عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی

با موضوع عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی در خدمت شما هستیم.

در جراحی اسلیو معده، بخش عمده ای از معده بیماران برش خورده و از بدن بیمار خارج می شود که در این فرایند، به سبب کاهش اشتها، لاغری صورت می گیرد.

پرداخت هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی به عوامل و شرایط گوناگونی وابسته است که در این مقاله، می خواهیم این موضوع را مورد ارزیابی قرار بدهیم که باعث می شود در هزینه های اسلیو صرفه جویی گردد. با ما همراه باشید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی یا بیمه های دیگر می تواند بسیاری از هزینه های جراحی شما را کاهش بدهد؛ چرا که این نوع عمل های چاقی جزو جراحی های زیبایی به شمار می آیند.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی

پس برای این که انجام جراحی اسلیو را با کمک بیمه دی انجام بدهید، باید بتوانید ثابت نمایید که عمل اسلیو را به عنوان یک عمل درمانی انجام خواهید داد. برای اثبات این موضوع باید مراحلی را پشت سر بگذارید که در ادامه مقاله، به آن ها اشاره می کنیم.

همچنین برای این که عمل اسلیو را انجام بدهید، می توانید از دکتر سلیمی کمک بگیرید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری معرفی می شود.

پیشنهاد می کنیم از پست بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی به چه صورت است؟

جراحی اسلیو هزینه های گوناگونی را برای بیماران در پی دارد که روی هزینه کلی عمل، تاثیر مستقیم می گذارد. اغلب سازمان های بیمه های تکمیلی مانند بیمه تکمیلی دی، عمل های چاقی را تحت پوشش خود قرار می دهند، به شرطی که بر اساس ضرورت پزشکی به انجام برسند.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی به چه صورت است؟
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی به چه صورت است؟

این امر به آسانی صورت نمی گیرد، بلکه باید توصیه و تاییدیه ای را از جراح اسلیو معده مربوطه دریافت کنید و یا ثابت نمایید که پیش از این، تلاش های فراوانی برای کم کردن وزن خود انجام داده اید که بی فایده بوده است.

بهتر است بدانید که هنگام انجام عمل اسلیو، به احتمال زیاد بیمه اولیه شما هزینه های چندانی را تقبل نمی کند و احتمال دارد که برخی از هزینه ها را شخصا خودتان بپردازید.

مانند آزمایش های پیش از عمل و مراقبت های پس از جراحی. به همین علت شما به یک بیمه دوم نیاز دارید تا بتوانید از بار مالی وارد شده بر دوش خود کم کنید که ما در این مقاله، استفاده از بیمه تکمیلی دی را پیشنهاد می دهیم؛

زیرا این بیمه می تواند تمامی هزینه های اضافه برای جراحی اسلیو را بپردازد و تحت پوشش خود بگیرد یا عمل چاقی نسبتا پر هزینه را به یک جراحی موفقیت آمیز با حداقل هزینه ها تبدیل کند.

همچنین به کمک این نوع بیمه های تکمیلی می توانید تمامی هزینه هایی که از سمت بیمه اولیه شما مورد قبول واقع نشده است را به راحتی بپردازید و از نتیجه جراحی و تناسب اندام خود لذت ببرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسلیو معده، می توانید به دکتر سلیمی مراجعه کنید.

عمل بای پس معده با بیمه تکمیلی را مطالعه نمایید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی چقدر است؟

در حقیقت نمی توان یک عدد ثابت را برای این جراحی عنوان کرد؛ چرا که قیمت ها همواره در حال نوسان هستند و روی تمامی هزینه ها تاثیر می گذارند مثل هزینه دستمزد جراح و دستمزد تیم جراحی، هزینه وسایل و تجهیزات، هزینه های آزمایش ها و … همگی موارد دارای هزینه های متفاوتی هستند و روز به روز در حال تغییر می باشند، از این رو برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص هزینه ها، باید با پزشک مورد نظر خود مثل دکتر سلیمی مشاوره حضوری داشته باشید.

اما هزینه این جراحی به درصد فرانشیز نیز وابسته است و حد تعهد بیمه هم در این رابطه تاثیر گذار است.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی چقدر است؟
هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی چقدر است؟

مثلا اگر سقف بیمه تکمیلی که تحت پوشش آن هستید، ۷۰ میلیون تومان تخمین زده شود و فرانشیز بیمه نیز ۱۰ درصد اعلام گردد، هزینه عمل اسلیو برای شما حدود ۷ میلیون تومان تمام خواهد شد و باقیمانده مبلغ نیز بر عهده شرکت بیمه تکمیلی خواهد بود که باید آن را پرداخت کند.

در این صورت می توانید با کمترین هزینه ها، یک جراحی زیبایی و درمانی موفقیت آمیز را انجام بدهید که لاغری و کاهش وزن چشمگیری را به دنبال دارد.

البته همان طور که گفتیم، واجد شرایط بودن شما برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی ضروری می باشد. اما عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی می تواند یک راه آسان و مقرون به صرفه برای اغلب بیماران به حساب بیاید.

برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی، چه شرایطی لازم است؟

اغلب افراد شرایط مطلوبی دارند و به چاقی شدید یا افراطی دچار نشده اند. به همین خاطر وضعیت سلامتی بهتری نسبت به سایر بیماران دارند که درگیر چاقی شدید و کشنده هستند.

چاقی شدید در واقع حالتی است که فرد به دلیل حجم چربی های تجمع یافته در بدن، به سختی فعالیت های روزانه خود را انجام می دهد و حتی با یک یا چند بیماری در ارتباط با چاقی نیز دست و پنجه نرم می کند مثل دیابت، اختلالات قلبی و … در این صورت این افراد واجد شرایط دریافت خدمات بیمه تکمیلی دی خواهند بود.

BMI:

البته شاخص توده بدنی یا BMI نیز در این رابطه بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا کسانی که از BMI ۳۵ تا ۴۰ و حتی بیشتر برخوردار باشند نیز می توانند جزو کاندیداهای مناسب این جراحی قرار بگیرند و از سقف پوشش بیمه خود استفاده کنند. اما باید به صورت حداقلی درگیر یکی از بیماری های در ارتباط با چاقی باشند.

سن:

این ویژگی نیز بسیار مهم است؛ چون فردی که قصد انجام جراحی اسلیو را دارد، باید به حد مناسبی از بلوغ رسیده باشد و دارای رشد بدنی مطلوبی باشد تا بتواند با سختی های پس از عمل و دوران نقاهت آن کنار بیاید. معمولا بیمه های تکمیلی، اشخاصی که در محدوده های سنی بالاتر از ۸ سال قرار دارند را تحت پوشش قرار می دهند و کمتر از این سن را قبول نمی کنند.

استثنا:

یک استثنا نیز برای برخی افراد وجود دارد که اگر از BMI لازم برای جراحی اسلیو برخوردار نباشند و در مقابل نتوانند با برنامه های غذایی گوناگون کاهش وزن را تجربه کنند، امکان دارد که طبق توصیه های پزشکان مربوطه برای انجام اسلیو معده معرفی شوند؛

بنابراین در برخی موارد اهمیت BMI کم می شود و شرایط کلی بیمار را نیز در نظر می گیرند. ضمنا برای این که اطلاعات بیشتری درباره عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی به دست بیاورید، می توانید از دکتر سلیمی مشورت بگیرید.

بیمه تکمیلی دی بعد از انجام عمل اسلیو معده، چه نقش هایی را ایفا می کند؟

همان طور که انتخاب پزشک، کلینیک یا بیمارستان و تکنیک جراحی مهم است، مراقبت های بعد از اسلیو نیز به همان اندازه اهمیت دارد و با رعایت برخی نکات، نتیجه جراحی به نفع بیماران تغییر پیدا می کند.

بیمه تکمیلی دی بعد از انجام عمل اسلیو معده، چه نقش هایی را ایفا می کند؟
بیمه تکمیلی دی بعد از انجام عمل اسلیو معده، چه نقش هایی را ایفا می کند؟

این مراقبت ها ممکن است به شرح زیر باشند که عبارتند از:

  • معاینات پزشکی
  • رژیم غذایی
  • فیزیوتراپی
  • حمایت روانی
  • و …

معمولا بیمه های اولیه و پایه، پوشش جامعی را به بیماران خود ارائه نمی دهند و احتمال دارد تنها بخشی از هزینه های موارد گفته شده در بالا را تقبل کنند؛

بنابراین شکاف هایی در راستای هزینه های عمل اسلیو همواره باقی می ماند که برای برطرف کردن آن ها باید از بیمه های تکمیلی مثل بیمه دی بهره بگیرید تا نسبت به پرداخت هزینه های عمل اطمینان خاطر پیدا نمایید.

هنگام انجام جراحی هایی که هزینه نسبتا بالایی دارند، هزینه های غیر منتظره ای نیز مشاهده می شود. در نتیجه برای تامین نیازهای خود به منظور مراقبت های بعد از اسلیو و پشتیبانی مطلوب، احتیاج به بیمه های تکمیلی خواهید داشت.تا بتوانید عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی را به کمک دکتر سلیمی به انجام برسانید.

توصیه می کنیم از صفحه بهترین جراح لاغری در تهران دیدن کنید.

انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی، چه مزایایی را برای بیماران به همراه می آورد؟

شاید در وهله اول به این موضوع فکر کنید که بیمه شدگان بیمه های تکمیلی هزینه های اضافی انجام می دهند، اما در حقیقت این طور نیست؛ چرا که نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید که بسیار ارزشمند خواهد بود.

زمانی که تحت پوشش بیمه های تکمیلی مثل بیمه دی قرار می گیرید، خود را در مقابل عوامل بسیاری قدرتمندتر می کنید مانند محافظت در مقابل هزینه های ناگهانی، مراقبت های بهداشتی که امکان دارد پیش یا پس از اسلیو به آن ها احتیاج پیدا کنید.

در ضمن استفاده از چنین بیمه هایی، آرامش خاطر شما را افزایش می دهد؛

انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی، چه مزایایی را برای بیماران به همراه می آورد؟
انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی، چه مزایایی را برای بیماران به همراه می آورد؟

چرا که تحت پوشش یک شرکت بزرگ و معتبر قرار می گیرید و دیگر لازم نیست استرس های مالی را تجربه کنید؛

بنابراین می توانید اوضاع مالی خود را رو به راه نمایید و فقط روی هدف های بلند مدت متمرکز شوید که در ارتباط با سلامتی شما می باشند. بنابراین بهتر است عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی یا انواع بیمه های تکمیلی دیگر را به انجام برسانید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

انجام جراحی چاقی به کمک دکتر مهدی سلیمی

عمل اسلیو معده، یکی از جراحی های چاقی محبوب و پرطرفدار تلقی می شود، چرا که در طی انجام آن، بخش بزرگی از معده را جدا می کنند و سایز معده را بسیار کوچک تر از قبل می نمایند. در این صورت مجالی برای پرخوری باقی نمی ماند و بیماران به راحتی با کاهش وزن سریع مواجه می شوند.

به همین علت، در این مقاله، دکتر سلیمی را برای انجام عمل های چاقی به شما پیشنهاد می دهیم مثل اسلیو معده، بای پس معده و زیر مجموعه آن ها؛ زیرا دکتر سلیمی توانایی بالایی در انجام عمل های چاقی دارند و رضایت اغلب بیماران خود را جلب نموده اند. از این رو یکی از پزشکان شایسته و حاذق در حوزه انواع جراحی های چاقی محسوب می شوند.

انجام جراحی چاقی به کمک دکتر مهدی سلیمی
انجام جراحی چاقی به کمک دکتر مهدی سلیمی

سخن پایانی

در این مقاله، در رابطه با عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی با شما صحبت کردیم و گفتیم فقط کسانی می توانند از خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه تکمیلی دی استفاده کنند که واجد شرایط باشند؛

یعنی از شاخص توده بدنی ۳۵ تا ۴۰ و بیشتر از آن برخوردار باشند، به یکی از بیماری های مربوط به چاقی مبتلا باشند، بالای ۸ سال سن داشته باشند و یا با کمک انواع شیوه های لاغری، نتوانسته باشند وزن خود را کم کنند.

در این صورت می توانند به کمک بیمه دی و تکیه بر توانایی های دکتر سلیمی، عمل اسلیو معده را با نازل ترین هزینه ها پشت سر بگذارند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید