قرص لاغری گلدن لیمب

در این مقاله، به بررسی و معرفی قرص لاغری گلدن لیمب Golden Limb خواهیم پرداخت نکات مصرف آن بویژه موارد منع Golden Limb را توضیح خواهیم داد.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

مقدمه

معمولاً اکثر اشخاصی که به عارضه چاقی و اضافه وزن بالا مبتلا هستند، در پی سریع ترین شیوه ها برای کاهش وزن می باشند. حال به منظور دستیابی به بهترین نتایج، سعی می کنند از ترفندهای متعددی با هدف داشتن وزن طبیعی و نرمال استفاده کنند. اگر مایلید در خصوص قرص لاغری گلدن لیمب توضیحات لازم را کسب کنید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری گلدن لیمب

پیشنهاد می کنیم از پست نظرات مصرف کنندگان قرص اسلیم کوئیک دیدن کنید.

منظور از قرص لاغری

پیش از توضیح در خصوص قرص لاغری Golden Limb، لازم است در مورد مکمل های رژیمی، مواردی را متذکر شویم. در صورتی شخص مجاز به مصرف مکمل های رژیمی است که تنها در برنامه رژیم لاغری خود، قصد افزودن قرص های لاغری را داشته باشد.

به طور کلی افزودن هر دارو تحت نظر پزشک همچون قرص لاغری میسر می باشد که شخص در راستای از دست دادن وزن، مجاز به مصرف آنها است. لازم به توضیح است که تاثیر و هدف کلیه مکمل های رژیمی، به منظور کاهش وزن نیست، بلکه شاید بعضی از قرص ها تامین کننده مواد غذایی مورد نیاز بدن باشند. یکی از مکمل های رژیمی موثر در روند کاهش وزن، قرص لاغری Golden Limb است.

این قرص حاوی مقادیر بسیاری از آمینواسیدها، آنزیم ها، ویتامین، پروتئین و مواد معدنی است. به همین منظور همچون یک مکمل رژیمی محسوب می شود. مصرف قرص لاغری Golden Limb به بهبودی تغذیه شخص کمک بسیار می کند. توصیه می شود مکمل رژیمی فوق تنها با تجویز پزشک معالج مصرف شود و هرگز خودسرانه، آن را در راستای از دست دادن وزن استفاده نکنید.

منظور از قرص لاغری
منظور از قرص لاغری

در حال حاضر قرص های لاغری متعددی با برندهای متفاوت در بازار عرضه می شوند که هر یک از آنها عملکرد خاصی بر بدن دارند و با توجه به ترکیبات موجود در روند لاغری موثر هستند. دقت داشته باشید که تغذیه سالم، خواب کافی و تمرینات فیزیکی مستمر در کنار مصرف قرص لاغری Golden Limb، به داشتن وزن طبیعی و ایده آل، کمک بسیار می کند.

توصیه می کنیم از صفحه عوارض قرص لاغری دیدن کنید.

قرص لاغری گلدن لیمب

از بهترین و موثرترین مکمل های رژیمی حاوی گیاهان دارویی و ساخت کشور Spain که دارای اثربخشی بسیار در کاهش وزن است، قرص لاغری گلدن لیمب  (Golden Limb) می باشد.

گرده زنبور عسل، دانه کاسیا، عصاره پرتقال تلخ و کارنیتین، از ترکیبات موجود در قرص لاغری Golden Limb است که نه تنها بخش بسیاری از ظرفیت معده را پر می کند، بلکه به عنوان یک کاهش دهنده قوی اشتها شناخته می شود.

کلیه محتویات دارویی به کار برده شده در گلدن لیمب، روی بدن عملکردهای متعددی را به دنبال دارد که مهمترین آن، از دست دادن اشتها است. لازم به توضیح است که ساختار چربی سوزی و همچنین افزایش سوخت و ساز بدن سبب گردیده تا با تاثیر بر متابولیسم چربی ها، از روند جذب و گوارش آنها در بدن پیشگیری کند.

قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری گلدن لیمب

به این ترتیب مصرف این قرص به شما کمک می کند تا هیچ نوع مواد غذایی جذب بدن نشود. علاوه بر این که قرص لاغری گلدن لیمب به گوارش چربی های متعدد موجود در بدن کمک می کند که در دریافت محصولات غذایی مفید مورد نیاز بدن موثر است.

تاثیرگذاری اغلب قرص های لاغری، مستلزم پیروی از یک برنامه رژیم غذایی خاص و نیز فعالیت های ورزشی مستمر است؛ اما مهمترین کارکرد این قرص به گونه ای است که شخص به راحتی می تواند با مصرف آن و بدون امور خاصی، به وزن طبیعی و تناسب اندام دست یابد.

بررسی های انجام شده نشان می دهد اشخاصی که از قرص لاغری گلدن لیمب استفاده می کنند، بین سه الی هشت کیلوگرم افت وزن بدون این که ضرری به بدن آنها وارد شود را تجربه خواهند کرد.

مزایای قرص لاغری گلدن لیمب

همان طور که گفتیم، Golden Limb از جمله قرص های کاملاً گیاهی است که بر حسب آزمایشات پزشکی و پژوهشی و طب سنتی در راستای کاهش وزن مفید بوده است.

مزایای قرص لاغری گلدن لیمب
مزایای قرص لاغری گلدن لیمب

تحقیقات لازم در خصوص میزان دوز و ساختار قرص لاغری گلدن لیمب، در رابطه با عملکرد مطلوب آن انجام شده است. به همین منظور سعی داریم در این بخش، به مهمترین مزیت های این قرص بپردازیم که عبارتند از:

مصرف قرص لاغری گلدن لیمب به بهبود دستگاه گوارش فرد، کمک بسیار می کند.

تاثیر ضد سرطانی بودن این قرص سبب گردیده تا از ابتلای شخص به بیماری های خاص جلوگیری شود.

بررسی های انجام شده حاکی از آن است که مصرف این مکمل رژیمی، برای پوست بسیار مفید است.

نه تنها برای قلب مفید است، بلکه در کارکرد کبد نیز موثر واقع می شود.

اثر آنتی اکسیدانی قوی گلدن لیمب یکی از مهمترین مزیت های این مکمل رژیمی محسوب می شود.

اغلب مواد معدنی و ویتامین ها در ترکیبات این قرص موجود است که به پاک سازی بدن کمک می کند.

بیمارانی که بر اثر چاقی، با مشکل پرفشاری خون همراه هستند، مصرف قرص لاغری گلدن لیمب، راهکار مناسبی توصیه می شود.

دیابتی ها برای کنترل میزان سطح گلوکز خون می توانند از این مکمل رژیمی مفید بهره مند شوند.

TG (تری گلیسیرید) و Cholesterol خون با مصرف این قرص، تا حد زیادی کاهش می یابد.

عدم اشتها، یکی از مهمترین مزیت های قرص لاغری گلدن لیمب به شمار می آید.

از جذب چربی های انباشته موجود در بدن به دلیل ترکیبات موجود جلوگیری می کند.

شیوه مصرف قرص لاغری گلدن لیمب

به منظور این که از نتایج مکمل رژیمی فوق در راستای از دست دادن وزن بهره مند شوید، بهتر است که یک عدد از کپسول گلدن لیمب را 30 دقیقه پیش از صبحانه، با یک لیوان آب ولرم میل کنید. امکان افزودن خاکشیر، عسل، آب لیمو و تخم شربتی را به آب خود دارید زیرا به عملکرد بهتر این قرص کمک می کند.

چنانچه شخص، قرص لاغری گلدن لیمب را به شکل ناشتا مصرف کند و اشتهای وی همچنان کم نشده باشد، می تواند دو عدد از این کپسول را در طی روز به منظور اثربخشی بیشتر مصرف کند.

شیوه مصرف قرص لاغری گلدن لیمب
شیوه مصرف قرص لاغری گلدن لیمب
دقت داشته باشید که قرص اول باید به صورت ناشتا و قرص دوم با فاصله زمانی سه الی چهار ساعت استفاده شود

دقت داشته باشید که قرص اول باید به صورت ناشتا و قرص دوم با فاصله زمانی سه الی چهار ساعت استفاده شود. به این ترتیب شرایط بدن به شکلی می شود که شخص به مقدار کم در دیگر وعده های اصلی (ناهار و شام) از گروه های غذایی سالم در راستای کاهش وزن استفاده کند.

برای جلوگیری از استپ وزنی، بهتر است وعده های اصلی غذایی، در زمان مشخص میل شود. توصیه ما به شما این است که در زمان پروسه درمانی با مصرف این قرص، حتماً هر 30 دقیقه، یک لیوان آب بنوشید.

به این دلیل که کارکرد مصرف گلدن لیمب به شکلی است که از طریق تعریق و یا ادرار به دفع چربی های موجود در بدن کمک می کند و بیشتر بودن مقدار آب بدن، اثربخشی قرص لاغری گلدن لیمب را دو چندان خواهد کرد.

چنانچه طبع بدن شما گرم است، توصیه می شود در این بازه زمانی، از مصرف گرمی ها بپرهیزید.
برای تامین ویتامین های ضروری بدن، شما در طی روز مجاز به مصرف سه الی پنج گردو و یا خرما هستید. با هدف راندمان بهتر بدن، شما می توانید همراه با وعده های اصلی غذایی، از سه تا پنج عدد زیتون استفاده کنید.

نکات کلیدی در مصرف قرص لاغری گلدن لیمب

افرادی که با هدف تسریع در روند کاهش وزن و حذف بافت های چربی انباشته در بدن از این مکمل رژیمی در برنامه رژیم لاغری خود استفاده می کنند، بایستی به مواردی که در زیر متذکر می شویم، توجه بسیار داشته باشند که عبارتند از:

صبحانه اصلی ترین وعده غذایی است که شخص در زمان مصرف قرص بایستی این وعده را به طور کامل میل کند.

اشخاصی که با مشکلات اسپاسم معده همراه هستند، بایستی گلدن لیمب را سی دقیقه پیش از صبحانه میل کنند.

مهمترین مورد عدم مصرف این قرص لاغری، در زمان سیکل قاعدگی است.

بانوان شیرده با ممنوعیت مصرف قرص گلدن لیمب همراه هستند.

مصرف ده الی دوازده لیوان آب در طی روز در زمان مصرف مکمل رژیمی فوق، الزامی است.

در انتها متذکر می شویم در زمان استفاده از قرص لاغری فوق، حتماً از مولتی ویتامین های گروه  (B) طبق تجویز پزشک معالج استفاده کنید.

موارد منع مصرف Golden Limb

این گروه از افراد، مجاز به مصرف مکمل رژیمی فوق نیستند:

  1. افراد مبتلا به مشکلات مغزی و همچنین دارای فشار خون، بایستی از دیگر روش های درمانی برای کاهش وزن استفاده کنند.
  2. مبتلایان به مشکلات ریوی و یا کلیوی نمی توانند از مزایای این قرص لاغری بهره مند شوند.
  3. افراد رده سنی بیش از شصت سال و همچنین کمتر از 18 سال می بایست برای پیشگیری از اختلالات مرتبط به اضافه وزن بالا، از سایر شیوه های لاغری بهره مند شوند.
  4. بایستی مصرف قرص لاغری گلدن لیمب از 1 ماه پیش از حاملگی قطع شود.
  5. چنانچه کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی چاقی هستید، بهتر است به منظور نتایج دقیق تر آزمایشات مرتبط، استفاده از مکمل رژیمی فوق را از سی روز پیش از انجام آزمایش متوقف کنید.

نتیجه گیری

در بین تمامی مکمل های رژیمی، قرص لاغری Golden Limb به تقلیل اشتها و فرآیند لاغری در فرد کمک بسیار می کند. بهتر است مصرف این قرص تحت نظر پزشک و با رعایت کلیه دستورالعمل های پزشکی به منظور دستیابی به بهترین نتایج استفاده شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
marzyi
marzyi
8 ماه قبل

من کاری به هیچ برندی ندارم اما میدونم زیاد هم جالب نیست محصولی مثل اسلیم کوئیک که چندین سال توی بازارهست رو با محصول جدیدی که هیچ نام و نشونی نداره مقایسه کنید من الان محصول گلدن لیمب رو دارم اما با این مقایسه که با اسلیم کوئیک خوندم فهمیدم گلدن لیمب هم افتضاح هست

با یک کلیک مشاوره بگیرید