عمل اسلیو معده دکتر سلیمی

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی
فهرست مطالب

در این مقاله، قصد داریم تا عمل اسلیو معده دکتر سلیمی را بررسی نماییم و از تخصص ایشان در این زمینه مطلع شویم. با ما همراه باشید.

انجام عمل اسلیو معده دکتر سلیمی، یکی از جراحی های پر طرفدار ایشان می باشد که بسیاری از افراد به منظور کاهش وزن و لاغری خود اقدام به انجام این جراحی می کنند. عمل اسلیو معده یکی از جراحی هایی است که می تواند موجب مبارزه با چاقی و لاغری فرد در کوتاه مدت گردد.

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی
عمل اسلیو معده دکتر سلیمی

جراحی اسلیو به منظور کاهش حجم معده و در نتیجه، کاهش اشتهای افراد صورت می پذیرد و همین امر موجب تسهیل روند لاغری افراد چاق می گردد. انجام این جراحی برای بسیاری از افراد می تواند تغییری بزرگ در زندگی تلقی شود و این طیف از افراد با انجام جراحی اسلیو معده، در دنیای جدیدی قدم می گذارند.

دکتر سلیمی به عنوان یکی از برترین جراحان کشوری در انجام عمل اسلیو معده و سایر جراحی های چاقی شناخته می شوند. عمل اسلیو معده می تواند موجب رهایی شما از بند چاقی گشته و زندگی شما را دچار تحول کند.

اما باید توجه داشته باشید که پیش از انجام این جراحی، بهتر است اطلاعاتی در مورد عمل اسلیو معده و جزئیات آن به دست آورید. در این مقاله، قصد داریم تا اطلاعاتی در مورد عمل اسلیو معده و بایدها و نبایدهای آن به شما ارائه کنیم که مطالعه ی این مقاله می تواند شما را برای تصمیم گیری در مورد انجام این جراحی راهنمایی کند. همراه شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد دیدن کنید.

عمل اسلیو معده چیست و به چه منظور صورت می پذیرد؟

افزایش بی رویه ی میانگین وزن افراد در جوامع و بالا بودن بی ام آی افراد در مقایسه با شرایط خود، موجب شده است تا هشدار افزایش وزن و عوارض ناشی از آن در بین بسیاری از اقشار به صدا دربیاید.

عوارض نامناسب چاقی و محدودیت هایی که ممکن است به سبب چاقی افراد برایشان پیش بیاید، موجب شده است تا روش های مختلفی برای درمان چاقی و مبارزه با آن در نظر گرفته شود.

عمل اسلیو معده چیست و به چه منظور صورت می پذیرد؟
عمل اسلیو معده چیست و به چه منظور صورت می پذیرد؟

یکی از دسته بندی هایی که در مقابله با چاقی و کاهش وزن می توان به آن اشاره کرد، انجام جراحی های چاقی و کاهش وزن از این طریق می باشد. عمل جراحی اسلیو معده، یکی از این جراحی ها می باشد که به عنوان یک عمل جراحی غیر قابل بازگشت شناخته می شود و این جراحی به منظور کاهش حجم معده ی فرد صورت می پذیرد.

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی به منظور حذف بخش عمده ی معده ی انسان یعنی در حدود هشتاد درصد از آن طراحی شده است

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی به منظور حذف بخش عمده ی معده ی انسان یعنی در حدود هشتاد درصد از آن طراحی شده است و به سبب انجام این جراحی، هشتاد درصد از حجم معده ی فرد کاهش می یابد که چنین کاهشی می تواند ثمرات بسیار پر باری را برای یک فرد چاق در پی داشته باشد.

عمل اسلیو معده دکتر سلیمی نه تنها به سبب کاهش حجم معده ی فرد موجب کاهش میزان غذای مصرفی خواهد شد، بلکه می تواند بر بسیاری از بیماری های مرتبط با معده نیز مرهمی هر چند موقت به حساب بیاید.

انجام عمل اسلیو معده را می توان یک تحول و دگرگونی در روند هضم غذا و سیستم گوارش دانست و از این طریق امکان حل برخی از مشکلات موجود در این زمینه وجود دارد.

شما نیز می توانید در صورت تمایل، انجام عمل اسلیو معده ی خود را به دکتر سلیمی سپرده و از بابت موفقیت این جراحی، خیال خود را راحت کنید .چرا که مطالعه ی سوابق بیماران ایشان نشاندهنده ی کیفیت بالای عمل اسلیو معده و تضمین سلامتی پس از عمل می باشد.

لطفا از پست بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنید.

چه کسانی می توانند برای انجام عمل اسلیو معده به دکتر سلیمی مراجعه کنند؟

همان طور که گفتیم ،عمل اسلیو معده به عنوان یکی از جراحی های چاقی تایید شده در جهان می باشد و تاثیر اصلی این جراحی، بر لاغر شدن افراد و کاهش وزن می باشد.

چنین نگرشی ممکن است این تصور را به وجود آورد که تمامی افرادی که دچار اضافه وزن می باشند نیز می توانند اقدام به انجام عمل اسلیو معده کرده و وزن خود را از این طریق کاهش دهند.

چه کسانی می توانند برای انجام عمل اسلیو معده به دکتر سلیمی مراجعه کنند؟
چه کسانی می توانند برای انجام عمل اسلیو معده به دکتر سلیمی مراجعه کنند؟
هر چند که جراحی های مختلفی که برای کاهش وزن افراد طراحی شده است، می تواند موجب کاهش وزن افراد به مرور زمان گردد؛ اما انجام عمل اسلیو معده  برای افراد خاصی توصیه می شود که واقعا نیاز به این جراحی داشته باشند.

لاغری از طریق ورزش و یا روش های مشابه را می توان بهترین روش برای کاهش وزن دانست. اما در صورتی که بنا بر محدودیت هایی، امکان لاغری و کاهش وزن از این طریق وجود نداشته باشد، افراد می توانند با مشورت پزشک از طریق انجام جراحی اسلیو معده اقدام به کاهش وزن خود کنند. انجام عمل اسلیو معده را می توان برای افرادی که مشکلات خاصی دارند و نیاز به کاهش وزن در کوتاه مدت دارند، امری ضروری و حیاتی دانست.

از این رو افرادی که دچار چاقی مفرط، دیابت، فشار بالای خون، اختلالات تنفسی و … هستند، می توانند انجام عمل اسلیو معده تحت نظر دکتر سلیمی را به عنوان روشی در راستای کاهش وزن خود و رهایی از این قبیل مشکلات در نظر داشته باشند.

باید توجه داشته باشید که صرف مایل بودن به انجام اسلیو معده و کاهش وزن از این طریق نمی تواند موجب شود تا برای عمل اسلیو معده اقدام کنید و مشورت با جراح چاقی دکتر سلیمی پیش از انجام این جراحی، یکی از ضروریات این امر می باشد.

روند انجام عمل اسلیو معده دکتر سلیمی به چه شکل می باشد؟

انجام عمل اسلیو معده دکتر سلیمی موجب خواهد شد تا بخش اعظمی از معده ی شما جدا شده و از بدن شما خارج گردد. روش های گوناگونی که به عنوان جراحی های چاقی شناخته می شوند، معمولا به گونه ای هستند که امکان بازگشت به حالت قبل وجود دارد و بیمار می تواند در صورت تمایل، معده ی خود را با انجام یک جراحی دیگر به حالت قبلی بازگرداند.

اما عمل اسلیو معده به عنوان یک جراحی بدون بازگشت شناخته می شود و در صورتی که فردی اقدام به انجام عمل اسلیو معده کرده باشد، امکان بازگشت بخش جدا شده از معده وجود نخواهد داشت.

در این جراحی؛ ابتدا معده ی فرد به دو بخش بالایی و پایینی تقسیم می شود. بخش بالایی معده که حدود بیست درصد از حجم معده ی اصلی را تشکیل می دهد، به محل ذخیره ی غذا و هضم آن تبدیل خواهد شد و بخش پایینی معده ی فرد که حدود هشتاد درصد از حجم اصلی معده را تشکیل می دهد، از بدن وی خارج خواهد شد.

تاثیر مثبت عمل اسلیو معده دکتر سلیمی بر روند لاغری افراد به اثبات رسیده است

تاثیر مثبت عمل اسلیو معده دکتر سلیمی بر روند لاغری افراد به اثبات رسیده است و این نکته توسط سازمان بهداشت جهانی نیز مورد تایید قرار دارد؛ اما آن چه که در مورد این جراحی اهمیت دارد، مشورت با متخصص پیش از انجام جراحی اسلیو معده می باشد.

همان گونه که با روند انجام این جراحی آشنا شدید، عمل اسلیو معده به عنوان یک جراحی برگشت ناپذیر شناخته می شود و به همین سبب، این جراحی و اعمال چنین تغییری بر بدن نیازمند مشورت با متخصصان این امر می باشد.

شما نیز در صورت تمایل به مشورت و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با دکتر سلیمی در مورد انجام عمل اسلیو معده ی خود مشورت کرده و در صورت صلاحدید ایشان، از انجام عمل اسلیو معده اجتناب ورزید.

تاثیر مثبت عمل اسلیو معده دکتر سلیمی بر روند لاغری افراد به اثبات رسیده است
تاثیر مثبت عمل اسلیو معده دکتر سلیمی بر روند لاغری افراد به اثبات رسیده است

نتایج عمل اسلیو معده دکتر سلیمی

انجام عمل اسلیو معده دکتر سلیمی ثمرات و مزایای فراوانی برای افراد در پی خواهد داشت. شاید بتوان گفت اولین و اصلی ترین ثمره ای که انجام این جراحی برای افراد با خود به همراه خواهد داشت، تاثیر شگفت انگیز این جراحی بر کاهش وزن فرد می باشد.

همان طور که قبلا هم گفتیم، به سبب انجام این جراحی، در حدود هشتاد درصد از معده ی فرد برداشته می شود و این یعنی اشتهای فرد در حد قابل توجهی کاهش یافته و میزان مصرف غذای او کاهش خواهد یافت.

کاهش اشتها و مصرف غذا را می توان اصلی ترین قدمی دانست که با انجام جراحی اسلیو معده می توان آن را به سوی لاغری و کاهش وزن برداشت. علاوه بر این مورد، انجام جراحی اسلیو معده دکتر سلیمی نتایج دیگری نیز در پی خواهد داشت.

نتایج عمل اسلیو معده دکتر سلیمی
نتایج عمل اسلیو معده دکتر سلیمی
نتایج حاصله از انجام عمل اسلیو معده را می توان به دو دسته ی نتایج بلند مدت و کوتاه مدت این جراحی تقسیم کرد.

شما می توانید برای آگاهی از جزئیات هر یک از این دسته ها، با پزشک خود در این زمینه مشورت کنید اما در کل اگر بخواهیم چندی از مهمترین این ثمرات را نام ببریم، باید بگوییم که درمان بیماری های قلبی، کاهش فشار خون بالا و تعدیل آن، کنترل میزان کلسترول، از بین بردن آپنه تنفسی، کاهش خطر سکته، درمان دیابت نوع دو و … از جمله ی اصلی ترین ثمراتی است که شما می توانید به سبب انجام عمل اسلیو معده دکتر سلیمی، به آن ها برسید.

همچنین بناب ر نظر برخی از پزشکان، انجام این عمل جراحی تحت شرایط خاصی می تواند بر ناباروری زنان نیز تاثیر داشته باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و بررسی شرایط خود، با دکتر سلیمی در این زمینه مشورت نمائید.

عوارض احتمالی انجام جراحی اسلیو معده

مسلم است که انجام هر گونه جراحی تاثیرگذار بر بدن انسان می تواند عوارض و پیامدهایی را با خود به همراه داشته باشد. عمل اسلیو معده نیز به سبب تغییراتی که در بدن افراد ایجاد می کند، تاثیرات خاص خود را بر بدن بیمار می گذارد.

اگر شما نیز برای انجام عمل اسلیو معده اقدام نمائید، ایشان به شما خواهند گفت که انجام چنین عملی، پیامدهای خاصی دارد که این پیامدها و عوارض را می توان به دو دسته تقسیم کرد.

عوارض احتمالی انجام جراحی اسلیو معده
عوارض احتمالی انجام جراحی اسلیو معده

دسته ی اول عوارض انجام عمل جراحی اسلیو معده شامل عوارض کوتاه مدت این جراحی می باشد

دسته ی اول عوارض انجام عمل جراحی اسلیو معده شامل عوارض کوتاه مدت این جراحی می باشد. بدن انسان برای این که بتواند تغییرات به وجود آمده را بپذیرد و خود را با شرایط جدید بدن وفق دهد، به بازسازی و تطبیق اعضا و اعصاب نیاز خواهد داشت که این بازسازی می تواند موجب گردد تا پس از انجام عمل اسلیو معده بیمار تا مدت مشخصی با برخی از عوارض پس از عمل خود مواجه شود.

این دسته از عوارض معمولا تا مدت شش ماه و یا نهایتا هشت ماه ادامه دار خواهند بود و پس از گذشت این زمان، احتمال وجود چنین عوارضی به صفر خواهد رسید.

اما دسته ی دوم عوارض ناشی از انجام جراحی اسلیو معده شامل عوارض بلند مدت این عمل می باشد که ممکن است تا مدت مدیدی فرد را درگیر خود کند. احتمال بروز عوارض بلند مدت پس از عمل اسلیو معده می تواند به سبب انتخاب یک پزشک حاذق برای انجام این جراحی تا حد زیادی کاهش یابد.

در صورتی که شما نیز قصد دارید تا برای انجام این جراحی اقدام کنید، می توانید به سبب مراجعه به مطب دکتر سلیمی و مشورت با ایشان، از عوارض احتمالی بلند مدت و کوتاه مدت انجام عمل اسلیو معده اطلاع یافته و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در این زمینه، تصمیم نهایی خود را برای انجام جراحی اسلیو معده بگیرید.

جمع بندی

انجام جراحی چاقی می تواند موجب کاهش وزن افراد در کوتاه مدت گردد و به همین سبب، بسیاری از افراد به دنبال پزشکان خبره و قابل اعتماد برای انجام انواع جراحی های چاقی می باشند.

عمل اسلیو معده روشی است که می تواند موجب کاهش وزن شما در کوتاه مدت شده و شما را از بند چاقی رهایی بخشد.

دکتر سلیمی نه تنها در مساله ی جراحی اسلیو معده، بلکه در انجام جراحی های بای پس و مینی بای پس معده نیز به منظور کاهش وزن افراد به عنوان یکی از پزشکان نمونه ی کشوری شناخته می شوند.

در این مقاله، سعی کردیم تا جزئیاتی مرتبط با انجام عمل جراحی اسلیو معده را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم و در صورتی که شما نیز به سبب مطالعه ی این مقاله، تصمیم خود را مبنی بر انجام جراحی اسلیو معده گرفته باشید، می توانید با مراجعه به مطب دکتر سلیمی و مشورت با ایشان، خود را برای انجام این جراحی آماده کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید