل از بیماران می طلبد. به همین خاطر محل جراحی و تجهیزات اتاق عمل و کادر درمان آن بسیار حائز اهمیت می باشند. چون زمانی که شما مرکز جراحی خود را انتخاب می کنید. یعنی در واقع می خواهید قبل و بعد از جراحی خود را به دست آنها بسپارید.

مطمئن شدن از کلینیک، بیمارستان و مراکز جراحی
مطمئن شدن از کلینیک، بیمارستان و مراکز جراحی

پس تجربه و مهارت بالای آنها می تواند برای شما بسیار کمک کننده باشد. جراحی ابدومینوپلاستی پیچیدگی های به خصوصی دارد و در نقطه حساسی از بدن به انجام می رسد. همچنین هزینه انجام آن نیز چندان پایین نیست.

به همین علت نباید با انتخاب کلینیکهای غیر تخصصی که هیچ استانداردی ندارند عوارض این جراحی را به جان بخرید که حتی ممکن است قابل جبران نباشند و برای همیشه شما را اذیت کنند. به طور کلی برای انجام یک جراحی زیبایی به خصوص ابدومینوپلاستی باید تمام موارد را از میان بهترینها انتخاب کنید و هزینه آن ها را اولویت بعدی خود قرار بدهید. در اینصورت رضایت بیشتری از نتیجه جراحی خواهید داشت.

پیشنهاد می کنیم از پست عوارض ابدومینوپلاستی دیدن کنید.

  • هزینه های جانبی

هنگامی که در حال به دست آوردن قیمت ابدومینوپلاستی به صورت دقیق هستید، باید هزینه های جانبی عمل را نیز در نظر بگیرید. مثل: آزمایشات پزشکی، داروهای تجویز شده، لوازم جانبی جراحی، ویزیت های بعد از عمل و مراجعه به مطب پزشک مربوطه. این هزینه ها شاید بسیار جزئی به نظر برسند اما بخش زیادی از قیمت ابدومینوپلاستی را می توانند تشکیل بدهند. برای همین ارزیابی همه آن ها لازم می باشد.

هزینه های جانبی
هزینه های جانبی
  • موقعیت جغرافیایی

همه شما می دانید که هزینه های زندگی در شهرهای مختلف یکسان نیست و می تواند نسبت به سایر نقاط بسیار متفاوت تر باشد. بنابراین هزینه عمل جراحی نیز شهر به شهر متفاوت است. از هزینه های بیمارستان بگیر تا هزینه های جانبی و غیره. برخی از افراد باید هزینه سفر و اقامت خود را نیز در نظر بگیرند.

در هر صورت مواردی که در این مقاله عنوان کردیم مستقیما بر روی قیمت ابدومینوپلاستی می توانند تاثیر بگذارند. هزینه های آن را کم یا زیاد کنند. بنابراین بهتر است به آن ها توجه کافی داشته باشید.

لطفا پس از مطالعه این مقاله از پست بهترین جراح اسلیو معده در اهواز دیدن کنید.

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید