عمل اسلیو معده در سمنان

با موضوع عمل اسلیو معده در سمنان در خدمت شما هستیم.

در جراحی اسلیو معده ، تغییرات عمده ای در سیستم گوارشی بیمار به وجود می آید که سبب کاهش وزن در زمان کوتاهی خواهد شد. در این مقاله قصد داریم تا راجع به عمل اسلیو معده در سمنان با شما صحبت کنیم، پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

عمل اسلیو معده یکی از جراحی های چاقی به شمار می آید که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این عمل در شهرهای مختلف ایران صورت می گیرد و هر چقدر که امکانات کلینیک ها و بیمارستان ها برای اسلیو و موارد دیگر بیشتر باشد، هزینه عمل نیز به طور طبیعی بالاتر خواهد بود.

عمل اسلیو معده در سمنان
عمل اسلیو معده در سمنان

شهر سمنان نیز یکی از شهرهایی است که در آن جراحی اسلیو صورت می پذیرد. اما بهتر است که از انجام اسلیو معده در سمنان منصرف شوید و به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید تا به بهترین نحو ممکن عمل چاقی را به انجام برسانید.

در این صورت فقط یک بار هزینه می کنید اما جراحی مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین عوارض پشت سر می گذارید. جناب دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری در سراسر کشور شناخته می شوند.

پیشنهاد می کنیم از پست جوراب واریس بعد از عمل بای پس دیدن کنید.

آمادگی برای عمل اسلیو معده در سمنان چگونه است؟

برای گذراندن این مرحله باید یک رویکرد همه جانبه را در نظر بگیرید، به تغییرات برنامه غذایی خود پایبند باشید، همچنین باید از آمادگی جسمانی و ذهنی بالایی برخوردار باشید تا آمادگی لازم برای عمل را به دست بیاورید.

آمادگی برای عمل اسلیو معده در سمنان چگونه است؟
آمادگی برای عمل اسلیو معده در سمنان چگونه است؟

پزشکان گوناگونی قبل از جراحی تا بعد از آن شما را مشایعت می نمایند تا نتیجه موفقیت آمیزی را از این جراحی به دست بیاورید مثل متخصصان تغذیه، فیزیوتراپیست و متخصصان سلامت روان.

شاید به نظر شما این مشکلات برای بیماران عجیب به نظر برسد. اما در حقیقت این موضوع بسیار حائز اهمیت است که بیماران قبل از جراحی از سلامتی جسمی و روانی کافی برخوردار باشند تا بتوانند پس از عمل، دوران نقاهت خود را به خوبی پشت سر بگذارند.

در ضمن بیماران باید از نظر سلامتی کامل توسط پزشکان گوناگون معاینه شده و تحت ارزیابی قرار بگیرند تا مشخص شود که برای انجام جراحی، کاندیدای مناسبی هستند یا خیر.

همچنین پیش از جراحی باید طبق صلاحدید متخصص اسلیو معده خود، مدت زمانی را به رعایت رژیم های غذایی اختصاص بدهید تا برای عمل به طور کامل آمادگی داشته باشید که تنظیم این برنامه توسط متخصصان تغذیه انجام خواهد گرفت تا مخصوص بدن و شرایط شما طراحی گردد.

ضمنا برای این که اطلاعات بیشتری راجع به عمل اسلیو معده کسب کنید، می توانید از دکتر سلیمی کمک بگیرید.

نحوه انجام عمل اسلیو معده در سمنان به چه صورت است؟

عمل اسلیو معده در سمنان با کمک شیوه لاپاراسکوپی روی بیماران صورت می گیرد که نسبت به روش های دیگر، تهاجم بسیار پایینی دارد. این جراحی در اتاق عمل با بیهوشی عمومی انجام می شود و یک تیم جراحی حرفه ای وضعیت بیمار را به طور مداوم کنترل می کنند.

نحوه انجام عمل اسلیو معده در سمنان به چه صورت است؟
نحوه انجام عمل اسلیو معده در سمنان به چه صورت است؟

اما بخش های اصلی عمل توسط پزشکان جراح انجام می گیرد؛ به این صورت که بخش اعظم معده که تقریبا ۸۰ درصد آن را تشکیل می دهد را برش می زنند و از بدن بیمار خارج می نمایند. به همین دلیل، معده باقیمانده شما شبیه به آستین یا یک موز در می آید.

در واقع اسلیو معنای آستین را می دهد و دلیل نام گذاری این جراحی دقیقا همین موضوع می باشد. این ساختار اسلیوی یا آستین مانند که در بدن بیمار باقی می ماند، حجم بسیار کمتری را دارا می باشد؛

بنابراین غذاهای زیادی در آن جا نمی گیرد و فرد جراحی شده با خوردن وعده های غذایی کم حجم نیز به سرعت سیری را احساس می کند.

این جراحی معمولا تا دو ساعت به طول می انجامد. زمانی که جراحی به انتها رسید، افراد را در اتاق ریکاوری نگه می دارند تا زیر نظر پزشکان مربوطه قرار بگیرند. به طور طبیعی بعد از گذشت دو تا سه روز بستری بودن در بیمارستان، افراد را مرخص می نمایند تا باقیمانده دوران نقاهت را در منزل خود بگذرانند.

دکتر سلیمی بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران هستند که برای انجام عمل اسلیو معده می توانید به مطب ایشان در تهران مراجعه کنید و از مشکلات و عوارض چربی های اضافی بدن خود خلاص شوید.

مقایسه عمل اسلیو معده در سمنان با تهران

  • همان گونه که می دانید، تهران به عنوان پایتخت کشور، دارای به روزترین تکنولوژی های پزشکی و تجهیزات پیشرفته می باشد.
  • همچنین جراحان حاذق و متخصصان با تجربه فراوانی در تهران وجود دارند که مانند دکتر سلیمی در زمینه چاقی حرف اول را می زنند. این متخصصان مهارت بالایی در انجام جراحی چاقی دارند و از جدیدترین تکنیک ها و فناوری های در ارتباط با شیوه های لاغری مطلع می باشند؛ یا به عبارتی هر روز آخرین اطلاعات روز دنیا را بررسی می کنند و روز به روز دانش و آگاهی خود را در این حوزه بالا می برند تا مطمئن شوند که بیماران آن ها از عالی ترین مراقبت ها و درمان ها برخوردار گردند.
  • ضمنا بیمارستان های تهران در قیاس با سمنان، امکانات پزشکی بالاتری دارند. محیط این مکان ها نیز بسیار راحت است و کارکنان بیمارستان ها شرایط مساعدتری را به بیماران ارائه می نمایند.
مقایسه عمل اسلیو معده در سمنان با تهران
مقایسه عمل اسلیو معده در سمنان با تهران

دلایل گفته شده برای انجام  ندادن عمل اسلیو معده در سمنان کافی هستند. چرا که این شهر در نزدیکی تهران واقع شده است و فاصله چندانی با آن ندارد. لذا پس از جراحی در تهران و ترخیص از بیمارستان، می توانید به راحتی به شهر خود باز گردید و یا در صورت بروز هر گونه اختلالی، به راحتی به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید.

انجام جراحی چاقی به کمک دکتر مهدی سلیمی:

ما در این مقاله، آقای دکتر مهدی سلیمی را به شما معرفی می کنیم تا به جای انجام عمل اسلیو معده در سمنان، این جراحی را در کلینیک تخصصی دکتر سلیمی در تهران به انجام برسانید.

دکتر سلیمی از پزشکان و متخصصان با تجربه و معتبر در زمینه جراحی های چاقی به شمار می آیند و قادر هستند اسلیو معده، بای پس معده و زیر شاخه های آن ها را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند؛

زیرا تخصص بالای ایشان در این زمینه بر هیچ کس پوشیده نیست.

به همین خاطر پیشنهاد می دهیم به جای انجام عمل اسلیو معده در سمنان، به تهران بیایید و توسط دکتر سلیمی دکتر اسلیو معده این عمل حساس و غیر قابل بازگشت را پشت سر بگذارید تا بتوانید مشکل اضافه وزن و چاقی را پشت سر گذاشته و به تناسب اندام دست پیدا کنید.

لطفا از پست بهترین دکتر بای پس معده در تهران دیدن کنید.

سخن پایانی

در این مقاله در خصوص عمل اسلیو معده در سمنان توضیحاتی را به شما ارائه دادیم و انجام این جراحی در تهران را به شما توصیه نمودیم؛ چرا که در این استان، کلینیک ها و پزشکان زیادی وجود دارند که با بهترین امکانات روز دنیا می توانند عمل جراحی شما را با موفقیت بالا پیش ببرند. برای انجام اسلیو معده، در سیستم گوارشی شما تغییراتی را انجام می دهند؛

بدین صورت که معده شما را دو بخشی کرده و بزرگ ترین بخش آن را که تقریبا ۸۰ درصد معده را تشکیل می دهد، از بدن شما خارج می نمایند تا پس از جراحی بتوانید با شتاب بالایی لاغری را آغاز کنید و به اندام مورد نظر خود برسید.

همچنین برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در رابطه با اسلیو معده، می توانید از دکتر سلیمی مشورت بگیرید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید