عمل اسلیو معده در شهرکرد

با موضوع عمل اسلیو معده در شهرکرد در خدمت شما هستیم.

در جراحی اسلیو معده، حجم عمده ای از معده که شامل بخشی از هورمون گرلین نیز می شود، برش خورده و از بدن خارج می شود.

در این مقاله، می خواهیم به موضوع عمل اسلیو معده در شهرکرد بپردازیم که در کلینیک ها و بیمارستان های مختلفی در این شهر انجام می گیرد. ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید.

عمل اسلیو معده، در شهرکرد و شهرهای بسیار دیگری در کشور صورت می گیرد و پزشک های فراوانی توانایی انجام این جراحی حساس را دارند اما امکانات همه شهرها یکسان نیست؛

به همین منظور معمولا پیشنهاد می شود که این عمل مهم در کلینیک هایی انجام گیرد که دارای تجهیزات پیشرفته تری باشند تا کیفیت جراحی بالاتر برود و از دوران نقاهت بیماران کاسته شود.

از این رو برای جراحی اسلیو، شایسته است تهران را در مقابل شهرکرد انتخاب کنید و توسط دکتر سلیمی آن را به انجام برسانید تا بتوانید به وزن ایده آل خود برسید. جناب دکتر مهدی سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری به شمار می آیند.عمل اسلیو معده در شهرکرد، یکی از بهترین روش های پایین آوردن وزن به صورت ایمن به شمار می آید که با شیوه لاپاراسکوپی انجام می گیرد و دوران نقاهت کوتاهی برای افراد به دنبال دارد.

عمل اسلیو معده چیست؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر روی سوال فوق کلیک نمایید.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر بای پس معده در تهران دیدن کنید.

عمل اسلیو معده در شهرکرد، به کدام آمادگی ها نیاز دارد؟

به منظور این که برای عمل اسلیو معده در شهرکرد آماده شوید، باید مراحلی را پشت سر بگذارید که بسیار حائز اهمیت هستند و رویکردی همه جانبه را تشکیل می دهند مثل پیروی از برنامه های غذایی مخصوص، آمادگی جسمانی و ذهنی که تمامی موارد در جایگاه خود نقش مهمی را در نتیجه موفقیت آمیز عمل ایفا می کنند.

عمل اسلیو معده در شهرکرد، به کدام آمادگی ها نیاز دارد؟
عمل اسلیو معده در شهرکرد، به کدام آمادگی ها نیاز دارد؟

همچنین یک گروه ویژه از متخصصان تغذیه، فیزیوتراپیست ها و کسانی که تخصص سلامت روان دارند نیز با یکدیگر در تعامل و همکاری هستند تا مراحل قبل و بعد از اسلیو با موفقیت بالا طی شود و بیمار بتواند کیفیت سلامتی خود را افزایش بدهد.

معاینه های تکمیلی سلامت برای این جراحی انجام می شوند تا پزشکان از نظر جسمی و روانی، بیماران را ارزیابی کنند و در صورت وجود اختلالات گوناگون قبل از جراحی، آن را شناسایی کرده و برطرف نمایند.

همچنین پیروی از رژیم غذایی مخصوص برای این جراحی دقیقا چند روز قبل از عمل شروع می گردد تا بیمار به این روند عادت کند و بعد از جراحی نیز بتواند این شیوه را حفظ کند؛ زیرا اگر بعد از اسلیو از برنامه غذایی ویژه استفاده نکند، احتمال دارد بیشتر از گذشته به چاقی افراطی دچار شود.

بنابراین به توصیه متخصصان، باید همواره یک رژیم خاص را رعایت کنید تا از همان قبل از عمل بتوانید کاهش وزن چشمگیر خود را آغاز نمایید. ضمنا برای انجام این جراحی در تهران، می توانید به مطب دکتر سلیمی مراجعه کنید.

عمل اسلیو معده در شهرکرد، با چه شیوه ای انجام می گیرد؟

این جراحی فوق حساس مستقیما روی سیستم گوارشی شما اثر می گذارد، چرا که معده شما را در طول عمل برش می زنند و آن را به دو قسمت غیر همسان تقسیم می کنند.

عمل اسلیو معده در شهرکرد، با چه شیوه ای انجام می گیرد؟
عمل اسلیو معده در شهرکرد، با چه شیوه ای انجام می گیرد؟

تمامی این مراحل به شیوه لاپاراسکوپی صورت می گیرد که تهاجم جراحی را به حداقل می رساند. پس از مرحله برش، قسمت بزرگ تر معده را از بدن بیماران بیرون می آورند و تنها قسمت کوچکی از آن را درون بدن باقی می گذارند تا عملیات هضم و جذب غذا مانند سابق انجام شود.

در انجام عمل اسلیو معده در شهرکرد نیز یک تیم جراحی حرفه ای، پزشکان جراح را مشایعت می کنند تا عمل به بهترین شکل ممکن به انجام برسد، اما در حقیقت تمامی مراحل گفته شده توسط جراح خوب اسلیو معده به انجام می رسد که در واقع متخصص اصلی این جراحی است. در ضمن بخش کوچکی از معده که در بدن بیماران می ماند، شباهت زیادی به آستین دارد که در واقع معنای اسلیو نیز همین کلمه می باشد.

اسلیو همان معنای آستین را می دهد؛ بنابراین می توان گفت که آستین معده یک عمل تک بخشی است که سایز معده را تا حد زیادی تغییر می دهد. همچنین برخی ها معده جدید بیماران اسلیو شده را به میوه موز نیز شبیه می دانند که به دلیل برش عمودی و باریک شدن معده، چنین شباهتی نیز به وجود می آید.

در جراحی اسلیو، شکل معده مطرح نیست و چیزی که مهم است، کم شدن حجم معده است

اما در جراحی اسلیو، شکل معده مطرح نیست و چیزی که مهم است، کم شدن حجم معده است؛ زیرا پس از عمل به دلیل سایز کوچک آن، بیماران به سرعت حس سیری را متوجه می شوند و نمی توانند مانند سبک زندگی قبلی خود به پر خوری بپردازند. ضمنا طول مدت این عمل تا ۲ساعت می تواند ادامه دار باشد.

همچنین پس از پایان عمل، فرد جراحی شده باید مدتی را در اتاق ریکاوری بماند تا پزشکان بتوانند ارزیابی دقیقی روی بیمار و حالات او داشته باشند و از موفقیت آمیز بودن عمل اسلیو اطمینان حاصل کنند.

زمان مرخص شدن افراد نیز بستگی به شرایط خودشان دارد اما به طور معمول حدود دو تا سه روز بعد از عمل می توانند مرخص گردند و برای گذراندن دوران نقاهت، در خانه خود به استراحت بپردازند.

همچنین باید بگوییم که عمل اسلیو معده در شهرکرد و شهرهای دیگر کشور می تواند تا حدود ۸۰ درصد از اضافه وزن افراد را کم کند که درگیر چاقی مفرط هستند. مثلا اگر بیماری ۸۰ کیلو وزن اضافی دارد، بعد از عمل می تواند تقریبا ۶۰ کیلو از اضافه وزن خود را از دست بدهد.

ضمنا این جراحی، افزون بر کاهش وزن می تواند مزایای بی نظیری را برای بیماران به همراه بیاورد که مهم ترین آن ها بهبود بیماری هایی است که با چاقی در ارتباط هستند. در ضمن برای اطلاعات بیشتر در خصوص اسلیو معده، می توانید با دکتر سلیمی در تهران مشورت نمایید.

آیا عمل اسلیو معده در شهرکرد، واقعا ۸۰ درصد از اضافه وزن بیماران را از بین می برد؟

جواب این سوال مثبت است! چرا که در این جراحی، بخش اعظم معده از بدن برداشته می شود و تنها یک معده با سایز کوچک باقی می ماند که حدود ۲۰ درصد معده سابق بیماران را تشکیل می دهد.

آیا عمل اسلیو معده در شهرکرد، واقعا ۸۰ درصد از اضافه وزن بیماران را از بین می برد؟
آیا عمل اسلیو معده در شهرکرد، واقعا ۸۰ درصد از اضافه وزن بیماران را از بین می برد؟

پس از انجام هر کدام از عمل های چاقی، انتظاراتی در رابطه با کاهش وزن به وجود می آید که در عمل اسلیو، انتظار از دست دادن اضافه وزن از ۵۰ تا ۷۰ درصدی موجود می باشد.

اما در این میان، بیماران زیادی هستند که پس از عمل حدود ۸۰ درصد از وزن اضافی یا حتی بیشتر از این مقدار را توانسته اند کاهش دهند. معمولا شیوه های معقولی که بتوان تا این حد از وزن اضافی خود را کاهش داد، موجود نیست که در طی کم کردن وزن هیچ گونه آسیب و عارضه ای به بیماران وارد نشود، روش های جراحی یا غیر جراحی آن نیز تفاوتی نمی کند؛

لطفا از پست محاسبه درصد چربی بدن دیدن کنید.

در ادامه مقاله، توجه شما را به جدول کاهش وزن این جراحی جلب می کنیم تا بتوانید میزان از دست دادن وزن بعد از اسلیو را مشاهده کنید که عبارت است از:
بازه زمانیمقدار کاهش وزن اسلیو
ماه اولتقریبا ۸ کیلوگرم
ماه دومتقریبا ۷ کیلوگرم
ماه سومتقریبا  ۵ کیلوگرم
ماه چهارمتقریبا ۴ کیلو گرم
ماه پنجمتقریبا ۳ کیلوگرم
ماه ششمتقریبا ۲ کیلوگرم
سال اول۵۰ تا ۷۰ درصد از کل وزن اضافی
سال دوم۸۰ درصد و یا بیشتر از ۹۰ درصد از اضافه وزن

با انجام عمل اسلیو معده در شهرکرد، کدام بیماری ها بهبود پیدا می کنند؟

این جراحی یکی از روش های نوین پایین آوردن وزن و لاغری به حساب می آید؛ با این وجود، تحقیقات فراوانی راجع به آن صورت گرفته است. در حقیقت همه ساله مطالعات فراوانی درباره تاثیر گذاری این عمل در جهان انجام می گردد تا به خوبی مورد ارزیابی قرار گرفته شود.

چون افراد زیادی اقدام به انجام نمودن آن می کنند؛ زیرا افزون بر درمان چاقی، می توانند به بهبود بسیاری از بیماری های خود که با چاقی در ارتباط است کمک کنند.

با انجام عمل اسلیو معده در شهرکرد، کدام بیماری ها بهبود پیدا می کنند؟
با انجام عمل اسلیو معده در شهرکرد، کدام بیماری ها بهبود پیدا می کنند؟

به ویژه دیابت نوع دوم که با انجام اسلیو، حدود ۶۰ تا ۸۰ درصد بهبود می یابد. تفاوتی ندارد که عمل اسلیو معده در شهرکرد یا سایر شهرها انجام شود، به هر حال بهبود بیماری های در ارتباط با چاقی پس از جراحی وجود دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • اختلالات فشار خون
 • بیماری های قلبی
 • بیماری کبد چرب
 • کلسترول بالا
 • آپنه خواب
 • انواع سرطان ها
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • آسم
 • میگرن
 • درد مزمن
 • افسردگی و انواع اختلالات روانی
 • ناباروری
 • تستوسترون پایین
 • بی اختیاری ادرار
 • نقرس
 • مشکلات مفصلی

تفاوت عمل اسلیو معده در شهرکرد با تهران در چیست؟

در حقیقت هر چقدر که به پایتخت کشور نزدیک می شویم، امکانات و تجهیزات پیشرفته تری را شاهد هستیم که طبق تکنولوژی روز دنیا از آن ها بهره گرفته می شود. به همین دلیل گفته می شود که جراحی در تهران مزایای بیشتری را نسبت به شهرکرد برای بیماران به ارمغان می آورد.

نزدیکی یا دور بودن شهر شما به تهران اهمیت چندانی ندارد؛ زیرا مهم ترین نکته این می باشد که عمل اسلیو معده با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برسد و هیچ گونه عارضه ای جان بیماران را تهدید نکند.

تفاوت عمل اسلیو معده در شهرکرد با تهران در چیست؟
تفاوت عمل اسلیو معده در شهرکرد با تهران در چیست؟
گذشته از کلینیک ها و بیمارستان های پیشرفته ی تهران که از اتاق عمل های مناسب تری نیز برخوردار هستند، بحث تخصص و تجربه پزشک نیز مطرح می شود.

همان طور که می دانید، اغلب پزشکان در تهران مانند دکتر سلیمی، دارای مهارت بالایی هستند و اطلاعات کافی در مورد شیوه های جدید جراحی و کاهش وزن را به صورت روزانه دریافت می کنند و همواره دست از آموزش و یادگیری نمی کشند. به همین سبب تجربه بیشتری را کسب می نمایند و می توانند عمل های موفقیت آمیز بیشتری را پشت سر بگذارند؛

بنابراین اگر تجربه و مهارت پزشکان را در کنار پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در نظر بگیرید، قطعا به جای انجام عمل اسلیو معده در شهرکرد یا سایر شهرستان ها، تهران را انتخاب خواهید کرد؛ زیرا این جراحی را در طول عمر خود فقط یک بار انجام می دهید و نمی توانید از راهی که رفته اید، باز گردید.

پس باید در انتخاب پزشک دقت کافی به خرج بدهید. حتی اگر مجبور باشید از شهرکرد یا شهرستان های بسیار دورتر به تهران بیایید و نزد پزشکان نام آور در این حوزه مثل دکتر سلیمی به انجام اسلیو معده بپردازید.

لطفا از پست کلینیک لاغری در کرج دیدن کنید.

انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

همان طور که در پاراگراف های قبلی گفتیم، یکی از پزشکان عالی رتبه در حوزه جراحی های چاقی، دکتر مهدی سلیمی می باشند که تخصص فراوانی در این زمینه دارند که با یک تحقیق کلی نیز می توانید به این موضوع پی ببرید.

انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی
انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی توانایی انجام عمل های چاقی با شیوه لاپاراسکوپی را دارا هستند و می توانند اسلیو معده، بای پس معده و زیر شاخه آن ها را به انجام برسانند.

البته هر کدام از شیوه های جراحی به شرایط بیمار و عوامل دیگر بستگی دارد. کسانی که BMI یا شاخص توده بدنی بالای عدد ۳۰ دارند، می توانند جزو کاندیداهای مناسب عمل های چاقی قرار بگیرند.

دکتر سلیمی، تا کنون بیمارهای زیادی را با موفقیت جراحی کرده اند؛ به همین خاطر ما در این مقاله ،انجام عمل چاقی توسط دکتر سلیمی را در تهران به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به هدف وزنی مورد نظر خود برسید.

سخن پایانی

در این مقاله، موضوع عمل اسلیو معده در شهرکرد را مورد بحث قرار دادیم و گفتیم که انجام اسلیو در تهران می تواند مزایای فراوان تری را برای بیماران به همراه داشته باشد. چرا که امکانات بیشتری در پایتخت کشور موجود است و احتمال بروز عوارض جراحی نیز کمتر است؛

زیرا تخصص پزشکان به شدت بالا می باشد و تجهیزات پیشرفته فراوانی در تهران به چشم می خورد که باعث فراهم شدن رفاه هر چه بیشتر بیماران می گردد.

به همین منظور، پیشنهاد می دهیم که به تهران بیایید و نزد دکتر سلیمی جراحی چاقی را به انجام برسانید که در این صورت تناسب اندام را به خوبی تجربه خواهید کرد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید