رژیم لاغری سریع رایگان

در تلاشیم تا در ادامه این مطلب، در رابطه با رژیم لاغری سریع رایگان، اطلاعاتی داشته‌ باشیم.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

این روزها اهمیت استفاده از رژیم‌های لاغری سریع بسیار داغ می‌باشد. البته این امری تازه نیست، زیرا همیشه زیبایی مسئله مهمی برای بشر بوده ‌است و کاملاً مشخص است که ارتباط بین افزایش اعتماد به ‌نفس و داشتن اندامی زیبا و بدون اضافه‌ وزن مشخص است.

رژیم لاغری سریع رایگان
رژیم لاغری سریع رایگان

تعداد بسیار زیادی از افراد به ‌دنبال استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان می‌گردند تا از طریق آن بتوانند مشکلات اضافه ‌وزن خود را برطرف کنند.

برای تعداد بسیار زیادی از افراد، رسیدن به وزن هدف یک چالش فکری و جسمی بسیار زیادی به حساب می‌آید و همین‌طور دغدغه‌های مالی بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت.

نمونه رژیم لاغری سریع رایگان

نمونه رژیم لاغری سریع رایگان
نمونه رژیم لاغری سریع رایگان
مطالبی که در این مقاله بررسی خواهیم کرد، عبارتند از:

چه مواردی در رسیدن به کاهش وزن سریع موثر است؟

راه ‌حل اول: داشتن برنامه‌ریزی غذایی اصولی

راه‌ حل دوم: ورزش کردن

راه‌ حل سوم: تغییر سبک زندگی

راه‌ حل چهارم: استفاده از جراحی چاقی

اصول استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان چیست؟

تعادل؛ اولین نکته در رژیم غذایی

زمان‌بندی دریافت مواد مغذی

نظارت بر دریافت مواد غذایی

محدودیت‌های انتخابی مواد غذایی

کاهش دادن میزان چگالی کالری

بهترین رژیم لاغری سریع دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟

عدم تشابه رژیم‌های لاغری افراد با یکدیگر

استفاده از تمامی مواد غذایی گروه‌های غذایی

عدم حذف هیچ ‌گونه وعده غذائی

صرف هزینه‌ی اندک برای رژیم لاغری

برای افراد با شاخص توده بدنی بالا، بهترین رژیم لاغری سریع چیست؟

استفاده از جراحی چاقی برای BMI بالا

نکات مهم برای استفاده از فواید رژیم لاغری سریع رایگان چیست؟

افزودن پروتئین به رژیم غذایی

مصرف غذاهای کامل تک ‌ماده ای

پرهیز از مصرف غذاهای فرآوری شده

تهیه غذا و میان وعده‌های سالم در خانه

کاهش مصرف شکر افزوده

نوشیدن آب بسیار

مصرف قهوه تلخ

پرهیز از مصرف کالری‌های مایع

مصرف بیشتر میوه و سبزیجات

نوشیدن چای سبز

استفاده از بشقاب کوچک‌تر

جایگزینی بخشی از چربی‌ها با روغن نارگیل

مصرف تخم ‌مرغ در رژیم غذایی

مصرف پروبیوتیک‌ها

مصرف فیبر بیشتر

جمع‌ بندی مطلب

رسیدن به کاهش وزن

یکی از خواسته‌هایی که امروزه تعداد بسیار زیادی از افراد دارند، رسیدن به کاهش وزن و استفاده از روش‌های لاغری بدون پرداخت هزینه می‌باشد. برای به هدف رسیدن و کاهش وزن، روش‌های بسیار مؤثری وجود دارد که در ابتدای امر، تمامی پزشکان استفاده از رژیم‌های لاغری را برای افراد پیشنهاد خواهند داد.

قطعاً هنگامی ‌که بحث از رژیم لاغری سریع و رایگان به میان می‌آید، می‌توان درک کرد که اگر در یک بازده زمانی کوتاه ‌مدت و حدوداً ۲۰ کیلو از وزن افراد کاهش پیدا کند، قطعا فرد را دچار بیماری‌های غیر قابل درمان می‌کند و مشکلات بیشتری را به ‌غیر از چاقی به بدن وی اضافه خواهد کرد.

در نهایت استفاده از روش‌های اصولی می‌تواند لاغری را بدون وجود عوارض در نظر داشته باشد و به نسبت استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان کارسازتر می‌باشد.

حال هنگامی ‌که بحث از کاهش وزن می‌شود، تمامی افراد توصیه‌های بسیار زیادی برای فرد مبتلا خواهند داشت. در صورتی ‌که نمی‌توان به این نکات توجه کرد. درست است که استفاده از رژیم‌های غذایی در برخی مواقع مؤثر و مفید واقع می‌شود.

اما قطعا استفاده از رژیم غذایی با سرعت بسیار بالا می‌تواند نگرانی‌هایی در بر داشته باشد، اینجاست که به پیشنهاد دکتر سلیمی می‌توانید از جراحی‌های چاقی، بهترین نتیجه را بدون بروز هیچ‌ گونه عوارض برای کاهش وزن کسب کنید.

دکتر سلیمی از معتبرترین متخصص در زمینه لاغری می باشد. برای درک بهتر این ‌موضوع، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این ‌باره در اختیار شما قرار بدهیم.

رسیدن به کاهش وزن
رسیدن به کاهش وزن

چه مواردی در رسیدن به کاهش وزن سریع موثر است؟

برای این ‌که فرد بتواند قطعا در حیطه کاهش وزن از طریق رژیم‌های لاغری موفق باشد، باید به برخی از نکات پای‌بند باشد. دانستن این نکات به او کمک می‌کند تا در طول روزمره رژیم‌های غذایی خود را رعایت کند.

چه مواردی در رسیدن به کاهش وزن سریع موثر است؟
چه مواردی در رسیدن به کاهش وزن سریع موثر است؟

هر چند که پای‌بند ماندن به رژیم‌های غذایی برای افرادی که دچار چاقی‌های افراطی هستند، مسئله‌ای بسیار سخت می‌باشد و این افراد ممکن است در بازه‌های زمانی و با استفاده از رژیم‌های لاغری با شکست مواجه شده باشند و نمی‌توانند در یک بازه زمانی کوتاه‌ مدت با سرعت بسیار بالا کاهش وزن را تجربه کنند.

در ادامه به برخی از این نکات خواهیم پرداخت تا اگر شما نیز نیازمند کاهش وزن می‌باشید، با این دسته از نکات، اطلاعات بهتری در این زمینه کسب کنید. هر چند که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل‌تر از کاهش وزن همواره استفاده از جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک انجام می‌گیرد، می‌تواند کارساز و مفید باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست عمل بای پس معده چقدر طول میکشه دیدن کنید.

راه‌ حل اول: داشتن برنامه‌ریزی غذایی اصولی

مهم‌ترین مسئله برای استفاده از رژیم‌های لاغری سریع و رایگان، استفاده از برنامه غذایی اصولی است. حال در ادامه، به برخی از جزئیات مربوطه در زمینه داشتن برنامه‌ریزی غذایی سالم و اصولی خواهیم پرداخت.

رژیم لاغری سریع رایگان: مشخص کردن کالری دریافتی روزانه

برای این ‌که بتوانید با سرعت بیشتری به کاهش وزن برسید، حتما باید به محاسبه کالری‌های روزمره خود بپردازید.

امروزه نرم‌افزارهای بسیار زیادی وجود دارند که فرآیند کالری شمار، کار را برای افراد آسان‌تر کرده‌اند و می‌توانند تمامی فعالیت‌ها و ورزش‌ها و مصرف مواد غذایی روزانه افراد را محاسبه کنند.

برای اطلاعات بیشتر صفحه جدول کالری و پروتئین مواد غذایی را مشاهده نمایید.

البته به این نکته دقت داشته باشید که شما حتما باید پای‌بند به میزان کالری مصرف توصیه ‌شده در این اپلیکیشن‌ها باشید تا بتوانید نتیجه خوبی از رژیم لاغری سریع رایگان دریافت کنید.

زیرا در صورتی ‌که هیچ‌ گونه توجهی به مصرف کالری مورد نیاز خود در طول روز نداشته باشید و بیشتر از آن استفاده داشته باشید، قطعا این کار منجر به کاهش وزن نخواهد شد. البته پای‌بند بودن به میزان کالری‌های دریافتی در طول روز نیز می‌تواند مشکلاتی را به ‌همراه داشته باشد و باعث کاهش وزن ناسالم و غیر اصولی خواهد شد.

داشتن یک برنامه رژیم غذایی سالم در کنار تمرینات ورزشی

داشتن یک برنامه رژیم غذایی سالم در کنار تمرینات ورزشی، می‌تواند سرعت کاهش وزن افراد را بالاتر ببرد و میزان سلامت رژیم غذایی آن‌ها را تایید کند. در صورتی ‌که قصد دارید با سرعت بسیار زیادی کاهش وزن را تجربه کنید، ممکن است دست به کارهای اشتباهی بزنید و مصرف کالری‌های روزانه خود را بسیار محدود کنید.

این کار باعث بر ‌هم خوردن میزان سوخت ‌و ساز و متابولیسم بدن خواهد شد و ممکن است مشکلات بیشتری را برای شما ایجاد کند و به ‌محض ناپرهیزی، مجدداً وزن شما به حالت قبلی بازگشت خواهد داشت.

برای کنترل میزان کالری‌های روزانه، کوچک کردن ابعاد معده که یکی از روش‌های جراحی چاقی می‌باشد، کارساز است و می‌تواند میل شما را به مصرف غذاهای مختلف در طول روز کنترل کند و ناخواسته از مواد غذایی کمتری استفاده خواهید داشت.

لطفا از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال دیدن کنید.

داشتن یک برنامه رژیم غذایی سالم در کنار تمرینات ورزشی
داشتن یک برنامه رژیم غذایی سالم در کنار تمرینات ورزشی

رژیم لاغری سریع رایگان: مصرف سبزیجات، چربی‌های سالم و پروتئین‌های کم‌چرب

یک اصل بسیار مهم که در رژیم لاغری سریع رایگان حتما باید به آن پای‌بند باشید، این است که از منابع سالم و مغذی استفاده داشته باشید. تمامی این موارد کمک بسیار زیادی به کاهش وزن خواهند کرد. در ادامه به برخی از این مواد غذایی اشاره خواهیم داشت.

سبزیجات کم کربوهیدرات: خیار، کرفس، چغندر، کلم، گندم، کلم‌پیچ، اسفناج، گل‌کلم، بلوک بروکلی

چربی‌های سالم: روغن نارگیل، روغن زیتون، آواکادو و مغزی جات

منابع سالم پروتئین: مرغ، سفیده تخم ‌مرغ، محصولات سبوس‌دار، ماهی‌های انواع ماهی‌ها، میگو، ماست یونانی

رژیم لاغری سریع رایگان: پرهیز از مصرف کربوهیدرات، شکر و غذاهای فرآوری شده

مهم‌ترین اصولی که در رژیم لاغری سریع رایگان وجود دارد، این است که ترشح انسولین به واسطه غذاهای حاوی کربوهیدرات و شکر افزایش پیدا می‌کند.

کاملاً طبیعی است که در هنگام کاهش پیدا کردن میزان ترشح انسولین در بدن، سوخت‌ و ساز چربی‌های بدن بهتر اتفاق می‌افتد و همین‌طور کمک می‌کند تا سدیم و آب اضافی بدن از طریق کلیه‌ها از بدن خارج شوند. این موضوع دلیل خوبی برای کاهش وزن می‌باشد. حال تصور کنید مصرف کربوهیدرات‌ها در طول روز افزایش یابد.

این کار باعث می‌شود مصرف انسولین نیز باعث می‌شود ترشح هورمونی که باعث ذخایر چربی می‌شود، افزایش پیدا کند. در نهایت عاملی مخرب برای رسیدن به کاهش وزن می‌باشد.

پس طبق گفته پزشکان در زمینه رژیم لاغری سریع همچون دکتر سلیمی، مصرف مواردی همچون کربوهیدرات که شامل نوشیدنی‌ها، نان، سیب‌ زمینی سرخ‌ شده، انواع سیب‌زمینی، کیک و دیگر موارد می‌باشد را به حداقل برسانید.

رژیم لاغری سریع رایگان: پرهیز از مصرف کربوهیدرات، شکر و غذاهای فرآوری شده
رژیم لاغری سریع رایگان: پرهیز از مصرف کربوهیدرات، شکر و غذاهای فرآوری شده

رژیم لاغری سریع رایگان: مصرف قند طبیعی به‌ جای قند مصنوعی

مسئله مهم دیگر برای کاهش یافتن اندازه شکم و رسیدن به یک تناسب اندام ایده‌آل، حذف قندهای مصنوعی می‌باشد و جایگزین کردن مصرف مواد قندی طبیعی می‌تواند تاثیر بیشتری روی کاهش وزن داشته باشد.

به‌ عنوان نمونه؛ به‌ جای استفاده از شکلات به‌ عنوان یک قند مصنوعی، می‌توانید از مواد غذایی و میوه‌های حاوی قند همچون توت ‌فرنگی یا شاه‌توت استفاده داشته باشید.

به‌ علاوه مصرف این دسته از مواد غذایی می‌تواند پروتئین بسیار زیادی به بدن برساند. رژیم غذایی می‌تواند تاثیرگذار باشد که از منابع مختلفی همچون چربی، سبزیجات و منابع پروتئینی در آن استفاده ‌شده باشد.

رژیم لاغری سریع رایگان: آماده کردن یک هفته برنامه غذایی

این نکته بسیار مهم است که فرد حتماً در یک زمان مشخص ‌شده از روز، وعده‌های غذایی خود را استفاده داشته باشد. به‌ عنوان نمونه ۳ وعده اصلی و ۲ میان وعده سبک برای صبح و بعدازظهر در برنامه غذایی خود قرار بدهید و از قبل برنامه ‌ریزی درستی برای مصرف وعده‌های غذایی خود در طول هفته داشته باشید.

اگر در کنار این موارد به فعالیت‌های جسمانی نیز بپردازید، قطعا نتیجه بهتری از کاهش وزن دریافت خواهید کرد. البته مواردی همچون سن، جنسیت، قد و میزان فعالیت افراد می‌تواند تعیین کند که مصرف چه اندازه کالری در طول روز برای افراد مفید می‌باشد.

اما هنگامی‌ که یک لیست درست از مواد غذایی مورد نظر خود برای یک هفته در نظر بگیرید، می‌توانید فقط این مواد غذایی را خریداری کرده تا در طول هفته ترغیب به مصرف مواد غذایی دیگر نشوید.

هر چند که ممکن است استفاده از رژیم‌های غذایی، کاری بسیار دشوار برای برخی از افراد باشد و نیاز به طی کردن یک پروسه طولانی ‌مدت برای رسیدن به نتیجه دلخواه را خواهد داشت.

در این مواقع، استفاده از جراحی‌های چاقی برای افرادی که قصد دارند سریع‌تر به نتیجه کاهش وزن برسند، پیشنهاد خواهد شد. دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک در زمینه انجام جراحی‌های چاقی، همواره در کنار بیماران است تا بدون بروز هیچ‌ گونه عوارض، در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به وزن هدف خود برسند و از تناسب اندام لذت ببرند.

رژیم لاغری سریع رایگان: آماده کردن یک هفته برنامه غذایی
رژیم لاغری سریع رایگان: آماده کردن یک هفته برنامه غذایی

رژیم لاغری سریع رایگان: حذف نکردن هیچ کدام از وعده‌ها

رژیم لاغری اصولی می‌باشد و می‌تواند برای بدن افراد مفید واقع شود که در آن، هیچ کدام از وعده‌های روزانه حذف نشود. دلیل اصلی این‌ موضوع بر این است که حذف کردن هر کدام از وعده‌های غذایی باعث می‌شود گرسنگی در طول روز برای افراد به ‌حدی برسد که باعث پرخوری در وعده‌ی بعدی خواهد شد

و این ‌موضوع باعث می‌شود فرد سیری‌ناپذیر باشد و نتواند کنترل خوبی برای سیری خود در وعده بعدی غذایی داشته باشد. پس این ‌موضوع نیز بسیار مهم و ضروری است که حتما وعده‌های غذایی خود را به‌ درستی استفاده داشته باشید.

رژیم لاغری سریع رایگان: عدم استفاده از غذا در بیرون از خانه

قطعا غذاهایی که در بیرون از خانه تهیه می‌شوند، سلامت کافی نخواهند داشت. درست است که استفاده از مواد غذایی بیرون بسیار سریع است، اما می‌تواند هزینه بسیار زیادی را در بر داشته باشد.

در صورتی‌ که اگر برای مصرف وعده‌های غذایی خود در خانه تمرکز بیشتری داشته باشید، قطعا نتیجه بهتری از رژیم‌های لاغری دریافت خواهید کرد. زیرا سلامت این غذاها تضمین‌ شده است و می‌توان با خیالی آسوده از آن‌ها استفاده داشته باشید.

رژیم لاغری سریع رایگان: نوشیدن آب بسیار زیاد

مصرف هر کدام از نوشیدنی‌های مختلف در طول روز می‌تواند باعث اضافه ‌وزن شود. در صورتی ‌که استفاده از ۸ لیوان آب می‌تواند به ‌عنوان یکی از نوشیدنی‌های رایگان به حساب آید که فواید بسیار زیادی را برای کاهش وزن در بر خواهد داشت.

علاوه‌بر این‌ که جایگزین کردن آب با نوشابه می‌تواند روی لاغری و کاهش وزن تاثیرگذار باشد، برای انجام فعالیت‌های روزانه می‌تواند باعث تامین انرژی بدن گردد. همیشه داشتن یک بطری آب به ‌همراه شما می‌تواند برای شما و رسیدن به یک تناسب اندام مفید باشد. نوشیدن آب آرام می‌تواند باعث حذف بهتر غذا شود. به‌ همین دلیل آب را با سرعت مصرف نکنید، زیرا باعث ورم شکم خواهد شد.

تمامی موارد گفته‌ شده به ‌عنوان روش‌های مفیدی برای استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان به حساب می‌آیند. هر چند که تمامی این روش‌ها نیازمند صرف زمان بسیار زیادی است،

رژیم لاغری سریع رایگان: نوشیدن آب بسیار زیاد
رژیم لاغری سریع رایگان: نوشیدن آب بسیار زیاد

اما امروزه اغلب افراد زمان کافی برای پرداختن به این ‌دست از نکات را نخواهند داشت که می‌توانند از روش‌های دیگری همچون جراحی‌های چاقی توسط دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک برای انجام این نوع جراحی‌ها استفاده داشته باشند تا بدون بروز هیچ ‌گونه عوارض از نتایج اعجاب ‌انگیز این جراحی‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به یک تناسب اندام دلخواه برسند.

راه ‌حل دوم: ورزش کردن

پرداختن به فعالیت‌های جسمانی، یکی دیگر از مواردی است که ممکن است در کنار استفاده از رژیم لاغری تاثیر خوبی برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن داشته باشد. حال در ادامه به بررسی برخی از نکات این روش خواهیم پرداخت.

رژیم لاغری سریع رایگان: برنامه‌ریزی ورزش‌های خانگی

برای این‌ که هزینه‌های کمتری برای رفتن به باشگاه‌های مختلف پرداخت کنید، استفاده از تمرینات ورزشی در خانه برای شما بسیار مناسب می‌باشد. با برنامه‌ریزی دقیق می‌توانید ورزش‌های اصولی و حرفه‌ای را در خانه تمرین کنید.

تلویزیون یکی از مهم‌ترین منابعی است که برنامه‌های ورزشی بسیار رایگانی را بدون ارائه هزینه برای فعالیت‌های جسمانی برای افراد در نظر خواهد داشت.

اما در کنار این مسئله برای استفاده از تحرکات جسمی به‌ صورت رایگان می‌توانید روزانه حداقل ۳۰ دقیقه پیاده‌روی داشته باشید و به‌ مرور زمان این ورزش را شدت ببخشید تا در کنار استفاده از رژیم لاغری بتوانیم نتیجه خوبی از کاهش وزن دریافت کنید.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از یوگا

یوگا نیز یکی دیگر از برنامه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید فعالیت‌های جسمانی بسیاری داشته باشید. ویدئوهای بسیار زیادی از یوگا در فضای مجازی پخش ‌شده است که به‌ صورت آنلاین نیز می‌توانید تکنیک‌های منحصر به ‌فرد تنفس را آموزش ببینید.

اگر تازه‌کار هستید، می‌توانید یک روز درمیان به مدت ۱ ساعت یوگا انجام بدهید تا به ‌مرور، بدن شما به این شرایط عادت کند.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از یوگا
رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از یوگا

رژیم لاغری سریع رایگان: پیاده‌روی گروهی

در صورتی ‌که بتوانید با دوستان خود یک تیم برای پیاده‌روی تشکیل بدهید، این کار می‌تواند در کنار استفاده از رژیم‌های غذایی تاثیر بسیاری روی کاهش وزن شما داشته باشد.

این کار هیچ‌ گونه هزینه‌ای در بر نخواهد داشت و در کنار آن می‌توانید در طول هفته به مدت ۳۰ دقیقه ورزش داشته باشید تا نتیجه پیاده‌روی و استفاده از این بخش ورزش، تاثیر بیشتری روی کاهش وزن شما داشته باشد.

رژیم لاغری سریع رایگان: ملحق شدن به تیم ورزشی تفریحی

تیم‌های ورزشی محلی بسیار زیادی در محله‌ها وجود دارد که می‌توانید بدون هزینه عضو آن‌ها شوید. این تیم‌ها وسایل و تجهیزات مد نظر برای ورزش‌های مختلف را در اختیار اعضای خود قرار خواهند داد تا بتوانند از این ورزش‌ها استفاده داشته باشند.

در هر صورت فعالیت‌های جسمانی، یکی از مهم‌ترین روش‌های اصولی برای رسیدن به کاهش وزن می‌باشد. اما نباید مسئله کاهش دادن مصرف مواد غذایی در طول روز را کم‌اهمیت دانست.

اگر چاقی شما به‌ حدی افراطی است که نیاز دارید هر چه سریع‌تر به کاهش وزن برسید، استفاده از روش‌های رژیم لاغری و نیازمند یک پروسه زمانی طولانی ‌مدت می‌باشد. برای نتیجه بهتر می‌توانید از روش‌های اصولی‌تری که به تأیید جهانی رسیده‌اند، همچون استفاده از جراحی‌های چاقی استفاده داشته باشید.

امروزه تعداد بسیار زیادی از طریق استفاده از انواع جراحی چاقی توانستند نتیجه لاغری با سرعت بسیار زیادی را تجربه کنند. شما نیز برای استفاده از این روش می‌توانید روی تخصص‌های دکتر سلیمی حساب باز کنید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی چاقی می باشد.

رژیم لاغری سریع رایگان: ملحق شدن به تیم ورزشی تفریحی
رژیم لاغری سریع رایگان: ملحق شدن به تیم ورزشی تفریحی

راه‌ حل سوم: تغییر سبک زندگی

برای این‌ که بتوانید تاثیر بهتری از کاهش وزن با سرعت بالا دریافت کنید، می‌توانید سبک زندگی خود را تغییر دهید. حال در ادامه به برخی از تغییراتی که می‌توانید در این دوره تجربه کنید، اشاره خواهیم داشت.

رژیم لاغری سریع رایگان

می‌توانید در مواردی که امکان استفاده از پله وجود دارد، به‌ جای استفاده از آسانسور و یا پله برقی، از پله‌ها بالا و پایین برید. این کار باعث می‌شود تحرک شما در طول روزمره در حد تعادل باقی بماند.

البته به این نکته توجه داشته باشید در صورتی ‌که مبتدی هستید و بدن شما تا به امروز هیچ ‌گونه ورزشی انجام نداده است، بهتر است این کار را به‌ آهستگی انجام بدهید.

این کار باعث می‌شود هیچ‌ فشاری به قلب شما وارد نشود. هر چند که استفاده از این کار در کنار رژیم‌های غذائی مدت ‌زمان بسیاری را برای رسیدن به کاهش وزن نیاز خواهد داشت.

رژیم لاغری سریع رایگان: پیاده‌روی تا محل کار

اگر نمی‌توانید تا محل کار خود پیاده‌روی داشته باشید، بهتر است شرایطی به وجود بیاورید که مجبور شوید مقداری از محل کار تا رسیدن به ماشین، پیاده‌روی داشته باشید.

به‌ عنوان نمونه؛ ماشین خود را کمی دورتر از محل کار پارک کنید و یا در هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی یک ایستگاه زودتر پیاده شوید تا امکان پیاده‌روی در طول روز برای شما فراهم گردد.

رژیم لاغری سریع رایگان: غذای خانگی به محل

بهتر است برای مصرف وعده‌های روزانه خود در محل کار حتما از منزل، غذای خانگی ببرید. این کار باعث می‌شود تا از غذاهای بیرون استفاده نداشته باشید و مجبور نمی‌شوید تا از غذاهای سالم مصرف کنید.

رژیم لاغری سریع رایگان: غذای خانگی به محل
رژیم لاغری سریع رایگان: غذای خانگی به محل

رژیم لاغری سریع رایگان: خوابیدن و استراحت به ‌اندازه

یکی از دلایل اصلی پرخوری، استرس و خستگی بسیار زیاد می‌باشد.

اگر شما نیز قصد دارید از یک رژیم غذایی منحصر به‌ فرد استفاده داشته باشید، توصیه ما بر این است که حتما استراحت و خواب کافی داشته باشید. این کار باعث می‌شود انرژی شما در طول روز برای انجام کارهای روزانه افزایش پیدا کند و باعث جلوگیری از پرخوری‌های عصبی خواهد شد.

تمامی موارد گفته‌ شده در کنار یکدیگر تاثیر زیادی روی رسیدن به کاهش وزن خواهند داشت. اما قطعا نمی‌توان گفت که سرعت رسیدن به کاهش وزن با استفاده از این روش‌ها بسیار بالا می‌باشد.

در صورتی ‌که قصد دارید هر چه سریع‌تر اقدامات لازم برای رهایی از چربی‌ها و اضافه‌وزن های موجود را انجام دهید، بهتر است تحت نظر یک پزشک حاذق همچون دکتر سلیمی به انجام جراحی‌های چاقی بپردازید.

رژیم لاغری سریع رایگان: خوابیدن و استراحت به ‌اندازه
رژیم لاغری سریع رایگان: خوابیدن و استراحت به ‌اندازه

راه‌ حل چهارم: استفاده از جراحی چاقی

در کنار تمامی موارد ذکر شده، یکی از مهم‌ترین راه‌ حل‌هایی که می‌تواند با سرعت بسیار زیادی باعث کاهش وزن افراد گردد، استفاده از جراحی چاقی می‌باشد که امروزه تعداد بسیار زیادی از افراد، خواهان استفاده از آن می‌باشند.

این جراحی‌ها تغییراتی در سیستم گوارشی انسان به وجود می‌آورد که به‌ صورت خواه یا ناخواه، فرد دیگر قادر به مصرف مواد غذایی بسیار زیاد در طول روزمره نمی‌باشد.

در واقع هدف اصلی انجام جراحی‌های چاقی، کاهش یافتن و محدود کردن کالری‌های دریافتی در طول روز می‌باشد و این مسئله باعث می‌شود جذب مواد غذایی در طول روز کاهش پیدا کند و به ‌مرور زمان در یک بازه زمانی کوتاه‌ مدت، فرد به کاهش وزن بسیار زیادی دست پیدا کند.

به دلیل این‌ که این روش هیچ‌گونه عوارضی به‌ دنبال ندارد، می‌توان تحت نظر دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح چاقی از آن‌ها استفاده کرد. حال در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از اسلیو معده

یکی از جراحی‌های پرطرف‌دار در بین جراحی‌های چاقی که با هدف کوچک کردن معده انجام می‌گیرد، اسلیو معده می‌باشد. برای انجام این عمل، بخش عمده‌ای از معده حذف می‌گردد. این کار باعث می‌شود تا میزان غذاهای مصرفی در طول روز کمتر گردد و احساس سیری زودرس برای افراد حاصل گردد.

دقیقاً هورمون گرسنگی در آن قسمت معده می‌باشد که با استفاده از عمل اسلیو معده حذف خواهد شد و فرد، دیگر در طول روز گرسنگی بیش‌ از اندازه‌ای را تجربه نخواهد کرد و با مصرف وعده‌های غذایی بسیار کوچک سیر خواهد شد.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از اسلیو معده
رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از اسلیو معده

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از بای پس معده

یکی دیگر از جراحی‌های استانداردی که برای لاغری با سرعت بسیار بالا توسط دکتر سلیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از جراحی بای‌ پس معده می‌باشد.

برای انجام این عمل باید بخش کوچک معده به بخش روده کوچک اتصال داده شود تا هنگامی ‌که فرد غذا مصرف می‌کند، این مواد غذایی مستقیماً به بخش کوچک معده برسد و احساس سیری فورا برای فرد حاصل گردد.

البته در این ‌راستا بیمار باید دستورالعمل‌های دکتر سلیمی را به‌ درستی رعایت کند تا بدن او دچار کمبود ویتامین نشود. دلایل بسیار محکمی باعث می‌شود تا انجام عمل بای‌ پس معده باعث کاهش وزن به وزن بسیار زیاد گردد و در یک بازه زمانی کوتاه‌ مدت، فرد بتواند به تناسب اندام دلخواه خود برسد.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از بای‌ پس با سوئیچ اثنی‌عشر

یکی دیگر از جراحی‌های لاغری، جراحی بای‌ پس با سوئیچ اثنی‌عشر می‌باشد که برای انجام آن بخش بزرگی از معده حذف می‌گردد. سپس دست‌کاری‌ها و تغییراتی روی معده صورت خواهد گرفت تا با مصرف وعده‌های غذایی، غذا از این ناحیه عبور نکند و باعث سیری زودرس افراد گردد.

این کار باعث می‌شود هورمون گرسنگی کمتر در بدن افراد تولید گردد و در نهایت فرد در طول روز کمتر احساس گرسنگی خواهد کرد و میزان جذب کالری‌های موجود در بدن او به حداقل خواهد رسید.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از حلقه گذاری معده

یکی دیگر از جراحی‌های چاقی، حلقه گذاری معده شناخته می‌شود. این حلقه می‌تواند معده را به دو بخش کوچک و بزرگ تقسیم کند که با غذا خوردن فرد، کیسه بالایی معده پر خواهد شد و احساس سیری زودرس برای بیمار صورت می‌گیرد.

به‌ همین دلیل، فرد دیگر نیازی به مصرف غذاهای متعدد در طول روز نخواهد داشت و در یک مدت ‌زمان تعیین‌ شده می‌توان به کاهش وزن بسیار بالایی رسید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باعث می‌شود همواره استفاده از جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی پیشنهاد شود، این است که سرعت کاهش وزن از طریق استفاده از این جراحی بسیار بالا می‌باشد و بدون بروز هیچ‌گونه عوارضی می‌تواند میزان مصرف مواد غذایی در طول روز برای افراد را به حداقل برساند.

رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از حلقه گذاری معده
رژیم لاغری سریع رایگان: استفاده از حلقه گذاری معده

اصول استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان چیست؟

برای برخی از افراد، هنگامی ‌که صحبت از کاهش وزن به میان می‌آید، دیگر جزئیات اهمیت آن‌چنانی ندارد. در صورتی‌ که شناخت تمامی جزئیات برای رسیدن به یک کاهش وزن به شما کمک می‌کند تا نتیجه بهتری از این طریق دریافت کنید.

برخی از اصول دقیق برای رژیم‌های لاغری وجود دارد که همه افراد جامعه باید به آن‌ها پای‌بند باشند تا بتوانند به نتیجه کاهش وزن و لاغری برسند.

قطعا هیچ فردی بدون استفاده از این اصول نمی‌تواند یک کاهش وزن دائمی و سالم را به دست بیاورد. زیرا برخی از افراد تصور می‌کنند که فقط درست غذا خوردن می‌تواند راه ‌حل رسیدن به کاهش وزن باشد و تصور می‌کنند که رژیم لاغری سریع رایگان می‌تواند تاثیر زیادی روی رسیدن آن‌ها به وزن هدف داشته باشد.

در صورتی‌ که رژیم‌های اصولی که برای رژیم لاغری در نظر گرفته می‌شود، نیازمند صبر و حوصله می‌باشد و فرد باید در یک بازه زمانی طولانی ‌مدت، از این کار نتیجه بگیرد.

تعادل؛ اولین نکته در رژیم غذایی

مهم‌ترین نکته ای که باید برای رسیدن به کاهش وزن به آن دقت داشته باشید، این است که برخی از افراد مصرف برخی از مواد غذائی را ممنوع اعلام می‌کنند. در صورتی‌ که بدن احتیاج دارد تا از تمامی مواد مغذی استفاده داشته باشد.

آنچه که برخی از پزشکان در راستای رژیم لاغری در نظر می‌گیرند، این است که تعادل در آن وجود ندارد.

به‌ عنوان نمونه مصرف مواردی همچون غلات کامل، شیرینی‌ها، میوه‌ها، سبزیجات، غذاهای سرخ‌کردنی در کنار یکدیگر مجاز نمی‌باشد و فقط افراد را به خوردن مواد غذایی کم‌کالری دعوت می‌کنند. به ‌همین دلیل رعایت تعادل اولین اصول در رژیم‌های غذایی است تا بتوان از آن نتایج خوبی دریافت کرد.

برای درک بهتر این ‌موضوع، لازم است بدانید هنگامی ‌که به یک پزشک برای انجام رژیم‌های غذایی مراجعه می‌کنید، باید بتواند تعادل را در مواد مغذی که در طول روز مورد استفاده قرار می‌دهید، برقرار کند تا باعث شود همه مواد غذایی در طول روز به بدن شما برسد.

یکی از دلایل اضافه‌ وزن برای برخی از افراد بروز مشکل کم‌کاری غده تیروئید می‌باشد

به ‌عنوان نمونه؛ یکی از دلایل اضافه‌ وزن برای برخی از افراد بروز مشکل کم‌کاری غده تیروئید می‌باشد که این عملکرد با مصرف مواد غذایی درست کنترل می گردد. در صورتی ‌که برخی از افراد تصور می‌کنند، قطع کردن کامل قند و شکر در رژیم‌های غذایی کاملاً ایده‌آل به ‌نظر می‌رسد.

در هر صورت درست است که استفاده از رژیم لاغری می‌تواند تاثیر بسیار بالایی روی کاهش وزن داشته باشد. اما در ابتدا نیاز است تا به شناخت دقیقی در رابطه با تعادل در رژیم لاغری برسید.

قطعا نمی‌توان در یک بازه زمانی کوتاه‌ مدت از رژیم‌های لاغری نتیجه خوبی گرفت، اما استفاده از عملکردهای جراحی چاقی تحت نظر دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق، این امکان را برای افرادی که قصد لاغری سریع را دارند، فراهم خواهد ساخت تا بدون هیچ‌گونه عوارض در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه برسند.

یکی از دلایل اضافه‌ وزن برای برخی از افراد بروز مشکل کم‌کاری غده تیروئید می‌باشد
یکی از دلایل اضافه‌ وزن برای برخی از افراد بروز مشکل کم‌کاری غده تیروئید می‌باشد

زمان ‌بندی دریافت مواد مغذی

طی بررسی‌های بسیار زیادی که در زمینه رژیم‌های لاغری داشتیم، به این ‌موضوع رسیدیم که اهمیت بسیار زیادی در زمان دقیقی از روز که فرد وعده‌های غذایی را مصرف می‌کند، وجود دارد.

پس ضروری است که زمان دریافت انرژی با مقدار انرژی هماهنگ شود.

این کار باعث می‌شود تا کالری‌های موجود در بهترین زمان ممکن به بدن انسان برسند و هنگامی مورد استفاده قرار بگیرند که تقاضای بسیار زیادی برای بدن شکل ‌گرفته است. به ‌عنوان نمونه؛ در ابتدای صبح زمانی است که بدن نیاز به دریافت کالری بسیار زیادی دارد تا بتواند انرژی خود را در طول روز تامین کند.

اغلب کالری‌هایی که در وعده صبحانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، باعث تولید انرژی بیشتر در طول روز خواهند شد. در نهایت این کار باعث می‌شود کالری‌هایی که در صبحانه به بدن می‌رساند، کمتر علاقه مند به ذخیره به ‌عنوان بافت‌های چربی باشند.

طبق مطالعات انجام‌ شده، افرادی که علاقه ‌مند به مصرف صبحانه نیستند، به نسبت دیگر افرادی که وعده صبحانه خود را به‌ صورت کامل مصرف می‌کنند، بیشتر دچار چاقی و اضافه ‌وزن می‌شوند.

اغلب پزشکان توصیه می‌کنند تا روش استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان این است که وعده‌های غذایی خود را کوچک‌تر کنید و به‌ دفعات بیشتری در طول روز غذا مصرف کنید.

مصرف ۶ وعده غذایی کوچک می‌تواند نیاز بدن را برای دریافت انرژی تامین کند

به‌ عنوان نمونه؛ مصرف ۶ وعده غذایی کوچک می‌تواند نیاز بدن را برای دریافت انرژی تامین کند. اما برخی از ما به دلیل عادات اشتباه همچنان در طول روز فقط ۳ وعده بزرگ مواد غذایی در طول روز مصرف می‌کنیم.

هر چند که استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان نیازمند دانستن نکات منحصر به ‌فردی است. اما برای این‌ که با سرعت بتوانید به کاهش وزن برسید، عملکردهای دیگری همچون جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، می‌تواند کارساز و مفید باشد.

مصرف ۶ وعده غذایی کوچک می‌تواند نیاز بدن را برای دریافت انرژی تامین کند
مصرف ۶ وعده غذایی کوچک می‌تواند نیاز بدن را برای دریافت انرژی تامین کند

نظارت بر دریافت مواد غذایی

طی تحقیقات انجام ‌شده؛ فردی که قصد کاهش وزن دارد، باید دقت بسیار زیادی به مصرف مواد غذایی خود در طول روز داشته باشد. این یک عادت کلیدی بین افرادی است که توانستند از طریق رژیم‌های لاغری سریع به کاهش وزن برسند.

البته نکته مهم دیگر در زمینه نظارت بر مصرف مواد غذایی در طول روز این است که مدت ‌زمان حفظ کاهش وزن برای افراد، بیشتر خواهد شد. این یعنی افراد، آگاهی کافی در زمینه مصرف مواد غذایی خود در طول روز دارند و کالری‌های مصرفی خود را می‌شمارند.

این کار یک عادت مفید است که افراد می‌توانند برای رسیدن به کاهش وزن از آن استفاده کنند. اما برخی از افراد به دلیل افزایش وزن‌های افراطی هیچ‌ گونه تسلطی بر این اوضاع نخواهند داشت که این کار باعث لغزش آن‌ها در مصرف مواد غذایی در طول روز خواهد شد.

اما اگر فردی بتواند به‌ صورت چندین هفته کنترل خوبی روی مصرف مواد غذایی خود در طول روز داشته باشد، قطعا رژیم خود را به‌خوبی سپری می‌کند.

هر چند که این کار او به‌ عنوان رژیم لاغری سریع شمرده نمی‌شود و نمی‌تواند با سرعت، افراد را به کاهش وزن برساند. اما یکی از روش‌های معقول و مناسب، اصول رژیم می‌باشد.

نظارت بر دریافت مواد غذایی
نظارت بر دریافت مواد غذایی

محدودیت‌های انتخابی مواد غذایی

یکی دیگر از روش‌هایی که اغلب افراد تصور می‌کنند که به‌ عنوان اصول رژیم لاغری سریع رایگان به حساب می‌آید، این است که فهرستی از غذاهای ممنوع تهیه می‌کنند. این فهرست شامل انواع غذا و مواد غذایی خاصی است که فرد مد نظر، شرایط استفاده از آن را نخواهد داشت تا بتواند به یک وزن دلخواه برسد.

البته اندازه ممنوعیت مصرف این غذاها از یک برنامه غذایی به برنامه غذایی دیگر متفاوت می‌باشد. در برخی مواقع ممکن است افراد تمامی غذاهای پر کربوهیدرات را ممنوع کنند و در برخی مواقع دیگر، فرد فقط مصرف مواد شیرین را از برنامه غذایی خود حذف ‌کنند.

هیچ کدام از رژیم‌های غذایی قادر نیست تا بدون محدود کردن مصرف برخی از مواد غذایی، باعث از بین بردن ذخایر چربی در بدن افراد گردد.

مقصر اصلی چاقی

هنگامی‌ که به متخصصان تغذیه برای استفاده از رژیم‌های لاغری مراجعه می‌کنید، قطعا به حذف برخی از مواد غذایی در رژیم لاغری شما خواهند پرداخت و مصرف مواد غذایی فرآوری شده، شیرینی‌ها، کربوهیدرات‌ها را دلیل و مقصر اصلی چاقی شما می‌دانند.

هشدارهای بسیاری در زمینه مصرف محدود این دسته از مواد غذایی برای شما در نظر خواهند گرفت. درست است که حذف کامل برخی از مواد غذایی برای برخی از افراد مفید می‌باشد، اما به همان اندازه ویتامین‌ها و مواد غذایی مفید در برخی از مواد غذایی وجود دارد.

این دستورالعمل و ایجاد احساس محرومیت در افراد باعث می‌شود تا همواره به رژیم‌های لاغری پایدار نباشند و نتوانند نتایج خوبی از کاهش وزن از این طریق دریافت کنند.

به ‌عنوان نمونه؛ در کتاب‌های تغذیه بسیار زیادی این نکات نوشته‌ شده است که شما دیگر هیچ زمان نمی‌توانید دسر مصرف کنید و این کار باعث ایجاد ذهنیت بد در افراد خواهد شد و قطعا فرد نمی‌تواند به رژیم لاغری خود پایدار باشد.

هر چند که این رژیم لاغری نمی‌تواند با سرعت بسیار زیاد برای افراد کاهش وزن را در بر داشته باشد. امروزه استفاده از روش‌هایی که می‌تواند با سرعت بسیار بالا برای افراد به دنبال داشته باشد، بیشتر کارساز می‌باشد.

مقصر اصلی چاقی
مقصر اصلی چاقی

یکی از این روش‌ها استفاده از جراحی چاقی است که توسط دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین پزشک حاذق در زمینه جراحی‌های چاقی انجام خواهد گرفت و می‌تواند نتایج سریعی از لاغری را بدون وجود عوارض برای بدن افراد در بر داشته باشد.

کاهش دادن میزان چگالی کالری

مفهوم اصلی که در رژیم لاغری سریع رایگان برای برخی از افراد در نظر گرفته می‌شود، کاهش یافتن میزان چگالی کالری است.

در واقع یعنی حجم یک وعده غذایی در طول روز کاهش پیدا کند و این‌ موضوع به اثبات رسیده که مصرف مواد غذایی که کالری بسیار بالایی دارند، حتی در حجم کم نیز می‌تواند چگالی کالری بسیار زیادی را داشته باشد.

با توجه به این‌ که اغلب رژیم‌های غذایی مصرف آب و فیبر رژیمی را مناسب می‌دانند، استفاده از غذاهایی که آب یا فیبر فراوان در آن‌ها دارد، تراکم و چگالی کالری بسیار کمی را در بر خواهد داشت.

این ‌موضوع می‌تواند باعث پرشدن حجم معده گردد و از طرفی باعث کاهش وزن نیز می‌شود. به‌ عنوان نمونه مواد غذایی چون میوه‌ها و سبزیجات که دارای آب و فیبر بسیار فراوان هستند، از مهم‌ترین این دسته از مواد غذایی شناخته می‌شوند.

تحقیقات نشان داده ‌است که تراکم کالری برای افرادی که به ‌دنبال کاهش وزن سریع هستند نیز کارساز و مناسب می‌باشد. اما یک مسئله مهم این است که مصرف مواد غذایی بر اثر رژیم‌های لاغری، باعث می‌شود تا روز به ‌روز بدن فرد نیاز بیشتری به مصرف مواد غذایی مختلف داشته باشد.

در صورتی ‌که استفاده از جراحی چاقی این امکان را برای افراد فراهم خواهد ساخت تا با داشتن معده کوچک ‌شده دیگر تمایلی به مصرف مواد غذایی بسیار زیاد در طول روز نخواهند داشت.

کاهش دادن میزان چگالی کالری
کاهش دادن میزان چگالی کالری

این مسئله یکی از نکات مثبتی است که همواره پیشنهاد می‌شود به ‌جای استفاده از رژیم‌های مکرر و ناموفق، از جراحی‌های چاقی تحت نظر دکتر سلیمی بهره‌مند شوید.

بهترین رژیم لاغری سریع، دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟

در راستای شناخت رژیم لاغری سریع رایگان، برخی از ویژگی‌ها مشخص و طراحی شده ‌است. به ‌عنوان نمونه؛ مهم‌ترین چیزی که وجود دارد این است که یک رژیم اصولی، نیازمند استفاده از تمامی مواد غذایی در طول روز می‌باشد و لازم نیست که شخص را فقط محدود به خوردن برخی از مواد غذایی در طول روز کند.

هنگامی یک رژیم غذایی از اعتبار کافی برخوردار می‌باشد که باعث تغییراتی در سبک زندگی افراد شود. در واقع بعد از انجام جراحی‌های چاقی نیز همین تغییر سبک زندگی، دلیل اصلی کاهش وزن می‌باشد. حال در ادامه نوشتار، به برخی از قوانین مربوط در زمینه بهترین رژیم لاغری خواهیم پرداخت.

عدم تشابه رژیم‌های لاغری افراد با یکدیگر

با توجه به این‌ که شرایط مشابهی از اندام بدن افراد وجود ندارد و مواردی همچون سن، جنسیت، وزن، قد و میزان فعالیت‌های جسمانی مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر برنامه‌ریزی در یک رژیم لاغری می‌باشد، برخی از رژیم‌های غیر اصولی بدین ‌صورت است که هیچ ‌گونه توجهی به سن و یا وزن شما نخواهد داشت و برنامه افراد با یکدیگر کاملاً مشابه می‌باشد.

این در صورتی است که معتبرترین رژیم لاغری سریع، رژیمی است که برای ویژگی‌های منحصر به ‌فرد افراد در نظر گرفته شود و بر اساس و متناسب با برنامه‌های غذایی منحصر به‌ فرد این شخص طراحی گردد.

عدم تشابه رژیم‌های لاغری افراد با یکدیگر
عدم تشابه رژیم‌های لاغری افراد با یکدیگر

به‌ عنوان نمونه تفاوت بسیار زیادی در زمینه کالری مورد نیاز مردان و زنان در طول روز وجود دارد و کاملاً طبیعی است که هر چه که میزان قد افراد بلندتر باشد، دریافت کالری‌های روزانه برای او افزایش پیدا خواهد کرد. پس شناخت این مسئله کمک بسیار زیادی به یک رژیم خاص خواهد کرد.

استفاده از تمامی مواد غذایی گروه‌های غذایی

همان ‌طور که در مطالب قبل‌تر به این نکته اشاره کردیم، حتما لازم است در رژیم‌های لاغری، فرد از تمامی مواد غذایی که شامل همه مواد مغذی است، استفاده داشته باشد.

در اغلب رژیم‌های لاغری که قصد کاهش وزن با سرعت بسیار بالا را برای افراد دارد، این‌ موضوع را مشاهده می‌کنیم که افراد را از خوردن برخی از مواد غذایی محروم خواهند کرد و فقط دسترسی به مصرف برخی از غذاهای خاص برای افراد وجود دارد. به‌ عنوان نمونه؛ برخی از افراد از استفاده کربوهیدرات‌ها محروم می‌باشند و فقط موظف به مصرف غذاهای گروه پروتئینی می‌باشند.

در صورتی ‌که بدن برای فعالیت‌های روزمره خود نیاز به سوخت‌ و ساز دارد و مهم‌ترین سوخت اصلی بدن توسط مصرف کربوهیدرات‌ها تامین خواهد شد. پس رژیمی اصولی است که بتواند شما را از تمامی وعده‌ها و تمامی گروه‌های غذایی بهره‌مند کند.

عدم حذف هیچ ‌گونه وعده غذائی

یک رژیم لاغری اصولی رژیمی است که هیچک دام از وعده‌ها برای فرد حذف نشود. برخی از رژیم‌ها به دلیل این ‌که باعث کاهش وزن سریع افراد شوند، قصد دارند برخی از وعده‌های غذایی همچون شام یا ناهار را برای افراد حذف کنند.

در صورتی‌ که مصرف تک به ‌تک وعده‌های غذایی همچون میان وعده‌ها نیز تاثیر بسیار زیادی بر کاهش وزن خواهد داشت و فرد موظف است تا ۳ وعده اصلی یعنی صبحانه، ناهار، شام را در کنار ۳ الی ۴ میان وعده در طول روز استفاده کند.

در صورت عدم استفاده از این نوع رژیم، فرد احساس گرسنگی بسیار زیادی در طول روز خواهد کرد و با کوچک‌ترین وسوسه، رژیم خود را کنار خواهد گذاشت. یک رژیم خوب رژیمی است که به آهستگی بتواند افراد را به کاهش وزن برساند.

عدم حذف هیچ ‌گونه وعده غذائی
عدم حذف هیچ ‌گونه وعده غذائی

در صورتی ‌که برخی از رژیم‌ها برای سرعت بیشتر، به ‌شدت، میزان کالری‌ها را محدود خواهند کرد. اما اگر چند روز از این رژیم استفاده داشته باشید، قطعا دائماً احساس گرسنگی خواهید داشت و این باعث می‌شود از رژیم غذایی خود خسته شوید و آن را بدون موفقیت رها کنید.

تنوع غذایی بسیار بالا در رژیم به افراد این امکان را می‌دهد که مشتاقانه به رژیم خود پای‌بند باشند. البته در صورتی ‌که نیازمند استفاده از راهکارهای با سرعت بالاتر می‌باشید، استفاده از جراحی‌های چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، قطعا نتایج سریع‌تری را برای کاهش وزن افراد در بر خواهد داشت.

صرف هزینه‌ی اندک برای رژیم لاغری

یک رژیم اصولی، فرد را به خرج و مخارج بیش ‌از اندازه نخواهد انداخت. به‌ عنوان نمونه هیچ کدام از مواردی همچون داروهای لاغری، قرص‌ها و دمنوش‌ها نمی‌توانند تاثیر آن ‌چنانی بر کاهش وزن افراد داشته باشند.

یک رژیم غذایی نباید آن ‌قدر پرخرج باشد که فرد را از این کار منصرف کند. رژیم‌هایی که بعد از انجام جراحی چاقی گرفته می‌شود، نیاز به صرف هزینه‌های بسیار بالا نخواهد داشت و فقط افراد با صرف یک ‌بار هزینه برای جراحی‌های چاقی می‌توانند بعد از آن فورا به هدف کاهش وزن خود برسند.

صرف هزینه‌ی اندک برای رژیم لاغری
صرف هزینه‌ی اندک برای رژیم لاغری

برای افراد با شاخص توده بدنی بالا، بهترین رژیم لاغری سریع چیست؟

مهم‌ترین نکته ای که برای افراد با چاقی افراطی وجود دارد تا بتوانند به وزن هدف خود برسند، این است که کالری‌های کمتری به نسبت فعالیت‌های روزانه خود مصرف کنند. البته فقط منظور از دریافت کالری کمتر، در طول روز گرسنگی نمی‌باشد.

بلکه فرد می‌تواند با مصرف مواد غذایی که دارای کالری بسیار پایین و یک حجم غذایی ثابت است، به‌ مرور زمان در طول روزمره کالری کمتری دریافت کند.

در مواقعی که احساس سیری می‌کنید، امکان دارد بتوانید کاهش وزن را تجربه کنید. به‌ عنوان نمونه افرادی که دچار چاقی مفرط بسیار زیاد هستند، برای استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان می‌توانند به‌ ‌جای ۳ وعده غذایی بزرگ، ۵ وعده‌ی کوچک‌تر استفاده داشته باشند.

البته ممنوعیت‌هایی برای این دسته از افراد وجود دارد که کلسترول و چربی در رژیم این دسته از افراد کاملاً محدود خواهد شد و کاملاً باید روغن‌های ترانس حذف شوند. توصیه اغلب پزشکان برای این دسته از افراد این است که به ‌صورت روزانه از میوه، سبزیجات، غلات و لبنیات کم‌چرب استفاده داشته باشند.

برای افراد با شاخص توده بدنی بالا، بهترین رژیم لاغری سریع چیست؟
برای افراد با شاخص توده بدنی بالا، بهترین رژیم لاغری سریع چیست؟

البته نباید این ‌موضوع را از خاطر برد که یکی از ارکان اصلی استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان برای افراد با شاخص توده بدنی بسیار بالا، ورزش می‌باشد. این افراد باید هر روز میزان فعالیت‌های تمرینی خود را گسترش دهند تا نصف کالری سوزی باعث شود که کاهش وزن بهتری را تجربه کنند.

طی تحقیقات گسترده می‌توان دریافت که حدوداً ۳۰ دقیقه ورزش روزانه، یکی از مهم‌ترین نیازها برای پیشگیری از بیماری‌های مختلف می‌باشد که پیاده‌روی نیازی به تمرین در باشگاه نخواهد داشت.

استفاده از جراحی چاقی برای BMI بالا

یکی از مهم‌ترین نکات برای برخی از افرادی که دچار چاقی افراطی می‌باشند، این است که شاخص توده بدنی آن‌ها بسیار بالاست، اما سرعت کاهش وزنشان کم می‌باشد. در برخی مواقع استفاده از رژیم‌های لاغری به حدی طولانی می‌شود که امکان دارد فرد انگیزه خود را برای رسیدن به وزن دلخواه از دست بدهد.

به همین دلیل اغلب چاقی‌های مفرط بیشتر به واسطه جراحی چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق صورت می‌گیرد، نتیجه خواهند گرفت و می‌توانند به وزن دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دست پیدا کنند.

مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود این دسته از افراد از این رژیم از جراحی چاقی استفاده داشته باشند، این است که به ‌صورت ناخودآگاه مصرف کالری‌ها در طول روز برای آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و فقط با استفاده از مواد غذایی بسیار مفید می‌توانند کالری‌های روزانه خود را تامین کنند. البته در کنار این‌ موضوع، داشتن ورزش‌های سبک نیز می‌تواند روند کاهش وزن بعد از انجام جراحی چاقی را برای آن‌ها بسیار افزایش دهد.

نکات مهم برای استفاده از فواید رژیم لاغری سریع رایگان چیست؟

برای استفاده از رژیم‌های لاغری سریع، قطعا باید خیلی از نکات مورد بررسی قرار بگیرد. زیرا اولین و مهم‌ترین نکته در راستای انجام رژیم‌های لاغری سریع، حفظ سلامتی افراد می‌باشد. سرعت کاهش وزن برای افراد نباید به ‌گونه‌ای باشد که باعث به وجود آمدن مشکلات و عوارض بعد از رسیدن به لاغری شود.

اگر شما نیز قصد استفاده از رژیم‌های لاغری سریع را دارید تا بتوانید به هدف کاهش وزن خود برسید، در ادامه به برخی از نکات خواهیم پرداخت تا با رعایت آن‌ها بتوانید به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

هر چند که استفاده از جراحی چاقی امروزه به نسبت دیگر روش‌های مفید می‌تواند بدون عوارض در کمترین زمان ممکن، کاهش وزن را برای افراد فراهم سازد. در صورتی‌ که نیازمند استفاده از این راهکار نوین می‌باشید، می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی در این زمینه بهره‌مند شوید.

افزودن پروتئین به رژیم غذایی

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان به افراد توصیه می‌شود، این است که پروتئین بسیاری در طول روز استفاده کنند.

مصرف مواد غذایی پر پروتئین می‌تواند باعث افزایش سوخت‌ و ساز بدن گردد و حدوداً ۸۰ تا ۱۰۰ کالری متابولیسم بدن را رو به ‌افزایش ببرد. همین‌طور مصرف مواد غذایی پروتئین‌دار، احساس سیری بیشتری در طول روز برای افراد فراهم خواهد ساخت.

افزودن پروتئین به رژیم غذایی
افزودن پروتئین به رژیم غذایی

مصرف غذاهای کامل تک ‌ماده ای

یکی دیگر از روش‌های موجودی که برای رسیدن به‌ سلامتی و همین‌طور استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان در نظر گرفته می‌شود، این است که پایه غذاهای مصرفی خود را در این رژیم بر اثر غذاهای تک‌ ماده ای قرار بدهید. این کار باعث حذف میزان زیادی از قند و چربی افزوده شده و غذاهای فرآوری شده به رژیم غذایی شما خواهد شد.

غذاهای بسیار زیادی برای ما ایرانیان وجود دارند که قابلیت سیر کنندگی بسیار زیادی دارند و از کالری کمی برخوردار می‌باشند. همین‌طور مصرف این دسته از غذاها باعث می‌شود بسیاری از مواد مغذی ضروری به بدن برسد تا عملکردهای بدن را بهتر کنترل کند.

پرهیز از مصرف غذاهای فرآوری شده

غذاهای فرآوری شده‌ای همچون سوسیس، نوشابه، کیک، بستنی، آب‌نبات، غذاهای منجمد یا آماده می‌تواند کالری بسیار زیادی را در طول روز برای افراد به ارمغان بیاورد.

به دلیل این‌ که میزان زیادی چربی، قند و کربوهیدرات در آن‌ها وجود دارد؛ مصرف این دسته از غذاها به گونه‌ای است که باعث تحریک اشتها خواهد شد و افراد، علاقه‌مند به استفاده از غذای بیشتر می‌باشند.

در کل استفاده از غذاهای فرآوری شده اعتیاد آور می‌باشد. پس تا جای ممکن سعی کنید در رژیم لاغری خود از غذاهای سالم و خانگی استفاده داشته باشید. حتی بعد از انجام جراحی‌های چاقی، استفاده از رژیم‌های غذایی این‌ چنینی یکی از مهم‌ترین نکات ضروری برای رسیدن به کاهش وزن می‌باشد.

پرهیز از مصرف غذاهای فرآوری شده
پرهیز از مصرف غذاهای فرآوری شده

تهیه غذا و میان وعده‌های سالم در خانه

مطالعات بسیار زیادی این ‌موضوع را ثابت می‌کند که مواد غذایی که از فروشگاه‌ها تهیه می‌کنید، سالم باشد. این شرایط قطعا کمک بسیار زیادی به رسیدن به وزن ایده‌آل و عادات غذایی شما خواهد داشت.

به‌ عنوان نمونه در صورتی‌ که میزان زیادی تنقلات و غذاهای ناسالم در آشپزخانه شما باشد، تحریک به استفاده از آن‌ها خواهید شد. استفاده از میان وعده‌های سالم و طبیعی باعث می‌شود تا در طول روز، میزان زیادی از ویتامین‌های بدن خود را از طریق آن‌ها تامین کنید. میان وعده‌های طبیعی و سالم بسیار زیادی امروز وجود دارند که می‌توانید در هر مکانی از آن‌ها استفاده داشته باشید.

به ‌عنوان نمونه مواردی همچون هویج، آجیل، ماست، میوه و تخم ‌مرغ آب‌پز به‌ عنوان مهم‌ترین میان وعده‌هایی هستند که می‌توانید حتی از آن‌ها در محل کار خود استفاده کنید.

کاهش مصرف شکر افزوده

یکی از دلایلی که اغلب افراد به ‌دنبال رسیدن به کاهش وزن می‌باشند، وجود بیماری‌های زمینه‌ای همچون بیماری دیابت نوع ۲، بیماری‌های قلبی و سرطان می‌باشد. دلیل اصلی ایجاد این دسته از بیماری‌ها، مصرف بسیار بالای شکر می‌باشد.

طی بررسی‌های انجام‌ شده، دریافتیم که مردم آمریکا به ‌صورت میانگین در طول روز فقط 15 قاشق چای‌خوری شکر افزوده استفاده می‌کنند که این باعث می‌شود روز به ‌روز میزان چاقی افراد افزایش پیدا کند. البته به غیر از آن، مواد غذایی بسیار زیادی حاوی قند می‌باشند.

به‌ همین دلیل بدون این ‌که خودتان متوجه باشید، در طول روز میزان زیادی شکر استفاده خواهید کرد. با توجه به این ‌که فرآورده‌های بسیار زیادی از شکر در درون خود استفاده می‌کنند، به ‌سختی می‌توان درک کرد که کدام یک از محصولات به چه اندازه شکر دارد. پس برای این‌ که بتوانید شرایط بهتری برای رسیدن به کاهش وزن را تجربه کنید، بهتر است مصرف شکرهای افزوده را به حداقل برسانید.

کاهش مصرف شکر افزوده
کاهش مصرف شکر افزوده

نوشیدن آب بسیار

این ادعا ثابت می‌کند که برای رسیدن به کاهش وزن، نوشیدن آب بسیار کمک می‌کند. حدوداً تا ۱ ساعت بعد از نوشیدن نیم لیتر آب، بین ۲۴ تا ۳۰ درصد کالری‌هایی که سوخته می‌شوند، افزایش پیدا می‌کند. مصرف آب قبل ‌از مصرف وعده‌های غذایی می‌تواند میزان اشتهای افراد را کنترل کند.

به ‌خصوص این ‌موضوع برای افرادی که سن ‌و سال بیشتری دارند، توصیه خواهد شد و به ‌جای انواع نوشیدنی‌های دیگر که قندهای افزودنی بسیار زیادی در درون آن‌ها نهفته می‌باشد، نوشیدن آب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در روند لاغری افراد داشته باشد و به‌ عنوان یکی از ساده‌ترین روش‌های ممکن در رژیم لاغری سریع رایگان بیان می‌شود.

مصرف قهوه تلخ

یکی از نوشیدنی‌های بسیار سالم که میزان زیادی آنتی ‌اکسیدان و دیگر ترکیبات مفید در آن نهفته می‌باشد، قهوه می‌باشد. خوشبختانه این ‌موضوع امروزه به اثبات رسیده که مصرف قهوه می‌تواند میزان انرژی افراد را در طول روز افزایش دهد و همین‌طور باعث سوزاندن کالری بیشتر در طول روز خواهد شد.

بنابراین تاثیر زیادی روی کاهش وزن خواهد داشت و حدوداً 3 تا ۱۱ درصد با مصرف قهوه‌های کافئین‌دار، می‌توانید میزان متابولیسم بدن خود را نیز افزایش دهید. همین‌طور خطر ابتلا به برخی بیماری‌های مهم بر اثر چاقی، همچون بیماری دیابت نوع ۲ براثر مصرف قهوه تلخ ۲۳ درصد کاهش پیدا می‌کند.

اما یک نکته مهم دیگر این است که استفاده از قهوه می‌تواند احساس سیری برای افراد در بر داشته باشد و کالری آن نیز صفر می‌باشد.

لطفا از پست درمان دیابت در 30 روز دیدن کنید.

مصرف قهوه تلخ
مصرف قهوه تلخ

پرهیز از مصرف کالری‌های مایع

برخی از نوشیدنی‌ها، شیرینی بسیار زیادی دارند و کالری بسیاری برای بدن به‌ همراه خواهند داشت. به ‌عنوان نمونه به مواردی همچون شیر کاکائو، آب ‌میوه غیر طبیعی، نوشابه‌های شیرین، نوشیدنی‌های انرژی‌زا از مهم‌ترین کالری‌های مایع شمرده می‌شوند و خطر چاقی را برای افراد ۲ برابر خواهند کرد.

مصرف این ‌دست از نوشیدنی‌ها می‌تواند افراد را درگیر بیماری‌های زمینه‌ای چاقی نیز بکند. طبق مطالعات، خطر چاقی قابل ‌توجهی بر اثر مصرف این دسته از نوشیدنی‌ها وجود دارد. پس اگر قصد مصرف نوشیدن دارید، هیچ نوشیدنی به اندازه آب نمی‌تواند مفید باشد.

مغز ما قادر به تشخیص کالری‌های مایع یعنی نوشیدنی و کالری‌های جامد نمی‌باشد. به ‌همین دلیل بهتر است از مواد جامد استفاده کنید تا باعث کاهش گرسنگی شما در طول روزمره شود.

مصرف بیشتر میوه و سبزیجات

یکی از مواد مغذی که در رژیم لاغری سریع رایگان نهفته می‌باشد، مصرف میوه‌ها و سبزیجات می‌باشند. استفاده از این دسته از خوراکی‌های بسیار مفید می‌تواند باعث تامین فیبر بدن شود و مواد مغذی بسیار زیاد آن می‌تواند حجم گسترده‌ای از معده را از آن خود کند.

هنگامی‌ که فرد در وعده‌های حجیم، سبزیجات و میوه‌ها را استفاده می‌کند، بدون این‌ که کالری بسیار زیادی در طول روز مصرف کرده باشد، حجم معده خود را پر کرده است. می‌توان دریافت که معمولاً افرادی که در طول روزمره بیشتر از میوه و سبزیجات استفاده دارند، وزن کمتری نیز خواهند داشت.

نوشیدن چای سبز

یکی از نوشیدنی‌های سرشار از آنتی ‌اکسیدان، چای سبز می‌باشد که فواید بسیار زیادی در درون آن نهفته می‌باشد. چای سبز می‌تواند باعث افزایش چربی سوزی و کاهش وزن گردد و همین‌طور میزان انرژی بدن را در طول روز تا ۴ درصد افزایش دهد.

طبق بررسی‌ها دریافتیم که حدوداً ۱۷ درصد چربی سوزی بدن بر اثر نوشیدن چای سبز بیشتر خواهد شد. اما برای سلامتی بهتر و بهره بردن از فواید چای سبز می‌توانید آن را به‌ صورت شیرین نشده مصرف کنید.

نوشیدن چای سبز
نوشیدن چای سبز

استفاده از بشقاب کوچک‌تر

طی بررسی های گوناگون توانستیم به این موضوع برسیم که استفاده از بشقاب کوچک‌تر برای وعده‌های غذایی باعث می‌شود تا مغز سریع‌تر دستور سیری صادر کند و ابعاد و اندازه یک پرس غذا در طول وعده‌ها برای شما تغییر کند.

برخی از افراد بشقاب خود را پر می‌کنند و برای آن‌ها فرقی نمی‌کند که بشقاب آن‌ها چه اندازه جا داشته باشد. به ‌همین دلیل استفاده از بشقاب کوچک‌تر می‌تواند مغز را آگاه کند که معده شما به‌ همین اندازه جا دارد و جایی برای مصرف بیشتر مواد غذایی نخواهد داشت.

هر چند که اگر قصد دارید ابعاد غذای خود را به ‌صورت حقیقی کوچک کنید، استفاده از جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، بسیار مؤثر و مفید واقع می‌شود و می‌تواند نقش عمده و اساسی را روی کاهش وزن ایفا کند.

جایگزینی بخشی از چربی‌ها با روغن نارگیل

روغن نارگیل به ‌عنوان یک چربی‌ بسیار مفید شناخته می‌شود. پس بهتر است به‌ جای استفاده از روغن‌های ناسالم در رژیم لاغری سریع رایگان، از روغن نارگیل استفاده داشته باشید. متابولیسم موجود در این چربی با دیگر چربی‌های مصرفی ما تفاوت بسیار زیادی دارد.

طبق مطالعات می‌توان دریافت که چربی‌ها قادرند متابولیسم بسیار کمی را برای بدن به ارمغان بیاورند. در صورتی ‌که مصرف روغن نارگیل می‌تواند باعث کاهش چربی‌ به خصوص در ناحیه شکم شوند.

پس قطعا اگر روغن نارگیل را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، می‌توانید نتایج خوبی از کاهش وزن بگیرید. هر چند که ممکن است سرعت این کاهش وزن به نسبت استفاده از جراحی چاقی بسیار کمتر باشد.

جایگزینی بخشی از چربی‌ها با روغن نارگیل
جایگزینی بخشی از چربی‌ها با روغن نارگیل

مصرف تخم ‌مرغ در رژیم غذایی

تخم ‌مرغ یکی از بهترین پروتئین‌های موجود در طول روزمره می‌باشد که از هزینه بسیار کمی برخوردار می‌باشد. تعداد بسیار زیادی از افراد برای رسیدن به وزن ایده‌آل می‌تواند از پروتئین و مواد مغذی بسیار زیادی که در تخم‌ مرغ وجود دارد، بهره‌مند شوند.

تخم‌ مرغ نیز از کالری بسیار پایینی برخوردار می‌باشد و مواد مغذی آن باعث می‌شود احساس سیری سریع‌تر در بدن افراد اتفاق بیفتد و باعث کاهش اشتها خواهد شد.

در کنار آن‌ها اگر تخم ‌مرغ را در وعده‌های صبحانه استفاده داشته باشید، قطعا ۶۵ درصد کاهش وزن بیشتری در طول ۸ هفته برای شما اتفاق خواهد افتاد و باعث می‌شود در طول روز نیز کالری‌های کمتری دریافت کنید.

مصرف پروبیوتیک‌ها

پروبیوتیک‌ها به‌ عنوان باکتری‌های زنده شناخته می‌شوند که برای سلامتی پر از فایده می‌باشند و باعث سلامت قلب و دستگاه گوارش نیز خواهند شد و مصرف آن‌ها در راستای کاهش وزن نیز تاثیرگذار می‌باشد. طبق مطالعات انجام‌ شده، افرادی که دچار چاقی و اضافه ‌وزن می‌باشند، دچار باکتری‌های روده‌ای بسیار متفاوتی خواهند شد.

حال مصرف پروبیوتیک‌ها می‌تواند به تنظیم باکتری‌های روده کمک کند و از این طریق جذب چربی‌ها در رژیم‌های غذایی نیز به کمترین حد ممکن می‌رسد. به خصوص باعث کاهش اشتها و التهاب موجود در بدن می‌گردد و تأثیرپذیری آن در راستای رژیم لاغری سریع، بسیار زیاد است.

مصرف فیبر بیشتر

انواع مواد غذایی که دارای فیبر بسیار زیاد می‌باشند، اثربخشی بالایی در کاهش وزن خواهند داشت. به خصوص فیبرهای محلول در آب فواید بیشتری خواهند داشت و می‌توانند احساس سیری را در مدت ‌زمان بیشتری برای بدن فراهم سازند.

در نهایت مصرف فیبرها کمک می‌کند تا به‌ صورت طبیعی غذای کمتری مصرف کنید و بدون این‌ که مجبور باشید تا مراقب مصرف مواد غذایی روزمره خود در طول روز باشید، استفاده از فیبرها می‌تواند کنترل مصرف مواد غذایی را برایشان بر عهده بگیرد. فقط توجه کنید که به ‌مرور زمان مصرف فیبرها را افزایش دهید تا دچار مشکلاتی همچون درد شکم، اسهال و نفخ نشوید.

با تمامی نکات گفته ‌شده در زمینه استفاده از رژیم لاغری سریع رایگان، رعایت تمامی این موارد زمان بسیار زیادی از افراد را هدر می دهد. برخی از افراد، علاقه‌مند به روش‌های سریع هستند و قصد دارند که کاهش وزن آن‌ها با سرعت بالاتری اتفاق بیفتد.

امروزه استفاده از روش‌های مطمئن دیگری همچون جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، می‌تواند افراد را به خواسته خود یعنی کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام برساند. پس قطعا با استفاده از این روش، می‌توانید از فواید و مزایای بسیاری برخوردار شوید.

مصرف فیبر بیشتر
مصرف فیبر بیشتر

جمع‌ بندی مطلب

درست است که از قدیم ‌الایام شنیده‌ایم که استفاده از رژیم لاغری یکی از مهم‌ترین موارد موجود برای رسیدن به کاهش وزن می‌باشد و دو عامل اصلی و طبیعی، ورزش و استفاده از رژیم می‌باشند؛ اما در برخی از مواقع، سرعت روند کاهش وزن نیز بسیار اثربخش می‌باشد.

برخی از افراد صبوری کافی برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود با استفاده از رژیم‌های غذایی را نخواهند داشت و ممکن است زحمت‌های خود را یک ‌شبه به باد بدهند.

در کنار آن چاقی‌های افراطی بسیار زیادی از بسیاری از افراد دیگر با استفاده از این روش‌های طبیعی برطرف نخواهد شد.

پس راهکارهای جایگزین دیگری همچون جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح انجام می‌گیرد، می‌تواند به کمک این دسته از افراد آمده و در کنار استفاده از رژیم غذایی اصولی، به آن‌ها کمک کند تا به وزن دلخواه خود برسند.

امیدواریم که استفاده از این مطلب سطح اطلاعات شما را در زمینه رژیم لاغری سریع رایگان افزایش داده باشد و بتوانید هر چه سریع‌تر اقدامات لازم را برای انجام جراحی‌های چاقی توسط دکتر سلیمی انجام بدهید.

https://cutt.ly/8XKjIQU

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید