قرص لاغری easy slim

در این مقاله می خواهیم مصرف قرص لاغری easy slim را مورد ارزیابی قرار دهیم. با ما باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

برای تشخیص بهترین و قویترین و جدیدترین قرص لاغری که منجر به چربی سوز در بدن و کاهش اشتها قوی می باشد ضرروی است از صفحه قرص لاغری feel slim دیدن کنید.

یکی از مشکلاتی که امروزه افراد بسیاری به دلیل سبک زندگی نادرست و عدم فعالیت بدنی به اندازه کافی و رژیم غذایی نادرست با آن درگیرند، اضافه وزن و چاقی است. این اضافه وزن می تواند در صورت ادامه داشتن، عوارضی را برای بدن انسان به وجود بیاورند و سلامت وی را با خطراتی مواجه سازند.

قرص لاغری easy slim
قرص لاغری easy slim

به همین دلیل افراد به دنبال راه های مختلفی برای کاهش وزن و به دست آوردن دوباره تناسب اندام هستند و برخی نیز می خواهند بیماری هایی را که بر اثر چاقی به آن دچار شده اند، شامل کلسترول و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و عروقی و غیره را با انجام روش های مختلف و دستیابی به وزن ایده آل بهبود بخشند.

اطلاعات دارویی قرص لاغری easy slim

قرص لاغری easy slim (30عددی) (Easy slim) محصول کشور اسپانیا یک قرص لاغری می باشد.

موجب کم شدن اشتها می شود. اما درصد کاهش وزن با این قرص بسیار کم است.

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

فهرست مطالب:

چاقی و اضافه وزن

بیماری های ناشی از چاقی

بیماری های قلبی و عروقی

دیابت نوع دوم

رفلاکس اسید معده

مشکلات پوستی

مشکلات گوارشی

سرطان ها

مشکلات تنفسی

راه های کاهش وزن

قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim

نحوه عملکرد قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim در بدن

قرص لاغری easy slim

عوارض قرص لاغری easy slim

جراحی لاغری

انواع جراحی های لاغری

نتیجه گیری

روش های مختلفی برای کاهش وزن و رفع چاقی وجود دارد

روش های مختلفی برای کاهش وزن و رفع چاقی وجود دارد. بهترین روش کاهش وزن، تحت نظر متخصص تغذیه بودن و انجام فعالیت های بدنی مناسب برای کاهش وزن است و بعد از آن در صورتی که کاهش وزن میسر نشود یا شخص دارای بیماری هایی باشد که نیاز به کاهش وزن سریع تری داشته و توانایی داشتن فعالیت بدنی را ندارد، جراحی های لاغری به وجود آمده اند که مورد تایید جهانی بوده و تحت شرایط ویژه ای انجام می شود.

در کنار این شیوه ها، برخی شرکت ها از این فرصت استفاده کرده و قرص های لاغری مانند قرص لاغری easy slim را به بازار عرضه کرده اند. برخی از این قرص ها بدون عوارض و معتبر هستند اما برخی نیز مانند قرص لاغری easy slim دارای عوارض بسیار بدی برای بدن انسان بوده و به هیچ وجه نباید مصرف گردد.

در این مقاله هدف معرفی قرص لاغری easy slim و عوارض آن و همچنین معرفی روش های مورد تایید جهانی برای کاهش وزن است.

اگر ساکن شمال هستید برای جراحی لاغری توصیه می کنیم صفحه بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال را مشاهده کنید.

چاقی و اضافه وزن

هنگامی که میزان دریافت کالری و مواد غذایی بیشتر از فعالیت بدنی باشد، چربی ها در بدن بیش از حالت طبیعی تجمع کرده و چاقی صورت می گیرد.

این اتفاق موجب افزایش وزن شخص و کاهش فعالیت های بدنی بیشتر او شده و بیماری هایی مانند بیماری های قلبی و عروقی، کلسترول بالا، فشار خون بالا، دیابت و … می شود و ممکن است بیماری های روانی نیز برای فرد به وجود بیاید.

این چاقی ممکن است بر اثر مصرف داروهایی مانند کورتن که چاق کننده است یا بر اثر عوامل وراثتی و اختلالات غدد درون ریز در بدن نیز به وجود بیاید.

چاقی و اضافه وزن
چاقی و اضافه وزن

امروزه با بیشتر شدن مصرف غذاهای فست فود و کاهش فعالیت های بدنی به علت پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد از تلفن های همراه، چاقی برای عده بسیاری از افراد جامعه اتفاق می افتد و کیفیت عملکرد و زندگی آن ها را کاهش می دهد.

برای حل این معضل ابتدا باید علت به وجود آمدن چاقی را بررسی کنیم و بلافاصله دنبال راه های لاغری مانند مصرف قرص لاغری easy slim که عوارض بسیار خطرناکی برای بدن انسان دارد، نرویم.

مهم است که چاقی به چه علت برای انسان به وجود آمده است

مهم است که چاقی به چه علت برای انسان به وجود آمده است. اگر به علت فعالیت بدنی کم باشد، شخص باید با رژیم غذایی صحیح و فعالیت بدنی لازم، خود را به حالت طبیعی بازگردانده و سپس با انجام فعالیت های بدنی مداوم، تناسب اندام خود را حفظ کند.

اگر به دلیل اختلالات غدد درون ریز و هورمون ها چاقی به وجود آمده باشد، با مراجعه به پزشکان و متخصصان در این زمینه می توان عملکرد آن ها را بهبود بخشید.

بنابراین اولین قدم شناسایی، علت چاقی است. در مرحله بعد باید راه های مختلف کاهش وزن را بررسی کرد که در ادامه آن را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

حال شما را با انواع بیماری های ناشی از چاقی آشنا می سازیم تا اگر در حال اضافه کردن وزن خود هستید، بدانید که سلامت شما در خطر بوده و باید به سرعت به منظور رفع عوارض ناشی از آن نه تنها با مصرف قرص های لاغری به ویژه قرص لاغری easy slim، بلکه به شیوه صحیح بکوشید.

مهم است که چاقی به چه علت برای انسان به وجود آمده است
مهم است که چاقی به چه علت برای انسان به وجود آمده است

بیماری های ناشی از چاقی

اضافه وزن، زمینه به وجود آمدن بیماری ها و مشکلات بسیاری است که در صورت ابتلا به آن ها زندگی شما تحت تاثیر قرار گرفته و از آن رنج خواهید برد. برخی از این بیماری ها در این بخش بیان شده اند. این معضلات عبارتند از:

بیماری های قلبی و عروقی

قلب یکی از مهم ترین اعضای بدن است و به وجود آمدن هر گونه مشکلی در آن به دلیل اصلی ترین عضو گردش خون تاثیر بر تمامی ارگان های بدن خواهد داشت.

هر گونه اختلالی در سیستم قلب و عروق می تواند سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار جدی شده و حتی فرد جان خود را از دست بدهد. هنگامی که وزن فرد بیش از حد نرمال باشد، هر گونه فعالیت وی نیاز به پمپاژ قوی تر خون دارد و همین باعث می شود تا فشار بیشتری به قلب بیاید و بیشتر فعالیت کند.

همچنین جمع شدن چربی در اطراف قلب به علت اضافه وزن می تواند فعالیت های قلب را محدود کرده و به آن فشار وارد کند و با گذشت زمان، آسیب های بسیار جدی به قلب وارد کند.

بیماری های قلبی و عروقی
بیماری های قلبی و عروقی

دیابت نوع دوم

دیابت وجود قند بسیار در خون است که اگر کسی به آن مبتلا شود، تا سالیان سال با آن درگیر خواهد بود. طبق تحقیقات، اکثر افرادی که دیابت نوع دوم را دارند، اضافه وزن دارند.

رفلاکس اسید معده

افراد چاق احساس بالا آمدن اسید معده تا گلو را بسیار احساس می کنند و این مورد نیز از مشکلات ناشی از چاقی است.

مشکلات پوستی

افراد چاق هنگامی که روند چاقی را طی می کنند، به علت کشیدگی پوست ترک هایی روی بدنشان ظاهر می شود و پوست حالت سلولیت پیدا کرده یا افتادگی پیدا می کند و درمان این مشکلات نیز زمان بسیاری را می طلبد.

مشکلات گوارشی

معده از جمله قسمت هایی از بدن است که به اضافه وزن و همچنین پرخوری عکس العمل نشان می دهد که از علائم آن، رفلاکس و سوزش معده می باشد. از دیگر مشکلات گوارشی چرب شدن کبد و تولید سنگ صفرا می باشد که سبب دردهای شدید و عذاب آوری خواهد شد و هزینه های بسیاری برای درمان آن صرف خواهد شد.

مشکلات گوارشی
مشکلات گوارشی

سرطان ها

از شایع ترین بیماری های چاقی، سرطان های مختلف است که بافت های طبیعی در آن دچار جهش شده و سلول ها به طور غیر طبیعی رشد می کنند. از جمله موارد سرطان می توان به سرطان معده، سرطان تخمدان، سرطان پروستات و سرطان کیسه صفرا و سرطان روده و سرطان لوزالمعده و … اشاره کرد.

سرطان از جمله مواردی است که در ایجاد خطر برای جان انسان نقش مهمی ایفا می کند و متاسفانه روز به روز نیز در حال افزایش است. سرطان ها به دیگر اندام های حیاتی بدن و سیستم های مهم بدن مانند سیستم ایمنی آسیب می رساند.

مشکلات تنفسی

افرادی که اضافه وزن دارند، به دلیل حجم زیاد بدنشان نیاز به اکسیژن بیشتری برای زندگی و فعالیت خود دارند. اگر بدن و ریه آن ها توانایی نگهداری حجم هوای مورد نیازشان را نداشته باشد، با تنگی نفس و آسم مواجه می شوند.

بیماری های بسیار دیگری وجود دارند که ممکن است بر اثر چاقی و اضافه وزن برای بدن اتفاق بیفتد. همچنین افسردگی و کاهش اعتماد به نفس، دردهای ناشی از فشار روی استخوان ها و عضلات، مشکلات کلیه، مشکلات مربوط به بارداری مانند تنبلی تخمدان، دیابت، نقرس و غیره نیز ممکن است برای بدن روی دهد که هر کدام مشکلات جدی محسوب می شوند.

تا اینجا با چاقی و بیماری هایی که بر اثر چاقی ممکن است برای شما روی دهد، آشنا شدید. اگر شما دارای اضافه وزن هستید یا از بیماری های ناشی از آن رنج می برید، بهتر است راه های درمان آن را نیز بدانید تا در جهت آن اقدام کنید. البته لازم است بدانید که برخی از این روش ها معتبر بوده و برخی مانند مصرف قرص لاغری easy slim حاوی عوارض بسیاری برای بدن است.

مشکلات تنفسی
مشکلات تنفسی

راه های کاهش وزن

کاهش وزن اضافه از راه های مختلفی قابل انجام است که هر فردی می تواند با توجه به وضعیت خود یکی از این راه ها را انتخاب کند.

برخی از این روش ها مفید و بدون هیچ گونه عوارضی است و برخی از آن ها مورد تایید جهانی قرار گرفته اند اما برخی از آن ها مانند مصرف قرص لاغری easy slim  که موضوع این مقاله است، همراه با عوارض بسیاری است و زندگی و سلامت فرد را به خطر می اندازد.

موثرترین راه ها که معمولا اگر به صورت صحیح انجام شوند، هیچ گونه عوارضی برای فرد به همراه ندارند، انجام ورزش و برنامه های تمرینی و همچنین داشتن یک رژیم درمانی مناسب است.

این دو مورد قبل از هر گونه انجام جراحی لاغری نیز توسط متخصصان این شیوه های تایید شده جهانی بیان می شود. ورزش کردن در کنار کاهش وزن برای سلامتی انسان نیز مفید بوده و از بروز بیماری هایی مانند فشار خون بالا، کلسترول و دیابت و غیره جلوگیری می کند و تناسب اندام فرد را نیز به همراه دارد.

البته انجام آن برای همه افرادی که مشکلات اضافه وزن دارند، توصیه نمی شود. چون ممکن است مشکلاتی مانند ساییدگی مفاصل را به همراه داشته باشد.

ورزش هایی مانند دویدن، کوهنوردی، پیاده روی، دوچرخه سواری و شنا برای کاهش وزن بسیار موثر است.

روش بعدی استفاده از رژیم های غذایی مناسب با شرایط تحت نظر متخصص تغذیه است.

روش بعدی استفاده از رژیم های غذایی مناسب با شرایط تحت نظر متخصص تغذیه است. یک رژیم مناسب باید با توجه به همه شرایط جسمی انسان و بر اساس نتایج آزمایش انسان و … تعیین شود و استفاده از رژیم دیگران، نتیجه دلخواه و تاثیرگذاری را به همراه ندارد و حتی ممکن است افزایش وزن را نیز به همراه داشته باشد و سلامت را به خطر می اندازد.

روش بعدی استفاده از رژیم های غذایی مناسب با شرایط تحت نظر متخصص تغذیه است.
روش بعدی استفاده از رژیم های غذایی مناسب با شرایط تحت نظر متخصص تغذیه است.

روش های بعدی درمان چاقی شامل استفاده از داروهای لاغری مانند قرص لاغری easy slim   است که تحت هیچ گونه شرایطی توصیه نمی شود و مضرات آن در این مقاله بیان خواهد شد و روش آخر، روش های مورد تایید جهانی است که شامل جراحی های لاغری است.

برای آشنایی با قرص های چربی سوز و قرص لاغری  easy slim  و عوارض آن و آشنایی با روش های مورد تایید جهانی برای کاهش وزن، با ما همراه باشید.

قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim

بسیاری از افرادی که دارای اضافه وزن بسیار هستند، معمولا به دلیل عدم توانایی در انجام فعالیت بدنی به دنبال راه های ساده تری برای کاهش وزن می گردند و با خود فکر می کنند که مصرف قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim بهترین راه حل برای کاهش وزن است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله قرص های بعد از عمل اسلیو را مطالعه کنید.

قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim
قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim

این افراد نمی دانند که عوارض این قرص ها و به ویژه قرص لاغری easy slim بیشتر از هر راه دیگری برای کاهش وزن بوده و ممکن است اثرات بسیار منفی را بر بدن انسان گذاشته و حتی موجب مرگ انسان شود.

قرص هایی که برای لاغری استفاده می شوند، بسیار زیادند و شاهد ازدیاد آن ها و برندهای مختلف در این زمینه در اینترنت و صفحات مجازی مختلف و تبلیغات تلویزیونی هستید اما در حقیقت قرص های لاغری که مورد تایید پزشکان و متخصصان به صورت جهانی است، بسیار کم و نایاب است.

اکثر داروهایی که مشاهده می کنید، در سایت ها معرفی شده اند. مانند قرص لاغری easy slim  که غیر علمی بوده و تمامی بررسی های لازم برای مناسب بودن آن صورت نگرفته است و عوارض بسیاری را نیز برای مصرف کنندگان به همراه داشته است.

هیچ کدام از این قرص ها تا زمانی که کالری کم مصرف نکنید، اثری در کاهش وزن شما ندارند

هیچ کدام از این قرص ها تا زمانی که کالری کم مصرف نکنید، اثری در کاهش وزن شما ندارند. هر دارویی که مصرف می کنید، باید با کاهش کالری مصرفی همراه باشد.

وعده هایی که در سایت ها و تبلیغات فروش قرص های لاغری به ویژه قرص لاغری easy slim  می بینید که با مصرف این قرص ها روزانه یا ماهانه وزن بسیاری را کم می کنید؛ یا عملی نیستند یا به شدت برای بدن خطرناکند. زیرا لاغر شدن ناگهانی برای بدن خطراتی را به همراه دارد.

مقدار وزن ایده آل برای کاهش در هفته تقریبا نیم کیلوگرم است و بیشتر از آن ممکن نیست یا اگر باشد، مفید نیست. این مقدار از نظر پزشکی و علمی تعیین شده است.

هیچ کدام از این قرص ها تا زمانی که کالری کم مصرف نکنید، اثری در کاهش وزن شما ندارند
هیچ کدام از این قرص ها تا زمانی که کالری کم مصرف نکنید، اثری در کاهش وزن شما ندارند

برای آشنایی با مکانیزم و شیوه عملکرد قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim ،  در قسمت بعدی، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نحوه عملکرد قرص های چربی سوز و قرص لاغری easy slim در بدن

اکثر قرص های لاغری عملکرد چربی سوزی دارند و از گیاهان یا مواد شیمیایی تشکیل شده اند که دمای بدن و متابولیسم بدن را افزایش می دهند و باعث سوختن کالری بدن می شوند. این قرص ها از محبوبیت بیشتری در بین افرادی که قصد کاهش وزن دارند، برخوردارند. عملکرد این قرص ها در سه بخش قابل بیان است:

سرکوب اشتها:

برخی قرص های لاغری از موادی تشکیل شده اند که انرژی زیادی را در خود دارند و هنگام مصرف، بدن شما احساس می کند که به کالری کمی نیاز دارد و غذای کمتری مصرف می کنید و قرص، باقی کالری را جبران می کند.

مصرف این قرص ها باعث ایجاد تغییرات در میزان هورمون های بدن می شود و میزان هورمون ترشح شده و زمان ترشح آن تغییر می کند که عوارض بسیاری را در بدن به وجود آورده و در انتقال پیام ها و سیگنال های بخش های مختلف بدن به مغز می شود.

مسدود کردن چربی:

نوع دیگری از این قرص ها دارای موادی است که هنگامی که مصرف می شود، مانع از جذب چربی توسط بدن می شود و نه تنها مانع جذب چربی شده، بلکه مانع جذب بسیاری از مواد مفید و مغذی توسط بدن شده و با جدا نگه داشتن چربی باعث دل درد و عوارض دیگر می شود.

پیشنهاد می کنیم از پست رژیم برای وزن 90 کیلو دیدن کنید.

افزایش متابولیسم بدن:

مصرف این نوع از قرص های چربی سوز لاغری باعث سریع تر شکسته شدن مواد غذایی در بدن و آزاد شدن انرژی و افزایش سوخت و ساز بدن می شود. از مواد پایه و اصلی به کار برده شده در این قرص ها کافئین است که هورمونی را در بدن ترشح می کند که باعث هوشیاری و افزایش متابولیسم بدن می شود.

افزایش متابولیسم بدن:
افزایش متابولیسم بدن:

قرص لاغری easy slim

بسیار مشاهده شده افرادی که اضافه وزن دارند، برای رسیدن به وزن ایده آل و کاهش وزن اضافی دست به روش های مختلفی می زنند. عده ای فکر می کنند که می توان به راحتی و به سرعت بدون رعایت هیچ رژیم غذایی و فعالیت بدنی تنها با مصرف قرص های لاغری مانند قرص لاغری easy slim می توانند وزن اضافی خود را کم کنند.

این افراد با این گونه قرص ها آشنا نبوده و بدون اطلاع از عوارض جبران ناپذیر ناشی از مصرف آن که به جز تبلیغات تجاری و سودجویی فایده دیگری ندارد، استفاده می کنند و با تغییرات خودسرانه در رژیم غذایی و بدون توجه به وضعیت سلامتی و شرایط جسمی و بدون مشورت با پزشک متخصص در این زمینه، جان و سلامتی خود را به خطر می اندازند.

یکی از این قرص ها قرص لاغری easy slim است. این قرص ها معمولا بدون تجویز پزشک یا متخصص تغذیه و به صورت خودسرانه استفاده می شوند. قرص لاغری easy slim به عنوان یک قرص چربی سوز معرفی شده است که اشتها را به صفر می رساند.

این قرص از تبدیل قند اضافی بدن به چربی جلوگیری می کند

همچنین طبق ادعای شرکت سازنده قرص لاغری easy slim، این قرص از تبدیل قند اضافی بدن به چربی جلوگیری می کند و نفخ و ورم بدن را نیز کاهش می دهد.

همچنین در مولکول های چربی وارد شده به بدن تغییراتی می دهد تا سریع تر شکسته شوند و انرژی آن در بدن آزاد شود. با به صفر رساندن اشتها توسط قرص لاغری easy slim  بدن مجبور به سوزاندن چربی های قدیمی برای تامین انرژی می شود.

این شرکت برای کسب درآمد بیشتر و فروش بیشتر، چنین ادعاهایی را درباره قرص easy slim داشته است اما این قرص عوارض بسیاری دارد که طبیعتا شرکت سازنده آن که در اسپانیا می باشد و از فروش قرص لاغری easy slim سود می برد

و همچنین افرادی که اقدام به فروش آن در کشورهای دیگر می کنند، این عوارض را بیان نمی کنند و شرح بسیار مختصری از آن به مصرف کنندگان قرص لاغری easy slim می دهند که از دید مصرف کننده قابل چشم پوشی باشد.

طبق گفته سازمان های جهانی، میزان کاهش وزن برای همه افراد در یک هفته نیم کیلوگرم می باشد

طبق گفته سازمان های جهانی، میزان کاهش وزن برای همه افراد در یک هفته نیم کیلوگرم می باشد اما ادعا شده که با مصرف قرص easy slim در ماه می توان بین 5 تا 10 کیلوگرم کاهش وزن داشت که این مورد، طبیعی به نظر نمی رسد و همان طور که پیش از این بیان شد، کاهش وزن شدید بدن می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

ترکیبات این قرص گیاهی طبق مشخصات درج شده روی آن شامل موارد زیر است: ویتامین آ، داروی تنظیم کننده فشار خون، عصاره چای سبز، کاروتین، مغز قهوه سودانی، ریشه گیاهان خوراکی، الیاف سیب زمینی شیرین، زردچوبه و گیاه آلوئه ورا.

تمامی این مواد گیاهی بوده و به نظر می رسد که مصرف قرص لاغری easy slim برای بدن مفید باشد. اما با گذشت زمان متوجه تغییراتی در بدن خود خواهید شد که طبیعی به نظر نمی رسد. این تغییرات به دلیل استفاده دراز مدت از این قرص ها و به گزارش بعضی از مصرف کنندگان وجود مواد مخدری به نام آمفتامین یا شیشه در قرص لاغری easy slim است.

طبق گفته سازمان های جهانی، میزان کاهش وزن برای همه افراد در یک هفته نیم کیلوگرم می باشد
طبق گفته سازمان های جهانی، میزان کاهش وزن برای همه افراد در یک هفته نیم کیلوگرم می باشد

عوارض قرص لاغری easy slim

در ادامه نوشتار، عوارض این قرص لاغری را بیان می کنیم:

وجود آمفتامین:

مهم ترین گزارشی که در مورد عوارض قرص لاغری easy slim بیان شده است، وجود ماده ای به نام آمفتامین در آن است که اصطلاحا شیشه نام دارد و یک ماده مخدر به شدت خطرناک است.

وجود آمفتامین در قرص لاغری easy slim موجب تحریک سیستم عصبی مغز می شود و در دراز مدت اگر تحت مصرف قرار بگیرد، نوعی اعتیاد به مصرف آن در فرد به وجود می آید که این اعتیاد به نفع تولید کنندگان قرص لاغری easy slim است تا فروش بیشتری داشته باشند و سود بیشتری کسب کنند.

متاسفانه این ماده به صورت غیر قانونی در قرص لاغری easy slim به کار رفته و موجب به خطر افتادن سلامتی انسان می شود و همچنین می تواند تمایل انسان به مصرف سایر مخدرها را به همراه داشته باشد.

با مصرف این ماده در مغز شخص مصرف کننده، دوپامین در مقدار زیادی ترشح می شود

با مصرف این ماده در مغز شخص مصرف کننده، دوپامین در مقدار زیادی ترشح می شود و باعث احساس لذت و پر انرژی بودن در شخص می شود و فرد به علت حال خوبی که از مصرف آن کسب می کند، به دنبال استفاده بیشتر از آن است. مصرف قرص easy slim به دلیل وجود این ماده، فشار خون را افزایش می دهد و ضربان قلب افزایش می یابد.

در کنار احساس لذت، فرد دچار لرزش اندام و تاری دید می شود و احساس سردرد نیز به سراغ فرد می آید. افزایش انرژی باعث به وجود آمدن بیش فعالی موقت می شود که  در خواب فرد نیز اختلال ایجاد می شود. همچنین علت استفاده این ماده در قرص لاغری easy slim قابلیت کاهش دادن اشتها توسط آن است.

از دیگر عوارض این ماده موجود در قرص لاغری easy slim می توان سرگیجه، پوسیدگی دندان، رفتارهای آسیب زننده و پرخاشگرایانه، بیماری های قلبی و عروقی مانند ایست قلبی، اختلال در رفتارهای روانی، به وجود آمدن آسیب در ناحیه مغز، مسمومیت و حتی مرگ در صورت مصرف بسیار زیاد را نام برد.

ویتامین آ:

ویتامین آ به تنهایی و در مقدار معین شده برای بدن ضروری و مفید است اما مصرف بیش از حد آن که در قرص لاغری easy slim وجود دارد، ممکن است موجب به وجود آمدن مسمومیت در فرد مصرف کننده شود.

این ویتامین از بدن دفع نمی شود و معمولا در کبد ذخیره می شود و در صورت وجود مقادیر بسیاری از آن در بدن، سرگیجه و درد در ناحیه سر را به همراه داشته و ممکن است حتی منجر به مرگ فرد شود.

عصاره چای سبز:

همان طور که چای سبز دارای فواید بسیاری است، مصرف مداوم آن عوارضی را برای بدن به همراه دارد. برخی از افراد با مصرف عصاره چای سبز به آن حساسیت نشان می دهند و دچار تنگی نفس و گلودرد می شوند.

همچنین عصاره چای سبز موجود در قرص لاغری easy slim ممکن است اختلالاتی را در دستگاه گوارش به وجود آورد و موجب یبوست یا اسهال در بدن فرد مصرف کننده شود و قدرت جذب آهن در دستگاه گوارش را نیز کاهش می دهد که ممکن است فرد با مصرف مداوم قرص لاغری easy slim دچار کم خونی و دیگر بیماری ها شود.

این عصاره حتی کلسیم و روی جذبی را نیز کاهش می دهد. از دیگر عوارض عصاره چای سبز موجود در قرص لاغری easy slim، به وجود آمدن مشکلات روانی و خشونت است. همچنین می تواند موجب از دست دادن آب زیادی از بدن شود که برای سلامتی مضر است.

کاروتین:

این ماده باعث می شود تا مغز دستور شکستن گلوکز و اسیدهای چرب را به بدن بدهد و انرژی فرد با خوردن این ماده که در قرص لاغری easy slim موجود است، افزایش یابد.

اما استفاده از این ماده عوارضی مانند احساس تهوع و استفراغ و اسهال را به همراه دارد. همچنین مصرف این ماده اگر کاهش یابد، موجب بازگشت وزن از دست رفته می شود. به همین دلیل نوعی وابستگی به مصرف مداوم قرص لاغری easy slim برای حفظ تناسب را به همراه دارد.

کاروتین:
کاروتین:

زردچوبه:

مصرف زیاد و مکرر زردچوبه موجب به وجود آمدن مشکلاتی در دستگاه گوارش شده و حالت تهوع و اسهال را برای فرد مصرف کننده قرص لاغری easy slim به همراه دارد.

همچنین موجب التهاب معده به علت گرم کردن آن می شود. همچنین با ترکیب ماده ای از زردچوبه به نان اگزالات با کلسیم بدن می تواند زمینه سنگ کلیه در کلیه ها فراهم شود. همچنین مصرف قرص لاغری easy slim که حاوی زردچوبه است، می تواند جذب آهن را در بدن کم کند که موجب به وجود آمدن بیماری های مرتبط با خون می شود.

آلوئه ورا:

یکی دیگر از ترکیبات موجود در قرص لاغری easy slim آلوئه ورا است که دارای خواص بسیاری است. اما ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشد.

یکی از این عوارض که در سایر ترکیبات قرص لاغری easy slim نیز مشاهده شد، به وجود آمدن مشکلات گوارشی مانند اسهال بر اثر مصرف قرص لاغری easy slim است. مصرف مداوم آن می تواند باعث کم آبی بدن بر اثر اسهال شدن مداوم است.

الیاف سیب زمینی شیرین:

یکی دیگر از ترکیبات قرص لاغری easy slim، الیاف سیب زمینی شیرین است که دارای مقادیر بسیاری پتاسیم است. پتاسیم بسیار زیاد با داروهای قلبی واکنش دارویی نشان می دهد و برای افرادی که مشکلاتی در ناحیه کلیه دارند نیز مضر است.

در مواردی گزارشاتی مبنی بر واکنش های آلرژیک نشان دادن به مصرف سیب زمینی شیرین نیز دریافت شده است. همچنین افرادی که دیابت دارند، نباید از این قرص لاغری easy slim که حاوی الیاف سیب شیرین است، استفاده کنند.

همچنین ماده ای به نام اسید اگزالیک که در این الیاف وجود دارند و در قرص لاغری easy slim نیز موجودند، معمولا در مجاری ادرار رسوب می کنند و مشکلاتی را برای فرد مصرف کننده که به طور مکرر از آن استفاده کرده است، به همراه دارند.

مغز قهوه سودانی:

در کنار خواص این محصول برای بدن، ضررهایی نیز با مصرف مداوم مغز قهوه سودانی که در قرص لاغری easy slim موجود است، وجود دارد. مصرف مداوم این ماده برای قلب ضرر دارد.

کافئینی که در این ماده وجود دارد، اضطراب فرد مصرف کننده را افزایش می دهد و حالت اعتیاد آوری برای بسیاری از افراد دارد که به طور مداوم از آن استفاده می کنند. این ماده میزان ادرار را افزایش داده و حجم آب بدن را کاهش می دهد.

در معده باعث به وجود آمدن اختلالاتی می شود و در صورت عدم مصرف، حالتی روانی و پرخاشگرایانه را به همراه دارند که موجب ایجاد تمایل به مصرف دوباره در فرد مصرف کننده می شود. یکی دیگر از عوارض کافئین، بی خوابی است که به دنبال آن بداخلاقی و عصبانیت نیز در فرد به وجود می آید.

قهوه در قرص لاغری easy slim موجود است، ضربان قلب را افزایش می دهد

همچنین مغز این قهوه که در قرص لاغری easy slim موجود است، ضربان قلب را افزایش می دهد و به دنبال آن فشار خون نیز افزایش می یابد و خطر به وجود آمدن حملات قلبی را افزایش می دهد.

همان طور که بیان شد، در دیدگاه اول به دلیل وجود ترکیبات گیاهی قرص لاغری easy slim ممکن است تصور کنید که مصرف این قرص هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد.

اما همان طور که بیان شد، مصرف مداوم گیاهان دارویی نیز ممکن است سلامت انسان را به خطر می اندازد. به همین دلیل مصرف قرص های لاغری به ویژه قرص لاغری easy slim توسط هیچ پزشک و متخصصی در این امر توصیه نمی شود و اکثر متخصصان این امر، ابتدا روش های ایمنی مانند فعالیت بدنی و داشتن رژیم غذایی تحت نظر متخصص تغذیه را توصیه کرده و در صورت وجود مشکلات، روش هایی را که مورد تایید جهانی قرار گرفته اند و جراحی های لاغری هستند را توصیه می کنند.

در قسمت بعد، برخی از این جراحی های لاغری را به شما معرفی خواهیم کرد که با وجود در دسته جراحی ها قرار گرفتن، عوارض بسیار کمتری را نسبت به قرص لاغری easy slim دارند و نتیجه مطلوب تری را نیز به همراه دارند.

قهوه در قرص لاغری easy slim موجود است، ضربان قلب را افزایش می دهد
قهوه در قرص لاغری easy slim موجود است، ضربان قلب را افزایش می دهد

جراحی لاغری

در کنار راه های درمان چاقی که بعضی مفید و بدون عوارض بوده مانند ورزش کردن و رژیم غذایی درست و روش های نامناسبی مانند مصرف انواع قرص های لاغری مانند قرص لاغری easy slim، روش هایی تحت تاییدیه جهانی قرار گرفته اند تا افرادی که دچار اضافه وزن بسیاری هستند و توانایی انجام فعالیت های بدنی را ندارند و سلامت آن ها در خطر است، از این روش ها استفاده کنند.

این روش ها شامل جراحی های لاغری می شود که با پیشرفت علم روز به روز بر انواع آن ها و موفقیت و تاثیرگذاری آن افزوده شده و مورد استقبال افراد بسیاری که نیازمند راهی برای کاهش وزن هستند، قرار گرفته است.

این جراحی ها انواع مختلفی دارند و با توجه به وضعیت افراد، توسط متخصص جراحی لاغری تعیین می شود. استفاده از این روش ها در صورت لزوم بهتر از مصرف قرص هایی مانند قرص لاغری easy slim است که عوارض بسیاری به دنبال دارد.

افرادی که قصد انجام عمل اسیلو معده در یزد را دارند برای تشخیص بهترین دکتر از صفحه بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنند.

جراحی لاغری
جراحی لاغری

انواع جراحی های لاغری

انواع جراحی های لاغری عبارتند از:

عمل لاغری بای پس معده:

در این روش، جراح بین فاصله مری تا روده شما یک میانبری را به وجود می آورد و حجم معده شما را نیز کاهش می دهد. بر اثر این عمل، فرد حجم معده کمتری داشته و با مصرف غذای اندکی احساس سیری می کند.

از طرفی غذای اضافی مصرف شده از طریق میانبری که به روده زده شده است، به آنجا منتقل شده و بعد از مدتی هضم می شود. در واقع در این عمل معده به دو بخش تقسیم شده و میزان غذایی که در معده می ماند، بسیار کمتر می شود و همین موجب کاهش وزن فرد می شود.

به صورتی که تنها 28 گرم از کل غذای مصرف شده در معده کوچکی که به جا مانده، قرار می گیرد و مصرف بیشتر از این مقدار یا مستقیما به روده منتقل شده یا فرد به دلیل فشاری که در ناحیه معده خود احساس می کند، از خوردن آن امتناع می کند.

تغییراتی که در روده به وجود می آید نیز به این صورت است که روده کوتاه می شود و قسمت ابتدایی روده که وظیفه جذب غذا را بر عهده دارد، از سیستم گوارش فرد حذف می شود و هم جذب کمتری صورت می گیرد و هم مقدار کمتری غذا دریافت می شود.

مراحل انجام این عمل

مراحل انجام این عمل به این صورت است که ابتدا بعد از تشخیص متخصص و انجام آزمایشات لازم و بررسی های کامل و مراجعه به متخصص های دیگر در زمینه بیهوشی و تغذیه و … و تصمیم نهایی گرفتن در رابطه با عمل توسط شما و متخصص جراحی لاغری، وارد اتاق عمل شده و تحت بیهوشی قرار می گیرد.

سپس 4 یا 5 سوراخ کوچک روی شکم شما به وجود می آید. این عمل به روش لاپاروسکوپی انجام می شود و این سوراخ ها برای رساندن تجهیزات و دوربین برای جراحی به داخل حفره شکمی و قسمت معده است.

سپس بخشی از معده که قرار است جدا شود، از بخش دیگر آن که قرار است درون بدن باقی بماند، مشخص شده و با یک دوخت منگنه ای مانند، مرزشان مشخص می شود.

جدا شدن عروق خونی و عصبی

سپس عروق خونی و عصبی آن بخش از معده که معمولا بخش بالایی معده است و قرار است جدا شود، از روی آن قطع شده و با کوتر سوزانده می شود تا خونریزی به حداقل برسد. سپس پایین روده برش داده می شود و قسمت بالای آن به بخش پایین تر آن دوخته می شود.

سپس یک ماده خوراکی از طریق دهان به شما خورانده می شود تا میزان نشتی از معده و روده به بدن بررسی شود و در صورت وجود رفع شده و اگر نشتی وجود نداشت، تجهیزات لاپاراسکوپی خارج شده و برش هایی که روی شکم به وجود آمده است، بخیه زده شده و پانسمان شوند.

عمل بای پس معده فواید بسیار زیادی را داشته و با رعایت رژیم غذایی و داشتن فعالیت بدنی تحت نظر متخصص می توان وزن را کاهش داده و به میزان مطلوب دست یافت.

همچنین بیماری هایی مانند فشار خون بالا، مشکلات تنفسی و دیابت و سایر بیماری ها را از بین برد یا علائم آن را به حداقل رساند. انجام این جراحی لاغری بسیار مناسب تر از مصرف قرص لاغری easy slim است.

زیرا موثر بودن منوط به مصرف یک قرص با عوارضی مانند قرص لاغری easy slim نیست و برای موثر بودن انجام فعالیت های بدنی و داشتن رژیم غذایی، لازم است که این موضوع باعث ترک عادات بد در زندگی می شود و کیفیت زندگی افزایش پیدا می کند.

جدا شدن عروق خونی و عصبی
جدا شدن عروق خونی و عصبی

اسلیو معده:

در این نوع جراحی لاغری، بخش بزرگی از معده جدا شده و تنها 20 درصد آن باقی می ماند. در بخش حذف شده، قسمتی از معده که آنزیم اشتها را تولید می کند نیز حذف می شود و اشتهای انسان کاهش می یابد.

اگر رژیم غذایی و فعالیت بدنی رعایت شود، ممکن است هشتاد درصد وزن اضافی از بین برود. روند کاهش وزن نیز از هنگام انجام عمل به علت حذف قسمت تولید آنزیم مربوط به اشتها شروع می شود.

انجام این عمل که مورد تایید جهانی است و از مصرف قرص هایی مانند قرص لاغری easy slim بسیار بهتر است، به این صورت است که ابتدا چند برش روی شکم ایجاد می شود.

وسایل مربوط به لاپاراسکوپی از طریق این بارش ها به معده رسیده و با گیره، سایر بافت های دور معده کنار زده می شود تا دوربین بهتر معده را نشان دهد. سپس بخشی از معده که قرار است جدا شود، علامت گذاری شده و عروق خونی و عصبی آن جدا می شود تا خونریزی و آسیب به اعصاب به حداقل برسد.

حال مرز بین قسمتی از معده که قرار است باقی بماند و بخشی از آن که قرار است حذف شود، به وسیله دوخت جدا شده و برش زدن صورت می گیرد.

خوراندن مایعی رنگی به بیمار

بعد با خوراندن مایعی رنگی به بیمار، وضعیت نشتی معلوم شده و در نهایت در صورت عدم مشاهده نشتی، لوازم لاپاراسکوپی خارج می شوند و بافت های برش داده شده بخیه خورده و پانسمان می شوند.

شما تا 6 ماه بعد از انجام این عمل می توانید 50 درصد وزن خود را در حالت سلامتی و بدون عارضه قرص های لاغری مانند قرص لاغری easy slim را از بین ببرید و به حالتی ایده آل دست بیابید.

خوراندن مایعی رنگی به بیمار
خوراندن مایعی رنگی به بیمار

میزان برش معده بستگی به میزان کاهش وزن مورد نظر دارد. عمل اسلیو معده در سه حالت اسلیو تنگ، اسلیو گشاد و اسلیو استاندارد انجام می شود که در اسلیو تنگ، 80 درصد معده برداشته می شود.

در اسلیو گشاد، 60 درصد معده و در حالت استاندارد که تمامی پزشکان این مقدار را مد نظر قرار می دهند، 70 درصد از معده حذف شده و تنها 30 درصد آن باقی می ماند و شما به اندازه یک سوم حجم معده برای وارد کردن غذا به آن نیاز دارید و بیشتر از آن نمی توانید غذا بخورید و شاهد کاهش وزن خود خواهید شد.

روده در حین عمل جراحی هیچ تغییری نخواهد کرد. بعد از انجام عمل به علت کاهش حجم معده، میزان غذای مصرفی کاهش می یابد و بدن به این وضعیت عادت می کند و فرد به سرعت روند کاهش وزن را در کنار داشتن فعالیت های بدنی و رژیم غذایی مناسب طی خواهد کرد.

بالن معده:

این عمل یک شیوه خاص برای انجام دارد و مانند سایر عمل های جراحی به شیوه لاپاراسکوپی انجام نمی شود. روش انجام بالن معده آندوسکوپی است. در این عمل، از طریق دهان یک جسم بادکنک مانند را به درون معده می فرستند که معمولا از جنس پلاستیک یا سیلیکون بوده و نسبت به اسید معده مقاوم است.

سپس درون این جسم را با یک مایع مانند آب یا هوا از طریق یک لوله که آن هم از طریق دهان به معده انتقال می یابد،  پر می کنند و سنگینی وزن ناشی از آن باعث می شود تا فرد احساس سنگینی در ناحیه معده کرده و غذای کمتری را مصرف کند.

علت مناسب بودن این عمل این است که هیچ آسیبی به هیچ عضوی از بدن وارد نمی شود و هیچ عضوی تغییر نمی کند و یک جراحی بازگشت پذیر است که فرد در هر زمانی که بخواهد می تواند درخواست خارج کردن آن را داشته باشد.

در حالت عادی این بالن نه ماه تا یک سال در بدن قابلیت نگهداری دارد و بعد از قرار دادن آن، غذای مصرفی کم می شود و در 6 ماه اول شاهد کاهش بیست کیلوگرم وزن در کنار رعایت نکات غذایی و فعالیت بدنی شاهد خواهید بود.

انجام این عمل نیز می تواند بسیاری از بیماری های ناشی از چاقی مانند کلسترول بالا و فشار خون بالا و … را درمان کند و عوارض کمتری را نسبت به مصرف قرص لاغری easy slim خواهد داشت که امکان روی دادن آن ها نیز بسیار اندک است و مربوط به عدم رعایت نکات توسط فرد می شود.

مینی بای پس معده:

اگر به دنبال یک جراحی لاغری مناسب هستید که سرعت روند لاغری آن در صورت تایید امکان انجام آن روی بدن شما توسط متخصص جراح بسیار زیاد است، عمل بای پس معده به شما توصیه می شود. این عمل شامل عمل اسلیو معده به همراه عمل بای پس معده است و در طی انجام آن، یک نقطه اتصال بین معده و روده کوچک به وجود می آید.

این عمل نیز با روش لاپاروسکوپی انجام می شود و چندین برش روی شکم برای انتقال تجهیزات به سمت معده و روده فراهم می شود.

مینی بای پس معده:
مینی بای پس معده:

سپس نواحی مورد نظر روی معده و روده که باید تحت برش قرار بگیرند، مشخص شده و عروق خونی و عصبی آن ها جدا می شوند و بعد معده به دو قسمت تقسیم شده و بخش بیشتر آن برش داده می شود. سپس جراح، انتهای روده را در نظر گرفته و  یک اتصال بین معده و روده کوچک به وجود می آورد و این اتصال محکم می شود تا به راحتی جدا نشود.

نتیجه گیری

امروزه اکثر افرادی که دچار چاقی و اضافه وزن هستند و از آن رنج می برند، یا به دلایل به وجود آمدن بیماری های ناشی از اضافه وزن به دنبال کاهش سریع وزن و به دست آوردن دوباره سلامتی خود هستند، به روش های مختلفی برای لاغری می پردازند.

افراد سودجو نیز از این فرصت نهایت استفاده را کرده و قرص های لاغری مختلفی مانند قرص لاغری easy slim ساخته و به بازار عرضه می کنند. همچنین ممکن است تعداد اندک قرص لاغری معتبری که مورد تایید جهانی نیز قرار گرفته اند را خود به صورت تقلبی تولید و توزیع کنند و جان مصرف کنندگان را به خطر می اندازند.

در اینجا به افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، ابتدا توصیه به انجام فعالیت بدنی زیر نظر یک متخصص در این امر به همراه رژیم درمانی که در آن تمامی شرایط شما لحاظ شده باشد را توصیه می کنیم.

نتیجه گیری
نتیجه گیری

در کنار این دو مورد مهم که تمامی متخصصان معتبر به انجام آن توصیه می کنند، روش های مورد تایید نیز وجود دارند که تاثیر طولانی مدت و موثرتری را در لاغری و کاهش وزن شما داشته و مانند قرص، نیاز به مصرف و انجام دائمی آن نیست و با یک بار انجام آن با رعایت نکات مهم به سرعت به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید.

برای دانستن 9 نکته اساسی در مورد عوارض استفاده از قرص های چاقی صورت توصیه می کنیم صفحه عوارض قرص چاقی صورت را ببینید.

منبع:

w28710

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید