عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا
فهرست مطالب

پرداخت هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا به شرایط گوناگونی مانند میزان شاخص توده بدنی، سن و … بستگی دارد.

در این مقاله، می خواهیم موضوع عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را مورد بررسی قرار بدهیم که سبب می شود هزینه های جراحی اسلیو تا حدودی برای متقاضی پایین بیاید. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

کسانی که چاق هستند و اضافه وزن زیادی دارند، در برخی مواقع نمی توانند به لاغری دست پیدا کنند و مجبور هستند روش های پر هزینه اما آسان تری را انتخاب کنند. مثل عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا یا انواع بیمه های دیگر.

لطفا از پست عمل بای پس معده با بیمه تکمیلی دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا

این عمل، هزینه های گوناگونی را شامل می شود که روی هزینه های کلی جراحی تاثیر می گذارد. به همین دلیل افرادی که بیمه تکمیلی ندارند، می توانند با شرکت بیمه مورد نظر خود قرارداد ببندند و بخشی از هزینه های اسلیو را کاهش بدهند مانند بیمه تکمیلی دانا.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به عمل اسلیو معده و سایر جراحی های لاغری، می توانید به دکتر سلیمی به عنوان معتبرترین متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

پیشنهاد می کنیم از پست بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا به چه صورت است؟

این نوع بیمه به کسانی که قصد انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را دارند، کمک می کند تا بخش اعظم هزینه های خود را پایین بیاورند و بار مالی وارد شده بر دوش خود را کاهش بدهند.

تمامی هزینه های عمل را خود بیماران به صورت شخصا باید بپردازند تا بتوانند نوبت عمل را برای خود رزرو نمایند.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا به چه صورت است؟
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا به چه صورت است؟

این نوع بیمه، از انواع قدیمی بیمه هایی است که در کشور موجود می باشد و توانسته است رتبه سوم را در میان کمپانی های بیمه دیگر به خود اختصاص بدهد؛

بنابراین جزو بهترین بیمه هایی است که می توانید از آن برای خدمات درمانی خود بهره ببرید. ضمنا خدمات ارائه شده در این سازمان و پوشش های آن، گستردگی فراوانی دارند. در این شرکت، طرح های بیمه گوناگونی به چشم می خورد که به همراه عوامل دیگر، این بیمه را در رتبه عالی ترین بیمه های کشور قرار می دهد مانند فرانشیزها، دوره های انتظار، سقف تعهدات متفاوت.

به همین علت، هر کدام از بیمه شدگان قادر خواهند بود تا با در نظر گرفتن وضعیت خود، از عالی ترین طرح های بیمه دانا استفاده نمایند. همچنین برای انجام عمل اسلیو معده می توانید به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید و لاغری را تجربه کنید.

پرداخت بهای عمل اسلیو معده به کمک بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی چگونه انجام می شود؟

یکی از بهترین راهکارهایی که برای کاهش هزینه های عمل اسلیو می توانید آن را به کار بگیرید، استفاده از بیمه تکمیلی دانا می باشد؛

چرا که این نوع جراحی های چاقی، بهای نسبتا زیادی دارند و برای مقرون به صرفه بودن هزینه ها باید از بیمه های تکمیلی در کنار بیمه های پایه استفاده کنید. منظور از بیمه های پایه عبارتند از:

پرداخت بهای عمل اسلیو معده به کمک بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی چگونه انجام می شود؟
پرداخت بهای عمل اسلیو معده به کمک بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی چگونه انجام می شود؟

بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه نیروهای مسلح و … که بخش چندانی از بهای عمل را پوشش نمی دهند و حداکثر کمک آن ها حدود ۲۰ درصد از پرداخت هزینه های اسلیو خواهد بود.

همچنین دریافت همین مبلغ نیز از بیمه های پایه تحت تاثیر شرایط مختلف است که بیمار باید آن ها را دارا باشد و توسط پزشک معتمد سازمان بیمه نیز واجد شرایط بودن وی تایید گردد.

در غیر این صورت افرادی که قصد انجام عمل های چاقی را دارند، حتی از کمک های ۲۰ درصدی بیمه پایه خود نیز محروم می مانند و نمی توانند از خدمات آن بهره ای ببرند.

ضمنا هنگامی که می خواهید از این بیمه به جای بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو استفاده کنید، تنها انتخاب شما برای جراحی تنها بیمارستان های دولتی خواهد بود؛

پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت را مطالعه کنید.

این بیمه ها فقط با مراکز دولتی قرارداد بسته اند

زیرا این بیمه ها فقط با مراکز دولتی قرارداد بسته اند. پس یکی دیگر از شرایطی که باید در این زمینه رعایت کنید، انجام عمل در بیمارستان های دولتی است تا خدمات بیمه های پایه شامل حال شما گردد.

اگر غیر از این اقدامی انجام بدهید، تمامی هزینه ها را خودتان باید بپردازید و در برخی مواقع، بعد از جراحی فاکتور هزینه های اسلیو را به مسئولان بیمه پایه عرضه کرده و بخش کمی از فشار مالی خود را جبران نمایید.

اما در این مرحله نیز باید شرایط مورد قبول شرکت بیمه خود را دارا باشید تا هزینه های عمل را به شما باز گردانند. همان گونه که می دانید، عمل های چاقی مثل اسلیو، در دسته عمل های زیبایی قرار داده می شوند و معمولا درمانی نیستند.

این بیمه ها فقط با مراکز دولتی قرارداد بسته اند
این بیمه ها فقط با مراکز دولتی قرارداد بسته اند

مگر این که شخص بیمار از شرایط سلامتی مطلوبی برخوردار نباشد و این جراحی برای او یک عمل درمانی به حساب بیاید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا، می توانید از دکتر سلیمی مشاوره بگیرید.

چه شرایطی برای پرداخت هزینه های عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا لازم است؟

شرط اول:

یکی از شرط هایی که بیماران باید از آن برخوردار باشند، شاخص توده بدنی یا BMI بالاتر از ۴۰ می باشد تا بتوانند عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را به انجام برسانند و از خدمات بیمه به طور کامل بهره بگیرند.

اغلب بیمه های تکمیلی مثل بیمه دانا، بهای عمل های چاقی را تا حدودی پرداخت می کنند. اما نکته ای که وجود دارد، سقف پرداختی گوناگون بیمه های تکمیلی با یکدیگر است و احراز هویت یکسانی نیز ندارند.

در اغلب موارد، افرادی که BMI آن ها پایین تر از عدد ۴۰ برآورد می شود، مشمول استفاده از خدمات بیمه های تکمیلی نخواهند بود و اکثر بیمه ها هیچ وظیفه ای در قبال پرداخت هزینه های اسلیو را قبول نمی کنند.

در این بین، سازمان های بیمه ای وجود دارند که تا سقف ۵۰ درصد از بهای جراحی ها را می پردازند و حمایت مالی خود را به بیماران عرضه می کنند. به همین خاطر برای این که بتوانید اطلاعات دقیق تری راجع به میزان پوشش بیمه ای خود و شرایط پرداخت آن کسب کنید، باید نمایندگی بیمه خود را پیدا کرده و با آن ها مشاوره حضوری ترتیب بدهید تا پوشش دهی دقیق آن را متوجه شوید.

شرط دوم:

کسانی که می خواهند عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را انجام بدهند، باید از شرایط دیگری برخوردار باشند که محدوده سنی می باشد. یعنی بیماران باید بیشتر از ۸ سال سن داشته باشند. در غیر این صورت مشمول دریافت خدمات بیمه دانا قرار نمی گیرند.

در ضمن باید حداقل ۵ سال درگیر بیماری چاقی مفرط باشید به گونه ای که با هیچ شیوه ای قادر به کاهش وزن نبوده و تنها راه درمان و خلاصی از این وضعیت، عمل های چاقی مثل اسلیو است.

مدارک گوناگونی نیز برای عرضه به شرکت بیمه دانا مورد نیاز است تا وضعیت حاد بیمار به طور کامل به مسئولان مربوطه ثابت گردد مثل سوابق درمانی و پرونده پزشکی بیمار.

این مدارک نشان می دهند که در طول مدت بیماری، از چه شیوه هایی برای لاغری بهره گرفته شده است. همچنین برای انجام عمل اسلیو معده، می توانید به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید.

برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا، چه مدت دوره انتظار لازم می باشد؟

برای این که عمل های چاقی را با کمک بیمه های تکمیلی مثل بیمه دانا انجام بدهید، باید چند ماهی را در انتظار آن ها سپری کنید که اصطلاحا به آن دوره انتظار گفته می شود.

کسانی که بیمه نامه های گروهی دارند، معمولا دوره انتظار را تجربه نمی کنند. اما افرادی که از بیمه های انفرادی برخوردار هستند، حدود ۳ تا ۶ ماه را باید به عنوان دوره انتظار در نظر بگیرند.

برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا، چه مدت دوره انتظار لازم می باشد؟
برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا، چه مدت دوره انتظار لازم می باشد؟

در اغلب مواقع، بیمارانی که BMI یا شاخص توده بدنی زیر ۴۰ دارند، نمی توانند از خدمات درمانی و پوشش های بیمه تکمیلی دانا و بیشتر بیمه های دیگر بهره ای داشته باشند. ولی در وضعیت های گوناگون، استثناهایی را برای آن ها قائل می شوند که این موضوع به تایید پزشکان معتمد بستگی خواهد داشت؛

یعنی اگر فردی با مشکلات در ارتباط با چاقی و انواع بیماری های مرتبط با آن دست و پنجه نرم می کند و وضعیت زندگی مطلوبی ندارد، شاخص توده بدنی آن را نادیده می گیرند و شرایط چاقی فرد را خطرناک و کشنده اعلام می نمایند.

در این صورت تاییدیه ای برای پرداخت هزینه های عمل چاقی مانند اسلیو به بیماران ارائه می شود تا هر چه زودتر بتوانند وزن خود را پایین بیاورند و به سلامتی کامل دست پیدا کنند.

همچنین در چنین شرایطی، باید به سقف تعهدات بیمه خود نیز توجه داشته باشید؛ چون متفاوت خواهد بود. در ضمن برای این که عمل اسلیو معده را توسط دکتر سلیمی انجام بدهید، می توانید به مطب دکتر سلیمی مراجعه حضوری داشته باشید.

بیمه تکمیلی دانا برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان های خصوصی، چه تعرفه هایی تعیین کرده است؟

اگر می خواهید عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را در بیمارستان های خصوصی به انجام برسانید، بهتر است بدانید که بخش اعظم هزینه های شما توسط این شرکت بیمه پرداخت خواهد شد.

پرداخت چنین هزینه هایی، ارتباط مستقیمی با تعرفه های درمانی دارد که توسط وزارت بهداشت به همه شرکت های بیمه ابلاغ می گردد؛ پس اگر هزینه ای با عنوان ما به التفاوت باقی بماند، پرداخت تمام آن به عهده بیماران خواهد بود.

بیمه تکمیلی دانا برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان های خصوصی، چه تعرفه هایی تعیین کرده است؟
بیمه تکمیلی دانا برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان های خصوصی، چه تعرفه هایی تعیین کرده است؟

در ضمن بیمه تکمیلی دانا، بیمارستان های طرف قراردادی را برای بیمه شدگان مشخص کرده است که اگر بیماران به این مراکز مراجعه کنند و معرفی نامه بگیرند، می توانند تقریبا نصف هزینه های اسلیو را بر دوش سازمان بیمه قرار بدهند و به راحتی عمل اسلیو را پشت سر بگذارند.

در این صورت یک جراحی مقرون به صرفه را تجربه خواهند کرد. البته حدود نصف هزینه های عمل هنوز باقی است که بیماران موظفند تمامی آن را بپردازند؛

چرا که این هزینه ها برای مهیا کردن وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای عمل چاقی در نظر گرفته می شود. اگر فاکتور هزینه ها را با تسویه حساب بیمارستان که دارای مهر و امضا است به سازمان بیمه دانا عرضه کنید، می توانید هزینه های پرداخت شده خود را از آن ها پس بگیرید و از بار مالی خود بکاهید.

اما اگر به منظور عمل اسلیو، به بیمارستان هایی  مراجعه نمایید که طرف قرارداد بیمه دانا نیستند، باید تمامی هزینه های خود را به تنهایی بپردازید و توقعی از شرکت بیمه نداشته باشید.

تاییدیه بیمه را دقیقا قبل از اقدام به انجام جراحی از بیمه دانا دریافت کرده باشید

به خاطر داشته باشید که تاییدیه بیمه را دقیقا قبل از اقدام به انجام جراحی از بیمه دانا دریافت کرده باشید تا بتوانید پس از جراحی و با ارائه فاکتورها، هزینه های خود را پس بگیرید.

فرآیند گرفتن تاییدیه نیز آسان است، چرا که باید از پزشک جراح مورد نظرتان معرفی نامه دریافت کنید و آن را در اختیار پزشکان معتمد بیمه دانا قرار بدهید تا با ارزیابی شرایط، به شما تاییدیه این شرکت بیمه تعلق پیدا کند.

پزشکان معتمد در وهله اول شما را به صورت حضوری معاینه می کنند و پرونده پزشکی شما را مورد بررسی قرار می دهند. اگر شرایط لازم را دارا باشید، تاییدیه را به راحتی به دست می آورید. در غیر این صورت تاییدیه برای شما صادر نخواهد شد و خدمات این سازمان نیز به شما ارائه نمی گردد.

این مرحله در حقیقت احراز صلاحیت بیماران است که باید به تایید پزشکان معتمد برسد و ثابت شود که عمل اسلیو، گذشته از جنبه زیبایی، باید به دلیل درمان وضعیت حاد بیماران انجام بگیرد تا شخص به سلامتی کامل دست پیدا کند و از خطرات چاقی در امان بماند.

همچنین برای انجام اسلیو معده، می توانید با دکتر سلیمی تبادل نظر داشته باشید.

انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

کسانی که درگیر چاقی مفرط هستند، می توانند با انجام عمل های چاقی، کاهش وزن و لاغری را تجربه کنند. به همین منظور، ما در این مقاله دکتر مهدی سلیمی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با یاری ایشان بتوانید وزن خود را تا میزان قابل توجهی پایین بیاورید.

انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی
انجام جراحی چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی قادر هستند عمل های چاقی پر طرفدار همچون اسلیو معده، بای پس معده و زیر مجموعه آن ها را به انجام برسانند و درصد موفقیت بالایی را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.

همچنین ایشان به راحتی می توانند از شیوه لاپاراسکوپی برای عمل های چاقی استفاده نمایند که از دوران نقاهت بیماران کاسته خواهد شد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جراحی های چاقی، می توانید به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله، موضوع عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا را مورد ارزیابی قرار دادیم و شرایط استفاده از آن را برای شما بیان کردیم. همچنین گفتیم که برای واجد شرایط بودن، باید از شاخص توده بدنی یا BMI بالای ۴۰ برخوردار باشید و سن شما بیشتر از ۸ سال باشد.

اما اگر عدد شاخص شما کمتر از ۴۰ باشد و به یکی از بیماری های در ارتباط با چاقی درگیر باشید نیز استثناهایی را برای شما در نظر می گیرند و امکان پرداخت هزینه های عمل توسط بیمه دانا وجود دارد. همچنین برای انجام عمل اسلیو معده، می توانید به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید