عمل جراحی چاقی در دبی

تصمیم ما بر این است که در این مطلب در رابطه با موضوع عمل جراحی چاقی در دبی برای شما اطلاعاتی داشته باشیم. تلاش اغلب افرادی که درگیر معضل چاقی و اضافه ‌وزن هستند، امروزه بر این است تا میزان قابل‌ توجهی از وزن خود را کاهش دهند.

 

عمل جراحی چاقی در دبی
عمل جراحی چاقی در دبی

این افراد تلاش کرده‌اند راهکارهای مختلفی را برای کاهش وزن تجربه کنند، اما ممکن است به نتیجه درستی در این ‌باره نرسیده باشند. تفکر ذهنی این افراد بر این است که حتی نوشیدن آب می‌تواند باعث چاقی و افزایش وزن آن‌ها باشد و هیچ رژیمی برای آن‌ها اثربخش نخواهد بود.

همین طور این افراد از طریق فعالیت‌های بدنی و استفاده از ورزش‌های مختلف به نتیجه‌ی درستی برای کاهش وزن نرسیده‌اند و نتوانسته‌اند تناسب اندام را تجربه کنند.

مزایای عمل جراحی چاقی در دبی

 • کاهش سریع وزن
 • بهبود بیماری های در ارتباط با چاقی:
 1. سندرم پلی کیستیک تخمدانی (PCOS)
 2. دیابت نوع ۲
 3. کلسترول بالا
 4. فشار خون بالا
 5. افسردگی
 6. مشکلات چشمی
 7. میگرن
 8. مشکلات تنفسی مثل تنگی نفس
 9. آرتروز و یا درد مفاصل
 • بهبود کیفیت زندگی
 • بهبود مسائل روانشناختی در افراد

 

سوالاتی که در ادامه این مطلب قصد پاسخ‌دادن به آن‌ها داریم عبارت‌اند از:

جراحی چاقی به چه چیزی گفته می شود؟

اضافه ‌وزن به چه چیزی گفته می شود؟

عمل جراحی چاقی به چه منظور صورت می‌گیرد؟

برای انجام عمل جراحی چاقی چه افرادی کاندید مناسبی هستند؟

چه عواملی در انتخاب نوع عمل جراحی چاقی تاثیرگذار می‌باشد؟

برای انجام عمل جراحی چاقی نیاز به چه آمادگی‌هایی می‌باشد؟

انواع روش‌های عمل جراحی چاقی به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی کنارگذاری معده به چه صورت است؟

عمل جراحی حلقه گذاری قابل تنظیم معده به چه صورت انجام می‌گیرد؟

عمل جراحی حلقه گذاری معده عمومی چگونه انجام می‌گیرد؟

عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به چه صورت می‌باشد؟

انجام عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به روش Roux-en-Y به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی بای‌ پس معده به روش انحراف بلیوپانکراتیک چگونه انجام می گیرد؟

عمل جراحی لاپاراسکوپی باندینگ شکمی قابل تنظیم چگونه صورت می‌گیرد؟

عمل جراحی گاسترکتومی یا اسلیو به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی پلیکاسون معده چگونه می‌باشد؟

عمل جراحی بای ‌پس روده بعد جا به جایی دوازدهه به چه صورت است؟

پیدا کردن یک پزشک حاذق برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی چگونه اثربخش می‌باشد؟

مراجعه به متخصص تغذیه برای انجام عمل جراحی چاقی چه تأثیری دارد؟

کاهش وزن قبل از جراحی به چه دلیل باید انجام بگیرد؟

شرایط آماده ‌سازی فرد برای مراجعه به اتاق عمل جراحی چاقی در دبی چگونه می‌باشد؟

در هنگام انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی قرار است بیفتد؟

بعد از انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی پیش روی بیمار است؟

توصیه‌های لازم پزشک بعد از انجام عمل جراحی چاقی در دبی چه مواردی می‌باشد؟

رژیم مناسب بعد از انجام عمل جراحی چاقی به چه صورت نیاز است رعایت شود؟

چه نکاتی در رابطه با رعایت رژیم غذایی بعد از عمل جراحی چاقی مهم می‌باشد؟

کلام آخر

این افراد ممکن است به بیماری‌های مختلف نیز مبتلا شوند

حال جدای از این ‌که نگرانی‌های بسیاری برای افراد چاق در رابطه با ظاهر وجود دارد، این افراد ممکن است به بیماری‌های مختلف نیز مبتلا شوند. یک بیماری مهم در این حیطه افسردگی شناخته می‌شود و افراد بر این باورند که به دلیل این‌که هیچ راهکاری برای آن‌ها پاسخ‌گوی نیازشان نمی‌باشند، مجبوراند تا انتهای عمر خود چاق بمانند.

این ‌موضوع باعث می‌شود تا از جراحی‌ چاقی بیشتر برای شما بگوییم تا بتوانید درک کنید انجام عمل جراحی چاقی در دبی می‌تواند آرزوها و امیال شما برای رسیدن به یک وزن مناسب را به‌ حقیقت برساند.

حال اگر نیازمند انجام عمل جراحی می‌باشید و با مشکل اضافه ‌وزن دست ‌و پنجه نرم می‌کنید، می‌توانید به تخصص‌های دکتر سلیمی در این ‌باره ایمان بیاورید.

این افراد ممکن است به بیماری‌های مختلف نیز مبتلا شوند
این افراد ممکن است به بیماری‌های مختلف نیز مبتلا شوند

زیرا عمل جراحی چاقی در دبی نیز به دست دکتر سلیمی اتفاق می‌افتد و می‌تواند برای تمامی افرادی که در دبی زندگی می‌کنند، انجام جراحی‌های چاقی را صورت بدهد. در ادامه این مبحث با ما باشید تا بیشتر دراین‌باره برای شما بگوییم.

جراحی چاقی به چه چیزی گفته می شود؟

برای این ‌که بتوان انجام عمل جراحی چاقی را بهتر فهمید، باید بگوییم که از طریق این نوع از جراحی‌ها بر روی سیستم‌های گوارشی انسان‌هایی که دچار چاقی و اضافه‌ وزن بسیار هستند، تغییراتی صورت می‌گیرد و به واسطه انجام عمل جراحی چاقی افراد می‌توانند به اندام موردنظر خود برسند و کاهش وزن را به چشم ببینند.

در کل انجام عمل جراحی چاقی با این هدف صورت می‌گیرد که میزان کالری‌های دریافتی افراد در طول روز را بسیار کاهش دهد و کمک می‌کند تا از طریق کاهش یافتن میزان کالری‌های دریافتی جذب مواد مغذی کمتر شوند و افراد میزان قابل‌ توجهی از وزن خود را کم کنند.

در شرایطی که اشخاص اضافه وزن‌های خود را با استفاده از راهکارهای مختلفی همانند رژیم‌های لاغری و ورزش برطرف نکرده‌اند و قادر به انجام این کار نبودند، می‌توانند از روش عمل جراحی چاقی استفاده کنند.

افرادی که قصد انجام عمل اسیلو معده در یزد را دارند برای تشخیص بهترین دکتر از صفحه بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنند.

این افراد همیشه در حیطه کاهش وزن نگرانی‌های بسیاری دارند

این افراد همیشه در حیطه کاهش وزن نگرانی‌های بسیاری دارند، اما با استفاده از عمل جراحی می‌توانند به خواسته خود در این ‌باره برسند. دلیل برخی از افراد برای به نتیجه نرسیدن و از طریق رژیم‌های غذائی و ورزش، بیماری‌های مربوط به چاقی می‌باشد.

اما استفاده از این عمل جراحی چاقی در دبی می‌تواند آن‌ها را به کاهش وزن برساند. انجام عمل‌های جراحی چاقی بدون بازگشت هستند و کمک می‌کنند که افراد اندامی ایده‌آل داشته باشند.

البته انواع عمل‌های مختلفی برای چاقی در نظر گرفته می‌شود که وظیفه هر کدام از آن‌ها مخصوص خود می‌باشد. از مهم‌ترین روش‌های جراحی چاقی که دکتر سلیمی می‌تواند برای افراد حاضر در دبی انجام بدهد، راهکارهای زیر می‌باشند.

اگر ساکن تهران هستید برای انجام  جراحی لاغری توصیه می کنیم صفحه بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران را مشاهده کنید.

انجام برخی از عمل‌های جراحی چاقی باعث محدود کردن میزان غذای مصرفی افراد در طول روز می‌باشد

انجام برخی از عمل‌های جراحی چاقی باعث محدود کردن میزان غذای مصرفی افراد در طول روز می‌باشد و در این شرایط باعث می‌شوند که میزان کالری دریافتی روزانه افراد کمتر شود و به‌ مرور زمان این کاهش کالری می‌تواند افراد را با کاهش وزن مواجه کند.

یکی دیگر از راهکارهایی که برای عمل جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی ذکر می‌شود، توقف سیستم گوارشی برای جذب کالری‌ها ذکر شده است. در این شرایط با دست‌کاری سیستم گوارشی بدن فرد قادر به جذب مواد مغذی در طول روز نمی‌باشد و این‌ موضوع به ‌مرور می‌تواند سبب کاهش وزن گردد.

یکی دیگر از شرایطی که برای عمل جراحی چاقی صورت می‌گیرد ترکیب این ۲ مورد با یکدیگر می‌باشد و دکتر سلیمی بنابر تخصص خود و شرایط بدنی فرد بیمار تعیین می‌کند که این راهکار به صلاح او می‌باشد.

انجام برخی از عمل‌های جراحی چاقی باعث محدود کردن میزان غذای مصرفی افراد در طول روز می‌باشد
انجام برخی از عمل‌های جراحی چاقی باعث محدود کردن میزان غذای مصرفی افراد در طول روز می‌باشد

اضافه ‌وزن به چه چیزی گفته می شود؟

در شرایطی که وزن افراد در محدوده بالاتر از شاخص توده بدنی قرار بگیرد، مشخص می‌شود که یک فرد با اضافه ‌وزن دست‌ و پنجه نرم می‌کند. اما برای این ‌که به اثبات برسد فرد دچار اضافه ‌وزن می‌باشند و از مشکل چاقی رنج می‌برد، موارد زیر کمک خواهند کرد.

اگر فردی شاخص توده بدنی بالای ۴۰ داشته باشند و حدوداً ۴۵ کیلوگرم اضافه ‌وزن داشته باشد، به‌ عنوان چاق شناخته می‌شود.

اگر شرایط بدنی فرد برای تعیین شاخص توده بدنی بین ۳۵ تا ۴۰ باشد و فرد بالاتر از ۳۵ کیلو اضافه‌ وزن را تجربه کند و در کنار آن بیماری‌های مختلفی همانند آسم، عدم کنترل ادرار، دیابت، سندرم متابولیک انسداد نفس‌تنگی و دیگر موارد را تجربه کند، به‌عنوان فرد با اضافه‌ وزن شناخته می‌شود.

برای انجام رژیم های لاغری در زنجان توصیه می کنیم از صفحه کلینیک لاغری در زنجان دیدن کنید.

اگر محدوده شاخص توده بدنی افراد بین ۳۰ تا ۳۵ باشد

اگر محدوده شاخص توده بدنی افراد بین ۳۰ تا ۳۵ باشد و دچار بیماری‌های خاص و نگران ‌کننده‌ای همانند دیابت و ترکیبی از بیماری سندرم متابولیک باشد، نیازمند عمل جراحی چاقی به واسطه تخصص‌های دکتر سلیمی در دبی می‌باشد.

حال که درک درستی از اضافه‌ وزن داشتید، اگر در شهر دبی سکونت دارید، دیگر نگران پیدا کردن یک پزشک متخصص و با مهارت در زمینه انجام عمل‌های جراحی چاقی برای از بین بردن اضافه ‌وزن خود نباشید. زیرا دکتر سلیمی می‌تواند در دبی فعالیت عمل جراحی چاقی را با توجه به‌ مهارت خود به ‌درستی به اتمام برساند و نیازهای افراد در دبی را در این زمینه برطرف کند.

اگر محدوده شاخص توده بدنی افراد بین ۳۰ تا ۳۵ باشد
اگر محدوده شاخص توده بدنی افراد بین ۳۰ تا ۳۵ باشد

عمل جراحی چاقی به چه منظور صورت می‌گیرد؟

اگر بخواهید دلیل اصلی انجام عمل جراحی چاقی در دبی را بدانید، باید بگوییم افراد از طریق این راهکار قصد باز گرداندن اعتماد از دست ‌رفته خود را دارند و به واسطه عمل جراحی چاقی می‌توانند به وزن مدنظر خود که همیشه در آرزوی آن بوده‌اند، برسند.

در حالت کلی عمل جراحی چاقی مزیت بسیار بالایی دارد و می‌تواند سطح کیفی زندگی افراد از لحاظ سلامت جسم و روح بالاتر ببرد و به ‌صورت خارق ‌العاده‌ای افراد بعد از انجام عمل جراحی چاقی زندگی باکیفیتی را تجربه می‌کنند.

همان‌ طور که ذکر کردیم انجام این جراحی‌ها بنا بر شرایط بدنی افراد باعث بازگرداندن اعتماد از دست ‌رفته آن‌ها می‌باشد و در کنار آن بیماری‌های بسیار زیادی که به دلیل چاقی در بدن افراد پدیدار شده بود، از بین خواهند رفت و سلامتی افراد در این زمینه تضمین خواهد شد.

برای انجام جراحی چاقی در ساری توصیه می کنیم از صفحه  جراحی چاقی در ساری دیدن کنید.

عمل جراحی چاقی به چه منظور صورت می‌گیرد؟
عمل جراحی چاقی به چه منظور صورت می‌گیرد؟

توصیه‌ی دکتر سلیمی و دیگر پزشکان بر این است که عمل جراحی چاقی در هنگامی برای افراد مؤثر و مفید واقع می‌شود که فرد با استفاده از راهکارهای مختلف به نتیجه دلخواه برای رسیدن به اندامی ایده‌آل دست نیافته باشد. بنابراین از طریق راهکار عمل جراحی چاقی می‌تواند به وزن ایده‌آل خود برسد.

بیماری‌های مختلفی بر اثر اضافه ‌وزن در بدن افراد شکل می‌گیرد که می‌توانند بسیار نگران‌ کننده باشند و عوارض بسیاری را برای بدن افراد به وجود بیاورند. این بیماری‌ها شامل موارد زیر می‌شوند.

 • سکته مغزی
 • بیماری‌های قلبی
 • فشار خون بالا
 • دیابت نوع ۲
 • اوپن خواب شدید
 • رفلکس معده

برای انجام عمل جراحی چاقی چه افرادی کاندید مناسبی هستند؟

برای ‌اینکه تصمیم درستی در رابطه با عمل جراحی چاقی بگیرید، نباید هیچ‌گاه بدون فکر عمل کنید و بی‌گدار به آب بزنید. در این امر مشورت گرفتن از یک پزشک متخصص می‌تواند مشخص کند که آیا شما فرد مناسبی برای انجام عمل جراحی چاقی می‌باشید یا خیر.

دکتر سلیمی تخصص بسیاری در زمینه تشخیص افراد برای انجام عمل جراحی چاقی دارد و می‌تواند بر اساس برخی از موارد و علائم موجود تعیین کند که یک فرد نیازمند استفاده از عمل جراحی چاقی می‌باشد. این ‌دست از موارد در مطالب زیر خلاصه می‌شود:

برای انجام عمل جراحی چاقی چه افرادی کاندید مناسبی هستند؟
برای انجام عمل جراحی چاقی چه افرادی کاندید مناسبی هستند؟

اگر فرد بزرگسال می‌باشد و نگرانی در رابطه با اضافه ‌وزن بیش ‌از اندازه دارد، کاندید مناسبی برای عمل جراحی چاقی است.

اگر فرد از ویژگی‌ها و مزایای استفاده از عمل جراحی چاقی اطلاع دارد می‌تواند از آن استفاده کند.

فرد نیاز است آگاهی کامل در رابطه با تمامی خطرات احتمالی در حیطه عمل‌های جراحی چاقی داشته باشد، سپس تصمیم به انجام آن بگیرد.

رژیم‌های غذائی بعد از عمل جراحی چاقی

رژیم‌های غذائی برای بعد از عمل جراحی چاقی تعیین می‌گردد که نیاز است فرد روحیه انجام این رژیم‌ها را داشته باشد.

اگر فرد چاق در کنار اضافه ‌وزن بیماری‌های مرتبط دیگری دارد، کاندید مناسبی برای انجام جراحی‌های چاقی می‌باشد.

در حالت کلی توصیه اغلب پزشکان علی‌ الخصوص دکتر سلیمی بنا بر تخصص‌ها و مهارت‌های موجود این است که نوجوانان بهتر است به فکر انجام عمل جراحی چاقی نباشند.

مگر این‌ که این افراد شرایطی استثنا داشته باشد و میزان چاقی‌های آن‌ها بسیار زیاد باشد که در هیچ شرایطی قادر به کم کردن وزن نباشند. البته لازم به ذکر است بدانید اگر نوجوانی دارای شاخص توده بدنی بالاتر از ۳۵ باشد این می‌تواند این خطر وجود بیماری‌های مختلف چاقی را در بدن او بیشتر کند.

صلاح دید دکتر سلیمی

بنابر این صلاح دید دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی این است که می‌تواند از جراحی استفاده داشته باشد.

حال اگر تصمیم دارید که از عمل جراحی چاقی استفاده کنید نیاز است از تخصص‌های یک پزشک با مهارت استفاده داشته باشید تا بتواند تعیین کند که آیا شما شرایط لازم را برای انجام عمل جراحی چاقی دارید.

در این زمینه دکتر سلیمی نه ‌تنها می‌تواند برای افراد حاضر در ایران انجام عمل جراحی را انجام بدهد، بلکه عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی انجام خواهد گرفت.

چه عواملی در انتخاب نوع عمل جراحی چاقی تاثیرگذار می‌باشد؟

بعد از این ‌که توانستید از پزشک مربوطه‌ خود تائیدیه‌ای در رابطه با اینکه فردی مناسب برای انجام عمل جراحی چاقی می‌باشید بگیرید، باید در زمینه انواع جراحی‌های مختلف آگاهی داشته باشید.

البته این ‌که بتوان تشخیص داد کدام یک از انواع عمل‌های جراحی چاقی می‌توانند شما را به اهداف خود در زمینه کاهش وزن برسانند، بر اساس شرایط بدنی شما و با استفاده از توصیه‌های دکتر سلیمی سنجیده می‌شود. در کنار آن باید این نکته را مهم بشمارید که آیا شرایط مربوطه شما برای پرداخت هزینه‌ها از طریق بیمه درمانی صورت می‌گیرد یا این‌که بیمه‌ای درمانی شرایط پرداخت هزینه عمل جراحی چاقی را نخواهد داشت.

حال که از تمامی لحاظ توانستی جوانب مختلف را بسنجید، باید در این زمینه از پزشک خود مشورت بخواهید و با کمک‌های او به یک تصمیم درست برسید که کدام یک از انجام عمل‌های جراحی چاقی می‌تواند برای شما مثمر ثمر واقع شود.

این نکته‌ای بدیهی است که امکان دارد همه افراد مناسب برای جراحی چاقی نباشند.

دکتر سلیمی اغلب افرادی کاندید مناسب برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی می‌داند که مشخصات زیر را در آن‌ها مشاهده کند:

اگر فرد دارای شاخص توده بدنی بالاتر از ۴۰ باشد به صلاح دید پزشک می‌تواند این عمل‌ها را انجام دهد. زیرا وجود شاخص توده بدنی بالاتر از ۴۰ در هنگام در مردان اما می‌تواند نشان‌دهنده ۴۵ کیلوگرم و در زنان و ۳۶ کیلوگرم اضافه‌وزن باشد. بنابراین افراد مناسبی برای انجام عمل جراحی چاقی می‌باشند.

اگر شخصی شاخص توده بدنی کمی دارد اما دچار اضافه‌ وزن باشد و در کنار آن بیماری‌های مرتبط با چاقی را تجربه کرده‌ است و نگرانی در رابطه با بیماری کلسترول بالا، دیابت نوع ۲ دیگر موارد را دارد، بنا بر صلاح‌دید پزشک می‌تواند از عمل‌های جراحی چاقی استفاده کند.

اگر فرد مدنظر از طریق راه‌های مختلفی دیگر قادر به کاهش یافتن وزن خود نباشد، بهترین راهکار برای او جراحی چاقی می‌باشد. زیرا این راهکار می‌تواند به کاهش وزن چشمگیری را برای او به دنبال داشته باشد و سبب شود اعتماد به ‌نفس فرد مجدداً بازگردد.

اما برای این ‌که بتوانید از عمل جراحی چاقی در دبی بهترین استفاده را داشته باشید، نیاز است در زندگی خود اصول و شرایط خاصی را رعایت کنید و تلاش کنید تا سبک زندگی خود را تغییر دهید و همین‌طور استفاده منحصر به‌ فردی از ورزش‌های ایده‌آل و تغییر در سبک رژیم غذایی خود داشته باشید.

در این زمینه می‌توانید از تبحر و مهارت دکتر سلیمی برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی استفاده کنید و از نتیجه آن راضی و خشنود باشید و بقیه عمر خود را با وزنی مناسب سپری کنید.

دکتر سلیمی اغلب افرادی کاندید مناسب برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی می‌داند که مشخصات زیر را در آن‌ها مشاهده کند:
دکتر سلیمی اغلب افرادی کاندید مناسب برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی می‌داند که مشخصات زیر را در آن‌ها مشاهده کند:

برای انجام عمل جراحی چاقی نیاز به چه آمادگی‌هایی می‌باشد؟

توضیحات بسیار زیادی از طریق پزشک مدنظر شما قبل ‌از انجام عمل جراحی چاقی به شما داده می‌شود و پزشک موظف است در این زمینه بیمار خود را از بایدها و نبایدها آگاه کند تا فرد با اطلاعات کافی اقدامات لازم را برای انجام عمل جراحی چاقی انجام دهد.

توصیه پزشکان علی ‌الخصوص دکتر سلیمی در زمینه آمادگی‌های لازم برای عمل جراحی چاقی این است که حدوداً ۷ روز قبل ‌از این ‌که برای جراحی به بیمارستان انتقال داده شوید، استفاده از قرص آسپرین یا هر داروی دیگری که باعث رقیق شدن خون در رگ‌ها می‌شود را کنار بگذارید.

اما به ‌غیر از آن بهتر است بدانید مایعات شفاف باید حدوداً ۱۴ تا ۴۸ ساعت بعد از انجام عمل جراحی به شما داده شود. انواع جراحی‌های چاقی با استفاده از بیهوشی صورت می‌گیرد و در گذشته اغلب پزشکان از راهکارهای جراحی باز استفاده می‌کردند.

اما امروزه با روی کار آمدن عمل‌های لاپاراستکپی انجام این نوع جراحی بسیار ساده‌تر می‌باشد و خراش بسیار اندکی را بر روی بدن بیمار به ‌جا خواهد گذاشت و فرد در طی دوران نقاهت خود هیچ‌گونه دردی از بابت جای زخم احساس نخواهد کرد.

لطفا از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال دیدن کنید.

انواع روش‌های عمل جراحی چاقی به چه صورت می‌باشد؟

انجام عمل جراحی چاقی فقط به یک عمل محدود نمی‌شود و انواع مختلفی برای آن بنابر شرایط افراد در نظر گرفته می‌شود. به ‌همین دلیل تشخیص اصلی انجام این عمل جراحی چاقی برعهده‌ی پزشک مربوطه شما می‌باشد و تعیین می‌کند که نیاز است از روش جراحی باز استفاده کند یا این ‌که با استفاده از عمل لاپاراسکوپی می‌تواند برای شما جراحی چاقی را انجام بدهد و به اتمام برساند.

وجود زخم‌ها و برش‌های بسیار اندک در هنگام انجام عمل جراحی لاپاراسکوپی کمک می‌کند تا عوارض بسیار کمی برای بدن بیمار صورت بگیرد و بسیار راحت‌تر از جراحی باز می‌باشد.

همین‌طور دوران نقاهتی که بیمار بعد از انجام این نوع جراحی تجربه خواهد کرد بسیار اندک می‌باشد. برای ‌اینکه درک بهتری از روش لاپاراسکوپی برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی داشته باشید. باید بگوییم وجود چندین برش بر روی شکم باعث می‌شود تا ابزارآلات لاپاراسکوپی و وارد بدن بیمار شوند و شرایط جراحی را برای جراح چاقی مهیا کنند.

در واقع میله‌ای که بر روی آن دوربین نصب ‌شده است، لاپاراسکوپی نامیده می‌شود و می‌تواند با وارد شدن به شکم بیمار تمامی محتویات معده را در صف نمایشی که در اتاق عمل تعبیه ‌شده است به نمایش بگذارد و پزشک از طریق عملکردهای لاپاراسکوپی می‌تواند تشخیص دهد که چه نواحی از معده افراد را جراحی کند.

اگر بخواهیم این روش را با جراحی باز قیاس کنیم، در کل جراحی باز شامل برشی به ‌اندازه‌ی ۸ تا ۱۰ اینچ بر روی بدن افراد می‌باشد. اما در واقع روش لاپاراسکوپی برش‌های بسیار اندکی را بر روی بدن افراد به‌ جا خواهد گذاشت.

انواع روش‌های عمل جراحی چاقی به چه صورت می‌باشد؟
انواع روش‌های عمل جراحی چاقی به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی کنارگذاری معده به چه صورت است؟

این نوع از جراحی به‌ عنوان یکی از جراحی‌های چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی شناخته ‌شده است. استفاده از این راهکار برای کاهش وزن بر روی افراد به گونه ایست که قلاب‌های جراحی پزشک می‌توانند یک کیسه بسیار کوچک در معده به وجود بیاورند که این کیسه نقش اصلی معده را ایفا می‌کند و به ‌عنوان جایگزین مناسبی برای معده اصلی فرد می‌باشد. در حالت کلی در روش جراحی کنارگذاری معده‌ی جدید برای بیمار در نظر گرفته می‌شود.

ظرفیت این معده جدید بسیار اندک‌تر از معده اصلی افراد می‌باشد و می‌تواند حدوداً یک فنجان غذا را در خود جای دهد. بهتر است برای آگاهی بیشتر بدانید که دیگر محتویات معده در درون شکم باقی خواهد ماند و دیگر اجزای بدن دست‌کاری نخواهند شد.

اما نکته مهمی که در هنگام عمل جراحی چاقی از طریق کنارگذاری معده صورت می‌گیرد، این است که دیگر مواد غذایی مصرفی روزانه افراد به بخش اصلی معده که بسیار بزرگ‌تر از حد معمول می‌باشد، وارد نمی‌شوند و بنا بر شرایطی فقط به بخش جای‌گذاری شده می‌روند و فرد فورا احساس سیری خواهد کرد.

عمل جراحی چاقی کنارگذاری معده به چه صورت است؟
عمل جراحی چاقی کنارگذاری معده به چه صورت است؟

عمل جراحی حلقه گذاری قابل تنظیم معده به چه صورت انجام می‌گیرد؟

یکی دیگر از رایج‌ترین راهکارهایی که به ‌عنوان عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، حلقه گذاری قابل تنظیم در معده نام ‌برده می‌شود. شرایط انجام این نوع از عمل جراحی چاقی بدین‌ صورت است که پزشک حلقه‌ای را در درون معده فرد می‌گذارد.

قابلیت اصلی این حلقه این است که در معده افراد حجیم می‌شود و می‌تواند معده‌ی افراد را به ۲ نیم تقسیم کند. حلقه‌ای که در این شرایط به دوره معده گرفته می‌شود، با تغییر اندازه باد می‌گردد و این ‌موضوع باعث فشرده شدن بخشی از معده می‌شود.

همین شرایط باعث می‌شود که بخش بسیار اندکی به‌ عنوان ورودی باریک برای غذاهای مصرفی روزانه افراد باقی بماند. استفاده از این نوع عمل اغلب از طریق راهکار لاپاراسکوپی انجام می‌گیرد.

با مصرف کردن غذای روزمره فشارهایی به دیواره‌های معده وارد می‌گردد

هنگامی‌که این نوع عمل جراحی چاقی برای بدن افراد صورت می‌گیرد، با مصرف کردن غذای روزمره فشارهایی به دیواره‌های معده وارد می‌گردد و پیام‌هایی به مغز می‌رسد و هشدار می‌دهد که فرد دیگر جای کافی برای استفاده از غذاهای بسیار را ندارد. به ‌مرور زمان این  موضوع باعث کاهش یافتن اشتهای افراد می‌گردد.

پس می‌تواند کاهش وزن چشمگیر را برای آن‌ها به دنبال داشته باشد. البته باید این نکته را بدانید که می‌توان تنظیمات این حلقه را مجدداً انجام داد و اگر بیمار از جای ‌گذاری حلقه پشیمان شده باشد و احساس رضایت نداشته باشد، این نوع عمل قابل ‌برگشت است و می‌توان حلقه مدنظر را از معده افراد حذف کرد.

با مصرف کردن غذای روزمره فشارهایی به دیواره‌های معده وارد می‌گردد
با مصرف کردن غذای روزمره فشارهایی به دیواره‌های معده وارد می‌گردد

اما دکتر سلیمی در حیطه انجام این نوع از عمل جراحی نیز مهارت و تبحر کافی را دارد و در شرایط لزوم بنا بر شرایط جسمانی افراد می‌تواند از این نوع از عمل جراحی چاقی در دبی را انجام بدهد.

عمل جراحی حلقه گذاری معده عمومی چگونه انجام می‌گیرد؟

در گذشته بیشتر دیده می‌شد که افراد از حلقه گذاری معده عمومی استفاده کنند و به دلیل این‌ که راهکارهای جدیدتری جایگزین این روش شد، این روش منسوخ شد. اما به‌ عنوان یکی از عمل‌های جراحی چاقی به حساب می‌آید و نیاز است در رابطه با آن نیز اطلاعاتی داشته باشید.

شرایط انجام این نوع از عمل جراحی چاقی بدین ‌صورت است که در بخش فوقانی معده یک سوراخ شکل می‌گیرد و از طریق گیره‌های جراحی برای بخش بالایی معده استفاده می‌شود.

در نتیجه یک کیسه بسیار کوچک از معده باقی می‌ماند و حلقه‌های پلاستیکی در اطراف سوراخ به ‌وجود آمده در معده انباشته می‌شود تا بتواند از کش آمدن بیش ‌از اندازه معده جلوگیری کند. همین موضوع باعث می‌شود که فرد در هنگام غذا خوردن فوراً احساس سیری داشته باشد و به‌ مرور زمان کاهش وزن را تجربه خواهد کرد.

عمل جراحی حلقه گذاری معده عمومی چگونه انجام می‌گیرد؟
عمل جراحی حلقه گذاری معده عمومی چگونه انجام می‌گیرد؟

عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به چه صورت می‌باشد؟

امروز پزشکان و بیماران زیادی راهکار درمانی عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده را مفید و کاربردی می‌دانند. اغلب افراد ترجیح می‌دهند برای کاهش وزن خود از این روش استفاده کنند. برای این‌که این عمل به ‌درستی انجام بگیرد، بخش بسیار زیادی از معده حذف می‌شود. این‌ موضوع باعث می‌شود فرمان سیری زودتر برای مغز صادر گردد.

شرایط معده جدید به گونه ایست که هورمون گرسنگی یعنی هورمون گرلین برای آن کمتر از گذشته ترشح خواهد شد و افراد کمتر میل به غذا خوردن در طول روز خواهند داشت. به‌ همین سبب انجام این نوع از عمل جراحی بر اساس تخصص‌های دکتر سلیمی می‌تواند به مرور زمان با چاقی‌ها و اضافه‌وزن ها خداحافظی کند.

شرایط انجام عمل بای ‌پس معده توسط دکتر سلیمی به گونه‌ای است که در مراحل اولیه آن بخش فوقانی معده کوچک‌تر می‌گردد و معده دیگر سایز استاندارد خود را نخواهند داشت. سپس در شرایط دیگر لازم است بخشی از روده کوچک به بالای معده اتصال داده شود تا هنگام استفاده از مواد غذائی به این بخش انتقال داده شوند.

انجام دستورالعمل‌های لازم پزشک بعد از عمل جراحی بای ‌پس معده بسیار مهم می‌باشد

انجام دستورالعمل‌های لازم پزشک بعد از عمل جراحی بای ‌پس معده بسیار مهم می‌باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است بدن افراد کاهش ویتامین و مواد معدنی را تجربه کند.

چند دلیل مهم باعث می‌شوند که بیمار بعد از انجام عمل جراحی بای‌ پس معده کاهش وزن چشمگیر داشته باشد. مهم‌ترین نکته این است که میزان حجم غذای مصرفی افراد در طول روزمره به نسبت گذشته بسیار کمتر است و پرخوری‌ها از زندگی افراد حذف می‌شود.

اما دومین نکته برای کاهش وزن این است که دست دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک بخشی از معده افراد را دست‌کاری می‌کند تا جذب مواد غذایی در بدن افراد در کمترین حد خود برسد.

بنابراین انجام عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی با راهکارهای علمی و اصولی انجام‌پذیر خواهد بود و اگر افرادی در ایران حضور ندارند، دیگر نیاز به نگرانی برای انجام عمل‌های جراحی چاقی نخواهند داشت. زیرا می‌توانند از مهارت‌ها و تجارب دکتر سلیمی در این زمینه در دبی نیز استفاده داشته باشند.

انجام دستورالعمل‌های لازم پزشک بعد از عمل جراحی بای ‌پس معده بسیار مهم می‌باشد
انجام دستورالعمل‌های لازم پزشک بعد از عمل جراحی بای ‌پس معده بسیار مهم می‌باشد

انجام عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به روش Roux-en-Y به چه صورت می‌باشد؟

نوع دیگری از جراحی که می‌تواند کاهش وزن برای افراد به ارمغان بیاورد. عمل بای‌پس معده به این روش هیچ‌گونه بازگشتی ندارد و به ‌صورت دائمی برای بدن افراد استفاده می‌شود.

برای درک بهتر این نوع از عمل جراحی لازم است بگوییم بخش فوقانی معده از طریق این نوع عمل جراحی چاقی بریده می‌شود و به واسطه بخیه ما بقی معده بسته می‌شود و این شرایط باعث می‌شود تا میزان وعده‌های مصرفی افراد در طول روزمره کاهش یابد و جذب مواد غذایی برای بدن افراد نیز کمتر صورت می‌گیرد.

میزان اندکی که در این جراحی از معده باقی خواهد ماند، فقط می‌تواند ۲۸ گرم را در خود جای بدهد و نهایتاً اندازه ۱ گردو می‌باشد. این امری طبیعی است که معده افراد در حالت معمولی میزان زیادی از مواد غذایی را در خود نگه خواهد داشت.

اما در راستای انجام این نوع از عمل جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی روده‌ی کوچک بریده می‌شود و بخشی از کیسه‌ای کوچک معده به روده کوچک متصل می‌گردد.

این ‌موضوع باعث می‌شود هنگامی‌که افراد مواد غذایی مصرفی در طول روزمره خود را استفاده می‌کنند. معده بخش اولیه روده را دور می‌زند و به‌ جای این‌ که سریعاً به بخش میانی روده کوچک وارد می‌شوند.

پس این نوع از جراحی نیز می‌تواند راهکار مناسبی برای کم کردن وزن افراد شناخته شود. البته در این زمینه تخصص‌های پزشک مربوطه نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. به‌ همین دلیل دکتر سلیمی را به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی به شما معرفی می‌کنیم.

انجام عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به روش Roux-en-Y به چه صورت می‌باشد؟
انجام عمل جراحی چاقی بای ‌پس معده به روش Roux-en-Y به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی بای‌ پس معده به روش انحراف بلیوپانکراتیک چگونه انجام می گیرد؟

این نوع از جراحی چاقی شباهت بسیاری به عمل بای ‌پس معده دارد، اما تفاوت‌هایی در آن دیده می‌شود که آن را به‌ عنوان یک عمل جداگانه می‌شناسند.

پیچیدگی این نوع از جراحی چاقی به نسبت بای ‌پس معده بیشتر می‌باشد و باعث حذف ۸۰ درصد از معده می‌شود. پزشک دکتر صمیمی برای انجام این روش روده‌ای که باعث آزادسازی غذا می‌شود را به بخش روده کوچک اتصال می‌دهد.

به ‌همین دلیل فقط بخش اندکی از معده برای بیمار باقی خواهد ماند. در حالت کلی بخش انتهایی روده به دستگاه گوارش متصل می‌شود و روده‌ای که در نزدیکی اثنی‌ عشر قرار دارد، قابلیت دور زدن آن را دارد.

هنگامی‌که این نوع از جراحی انجام شد، بیمار در هنگام غذا خوردن به ‌شدت احساس سیری خواهد داشت و کالری‌های مصرفی و در طول روز بسیار اندک خواهد شد. همین‌طور میزان جذب غذاهای او در طول روز بسیار کمتر می‌باشد و این ‌موضوع می‌تواند برای کاهش وزن افراد قدمی مفید بردارد.

البته این نکته بسیار مهم است که انجام این نوع عمل جراحی چاقی فقط با نظریه پزشک مخصوص شما انجام بگیرد. عموماً دکتر سلیمی صلاح می‌داند از این نوع از عمل جراحی برای افرادی استفاده کند که میزان اضافه‌ وزن آن‌ها بسیار بالا می‌باشد و شاخص توده بدنی آن‌ها عددی بالاتر از ۵۰ را نشان می‌دهد.

این راهکار برای این دسته از افراد بسیار جواب‌گو است و اشخاصی که در دبی زندگی می‌کنند می‌توانند از مهارت‌های دکتر سلیمی در زمینه انجام این نوع جراحی استفاده داشته باشند.

عمل جراحی لاپاراسکوپی باندینگ شکمی قابل تنظیم چگونه صورت می‌گیرد؟

برای انجام این نوع از جراحی چاقی یک باند در بالاترین بخش معده قرار می‌گیرد. البته عملکرد این باند همانند باندهای معمولی نیست و می‌تواند در معده حجیم شود. وقتی ‌که پزشک مدنظر و بنا بر صلاح‌دید از این نوع باند در معده استفاده می‌کند، شرایط حجیم شدن آن باعث فشرده‌سازی معده می‌گردد.

عمل جراحی لاپاراسکوپی باندینگ شکمی قابل تنظیم چگونه صورت می‌گیرد؟
عمل جراحی لاپاراسکوپی باندینگ شکمی قابل تنظیم چگونه صورت می‌گیرد؟

به‌ عنوان یک مثال واضح می‌توانیم از کمربندی که شلوار افراد را جمع‌تر می‌کند، بگوییم. شرایط انجام این نوع عمل برای معده به ‌همین صورت می‌باشد و باعث فشرده‌سازی معده می‌شود. پس معده به دو بخش مساوی قسمت می‌شود که بخشی از آن معده از دیگری کوچک‌تر می‌باشد.

پس در شرایطی که افراد در طول روزمره غذا استفاده می‌کنند، معده‌ای بسیار کوچک‌تر دریافت غذاها را برعهده می‌گیرد و این باعث می‌شود که میزان کالری‌های افراد در طول روز بسیار محدود باشند. البته نکته حائز اهمیت این است که اتصال این باند قابل تنظیم است و فرد می‌تواند محدودیت‌های غذایی خود را مشخص کند.

این شرایط بنابر تخصص دکتر انجام می‌گیرد

این شرایط بنابر تخصص دکتر انجام می‌گیرد و به ‌عنوان یک راهکار ساده از انواع عمل‌های جراحی چاقی شناخته‌ شده است. همین موضوع باعث شده که طرف‌داران بسیاری به این نوع از سبک علاقه‌مند باشند و توانسته به ‌عنوان عملی رایج برای کاهش وزن شناخته شود.

البته اگر بخواهیم این راهکار را با دیگر روش‌ها و عمل‌های جراحی چاقی مقایسه کنیم، ممکن است میزان کاهش وزن در این روش کمتر از دیگر روش‌ها باشد.

بنابراین دکتر سلیمی صلاح می‌داند از این نوع از عمل جراحی چاقی برای افرادی که میزان اضافه‌ وزن آن‌ها بسیار زیاد نمی‌باشد، استفاده کند. اما این شرایط وجود این باند بر روی معده به گونه‌ای است که می‌تواند مجدداً تنظیم شود و یا تعویض گردد.

این شرایط بنابر تخصص دکتر انجام می‌گیرد
این شرایط بنابر تخصص دکتر انجام می‌گیرد

عمل جراحی گاسترکتومی یا اسلیو به چه صورت می‌باشد؟

یکی از راهکارهای نوینی که نقش مهمی بر روی کاهش وزن افراد دارد استفاده از این جراحی می‌باشد. انجام این جراحی فرایندی است که باعث می‌شود هم ‌زمان از جراحی بای ‌پس معده و روش انحراف آن از طریق سوئیچ صورت بگیرد.

در حالت کلی این نوع از عمل جراحی چاقی شرایط کاهش وزن افراد را مهیا خواهد کرد. در این شرایط ساختار اصلی معده مانند یک تیوپ قابل‌ تغییر می‌باشد و محدود کردن کالری‌های دریافتی برای افراد با اضافه‌ وزن بسیار بالا وظیفه اصلی این نوع عمل می‌باشد.

مهم‌ترین نکته در هنگام انجام انواع عمل‌های جراحی چاقی این است که پزشک مدنظر یعنی دکتر سلیمی بنا بر صلاح ‌دید خود کدام یک از این راهکارها را برای شرایط بدنی شما مناسب بداند.

دکتر سلیمی باید در رابطه با مشکلات سلامتی، شاخص توده بدنی شما و عادات غذایی اطلاعاتی داشته باشد و با کنار هم گذاشتن این ‌همه موارد شرایط لازم را برای انجام عمل جراحی چاقی فراهم کند.

با توجه به این‌که تخصص دکتر سلیم بسیار زیاد می‌باشد، می‌تواند برای افرادی که مقیم دبی می‌باشند نیز از عمل جراحی چاقی استفاده کند. پس اگر نیازمند عمل جراحی چاقی در دبی می‌باشید می‌توانید بر روی تخصص‌های دکتر سلیمی در این زمینه حساب باز کنید.

عمل جراحی گاسترکتومی یا اسلیو به چه صورت می‌باشد؟
عمل جراحی گاسترکتومی یا اسلیو به چه صورت می‌باشد؟

عمل جراحی چاقی پلیکاسون معده چگونه می‌باشد؟

این راهکار نیز می‌تواند باعث کاهش وزن گردد و اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در رابطه با این نوع عمل جراحی چاقی برای شما داشته باشید، باید ذکر کنیم شرایط معده در حین انجام این عمل همانند دامنه پلیسی بر روی یکدیگر قرار می گیرد و این‌ موضوع باعث کوچک‌تر شدن معده می‌گردد.

به‌ جهت این‌ که معده بر روی یکدیگر، چین داده می‌شود، نام اصلی این نوع جراحی چاقی پلیکاسون معده است. مهم‌ترین مزیت این نوع از عمل این است که حجم معده افراد را بسیار کوچک‌تر می‌کند و افراد همانند گذشته نمی‌توانند از مواد غذایی استفاده داشته باشند.

اغلب اشخاصی که مجاز به استفاده از این نوع عمل جراحی چاقی می‌باشند، باید شاخص توده بدنی آن‌ها بین عدد 35 تا ۴۰ باشد. پزشکان توصیه می‌کنند اگر افراد چنین شرایطی را داشته باشد، انجام این نوع از عمل جراحی می‌تواند جواب‌دهی بالایی برای کاهش وزن آن‌ها داشته باشد. بنابراین با استفاده از تخصص‌های دکتر سلیمی نیز می‌توانید از این نوع عمل جراحی استفاده داشته باشید.

عمل جراحی بای ‌پس روده بعد جا به جایی دوازدهه به چه صورت است؟

روده اثنی ‌عشر با نام بخش دوازدهه معده شناخته می‌شود و برای استفاده از این نوع عمل جراحی چاقی کاربرد دارد و نیاز است بخش انتهایی معده بعد از انجام جراحی اسلیو و همین‌طور روده‌ی کوچک نیز تقسیم گردد. انجام این نوع جراحی می‌تواند تا ۳٫۴ قسمت از روده را حذف کند.

در این شرایط بخش بالایی روده کوچک می‌تواند در جابجایی آنزیم‌های صفرا و پانکراس تلاش کند و به آخرین بخش معده اتصال داده شود. این شرایط باعث می‌شود میزان غذای مصرفی افراد در طول روز کمتر از حد معمول گردد.

نکته‌ای لازم به ذکر است بدانید که آنزیم‌های لوزالمعده و صفرا در انتهایی‌ترین نقطه روده‌ی کوچک می‌توانند با یکدیگر ادغام شوند. در این شرایط جذب کالری کمتری در بدن افراد اتفاق خواهد افتاد و به ‌مرور زمان افراد می‌توانند کاهش وزن را به چشم ببینند و از این طریق درصدد افزایش اعتماد به ‌نفس خود نیز تلاش خواهند کرد.

عمل جراحی بای ‌پس روده بعد جا به جایی دوازدهه به چه صورت است؟
عمل جراحی بای ‌پس روده بعد جا به جایی دوازدهه به چه صورت است؟

پیدا کردن یک پزشک حاذق برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی چگونه اثربخش می‌باشد؟

بعد از این‌ که پزشک مدنظر تشخیص دهد که شما به ‌عنوان فردی با اضافه ‌وزن شناخته می‌شوید و مستعد استفاده کردن از انواع عمل جراحی چاقی هستید، باید حتما وقت مراجعه به یک جراح را تعیین کنید تا بتوانید از او مشاوره‌هایی در این زمینه بگیرید.

برای این ‌که با اطمینان خاطر از مهارت‌های یک پزشک حاذق استفاده کنید، می‌توانید از افرادی که تحت نظارت این دکتر از ان از انواع عمل‌های جراحی چاقی استفاده کرده‌اند، اطلاعاتی بگیرید و تجارب آن‌ها را با پرس‌وجوهای متعدد دریابید. سپس می‌توانید با خیالی آسوده به جراح مربوطه اعتماد کنید.

هنگامی‌که وقت مشاوره از جراح مدنظر دریافت می‌کنید، او می‌تواند آشنایی کاملی در رابطه با انواع عمل‌های جراحی چاقی برای شما داشته باشد و ویژگی‌ها و مزایای آن‌ها را عنوان کند.

بنا بر شرایط مخصوص اندام و اضافه ‌وزن شما کدام یک از این نوع از عمل‌ها می‌تواند به شما کمک می کند

سپس تعیین کند بنا بر شرایط مخصوص اندام و اضافه ‌وزن شما کدام یک از این نوع از عمل‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا به وزن دلخواه خود برسید. دراین‌رابطه اگر سوالات بسیاری است در ذهن خود دارید، اما جواب مناسبی برای آن‌ها پیدا نکرده‌اید، جراح می‌تواند به این سوالات پاسخ درستی بدهد و شما را از تمامی شرایط موجود برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی آگاه کند.

با این شرایط دکتر سلیمی پاسخ‌گوی بسیاری از سوالات افراد در زمینه انجام عمل جراحی چاقی در دبی می‌باشد و می‌تواند ذهن آن‌ها را برای انجام این عمل آماده کند تا بدون هیچ‌گونه ابهامی شرایط لازم برای انجام این عمل را سپری کنند و بتوانند به وزن دلخواه خود برسند.

بنا بر شرایط مخصوص اندام و اضافه ‌وزن شما کدام یک از این نوع از عمل‌ها می‌تواند به شما کمک می کند
بنا بر شرایط مخصوص اندام و اضافه ‌وزن شما کدام یک از این نوع از عمل‌ها می‌تواند به شما کمک می کند

مراجعه به متخصص تغذیه برای انجام عمل جراحی چاقی چه تأثیری دارد؟

هنگامی‌که به دکتر سلیمی برای انجام جراحی لاغری مراجعه می‌کنید، به شما این نکته را یادآور می‌شود که یک گزینه مهم برای این‌که افراد در حیطه کاهش و از موفق باشند، انجام رژیم‌های قبل و بعد از جراحی چاقی می‌باشد.

پس در این زمینه به شما یک دکتر تغذیه معرفی می‌کند تا بتوانید با استفاده از تخصص‌های او و کمک گرفتن از راهکارهای اصولی آن برنامه ‌ریزی دقیقی برای کاهش وزن و استفاده از انواع رژیم غذایی داشته باشید. پزشک موردنظر از این طریق به شما بسیار کمک می‌کند و می‌گوید چه نوع از رژیم‌های غذایی برای بعد از انجام جراحی مناسب می‌باشد.

بنابراین دکتر تغذیه نیز نقش مهمی در این زمینه ایفا خواهد کرد تا بتواند سلامت جسمانی شما را تضمین کند و در کنار آن تناسب اندام برای شما شکل بگیرد.

مراجعه به متخصص تغذیه برای انجام عمل جراحی چاقی چه تأثیری دارد؟
مراجعه به متخصص تغذیه برای انجام عمل جراحی چاقی چه تأثیری دارد؟

کاهش وزن قبل از جراحی به چه دلیل باید انجام بگیرد؟

نکته مهمی که دکتر سلیمی برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی به مراجعه‌کنندگان خود پیشنهاد می‌دهد، این است که حتما میزان اندکی از وزن خود را قبل ‌از انجام عمل‌ها کاهش دهند.

دلیل اصلی این اتفاق بر این است که اگر فردی بتواند کاهش وزن مناسبی در روزهای قبل از جراحی چاقی داشته باشد، این می‌تواند میزان اراده افراد را در زمینه کاهش وزن بیشتر کند و از این طریق نتیجه بهتری برای عمل‌های جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد.

کاهش وزن قبل از جراحی به چه دلیل باید انجام بگیرد؟
کاهش وزن قبل از جراحی به چه دلیل باید انجام بگیرد؟

به ‌غیر از آن اگر افراد کاهش وزن را قبل ‌از عمل جراحی تجربه کنند، دسترسی پزشک برای انجام هر گونه عمل راحت‌تر می‌باشد و به‌ راحتی می‌تواند عمل مربوطه را برای بیمار به اتمام برساند. این نکته باعث می‌شود اهمیت کاهش وزن هرچند ناچیز و کم قبل ‌از انجام عمل جراحی چاقی در دبی باعث نتیجه بهتری برای این عمل باشد.

شرایط آماده ‌سازی فرد برای مراجعه به اتاق عمل جراحی چاقی در دبی چگونه می‌باشد؟

در حالت کلی تمامی عمل‌های جراحی علی‌الخصوص عمل‌های جراحی چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌شود، برای صبح زود فیکس شده است. اما در برخی مواقع ممکن است شرایط بیمارستان مدنظر در این زمان محیا نباشد و این باعث پزشکمی شود ساعت متفاوتی را برای شما در نظر بگیرد.

در مطالب بالا گفتیم که دکتر سلیمی صلاح می‌داند حدوداً ۲ هفته قبل ‌از این‌که عمل جراحی چاقی در دبی را برای شما انجام دهد و این رژیم‌های غذایی را برای شما مهم بشمارند.

زیرا این نکته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند و می‌توانند در هنگام انجام جراحی تاثیرگذاری بهتری بر روی فعالیت‌های مربوطه پزشک بگذارند. به‌ غیر از آن لازم است فرد بیمار حتما قبل ‌از جراحی ناشتا باشد و همانند دیگر عمل‌های مختلف از هیچ‌گونه مواد خوراکی استفاده نکرده باشد.

دلیل اصلی استفاده نکردن مواد غذایی

دلیل اصلی استفاده نکردن مواد غذایی این است که معده بتواند آمادگی لازم را برای جراحی داشته باشد. زیرا اگر فرد مواد غذایی استفاده کرده باشد، این احتمال وجود دارد که تمامی محتویات درون معده به ریه وارد شوند و این می‌تواند سبب مسدود شدن راه هوایی فرد گردد و امری بسیار خطرناک و نگران‌کننده می‌باشد.

به ‌غیر از این مسئله جراح مدنظر شما پیشنهاد می‌کند داروهای مختلف دیگر را قبل ‌از انجام این جراحی انجام نوع استفاده نکنید و از جویدن آدامس، جویدن تنباکو و یا نوشیدن آب خودداری کنید.

بعد از این‌که پرونده بیمار در بیمارستان مربوطه تکمیل شد و رضایت‌نامه های خود را برای انجام این نوع جراحی امضا کردید، می‌توانید بنابر دستور پزشک لباس‌های مخصوص اطاق عمل را بپوشید تا روند عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی که به‌ عنوان بهترین متخصص در این زمینه ام نام‌برده می‌شود، به سرانجام برسد و نتیجه مسرت‌بخشی از این جراحی بگیرید.

دلیل اصلی استفاده نکردن مواد غذایی
دلیل اصلی استفاده نکردن مواد غذایی

در هنگام انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی قرار است بیفتد؟

برای این‌ که نگرانی بیماران را در حیطه انجام این نوع از جراحی‌ها برطرف کنیم، نیاز می‌دانیم اطلاعاتی در رابطه با اینکه در هنگام مراجعه به اتاق عمل قرار است چه شرایطی برای بیمار در نظر گرفته شود، در اختیارتان بگذاریم.

هنگامی‌که به دستور پزشک بیمار لباس‌های اتاق عمل را می‌پوشد و به آن مراجعه می‌کند، پزشکان مربوطه‌ای که در اتاق عمل حاضر هستند از طریق دستگاه‌های مختلفی قادرند میزان کم میزان ضربان قلب، میزان اکسیژن و دیگر موارد بیمار را کنترل کند.

در هنگام انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی قرار است بیفتد؟
در هنگام انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی قرار است بیفتد؟

اگر همه ‌چیز عادی باشد، شرایط لازم برای بیهوشی صورت می‌گیرد

سپس اگر همه ‌چیز عادی باشد، شرایط لازم برای بیهوشی صورت می‌گیرد و پزشک مخصوص بیهوشی از ماسک‌های تنفسی در این موارد استفاده می‌کند تا بیمار را برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی آماده کند.

در حالت کلی صلاح دکتر سلیمی بر این است که تمامی روش‌های جراحی چاقی را از طریق راهکار لاپاراسکوپی انجام بدهند و به واسطه برش‌های بسیار اندکی که بر روی شکم انجام می‌دهد، شرایط جراحی را فراهم می‌کند.

همان‌طور که گفتیم ویژگی‌ها و مزایای منحصر به ‌فردی در پس انجام این نوع جراحی وجود دارد و همین موضوع باعث می‌شود پزشک برای رفاه حال بیماران از روش لاپاراستکوپی استفاده کند.

به‌ غیر از آن بهبودی و دوران نقاهت افراد به‌ سرعت سپری خواهد شد و فرد در حین انجام جراحی دیگر نگران دردها نمی‌باشد. زیرا میزان جراحت و خون‌ریزی در این روش بسیار اندک است و دوره نقاهت بسیار کمی را برای بیمار خواهد داشت.

اگر همه ‌چیز عادی باشد، شرایط لازم برای بیهوشی صورت می‌گیرد
اگر همه ‌چیز عادی باشد، شرایط لازم برای بیهوشی صورت می‌گیرد

بعد از انجام عمل جراحی چاقی چه اتفاقی پیش روی بیمار است؟

هنگامی‌ که دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح عمل جراحی چاقی در دبی را بر روی بیمار به اتمام می‌رساند، از بیمار درخواست می‌کند تا بعد از به ‌هوش آمدن چندقدمی در کنار تخت خود پیاده‌روی کند. دلیل اصلی این درخواست این است که خون در رگ‌های بیمار لخت نشود. همان‌طور که گفتیم استفاده از روش لاپاراستکوپی باعث می‌شود که این نوع از عمل جراحی به ‌سادگی اتفاق بیفتد و فرد هیچ درد غیر قابل ‌قبول و غیر کنترل شده‌ای را تحمل نکند.

اغلب عمل‌های جراحی چاقی نیاز به بستری های طولانی ‌مدت در بیمارستان ندارند

اغلب عمل‌های جراحی چاقی نیاز به بستری های طولانی ‌مدت در بیمارستان ندارند و فرد می‌تواند همان روز یا نهایتاً ۲۴ ساعت بعد از بیمارستان ترخیص گردد. البته در برخی شرایط اگر حال عمومی بیمار خوب نباشد و پزشک تشخیص دهد که نیاز به بستری شدن دارد، ممکن است ۱ تا ۲ روز بیشتر در بیمارستان سپری کند.

البته این اتفاق بسیار اندک دیده می‌شود و این امری طبیعی است که بعد از جراحی چاقی فرد نتواند ارتباط خوبی با معده برقرار کند و معده‌ای جدیدی که در این شرایط در بدن جای‌ گذاری شده است، اندکی با دیگر اجزای بدن تطابق ندارد. اما با صبوری کردن و راهکارهای علمی و اصولی فرد می‌تواند به معده جدید عادت کند.

به ‌مرور زمان از این طریق کاهش وزن در بدن خود را احساس خواهد کرد. البته در کنار این موضوع دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح برای انجام عمل لاغری عمل جراحی چاقی در دبی پیشنهاد می‌کند تا بعد از انجام عمل فعالیت‌های بدنی و تحرک را نیز مهم بشمارید.

اغلب عمل‌های جراحی چاقی نیاز به بستری های طولانی ‌مدت در بیمارستان ندارند
اغلب عمل‌های جراحی چاقی نیاز به بستری های طولانی ‌مدت در بیمارستان ندارند

توصیه‌های لازم پزشک بعد از انجام عمل جراحی چاقی در دبی چه مواردی می‌باشد؟

بعد از جراحی نیاز است و توصیه‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک در امر عمل جراحی چاقی در دبی را جدی بگیرید. برای همین منظور دکتر سلیمی به ‌جهت جلوگیری از کم‌ آبی بدن شما توصیه‌هایی دارد و حتما پیشنهاد می‌کند در طول روز استفاده بسیاری از آب داشته باشید.

امکان دارد در روزهای اولیه بعد از انجام عمل جراحی چاقی روده‌های شما درگیر مشکلاتی شوند و فرد یبوست را تجربه کند، اما استفاده آب مکرر در طول روز می‌تواند از این امر جلوگیری کند. در کنار آن راه‌حل‌هایی که دکتر سلیمی دراین‌باره برای شما ذکر می‌کند، به شما کمک می‌کند تا این مشکل را برطرف کنید و امکان دارد داروهای ضد درد و مسکن را برای شما تجویز کند تا بتوانید با خیالی آسوده استراحت داشته باشید.

البته دانستن این نکته ضروری است که بعد از انجام عمل جراحی چاقی فرد به‌هیچ ‌عنوان حق بلند کردن اجسام سنگین را ندارد. زیرا ممکن است بخیه‌هایی که در ناحیه جراحی صورت گرفته‌اند، از طریق بلند کردن اجسام سنگین با پارگی مواجه شوند.

حال با توجه به این‌که در هنگام جراحی و بعد از آن میزان غذاهای دریافتی و کالری‌های موجود شما در طول روز بسیار کاهش می‌یابد، امکان دارد احساس کسلی و خستگی بسیاری را در خود ببینید.

تجویز ویتامین

این شرایط جای هیچ‌گونه نگرانی ندارد و امری طبیعی می‌باشد. برای این راهکار پزشک ویتامین‌های بسیاری را برای شما تجویز خواهد کرد تا بتواند حال جسمانی سلامت حال جسمانی شما را تضمین کند.

نکته‌ای حائز اهمیت دیگر که دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی به شما متذکر می‌شود، این است که تا ۳ هفته بعد از انجام عمل در حمام داغ و وان داغ ننشینید. زیرا این جریان جریان آب داغ برای بدن شما مناسب نیست.

با توجه به این مسائل اگر به‌ دنبال راهکارهای اصولی در بعد از عمل جراحی چاقی در خارج از ایران هستید و به ‌دنبال پزشکی حاذق در این زمینه می‌گردید، دکتر سلیمی می‌تواند کمک کند تا نیاز شما برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی نیز فراهم گردد.

تجویز ویتامین
تجویز ویتامین

رژیم مناسب بعد از انجام عمل جراحی چاقی به چه صورت نیاز است رعایت شود؟

بعد از سپری کردن طول دوران نقاهت مهم‌ترین نکته‌ای که می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی کاهش وزن افراد بگذارد، رژیم‌های غذائی می‌باشد. از همین ‌رو پزشکان اهمیت این دسته از رژیم‌های غذایی را بسیار زیاد می‌دانند. زیرا جراحی فقط می‌تواند نیمی از راه را برای کاهش وزن طی کرده باشد.

اما راهکارهای اصولی که به‌ عنوان رژیم غذایی بعد از انجام عمل جراحی چاقی صورت می‌گیرد، می‌تواند افراد را به اهداف خود در زمینه کاهش وزن برسانند.

برای ‌اینکه فرد وزن ایده‌آل خود را تجربه کند، مراقبت‌های لازم به ‌عنوان رژیم‌های غذایی کاربرد بسیاری خواهند داشت. همین موضوع باعث می‌شود تا اشخاص تلاش کنند سبک زندگی خود را با تغییراتی مواجه کنند و از رژیم‌های غذایی درست و سپس اصولی و ورزش ها و تحرک کافی استفاده داشته باشند.

این ۲ عامل به ‌عنوان مهم‌ترین چیز بعد از انجام عمل جراحی چاقی در دبی پیشنهاد می‌شود تا افراد بتوانند اندام ایده‌آل خود برسند. این امری بدیهی است که بعد از انجام عمل جراحی چاقی فرد فورا نمی‌تواند خوردن مواد غذایی را آغاز کند و در ابتدا نیاز دارد که شرایط رژیم غذایی را از طریق مایعات شروع کند،

سپس به‌ مرور زمان غذاهای دیگری که در این رژیم مهمی باشند به آن اضافه می‌شوند و فرد می‌تواند در هفته‌های بعد از جراحی از غذاهای نرم و پوره استفاده داشته باشد و به ‌مرور زمان معده را برای استفاده از غذاهای جامد آماده کند.

مهم‌ترین هدف از انجام عمل جراحی چاقی لاغری و کاهش وزن می‌باشد

مهم‌ترین هدف از انجام عمل جراحی چاقی لاغری و کاهش وزن می‌باشد. حال برای این‌که بتوان به این هدف دست پیدا کرد، پیروی کردن از رژیم‌های غذایی بعد از انجام جراحی نکته‌ای پراهمیت شناخته می‌شود.

البته باید بگوییم برخی از افراد ممکن است بعد از انجام عمل جراحی چاقی مواردی همچون حالت تهوع، اسهال، استفراغ، یبوست و نشتی معده را تجربه کنند که با استفاده از رژیم غذایی درست می‌توانند از این دسته از مشکلات پیشگیری کنند.

درجه کیفی رژیم‌های غذایی که بعد از عمل جراحی چاقی برای بیمار تجویز می‌شوند باید بسیار بالا باشد تا بتواند فواید و مزایای بسیاری برای بدن بیمار داشته باشد و تمامی مواد مغذی را برای بدن و تأمین کند. از این طریق فرد می‌تواند سلامت جسمانی خود را حفظ کند و کاهش وزن نیز دست یابد و ویژگی‌ها و مزایای منحصر به ‌فردی در این نوع از رژیم خلاصه می‌شوند که می‌توانیم آن‌ها را در موارد زیر ذکر کنیم.

لازم است فرد بیمار حدوداً ۳ هفته قبل از این که اقدامات لازم برای عمل جراحی چاقی را انجام بدهد، از رژیم‌های غذایی استفاده داشته باشد. دکتر سلیمی دراین‌باره پیشنهادهای بسیاری به بیماران خود می‌دهد تا بتواند آن‌ها را از این امر آگاه کند.

دلیل اصلی این‌ که وجود این رژیم‌های غذایی ۳ هفته قبل‌از عمل جراحی چاقی به بیمار گوشزد می‌شود

دلیل اصلی این‌ که وجود این رژیم‌های غذایی ۳ هفته قبل‌از عمل جراحی چاقی به بیمار گوشزد می‌شود، این است که فرد بتواند بعد از انجام عمل با رژیم غذایی خود اخت بگیرد.

به ‌همین دلیل بعد از انجام جراحی فرد موظف است به ‌تدریج از مایعات استفاده داشته باشد تا معده جدید در بدن با دیگر اجزا عادت کند و بتواند مواد غذای جامد را دریافت کند.

احتمالاً برای انجام رژیم‌های غذایی یک پروژه ۴ هفته‌ای صورت می‌گیرد. البته شرایط طی کردن این نوع از رژیم‌ها بر اساس تشخیص پزشک شما انجام می‌گیرد و نیاز دارید با استفاده از دستورالعمل‌های خاص آن در این راه اقدام کنید.

نکته حائز اهمیت در راستای انجام رژیم‌های غذایی بعد از عمل جراحی چاقی

نکته حائز اهمیت در راستای انجام رژیم‌های غذایی بعد از عمل جراحی چاقی در دبی توسط دکتر سلیمی این است که حتما از غذاهایی استفاده داشته باشید که بسیار سالم می‌باشد.

شرایط رژیم غذایی افراد بعد از عمل جراحی چاقی به ‌صورت روزمره بدین ‌صورت است که نیاز است حداقل ۶۰ گرم پروتئین به بدن آن‌ها برسد. همین‌طور روزانه استفاده کردن ۲ لیتر مایعات بعد از جراحی کمک بسیار مهمی به کاهش وزن افراد و عدم کمبود آب بدن خواهد کرد. تذکرهای پزشک مدنظر در این زمینه شما را آگاه می‌کند تا بتوانید از رژیم اصولی پیروی کنید و کاهش وزن را بدنبال داشته باشید.

برخی از افراد در رژیم‌های مدنظر نیازی به استفاده از ویتامین‌ها، مکمل‌ها و پروتئین‌ها ندارند، اما ممکن است برخی از افراد نیاز به این ‌دست از موارد داشته باشند تا با کاهش مواد معدنی بدن روبرو نشوند. پزشک مربوطه در این زمینه داروهای مخصوصی برای هر تجویز خواهد کرد.

حال بر این اساس می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی استفاده داشته باشید و در کاهش وزن خود نقش بسیار موفق باشید.

نکته حائز اهمیت در راستای انجام رژیم‌های غذایی بعد از عمل جراحی چاقی
نکته حائز اهمیت در راستای انجام رژیم‌های غذایی بعد از عمل جراحی چاقی

چه نکاتی در رابطه با رعایت رژیم غذایی بعد از عمل جراحی چاقی مهم می‌باشد؟

نکته حائز اهمیتی که لازم است افراد بعد از انجام اعمال جراحی چاقی در دبی آن را بدانند، این است که هرگز نباید حجم معده جراحی‌ شده را با استفاده از غذاهای بسیار زیاد و یا جامد پر کنند.

پرخوری‌های بیشتر از حد برای معده جدید سازگاری ندارد. بنابراین بهتر است بدانید هنگامی‌که جراحی چاقی برای شما صورت می‌گیرد، ابعاد معده بسیار کوچک‌تر از حد عادی می‌گردد و ممکن است فقط یک میزان خاص در آن غذا جای بگیرد.

در این شرایط ممکن است معده در ابتدا فقط ۳ تا ۴ قاشق بعد از انجام عمل جراحی چاقی غذا استفاده کند و فورا به مغز دستور سیری را صادر می‌کند. همین شرایط باعث می‌شود که مصرف غذایی افراد در طول روز بسیار کاهش می‌یابد و به‌ مرور زمان بتوانند چربی‌های موجود در بدن خود را از دست بدهد.

البته نکته مهم دیگر این است که این شرایط برای همیشه نیست و با گذشت مدت ‌زمانی بدن معده جدید عادت می‌کند و با گذشت 6 ‌تا ۹ ماه به میزان اندکی معده کش می‌آید و فرد می‌تواند میزان غذای بیشتری در طول روزمره استفاده کند و در این شرایط افراد می‌توانند از رژیم‌های غذایی نرمال‌تر استفاده کنند.

پیشنهاداتی که پزشک برای شما در این‌باره در نظر می‌گیرد به شما کمک خواهد کرد

پیشنهاداتی که پزشک برای شما در این‌باره در نظر می‌گیرد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید طبق دستورات پزشک از رژیم‌های مؤثر استفاده کنید و تمام نکاتی که برای شما دراین‌باره ضروری مهم می‌باشند را رعایت کنید.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که اگر بعد از انجام عمل جراحی چاقی بدون قصد بیشتر از حد معده خود غذا استفاده کنید و پرخوری داشته باشید، حتم به ‌یقین معده شما آن غذا را قبول نخواهد کرد و میزان زیادی از آن را برمی‌گرداند و در این شرایط استفراغ صورت می‌گیرد.

به دلیل این ‌که معده جدید گنجایش غذای بیش ‌از اندازه را ندارد و فورا آن را پس می‌زند. در اوایل انجام جراحی امکان دارد، این اتفاق را بسیار مشاهده کنید. البته نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

پیشنهاد می کنیم از پست عمل لوزالمعده برای درمان دیابت دیدن کنید.

از عملکرد استفاده غذاها در طول روزمره آگاهی پیدا می‌کنید

زیرا توصیه‌های پزشکان علی‌الخصوص دکتر سلیمی در این زمینه به گونه ایست که از عملکرد استفاده غذاها در طول روزمره آگاهی پیدا می‌کنید و شرایطی را برای شما صورت می‌دهند که هرگز این موارد را تجربه نکنید و بتوانید به ‌صورت اصولی از غذاهای مفید و مغذی استفاده داشته باشید تا بدن شما ویتامین‌های موردنظر را دریافت کند.

حال با این شرایط به دلیل این ‌که انجام عمل‌های جراحی چاقی می‌تواند افراد را با کاهش وزن مواجه کند و آن‌ها را به آرزوی دیرینه خود یعنی تناسب اندام برساند، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کنند.

اما دراین‌باره اگر از پزشک بدون مهارت استفاده کنید، می‌تواند مشکلات بسیاری برای سلامتی شما به وجود بیاورد. پس حتما در این زمینه پزشکی را انتخاب کنید که بتواند در اولین مرحله سلامتی شما را از طریق راهکارهای علمی و اصولی حفظ کند.

دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی شناخته می‌شود و اولین اولویت آن سلامت بیماران می‌باشد. ممکن است تا به امروز تصور کسب کرده باشید، دکتر سلیمی فقط تخصص انجام عمل جراحی در ایران را دارد، اما افرادی که در دبی مقیم هستند نیز می‌توانند از تخصص‌های دکتر سلیمی دراین‌باره استفاده کنند و تناسب اندام را نیز تجربه خواهان تجربه کنند.

از عملکرد استفاده غذاها در طول روزمره آگاهی پیدا می‌کنید
از عملکرد استفاده غذاها در طول روزمره آگاهی پیدا می‌کنید

کلام آخر

در تمامی مطالب بالا از اهمیت انجام عمل جراحی چاقی برای شما گفتیم. افرادی که هیچ راهکار دیگری به ‌جز استفاده از این عمل‌ها ندارند، می‌توانند با خیالی آسوده از طریق این نوع از عمل‌ها که به‌ عنوان راهکاری نوین در علم امروز شناخته شده‌اند، به تناسب اندام برسند.

البته این ‌که بتوان تعیین کرد کدام یک از عمل‌های جراحی چاقی می‌تواند به شما در این ‌باره کمک کند، نیازمند تخصص‌های یک پزشک حاذق در این زمینه می‌باشد.

برای این ‌که بتوانید از مشکل چاقی رها شوید و به اندام ایده‌آل دست یابید، یک پزشک نقش حرفه‌ای نقش بسیار زیادی بر روی این مورد خواهد داشت.

پس نیاز است همواره در تلاش باشید تا از یک پزشک جراح اصولی استفاده کنید. به ‌غیر از این‌که یک جراح نیاز است تخصص و مهارت کافی در زمینه حیطه در زمینه عمل جراحی چاقی داشته باشد، نیاز است از اصول اخلاقی و حرفه‌ای برخوردار باشد تا برای کسب رضایت بیمار و سلامتی او تلاش کند.

دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی شناخته می‌شود

دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی چاقی در دبی شناخته می‌شود. زیرا افراد بسیاری در دبی تقاضای کاهش وزن از طریق انواع عمل‌های جراحی چاقی دارند و به‌ دنبال پزشکی حاذق در این زمینه می‌گردند.

حال با این مطالب قصد داریم دکتر سلیمی را به ‌عنوان پزشکی که می‌تواند به‌ غیر از ایران در دبی نیز از عمل جراحی چاقی افراد را بهره‌مند کنند و نام ببریم و بگوییم بر اساس نتایج رضایت‌ بخشی که افراد از انجام عمل جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی داشته‌اند، می‌توانید به او در این زمینه اطمینان کنید و از او مهارت‌های او نهایت استفاده را ببرید تا به اهداف خود در زمینه استفاده از عمل جراحی چاقی برسید و با اندامی ایده‌آل اعتماد به نفس از دست ‌رفته خود را بازیابید.

امیدواریم که استفاده از این مطالب آگاهی و دانش کافی را برای انجام انواع عمل‌های جراحی لاغری برای شما فراهم کرده باشد و با سطح علمی بالا بتوانید از تخصص‌های دکتر سلیمی دراین‌باره استفاده کنید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید