قوی ترین سوپ لاغری

قوی ترین سوپ لاغری
فهرست مطالب

با ما همراه باشید تا درباره قوی ترین سوپ لاغری، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم و از فواید قوی ترین سوپ لاغری خواهیم گفت.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

امروزه اغلب افرادی که مایلند به وزن طبیعی دست یابند، از برنامه های رژیم غذایی کاهش وزن که به اصطلاح تک غذایی هستند، در وعده های اصلی غذایی خود استفاده می کنند.

به عبارت دیگر تنها از یک نوع غذا مانند سوپ و یا حتی نوشیدنی هایی به عنوان یک سم زدای قوی برای بدن استفاده می کنند و بخش بسیاری از نیازهای تغذیه ی مورد نیاز بدن را از برنامه غذایی خود حذف کنند.

لطفا از پست نوشیدنی چربی سوز قوی شکم و پهلو دیدن کنید.

قوی ترین سوپ لاغری
قوی ترین سوپ لاغری

البته رژیم های لاغری که تنها به یک نوع غذا منتهی می شوند، برای اکثر اشخاص بسیار سخت و دشوار هستند که ممکن است از ادامه آن صرف نظر کنند.

تقلیل حجم وعده های اصلی غذایی و تحمل حس گرسنگی

پس بهتر است با تقلیل حجم وعده های اصلی غذایی و تحمل حس گرسنگی بیشتر، بخشی از اضافه وزن خود را از دست دهید.

در این راستا شما می توانید قوی ترین سوپ لاغری و در عین حال چربی سوزی قوی را تهیه نموده و آن را جایگزین وعده اصلی غذایی خود کنید.

علاوه بر این که زمان طولانی تری را با حس سیری همراه خواهید شد، می توانید در یک بازه زمانی کوتاه با لاغری قابل توجهی همراه شوید.

در این زمینه می توانید از تجربیات جناب دکتر مهدی سلیمی بهره مند شوید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص در زمینه گوارش و انواع جراحی های لاغری به شمار می آیند.

پیشنهاد می کنیم از پست نمونه برنامه غذایی بعد از اسلیو معده دیدن کنید.

فهرست مطالب:

آیا لاغری با قوی ترین سوپ های چربی سوز امکانپذیر است؟

انواع قوی ترین سوپ لاغری را نام ببرید.

تاثیر سوپ های لاغری بر روند کاهش وزن به چه صورت است؟

شاخص توده بدنی چیست؟

جراحی بالون معده مناسب چه افرادی است؟

نتیجه گیری

کاهش وزن با قوی ترین سوپ لاغری

تحقیقات علمی که در سال دو هزار و هفت میلادی در یک بازه زمانی سی و پنج روزه برای افراد بالغ دارای شاخص توده بدنی معمولی انجام شد، بیانگر آن بود که قوی ترین سوپ لاغری یعنی مصرف سوپ های کم کالری قبل از صرف غذای اصلی، در روند لاغری بسیار موثر است.

در این تحقیق، گروهی بایستی تا مدتی هر روز از سوپ کم کالری پیش از صرف وعده اصلی ناهار استفاده کنند، این در حالی است که گروه دیگر بایستی زمان مصرف سوپ لاغری را به بعد از صرف وعده ناهار و یا شام تغییر دهند تا از این طریق، شاهد کاهش وزن تدریجی خود باشند.

به این ترتیب نتایج بررسی انجام شده نشان داد افرادی که قبل از صرف وعده اصلی سوپ لاغری میل می کنند، در مقایسه با گروه دیگر  kcal 20-%  را دریافت خواهند کرد.

کاهش وزن با قوی ترین سوپ لاغری
کاهش وزن با قوی ترین سوپ لاغری

همچنین به دلیل این که سوپ این گروه از رژیم گیرندگان حاوی مواد غذایی مفید و کم کالری است، کل کالری دریافتی روزانه تا حد بسیار تقلیل می یابد که این امر در فرآیند لاغری بسیار حائز اهمیت است.

محققین به این نتیجه دست یافتند که قرار دادن قوی ترین سوپ لاغری در برنامه رژیم کاهش وزن، راهکار مطلوبی به منظور تقلیل کالری دریافتی است. در ضمن مصرف سوپ لاغری پیش از غذا سبب آهسته غذا خوردن خواهد شد که این مورد، روش مناسب دیگری برای افت کل کالری دریافتی در هر وعده است.

شما از این فرصت برخوردارید که در یک بازه 7 روزه، با رعایت تمامی گروه های غذایی سالم در این برنامه، از مزایای رژیم سوپ که مهمترین آن لاغری است، بهره مند شوید و در طول هفته، با کاهش وزن 2 kg همراه شوید.

فواید قوی ترین سوپ لاغری 

پیش از توضیح در مورد مزایای قوی ترین سوپ لاغری، لازم است متذکر شویم برخی از انواع سوپ ها به دلیل افزودن خامه به آن ها، مملو از کالری و چربی بالا هستند که در امر کاهش وزن و یا حتی سلامتی بدن موثر نیستند.

ولی خوردن بیشتر سوپ ها برای بالا بردن مصرف سبزیجات کم کالری در برنامه رژیم لاغری، می تواند راهکار مناسبی در راستای کاهش وزن به شمار آید که در ادامه، توضیحات لازم را بیان خواهیم کرد.

فواید قوی ترین سوپ لاغری 
فواید قوی ترین سوپ لاغری

فواید قوی ترین سوپ لاغری عبارتند از:

اغلب اشخاص به طور معمول مایعات کمتری را در فصل زمستان مصرف می کنند. با توجه به این که میزان تعریق در روزهای سرد سال تقلیل می یابد، اما بعضی از امور روزانه به مصرف مایعات بیشتری نیاز دارند.

پیشنهاد می کنیم از پست نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی دیدن کنید.

آب، بخش بسیاری از این غذا را در بر می گیرد

آب، بخش بسیاری از این غذا را در بر می گیرد؛ لذا توصیه می شود برای تامین آب بدن، حتماً در برنامه رژیم لاغری خود از این غذای خوشمزه استفاده کنید.

اغلب سوپ ها به دلیل مواد مغذی فراوان در مدتی که از رژیم لاغری پیروی می کنید، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک بسیار می کنند.

قوی ترین سوپ لاغری مملو از مواد معدنی و ویتامین ها است.

آب، بخش بسیاری از این غذا را در بر می گیرد
آب، بخش بسیاری از این غذا را در بر می گیرد

از دیگر فواید قوی ترین سوپ لاغری، به دریافت کمترین کالری در مقابل حجم بسیاری از مواد غذایی اختصاص دارد که این امر، ریسک ابتلا به اختلالات مرتبط به چاقی مانند دیابت را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

افرادی که به شکل منظم در برنامه رژیم غذایی خود از قوی ترین سوپ لاغری استفاده می کنند، در مقایسه با سایر افراد، چهل درصد کمتر با مشکل اضافه وزن بالا مواجه خواهند شد. طبق بررسی های انجام شده، به طور متوسط شما 134 kcal کمتر با خوردن سوپ قبل از وعده اصلی ناهار دریافت خواهید کرد.

در انتها خاطر نشان می شویم قوی ترین سوپ لاغری حاوی سدیم و پتاسیم بسیار بالایی است.

Potassium برای بهبود قلب لازم است و سبب تحریک دفع سدیم در بدن می شود

Potassium برای بهبود قلب لازم است و سبب تحریک دفع سدیم در بدن می شود. لذا، سدیم بالا سبب پرفشاری خون می شود اما potassium مجدداً به تقلیل آن کمک می کند. گفتنی است که روند طبخ، روی فواید بعضی از سبزیجات به کار برده شده در قوی ترین سوپ لاغری اثر منفی می گذارد.

پس بهتر است اگر این غذا را به عنوان یک وعده اصلی غذایی در برنامه رژیم کاهش وزن استفاده می کنید، به شیوه پختن آن و سایر ترکیبات موجود در آن توجه بسیار داشته باشید.

Potassium برای بهبود قلب لازم است و سبب تحریک دفع سدیم در بدن می شود
Potassium برای بهبود قلب لازم است و سبب تحریک دفع سدیم در بدن می شود

انواع قوی ترین سوپ لاغری 

همان طور که در بخش های قبلی بیان کردیم، یکی از سبک ترین و در عین حال مفیدترین وعده های اصلی غذایی که مصرف آن در برنامه رژیم لاغری به اغلب رژیم گیرندگان توصیه می شود، سوپ است.

قوی ترین سوپ هایی که اغلب به منظور تسریع در روند کاهش وزن پیشنهاد می شوند، فاقد کالری هستند و مصرف منظم آ نها در وعده اصلی، به حذف بافت های چربی اضافه در بدن کمک شایانی می کند. معمولا قوی ترین سوپ لاغری سرشار از سبزیجات کم کالری است.

سوپ گل کلم:

این سوپ که شامل شیر کم چرب، گل کلم، روغن گیاهی، نمک و فلفل است، به علت کمترین کالری و بیشترین فیبر، به روند کاهش وزن و از همه مهمتر چربی سوزی در فرد کمک بسیار می کند و همین موضوع سبب گردیده در گروه بهترین و قوی ترین سوپ های لاغری قرار گیرد.

کلیه ویتامین ها و مواد معدنی موجود در گل کلم به تامین مهمترین نیازهای بدن کمک می کند. Colleen، Antioxidants و فیبر بالای گل کلم در حفظ سلامتی بدن موثر است و در نهایت از مشکلات مربوط به چاقی جلوگیری می کند. طبق نظر کارشناسان تغذیه در برنامه رژیم لاغری، گل کلم جایگزین مطلوبی برای غلات و یا حبوبات به شمار می آید.

گل کلم حاوی فیبر بالایی است که مصرف آن به عنوان قوی ترین سوپ لاغری، هضم غذا را کندتر و در نهایت سبب حس سیری طولانی مدت در فرد می شود که این امر در تقلیل کالری روزانه بدن و کنترل بیشتر روی وزن بسیار موثر است.

این سبزی مفید دارای آب فراوان است و با این که (92%) از وزن آن را آب تشکیل می دهد، در تهیه سوپ های لاغری برای تامین آب مورد نیاز بدن، این مورد بسیار حائز اهمیت است.

سوپ کلم:

یکی دیگر از سوپ های چربی سوز که تاثیر زیادی در روند کاهش وزن به همراه دارد و حاوی سبزیجات بسیار نظیر کرفس، لوبیا سبز، آب گوجه فرنگی، هویج، آب گوشت گاو و فلفل دلمه ای است، سوپ کلم می باشد.

کمترین کالری موجود در این سبزی و سایر ترکیبات به کار برده شده در آن برای اثربخشی بیشتر در چربی سوزی، سبب گردیده که دکتر مهدی سلیمی به اغلب بیمارانی که قبل از جراحی چاقی بایستی بخشی از بافت های چربی موجود در بدن خود را از دست دهند، این سوپ لاغری مفید را پیشنهاد کنند.

به صرفه بودن این سوپ از بارزترین مزایای سوپ کلم است

به صرفه بودن این سوپ از بارزترین مزایای سوپ کلم است که در آن از هیچ محصولات فرآوری شده و یا از پیش تهیه شده استفاده نمی شود.

دقت داشته باشید در بازه زمانی که از این برنامه رژیم لاغری در راستای حفظ تناسب اندام و تقلیل وزن استفاده می کنید، از انجام فعالیت های ورزشی سنگین به علت دریافت کالری پایین بپرهیزید. بیشترین سهم غذایی به کاربرده شده در این سوپ، به سبزیجات اختصاص دارد.

در واقع شما فقط هزار کالری در طی روز با خوردن سوپ کلم دریافت خواهید کرد که این امر سبب کاهش وزن در کمترین زمان خواهد شد.

لازم به توضیح است که پس از پایان رژیم غذایی فوق، بازگشت مجدد وزن بسیار است؛ لذا، بهتر است از تمرینات فیزیکی مناسب و یک برنامه رژیم غذایی استاندارد و کم کالری برای رسیدن به وزن طبیعی و ایده آل استفاده کنید.

به صرفه بودن این سوپ از بارزترین مزایای سوپ کلم است
به صرفه بودن این سوپ از بارزترین مزایای سوپ کلم است

سوپ عدس قرمز:

عدس از جمله حبوباتی است که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. عدس سرشار از پروتئین است و کیفیت بالای آن سبب گردیده که در اکثر قوی ترین سوپ لاغری به منظور فراهم کردن مواد مغذی لازم بدن از آن استفاده شود.

فیبر و درعین حال پروتئین گیاهی عدس، اضافه بر لاغری، به بهبود دستگاه گوارش کمک بسیاری می کند. اغلب افراد مبتلا به شاخص توده بدنی بالا که با مشکلات گوارشی همراه هستند، مصرف این سوپ چربی سوز در برنامه رژیم غذایی لاغری در برطرف کردن عارضه فوق موثر است.

البته عدس سرشار از ویتامین B  است که تمامی افراد مبتلا به عارضه چاقی می توانند در برنامه رژیم لاغری خود از فواید آن بهره مند شوند.

همان طور که گفتیم، عدس قرمز سرشار از فیبر، پروتئین، آهن و حتی بیشترین ارزش غذایی است که مصرف آن در انواع سوپ های چربی سوز فواید متعددی را به دنبال دارد.

به منظور عدم گرسنگی و در عین حال کنترل اشتهای بیشتر می توانید در سوپ چربی سوز خود، از عدس قرمز که حاوی مواد مغذی و ویتامین ها است، استفاده کنید.

سوپ کدو تنبل:

اگر مایلید از قوی ترین سوپ لاغری در برنامه رژیم کاهش وزن خود استفاده کنید، بهتر است از کدو تنبل که دارای کالری پایین و مقادیر بالایی ویتامین و مواد معدنی است، برای رسیدن به وزن طبیعی استفاده کنید. فیبر موجود در کدو سبب گردیده که در امر کاهش وزن و حذف بافت های چربی انباشته در بدن موثر باشد.

افرادی که در برنامه غذایی خود از این سوپ لاغری استفاده می کنند، با رعایت دیگر موارد رژیم غذایی و انجام تمرینات ورزشی مناسب، به پیامدهای مثبتی در لاغری دست خواهند یافت.

سوپ کدو تنبل:
سوپ کدو تنبل:

عارضه یبوست و یا سوء هاضمه در بیشتر افراد مبتلا به بی ام آی بالا که معمولاً از مواد غذایی غیر سالم و یا فرآوری شده در وعده های اصلی غذایی استفاده می کنند، امری طبیعی است. لذا مصرف سوپ کدو تنبل که بیشتر اثر ملین دارد، در برنامه رژیم لاغری این گروه از مبتلایان بسیار مفید است.

سوپ گشنیز:

تاثیر بی نظیر گشنیز در امر لاغری سبب گردیده که در ترکیب انواع سوپ های چربی سوز مورد استفاده قرار گیرد. مواد مغذی موجود در گشنیز مانند ویتامین (C)، پتاسیم و یا Carotenoids و افت bmi از مهمترین خصوصیات موجود در این سبزی است.

کلیه مواد مغذی موجود در این سبزی باعث شده که خاصیت آنتی اکسیدانی قوی و حتی ضد التهابی بسیار بالای آن در جلوگیری از عارضه چاقی موثر باشد.

اگر با مشکل گوارش مواد غذایی همراه هستید، بهتر است از این سبزی مفید در سوپ لاغری خود استفاده کنید. همچنین گشنیز با کاهش قند خون در درمان اشخاصی که با عارضه چاقی بالا مواجه هستند نیز مفید است.

پرفشاری خون و بالا بودن کلسترول خون

پرفشاری خون و بالا بودن کلسترول خون، از بارزترین مشکلات بیماران مبتلا به عارضه اضافه وزن بالا است که با افزودن گشنیز به سوپ چربی سوز خود، علاوه بر کاهش اختلالات ذکر شده، می توانند از ویتامین ها و دیگر مواد مغذی موجود در آن بهره مند شوند.

گفتنی است که این سبزی با بالا بردن متابولیسم بدن، به بهبود کارکرد سیستم گردش خون کمک شایانی می کند. بیشتر برنامه های رژیم کاهش وزن به تدریج سبب شل شدگی و افتادگی پوست می شوند که گشنیز به دلیل داشتن ویتامین (E) از فرآیند فوق جلوگیری می کند.

پرفشاری خون و بالا بودن کلسترول خون
پرفشاری خون و بالا بودن کلسترول خون

از مهمترین عوامل پرخوری در افراد مبتلا به عارضه چاقی، اضطراب و استرس است که کلسیم، منیزیم، منگنز و املاح معدنی موجود در این سبزی به این گروه از بیماران کمک بسیار می کند و در نهایت منجر به کاهش وزن در شخص مبتلا می شود.

هر چند سوپ های رژیمی چربی سوز دیگری وجود دارد که به تقلیل وزن در افراد مبتلا به اضافه وزن بالا کمک بسیار می کند، اما باید گفت که عدم رعایت رژیم غذایی استاندارد و کم کالری و نداشتن تحرک و یا حتی عوامل ژنتیکی، سبب افزایش وزن مجدد در فرد می شود که بهترین اقدام و موثرترین شیوه کاهش وزن و داشتن تناسب اندام، انجام جراحی لاغری است که بهتر است تحت نظر حاذق ترین جراحان باریاتریک همچون دکتر سلیمی انجام شود.

BMI یا شاخص توده بدنی

Body Mass Index سنجشی برای تخمین چربی موجود در بدن بر اساس قد بر حسب متر و وزن بر حسب کیلوگرم هر شخص است. در واقع شناسه فوق درباره بدن هر آقا و خانم بزرگسال صدق می کند.

برای محاسبه بی ام آی بایستی از weight برحسب kg  به مجذور height برحسب(m) استفاده کرده که در آن تنها چربی ها ارزیابی می شوند.

شاخص توده بدنی بیانگر مقدار چربی های موجود در نواحی مختلف بدن است که اشخاص با آگاهی از آن می توانند از موقعیت جسمی بدن خود ذهنیت نسبی داشته باشند و با بالا بودن آن در راستای حفظ سلامتی و معالجه آن، اقدامات لازم را انجام دهند. به این ترتیب چنانچه شاخص توده بدنی:

چنانچه شاخص توده بدنی کمتر از 18.5 باشد

کمتر از 18.5 باشد، فرد با مشکل تقلیل وزن و لاغری همراه است که بهتر است برای رسیدن به وزن نرمال و طبیعی، با کارشناسان تغذیه در ارتباط باشید.

اگر بی ام آی شخص در محدوده (18.5-24.9 kg )قرار داشته باشد، باید گفت وزن در حد نرمال و ایده آل قرار دارد که شخص با انجام تمرینات فیزیکی مناسب، شیوه زندگی سالم و از همه مهمتر حفظ رژیم غذایی، می تواند به حفظ وزن خود در محدوده فوق کمک کند.

شاخص توده بدنی بین (25-29.9 (kg بیانگر اضافه وزن در فرد است که پیروی از یک رژیم غذایی کم کالری تحت نظر مجرب ترین کارشناسان تغذیه می تواند مفید و موثر باشد.

قرار داشتن بی ام آی شخص در محدوده 30-34.9 نشان می دهد که شخص برای پیشگیری از روند اضافه وزن بالا و معالجه اولیه، بایستی تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرد.

Bmi بیش از سی و پنج کیلوگرم بیانگر مرحله بسیار خطرناک در این اندازه گیری است که شخص به چاقی مفرط مبتلا است. ممکن است این شخص از طریق تمرینات فیزیکی و یا رژیم غذایی و مصرف انواع سوپ های چربی سوز قادر به از دست دادن بخشی از اضافه وزن خود نبوده است که در چنین شرایطی، تنها شیوه معالجه انجام جراحی چاقی است.

جراحی چاقی بالن معده 

این جراحی لاغری یکی از مطمئن ترین جراحی های کاهش وزن برای مبتلایان به اضافه وزن بالا است، به این دلیل که بدون هیچ جراحی و یا شکافی در محدوده درمان، این تکنیک درمانی برای فرد مبتلا انجام می شود.

ممکن است در برخی از اشخاص، بدون بیهوشی عمومی جراحی، بادکنک معده توسط جراح متخصص و حاذق در این امر دکتر مهدی سلیمی انجام شود.

این متد جراحی برای اشخاصی که با شاخص توده بدنی بین 27-35 همراه هستند، گزینه درمانی مناسبی است. در واقع بالن معده جزء جراحی های برگشت پذیر به شمار می آید که پس از گذشت شش الی دوازده ماه، بایستی balloon از معده خارج شود.

چنانچه نیاز به ادامه روند کاهش وزن به منظور حفظ سلامتی بدن باشد، دکتر سلیمی جراحی فوق را دوباره تکرار می کند. در این تکنیک، به وسیله لوله ای، از مسیر دهان بادکنکی را به معده وارد می کنند.

سپس آن را با مایع و یا هوا با هدف حس سیری بیشتر در فرد از طریق بالن پر می کنند که این امر به روند کاهش وزن و لاغری کمک بسیار می کند.

این جراحی سبب می گردد که معده جای کمتری برای نگهداری مواد غذایی داشته باشد

در واقع جراحی فوق سبب می گردد که معده جای کمتری برای نگهداری مواد غذایی داشته باشد و با خوردن مقدار کمی از سالم ترین گروه های غذایی، سریع تر نسبت به قبل با احساس سیری همراه شود.

رعایت دستورالعمل های پزشکی در راستای انجام این تکنیک جراحی، سبب تقلیل وزن ده الی سی کیلوگرمی در فرد مبتلا به اضافه وزن بالا می شود.

دکتر مهدی سلیمی فوق تخصص جراحی چاقی و متابولیک، پیش از انجام این متد جراحی، توضیحات لازم را در خصوص مراحل جراحی و اثرات مثبتی که بر کاهش وزن به دنبال دارد، در اختیار شما بیماران محترم قرار می دهد.

مزیت های جراحی چاقی بالن معده

مهمترین موضوع برای افراد مبتلا به اضافه وزن بالا که از طریق مصرف منظم قوی ترین سوپ لاغری نتوانسته اند بخشی از اضافه وزن خود را از دست دهند، مزایای جراحی فوق است.

مزیت های جراحی چاقی بالن معده
مزیت های جراحی چاقی بالن معده

این جراحی لاغری با این که از جمله جراحی های ساده محسوب می شود، در کوتاهترین زمان به پایان می رسد.

یکی از مهمترین مزیت های این تکنیک کاهش وزن این است که بیماران خاص که با مشکلات پزشکی همراه هستند، طبق تجویز دکتر مهدی سلیمی، امکان بهره مندی از مزایای جراحی بالون معده را دارند.

در حقیقت شما نسبت به سایر جراحی های چاقی، هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد که این موضوع برای اغلب افراد مبتلا، امری بسیار مهم تلقی می شود.

برگشت پذیر بودن جراحی بالون معده، عمده ترین مزیت این تکنیک درمانی به شمار می آید که در صورت پشیمانی، امکان خروج آن از معده وجود دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم انواع قوی ترین سوپ لاغری را معرفی کنیم و در خصوص خواص هر یک از آن ها روی روند کاهش وزن، مواردی را متذکر شدیم.

هر چند رعایت این برنامه غذایی چربی سوز، تقلیل وزن قابل توجهی را به دنبال دارد، اما باید گفت که برای بهره مندی از کاهش وزن دائمی و همیشگی، بهتر است تحت نظر دکتر سلیمی به عنوان مجرب ترین جراح متخصص، از جراحی چاقی بالون معده استفاده کنید.

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید