قرص شیرین کننده kruger

در این مقاله، می خواهیم در مورد قرص شیرین کننده kruger با شما صحبت کنیم. پس تا آخر مطلب همراه ما باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

امروزه اشخاص زیادی با معضل چاقی دست و پنجه نرم می کنند. چون چاقی؛ نوعی بیماری به حساب می آید که عوارض خاص خود را نیز به همراه می آورد که خوشایند هیچ کس نمی باشد.

علت چاقی را می توان به سبک زندگی هر فرد نسبت داد، چون در جهان امروزی، زندگی با راحتی و سرعت بیشتری پیش می رود که سبب تغییر سبک زندگی اغلب افراد در این جهان مدرن شده است. تغییرات گفته شده دارای جنبه های گوناگونی می باشند.

مثلا کم تحرکی یکی از علت های مشترک چاقی برای اکثر افراد محسوب می شود؛ اما ماجرا تنها به اینجا ختم نمی شود. چون انجام ندادن فعالیت های بدنی مناسب و پیروی نکردن از رژیم غذایی اصولی، می توانند جزو مواردی باشند که شما را دچار بیماری چاقی نمایند.

استعمال مواد غذایی خیلی شیرین و خیلی چرب نیز می توانند تاثیر زیادی در افزایش وزن شما ایجاد نمایند. اما فقط تغییرات ظاهری و اضافه وزن شما را آزار نمی دهد، بلکه امراض گوناگونی که چاقی با خود به همراه می آورد نیز سبب ناراحتی شما خواهد شد، مانند: دیابت، فشار خون بالا، بیماری های قلبی و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قرص شیرین کننده kruger تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

پیشنهاد می کنیم از پست دیابت شیرین دیدن کنید.

اینفوگرافیک قرص شیرین کننده kruger

این قرص در حقیت همان شکر و قندهای معمولی خودمان می باشد که به صورت شیرین موجود هستند. اما موضوع مهمی که در رابطه با این دارو وجود دارد، این می باشد که در ماده شیرین چیزی با عنوان کالری موجود نیست و بیماران را درگیر اضافه وزن نمی کند، چون در حالی که نوعی ماده شیرین محسوب می شود،  اما به گونه ای ساخته شده است که کمترین کالری در آن وجود ندارد.

اینفوگرافیک قرص شیرین کننده kruger
اینفوگرافیک قرص شیرین کننده kruger

این قرص در اغلب موارد برای کسانی استفاده می شود که می خواهند رعایت یک برنامه غذایی اصولی و سالم را شروع کنند که از کالری پایینی برخوردار باشد.

البته اشخاصی که از بیماری دیابت رنج می برند نیز می توانند از این دارو به خوبی بهره بگیرند، البته در صورتی که پزشک برای چنین افرادی، عدم استفاده از مواد غذایی شیرین را صلاح دیده باشد. قرص شیرین کننده kruger می تواند فواید بسیاری برای بیماران دیابتی ایجاد نماید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله قرص شیرین کننده sussli را مطالعه نمایید.

قرص شیرین کننده kruger چیست؟

این قرص همان طور که از اسمش پیداست، به نوعی یک شیرین کننده فاقد کالری به حساب می آید و می تواند به خوبی انتظارات افراد را برآورده کند. از این قرص می توانید هم برای برنامه غذایی و هم برای کنترل نمودن بیماری دیابت استفاده کنید؛

این ماده شیرین در بازار به شکل قرص عرضه می شود و برندی که آن را فرآوری و تولید می نماید، یک برند آلمانی است. بنابراین از نظر کیفیت در بهترین سطح خود قرار دارد و به نوعی شیرین کننده آلمانی شناخته می شود.

قرص شیرین کننده kruger چیست؟
قرص شیرین کننده kruger چیست؟

همان طور که در مطالب فوق گفتیم، میزان شیرین بودن این قرص نیز شبیه به قند و شکر می باشد ولی به گونه ای ساخته شده است که حتی در پایین ترین حد نیز در آن کالری مشاهده نمی شود. بنابراین می توانید به راحتی این ماده شیرین را به مصرف برسانید، بدون این که نگران افزایش کالری دریافتی خود باشید.

قرص شیرین کننده kruger به چه منظور مصرف می شود و چه کسانی کاندیدای مناسبی برای مصرف آن هستند؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در مورد قرص ها و داروهای این چنینی ذهن افراد را به خود مشغول می کند، کاربرد قرص و کاندیدای مصرف آن می باشد؛ در حالت کلی کسانی که در پی رعایت یک رژیم غذایی اصولی هستند، می توانند از این ماده شیرین کننده به خوبی بهره ببرند، در حالی که ذره ای کالری به بدن خود جذب نخواهند کرد.

معمولا در برنامه های غذایی اصولی، هیچ چیز حذف نمی شود تا به اندازه کافی به بدن افراد، مواد مغذی وارد شود. به همین دلیل، در رژیم غذایی خود به جای مواد غذایی گوناگون که دارای قند و شیرینی هستند، می توانید از این قرص شیرین کننده بهره مند شوید و همزمان از کالری حذف شده آن لذت ببرید. چون مصرف آن اضافه وزن را به دنبال نخواهد داشت؛

قرص شیرین کننده kruger به چه منظور مصرف می شود و چه کسانی کاندیدای مناسبی برای مصرف آن هستند؟
قرص شیرین کننده kruger به چه منظور مصرف می شود و چه کسانی کاندیدای مناسبی برای مصرف آن هستند؟

همچنین با به کارگیری قرص شیرین کننده kruger می توانید به ماده شیرین مورد نظر خود دسترسی کامل داشته باشید، زیرا کسانی که رژیم غذایی را شروع می کنند، بیشتر از هر فرد دیگری به مواد غذایی شیرین تمایل پیدا می کنند.

در ضمن کسانی که هم به دیابت مبتلا هستند و هم اجازه ندارند تا مواد غذایی شیرین را در سبد غذایی خود جای بدهند، می توانند قرص شیرین کننده آلمانی را به عنوان یک جایگزین مناسب استفاده کنند. چون این قرص سبب افزایش سطح قند خون در بدن نیز نمی شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله شیرینی مجاز در رژیم کتوژنیک را مطالعه نمایید.

مواد تشکیل دهنده قرص شیرین کننده kruger چیست و چگونه می توان آن را به مصرف رساند؟

استفاده از این دارو بسیار راحت و بی دردسر است و طرز استفاده خاصی ندارد و غالبا بی ضرر نیز می باشد. می توانید به جای قند در کنار چای از این ماده کمک بگیرید، یعنی قند را حذف کنید و قرص شیرین کننده kruger را با آن جایگزین نمایید.

حتی می توانید در مایعات مختلف، این قرص بی نظیر را حل کنید و به مصرف برسانید، چون از این نظر نیز مشکلی وجود ندارد و قادر خواهید بود تا هر طور که مایلید، از آن بهره مند شوید.

مواد تشکیل دهنده قرص شیرین کننده kruger چیست و چگونه می توان آن را به مصرف رساند؟
مواد تشکیل دهنده قرص شیرین کننده kruger چیست و چگونه می توان آن را به مصرف رساند؟

این قرص را در کنار نوشیدنی های گوناگون می توانید استفاده کنید، اما باید قبل از مصرف، از حل شدن کامل آن در مایعات اطمینان حاصل نمایید.

چون به صورت درسته نمی توانید از این قرص در کنار مایعات بهره ببرید. دمای نوشیدنی ها نیز در حین استفاده از قرص شیرین کننده kruger اهمیت چندانی ندارد؛ زیرا برای نوشیدنی های گرم یا نوشیدنی های سرد، به راحتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

از نظر مصرفی می توانید هر طور که مایل باشید رفتار کنید

بنابراین از نظر مصرفی می توانید هر طور که مایل باشید رفتار کنید، چون این دارو در انواع نوشیدنی های سرد و گرم با طعم های مختلف حتی چای حل می شود و برای شما یک نوشیدنی فاقد کالری را به ارمغان می آورد، پس در خوردن و نوشیدن آن محدودیتی سد راه شما نمی باشد.

همچنین موادی که سبب شیرین شدن این دارو می شوند، در انواع مختلف هستند که در این بخش از مقاله، به دو مورد اساسی آن اشاره می نماییم که عبارتند از: سیکلامات سدیم و سدیم ساخارین.

البته این قرص چندان هم بدون کالری نیست، بلکه مقداری کالری ناچیز در آن به چشم می خورد، اما میزان شایان توجهی نیست؛ یا به عبارتی هر کدام از این قرص ها حدود دو صدم کالری ناچیز را درون خود جای داده اند که زیاد به چشم نمی آید.

دو عامل شیرین کننده ای که نام بردیم، هر دو، کالری قابل توجهی ندارند و در واقع فاقد کالری می باشند، به همین علت، باعث می شوند تا بیماران دیابتی و افراد دیگر دچار افزایش میزان قند خون نشوند.

اگر جزو بیماران دیابتی محسوب می شوید، پیشنهاد می کنیم از قرص شیرین کننده kruger به خوبی بهره ببرید و از آن در رژیم غذایی خود استفاده کنید، چون همان طور که بارها در این مقاله تکرار کردیم، این قرص هیچ گونه کالری چاق کننده ندارد و سطح قند خون شما را تغییر نمی دهد، به همین منظور، بدون نگرانی می توانید از طعم شرین آن لذت ببرید، به ویژه اگر در دسته طرفداران شیرینی جات قرار دارید!

آشنایی با ترکیبات، ساختار و نحوه ارائه قرص شیرین کننده kruger به مصرف کنندگان

در بخش قبلی مقاله نیز بیان کردیم که سایکلامیت سدیم و سدیم ساکارین یا ساخارین از جمله مواد شیرین و تشکیل دهنده این دارو می باشند که در ترکیبات آن به چشم می خورند؛

در ضمن برای این که مقدار اسیدیته ای که در ساختار این قرص وجود دارد، به خوبی تنظیم شود، از عوامل دیگری نیز درون آن استفاده می کنند که لاکتوز و سدیم بی کربنات نام دارند.

در هر کدام از بسته هایی که از این قرص خریداری می کنید، حدود ۱۲۰۰عدد قرص شیرین کننده kruger موجود می باشد و کالری آن ها نیز چندان قابل توجه نیست؛ چون تقریبا برابر است با دو صدم کالری در هر قرص.

آشنایی با ترکیبات، ساختار و نحوه ارائه قرص شیرین کننده kruger به مصرف کنندگان
آشنایی با ترکیبات، ساختار و نحوه ارائه قرص شیرین کننده kruger به مصرف کنندگان

به طور کلی این میزان از کالری خیلی پایین است و برای افزایش وزن، اصولا به حساب نمی آید. پس این قرص برای افراد زیادی کاربردی خواهد بود، مثلا برای کسانی که بیماری دیابت دارند یا کسانی که از یک رژیم غذایی خاص در زمینه لاغری پیروی می کنند، بسیار پر فایده خواهد بود.

لطفا از پست راه درمان دیابت شیرین در کودکان دیدن کنید.

ساختار و گروه های غذایی که قرص شیرین کننده kruger را تشکیل می دهند، به چه صورت هستند؟

همان گونه که می دانید، برای انواع مواد غذایی، برچسب های تغذیه ای استفاده می شود که قرص شیرین کننده kruger نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ پس در ادامه مطلب، به مقدار مواد تشکیل دهنده این دارو در ساختار آن اشاره می کنیم که عبارتند از:

  • در ساختار این قرص هیچ گونه چربی موجود نمی باشد، چون چربی آن برابر با صفر گرم برآورد شده است.
  • در ساختار این دارو، از نمک نیز استفاده شده است که میزان آن حدود دو صدم گرم می باشد.
  • در قرص شیرین کننده kruger از کربوهیدرات نیز بهره گرفته شده است و مقدار آن تقریبا حدود یک و چهار دهم گرم می باشد.
  • در این قرص شیرین کننده که به صورت رژیمی هم می توانید از آن استفاده کنید، برابر با یک دهم گرم پروتئین وجود دارد.
  • میزان انرژی این محصول فوق العاده نیز در حدود سی و یک کیلو کالری محاسبه می شود.
ساختار و گروه های غذایی که قرص شیرین کننده kruger را تشکیل می دهند، به چه صورت هستند؟
ساختار و گروه های غذایی که قرص شیرین کننده kruger را تشکیل می دهند، به چه صورت هستند؟

قبل از خرید قرص شیرین کننده kruger باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟

قبل از این که هر گونه دارویی را خریداری کرده و آن را استفاده کنید، بهتر است به پزشکان متخصص مراجعه کرده و راجع به خرید آن مشورت کنید.

درست است که این محصول تقریبا بی ضرر است و قند و شکری درون آن موجود نیست، بنابراین کالری نیز دارد.

اما در مصرف چنین داروهایی، حتی بی ضررترین آن ها نیز باید احتیاط کنید و در این گونه مواقع، تنها از پزشکان حاذق کمک بگیرید، چون امکان دارد در عین بی ضرری، باز هم از عوارض پنهانی برای بدن شما برخوردار باشد و صدمات گوناگونی را به آن وارد آورد.

زمانی که پزشکان چنین دارویی را برای شما تجویز کردند، باید هنگام خرید به برچسب آن توجه کنید تا از اصل بودن آن مطمئن شوید.

معمولا روی لیبل یا برچسب قرص شیرین کننده kruger مشخصات و ترکیبات دقیق دارو را درج می کنند، البته این مورد روی اغلب داروها ذکر می شود. پس برای مطمئن شدن، بهتر است از یک داروخانه معتبر این قرص آلمانی را به شکل حضوری تهیه نمایید.

مصرف خودسرانه

برخی از افراد برای این که از رژیم غذایی خود قند و شکر را حذف نمایند، به طور خودسرانه این قرص شیرین کننده kruger را خریداری کرده و بی توجه به ضرر و زیان ها، از آن در برنامه غذایی خود استفاده می کنند، البته قرص بی ضرری به حساب می آید، اما قرار نیست هر چیزی که آسیبی به ما وارد نمی کند را بخریم و بدون اطلاع پزشک استفاده نماییم.

به خصوص بانوان که معمولا برای کاهش وزن، همه چیز را می خواهند امتحان کنند و به اصطلاح همه راه ها را تا آخر بروند تا نتیجه مطلوب بگیرند.

اما چنین اقدامی اشتباه است، در نتیجه اگر می خواهید قرص شیرین کننده kruger را در برنامه روزانه خود بگنجانید، باید از متخصص تغذیه کمک بگیرید تا برای شما بازه های زمانی مناسبی را انتخاب کند و دوز مصرفی مخصوص به خودتان را تعیین نماید.

افراد دیابتی نیز در این باره بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنند و سپس اقدام به مصرف این دارو نمایند.

حرف آخر

در این مقاله، در خصوص قرص شیرین کننده kruger به طور کامل با شما صحبت کردیم تا بیشتر با آن آشنا شوید و از ویژگی ها و ساختار این قرص بی نظیر مطلع شوید.

اگر جزو افراد دیابتی هستید، یا قصد گرفتن رژیم را دارید و می خواهید این دارو را نیز امتحان کنید، همان گونه که در بالا بیان کردیم، شایسته است قبل از هر کاری با پزشکان متخصص در این رابطه تبادل نظر داشته باشید و اگر نیازی به استفاده از این دارو داشتید، مصرف آن را شروع کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید