عمل اسلیو معده در قزوین

اگر به دنبال آن هستید که عمل اسلیو معده در قزوین انجام دهید، به ادامه مطلب توجه کنید. این عمل معمولا برای افرادی تجویز می‌شود که اضافه وزنشان در محدوده چاقی مفرط قرار دارد. این افراد با مشکلات بزرگی در رابطه با اضافه وزن خود مواجه اند. جراحی اسلیو معده میتواند قسمت بزرگی از این مشکلات را با کاهش وزن افراد در مدت زمان مشخص و محدودی برطرف کند. دکتر سلیمی یکی از متخصصان در زمینه چاقی و اضافه وزن می‌باشد.

عمل اسلیو معده در قزوین

معمولا افرادی که می‌خواهند عمل اسلیو معده در قزوین را انجام بدهند به دکتر سلیمی در تهران مراجعه می‌کنند. چراکه تخصص و شهرت دکتر سلیمی باعث شده است تا این افراد برای کاهش وزن سریع و جراحی اسلیو معده خود از قزوین به تهران بیایند.  با ما همراه باشید تا شما را با بخش های دیگر این مقاله که در رابطه با ابعاد مختلف اسلیو معده و انجام اسلیو معده در قزوین می‌باشد آشنا کنیم.

مزایای عمل اسلیو معده در قزوین

بهبود بیماری هایی همچون:

  1. درمان دیابت نوع 2
  2. درمان فشار خون
  3. افزایش اعتماد به نفس
  4. ایجاد اندام زیبا
  5. دوره نقاهت کوتاه 
  6. سریع بودن جراحی

چاقی و معضلات آن :

به همین دلیل تمایل بدن به ذخیره بافت چربی در انسان شکل گرفت. امروزه بعداز گذشتن سالیان دراز هنوز هم این فرایند تکاملی در انسان وجود دارد. اما امروزه انسان ها به مواد غذایی دسترسی کامل دارند و به همین علت با پرخوری زیاد میزان ذخیره  بافت چربی در بدن افزایش می‌یابد.

با ذخیره شدن مقدار زیادی چربی اضافی در بدن فرد توانایی سوزاندن آنها را در مدت معینی ندارد. درواقع میزان چربی ها بیشتر از حد نیاز است و مقدار قابل توجه از آن باقی می‌ماند. در این صورت فرد به چاقی مبتلا خواهد شد.

روش های کاهش وزن

کاهش وزن روش های مختلفی دارد. هرکدام از آنها مختص نوع مخصوصی از اضافه وزن و چاقی می‌باشد. درواقع روش های کاهش وزن تنوع بالایی متناسب با انواع چاقی دارد. از ورزش کردن تا عمل های جراحي چاقی شامل روش های کاهش وزن می‌باشند. همه اینها بستگی دارد که فرد چاق چه میزان اضافه وزن دارد.

ورزش

یکی از متداول ترین روش هایی که از گذشته های دور برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گرفته است ورزش می‌باشد. ورزش همیشه می‌تواند سلامت جسمی و روحی شما را تضمین کند.

ورزش مقدار زیادی هورمون شادی آزاد می‌کند که این هورمون ها علاوه بر تاثیرات مفید روی مغز شما بر سلامت فیزیکی اندام هایتان هم تأثیرگذار خواهد بود.

ورزش می‌تواند وزن شما را کاهش بدهد. درواقع اگر میزان اضافه وزن شما خیلی زیاد نباشد ورزش یک راه مفید برای کاهش وزن خواهد بود. ورزش انواع مختلفی دارد.

حرکات ورزشی دنیای بینهایتی هستند که برای هر قسمت از بدن و برای هر هدفی متغیر هستند. ورزش های مقاومتی و سخت می‌تواند علاوه بر سلامت جسمی قدرت بدنی زیادی هم برای شما به همراه خواهد داشت.

ورزش معمولا یک قسمت از سبک زندگی صحیح است. این بخش از سبک زندگی باید در کنار سایر عوامل تعیین کننده سبک زندگی سالم قرار بگیرد تا نتیجه سودمندی برای بدن و سلامت کلی آن داشته باشد.

رژیم غذایی مناسب روزانه در کنار ورزش می‌تواند یک سبک زندگی سالم را تکمیل کند و آن را برای کاهش وزن مناسب سازد. اما انواع دیگری از رژیم های غذایی خاص هم وجود دارند که با تعیین یک سری مواد غذایی مجاز و غیر مجاز برای وعده های مختلف کار خود را در جهت کاهش وزن جلو می‌برند.

این رژیم های غذایی معمولا متد های مختلفی دارند اما اساس همه آنها کاهش وزن می‌باشد. رژیم های غذایی معمولا اگر توسط متخصص تجویز شود همه مواد غذایی مفید و ضروری بدن را با کمترین میزان کالری در خود جای می‌دهند.

مصرف آب

مصرف آب به نوبه خود به عنوان یک روش برای کاهش وزن معرفی می‌شود که اصطلاحا به آن آب درمانی گفته می‌شود.  آب عنصر حیاتی طبیعت است و با وجود ساختار ساده خود توانایی های بسیاری در انجام فعالیت های متابولیسمی بدن دارد.

آب در انجام واکنش های بدن بصورت گسترده شرکت می‌کند و همه آنها را به انجام می‌رساند. همه این موارد نشان دهنده اهمیت و قدرت آب در بدن ما می‌باشد.

پزشکان زیادی هستند که برای درمان عارضه های مختلف از جمله چاقی از آب درمانی استفاده می‌کنند. همه این موارد که برای کاهش وزن ذکر کردیم جز راه های کاهش وزن تدریجی می‌باشند.

مصرف آب به نوبه خود به عنوان یک روش برای کاهش وزن معرفی می‌شود

گاهی برخی افراد به دلیل داشتن وزن بالا و خیلی زیاد نمی‌توانند از این روش های تدریجی برای کاهش وزن استفاده کنند و مجبورند از راه های دیگری برای کاهش وزن خود اقدام کنند.

یکی از روش های سریع و مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به وزنی نرمال عمل های جراحي چاقی می‌باشد. جراحی های چاقی معمولا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین حد از وزن یک فرد چاق را کاهش می‌دهند و این بزرگترین مزیت این عمل های جراحی می‌باشد.

امروزه افراد زیادی هستند که محدوده وزنی شان از حد نرمال بسیار بالاتر است و برای کاهش وزن خود نیازمند یک روش موثر و سریع هستند. این افراد بعد از مراجعه به یک پزشک متخصص معمولا با تجویز عمل جراحی چاقی مواجه می‌شوند که بهترین گزینه برای کاهش وزن در این افراد  می‌باشد.

عمل جراحی اسلیو معده یکی از شناخته شده ترین عمل های جراحي چاقی می‌باشد. این عمل جراحی سالیان زیادی است که در کشورمان توسط پزشکان متخصص در حال انجام می‌باشد. این عمل های جراحی معمولا باید توسط یک متخصص باسابقه انجام بگیرد تا نتیجه اثر بخشی حاصل شود.

بیشتر افرادی که قصد انجام عمل اسلیو معده در قزوین را دارند به علت تخصص بالای دکتر سلیمی ، بهترین جراح اسلیو معده و عمل جراحی خود را نزد ایشان انجام میدهند.

شما هم اگر در قزوین سکونت دارید میتوانید برای انجام عمل اسلیو معده در قزوین به تهران مراجعه کنید و از خدمات کلینیکی و تخصصی دکتر سلیمی و سابقه درخشان ایشان بهره ببرید.

امروزه افراد زیادی هستند که محدوده وزنی شان از حد نرمال بسیار بالاتر است

بهترین روش برای کاهش وزن سریع:

همانطور که بیان کردیم برای کاهش وزن به روش سریع نمی‌توان از روش های متداولی مانند ورزش و رژیم غذایی به تنهایی استفاده کرد.

همچنین گفتیم که عمل های جراحي چاقی امروزه یکی از روش های درمانی برای کاهش وزن بشمار می‌رود و افراد زیادی این عمل جراحی را تجربه کرده اند. عمل های جراحي چاقی انواع مختلفی دارد. هدف تمامی این عمل های جراحی کاهش وزن و داشتن وزنی کمتر از حالت فعلی می‌باشد.

اما هرکدام از این عمل های جراحی مسیری متفاوت برای رسیدن به کاهش وزن دارند. درواقع متد های متفاوتی برای کاهش وزن در عمل های جراحي داریم.

همه این جراحی های چاقی می‌توانند وزن فرد را در مدت‌ زمان کوتاهی بسیار کاهش دهند. اما آنچه که یک عمل جراحی را برای یک فرد مناسب می‌کند شرایط فیزیکی، میزان اضافه وزن و نواحی که چربی در آنها ذخیره شده است می‌باشد.

بهترین روش برای کاهش وزن سریع:

در واقع عواملی از این قبیل تعیین می‌کند که کدام عمل جراحی از میان متد های مختلف می‌تواند برای کاهش وزن یک فرد چاق مناسب باشد.

البته اگر فرد چاق علاوه بر عارضه چاقی از بیماری دیگری هم رنج ببرد پزشک متخصص با بررسی درجه بیماری و نوع آن باز هم روشی را برای کاهش وزن فرد انتخاب و تجویز میکند که کمترین آسیب را به فرد برساند و نتیجه اثربخشی برای وی بدنبال داشته باشد.

یکی از عمل های جراحي چاقی که امروزه از شناخته شده ترین عمل های جراحي می‌باشد اسلیو معده می‌باشد. اسلیو معده بر اساس متدی خاص وزن را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد.

در واقع متد کاهش وزن با اسلیو معده بر اساس تقسیم کردن معده به دو بخش کوچک و بزرگ می‌باشد. این روش باعث می‌شود تا  معده با میزان غذای کمتری پر شود و فرد زودتر احساس سیری کند و غذای کمتری را مصرف کند. همه این فرآیند ها باعث کاهش وزن فرد خواهد شد.

عمل های جراحی چاقی:

در این قسمت از مقاله شما را با چند عمل جراحی چاقی آشنا خواهیم کرد و در انتها به بررسی بهترین و موفق ترین این جراحی‌ها خواهیم پرداخت.

عمل های جراحي چاقی:

عمل جراحی حلقه معده:

در این روش از جراحی یک حلقه که از جنس سیلیکون می‌باشد و قابلیت تنظیم شدن دارد را به قسمت ابتدایی معده متصل می‌کنند. همانطور که گفتیم این حلقه قابلیت تنظیم شدن دارد. تنظیم حلقه به معنی تنگ و گشاد شدن آن است که در نتیجه بر تنگ یا گشاد شدن معده تأثیر می‌گذارد. این تنظیم از طریق مخزنی که در زیر سطح شکمی تعبیه شده انجام میگیرد. با تزریق آب مقطر استریل به درون این مخزن حلقه را تنگ یا گشاد می‌کنند.

عمل جراحی بای پس معده :

این عمل جراحی علاوه بر نقش محدود کنندگی که دارد باعث کاهش جذب نیز می‌شود. در واقع طی تکنیک عمل جراحی بای پس معده یک قسمت بزرگ از معده که تقریبا 80 درصد آن را شامل می‌شود توسط یک دستگاه مخصوص که بطور همزمان معده را برش می‌زند و محل مورد نظر را دوخت می‌زند جدا می‌شود. هچنین بخشی از سطح جذب در معده هم کاهش می یابد.

عمل جراحی اسلیو معده :

این جراحی از جمله مشهور ترین جراحی های چاقی محسوب می‌شود. در عمل جراحی اسلیو معده عمل محدود کنندگی که شامل برش و خارج‌کردن بخش زیادی از معده صورت می‌گیرد میزان اشتها و میل به غذا در فرد کاهش یافته و با خوردن مقدار کمی ماده غذایی معده پر خواهد شد و فرد احساس سیری می‌کند.

این عمل جراحی در طی مدت یک سال و نیم می‌تواند حدود 90 درصد از میزان اضافه وزن فرد چاق را کاهش بدهد. عمل اسلیو معده یکی از روش های کاهش وزن است که درصد موفقیت بالایی دارد.

افراد زیادی هرساله با انجام این عمل جراحی وزن اضافی خود را کاهش می‌دهند و به وزن مطلوب خود می‌رسند. اسلیو معده باید توسط یک متخصص ماهر و با سابقه انجام بگیرد.

دکتر سلیمی یکی از موفق ترین پزشکان در حوزه جراحی های چاقی می‌باشد. دکتر سلیمی از پزشکان سرشناس تهران می‌باشد. افرادی که قصد انجام عمل اسلیو معده در قزوین را دارند می‌توانند از قزوین به تهران بیایند و این عمل جراحی را نزد دکتر سلیمی انجام بدهند.

عمل جراحی اسلیو معده :

آیا عمل اسلیو معده عوارض دارد؟

عمل اسلیو معده یکی از پر مخاطب ترین عمل های لاغری در سطح جهان است که خود نشان دهنده این است که عمل اسلیو معده می تواند عوارض بسیار کمی داشته باشد

در صورتی که اگر عوارض یک عمل زیاد باشد اول از همه توسط متخصصان توصیه نمی شود و بعد از آن هم مخاطبان این عمل آن هم در سطح جهانی به مراتب کمتر می شوند. به همین منظور هم باید بدانیم که استفاده کردن از عمل اسلیو معده می تواند یک راه حل کم عارضه برای ما باشد.

اینکه میگوییم آیا عمل اسلیو معده عوارض دارد یا نه به این معنا نیست که این عمل دارای عارضه است بلکه قصد داریم بررسی کنیم که چرا برخی افراد گاها با مشکلاتی در این عمل مواجه می شوند.

اولین و مهمترین و اصلی ترین دلیلی که شاهد عوارض در برخی از این عمل ها هستیم این است که این عمل ها بعضی مواقع توسط افرادی انجام می شود که تخصص کافی در این زمینه ندارند و همین مسئله باعث می شود که کم تجربگی این افراد باعث بروز مشکل در این عمل ها شود.

آیا عمل اسلیو معده عوارض دارد؟

از طرفی هم باید بدانیم که عوارض این عمل ها غالبا به دلیل خود عمل نیست بلکه می تواند در نتیجه مواردی از جمله کاهش وزن سریع و یا اجرای غیر اصولی عمل باشد و یا حتی می تواند ناشی از رعایت نکردن دستورات و تجویز پزشک باشد که این موارد هم اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به این موارد توجه جدی داشته باشیم تا از هرگونه عارضه جانبی جلوگیری کنیم.

عمل اسلیو معده در قزوین:

 

چه کسانی کاندیدا مناسبی برای عمل جراحی اسلیو معده می‌باشند :

اگر می‌خواهید بدانید عمل اسلیو معده بیشتر مناسب چه کسانی می‌باشد در این قسمت مقاله با ما همراه باشید. معمولا افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند برای کاهش وزن خود نیازمند یک روش تخصصی مانند اسلیو معده می‌باشند. حالا چطور تشخیص بدهیم که دچار چاقی مفرط هستیم یا نه.

درواقع شما می‌توانید از وزن خود این موضوع را به آسانی تشخیص دهید. اما یک راه علمی و تقریبا دقیق برای تعیین میزان اضافه وزن وجود دارد. این روش شاخص توده بدنی یا بی ام ای نام دارد. بی ام ای از تقسیم کردن وزن بر حسب کیلو گرم تقسیم بر قد به توان دو بر حسب متر مربع قابل تخمین است.

چه کسانی کاندیدا مناسبی برای عمل جراحی اسلیو معده می‌باشند :

حالا اگر بعد از محاسبه این شاخص به عدد بالای 30 برخورد کردید فرد چاق است. شاخص بالای 40 چاق مفرط محسوب می‌شود. همین افراد یعنی آنهایی که بی ام ای بالای چهل دارند کاندیدا مناسبی برای عمل جراحی اسلیو معده می‌باشند.

کاهش وزن در مدت کوتاه

عمل جراحی اسلیو معده می‌تواند بخش زیادی از اضافه وزن این افراد را در مدت کوتاهی کاهش بدهند و افراد را به وزن نرمال و طبیعی شان نزدیک کند. یکی دیگر از افرادی که کاندیدای مناسبی برای عمل جراحی اسلیو معده می‌باشند آنهایی هستند که به دلیل بیماری هایی مانند آرتروز توانایی انجام حرکات ورزشی را در جهت کاهش وزن ندارند.

همین موضوع باعث می‌شود تا عمل اسلیو معده برای این قشر از افراد چاق یک روش مناسب و بهینه برای کاهش وزن محسوب شود. از دیگر افرادی که دارای شرایط انجام عمل جراحی اسلیو معده می‌باشند افرادی با وزن بالا و محدود سنی میانسالی می‌باشند. افرادی که در حدود سنی میانسالی قرار دارند برای انجام عمل جراحی اسلیو معده بهترین گزینه می‌باشند.

اما معمولا انجام اسلیو معده برای نوجوانان و افراد خیلی مسن نمی‌تواند توصیه شود. در واقع می‌توان اینطور گفت که بیشترین میزان اثربخشی جراحی اسلیو معده روی میانسالان چاق می‌باشد.

بهترین جراح لاغری برای عمل اسلیو معده در قزوین

با در نظر گرفتن اینکه عمل اسلیو معده یکی از پر متقاضی ترین و پر مخاطبت ترین عمل های لاغری در سطح جهان است، به این مسئله میرسیم که حتما پزشکان و جراحان زیادی نیز وجود دارند که به ارائه خدمات در زمینه این عمل می پردازند.

اما جالب است بدانیم که همه متخصصان در این زمینه بهترین نیستند بلکه بهترین شدن در این زمینه نیازمند ویژگی هایی است که می توان به عنوان بهترین ویژگی های یک متخصص و جراح لاغری در زمینه انجام عمل اسلیو معده در نظر بگیریم.

بر اساس این نظریه باید بدانیم که اولین ویژگی بهترین جراح لاغری برای انجام عمل اسلیو معده این است که دانش و همچنین اطلاعات و تجربیات لازم را در زمینه عمل های لاغری بخصوص متُد های انجام عمل اسلیو معده داشته باشد.

به روز بودن و اطلاعات به روز داشتن می تواند منجر به نتایج بهتری شود چرا که با پیشرفت هایی که در علم پزشکی بصورت روزانه اتفاق می افتد ما شاهدیم که بسیاری نتایج خوبی از نظر کم تر شدن عوارض جانبی و همچنین اثربخشی بهتر، دائمی تر و سریعتر را تجربه می کنند و زمانی که از این متُد ها در برطرف کردن مشکل چاقی مفرط در شما استفاده شود هم قطعا این نتایج شامل شما خواهد بود.

به دانش و تجربیات یک جراح لاغری نیازمندیم

به همین منظور باید این مسئله را در نظر بگیریم که به دانش و تجربیات یک جراح لاغری نیازمندیم و باید به عنوان یک فاکتور اصلی در نظر داشته باشیم. یک جراح لاغری این مسئله را نیز به درستی می داند که شما تا چه اندازه در طول فرآیند کاهش وزن خود بعد از عمل به یک راهنما برای رو به رو شدن با چالش هایی که ممکن است در نتیجه عمل اسلیو معده ایجاد شده باشد نیاز دارید. به همین منظور هم یک پزشک متخصص و متعهد می تواند به شما کمک های زیادی در این زمینه برساند و نقش بسیار مهمی نیز برای شما ایفا خواهد کرد.

به دانش و تجربیات یک جراح لاغری نیازمندیم

حتما کمک گرفتن از این دسته متخصصین را فراموش نکنید

توصیه ما به شما این است که حتما کمک گرفتن از این دسته متخصصین را فراموش نکنید و در طول فرآیند کاهش وزن خود نیز از تجربیات و دانش این افراد نهایت استفاده را ببرید.

با کنار هم قرار دادن این موارد میدانیم که دکتر سلیمی می تواند یکی از بهترین ها در این زمینه باشد چرا که دکتر سلیمی نقش بسیار خوبی در فرآیند کاهش وزن شما با توجه به دانش و تجربه کافی و همچنین آشنایی با متد های روز دنیا می تواند ایفا کند.

البته همه چیز به اینجا ختم نمی شود بلکه شما می توانید از خدمات دیگر دکتر سلیمی در چالش های مختلف بعد از عمل اسلیو نیز استفاده کنید و  درصورت بروز هر مشکلی با ایشان مشورت کنید.

دکتر سلیمی با توجه به شناختی که از عمل های لاغری دارند و با توجه به تجربه و دانش بالا و به روز خود، می توانند یکی از بهترین ها در این زمینه شناخته شوند و توصیه ما این است که از قزوین به تهران آمده و برای انجام عمل اسلیو معده از دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح لاغری کمک بگیرید.

هزینه عمل اسلیو معده در قزوین

عمل های جراحی زیادی وجود دارد که همانطور که گفتیم میتواند منجر به کاهش وزن سریع در افراد شود. اما باید بدانیم که یکی از بهترین این روش ها استفاده از عمل اسلیو معده است. همانطور که پیش تر بررسی کردیم عمل اسلیو معده می توانند نقش مهمی در کاهش وزن افراد داشته باشد اما باید این عمل را به شکل دیگری نیز مورد بررسی قرار بدهیم.

از دیدگاه بسیاری از متقاضیان این عمل و همچنین از دیدی بسیاری از مراجعین، بحث هزینه های انجام این عمل ها یکی از مهمترین مواردی است که باید در نظر داشته باشند.برخی از افراد به این مسئله توجه ندارند و به همین دلیل هم استفاده از عمل اسلیو معده را امری پر هزینه می دانند درحالی که اطلاعات داشتن از عمل هایی مانند اسلیو معده می تواند و همچنین فاکتور های موثر در هزینه این عمل نیز می تواند در حد خود مفید باشد

چرا که بعضی افراد با کسب اطلاع از هزینه های انجام یک عمل و همچنین موارد دیگری که در این زمینه موثر است، می توانند به این نتیجه برسند که این عمل می تواند به مراتب در نوع خود به صرفه تر باشد.

بررسی فاکتور های موثر بر هزینه های عمل اسلیو معده در قزوین

به همین منظور توصیه ما این است که در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی فاکتور های موثر بر هزینه های انجام عمل اسلیو معده در قزوین یا در تهران بپردازیم.

یکی از مسائلی که بسیاری به عنوان دلایل انتخاب متخصص و جراح لاغری در قزوین برای انجام عمل اسلیو معده در نظر می گیرند این است که هزینه های مانند اقامت در تهران و یا رفت و آمد برای آن ها لحاظ نمی شود.

درحالی که این مسئله درست نیست و هزینه های دیگری نیز در این رابطه وجود دارد که میتواند درکنار این موارد تاثیرات خاص خود را داشته باشد.

برای مثال اگر شما نزد بهترین متخصص و جراح لاغری برای انجام عمل اقدام نکنید، ممکن است در عوارض و چالش های بعد از عمل که عموما ناشی از انجام نشدن عمل به شکل اصولی است به مشکل برخورد کنید. به همین منظور اولین اصلی که باید در نظر بگیرید کیفیت و چگونگی انجام عمل و همچنین نتیجه عمل است.

در مورد دیگر نیز باید بدانید که عمل های لاغری به خودی خود به عوامل مختلفی از نظر هزینه وابسته هستند که هزینه های جانبی مانند رفت و آمد تنها بخش کوچکی از این هاست.

با وجود این هزینه ها همچنان کمک گرفتن از عمل های لاغری به مراتب بهتر است چرا که این عمل ها نتیجه قطعی تر و سریعتری نسبت به دیگر روش ها دارند که میتواند تاثیرات خوبی در نتیجه عمل و همچنین در کوتاهتر شدن و کم هزینه تر شدن عمل شما از نظر عدم نیاز به دوباره کاری  داشته باشد.

 

عمل های لاغری به خودی خود به عوامل مختلفی از نظر هزینه وابسته هستند

با این حساب توصیه ما این است که حتما برای کسب اطلاع از هزینه های دقیق عمل اسلیو معده نزد دکتر سلیمی با کلینیک دکتر سلیمی در ارتباط باشید تا نکات لازم را در این زمینه با شما درمیان بگذارند.

سبک زندگی مناسب بعد از عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده علی رغم اینکه یکی از بهترین ها در زمینه لاغری و کاهش وزن است نیازمند پیروی کردن از یک سبک زندگی مناسب نیز می باشد.

همه ما میدانیم که سبک زندگی نقش مهمی در فرایند کاهش وزن شما خواهد داشت چرا که امروزه بسیاری از افراد بدون رعایت کردن نکات مهم به زندگی قبل از عمل لاغری خود برگشته و از رژیم های غذایی و سبک زندگی جدید خود پیروی نمی کنند.

این مسئله باعث می شود که نتوانند نتایج خوب عمل خود را حفظ کنند و بعد از مدتی هم با مشکلات مختلف رو به رو شده و هم دچار اضافه وزن مجدد شوند. این مسائل همه می تواند تاثیرات خیلی جدی در کاهش وزن افراد و برهم خوردن ریتم این فرآیند داشته باشد.

بهترین راه حل این است که اول از هرچیز به سبک  زندگی جدید خود عادت کرده و با آن کنار بیایید. زندگی با توجه به نکاتی که در این زمینه گفتیم میتواند آسان تر و راحت تر نیز باشد و همچنین در کنار راحتی، سلامت و تندرستی بیشتری نیز برای شما در پی خواهد داشت.

توصیه  اکید ما این است که با توجه به اینکه این سبک می تواند تاثیر خوبی در سلامت شما داشته باشد می تواند به شما در حفظ وزن ایده آل خودتان نیز کمک کند.

شما میتوانید رژیم های غذایی سالم را تجربه کنید و از ورزش های مناسب با این عمل نیز استفاده کنید. همین ورزشها می تواند از بسیاری از عوارض این عمل از جمله افتادگی پوست که در برخی افراد ایجاد می شود جلوگیری کند یا اینکه می تواند در بسیاری از مواقع از مشکلاتی که بعضا در سیستم گوارشی فرد ایجاد میشود با داشتن یک برنامه غذایی مناسب جلوگیری کرد.

همه این ها جدا از اینکه نتایج عمل را برای شما حفظ می کنند، از بروز بسیاری از مشکلات که عموما نتیجه نداشتن یک سبک زندگی مناسب است، جلوگیری می کند. همه این ها میتواند حتی به عنوان مزیت های استفاده کردن از عمل های لاغری نیز باشد

چرا که بسیاری از متخصصین بر این باورند که این موارد میتواند تاثیر زیادی در زندگی شما داشته باشد و از طرفی هم لازم است که حتما بعد از عمل های لاغری و بخصوص عمل اسلیو معده از این موارد پی روی کنید که خود به خود میتواند تاثیرگذار در لاغری و کاهش وزن شما باشد.

بهرحال سالم زندگی کردن را باید به عنوان یک اصل مهم در نظر داشته باشیم و این موضوع در همه حال یک اولویت است بخصوص برای کسانی که به دلایل پزشکی به استفاده کردن از این روش روی آورده اند و حال لازم است که حتما از این روش برای کاهش وزن خود استفاده کنند.

شما در این زمینه بهتر است با دکتر سلیمی نیز در ارتباط باشید تا از دستورات و تجویزهای ایشان برای بعد از عمل اسلیو معده در قزوین استفاده کنید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید