عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا
فهرست مطالب

انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا، به عوامل و شرایط گوناگونی وابسته است. این بیمه از نظر اقتصادی برای بسیاری از افراد کمک کننده است.

در این مقاله، می خواهیم به موضوع عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا بپردازیم. لطفا ما را همراهی نمایید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا می تواند هزینه های شما را تا حدود زیادی کم کند و بسیار مقرون به صرفه باشد.

عمل اسلیو در دسته جراحی های زیبایی قرار می گیرد و معمولا تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد مگر این که بیماران شرایط ویژه ای را دارا باشند که مورد قبول سازمان های بیمه قرار بگیرد.

لطفا از پست عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

همچنین برای انجام عمل های چاقی به خصوص اسلیو معده می توانید به مطب دکتر سلیمی مراجعه کنید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری به شمار می روند.

پیشنهاد می کنیم از پست بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

معمولا انجام اقدامات پزشکی، هزینه های نسبتا زیادی دارند که عمل های چاقی همچون اسلیو معده نیز جزو همین موارد می باشند؛ دقیقا در همین نقطه، جای بیمه تکمیلی احساس می شود که بهتر است از آن استفاده نمایید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

ضمنا همان طور که گفتیم، استفاده از چنین بیمه هایی به همین آسانی ها نیست و باید از شرایط مورد نظر شرکت های بیمه برخوردار باشید.

در این صورت می توانید مقداری از بهای عمل چاقی خود را از بیمه دریافت نمایید و یا برای مراقبت های پس از جراحی اسلیو نیز از بیمه ای که تحت پوشش آن هستید، کمک بگیرید.

توصیه می کنیم از صفحه عمل بای پس معده با بیمه تکمیلی دیدن کنید.

برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا، چه معیارهایی برای واجد شرایط بودن احتیاج است؟

اگر جزو کسانی هستید که دارای بیمه تکمیلی آسیا می باشید و می خواهید عمل چاقی مثل اسلیو معده را انجام بدهید، بهتر است موارد زیر را با دقت بخوانید که عبارتند از:

 • عدد BMI: شاخص توده بدنی بیماران باید از عدد ۴۰ بیشتر باشد. چون این عدد نمایانگر چاقی شدید و بیمار گونه است که در اغلب شرکت های بیمه تحت پوشش قرار می گیرد. در این صورت، مقداری از هزینه های عمل اسلیو توسط بیمه پرداخت می گردد.
 • محدودیت سنی: محدوده سنی بیماران نیز یکی از شرایط اصلی برای واجد شرایط بودن است تا بتوانید از خدمات بیمه تکمیلی خود به راحتی استفاده کنید. برای این امر باید سن شما از ۸ سال به بالا باشد. این شرط برای این تعیین شده است تا از بالغ بودن بیماران اطمینان حاصل کنند و جراحی اسلیو را با ایمن ترین حالت ممکن به انجام برسانند.

دلیل شرایط سختگیرانه بالا چیست؟

شرکت های بیمه این فاکتورها را برای بیمه شدگان مشخص کرده اند تا ایمنی بیماران را حفظ کنند و مطمئن شوند که جراحی اسلیو تاثیر زیادی برای درمان چاقی افراطی و بیماری های در ارتباط با آن دارد و شرایط افراد بعد از جراحی بسیار بهتر از قبل خواهد شد.

شاخص توده بدنی هر چقدر بالاتر باشد، حادتر بودن اوضاع بیماران را نشان می دهد.

دلیل شرایط سختگیرانه بالا چیست؟
دلیل شرایط سختگیرانه بالا چیست؟

یا به عبارتی کسانی که از BMI بالا برخوردار هستند، با خطرات بیشتری مواجه هستند که به عارضه های چاقی مربوط می باشد و در چنین وضعیتی، انجام عمل چاقی بهترین راه درمانی به حساب می آید تا حال بیماران رو به بهبودی برود و با شتاب بالا از مشکل وزن اضافی خود خلاص شوند.

محدودیت های سنی نیز به این خاطر در نظر گرفته می شود تا مسئولین مربوطه مطمئن شوند که بدن افراد تا حد قابل ملاحظه ای مقاوم است و به جراحی اسلیو پاسخ مناسب می دهد.

همچنین برای کسب اطلاعات در خصوص عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا، می توانید با بهترین جراح لاغری در تهران جناب آقای دکتر سلیمی مشورت کنید.

نکات کلیدی عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا کدامند؟

برای این که از عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا بهره بگیرید، شایسته است نکات زیر را بخوانید که عبارتند از:

 • پوشش بیمه ای برای جراحی اسلیو: هنگامی که می خواهید از بیمه های تکمیلی استفاده کنید، باید اطمینان داشته باشید که بیمه شما از طرح های مناسبی برخوردار باشد و عمل اسلیو یا هزینه های در ارتباط با آن را متقبل شود.
 • محدودیت های بیمه نامه: باید از کمترین هزینه هایی که بیمه برای عمل می پردازد، اطلاعات کافی جمع آوری کنید.
 • مقدار هزینه های پرداختی توسط شخص: هزینه های ویژه ای همچون مراقبت های پزشکی را پیش و پس از عمل به خوبی مورد بررسی قرار بدهید.

پوشش بیمه ای در مراقبت های پس از جراحی اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا چگونه است؟

همان طور که می دانید، بعد از عمل اسلیو معده مراقبت های ویژه ای احتیاج است تا بیماران بهبود پیدا کنند و همزمان تاثیر جراحی لاغری را روی اندام خود مشاهده نمایند. این مراقبت ها می توانند موارد زیر را در بر بگیرند که عبارتند از:

 • مشاوره تغذیه
 • فیزیوتراپی
 • حمایت از سلامت روان

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا می تواند هزینه این مراقبت ها را تا حد مشخصی تامین نماید تا بیماران، بدون توقف درمان خویش را آغاز کنند و نتایج چشمگیری را به دست بیاورند.

لطفا از پست بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده دیدن کنید.

مطالبه بیمه برای عمل اسلیو معده چگونه است؟

شرکت های بیمه همچون بیمه تکمیلی آسیا، برای عرضه کردن خدمات خود به مجوز احتیاج دارند که باید پیش از عمل آن را تهیه کنید و به مسئولان مربوطه ارائه نمایید. این مجوز ثابت می کند که جراحی اسلیو برای شما به دلیل واجبات پزشکی انجام می گیرد و در حقیقت یک عمل درمانی محسوب می گردد.

این مجوز شرایط شما و توصیه پزشک به جراحی چاقی را به سمع و نظر شرکت های بیمه خواهد رساند تا آن ها نیز بتوانند خدمات خود را به بیماران ارائه کنند و جای شک و شبهه ای باقی نماند.

مراحل ذکر شده در واقع ادعای شما را در رابطه با واجد شرایط بودن نشان می دهد تا بتوانید برای کاهش هزینه های عمل اسلیو، تحت پوشش بیمه قرار بگیرید.

بنابراین باید روند ادعا را به طور کامل انجام بدهید تا بتوانید با شتاب بیشتری بازپرداخت شرکت بیمه را دریافت نمایید. در ضمن برای انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا، می توانید با دکتر سلیمی تبادل نظر داشته باشید.

مطالبه بیمه برای عمل اسلیو معده چگونه است؟
مطالبه بیمه برای عمل اسلیو معده چگونه است؟

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا چه مزایایی به همراه دارد؟

افزون بر این که توسط این بیمه می توانید هزینه های جراحی خود را پایین بیاورید، به سایر مزایای آن نیز می توانید دسترسی داشته باشید. این مزایا عبارتند از:

 • پایین آمدن هزینه های نقدی بیمارستان: بیمه تکمیلی آسیا سیاست های گوناگونی را در پیش گرفته است که با کمک آن ها، هزینه های نقدی بیماران را نیز به صورت روزانه تا حدود مشخصی پوشش می دهد. این هزینه های نقدی مربوط به زمانی هستند که هنوز از بیمارستان ترخیص نشده اید. در این صورت دغدغه ای برای پوشش هزینه های متفرقه در بیمارستان ها باقی نمی ماند و تا مادامی که در بیمارستان هستید، می توانید با خاطری آسوده بر بهبودی خود تمرکز کنید.
 • پرداخت هزینه های توانبخشی پس از عمل: توانبخشی بعد از اسلیو اهمیت زیادی برای درمان کامل بیماران دارد. در همین راستا، بیمه تکمیلی آسیا هزینه های گوناگونی را پرداخت می نماید همچون هزینه هایی که در ارتباط با فیزیوتراپی هستند، راهنمایی رژیم غذایی و مربیگری سبک زندگی.
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا چه مزایایی به همراه دارد؟
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا چه مزایایی به همراه دارد؟

نکات و ترفندها در سیر بیمه تکمیلی آسیا برای عمل اسلیو کدامند؟

اگر می خواهید گام های موفقی را توسط بیمه تکمیلی آسیا و … تجربه کنید، باید شناخت کاملی از بیمه نامه خویش به دست بیاورید. به همین منظور شایسته است تا به موارد زیر دقت کافی داشته باشید که عبارتند از:

 1. پرداخت به موقع حق بیمه

باید به زمان پرداخت حق بیمه خود توجه کنید و همیشه در موعد مقرر، آن را بپردازید. اگر این موضوع را نادیده بگیرید و پرداخت های خود را به موقع انجام ندهید، احتمال فسخ بیمه نامه وجود دارد که در این صورت فاقد پوشش بیمه ای خواهید بود.

 1. تمدید بیمه نامه

ارزیابی بیمه نامه شما باید به طور مرتب صورت بگیرد تا در صورت نیاز، دوباره تمدید گردد. این امر باعث می شود تا به نسبت نیازهای خود، از پوشش بیمه استفاده نمایید.

 1. به روز رسانی های خط مشی

هنگامی که جزو بیمه شدگان سازمان های بیمه قرار می گیرید، باید نسبت به تغییرات و به روز رسانی های آن آگاهی کافی داشته باشید؛ چرا که تغییرات می توانند فرآیند پوشش یا ادعاهای شما را تحت تاثیر خود قرار بدهند.

در ضمن برای این که بتوانید عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا را به انجام برسانید، بهتر است به موارد گفته شده در این مقاله دقت کنید.

انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

یکی از مهم ترین انتخاب های شما قبل از انجام عمل چاقی، تعیین پزشک جراح است که باید از مهارت و توانایی های کافی برخوردار باشد تا بتواند هنگام بروز هر گونه اختلالی، نتیجه جراحی را به نفع شما تغییر بدهید.

به همین علت ما در این مقاله دکتر سلیمی را به شما پیشنهاد می دهیم تا به کمک ایشان بتوانید عمل های چاقی مورد نظر خود را انجام بدهید و به وزن دلخواه خود برسید؛

انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی
انجام جراحی های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

زیرا دکتر سلیمی تخصص بالایی در انجام اسلیو معده، بای پس معده و زیر شاخه های آن ها دارند و می توانند جراحی های گفته شده را با شیوه لاپاراسکوپی به انجام برسانند. بنابراین برای انجام عمل های چاقی می توانید با دکتر سلیمی مشاوره حضوری ترتیب بدهید.

سخن پایانی

در این مقاله، راجع به موضوع عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا صحبت کردیم که باعث می شود از نظر اقتصادی، تا حد مشخصی تامین گردید و نگرانی های مالی خود را کاهش بدهید.

بیمه تکمیلی آسیا یا به طور کلی شرکت های مختلف بیمه، می توانند عمل های چاقی مثل اسلیو معده را برای شما به شکل قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه نمایند و از هزینه های اضافی پیشگیری کنند.

به همین خاطر قبل از این که عمل چاقی را توسط دکتر سلیمی یا پزشکان دیگر انجام بدهید، بهتر است تحت پوشش بیمه تکمیلی آسیا یا سایر سازمان های بیمه دلخواه خود قرار بگیرید که بخشی از هزینه عمل اسلیو را تامین نمایند و به شما حمایت مالی برسانند.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید