عوارض قرص لاغری بولیپکس

عوارض قرص لاغری بولیپکس
فهرست مطالب

امروز در این مقاله می خواهیم به بررسی عوارض قرص لاغری بولیپکس و خطرات آن برای بدن بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

مقدمه

افزایش روز افزون آمار چاقی و مضرراتی که با خود به همراه دارد، بسیاری از افراد را بر آن داشته است که به دنبال راهی برای کاهش وزن و لاغری، باشند. یکی از روش های کاهش وزن که امروزه تبلیغات گسترده ای در زمینه آن، انجام می گیرد، استفاده از قرص های لاغری می باشد.

این قرص ها، عموماً شامل ترکیباتی می باشند که با افزایش میزان متابولیسم بدن و کاهش اشتها، باعث کم شدن وزن می شوند. این در حالی است که مصرف این قرص ها، سلامت فرد را در معرض خطر قرار می دهند و عوارض ناگواری را با خود، به همراه دارند.

عوارض قرص لاغری بولیپکس
عوارض قرص لاغری بولیپکس

در همین راستا، در این مقاله، سعی داریم به بررسی ” عوارض قرص لاغری بولیپکس ” بپردازیم و جوانب مختلف این موضوع را مورد بحث قرار دهیم.

چنان چه شما از علاقمندان به استفاده از قرص های لاغری به هدف کاهش وزن و لاغری می باشید، پیش از انتخاب این روش، این مقاله را تا پایان آن، بخوانید.

پیشنهاد می کنیم از پست جراحی بای پس معده در کرج دیدن کنید.

عوارض قرص لاغری بولیپکس

انواع قرص های لاغری، دارای دو نوع عوارض می باشند که برخی از این عوارض جانبی، کوتاه مدت و زود گذر می باشند و برخی دیگر برای مدتی طولانی، باعث ایجاد مشکلات جسمی و روحی می شوند.

لازم به ذکر است که بر خلاف تصور برخی از افراد، مصرف بیشتر این قرص ها، بیش از دوز توصیه شده، نه تنها باعث کاهش وزن سریع تر نخواهد شد، بلکه می تواند عوارضی جبران ناپذیر را با خود به همراه داشته باشد.

عوارض قرص لاغری بولیپکس
عوارض قرص لاغری بولیپکس

یکی از عوارض قرص لاغری، ایجاد اعتیاد و وابستگی به این نوع قرص ها، به دلیل وجود ترکیبات موجود در آن می باشد. هم چنین، پس از اتمام دوره مصرف این قرص ها و رسیدن به وزن مورد نظر، در بیشتر موارد، وزن از دست رفته، مجدداً اضافه شده و به بیان دیگر، بازگشت وزن را به همراه خواهد داشت.

هم چنین، بسیاری از انواع قرص های لاغری موجود در بازار، نظیر قرص لاغری بولیپکس، که در حقیقت یک مکمل غذایی به هدف کاهش وزن، می باشد، فاقد استانداردهای دارویی می باشند.

از همین رو، لازم است که پیش از استفاده از این قرص لاغری، حتماً با عوارض آن نیز، آشنا شد. از سوی دیگر، مصرف این قرص ها، برای تمامی افراد، با درجات چاقی مختلف توصیه نمی شود و می تواند عوارض ناگواری را در شرایط همراهی با بیماری های خاص، به فرد تحمیل نماید.

در ادامه مقاله ” عوارض قرص لاغری بولیپکس ” بیشتر به بررسی عوارض جانبی مصرف این نوع قرص لاغری، خواهیم پرداخت:
 • حالت تهوع و استفراغ از عوارض قرص لاغری بولیپکس می باشد. یکی از تاثیرات مصرف این قرص برای بدن، کاهش میزان ترشح هورمون محرک اشتها می باشد. این پدیده، عوارضی نظیر اسفراغ و حالت تهوع را به همراه خواهد داشت.

هم چنین، زمان مصرف این قرص ها، نیز در بروز این حالت، بسیار مؤثر می باشد. چنان چه از این قرص، به عنوان یک وعده اصلی مصرف شود، حالت تهوع و استفراغ را به همراه خواهد داشت.

یکی دیگر از عوارض قرص لاغری بولیپکس ، افزایش احتمال ابتلا به انواع مشکلات کبدی می باشد.

عدم هماهنگی ترکیبات موجود در این قرص لاغری و مواد غذایی مصرفی در طول روز، می تواند عامل اصلی بروز این پدیده به شمار رود. از همین رو، استفاده از این دارو را، برای افرادی که خود از قبل، با مشکلات کبدی مواجه بوده اند، ممنوع شده است.

یکی از عملکردهای قرص لاغری بولیپکس، افزایش میزان سوخت و ساز و متابولیسم بدن می باشد

یکی از عملکردهای قرص لاغری بولیپکس، افزایش میزان سوخت و ساز و متابولیسم بدن می باشد. این پدیده، باعث بالا بردن میزان فشار خون می شود که خود از عوارض قرص لاغری بولیپکس به شمار می رود.

یکی از عناصر تشکیل دهنده قرص لاغری بولیپکس، کافئین می باشد. کافئین، عاملی مؤثر در افزایش میزان سوخت و ساز بدن می باشد و از این رو، در بیشتر قرص های لاغری، به میزان بسیار زیادی کافئین، استفاده می گردد.

این در حالی است که کافئین بالای موجود در این قرص ها، عوارضی نظیر استرس، بی خوابی، کم آبی بدن و خشکی دهان را به همراه خواهد داشت.

بی خوابی حاصل از مصرف قرص های لاغری بولیپکس، عاملی تاثیرگذار بر کاهش میزان انرژی و پایین آمدن سطح کارایی مغز، در طول روز گردد.

بی حالی و ضعف ناشی از مصرف این قرص ها، به دلیل کاهش میزان اشتها نیز، خود از عوارض شایع مصرف این قرص ها به شمار می رود.

بسیاری از افرادی که از قرص های لاغری بولیپکس استفاده کرده اند، پس از مصرف آن، برخی از علائم حساسیت را مشاهده نموده اند.
 • بسیاری از افرادی که از قرص های لاغری بولیپکس استفاده کرده اند، پس از مصرف آن، برخی از علائم حساسیت را مشاهده نموده اند. از جمله حساسیت هایی که پس از مصرف این قرص لاغری دیده می شود، التهاب، خارش و سوزش می باشد.

از دیگر موارد حساسیتی که پس از مصرف این قرص دیده شده است، بروز برخی التهابات و حساسیت های گوارشی می باشد. لذا، می توان یکی دیگر از عوارض قرص لاغری بولیپکس را بروز انواع حساسیت ها در قسمت های مختلف بدن، ذکر نمود.

 • بروز بسیاری از علائم عصبی و روحی، از دیگر عوارض قرص لاغری بولیپکس می باشد. علائمی نظیر سرگیجه، سردرد شدید و نیز عصبانیت پس از مصرف این قرص ها، بسیار دیده شده است.
 • یکی از مشکلات تمامی قرص های لاغری و نه تنها قرص لاغری بولیپکس، از بین بردن تمامی چربی های سلولی می باشد.

اندام های بدن، به میزان کافی چربی نیاز دارند

اندام های بدن، به میزان کافی چربی نیاز دارند که با از بین رفتن تمامی چربی موجود در بخش های مختلف بدن، این اندام ها، صدمات جدی می بینند که نمی توان از این مورد، چشم پوشی نمود.

 • علاوه بر عوارض ناخوشایندی که مصرف این قرص می تواند بر جسم افراد وارد نماید، می تواند باعث بروز انواع مشکلات روحی و روانی نیز بشود که نمی توان آن ها را نادیده انگاشت.

افرادی که برای کاهش وزن، روی به مصرف قرص های لاغری می آورند، عموماً افرادی می باشند که تمامی روش های مختلف لاغری را آزموده اند و به نتیجه دلخواه نرسیده اند. لاغری حاصل از مصرف قرص های لاغری، در افراد مختلف متفاوت می باشد.

اندام های بدن، به میزان کافی چربی نیاز دارند
اندام های بدن، به میزان کافی چربی نیاز دارند

لذا، چنان چه فرد نتواند نتیجه دلخواه خود را کسب نماید، اعتماد به نفس خود را از دست داده و به انواع بیماری های روحی، نظیر افسردگی و گوشه گیری، دچار می شود.

انواع اختلالات روحی پس از مصرف قرص لاغری بولیپکس، نظیر استرس و بی خوابی، بروز حالات عصبی و رفتارهای تهاجمی، همگی از دیگر عوارض مصرف این قرص لاغری به شمار می روند.

در بسیاری از موارد، افراد پس از نا امید شدن از مصرف قرص های لاغری، حتی تصمیم به صدمه زدن به خود، می گیرند.

لطفا از پست درمان عوارض دیابت دیدن کنید.

ایجاد کم آبی در بدن

 • از دیگر عوارض قرص لاغری بولیپکس که در تمامی قرص های لاغری، مشترک می باشد، ایجاد کم آبی در بدن می باشد.

قرص های لاغری، میزان سوخت و ساز بدن را تا حد بالایی افزایش می دهند که این به دلیل وجود میزان بالای کافئین و افدرین موجود در این قرص ها می باشد. این مواد، خود عوامل اصلی بروز کم آبی در بدن، به شمار می روند.

ایجاد کم آبی در بدن
ایجاد کم آبی در بدن

همان طور که به آن اشاره شد، از عوارض مصرف این قرص، سردرد و سرگیجه می باشد که بخشی از این سردرد، خود به دلیل کم آبی بدن، رخ می دهد. بی حالی و عدم توانایی و انرژی لازم برای انجام فعالیت های روزانه، از دیگر عوارض کم آبی بدن است.

مصرف قرص لاغری بولیپکس، میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد که این امر باعث افزایش فشار خون می گردد. افزایش فشار خون، خود دلیلی بر بروز انواع مشکلات قلبی و عروقی می باشد. هم چنین، مصرف این قرص، بر میزان ترشحات غذه تیروئید تاثیر گذاشته و عملکرد آن را با اختلال مواجه می نماید.

عوارض جانبی مصرف قرص های لاغری، بسیارند که این امر، سبب می گردد که در مصرف این قرص ها، دقت عمل بیشتر و تحقیقات بیشتری انجام گیرد. در ادامه، بیشتر به بررسی ویژگی های قرص لاغری بولیپکس، خواهیم پرداخت.

لطفا از پست قرص های بعد از عمل اسلیو دیدن کنید.

قرص لاغری بولیپکس چیست؟

قرص لاغری بولیپکس، یکی از انواع قرص های تاثیرگذار بر کاهش وزن و توده چربی، از طریق کاهش اشتها و افزایش میزان چربی سوزی می باشد. ترکیبات موجود در این قرص، سبب کاهش ترشح هورمون محرک اشتها یا همان گرلین می گردد.

هم چنین، بر اساس ادعای سازندگان آن، با مصرف این قرص، میزان تری گلیسیرید و کلسترول بد خون، کاهش می یابد که این امر باعث بهبود سلامت جسمانی می گردد.

قرص لاغری بولیپکس چیست؟
قرص لاغری بولیپکس چیست؟

ترکیبات موجود در قرص لاغری بولیپکس

ترکیبات موجود در این قرص لاغری، شامل موارد ذیل می باشند:

 • زنیان
 • سداب
 • زیره سیاه
 • مرزنگوش

روش استفاده از قرص لاغری بولیپکس

بهترین شیوه استفاده از این قرص لاغری، مصرف آن نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی می باشد.

قرص لاغری بولیپکس چگونه عمل می کند؟

این قرص لاغری، حاوی ترکیباتی گیاهی و بر پایه طب سنتی، تهیه می شود. مصرف این قرص، با کمک مکانیسم های زیر، باعث کاهش وزن و لاغری می گردد:

 • کاهش جذب چربی
 • کاهش جذب کالری
 • افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن
 • کاهش میزان اشتها
قرص لاغری بولیپکس چگونه عمل می کند؟
قرص لاغری بولیپکس چگونه عمل می کند؟

موارد ممنوعیت مصرف قرص لاغری بولیپکس

مصرف این قرص لاغری، برای افراد ذیل، ممنوع می باشد:

 • بانوان باردار و مادران شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری های کلیوی
 • افراد مبتلا به نارسایی های کبدی
 • افراد مبتلا به هموکروماتوز
 • افراد مبتلا به زخم معده و روده
 • بانوانی با خونریزی زیاد در دوران قاعدگی
 • افراد مبتلا به بیماری های انعقادی
 • افرادی که برای مدت طولانی در معرض نور آفتاب می باشند

انواع تداخلات دارویی قرص لاغری بولیپکس

مصرف قرص های لاغری برای افرادی که به دلیل ابتلا به انواع دیگری از بیماری ها، از قرص های خاصی استفاده می کنند، می بایست حتماً تحت نظر پزشک مصرف شود.

انواع تداخلات دارویی قرص لاغری بولیپکس
انواع تداخلات دارویی قرص لاغری بولیپکس

در شرایطی که پزشک ممنوعیتی برای مصرف داروها در نظر نگیرد، مصرف این قرص، با فاصله دو ساعت از مصرف سایر قرص ها، بلامانع است. اما به صورت کلی، مصرف قرص لاغری بولیپکس، همزمان با مصرف انواع تیازیدها، پسورالن، وارفارین، لیتیوم و فلورکینولون ها، مجاز نمی باشد.

نکاتی مهم در ارتباط با قرص لاغری بولیپکس

 • پیش از استفاده از آن، حتماً به تاریخ تولید و انقضای آن، توجه شود
 • مصرف این قرص ها می بایست از 2 هفته پیش از هر نوع عمل جراحی، متوقف گردد.
 • چنان چه داروهای مربوط به کاهش سطح قند خون مصرف می شود، حتماً در ارتباط با دوز مصرف این قرص ها، با پزشک مشورت شود.
 • این قرص ها می بایست در دمای 15 تا 30 درجه و دور از دسترس نور، رطوبت و کودکان، نگهداری شود.

تاثیرگذاری بیشتر قرص لاغری بولیپکس

به صورت کلی، قرص های لاغری، به تنهایی نمی توانند تاثیراتی مثبت بر کاهش وزن و سلامت جسمانی را به همراه داشته باشند. چنان چه به هدف کاهش وزن، تنها به مصرف این قرص ها روی آورده شود، عوارض ناگواری را به همراه خواهد داشت.

این در حالی است که مصرف قرص لاغری، چنان چه همراه با تغییراتی اساسی در سبک زندگی، داشتن یک رژیم لاغری استاندارد و نیز ورزش به صورت منظم همراه شود، می تواند تاثیرات مثبتی بر کاهش وزن داشته باشد.

تاثیرگذاری بیشتر قرص لاغری بولیپکس
تاثیرگذاری بیشتر قرص لاغری بولیپکس

در مصرف انواع قرص لاغری، میزان مصرف و چگونگی استفاده از آن، بر میزان تاثیرگذاری بر لاغری، مؤثر می باشد. هم چنین، با توجه به متفاوت بودن شرایط جسمانی و میزان توده چربی و شاخص توده بدنی افراد با یکدیگر، نمی توان انتظار تاثیرگذاری یکسانی را در همه افراد، داشت.

سخن پایانی

قرص لاغری بولیپکس، با افزایش میزان سوخت و ساز بدن، باعث کاهش وزن و لاغری می شود. لازم به ذکر است که تمامی انواع قرص های لاغری، علارغم تاثیری که بر وزن دارند، عوارضی را نیز به همراه خواهند داشت.

تاثیرات و عوارض ناشی از مصرف قرص لاغری بولیپکس، در افراد مختلف متفاوت است. نکته حائز اهمیت، استفاده صحیح و درست از قرص لاغری بولیپکس می باشد.

در صورت عدم مصرف صحیح از آن، عوارض جانبی کوتاه مدت و یا بلند مدتی را به همراه خواهد داشت که تاثیرات جبران ناپذیری را بر جسم و روح فرد، بر جای خواهد گذاشت.

در این مقاله، موضوع ” عوارض قرص لاغری بولیپکس ” مورد بررسی قرار گرفت.

امید است که اطلاعات آمده در این مقاله، برای علاقمندان به این موضوع، مفید واقع شده باشد.

در انتها توصیه می کنیم مقاله بهترین دکتر اسلیو معده در یزد را مطالعه کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید