رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو

رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو
فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم موضوع رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو را مورد بررسی قرار دهیم و مطالب مهمی را در رابطه با آن بیان کنیم.

با توجه به تجریه افرادی که عمل اسلیو معده انجام داده اند آیا هزینه ایت عمل ارزش ان را دارد برای همین منظور از صفحه تجربه عمل اسليو دیدن کنید.

رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو
رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو

به این نکته توجه داشته باشید که تغذیه بعد از عمل اسلیو معده اهمیت بسیاری دارد و این که در هفته سوم بعد از انجام عملو اسلیو معده باید چه غذاهایی با چه حجمی مصرف شود، هم موضوع بسیار مهمی است که در این مقاله به طور کامل آن را بررسی خواهیم کرد و به همین دلیل پیشنهاد می دهیم اگر قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید، یا این عمل را انجام داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ دهیم:

آیا می دانید چه کارهایی سبب اضافه وزن خواهد شد؟

چه روش هایی برای مبارزه با اضافه وزن وجود دارد؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

از عمل اسلیو معده چه می دانید؟

در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

قبل از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه آزمایش هایی را انجام دهید؟

قبل از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

بعد از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

در رابطه با تغذیه بعد از انجام عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

چرا رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده اهمیت خاصی دارد؟

در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده چه مواد غذایی باید مصرف شود؟

در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده حجم مواد غذایی باید چگونه باشد؟

آیا در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده می توان مواد گوشتی را مصرف کرد؟

استفاده از فست فود ها در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه است؟

استفاده از سبزیجات در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چه اهمیتی دارد؟

تاثیر رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه موثر تر خواهد شد؟

آیا با تاثیر پزشک متخصص بر روی نتیجه عمل جراحی اسلیو معده آشنایی دارید؟

آیا می دانید جلسه های مشاوره ای قبل از عمل چه تاثیری بر روی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو دارد؟

آیا می دانید جلسه های مشاوره ای بعد از عمل چه تاثیری بر روی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو دارد؟

آیا با هزینه های عمل اسلیو معده آشنایی دارید؟

در رابطه با هزینه های عمل اسلیو معده و بیمه چه اطلاعاتی دارید؟

 

آیا می دانید چه کارهایی سبب اضافه وزن خواهد شد؟

در این بخش از مقاله قصد داریم تا شما را با دلایل مختلف چاقی که این روزها گریبان‌گیر تمام افراد شده است، آشنا کنیم. اگر شما هم مانند هزاران فرد دیگر در جامعه ما با چاقی درگیر بوده و برای مبارزه با آن می‌خواهید اقدام کنید، حتماً تا به انتها با ما همراه باشید تا بدانید چاقی از کجا سر منشأ می‌گیرد و چه دلایلی دارد.

بیماران جراحی چاقی باید بعد از جراحی چاقی رژیم خاصی را رعایت کنند در این خصوص توصیه می کنیم پست رژیم جراحی چاقی را مشاهده کنید..

آیا می دانید چه کارهایی سبب اضافه وزن خواهد شد؟
آیا می دانید چه کارهایی سبب اضافه وزن خواهد شد؟

زندگی ماشینی

در حالت کلی زندگی ماشینی مهم‌ترین دلیل افزایش چاقی و اضافه ‌وزن می ‌باشد. اگر در رابطه با تمامی جوانب زندگی ماشینی اطلاعاتی داشته باشید، حتما می دانید که شما رفت و آمد با ماشین و استفاده از غذاهای آماده می باشد. به عبارتی دیگر زندگی ماشینی دقیقا به معنی کم تحرکی است و این روزها به دلیل وجود انواع ماشین ها تحرک انسان بسیار کم شده است.

به همین دلیل قبل از هر چیزی باید تلاش کنیم برای تمرینات ورزشی زمان گذاشته و با کمک ورزش و رژیم غذایی درست، از چاق شدن بیش از حد جلوگیری کنیم. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که داشتن پیاده روی های هر چند کوتاه هم موثر بوده و برای کاهش وزن تاثیر خواهد داشت؛ کافی است، مدتی ماشین را کنار گذاشته و اندکی پیاده روی کنید.

البته لازم به ذکر است که حداقل روزی نیم ساعت ورزش لازم و ضروری بوده و نمی توان از آن غافل شد، همچنین داشتن رژیم غذایی مناسب برای داشتن وزنی مناسب، گزینه ی بسیار خوبی است و می تواند برای جلوگیری از چاقی روی آن حساب کنید.

زندگی ماشینی
زندگی ماشینی

چه روش هایی برای مبارزه با اضافه وزن وجود دارد؟

در سطرهای بالا در رابطه با دلایل چاقی بحث کردیم و دانستیم چه رفتاری باعث اضافه وزن خواهد شد؛ اکنون قصد داریم در رابطه با روش های مبارزه با چاقی و اضافه وزن بحث کنیم. همان طور که می دانید افرادی که دارای اضافه وزن هستند، درگیر بیماری های ناشی از چاقی بوده و سلامت آن ها به خطر میفتد. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که از بیماری های ناشی از چاقی می توان به آپنه ی خواب، کلسترول بالا، فشار خون بالا، قند خون بالا و. . . . اشاره کرد.

به همین دلیل لازم است تا برای کاهش وزن به دنبال راه کار مناسب باشید و سلامت از دست رفته ی خود را مجدد به دست بیاورید. همان طور که می دانید داشتن تمرینات ورزشی در کنار رژیم غذایی مناسب یکی از بهترین راه کارهای مبارزه با چاقی و اضافه وزن می باشد. این در حالی است که استفاده از این روش برای مدت طولانی قابل اجرا بوده و در مدت زمان کمی به نتیجه ی دلخواه خود نمی رسید.

به همین دلیل قصد داریم شما را به روش جدیدی برای مقابله و مبارزه با چاقی آشنا کنیم؛ این روش استفاده از عمل های جراحی لاغری است. همان طور که می دانید این روزها انواع عمل های جراحی لاغری به روی کار آمده و به شما عزیزان کمک می کند تا در مدت زمان کمی، به وزن دلخواه خود برسید. در ادامه این پست تصمیم داریم اطلاعات بیشتری را در رابطه با انواع عمل های جراحی لاغری به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

اگر ساکن غرب تهران هستید برای جراحی لاغری به پست کلینیک لاغری در غرب تهران مراجعه کنید.

چه روش هایی برای مبارزه با اضافه وزن وجود دارد؟
چه روش هایی برای مبارزه با اضافه وزن وجود دارد؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با نحوه ی عملکرد عمل های جراحی لاغری بحث کنیم. اگر شما هم از چاقی رنج می برید، حتما تا به انتها با ما همراه باشید. عمل های لاغری که این روزها به روی کار آمده اند از روش های مختلفی در دستگاه گوارش افراد چاق، تغییراتی ایجاد کرده و به آن ها کمک می کنند تا بتوانند با چاقی مبارزه کنند.

این در حالی است که عمل های جراحی لاغری به شما کمک می کنند تا در مدت بسیار کمی به طور مثال چیزی حدود یک سال، تمامی وزن اضافه ی خود را از دست داده و به شرایط مساعد قبل خود بازگردید. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که استفاده از ورزش و رژیم غذایی دشوار هم نمی تواند در مدت یک سال تمامی وزن اضافه ی شما را کاهش دهد.

علاوه بر این لازم به ذکر است که استفاده از هر یک از عمل های لاغری تقریبا تضمینی بوده و مانند رژیم غذایی سریعا قابل بازگشت به وضعیت قبل نخواهند بود. این در حالی است که قطع کردن ورزش و رژیم غذایی برای مدت یک ماه می تواند تمامی وزن از دست رفته ی شما را مجدد بازگرداند و مانند قبل باز هم چاق شوید.

در بعضی از عمل های جراحی لاغری سایز معده ی فرد چاق بسیار کوچک شده و دیگر نمی تواند به پرخوری های ثابت ادامه دهد، به همین دلیل این عمل های لاغری نتیجه ی تضمینی داشته و به شما کمک می کنند تا به طور کامل نگرانی های بابت چاق شدن مجدد را از یاد ببرید. در ادامه این مقاله شما را با انواع عمل های لاغری آشنا می کنیم، با ما همراه باشید.

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟
در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

همان طور که دانستیم جراحی لاغری گزینه ی بسیار خوبی برای کاهش وزن و مبارزه با چاقی می باشد. به همین دلیل قصد داریم در رابطه با انواع عمل های جراحی لاغری اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم تا برای انجام هر یک از آن ها اقدام کنید. عمل های جراحی لاغری دارای تعداد فروانی بوده و هر یک از آن ها از روش خاصی برای کاهش وزن افراد اقدام خواهد کرد.

با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟
با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

پرطرفدارترین عمل های جراحی لاغری

از پرطرفدارترین عمل های جراحی لاغری می توان به عمل جراحی اسلیو معده، عمل جراحی بای پس معده، عمل جراحی ساسی بای پس معده و. . . . . اشاره کرد. تمامی عمل های جراحی لاغری روش خاصی برای کمک به کاهش وزن شما دارند، اما در عمل اسلیو معده به عنوان یکی از بهترین عمل های جراحی لاغری برای این که بتوانیم با اضافه وزن شما مبارزه کنیم، اقدام به کاهش حجم معده ی فرد چاق خواهیم کرد.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که عمل لاغری بای پس معده هم دقیقا مانند عمل لاغری اسلیو معده از راه کاهش سایز معده ی فرد چاق، برای کاهش وزن به وی کمک خواهد کرد. این در حالی می باشد که در عمل لاغری حلقه ی دور معده صرفا با یک حلقه ی قابل کنترل برای کاهش وزن فرد چاق کمک خواهد شد.

علاوه بر این یکی دیگر از بهترین عمل های لاغری، عمل بالون معده می باشد که توسط جای گیری بالون خاصی در معده ی فرد بیمار به لاغری وی کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است که دو عمل لاغری ذکر شده یعنی عمل حلقه ی دور معده و بالون معده قابل بازگشت بوده و دائمی نمی باشند.

از عمل اسلیو معده چه می دانید؟

در سطرهای بالا دانستیم که عمل لاغری اسلیو معده یکی از بهترین و پرطرفدارترین عمل های لاغری است که نتیجه ی مطلوبی هم در بردارد.

به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با عمل اسلیو معده بیشتر بحث کنیم. ما را همراهی کنید. عمل اسلیو معده جزء آن دسته از عمل های لاغری می باشد که از طریق کاهش سایز معده ی فرد بیمار به کاهش وزن وی کمک خواهد کرد.

این در حالی است که عمل اسلیو معده به شما عزیزان کمک می کند تا چیزی نزدیک به شصت درصد از وزن اضافه ی خود را از دست داده و به وزن دلخواه خود برسید.

مقدار کاهش وزن

مقدار کاهش وزن تمامی عمل های لاغری همانند عمل اسیلو معده نبوده و چه بسا کم تر این درصد باشند. به همین دلیل است که عمل اسلیو معده بسیار پرطرفدار بوده و به شما کمک می کند تا بتوانید بهبود پیدا کرده و بیماری های ناشی از چاقی شما به طور کامل برطرف شود.

در این بخش از مقاله لازم است تا شما را با نحوه ی انجام عمل آشنا کنیم. در این عمل بخش اعظمی از معده ی فرد چاق بریده شده و سایز آن بسیار کوچک خواهد شد.

به همین دلیل دیگر از پرخوری های ثابت خبری نبوده و معده ی شما قادر به نگه داری حجم بالای غذا نخواهد بود. همان طور که متوجه شدید، استفاده از عمل لاغری اسیلو معده نه تنها در آن زمان وزن شما را به حد ایده آلی می رساند، بلکه بعد از عمل هم به طور تضمینی چاق نخواهید شد.

پس نتیجه می گیریم با داشتن عمل لاغری اسلیو معده می توانید به طور تضمینی به وزن ایده آل خود برسید و دیگر لازم نیست نگران چاقی و بیماری های ناشی از آن باشید.

مقدار کاهش وزن
مقدار کاهش وزن

در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در سطرهای بالا به طور خلاصه در رابطه با عمل اسلیو معده بحث شد و دانستیم یکی از بهترین عمل های لاغری است که به طور تضمینی سلامتی را به شما باز می گرداند.

اکنون قصد داریم در رابطه با مزیت های عمل اسلیو معده بحث کنیم. یکی از مهم ترین و اساسی ترین مزیت استفاده از عمل لاغری اسلیو معده این است که سایز معده ی فرد بیمار کاهش پیدا می کند.

در این بخش از مقاله لازم است تا با نحوه ی انجام عمل اسلیو معده بیشتر بحث کنیم. همان طور که دانستیم در عمل لاغری اسلیو معده بخش اعظمی از معده ی فرد بیمار بریده خواهد شد، در آن بخش از معده هورمون گرلین یا هورمون گرسنگی ترشح خواهد شد.

سایز معده ی فرد چاق

به همین دلیل نه تنها سایز معده ی فرد چاق کوچک شده و دیگر نمی تواند پرخوری کند، بلکه با کاهش اشتها هم همراه بوده و دیگر نگران اضافه وزن نخواهد بود. این مورد از برترین مزیت های عمل اسلیو معده بوده و به شما عزیزان کمک می کند تا برای تمام عمرتان با چاقی مبارزه کنید.

همان طور که می دانید یکی از بزرگ ترین مشکلات افراد چاق داشتن اشتهای بالاتر از حد عادی بوده و به همین دلیل دارای اضافه وزن هستند، این در حالی است که اگر عمل را انجام دهید، قطعا این مشکل بزرگ شما برطرف خواهد شد و با کاهش اشتها همراه خواهید بود.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که در هیچ یک از انواع عمل های لاغری کاهش اشتها وجود نداشته یا در حد عمل اسلیو معده نخواهد بود. پس به شما عزیزان توصیه می کنیم، اگر از بالا بودن اشتها رنج می برید، قطعا بهترین گزینه برای شما استفاده از عمل لاغری اسلیو معده می باشد. پس برای انجام آن تعلل نکرده و سریعا اقدام کنید.

سایز معده ی فرد چاق
سایز معده ی فرد چاق

قبل از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه آزمایش هایی را انجام دهید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم نکات مهمی را برای کسانی که قصد انجام عمل اسلیو معده را دارند، بیان کنیم. با ما همراه باشید. همان طور که یاد گرفتیم عمل های لاغری انواع زیادی دارد و لازم است بدانید هر یک از آن ها برای فردی با خصوصیاتویژه ای متناسب است و نمی توانید بدون اطلاع از ویژگی های فردی خود برای انجام عمل ویژه ای اقدام کنید.

به همین دلیل قبل از انجام عمل لاغری اسلیو معده یا هر یک از انواع عمل های لاغری باید آزمایش های خاصی را انجام داده و توسط پزشک متخصص خود معاینه شوید تا وی تشخیص دهد که برای انجام کدام یک از انواع عمل های لاغری مناسب هستید.

انجام آزمایش های مختلف قبل از عمل

به این ترتیب لازم است، قبل از انجام عمل لاغری اسلیو معده آزمایش های مختلفی مانند آزمایش چربی خون، فشار خون و. . . . را انجام دهید.

علاوه بر این لازم است، بدانید برای انجام عمل لاغری اسلیو معده باید آزمایش های روحی و روانی را هم گذرانده و توسط پزشک روانشناس معاینه شوید. همان طور که دانستیم در عمل اسلیو معده سایز معده ی فرد چاق کوچک خواهد شد و قادر به نگه داری مواد غذایی با حجم بالا نیست،

به همین دلیل در صورتی که کسی عمل اسلیو معده را انجام دهد، ولی بعد از عمل مجدد به پرخوری های قبلی خود ادامه دهد، قطعا دچار مشکلات جدی خواهد شد.

به همین دلیل لازم است، قبل از انجام عمل اسلیو معده آزمایش های روحی و روانی خاصی را انجام داده و توسط پزشک متخصص روانشناس معاینه شوید تا در صورتی که به بیماری پرخوری دچار هستید، برای درمان شما اقدام شود. در غیر این صورت نمی توانید عمل اسلیو معده را انجام دهید.

علاوه بر این لازم است، بدانید که داشتن هر بیماری جسمی و روحی که مانع انجام عمل اسلیو معده ی شما شود، باید درمان شده و بعد از به اتمام رسیدن دوره ی درمان می توانید برای انجام این عمل لاغری اقدام کنید؛، چرا که ممکن است، انجام عمل باعث تشدید بیماری شما شده و خطرناک باشد.

انجام آزمایش های مختلف قبل از عمل
انجام آزمایش های مختلف قبل از عمل

قبل از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

اگر قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید، باید حتما موارد مهمی را رعایت کنید، با ما همراه باشید تا در رابطه با آن ها مطلع شوید.

به طور مثال یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از انجام عمل اسلیو معده باید حتما رعایت شود، انجام آزمایش های مختلفی است که در سطرهای بالا در رابطه با آن بحث کردیم و علت مهم بودن آن ها را دانستیم.

علاوه بر این زمانی که توسط پزشک متخصص برای انجام عمل لاغری اسلیو معده آماده می شوید، باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید تا به یک ثبات وزن برسید.

این مورد هم در تعیین نتیجه ی عمل اسلیو معده بسیار تاثیر گذار بوده و نباید از انجام آن غافل شوید. از دیگر نکاتی که باید قبل از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید، می توان به عدم مصرف دخانیات یا مشروبات الکی اشاره کرد.

استفاده از مواد مخدر

همان طور که می دانید استفاده از مواد مخدر برای هر کسی با هر سن و سالی بسیار خطرناک بوده و سلامت شما را از بین خواهد برد.

این در حالی است که برای انجام عمل اسلیو معده باید بدنی قوی و عاری از هر نوع مواد مخدری داشته باشید، پس اگر قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید

از همین الان برای ترک مواد مخدر و مشروبات الکی اقدام کرده و آن را جدی بگیرید، چرا که در صورت اعتیاد به مورد خاصی با انجام عمل اسلیو معده ی شما مخالفت خواهد شد.

از دیگر مواردی که باید قبل از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید، می توانیم به عدم استفاده از چند داروی شیمیایی اشاره کنیم. همان طور که می دانید بعضی از داروها خاصیت رقیق کننده خون را داشته و در صورتی که از آن ها استفاده کنید، در حین عمل با خون ریزی زیادی مواجعه خواهید شد

به همین دلیل باید چندین مورد از داروهای شیمیایی را به طور کامل کنار بگذارید. لازم به ذکر است که نام تمامی داروهای ذکر شده را پزشک متخصص به شما خواهد گفت، پس نگران این موضوع نباشید.

استفاده از مواد مخدر
استفاده از مواد مخدر

بعد از آن که عمل اسلیو معده را انجام دهید باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با نکات مهمی که باید بعد از عمل اسلیو معده رعایت کنید، بحث کنیم. با ما همراه باشید. انجام عمل اسلیو معده نیازمند پرامترهای مختلفی است که در سطرهای بالا در رابطه با آن ها بحث کردیم؛

اما بعد از انجام عمل اسلیو معده هم باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنید و توجه داشته باشید که در تعیین نتیجه ی عمل شما تاثیر خواهند داشت.

یکی از مهم ترین مواردی که بعد از انجام عمل اسلیو معده باید رعایت کنید، این است که رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و دقیقا طبق گفته های پزشک معالج خودتان غذا میل کنید. همین یک مورد به شما کمک می کند تا بیشتر وزن اضافه ی خود را از دست داده و سریع تر به وزن دلخواه خود برسید.

پرهیز ار مصرف دخانیات

از دیگر نکته هایی که بعد از انجام عمل باید رعایت کنید، این است که از مصرف دخانیات و همچنین نوشیدنی الکلی پرهیز کرده و به طور جدی از آن ها دوری کنید؛ همین یک مورد بسیار مهم و حیاطی بوده و نباید از اهمیت آن غافل شد. از دیگر نکاتی که بعد از انجام عمل اسلیو معده باید رعایت کنید، می توان به داشتن ورزشی مداوم اشاره کرد.

در حالت کلی داشتن ورزش بعد از به اتمام رسیدن دوران نقاهت شما بسیار مهم بوده و به هیچ وجه نباید از آن غافل شد. بعد از انجام عمل اسلیو معده از هر نوع پرخوری به طور جدی پرهیز کرده و با سلامت خود بازی نکنید. معده ی فرد چاق بعد از انجام عمل اسلیو معده بسیار کوچک شده و ظرفیت پذیرش مواد غذایی زیادی را ندارد؛ پس به طور جدی از پرخوری و همچنین نوشیدن نوشابه های قنددار پرهیز کنید.

پرهیز ار مصرف دخانیات
پرهیز ار مصرف دخانیات

در رابطه با تغذیه بعد از انجام عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

همان طور که تا به اکنون مشاهده کردید، تغذیه ی بعد از عمل اسلیو معده بسیار مهم بوده و باید آن را جدی بگیرید. به همین دلیل در این بخش قصد داریم در رابطه با رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده بحث کنیم. با ما همراه باشید. رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده تا چیزی حدود چهار هفته به طول می انجامد و از همان لحظه اول بعد از عمل اسلیو معده هم شروع خواهد شد.

اگر بخواهیم اطلاعات مهمی در رابطه با رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به شما ارائه دهیم، می توانیم به این مورد اشاره کنیم که در چهار بخش تقسیم شده و هر یک از بخش ها باید چیزی حدود یک هفته رعایت شود. به طور مثال فاز اول رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به این شکل است که باید فقط آب و نوشیدنی های رقیق مصرف کنید.

مصرف یک لیوان آب نباید به یک باره انجام شود

علاوه بر این لازم است، بدانید مصرف یک لیوان آب نباید به یک باره انجام شود و توصیه می کنیم، از نوشیدن آب با سرعت جدا خودداری کنید، چرا که معده ی شما به تازگی بخیه خورده و نباید فشاری هر چند کوچک به آن وارد شود؛ به عبارتی دیگر مصرف یک لیوان آب تا چیزی حدود یک ساعت باید طول بکشد.

در حالت کلی باید آب را جرعه جرعه بنوشید و بین هر جرعه چیزی حدود 5 الی 10 دقیقه فاصله بیندازید. همان طور که بیان شد، در فاز اول رژیم غذایی نباید هیچ مواد غذایی جامدی مصرف کرده و حتی از نوشیدن آب میوه های قنددار هم به طور جدی پرهیز کنید.

در فاز دوم یا هفته ی دوم رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده می توانید شیر کم چرب و آب گوشت را هم به برنامه تان اضافه کنید، ولی همچنان از مصرف هم نوع غذای جامدی پرهیز کرده و از اهمیت آن غافل نشوید.

مصرف یک لیوان آب نباید به یک باره انجام شود
مصرف یک لیوان آب نباید به یک باره انجام شود

چرا رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده اهمیت خاصی دارد؟

همان طور که متوجه شدید، رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده اهمیت بالایی دارد، چرا که باید فاز جدیدی را در پیش گرفته و می توانید از غذاهای پوره ای هم استفاده کنید. به طور مثال پوره سیب زمینی را هم به برنامه ی غذایی خود اضافه کرده و همچنین می توانید از سبزیجات پخته شده ای که له شده باشند، هم استفاده کنید.

توجه داشته باشید، در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده هم نباید از هیچ نوع غذای جامدی مانند گوشت یا برنج استفاده کنید، چرا که معده ی شما به تازگی بخیه خورده و فقط باید نوشیدنی میل کنید.

وجود پوره ی سیب زمینی و در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده به شما کمک می کند تا بتوانید مقداری انرژی بگیرید، چرا که در این زمان بیشتر وزن اضافه ی بدن خود را از دست داده اید و به انرژی بیشتری نیاز دارید.

در حالت کلی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده دارای اهمیت بالایی است

در حالت کلی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده دارای اهمیت بالایی است، چرا که نه مانند دو هفته ی قبل باید صرفا مایعات بنوشید و نه این که می توانید غذای جامدی میل کنید

به عبارتی دیگر هفته سوم رژیم غذایی شما حد وسط بوده و حالت دوگانه ای دارد، به همین دلیل اهمیت فراوانی داشته و همچنین تاثیر بالایی هم در تعیین نتیجه ی بعد از عمل اسلیو معده خواهد داشت.

علاوه بر تمامی نکات ذکر شده در سطرهای بالا توصیه می کنیم، رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده را جدی گرفته و به علت طولانی شدن رژیم سختی که در پیش رو دارید، برای شکستن آن اقدام نکنید؛، چرا که نتیجه ی نهایی عمل در همین رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده رغم خواهد خورد، پس از اهمیت آن غافل نشوید و به طور جدی آن را رعایت کنید.

در حالت کلی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده دارای اهمیت بالایی است
در حالت کلی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده دارای اهمیت بالایی است

در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده چه مواد غذایی باید مصرف شود؟

همان طور که در سطرهای بالاتر دیدید، در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسیلو معده نمی توانید از مواد غذایی جامد مانند برنج، گوشت و. . . . استفاده کرده و صرفا باید نوشیدنی های مقوی میل کنید.

در هفته سوم رژیم غذایی می توانید از شیر پرچرب هم استفاده کنید و مقداری انرژی از دست رفته ی خود را مجدد به دست آورید. علاوه بر این لازم به ذکر است که در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده می توانید از تخم مرغ یا گوشت ماهی که کاملا له شده باشد، استفاده کنید.

در هفته سوم بخیه های معده ی شما مقداری محکم می شود

توجه کنید در هفته سوم بخیه های معده ی شما مانند روزهای اول انجام عمل ضعیف نبوده و مقداری محکم شده است و می توانید مقداری غذا مصرف کنید و صرفا نوشیدنی میل نکنید؛

اما این به این معنی نیست که دیگر می توانید از مواد غذایی کاملا جامد هم استفاده کنید. در حالت کلی در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده باید از غذاهای پوره ای و بسیار نرمی استفاده کنید که فشار بالایی به معده شما وارد نکند.

به طور مثال می توانید گوشت ماهی نرم، تخم مرغ، سبزیجات، سیب زمینی و. . . . را کاملا پخته و بعد از پختن هم به طور کامل له کرده و بعد میل کنید تا فشار زیادی به معده شما وارد نشود.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در سطرهای بالا لازم به ذکر است که در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده باید استفاده از قرص های مسکن درد را هم کاهش داده و سعی کنید کمک کم کم به حالت عادی برگردید.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که در هفته سوم رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسلیو معده هم باید همچنان مانند دو فاز قبلی رژیم غذایی خود، آب و مایعات را جرعه جرعه نوشیده و از مصرف به یک باره به طور جدی پرهیز کنید.

در هفته سوم بخیه های معده ی شما مقداری محکم می شود
در هفته سوم بخیه های معده ی شما مقداری محکم می شود

در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده حجم مواد غذایی باید چگونه باشد؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده بحث کردیم و دانستیم باید چه مواد غذایی و به چه شکلی مورد استفاده قرار دهیم. اکنون قصد داریم در رابطه با حجم مواد غذایی بحث کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

همان طور که می دانید بعد از انجام عمل اسلیو معده یا هر یک از انواع عمل های لاغری باید از پرخوری های سابق پرهیز کرده و به طور جدی از این چنین اقداماتی جلوگیری کنید؛ حال سوالی که پیش می آید این است که در هفته سوم رژیم غذایی باید چه مقدار غذا مصرف کنیم؟

به همین دلیل لازم است، بگوییم باید حجم مورد نیاز برای شما را پزشک معالجاتان تعیین کند، چرا که وی در رابطه با شما و ویژگی های بدنتان اطلاعات کامل داشته و می داند چه مقدار غذا برای بدن شما لازم است.

حجم غذای مورد نیاز شما

توجه داشته باشید، حجم غذای مورد نیاز شما با حجم غذای مورد نیاز برای دوست و آشنایان شما فرق داشته و صرفا به دلیل این که فلانی 5 قاشق غذا می خورد، شما هم نباید همان 5 قاشق را مصرف کنید.

هر کسی دارای بدنی متفاوت بوده و ویژگی های منحصر به فردی دارد، به همین دلیل توصیه می کنیم، تمامی جزئیات موجود در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده را دقیقا طبق گفته ی پزشک متخصص خود اجرا کرده و طبق تجربه ی دیگران اقدام خاصی را انجام ندهید، چرا که ممکن است، برای بدن شما مناسب نباشد و نتیجه ی عمل را تحت تاثیر قرار دهد.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که حجم غذای مورد نیاز شما هر مقداری که هست، نباید به یک باره مصرف شود و مواد غذایی هم دقیقا آب، کم کم میل کرده و از مصرف به یک باره هر چیزی به طور جدی پرهیز کنید؛، چرا که ممکن است، فشار زیادی به معده ی شما وارد شود و عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

حجم غذای مورد نیاز شما
حجم غذای مورد نیاز شما

آیا در هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده می توان مواد گوشتی را مصرف کرد؟

در سطرهای بالا در رابطه با چند بخش بودن رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسلیو معده بحث کردیم و دانستیم باید موارد مهمی را در این رژیم دشوار رعایت کنیم. از طرفی سوالی که پیش می آید این است که در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده می توان از مواد گوشتی استفاده کرد یا خیر.

به همین دلیل لازم می دانیم به شما عزیزان بگوییم که در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده نمی توان مواد گوشتی به خصوص گوشت قرمز را مصرف کرد. صرفا می توانید گوشت ماهی هایی که کاملا نرم و بدون استخوان هستید را بخار پز کرده و بعد آن به طور کامل له شده و میل کنید.

در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید در هفته سوم رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده هیچ نوع مواد گوشتی را میل کنید؛

گوشت به عنوان یکی از سنگین ترین مواد غذایی

چرا که گوشت به عنوان یکی از سنگین ترین مواد غذایی به حساب می آید که معده ی فردی که به تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، گنجایش آن را نداشته و نمی تواند ماده ی غذایی به این سنگینی را هضم کند.

علاوه بر این لازم به ذکر است که شما صرفا در روزهای آخر فاز چهارم رژیم غذایی خود می توانید مقداری گوشت مرغ را مصرف کرده و باید توجه داشته باشید که همان گوشت مرغ هم باید کاملا پخته و له شود تا برای شما مناسب بوده و فشار زیادی به معده ی شما وارد نکند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در سطرهای بالا لازم به ذکر است که در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده نمی توانید از برنج هم استفاده کنید.

در حالت کلی برنج جزء گروه مواد غذایی سنگین به حساب آمده و نباید در طول رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده از آن مصرف کرد.

این در حالی است که در تمام مدت بعد از انجام عمل اسلیو معده نباید از نوشیدنی های قنددار به خصوص نوشابه های گاز دار استفاده کرده و به طور کامل از مصرف آن ها خود داری کنید، چرا که ممکن است، سلامت شما را به خطر انداخته و باعث چاقی مجدد شما شود.

گوشت به عنوان یکی از سنگین ترین مواد غذایی
گوشت به عنوان یکی از سنگین ترین مواد غذایی

استفاده از فست فود ها در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه است؟

در سطرهای بالاتر و مطلب اول مقاله برای شما عزیزان در رابطه با دلایل چاقی و اضافه وزن بحث کرده و اطلاعاتی را بیان کردیم؛ همان طور که به خاطر دارید، مصرف غذاهای آماده یا نیمه آماده و همچنین انواع فست فودها سبب چاقی افراد شده و نمی توان از تاثیرات منفی آن ها چشم پوشی کرد.

همان طور که می دانید فست فودها نه تنها ارزش غذایی ندارند، بلکه بسیار مضر بوده و عامل اصلی چاقی و اضافه وزن هم می باشند.

این در حالی است که استفاده از فست فودها در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده بسیار مضر بوده و ممکن است، سبب به وجود آمدن عوارض جبران ناپذیری برای شما عزیزان شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم، از مصرف این چنین مواد غذایی به طور جدی پرهیز کرده و با سلامت خود بازی نکنید. همان طور که می دانید معده ی فردی که به تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، بسیار حساس بوده و نباید هر نوع غذایی را مصرف کند.

اگر مجدد چاق شوید، با عوارض جبران ناپذیری رو به رو خواهید شد

علاوه بر این لازم است، بدانید حتی بعد از به اتمام رسیدن تمام فازهای رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده باز هم نمی توانید از فست فودها استفاده کرده و این را فراموش نکنید که اگر مجدد چاق شوید، با عوارض جبران ناپذیری رو به رو خواهید شد؛ پس به طور جدی از مصرف هم نوع فست فودی پرهیز کرده و بدانید سلامت شما را جدا به خطر می اندازند.

توصیه می کنیم، بعد از به اتمام رسیدن تمام بخش ها و هفته های رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده برای تهیه و ساخت فست فودهای سالم خانگی اقدام کرده و این را بدانید که دیگر نمی توانید مانند قبل هر چیز مضری را مصرف کنید. علاوه بر این لازم به ذکر است که رژیم غذایی ذکر شده در این مقاله صرفا برای عمل اسلیو معده نبوده و هر یک از انواع عمل های لاغری رژیم دشواری خواهند داشت.

اگر مجدد چاق شوید، با عوارض جبران ناپذیری رو به رو خواهید شد
اگر مجدد چاق شوید، با عوارض جبران ناپذیری رو به رو خواهید شد

استفاده از سبزیجات در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چه اهمیتی دارد؟

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که استفاده از سبزیجات در صورتی که کاملا پخته و له شده باشند، در رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده کاملا درست بوده و از طرف پزشک متخصص هم توصیه خواهد شد. همان طور که می دانید سبزیجات دارای ویتامین فراوانی بوده و بدن انسان به آن ها نیاز دارد.

از طرفی ماهیت سبزیجات سنگین نبوده و در صورتی که پخته شوند، فشاری به معده ی فرد بیمار وارد نخواهند کرد. این در حالی است که معده ی افراد چاق در عمل اسلیو معده بریده شده و به همین دلیل به ویتامین بیشتری نیاز دارد تا بتواند بخیه های خود را ترمیم کند. پس استفاده از هر نوع سبزیجاتی که پزشک معالج شما می گوید را جدی گرفته و از اهمیت آن غافل نشوید.

علاوه بر این توصیه می کنیم، از مصرف سبزیجات خام یا نیمه پخته به طور جدی پرهیز کرده و این را بدانید که سبزیجات خام برای معده ی فردی که به تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، بسیار خطرناک می باشد، همچنین لازم است، بدانید که حتی سبزیجات پخته شده هم نمی توانید مصرف کرده و باید حتما آن ها را له کنید.

له بودن سبزیجات به هضم راحت تر آن ها کمک می کند و فشار زیادی هم به معده ی فرد بیمار وارد نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم، از له کردن سبزیجات غافل نشده و حتی سبزیجات له شده را هم به آرامی میل کنید و در بین هر یک قاشق مواد غذایی، فاصله ی زمانی را رعایت کنید. در این حالت هم فشاری به معده ی فردی که به تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، وارد نمی شود و هم این که ویتامین های مورد نیاز به بدن وی خواهد رسید.

تاثیر رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه موثر تر خواهد شد؟

در سطرهای بالا در رابطه با رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل بحث شد و دانستیم که باید موارد جزئی زیادی را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه ی درستی از عمل اسلیو معده دریافت کنید. این در حالی است که رعایت نکردن هر یک از موارد ذکر شده می تواند نتیجه ی نهایی عمل اسلیو معده را تحت تاثیر قرار داده و دچار مشکل شوید.

حال اگر بخواهیم تاثیرات مثبت رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل افزایش دهیم، باید تک تک نکات ذکر شده را به طور کامل رعایت کرده و حتی یک مورد را از قلم نیندازید.

به طور مثال نوشیدن جرعه جرعه ی آب را جدی گرفته و از سر کشیدن آب یک باره به طور جدی پرهیز کنید؛ شاید در ابتدا فکر کنید این موضوع اهمیت زیادی نداشته ولازم نیست آن را رعایت کنید، اما همین یک مورد می تواند تاثیر مثبت رژیم غذایی شما را به مقدار زیادی افزایش دهد.

از دیگر مواردی که به شما کمک می کند تا بتوانید تاثیر رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده را افزایش دهید، می توانیم به این مورد اشاره کنیم که رژیم ذکر شده را از یک پزشک متخصص دریافت کرده و برای تهیه ی این چنین رژیم مهمی به هر کسی اعتماد نکنید،

چرا که اگر فردی که قرار است، رژیم شما را تنظیم کند، مهارت لازم و کافی را نداشته باشد، قطعا نتایج عمل هم خوب نبوده و از فواید بی شمار آن بهره مند نخواهید شد؛، چرا که رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. پس از اهمیت آن غافل نشوید.

تاثیر رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه موثر تر خواهد شد؟
تاثیر رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو چگونه موثر تر خواهد شد؟

آیا با تاثیر پزشک متخصص بر روی نتیجه عمل جراحی اسلیو معده آشنایی دارید؟

در سطرهای قبلی به طور مختصری در رابطه با اهمیت تخصص پزشک معالج شما بحث کردیم، اما اکنون قصد داریم این موضوع را به طور مفصل باز کنیم. با ما همراه باشید.

عمل اسلیو معده به عنوان یکی از سخت ترین عمل هایی است که به مهارت زیادی برای انجام آن نیاز می باشد. این در حالی است که اگر پزشک معالج شما مهارت کافی را برای انجام عمل نداشته باشند، قطعا دچار مشکل خواهد شد.

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم، برای انجام عمل اسلیو معده یا هر یک از انواع عمل های لاغری به پزشک مختصص این عمل های مراجعه کرده و مهم بودن مهارت دکتر را لازم و ضروری بدانید.

از طرفی اگر می خواهید عمل جراحی لاغری شما بدون عوارض و مشکلی انجام شود، حتما بر تخصص پزشک معالج خود تکیه کنید. علاوه بر این لازم به ذکر است که مهارت پزشک متخصص به شما کمک می کند تا بتوانید رژیم غذایی بهتری را داشته باشید و از نتایج عالی آن بهره مند شود.

آیا با تاثیر پزشک متخصص بر روی نتیجه عمل جراحی اسلیو معده آشنایی دارید؟
آیا با تاثیر پزشک متخصص بر روی نتیجه عمل جراحی اسلیو معده آشنایی دارید؟

آیا می دانید جلسه های مشاوره ای قبل از عمل چه تاثیری بر روی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو دارد؟

در این قسمت تصمیم داریم در رابطه با جلسات مشاوره ای قبل از عمل اسلیو معده بحث کنیم و شما را با فواید بی شمار آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید. همان طور که در سطرهای بالاتر با ما همراه بودید، قبل از انجام عمل باید نکات بی شماری را رعایت کنید، در جلسات مشاوره ای قبل از عمل اسلیو معده تمامی این نکات به طور کامل به شما آموزش داده خواهد شد.

به همین دلیل می توانید اطلاعات کاملی از عمل اسلیو معده داشته باشید و همچنین می دانید در حین عمل چه اقداماتی بر روی شما اجرا خواهد شد. همین موضوع سبب کاهش استرس شما در حین انجام عمل شده و در نتیجه ی نهایی عمل اسلیو معده تاثیر مثبت خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می کنیم، در تمامی جلسات مشاوره ای حضور پیدا کرده و از اهمیت آن ها غافل نشوید.

از طرفی استفاده از چند نوع داروی خاص می تواند در حین جراحی عمل اسلیو معده شما را با افزایش خون ریزی رو به رو کند، این در حالی است که اگر در همین جلسات مشاوه ای حضور پیدا کنید، قطعا از استفاده از آن داروها جلوگیری کرده و دیگر با مشکلات این چنینی جلوگیری کند. در حالت کلی می توان گفت تمامی نکاتی بیان شده در این مقاله به طور مفصل و کامل تر در جلسات مشاوره ای قبل از عمل اسلیو معده برای شما عزیزان شرح داده شده و اطلاعات شما کامل خواهد شد.

در نهایت لازم است، بدانید وجود جلسات مشاوره ای قبل از عمل اسلیو معده به شما کمک می کند تا اهمیت هفته ی سوم رژیم غذایی بعد از عمل را دانسته و در رعایت نکات آن جدیت بالایی داشته باشید.

آیا می دانید جلسه های مشاوره ای بعد از عمل چه تاثیری بر روی رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو دارد؟

در سطرهای بالا در رابطه با اهمیت جلسات مشاوره ای قبل از عمل بحث شد و دانستیم در این جلسات نکات بسیار مهمی به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد و استرس عمل هم کاهش پیدا می کند. این در حالی است که داشتن جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده هم یکی از مهم ترین معیارهایی است که در نتیجه ی عمل شما تاثیر داشته و نمی توان از اهمیت آن غافل شد.

به طور مثال رژیم غذایی شرح داده شده در سطرهای بالا به طور کاملا مفصل در جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده به شما آموزش داده خواهد شد و این در حالی است که هر یک مدت یک بار به نزد پزشک معالج خود رفته و روند رژیم شما توسط پزشکتان چک خواهد شد. به همین دلیل قطعا در اجرای رژیم موفق بوده و از مزیت های بی شمار عمل اسلیو معده بهره مند خواهید شد.

جلسات مشاوره ای بعد از عمل

علاوه بر تمامی نکات ذکر شده لازم است، بگوییم در جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده توسط پزشک معالج معاینه شده و عوارض احتمالی شما کنترل خواهد شد.

به همین دلیل توصیه می کنیم، در تمامی جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده حضور پیدا کرده و بدانید که در تعیین نتیجه ی نهایی عمل شما بسیار موثر خواهد بود.

اما اگر بخواهیم تاثیر جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده را بر روی رژیم غذایی هفته ی سوم شرح دهیم، لازم است، بگوییم در اجرای بهتر رژیم به شما کمک خواهد شد و می توانید هر سوالی را از پزشک متخصص خود بپرسید و با اطلاع کامل شروع به خوردن غذاهای پوره ای کنید. به این ترتیب قطعا نتیجه ی عمل اسلیو معده بهتر خواهد بود و با کاهش وزن بیشتری همراه خواهید بود.

اگر خواهان اطلاعات در مورد بی ام آی 40 می باشد لازم است صفحه بی ام آی 40 را چک کنید.

جلسات مشاوره ای بعد از عمل
جلسات مشاوره ای بعد از عمل

آیا با هزینه های عمل اسلیو معده آشنایی دارید؟

شاید با توجه به بیان مطالب ذکر شده در سطرهای بالا تصمیم بر انجام عمل اسلیو معده گرفته باشد و به همین دلیل باید در رابطه با هزینه های کلی انجام عمل اسلیو معده اطلاعاتی داشته باشید، به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با هزینه های کلی این عمل لاغری بحث کنیم.

لازم است، بدانید همان ابتدا که برای انجام عمل لاغری اسلیو معده اقدام می کنید، باید آزمایش های مختلفی انجام داده و صلاحیت شما برای انجام عمل لاغری تایید شود،

همین آزمایش ها هزینه های مختلفی داشته و اگر خدایی ناکرده دچار بیماری خاصی باشید، قطعا باید برای درمان آن اقدام کرده و هزینه های آن را هم در نظر بگیرید. بعد از این که برای انجام عمل اسلیو معده آماده شدید، باید هزینه های خود عمل را پرداخت کرده و علاوه بر آن تدارکات لازم برای امور دیگر را هم ببینید.

رژیم غذایی خاص

علاوه بر تمامی مطالب ذکر شده در سطرهای بالا باید بعد از انجام عمل لاغری اسلیو معده هم رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و همین مورد هم هزینه های خاص خود را خواهد داشت. نکته لازم به ذکر دیگر این است که بعد از به اتمام رسیدن دوران نقاهت بعد از عمل اسلیو معده هم باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید تا مجدد دچار چاقی و اضافه وزن نشوید.

در نهایت لازم به ذکر است که به همراه رژیم غذایی خاصی باید حتما ورزش و تمرینات ورزشی هم داشته باشید و از اضافه وزن مجدد به طور جدی خود داری کنید. تمامی مراحل ذکر شده دارای هزینه های بسیاری بوده و همان طور که می دانید باید قبل از اقدام به انجام عمل لاغری اسلیو معده، تمامی هزینه های ذکر شده را در نظر بگیرید.

علاوه بر این لازم به ذکر است که می توانید از کمک شرکت های بیمه ای استفاده کرده و درصدی از مبالغ انجام عمل اسلیو معده را به کمک شرکت های بیمه ای پرداخت کنید، چرا که تمامی عمل های لاغری برای رفع بیماری های ناشی از چاقی هم بوده و صرفا خاصیت زیبایی ندارند و شرکت های بیمه ای درصد خاصی از هزینه ها را پرداخت خواهند کرد.

رژیم غذایی خاص
رژیم غذایی خاص

در رابطه با هزینه های عمل اسلیو معده و بیمه چه اطلاعاتی دارید؟

هزینه های انجام عمل اسلیو معده شامل موارد خاصی بوده و مختص به یک زمان مشخص نخواهد بود؛ به همین دلیل به شما توصیه کردیم که از شرکت های بیمه ای کمک گرفته و برای انجام این عمل درصد خاصی را از شرکت بیمه ای خود دریافت کنید.

حال سوالی که پیش می آید این است که شرکت های بیمه ای چه مقدار از هزینه های انجام عمل اسلیو معده را تقبل کرده و در چه صورت آن را پرداخت خواهد کرد. با ما همراه باشید تا بتوانید به سوال های ذکر شده پاسخ بدهید. قبل از بیان هر نکته ای لازم به ذکر است که تمامی شرکت های بیمه ای یک روند ثابت را نداشته و هر یک از آن ها قانون خاص خود را دارند.

این در حالی می باشد که ممکن است، یکی از شرکت های بیمه ای هیچ هزینه ای از انجام عمل اسلیو معده پرداخت نکند یا این که یکی دیگر از شرکت های درصد بالایی از هزینه های انجام عمل را تقبل کند. به همین دلیل نمی توانیم بگوییم تمامی شرکت های بیمه ای روندی مشابه یک دیگر دارند.

از طرفی درصد پرداختی هر یک از شرکت های بیمه ای به وضعیت شما بستگی دارد، به طور مثال این که شما چند درصد اضافه وزن داشته و چه مقدار نیازمند انجام عمل لاغری اسلیو معده هستید، در تعیین درصد پرداختی شرکت های بیمه ای موثر خواهد بود.

مبتلا بودن به بیماری های ناشی از چاقی

از طرفی لازم است، بدانید اگر شما به بیماری خاصی که ناشی از چاقی می باشد، مبتلا باشید، قطعا درصد بیشتری از هزینه های انجام عمل اسلیو معده را از طرف شرکت های بیمه ای دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این لازم است، بدانید از طرف شرکت های بیمه ای برای معاینه به چند پزشک خاص معرفی شده و در صورتی که آن پزشک ها وجود بیماری های ناشی از چاقی شما را تایید کنند، قطعا از طرف شرکت بیمه ای مورد نظر درصد بالایی از هزینه های انجام عمل اسلیو معده را دریافت خواهید کرد.

مبتلا بودن به بیماری های ناشی از چاقی
مبتلا بودن به بیماری های ناشی از چاقی

وجود زندگی ماشینی سبب افزایش وزن و چاقی شده و افراد زیادی با اضافه وزن و بیماری های ناشی از آن دست و پنجه نرم می کنند. این در حالی است که استفاده از غذاهای آماده مانند فست فودها بسیار مضر بوده و باید از برنامه ی غذای تک تک افراد حذف شود.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که استفاده از عمل لاغری می تواند در کاهش وزن سریع تر به شما کمک کرده یک راه حل مناسب باشد.

عمل لاغری انواع زیادی دارد

عمل لاغری انواع زیادی دارد که از جمله ی آن ها می توان به عمل لاغری اسلیو معده، بای پس معده، حلقه ی دور معده و. . . . اشاره کرد. این در حالی است که تک تک عمل های لاغری از یک روند ثابت پیروی نکرده و به طور مثال در عمل اسلیو معده با کوچک شدن سایز معده فرد بیمار به کاهش وزن وی کمک خواهد شد.

عمل لاغری انواع زیادی دارد
عمل لاغری انواع زیادی دارد

عمل لاغری اسلیو معده داری مزیت های بی شماری است که از مهم ترین آن ها می توانیم به کاهش اشتها اشاره کنیم. از طرفی لازم است، بدانید در هیچ یک از انواع عمل های لاغری کاهش اشتها وجود نداشته و از این طریق کاهش وزن تضمینی نخواهند داشت.

این در حالی می باشد که عمل لاغری اسلیو معده برای هر کسی مناسب نبوده و باید قبل از انجام آن آزمایش های مختلفی را انجام دهید.

به طور مثال آزمایش روحی و روانی لازم را انجام دهید تا بدانید بعد از انجام عمل لاغری اسلیو معده می توانید با پرخوری خود مقابله کنید یا خیر. از دیگر مزیت های عمل اسلیو معده می توانیم به کاهش وزن بالای آن اشاره کنیم.

عدم مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکی 

قبل از انجام عمل لاغری اسلیو معده باید از مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکی پرهیز کرده و در صورتی که بدن شما عاری از هر نوع مواد مخدی باشد، می توانید برای انجام عمل لاغری اقدام کنید.

عدم مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکی 
عدم مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکی

علاوه بر این لازم است، بدانید بعد از انجام عمل لاغری اسیلو معده هم باید به طور کامل از مصرف هر نوع مواد مخدری پرهیز کرده و همچنین نوشیدنی های الکلی را به طور کامل کنار بگذارید. رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به شما عزیزان کمک می کند تا از فواید و مزیت های این عمل بهره مند شده و نتیجه ی مطلوبی را دریافت کنید.

رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده دارای 4 هفته بوده و در هر یک از آن ها باید مواد غذایی خاصی را مصرف کنید. رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو معده ماهیتی متفاوت با دیگر هفته ها داشته و شما می توانید از غذاهای پوره ای هم استفاده کنید.

این در حالی است که استفاده از سبزیجات پخته و له شده برای تقویت معده ی شما بسیار مناسب بوده و راه کاری درست خواهد بود.

می توانید با کمک شرکت های بیمه ای برای انجام عمل لاغری اسلیو معده اقدام کنید

نکته لازم به ذکر دیگر این است که می توانید با کمک شرکت های بیمه ای برای انجام عمل لاغری اسلیو معده اقدام کرده و با استفاده از روش هایی که آن شرکت ها قبول دارند، بیماری های ناشی از چاقی خود را اثبات کنید؛ به این ترتیب درصدی از هزینه های انجام عمل لاغری شما برای درمان بیماری های مانند دیابت، آپنه ی خواب و. . . . در نظر گرفته خواهد شد.

نکته ی لازم به ذکر دیگر این است که اگر شرکت های بیمه ای بدانند شما به علت چاقی و اضافه وزن چار بیماری شدید، دیگر انجام عمل لاغری اسلیو معده را صرفا برای زیبایی ندانسته و بخشی از هزینه های عمل شما را تقبل خواهند کرد.

از این که این مقاله را مطالعه کردید، ممنونم و امیدوارم برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. به امید روزهای سالم تر.

برای دانستن اطلاعات در رابطه با تغذیه و مراقبت بعد از عمل بای پس معده و رژیم غذایی دوران نقاهت لازم می باشد از صفحه مراقبت بعد از عمل بای پس معده دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا
اسلیو معده
عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

انجام عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا، به عوامل و شرایط گوناگونی وابسته است. این بیمه از نظر اقتصادی برای بسیاری از افراد کمک

انواع جراحی باریاتریک
جراحی چاقی
انواع جراحی باریاتریک

انواع جراحی باریاتریک شامل عمل اسلیو معده، عمل بای پس معده و عمل مینی بای پس معده می باشد که در ادامه مقاله، به معرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید