عوارض قرص چاقی صورت

در این مبحث قصد داریم در رابطه با عوارض قرص چاقی صورت برای شما اطلاعاتی داشته باشیم. زیرا برخی از افراد تصور می‌کنند مصرف این دسته از قرص‌ها می‌تواند برای چاقی صورت مؤثر باشد. با ما باشید تا بیشتر در رابطه با این ‌موضوع بدانید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

کاملاً طبیعی است که چاق بودن و توپر صورت یکی از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار بر روی زیبایی صورت افراد علی‌ الخصوص بانوان می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست کم عارضه ترین قرص چربی خون دیدن کنید.

عوارض قرص چاقی صورت
عوارض قرص چاقی صورت

اغلب افراد جامعه علاقه‌مندند که اگر اندام لاغری دارند، صورت توپر و خوش فرمی داشته باشند. به همین دلیل از راهکارهای بسیار متنوعی برای رسیدن به این اهداف خود استفاده نمی‌کنند.

درست است که بسیاری از راهکارهای طبیعی از اهمیت بسیار بالایی برای چاقی صورت برخوردار می‌باشد و می‌توانید با استفاده از آن‌ها نتیجه درستی از چاقی صورت بگیرید.

عوارض قرص چاقی صورت چیست؟

 1. افزایش حجم چربی‌های بدن
 2. ایجاد تورم در بدن
 3. به وجود آمدن پوکی استخوان
 4. به وجود آمدن مشکلات چشمی
 5. تاخیر در رشد کودکان
 6. ایجاد ریزش مو
 7. ایجاد ناراحتی‌هایی کلیوی
 8. افزایش کلسترول و فشار خون
 9. افزایش جوش و آکنه
 10. خطر ابتلا به سرطان پوست
 11. ایجاد اختلال در حافظه

 

مطالبی که در ادامه این مبحث قصد بررسی آن‌ها را داریم، عبارت‌اند از:

اقرص چاقی صورت چیست؟

ترکیبات تشکیل ‌دهنده قرص چاقی صورت

آیا امکان چاقی صورت با قرص های مختلف وجود دارد؟

چه روش‌های مختلفی برای چاقی صورت وجود دارد؟

افزایش اطلاعات و آگاهی برای استفاده از محصولات

فرآیند چاقی صورت با قرص های مختلق چکونه می باشد؟

غیرمجاز بودن قرص‌های چاقی صورت

ادعاهای تولیدکنندگان قرص چاقی صورت

نگرانی‌های موجود برای مصرف قرص چاقی صورت چه مواردی می‌باشد؟

ممنوعیت استفاده از قرص چاقی صورت

بهترین روش چاق شدن صورت با رژیم غذایی

عوارض استفاده از قرص‌های چاقی صورت چه می‌باشد؟

افزایش حجم چربی‌های بدن

ایجاد تورم در بدن

به وجود آمدن پوکی استخوان

به وجود آمدن مشکلات چشمی

تاخیر در رشد کودکان

ایجاد ریزش مو

ایجاد ناراحتی‌هایی کلیوی

افزایش کلسترول و فشار خون

افزایش جوش و آکنه

خطر ابتلا به سرطان پوست

ایجاد اختلال در حافظه

با توجه به عوارض قرص چاقی صورت می‌توان از چه جایگزین‌هایی استفاده کرد؟

استفاده از مواد غذایی برای چاقی صورت

استفاده از ماسک­های مختلف برای چاقی صورت

استفاده از آب برای رسیدن به چاقی صورت

استفاده از ورزش مفید برای چاقی صورت

استفاده از ماساژ درمانی برای چاقی صورت

استفاده از ترفندهای آرایشی برای چاقی صورت

چه موارد پزشکی برای چاقی صورت پیشنهاد می‌شود؟

جمع ‌بندی مطالب

برخی از افراد تصور می‌کنند می‌توانند راه صد ساله را یک شبه بروند

اما برخی از افراد تصور می‌کنند می‌توانند راه صد ساله را یک شبه بروند و از محصولات شیمیایی مختلفی همچون قرص‌های چاقی صورت بهره‌مند می‌شوند. لازم به ذکر است بدانید درست است که تاثیر چاقی صورت با استفاده از مصرف قرص‌ها بسیار زیاد می‌باشد،

اما قطع به ‌یقین مصرف آن‌ها باعث به وجود آمدن عوارض مختلفی بر روی پوست صورت شما خواهد شد که در درازمدت نمایان می‌شوند و امکان دارد زیبایی شما را تحت تاثیر قرار بدهد.

اما برای این ‌که بدانید چه عوارضی در راستای استفاده از این دسته از این قرص‌ها در بدن شما شکل می‌گیرد، باید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با مصرف انواع قرص‌های چاقی صورت داشته باشید.

ما توصیه می‌کنیم هیچ کدام از داروها و قرص‌های مربوط به زیبائی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید

در ابتدای امر ما توصیه می‌کنیم هیچ کدام از داروها و قرص‌های مربوط به زیبائی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید، زیرا وجود عوارض می‌تواند برای شما باعث به وجود آمدن مشکلات و ناگواری‌های بسیار شود.

در صورتی ‌که پزشک مصرف آن‌ها را برای شما تعیین کرده باشد، قادر به استفاده از آن‌ها هستید. هرچند که اگر آگاهی بیشتری در زمینه عوارض قرص چاقی صورت داشته باشید، آن را با احتیاط از آن مصرف خواهید کرد.

ما توصیه می‌کنیم هیچ کدام از داروها و قرص‌های مربوط به زیبائی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید
ما توصیه می‌کنیم هیچ کدام از داروها و قرص‌های مربوط به زیبائی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید

در ادامه این مبحث به‌ طور مفصل قصد داریم در رابطه با عوارض قرص چاقی صورت اطلاعاتی برای شما داشته باشیم. پس با ما همراه باشید تا درک شما از این ‌موضوع افزایش پیدا کند.

قرص چاقی صورت چیست؟

قبل از این‌ که در رابطه با عوارض قرص چاقی صورت بگوییم، در ابتدا باید شناخت از آن داشته باشید تا با آگاهی بیشتر تلاش کنید تا از راهکارهای طبیعی به چاقی صورت دست پیدا کنید.

یکی از محصولات جدیدی که امروز توانسته در بازار به فروش برسد، قرص چاقی می‌باشد که توسط شرکت‌های داروسازی با هدف افزایش حجم صورت تولید و عرضه می‌گردد.

قرص چاقی صورت چیست؟
قرص چاقی صورت چیست؟

ادعای تولیدکنندگان این قرص این است که این محصول می‌تواند در مدت‌ زمان کمی باعث افزایش حجم صورت گردد و در چاقی آن نقش داشته باشد.

البته همان‌طور که می‌دانید عوارض جبران ‌ناپذیری در پس استفاده از این قرص وجود دارد که در ادامه اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ترکیبات تشکیل ‌دهنده قرص چاقی صورت

مهم‌ترین چیزی که در این قرص‌ها مشخص است این است که از اجزاء و ترکیباتی تشکیل ‌شده‌اند که باعث افزایش اشتها می‌گردد و فرد به ‌غیر از این ‌که با افزایش اشتها می‌تواند از چاقی صورت بهره‌مند شود، قطعا دچار چاقی بدن نیز خواهد شد. افزایش جذب مواد غذایی با استفاده از این قرص امکان‌پذیر می‌باشد.

در نهایت اگر شما قصد داشته باشید فقط منطقه خاصی همچون صورت خود را چاق‌تر کنید تا در زیبایی شما تاثیر گذار باشد، استفاده از این قرص‌ها نمی‌تواند راهکار مناسبی برای چاقی صورت و رسیدن به زیبایی بیشتر باشد.

بهتر است برای اهداف خود و دست پیدا کردن به یک صورت چاق از تخصص یک پزشک حاذق بهره‌مند شوید. زیرا مهم‌ترین چیزی که می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد، تغذیه مناسب است و ویتامین‌های و مواد معدنی که از طریق غذاهای روزمره به بدن می‌رسند، بسیار نقش مؤثرتری به نسبت مصرف قرص‌های شیمیایی در چاقی صورت خواهند داشت.

ترکیبات تشکیل ‌دهنده قرص چاقی صورت
ترکیبات تشکیل ‌دهنده قرص چاقی صورت

آیا امکان چاقی صورت با قرص های مختلف وجود دارد؟

با توجه به این ‌که موضوع چاقی صورت برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، به ‌دنبال راه‌حل‌های مختلفی هستند و این سوال در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد که آیا امکان دارد این چاقی صورت با قرص حاصل گردد؟ کاملاً طبیعی است که اغلب افراد جامعه به‌ دنبال راه‌حل‌های موجود برای کاهش وزن و لاغری باشند.

اما همچنان داشتن یک صورت توپر دغدغه اصلی افراد و می‌باشد و کاملاً برعکس موضوع اندام عمل می‌کند. هر چه که صورت پرتر و چاق‌تر داشته باشید، زیبایی ظاهری شما تکمیل می‌گردد.

زیرا یک صورت لاغر باعث زیر سوال بردن تمام زیبایی‌های ظاهری فرد خواهد شد. با توجه به این ‌که اولین چیزی که افراد در مواجهه با فرد دیگری می‌بینند، صورت فرد می‌باشد، چاق شدن صورت به ‌عنوان یک معضل برای همه افراد و هدف مشترک آن‌ها به حساب خواهد آمد.

حال یکی از روش‌های معمول و پرطرف‌دار که در این ‌میان می‌تواند باعث چاقی صورت گردد، مصرف قرص‌های مختلف می‌باشد که بهتر است بگوییم هرکدام از آن‌ها از عوارض خاصی برخوردار می‌باشند. زیرا صورت همانند دیگر نواحی بدن نمی‌باشد و از حساسیت بیشتری برخوردار می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم از سایر مطالب سایت اسلیو سرجری دیدن کنید.

اغلب افراد در زمینه چاقی صورت اطلاعات بسیار کمی دارد دارند

اغلب افراد در زمینه چاقی صورت اطلاعات بسیار کمی دارد دارند و از همین نظر تصور می‌کنند، مصرف قرص‌های متعدد می‌تواند به ‌عنوان یک راه‌حل ساده و آسان و پیش پای افراد باشد تا بتوانند به هدف خود یعنی چاقی صورت دست پیدا کنند.

اما مسئله مهم این است که آیا می‌توان به عملکرد اصلی این قرص‌ها اعتماد کرد و از آن‌ها بهره کافی برد یا این ‌که آیا شرایط چاقی صورت با این قرص‌ها امکان‌پذیر است؟

اگر دغدغه شما در رابطه با زیبایی صورت خود می‌باشد باید بدانید که مصرف این قرص‌ها با عوارض خاصی رو به رو است. پس برای شناخت بیشتر عوارض قرص چاقی صورت در ادامه این مطلب با ما باشید تا بگوییم در صورت مصرف این دسته از قرص‌ها چه مشکلاتی گریبان‌گیر شما خواهد شد.

اغلب افراد در زمینه چاقی صورت اطلاعات بسیار کمی دارد دارند
اغلب افراد در زمینه چاقی صورت اطلاعات بسیار کمی دارد دارند

چه روش‌های مختلفی برای چاقی صورت وجود دارد؟

همان‌طور که گفتیم مسئله چاقی صورت برای افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و هر چه که میزان چاقی مناسبی در صورت شما حاصل گردد، باعث زیباتر شدن و گیرایی بیشتر چهره شما خواهد شد.

البته هدف ما از داشتن صورت چاق چربی‌ها نیستند و فقط هدف ما داشتن یک صورت بدون چربی و غبغب می‌باشد. مسئله افزایش زیبایی با استفاده از صورت چاقی باعث شده‌ است تا افراد زیادی به ‌دنبال راه‌حل‌های مختلف برای چاقی صورت باشند.

هنگامی ‌که توجه و تقاضای جامعه برای رسیدن به این هدف افزایش پیدا می‌کند، طبیعتاً راه‌حل‌های بسیار مختلفی ارائه خواهد شد و برخی از افراد برای رسیدن به یک کسب و‌ کار و تجارت دست به راه‌حل‌های مختلفی برای نیاز مردم جامعه می‌زنند.

عدم آگاهی در زمینه مصرف موارد مختلف

افراد مختلف جامعه به دلیل عدم آگاهی در زمینه مصرف موارد مختلف در تلاشند تا از روش‌های مختلفی استفاده داشته باشند تا به هدف خود در زمینه چاقی صورت برسند و در عوض نیز از زیبایی بالایی برخوردار شوند.

به‌ عنوان نمونه مواردی همچون قرص‌های چاقی صورت، تولید ژل‌ها، روغن‌های مختلف، مکمل‌های غذایی و دیگر موارد از راه‌حل‌هایی می‌باشد که افراد و علاقه‌مند به چاقی بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند. البته به پیشنهاد تولیدکنندگان این دسته از داروها اقدام به مصرف این محصول این موارد خواهند کرد.

حال اگر استفاده از این مراحل بدون مشکل و عوارض باشد و افراد را به هدف خوبی برساند، قطعا پرداخت هزینه‌های مختلف برای دریافت خدماتی همچون مصرف قرص‌های چاقی صورت مشکلی ندارد.

اما موضوعی که باعث نگرانی افراد جامعه خواهد شد، عوارض‌های غیراستاندارد از روش‌های گوناگون همانند چاقی صورت با قرص‌های مختلف می‌باشد.

عدم آگاهی در زمینه مصرف موارد مختلف
عدم آگاهی در زمینه مصرف موارد مختلف

افزایش اطلاعات و آگاهی برای استفاده از محصولات

با توجه به این‌ که امروز مصرف قرص‌ها برای چاقی صورت بسیار زیاد شده‌ است، اغلب افراد علاقمند استفاده از آن‌ها هستند، باید با اطلاعات بیشتری در این زمینه قدم بردارید و هنگامی‌ که به بررسی بیشتر بپردازید.

قطعا در فضای اینترنت، شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای اجتماعی، و مجازی می‌توانید تبلیغات متعددی در زمینه قرص‌های چاقی صورت با نام‌های مختلف دریابید و حتما شما نیز وسوسه خواهید شد که با استفاده از این قرص‌ها به یک هدف خاص در چاقی صورت برسید.

اما مسئله مهم این است که فقط باید این است که تولیدکنندگان و تبلیغ‌کنندگان این دسته از قرص‌ها از مزایا و ویژگی‌های بسیار آن‌ها خواهند گفت. اما فقط می‌توان به مزایا و ویژگی‌های آن‌ها اتکا کرد و تمامی اطلاعات مربوط به این دسته از قرص‌ها را متوجه شد؟

اغلب فروشندگان و تبلیغ‌کنندگان فقط به فکر فروش بیشتر و دریافت سود بیشتر می‌باشند

کاملاً طبیعی است که اغلب فروشندگان و تبلیغ‌کنندگان فقط به فکر فروش بیشتر و دریافت سود بیشتر می‌باشند و مسئله سلامتی شما اهمیت آن‌چنانی برای آن‌ها نخواهد داشت.

هدف آن‌ها از ارائه این دسته از قرص‌ها فقط رسیدن به یک تجارت خوب می‌باشد. بنابراین توصیه ما بر این است که قبل ‌از مصرف هر کدام از راه‌حل‌های موجود برای چاقی صورت علی ‌الخصوص استفاده از قرص‌ها و مواد شیمیایی در این زمینه آگاه شوید و تحقیقات کامل و کلی در این زمینه داشته باشید.

در صورتی ‌که بدون آگاهی در این زمینه اقدام کنید، نه‌ تنها باعث چاقی صورت نخواهید شد، بلکه امکان دارد مشکلات دیگری در کنار این مسئله به بر روی زیبایی صورت شما تاثیرگذار باشد که با عوارض جبران‌ناپذیری هم به وجود آید و نتوانید هیچ‌گاه همانند گذشته به زیبائی قبلی خود دست پیدا کنید.

حال برای درک امر بیشتر عوارض قرص چاقی صورت اطلاعاتی در ادامه این مطلب برای شما خواهیم داشت که با این موارد آشنا شوید.

اغلب فروشندگان و تبلیغ‌کنندگان فقط به فکر فروش بیشتر و دریافت سود بیشتر می‌باشند
اغلب فروشندگان و تبلیغ‌کنندگان فقط به فکر فروش بیشتر و دریافت سود بیشتر می‌باشند

فرآیند چاقی صورت با قرص های مختلف چگونه می باشد؟

قبل از این که بخواهیم در زمینه عوارض قرص چاقی صورت اطلاعاتی برای شما داشته ‌باشیم، باید بگوییم عدم اطلاعات افراد در زمینه عملکرد اعضای مختلف بدن به‌ عنوان یکی از معضلات اصلی شناخته می‌شود.

هنگامی‌که هیچ‌گونه اطلاعاتی در زمینه نحوه برخورد با اندام‌های خود نداشته باشیم، قطعا نمی‌توانیم به اهداف خود برای زیبایی در زمینه هر کدام از نواحی بدن برسیم.

مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود افراد به موارد ساده‌تری روی بیاورند بی‌اطلاعی و تنبلی در زمینه رسیدگی به خود می‌باشد، در نهایت تلاش می‌کنند تا از قرص‌ها به‌ عنوان یک راهکار ساده‌تر برای چاقی صورت استفاده داشته باشند.

تصور برخی از افراد این است که می‌توانند به‌ سادگی روزی چندین قرص استفاده داشته باشند و فقط منتظر نتیجه حاصل ‌شده از چاقی صورت بمانند. اما اگر کمی منطقی‌تر به این‌ موضوع فکر کنید، این سوال در ذهن شما شکل می‌گیرد که آیا این اتفاق امکان‌پذیر می‌باشد؟

برای این‌ که بتوانیم سطح اطلاعات شما در این زمینه را افزایش دهیم یک دسته‌بندی کلی و جامع در زمینه قرص‌های مربوط به چاقی صورت برای شما گرد هم آورده‌ایم تا در ادامه این مطلب با آگاهی بیشتر در این زمینه اقدام کنید.

فرآیند چاقی صورت با قرص های مختلف چگونه می باشد؟
فرآیند چاقی صورت با قرص های مختلف چگونه می باشد؟

غیرمجاز بودن قرص‌های چاقی صورت

کاملاً طبیعی است که اغلب قرص‌های مربوط به چاقی صورت به‌ صورت غیرمجاز مورد استفاده قرار می‌گیرند و تبلیغ آن‌ها کاملاً غیرمجاز می‌باشد.

بنابراین می‌توان از این مسئله دریافت که پایه اصلی مصرف این دسته از قرص‌ها مضر می‌باشد و استفاده از آن‌ها برای هیچ فردی نمی‌تواند نتیجه مسرت‌بخشی را به دنبال داشته باشد.

هنگامی ‌که به جزئیات مربوط به قرص‌های چاق ‌کننده صورت بپردازید، خواهید دریافت که اغلب ترکیباتی که در آن استفاده‌ شده است غالبا یا ترکیبات خانگی یا محصولات کارگاهی غیرمجازی می‌باشند که به هیچ تائیدیه‌ای نرسیده‌اند و فقط با یک برند معروف به فروش می‌رسند.

به‌ مرور می‌توان دریافت که اغلب ترکیبات دارویی که در قرص‌های چاق‌ کننده صورت وجود دارند، به ‌عنوان ترکیبات دارویی ممنوع می‌باشند و از عوارض بسیار بالایی برخوردار می‌باشند.

اما در این ‌راستا امکان دارد برخی از قرص‌های موجود دیگر برای چاقی نیز دیده شوند که به نسبت قرص‌های غیرمجاز از مقبولیت بیشتری برخوردار باشند.

امکان دارد این دسته از قرص‌ها نیز دارای مجوزهای لازم برای فروش داشته باشند

امکان دارد این دسته از قرص‌ها نیز دارای مجوزهای لازم برای فروش داشته باشند و به تأیید سازمان وزارت بهداشت رسیده باشند و با استفاده از برچسب تأییدیه بین عموم مردم توزیع شوند.

اما آیا این سوال در ذهن شما شکل می‌گیرد که وجود این برچسب‌ها و مجوزها می‌تواند به ‌عنوان یک تأییدیه برای مصرف این دسته از قرص‌ها باشد و واقعاً نتیجه کاربردی و اصولی از مصرف آن‌ها می‌توان دریافت طی بررسی‌های مختلف می‌توان دریافت که جواب این مسئله منفی می‌باشد.

زیرا نکات و عوارض بسیار چشمگیری در مصرف قرص‌های چاقی به وجود دارد که عدم استفاده از آن‌ها از فواید بسیار زیادی بیشتر برای شما مفید می‌باشد.

امکان دارد این دسته از قرص‌ها نیز دارای مجوزهای لازم برای فروش داشته باشند
امکان دارد این دسته از قرص‌ها نیز دارای مجوزهای لازم برای فروش داشته باشند

ادعاهای تولیدکنندگان قرص چاقی صورت

تولیدکنندگان و تبلیغ‌کنندگان قرص‌های چاقی صورت ادعا می‌کند که هیچ‌گونه عوارض و نگرانی در پی مصرف این دسته از قرص‌ها وجود ندارد.

در صورتی‌ که عوارض قرص چاقی صورت بسیار مشهود است و در پی استفاده از دوره‌های خاص این قرص می‌توانید با عوارض آن روبرو شوید.

حتی اگر استفاده از قرص‌های چاقی صورت توسط منابع معتبر تایید شده باشد، همچنان امکان دارد عوارض مختلفی را در بدن شما به وجود بیاورد. اغلب تولیدکنندگان این قرص‌ها ادعا می‌کنند که ترکیبات اصلی این قرص فقط پروتئین‌ها ویتامین‌ها هستند.

حتی اگر ادعای آن‌ها در این زمینه درست باشد، استفاده غیرعادی از ویتامین‌ها پروتئین‌ها بدون تجویز پزشک امکان دارد باعث به وجود آمدن عوارض جبران‌ناپذیری گردد که در نهایت به ‌جای این‌که شما را به هدف چاقی صورت برساند، معضلات دیگری را در صورت شما پدیدار خواهد کرد.

در حالت کلی بدن باید بتواند به‌ صورت طبیعی با جذب مواد خوراکی طبیعی و ویتامین‌های موجود در مواد غذایی باعث دفع مواد مضر گردد.

در این‌ صورت فقط می‌توانید نتیجه خوبی از چاقی صورت دریافت کنید و دیگر نگران هیچ‌گونه عوارض به ‌وجود آمده بر اثر قرص مصرف قرص‌های مختلف نباشید.

ادعاهای تولیدکنندگان قرص چاقی صورت
ادعاهای تولیدکنندگان قرص چاقی صورت

نگرانی‌های موجود برای مصرف قرص چاقی صورت چه مواردی می‌باشد؟

درست است که در تمامی مطالب بالا در رابطه با عدم استفاده از قرص چاقی صورت گفتیم، زیرا این مسئله می‌تواند باعث به وجود آمدن نگرانی‌های بسیار و همین‌طور عوارض ناگوار گردد.

طی تحقیقات و بررسی‌های انجام ‌شده نتیجه‌های مختلفی حاصل‌ شده است که مصرف قرص‌های چاق ‌کننده می‌تواند باعث بروز مشکلات مختلف شود.

افرادی که از این‌ دست قرص‌های چاقی استفاده داشته‌اند، به‌ مرور زمان در طی دوره‌های مختلف با عواقب بیش ‌از تصور خود مواجه شده‌اند.

طی بررسی‌ها دریافتیم افراد بسیار زیادی درگیر معضلات پوکی استخوان، مشکلات کلیوی و افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست و، افزایش کلسترول، ریزش بی ‌رویه مو، زیاد شدن جوش و آکنه، فشارخون بالا و دیگر موارد و مبتلا شده‌اند.

بنابراین می‌توان گفت قطعا اگر مصرف این دسته از قرص‌ها باعث رسیدن به یک صورت چاق و توپر شود، نمی‌تواند ارزش این عوارض و آسیب‌ها را بر روی پوست داشته باشد.

توصیه می‌کنیم از عملکردهای بهتری برای چاقی صورت خود استفاده داشته باشید

ما توصیه می‌کنیم از عملکردهای بهتری برای چاقی صورت خود استفاده داشته باشید، اما امکان دارد همواره برخی از افراد به‌ دنبال یک راه‌حل اصولی و حرفه‌ای برای رسیدن به یک صورت چاق و توپر باشند و این سوال در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد

حال که استفاده از راه‌حل‌های شیمیایی همچون مصرف قرص چاقی صورت نمی‌تواند کارساز باشد، چگونه می‌توانیم زیبایی صورت خود را از طریق راه‌حل‌های مختلف داشته باشیم؟ برای این منظور اطلاعاتی در ادامه این زمینه برای شما خواهیم داشت.

توصیه می‌کنیم از عملکردهای بهتری برای چاقی صورت خود استفاده داشته باشید
توصیه می‌کنیم از عملکردهای بهتری برای چاقی صورت خود استفاده داشته باشید

ممنوعیت استفاده از قرص چاقی صورت

در هر صورت مصرف قرص‌های چاقی صورت برای همگان عوارض بسیار زیادی دارد. اما طبق گفته‌های تولیدکنندگان و سازندگان قرص چاقی صورت برخی از افراد قادر به مصرف این قرص نیستند و از ممنوعیت این قرص برخوردار می‌باشند.

برای این‌ که سطح اطلاعات و آگاهی شما را در زمینه استفاده از این قرص افزایش دهیم، خواهیم گفت که چه افرادی به‌هیچ‌وجه شرایط استفاده از این قرص را نخواهند داشت.

 • افراد باردار و شیرده قادر به استفاده از این قرص نیستند.
 • اشخاصی که دچار بیماری دیابت هستند نمی‌توانند از این قرص استفاده کنند.
 • افراد فشار خون بالا یا پایین قادر به مصرف این قرص نیستند.
 • افرادی که دچار بیماری‌های و نارسایی‌های قلبی هستند نمی‌توانند از این قرص استفاده کنند.
 • افراد بالای ۵۰ سال سن قادر به مصرف این قرص نیستند.
 • افراد زیر سن قانونی شرایط استفاده از این قرص را ندارند.
 • افراد مبتلا به ناراحتی‌های مختلف علی‌الخصوص مشکلات گوارشی نمی‌توانند از این قرص استفاده کنند.
ممنوعیت استفاده از قرص چاقی صورت
ممنوعیت استفاده از قرص چاقی صورت

بهترین روش چاق شدن صورت با رژیم غذایی

هیچ‌گاه نباید از خواسته‌های خود دست بکشید و قید زیبایی صورت خود را بزنید. زیرا زیبایی صورت می‌تواند اعتماد به‌ نفس شما را افزایش بدهد و باعث می‌شود همواره احساس خوبی نسبت ‌به خودتان داشته باشید.

پس خواسته خود را کنار نگذارید. بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید و راه‌حل‌های اصلی در زمینه چاقی صورت را پیدا کنید.

مهم‌ترین مسئله‌ای که به عنوان کلید اصلی در زمینه چاقی و لاغری مربوط به بدن یا صورت در نظر گرفته می‌شود، مواردی است که به دستگاه گوارش خواهد رسید. مهم‌ترین نکته استفاده از مواد غذائی که رابطه مستقیمی با دستگاه گوارش دارند، می‌باشد.

در کل عادات های غذایی برای رژیم‌های لاغری و رژیم‌های چاقی که بر روی صورت نیز تاثیر گذار می‌باشند، دارای استاندارد خاصی است که اگر فرد بتواند به‌ خوبی از آن برخوردار شود، بدون این‌ که به دیگر اعضای بدن خود آسیب برساند، از مزیت و ویژگی چاق‌تر شدن صورت بهره‌مند خواهد شد.

شما با مشاهده لیست غذاهای چاق کننده صورت اطلاعات کاملتری را دریافت خواهید نمود.

مصرف مواد مغذی برای چاق‌تر شدن صورت یکی از مهم‌ترین اصول اولیه می‌باشد

در کل مصرف مواد مغذی برای چاق‌تر شدن صورت یکی از مهم‌ترین اصول اولیه می‌باشد. این‌که مواد به ‌اندازه و به ‌صورت طبیعی از طریق رژیم‌های غذایی جذب بدن شوند، بیشترین تاثیر را بر روی چاقی صورت خواهد گذاشت.

به ‌عنوان نمونه اگر این رژیم‌های غذایی را تحت نظر یک متخصص خاص متخصص حرفه‌ای استفاده داشته باشید، ویتامین‌های مختلفی همچون ویتامین ث و ب ویتامین ای به بدن شما خواهد رسید که بر روی چاقی صورت نقش بسیار زیادی خواهد داشت.

توصیه می‌کنیم مصرف قرص‌های چاقی صورت را کنار بگذارید تا از عوارض قرص چاقی صورت درامان باشید و از خوراکی‌های مختلفی که دارای ویتامین‌های متعدد هستند، استفاده داشته باشید.

خوراکی‌هایی همچون اسموتی ها، آجیل، تخم، شیر، آلو، عسل، سیب و آواکادو مهم‌ترین مواد مصرفی شما برای رسیدن به هدفتان در زمینه چاقی صورت می‌باشد. پس بهتر است از وجود آن‌ها غافل نشوید.

مصرف مواد مغذی برای چاق‌تر شدن صورت یکی از مهم‌ترین اصول اولیه می‌باشد
مصرف مواد مغذی برای چاق‌تر شدن صورت یکی از مهم‌ترین اصول اولیه می‌باشد

عوارض استفاده از قرص‌های چاقی صورت چه می‌باشد؟

حتما شما نیز هیچ‌گونه اطلاعاتی در زمینه عوارض قرص چاقی صورت ندارید. به‌ همین دلیل به ‌دنبال استفاده از آن‌ها و رسیدن به یک صورت زیبا می‌باشید.

درست است که راهکارهای این‌چنینی و مصرف قرص‌ها می‌تواند افراد را وسوسه کند تا با سرعت بالاتری به یک صورت چاق و زیبایی منحصر به‌ فرد خود برسند،

اما اگر شناخت بیشتری در زمینه عوارض آن داشته باشید، قطعا از مصرف آن‌ها منصرف خواهید شد و ترجیح می‌دهید از مهارت‌های یک پزشک حاذق در این زمینه بهره‌مند شوید تا بتوانید از راهکارهای اصولی و حرفه‌ای به چاقی صورت دست پیدا کنید تا هیچ‌گاه دچار عوارض قرص چاقی صورت نشوید.

زیرا این محصولات بسیار جدید توسط شرکت‌های داروسازی مختلفی تولید می‌شوند و تبلیغات آن‌ها به‌ حدی چشمگیر است که امکان دارد هر فردی را وسوسه کند. اما بدون‌ شک بعد از گذشت مدت‌زمانی از مصرف آن‌ها پشیمان خواهید شد.

عوارض قرص برای کوچک شدن معده چه مواردی می تواند باشد؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی عنوان مقاله کلیک نمایید.

ترکیباتی که در این نوع قرص‌ها وجود دارد، امکان دارد اشتهای افراد را افزایش دهد

ترکیباتی که در این نوع قرص‌ها وجود دارد، امکان دارد اشتهای افراد را افزایش دهد و همین عامل باعث می‌شود مواد غذایی بیشتری به بدن افراد برسد.

بنابراین مصرف این قرص‌ها برای افرادی که قصد دارند، فقط یک نقطه از بدن خود را همچون صورت چاق کنند، پیشنهاد نمی‌شود و بهتر از هرگز از آن‌ها استفاده نداشته باشید.

اگر بدن شما شرایط کافی برای دریافت مواد غذایی متعدد در طول روز را نداشته باشد، هنگامی‌که از این قرص‌ها مصرف می‌کنید بدن واکنش‌های جبران‌ناپذیری از خود نشان می‌دهد و باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.

نکاتی که در ادامه خواهیم گفت به‌ عنوان مهم‌ترین عوارض مصرف قرص چاقی صورت پدید خواهد آمد که بهتر است در باره آن‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشید.

ترکیباتی که در این نوع قرص‌ها وجود دارد، امکان دارد اشتهای افراد را افزایش دهد
ترکیباتی که در این نوع قرص‌ها وجود دارد، امکان دارد اشتهای افراد را افزایش دهد

افزایش حجم چربی‌های بدن

یکی از مهم‌ترین عوارض قرص چاقی صورت این است که باعث افزایش یافتن حجم چربی‌های بدن می‌باشد. در واقع بدن شروع به ساخت چربی‌های بیشتری خواهد کرد و به دلیل این ‌که این چربی‌ها از طریق راه حل غیر اصولی به بدن رسیده‌اند، امکان دارد با استفاده از راه‌حل‌های مختلف دیگر هرگز از بین نرود.

ترکیبات متعددی در این نوع قرص‌ها صورت گرفته ‌است که بسیار پرقدرت هستند. به ‌همین دلیل باعث ایجاد طرح ایجاد و تشکیل چربی‌های بسیار زیادی در بدن خواهد شد تا بتواند باعث چاقی نواحی صورت گردد. اما بدن شرایط تشخیص افزایش چربی‌ها در نواحی خاص را ندارد و می‌تواند باعث حجم گرفتن در دیگر نواحی نیز شود.

لطفا برای اطلاع دقیق از عوارض قرص لاغری gc آلمانی کلیک کنید.

زیاد شدن چربی‌های موجود در بدن

هنگامی ‌که چربی‌های موجود در بدن بیشتر از حد ممکن شود، مهم‌ترین آسیبی که امکان دارد بر روی یکی از نواحی بدن اتفاق بیفتد کبد می‌باشد و به ‌مرور زمان اختلالات بسیاری در آن به وجود خواهد آورد. به ‌همین دلیل شما باید فورا از راه‌حل‌های درمانی کبد استفاده داشته باشید تا از عوارض قرص چاقی صورت در امان باشید.

زیرا در صورتی‌ که هیچ‌گونه درمانی برای کبد چرب نداشته باشید، بیماری‌های مختلف دیگری در بدن شما حاصل می‌گردد که امکان دارد دچار اختلالات و مشکلات در سیستم کلی و عمومی بدن شود و باعث به خطر افتادن سلامتی شما گردد.

بنابراین مهم است مهم‌ترین عوارض در زمینه مصرف قرص‌های چاقی صورت اختلالات مفیدی است که می‌تواند در عملکردهای مختلف بدن به وجود آورد.

زیاد شدن چربی‌های موجود در بدن
زیاد شدن چربی‌های موجود در بدن

ایجاد تورم در بدن

اگر نیاز دارید سطح اطلاعات خود را در زمینه عوارض قرص چاقی صورت افزایش دهید، باید به این‌ موضوع پی ببرید که مصرف قرص‌های چاقی می‌تواند باعث تورم در ابن بدن افراد گردد و این باعث می‌شود که فرد تصور کند چاق‌تر شده ‌است.

این تورم‌ها در نواحی صورت نیز اتفاق می‌افتد. در واقع یکی از مهم‌ترین عوارض مصرف قرص‌های چاقی صورت افزایش وزن در بدن نیز می‌باشد که باید به این مسئله دقت بسیاری کنید تا برای داشتن صورتی زیبا و پر دچار چاقی اندام و بدن نشوید.

یکی از مهم‌ترین ترکیبات اصلی که در این دسته از قرص‌ها وجود دارد تا بتواند تاثیر مستقیمی بر روی چاقی صورت داشته باشد کورتن می‌باشد. کورتون باعث جذب سدیم بسیار می‌گردد و دفع پتاسیم از بدن را قطع خواهد و پتاسیم موجود در بدن را دفع خواهد کرد.

با توجه به این شرایط است که مصرف بیش ‌از اندازه نمک به‌ مرور زمان در بدن افراد باعث می‌شود تورم در بدن حاصل گردد و به ‌غیر از ناحیه صورت بر روی دیگر اندام‌های بدن نقش داشته باشد.

ایجاد تورم در بدن
ایجاد تورم در بدن

به وجود آمدن پوکی استخوان

در مطلب قبلی که در رابطه با عوارض قرص چاقی صورت گفتی متوجه شدید که یکی از ترکیبات اصلی این قرص کورتون می‌باشد.

به ‌همین دلیل از یکی دیگر از مهم‌ترین عوارضی که می‌تواند برای این قرص‌ها در نظر گرفت این است که میزان بسیار زیادی کورتون به بدن وارد خواهد شد و هنگامی‌که کورتون به بدن وارد می‌شود، باعث جلوگیری از فعالیت‌های سلول‌های اصلی که باعث استخوان ‌سازی در بدن می‌شوند خواهد شد

و همین مسئله باعث می‌شود کلسیمی که در استخوان‌های مختلف بدن وجود دارد، کم‌کم تحلیل برود و باعث می‌شود به ‌مرور زمان پوکی استخوان در بدن فرد شکل بگیرد.

به‌ غیر از این مسئله لازم است بدانید کلسیم بسیاری در روده نیز وجود دارد که استفاده از قرص چاقی صورت می‌تواند باعث عدم جذب کلسیم های موجود در جود روده نیز شود.

پس برای این‌ که از این عارضه در امان باشید، باید بدانید که یکی از مهم‌ترین عوارض قرص چاقی صورت کورتون موجود در آن است بهتر است به‌ جای استفاده از آن از راه‌حل‌های طبیعی‌تر و مصرف مواد غذایی که ویتامین‌های بسیاری به بدن و صورت خواهد رساند بهره ببرید.

با توجه به این‌ که استفاده از این قرص‌ها می‌توانند باعث افزایش کورتون بدن گردد، باید بدانید یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها و قابلیت‌های پروتون این است که باعث جلوگیری از وجود استخوان وجود کلسیم در روده و استخوان شود.

جاری شدن کلسیم در خون

بنابراین کلسیم در خون جاری خواهد شد و این مسئله می‌تواند باعث شود فردی که از قرص چاقی صورت استفاده می‌کند و دچار پوکی استخوان نیز شود.

پس مشخص شد اغلب افرادی که درگیر پوستی استخوان می‌شوند، جذب کلسیم کافی در بدن آن‌ها به‌ خوبی اتفاق نمی‌افتد و به‌ مرور زبان توانستند به این درد دچار شوند. یکی از مهم‌ترین عوامل عدم رسیدن کلسیم به بدن وجود کورتون می‌باشد که به ‌عنوان عوارض قرص چاقی صورت شناخته خواهد شد.

جاری شدن کلسیم در خون
جاری شدن کلسیم در خون

به وجود آمدن مشکلات چشمی

در پی این ‌که بتوانیم درک بیشتری از عوارض قرص چاقی صورت داشته ‌باشیم می‌توانیم به پیدایش مشکلات چشمانی چشمی نیز اشاره کنیم.

زیرا همان‌طور که گفتیم کورتون بسیار زیادی در این قرص‌ها وجود دارد که به ‌مرور باعث آب ‌مروارید در نواحی چشم می‌گردد.

پس بهتر است سطح اطلاعات خود در زمینه کورتون افزایش دهید و بدانید یکی از مهم‌ترین مواد و ترکیبات تشکیل‌دهنده‌ی قرص‌های چاقی صورت دارای معایب بسیار زیادی می‌باشد و نه‌ تنها باعث عدم شکل‌گیری کلسیم در بدن می‌شود، بلکه مشکلات چشمی و آب‌ مروارید را نیز در بدن فرد افزایش خواهد داد.

به وجود آمدن مشکلات چشمی
به وجود آمدن مشکلات چشمی

تاخیر در رشد کودکان

اشتباهات خانواده‌ها می‌تواند آینده فرزندان را به خطر بیندازد. بسیاری از آن‌ها برای این‌ که یک کودک با صورت چاق داشته باشند، عوارض قرص چاقی صورت را نادیده می‌گیرند و به دلیل تبلیغ‌های بی‌شماری که در مکان‌های مختلف از این قرص‌ها شده‌ است، برای فرزندان خود استفاده خواهند داشت.

مسئله مهم این است که بدانید مصرف این دسته از قرص‌ها نه ‌تنها نمی‌تواند در راستای فرم دهی و چاقی صورت کودکان شما تاثیر داشته باشد، بلکه باعث ضعیف‌تر شدن بدن آن‌ها به نسبت گذشته خواهد شد.

به ‌مرور زمان با مصرف این قرص‌ها می‌توان دریافت که بدن فرد دیگر توانایی مقاومت با هر بیماری را نخواهد داشت و با سرعت بالاتری بیمار خواهد شد. بنابراین رشد کودکان بسیار دشوار صورت می‌گیرد و امکان دارد ذهن، قطر، و دیگر نواحی بدن آن‌ها به‌ خوبی رشد نداشته باشد.

پس توصیه می‌کنیم حتما قبل‌ از این ‌که از هرگونه قرص شیمیایی استفاده داشته باشید، مراقب عوارض آن باشید و به‌هیچ‌وجه آن را برای کودکان و نوجوان خود تجویز نکنید.

مصرف بیش ‌از اندازه این قرص‌ها خطرات بسیار زیادی را به دنبال دارد و می‌تواند باعث عوارض جبران‌ناپذیری گردد. اگر قصد دارید یک کودک با صورت چاق داشته باشید بهتر است از راهکارهای طبیعی و مناسب‌تری همچون بهره‌گیری از مواد غذایی طبیعی استفاده داشته باشید تا به نتایج خوبی بدون هیچ‌گونه عوارض دست پیدا کنید.

تاخیر در رشد کودکان
تاخیر در رشد کودکان

ایجاد ریزش مو

طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌ها دریافتیم یکی از مهم‌ترین عوارضی که امکان دارد بر اثر مصرف بی‌اندازه و سر خود قرص چاقی صورت بگیرد، ریزش مو می‌باشد.

زیرا در این دسته از قرص‌ها ویتامین‌های مختلف و چربی‌های متعددی وجود دارد که شرایط استفاده از آن‌ها می‌تواند با بدن بسیاری از افراد سازگار نباشد و باعث ریزش مو گردد.

اما اگر به بررسی بیشتر در رابطه با انواع قرص‌های چاقی بپردازید، قطعا خواهید دید که در دستورالعمل آن‌ها یکی از عوارض آن‌ها را و ریزش مو شناخته می‌شود. در صورتی ‌که با مصرف این دسته از قرص‌ها دچار ریزش مو شوید حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

زیرا عدم استفاده درست از این دسته از قرص‌ها و برای تاثیر سریع‌تر باعث می‌شود، برخی اختلالات در فولیکول‌های مو به وجود بیاید. زیرا استفاده‌ی بی‌رویه آن‌ها رابطه مستقیم با ریزش مو دارد و می‌تواند در این مواقع بسیار نگران‌کننده باشد.

در واقع در هنگام استفاده از قرص‌های چاقی به‌ جای این ‌که بتوانید به پر شدن صورت خود کمک کنید، از عوارض مختلف دیگری همچون ریزش مو بهره‌مند می‌شوید. بنابراین مصرف این دسته از قرص هیچ ارزشی نخواهد داشت.

ایجاد ریزش مو
ایجاد ریزش مو

ایجاد ناراحتی‌هایی کلیوی

یکی دیگر از عوارض قرص چاقی صورت به وجود آمدن ناراحتی‌های کلیه و درد در نواحی مفاصل می‌باشد و هنوز دلیل اصلی به وجود آمدن این دسته از مسائل مشخص نشده ‌است.

اما طبق آمار افرادی که از این ‌دست قرص‌ها استفاده کرده‌اند به ‌وضوح ناراحتی‌های کلیوی مشاهده‌ شده است و بسیاری از آن‌ها دچار درد در نواحی مفاصل شده‌اند.

زیرا امکان دارد مصرف این دسته از قرص و با برخی داروها و مواد غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید تطابق نداشته باشد و باعث به وجود آمدن اختلال در سیستم ایمنی بدن شما گردد.

بنابراین حتما بهتر است از راهکارهای استفاده داشته باشید که هیچ‌گونه عوارض نگران‌ کننده‌ای برای چاقی صورت دربر نداشته باشد و بتوانید به مرور از آن نتیجه بگیرید.

ایجاد ناراحتی‌هایی کلیوی
ایجاد ناراحتی‌هایی کلیوی

افزایش کلسترول و فشار خون

مصرف قرص‌های چاقی صورت برای این ‌که بتوانند نه ‌تنها نتیجه ‌بخش و اثربخش باشند، دارای میزان زیادی چربی و یا ویتامین‌های مختلف دیگر می‌باشد که امکان دارد این شرایط با بدن بسیاری از افراد سازگار نباشد و باعث افزایش کلسترول و همین‌طور بالا رفتن فشار خون گردد.

در واقع شما به‌ جای این ‌که به چاقی صورت دست پیدا کنید، با مصرف این دسته از قرص‌ها علی‌الخصوص بدون تجویز پزشک به‌ مرور دچار افزایش کلسترول و فشارخون بالا خواهید شد.

طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌ها بیماری‌ها که به‌ عنوان عوارض قرص چاقی صورت شناخته می‌شوند، بسیار سخت‌تر از شرایط عادی در قابل‌کنترل می‌باشند و امکان دارد فرد تا آخر عمر خود دچار این مشکلات شود و همچنان با آن‌ها دست‌ و پنجه نرم کند. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما از راهکارهای طبیعی‌تر برای رسیدن به یک صورت چاق بهره‌مند شوید.

افزایش کلسترول و فشار خون
افزایش کلسترول و فشار خون

افزایش جوش و آکنه

تأثیرات هورمونی نیز با استفاده از مصرف قرص‌های چاقی صورت در پوست اتفاق خواهد افتاد. زیرا همان‌طور که گفتیم مواد معدنی و ترکیبات مختلفی در این قرص‌ها وجود دارد که به گفته‌ی سازندگان و تولیدکنندگان آن باعث افزایش حجم صورت خواهد شد.

اما امکان دارد برخی از عوارض آن به ‌عنوان جوش و آکنه در صورت پدید آید که باید زمان دیگری را صرف از بین  بردن این دسته از جوش‌ها و آکنه کنید و امکان دارد جای جوش در صورت شما باقی بماند.

افزایش جوش و آکنه
افزایش جوش و آکنه

خطر ابتلا به سرطان پوست

همان‌طور که مشخص است ترکیبات موجود در قرص‌های چاقی صورت شیمیایی می‌باشند. ترکیبات شیمیایی عوارض متعددی به ‌همراه دارند که امکان دارد بروز این عوارض برای برخی از افراد به‌ صورت سرطان پوست باشد. بنابراین شما نمی‌توانید ریسک مصرف این دسته از قرص‌ها را بپذیرید.

زیرا خطر ابتلا به سرطان پوست در ازای مصرف آن‌ها وجود دارد. توصیه ما این است که از راهکارهای طبیعی تری که به ‌تدریج می‌توانند در چاقی صورت نقش داشته باشند، استفاده کنید.

مصرف خوراکی‌ها و مواد غذایی که از ترکیبات مقوی تشکیل‌ شده‌اند، تأثیر بیشتری برای چاقی صورت خواهد داشت و باعث عدم شکل‌گیری عوارض قرص چاقی صورت خواهد شد.

ایجاد اختلال در حافظه

متوجه شدیم که یکی از مهم‌ترین اجزای قرص چاقی صورت کورتون می‌باشد. وجود کورتون می‌تواند باعث به وجود آمدن اختلال در فعالیت‌های مربوط به یادگیری و استعدادهای ذهنی افراد شود. اغلب افرادی که از این‌دست قرص‌ها استفاده خواهند داشت، دچار اختلالات حافظه نیز خواهند شد.

اگر هیچ‌گونه اطلاعی در زمینه عوارض این قرص ندارید باید از خوردن آن پرهیز کنید و فقط تحت نظر یک پزشک حاذق از شرایط چاقی صورت بهره‌مند شوید.

نباید این‌ موضوع را از خاطر ببرید که راهکارهای سالم‌تر و منطقی‌تری برای داشتن یک صورت زیبا وجود دارد. برای بهره‌مند شدن از این راهکارها می‌توانید از یک رژیم غذایی مفید استفاده داشته باشید تا در عوارض قرص چاقی صورت در امان باشید.

ایجاد اختلال در حافظه
ایجاد اختلال در حافظه

با توجه به عوارض قرص چاقی صورت می‌توان از چه جایگزین‌هایی استفاده کرد؟

همان‌طور که دریافتی عوارض بسیار زیادی در پس استفاده از قرص‌های چاقی صورت مشاهده می‌شود و اغلب آن‌ها وظیفه افزایش اشتها برای چاقی کل اعضای بدن را دارند و امکان دارد عوارضی همچون نکات ذکر شده را حاصل کنند.

بنابراین بهتر است بدانیم اصولاً افزایش حجم صورت با استفاده از قرص‌ها باعث نامتناسب شدن اندام شما می‌گردد و همین‌طور می‌تواند باعث افزایش یافتن آب و چربی موجود در بدن شما در شود.

در نهایت اگر در مدت ‌زمان کوتاهی مصرف این قرص‌ها را قطع کنید، قطعا اثرات آن در کمترین زمان ممکن از بین می‌رود، اما عوارض آن همچنان پابرجا باقی خواهد ماند.

پس توصیه ما این است که به ‌جای استفاده از قرص‌های متنوع برای چاقی صورت و روبرو شدن با عوارض آن‌ها از راهکارهایی همچون تغذیه‌ای مناسب به ‌عنوان جایگزین چاقی صورت استفاده داشته باشید.

زیرا یکی از مشکلات مهم افراد در زمینه زیبایی صورت می‌باشد که شیوه‌های مختلف درمانی برای آن وجود دارد. روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم می‌تواند به ‌عنوان راهکارهای اصولی برای چاقی صورت شمرده می‌شوند و نتایج شگفت‌انگیزی را در بر خواهند داشت.

با توجه به عوارض قرص چاقی صورت می‌توان از چه جایگزین‌هایی استفاده کرد؟
با توجه به عوارض قرص چاقی صورت می‌توان از چه جایگزین‌هایی استفاده کرد؟

با استفاده از این راهکارها می‌توانید از عوارض قرص چاقی صورت در امان باشید. پس این دسته از موارد را جدی بدانید.

استفاده از مواد غذایی برای چاقی صورت

مواد غذایی که میتوانند به چاقی صورت کمک کنند به شرح زیر می باشند.

مصرف سیب برای چاقی صورت

همان‌طور که می‌دانید تغذیه یکی از مهم‌ترین موارد برای چاقی صورت و می‌باشد، استفاده از میوه‌های متنوع می‌تواند مواد مغذی و ویتامین‌های بی‌شماری را به بدن برساند.

اغلب ویتامین‌های موجود در سیب برای سلامتی پوست بسیار مفید می‌باشد. زیرا میزان زیادی آنتی‌ اکسیدان، ویتامین ب، ویتامین ۳ث، ویتامین آ و دیگر املاحی که برای بدن و پوست مهم و ضروری می‌باشد، در سیب انباشته‌ شده است و می‌تواند نقش بسیار مهمی را در زمینه چاقی صورت ایفا کند.

در نتیجه اگر می‌خواهید بدون هیچ‌گونه عوارض از چاقی صورت بهره‌مند شوید، می‌توانید به‌ صورت موضعی یا خوراکی از میوه سیب بهره‌مند شوید تا ویتامین‌های موجود آن بر روی پوست صورت تاثیرگذار باشد و بتوانید به هدف خود یعنی چاقی صورت دست پیدا کنید.

مهم‌ترین مسئله این است که مصرف سیب به تعداد بسیار بالا هم برای چاقی صورت مفید است و هیچ‌گونه عوارضی را در بر نخواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله ویتامین چاق کننده صورت را مطالعه کنید.

مصرف شیر برای چاقی صورت

شیر از خواص بسیار زیادی بهره‌مند است، اما یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند افراد را به اهداف چاقی صورت برساند، مصرف شیر به‌ صورت روزانه می‌باشد.

زیرا دارای کلسیم کافی و دیگر ترکیبات مفیدی است که تمامی آن‌ها بر روی چاقی صورت نقش مهمی دارند و می‌توانند اثربخش واقع شوند.

البته اگر بتوانید شیر را با مواردی همچون عسل، پسته، برنج، بادام و دیگر موارد ترکیب کنید این راه‌حل‌ها به ‌عنوان ساده‌ترین روش برای چاقی صورت بدون هیچ‌گونه عوارض شمرده خواهد شد و ویتامین‌های بسیار متعددی را به بدن و صورت خواهد رساند.

مصرف شیر برای چاقی صورت
مصرف شیر برای چاقی صورت

مصرف شیر خشک برای چاقی صورت

یک ماده‌ی مغذی دیگر که از طریق تغییر سبک زندگی و رژیم‌های غذایی می‌تواند باعث رساندن فواید و ویتامین‌های بسیار زیادی به بدن شود، مصرف شیرخشک می‌باشد.

شیرخشک‌های پرچرب که محلول در آب غلیظ می‌شوند و یا این ‌که به ‌صورت تکی خورده شوند، تاثیر بسیار زیادی برای چاقی صورت خواهند داشت.

شیرخشک هایی همانند ۲ عسلی، نان ولی نان و دیگر موارد به ‌عنوان مهم‌ترین مکمل‌های موجود برای افزایش وزن و چاق کنندگی صورت شمرده می‌شوند و بدون هیچ‌گونه عوارض می‌توانند در چاقی صورت نقش داشته باشند.

مهم‌ترین چیزی که در مصرف شیرخشک باعث افزایش حجم صورت خواهد شد، وجود املاح معدنی و ویتامین‌های متعدد می‌باشد. این املاح و ویتامین‌ها سبب می‌شود سوخت ‌و ساز قند خون در بدن افزایش پیدا کند و عامل مؤثری برای تبدیل شدن چربی به انرژی می‌باشد.

در واقع باعث می‌شود فرد تحریک به دریافت انرژی بیشتر گردد و به ‌مرور نقش مؤثری بر روی دیگر اندام‌های بدن علی‌الخصوص چاقی در نواحی صورت بدون هیچ‌گونه عوارض خواهد داشت.

مصرف شیر خشک برای چاقی صورت
مصرف شیر خشک برای چاقی صورت

مصرف خیار برای چاقی صورت

همان‌طور که در مطالب بالا دریافتید قرص‌های چاقی صورت مصرف بسیار ساده‌ای دارند. اما عوارض قرص چاقی صورت به‌ حدی بسیار زیاد و نگران ‌کننده می‌باشد که بهتر است از راه‌حل‌های اصولی‌تر استفاده کنید تا به ‌تدریج به چاقی صورت دست پیدا کنید.

خیار یکی از مهم‌ترین مواد اثرپذیر برای چاقی صورت می‌باشد. زیرا میزان زیادی آب فراوان در این میوه وجود دارد و طبقه‌بندی یا آن براساس آب است.

بنابراین مصرف آن در طول روزمره باعث آب‌رسانی و لطافت پوست خواهد شد. اما اگر به‌ غیر از مصرف خوراکی از مصرف موضعی آن نیز استفاده داشته باشید، آب میان بافتی پوست صورت شما افزایش پیدا می‌کند و باعث می‌شود صورت شما شاداب‌تر و پرحجم‌تر به نسبت گذشته دیده شود.

بنابراین مصرف خیار بسیار پراهمیت شمرده می‌شود و با استفاده از آن بدون وجود هیچ‌گونه عوارض می‌توانید از چاقی صورت برخوردار شوید.

مصرف خیار برای چاقی صورت
مصرف خیار برای چاقی صورت

مصرف گلابی برای چاقی صورت

یکی دیگر از میوه‌های پرآبی که می‌تواند سبب بیشتر شدن آب میان بافتی پوست گردد، گلابی می‌باشد و برای افزایش حجم پوست صورت نقش بسیار مهمی دارد. مسئله مهمی که باید رعایت کنید تا از راهکارهای اصولی به چاقی صورت برسید، مرطوب نمودن پوست صورت می‌باشد.

زیرا می‌تواند نقش بسیار بالایی را در رسیدن به هدف شما داشته باشد. استفاده از گلاب به‌ صورت خوراکی می‌تواند باعث شادابی و تازگی پوست شما گردد و در صورت تمایل می‌توانید از پوست آن بر روی صورت خود استفاده داشته باشید.

مصرف روغن زیتون برای چاقی صورت

میزان زیادی اسیدهای چرب مفید در روغن زیتون وجود دارد که به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین مواد برای چاقی صورت و بدن می‌باشد و استفاده از روغن زیتون خوراکی و همین‌طور موزه‌ای در رسیدن به هدف چاقی صورت مؤثر واقع می‌شود و می‌تواند اثرات چشمگیری برای افزایش شفافیت پوست داشته باشد.

مهم‌تر از همه این ‌که هیچ‌گونه عوارضی در صورت مصرف روغن زیتون مشاهده نمی‌گردد و به‌ جای استفاده از قرص‌های شیمیایی برای چاقی می‌توانید از فواید آن بهره‌مند شوید.

مصرف روغن زیتون برای چاقی صورت
مصرف روغن زیتون برای چاقی صورت

مصرف مرکبات برای چاقی صورت

مرکبات میزان زیادی ویتامین ث در خود جای داده‌اند و ویتامین‌ث می‌تواند باعث افزایش یافتن میزان ساخت پروتئین‌های پوستی گردد. پروتئین‌های پوستی همچون کلاژن و الاستین با مصرف مرکبات افزایش پیدا می‌کند و به‌ همین دلیل قابلیت ارتجاعی پوست بهبود بخشیده می‌شود.

به‌ غیر از این ‌که تاثیر بسزایی بر روی چاقی صورت خواهد داشت، می‌تواند بر روی جوان‌سازی پوست نیز مؤثر واقع شود و با استفاده از آن می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برای چاقی صورت دست پیدا کنید.

مصرف جوانه گندم برای چاقی صورت

در جوانه گندم میزان زیادی ویتامین ث ویتامین بی ‌وجود دارد که می‌تواند باعث آب‌رسانی به بدن گردد و آب میان بافتی پوست را افزایش افزایش می‌دهد. بنابراین توصیه بسیاری از پزشکان برای حجم گرفتن پوست صورت استفاده از پودر جوانه گندم به‌ همراه ماست و بعد از غذا می‌باشد.

همین‌طور می‌توانید آن را بر روی پوست صورت استفاده کنید تا نتیجه اثربخشی دریافت کنید. مهم‌تر از همه این ‌که مصرف این دسته از موارد هیچ‌گونه عوارضی را در برنخواهد داشت و از راهکارهای طبیعی به حجم دلخواه صورت رسیده‌اید.

مصرف جوانه گندم برای چاقی صورت
مصرف جوانه گندم برای چاقی صورت

مصرف سیب‌زمینی برای چاقی صورت

ترکیبات آنتی ‌اکسیدانی فراوانی در سیب ‌زمینی وجود دارد. به ‌غیر از آن آب بسیار در سیب ‌زمینی وجود دارد که ویتامین‌هایی همچون ویتامین ب ۶ و ب3 می‌تواند در مدت ‌زمان ۲ هفته مصرف سیب‌ زمینی به بدن و صورت شما برسد. بنابراین در پرتر نشان‌دادن صورت بسیار زیادی ایفا خواهد کرد و با مصرف آن می‌توانید تغییرات چشمگیری را مشاهده کنید.

استفاده از ماسک­های مختلف برای چاقی صورت

مصرف ماسک‌ها نیز در چاقی صورت بسیار تاثیر گذار می‌باشد و بدون هیچ‌گونه عوارض می‌تواند کاربرد بالایی برخوردار باشد. حال به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

ماسک آلوئه ورا

استفاده از ماسک و ژل آلوئه ورا کمک می‌کند تا به چاقی صورت بدون هیچ‌گونه عوارض دست پیدا کنید. حرکات چرخشی و آرام با استفاده از ژل آلوئه ورا نیم ‌ساعت قبل‌از حمام بسیار نتیجه ‌بخش می‌باشد. استفاده از این گیاه خاص می‌تواند خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش دهد و تأثیر بسزایی بر روی بروز چاقی صورت خواهد داشت.

ماسک آلوئه ورا
ماسک آلوئه ورا

ماسک کره درخت قلم

ترکیب کردن شکر و کره درخت قلم یک تأثیر بسیار خارق‌العاده بر روی چاق شدن صورت خواهد داشت. در شرایطی که این دو ماده را با یکدیگر مخلوط کنید و از آن بر روی پوست صورتتان استفاده کنید

و سپس بشویید مواد ترکیبی آن جذب پوست صورت می‌شود. با توجه به این ‌که کره درخت قلم میزان زیادی اسیدهای چرب فراوان دارد، بنابراین برای بهبود قابلیت ارتجاعی پوست تاثیرگذار می‌باشد و کمک می‌کند تا خواص لایه‌برداری سلول‌های پوست مرده اتفاق بیفتد.

استفاده از ماسک عسل

ماسک عسل به ‌صورت موضعی باعث افزایش رطوبت پوست و جذب بیشتر آن خواهد شد به‌ مرور زمان باعث چاق‌تر شدن پوست صورت می‌گردد. ماسک عسل در سلامتی پوست بسیار مفید می‌باشد.

برای استفاده از آن می‌توانید یک قاشق چای‌خوری عسل را با یک انبه‌ی هندی له کنید و به‌ صورت خود بمالید. بعد از گذشت ۱۰ دقیقه پوست را با آب ولرم بشویید و از هر گونه عوارض قرص چاقی صورت درامان باشید.

استفاده از ماسک عسل
استفاده از ماسک عسل

ماسک گل رس

یکی دیگر از ماسک‌های طبیعی که برای چاق شدن صورت تاثیر بسیار زیادی دارد، ترکیب خاک رس نرم با گلاب است و این ماسک باعث تقویت عضلات می‌شود و   زمان از در از بین بردن شل شدگی پوست صورت و ماهیچه آقایان تاثیر دارد.

بنابراین به‌ مرور زمان می‌تواند به چاق‌تر شدن صورت کمک بسیار زیادی داشته باشد. با بهره‌گیری از این ماسک می‌توانید به نتیجه دلخواه خود از چاقی صورت دست پیدا کنید.

ماسک گلیسیرین و گلاب

گلیسیرین و گلاب دو ماده بسیار مغذی هستند که برای تغذیه پوست بسیار مفید می‌باشند و مرطوب نگه‌ داشتن پوست توسط گلیسیرین تامین خواهد شد.

همین‌طور گلاب باعث التیام پوست‌های آسیب‌ دیده می‌گردد و همین‌طور در آب ‌رسانی پوست خشک مفید می‌باشد. به ‌همین دلیل اگر قبل ‌از خواب از این دو ماده استفاده داشته باشید، تاثیر بسزایی از چاقی صورت دریافت خواهید کرد.

ماسک گلیسیرین و گلاب
ماسک گلیسیرین و گلاب

استفاده از آب برای رسیدن به چاقی صورت

به‌ غیر از راهکارهای ارائه ‌شده دیگر، اگر بتوانید در طول روز میزان زیادی آب مصرف کنید، رطوبت کافی به پوست شما خواهد رسید.

نوشیدن ۸ تا ۱۰ لیوان آب در طول روز به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین موارد برای چاقی صورت می‌باشد تا بتواند باعث افزایش آب میان بافتی سلول‌های صورت گردد و برای حجیم‌تر شدن و چاقی صورت و عضلات آن کمک بسیار می‌کند.

از همه مهم‌تر فواید آب به ‌حدی زیاد است که به‌ غیر از مسئله چاقی صورت در موارد دیگر بدن تاثیر گذار و می‌باشد و شما را از عوارض قرص چاقی صورت در امان نگه خواهد داشت. در واقع با ساده‌ترین راه‌حل ممکن می‌توانید به ‌تدریج به این مزایا دست پیدا کنید.

استفاده از ورزش مفید برای چاقی صورت

یک راه‌حل دیگر برای درامان ماندن از عوارض قرص چاقی صورت استفاده از ورزش‌های مختلف می‌باشد. تمرینات ارائه‌شده را در طی دوره‌های مختلف روزانه به مدت ۲۰ دقیقه انجام بدهید و اگر در طول روز برای انجام آن‌ها مصمم باشید و آن را تکرار کنید قطعا به نتیجه خوبی از چاقی صورت می‌رسید.

برای انجام این ورزش‌ها بر روی یک صندلی بنشینید و لب‌های خود را تا جای ممکن به مدت ۵ ثانیه جمع کنید و در همین حالت باقی بمانید و بعد از گذراندن این مرحله بدون این‌که لب‌های خود را از یکدیگر بادکنک بازکنید و دندان‌های شما دیده شود تلاش کنید لبخند بزنید.

برای انجام یکی دیگر از ورزش‌ها به جهت چاقی صورت و انگشت خود را در درون دهان کنید و لب خود را به انگشت فشار بدهید و هرچه نیرو دارید را به مدت ۵ ثانیه برای انجام این حرکت بگذارید.

یک حرکت دیگر ورزشی این است که بتوانید کمی دهان خود را باز کنید و سپس لب‌ها را جمع کنید. گوشه دهان را به سمت عقب بکشید و به مدت ۳۰ ثانیه در این وضعیت باقی بمانید. سپس چندین‌بار دیگر این حرکت را تمرین کنید و به نتیجه خوبی است ورزش‌های چاقی صورت برسید.

استفاده از ماساژ درمانی برای چاقی صورت

برای تحریک عضلات گونه و زیر ضخیم‌تر شدن بافت‌های آن‌ها ماساژهای مختلف به‌ صورت دورانی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برای این ‌که به بهترین نحو ممکن است ماساژ بهره‌مند شوید.

باید به صورت خود را با روغن کنجد یا روغن بنفشه چندین‌بار در طول روز و ماساژ دهید تا برای چاقی صورت کمک کند و بتوانید از عوارض قرص چاقی صورت در امان باشید.

یک مسئله مهم دیگر به‌ غیر از ماساژ پرهیز از هرگونه عادت‌های مضر و مخرب می‌باشد. به ‌عنوان نمونه برخی از افراد بدون کرم ضلع بدون استفاده از کرم‌های ضدآفتاب در زیر نور آفتاب قرار می‌گیرند که این مسئله می‌تواند باعث تخریب کردن پوست آن‌ها شود.

همین‌طور استعمال دخانیات نقش مؤثری بر روی آسیب‌های پوستی دارد و به ‌غیر از این‌ که می‌تواند باعث لاغری صورت گردد، در پیری زودرس پوست نیز مؤثر واقع می‌شود.

بنابراین اگر بتوانید از استعمال دخانیات پیشگیری کنی جلوگیری کنید و همیشه در دسترس خود کرم ضدآفتاب داشته باشید، این مساله تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت پوست شما و افزایش حجم صورت خواهد داشت.

همین‌طور باید بدانید حتما قبل ‌از استراحت کردن آرایش خود را پاک کنید و برای تقویت پوستتان از یک مرطوب کننده مناسب استفاده داشته باشید. این راهکارها در کنار ماساژ درمانی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی برای چاقی صورت داشته باشد.

استفاده از ماساژ درمانی برای چاقی صورت
استفاده از ماساژ درمانی برای چاقی صورت

استفاده از ترفندهای آرایشی برای چاقی صورت

برخی از ترفندهای آرایشی نقش مؤثری برای چاقی صورت خواهند داشت. برای این‌که از آن‌ها بهره‌مند شوید یک برس آرایشی رژگونه را که رنگ روشنی دارد، بر روی استخوان ابرو و استخوان گونه بکشید .

این راهکار به شما کمک می‌کند تا همیشه صورت شما سرحال‌تر و پرتر دیده شوید. علی‌الخصوص اگر از رژگونه هایی که طیف رنگی هلویی دارند، استفاده کنید صورت شما را بسیار چاق‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

به ‌غیر از آن بهتر است از برخی مواد غذایی و مصرف آن‌ها درطول روزمره پرهیز کنید غذاهای پرکالری همچون کربوهیدرات‌ها، سبزیجات تازه، میوه‌ها و همین‌طور آجیل‌ها نقش مؤثری بر روی چاقی صورت شما خواهند داشت.

اما مصرف برخی از مواد غذایی همچون چای سبز، تخم‌مرغ، شکلات تلخ، کلم‌ها و دیگر موارد باعث تحلیل رفتن عضلات صورت خواهد شد و تمامی راهکارهای ارائه‌ شده ای که شما برای چاقی صورت می‌روید را مختل خواهد کرد.

بنابراین به این نکته آگاه باشید تا با تمامی این راهکار بتوانید از یک صورت پر بهره‌مند شوید و هیچ‌گاه نیازمند استفاده از قرص‌های مختلف و به وجود آمدن عوارض متعدد آن نباشید.

چه موارد پزشکی برای چاقی صورت پیشنهاد می‌شود؟

اگر به هر دلیل نتوانید از طریق راه‌حل‌های طبیعی که اغلب پزشکان بر روی آن‌ها تاکید دارند، استفاده داشته باشید تا به چاقی صورت دست پیدا کنید، با مراجعه به پزشک می‌توانید از راه‌حل‌های اصولی پزشکی بهره‌مند شوید.

امکان دارد در برخی مواقع انتقال چربی‌ها در جراحی‌هایی که تحت این عنوان انجام می‌گیرد، برای چاقی صورت افراد توسط پزشکان تایید شود. این راهکار باعث می‌شود از دیگر نواحی بدن فرد چربی دریافت گردد و به صورت برای حجم گرفتن تزریق گردد.

البته موارد دیگر استفاده از پرکننده‌های پوستی می‌باشند که در صورت لزوم به بخش‌هایی از صورت که نیازمند دریافت حجم بیشتری باشد، تزریق خواهد شد تا باعث چاقی صورت گردد.

همین‌طور برخی از پزشکان برای تقویت دائمی صورت و چاقی آن راه‌حل‌های دائمی را در نظر می‌گیرند و جراحی‌های کاشت گونه بر روی استخوان استفاده می‌کنند.

تمامی این موارد بستگی به شرایط بیمار دارد تا پزشک تشخیص دهد کدام یک از راهکارها می‌تواند نتیجه بهتری برای او در بر داشته باشد. البته که همیشه خطراتی در پی انجام جراحی‌ها وجود دارد.

به‌ همین دلیل با بررسی‌های لازم طبق نظر پزشک می‌توانید از یک تصمیم‌گیری درست برای رسیدن به هدف خود یعنی چاقی صورت بهره‌مند شوید.

چه موارد پزشکی برای چاقی صورت پیشنهاد می‌شود؟
چه موارد پزشکی برای چاقی صورت پیشنهاد می‌شود؟

جمع ‌بندی مطالب

با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با عوارض قرص چاقی صورت برای شما داشتیم، می‌توان گفت بهترین راهکار برای استفاده از چاقی صورت راهکارهای طبیعی می‌باشد که اغلب پزشکان به آن تاکید می‌کنند.

درست است که این دسته از راه‌حل‌ها مدت‌زمان طولانی‌تری را برای رسیدن به هدف سپری خواهند کرد، اما قطعا از هیچ گونه عوارضی برخوردار نمی‌باشند و می‌توانید با کمترین امکانات ممکن است چاقی صورت بهره‌مند شوید.

استفاده از این‌دست از قرص‌ها به دلیل ترکیبات شیمیایی که در آن‌ها وجود دارد باعث به وجود آمدن عوارض ناگواری می‌شود که سلامتی افراد را به خطر خواهد انداخت.

با توجه به این ‌موضوع قبل‌از این‌که تصمیم‌گیری در رابطه با خرید هر گونه قرص چاقی صورت به‌ صورت غیرقانونی یا با مجوزهای رسمی داشته باشید، باید با پزشک در رابطه با عواقب مثبت و منفی آن صحبت کنید و با نگاهی باز در این زمینه اقدام کنید.

زیرا در صورت عدم آگاهی امکان دارد نه ‌تنها نتواند به چاقی صورت دست پیدا کنید، بلکه عوارض بسیار دیگری در نواحی صورت شما شکل بگیرد که نتوانید دوباره شادابی و نشاط پوست خود را بازگردانید.

اگر بتوانید از مواد خوراکی که برای چاقی صورت مفید واقع می‌شوند، استفاده داشته باشید و همین‌طور تمرینات و ورزش‌های مختلفی را برای رسیدن به هدف خود انجام بدهید قطعا در این زمینه موفق‌تر خواهید بود.

منبع:

cutt.ly

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید