رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم شیر آنجلینا جولی
فهرست مطالب

امروز با موضوع رژیم شیر آنجلینا جولی در خدمت شما هستیم و شما را با ویژگی های رژیم شیر آنجلینا جولی آشنا خواهیم نمود.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

بسیاری از افرادی که تمایل که کم کردن وزن خود در مدت کوتاهی را دارند. اقدام به پیروی از رژیم های سخت گیرانه ای، نظیر رژیم شیر می نمایند.

رژیم شیر، از دسته رژیمهای سخت گیرانه و مونو می باشد. که در آن، شیر به عنوان ماده اصلی این رژیم غذایی، مورد استفاده قرار می گیرد. شیر، یک ماده مغذی و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد.

رژیم شیر آنجلینا جولی
رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم شیر، از جمله رژیمهای لاغری مورد توجه بسیاری از بازیگران مطرح جهانی، از جمله بازیگر محبوب دنیای هالیوود، آنجلینا جولی می باشد. به همین جهت، این رژیم لاغری، به رژیم شیر آنجلینا جولی ، شهرت یافته است.

در این مقاله، سعی به بررسی این رژیم غذایی و فواید و مضررات آن، داریم. چنانچه شما نیز از علاقمندان به این رژیم غذایی می باشید، با ما تا انتهای این نوشته، همراه شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست رژیم جنرال موتورز دیدن کنید.

ویژگی های رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم شیر، نوعی از رژیم لاغری می باشد که ماده اصلی تشکیل دهنده آن، شیر می باشد. این رژیم لاغری، می تواند در مدت زمانی بسیار کوتاه، حجم وسیعی از چربی انباشته شده در بدن را، از بین برده و فرد میزان زیادی وزن کم کند.

در این رژیم، لازم است که شیر، بدون چربی باشد. مصرف شیر بدون چربی، باعث کاهش وزن اضافی، در مدتی کوتاه خواهد شد. لازم به ذکر است که، تمامی رژیمهای لاغری، زمانی بهترین تاثیرگذاری را بر کاهش وزن خواهند داشت که همراه با ورزش مداوم و منظم باشند.

ویژگی های رژیم شیر آنجلینا جولی
ویژگی های رژیم شیر آنجلینا جولی

با مصرف شیر، به عنوان ماده اصلی در رژیم غذایی، بدن به میزان کافی، پروتئین و کلسیم دریافت خواهد کرد. همچنین، شیر، یک منبع غنی از نیاسین، ویتامین D، ویتامین C، آهن، فیبر، منیزیم و فولات به شمار می رود.

لذا، بسیاری از مواد مغذی لازم برای بدن، با مصرف شیر تامین شده و در عین حال، کاهش وزن نیز، رخ خواهد داد. لازم به ذکر است که برای پیروی از این رژیم لاغری، لازم است که فرد، هر روز و به مدت یک ماه، حداقل دو لیتر شیر، بنوشد.

مصرف شیر بدون چربی، به این میزان، باعث کاهش میزان چربی انباشته شده در بدن خواهد شد

مصرف شیر بدون چربی، به این میزان، باعث کاهش میزان چربی انباشته شده در بدن خواهد شد. باید در نظر داشت که شیر، حاوی تمامی مواد لازم برای بدن نمی باشد. مصرف آن، به عنوان تنها ماده غذایی، می تواند باعث کمبود سایر مواد غذایی مورد نیاز برای بدن گردد.

نکته دیگری که می بایست در ارتباط با رژیم شیر، به خاطر سپرد. عدم پایداری وزن، پس از اتمام دوره رژیم لاغری می باشد. بدین صورت که وزن از دست رفته، پس از اتمام رژیم شیر، مجدداً به شرایط اولیه و در مواردی با افزایش وزن بیشتر، باز خواهد گشت.

باید در نظر داشت که رژیم شیر، از جمله رژیمهای غذایی کوتاه مدت می باشد. پیروی طولانی مدت از این رژیم لاغری، مضررات بسیاری را برای فرد، به دنبال خواهد داشت.

مصرف شیر بدون چربی، به این میزان، باعث کاهش میزان چربی انباشته شده در بدن خواهد شد
مصرف شیر بدون چربی، به این میزان، باعث کاهش میزان چربی انباشته شده در بدن خواهد شد

علاوه بر تمامی موارد فوق الذکر، پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی، برای افرادی که شاخص توده بدنی ایشان، بسیار بالا می باشد. روشی نامناسب و بی فایده می باشد. برای افرادی که BMI ایشان از محدوده چاقی عبور کرده است، بهترین گزینه جراحی چاقی می باشد.

فواید پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم غذایی آنجلینا جولی، تمرکز بسیار بالایی بر لبنیات و سبزیجات و حذف کربوهیدرات دارد. رژیم شیر، فواید بسیاری را برای بدن به همراه دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فواید پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی
فواید پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی
 • شیر حاوی میزان قابل توجهی پروتئین می باشد که باعث تامین اسیدهای آمینه مورد نیاز برای ساخت عضله ها شده و در عین حال، میزان اشتها را نیز، کاهش می دهد.
 • بدن برای تامین سلامت جسمی و روحی خود، به میزان کافی و لازم پروتئین، کلسیم و ویتامین D نیاز دارد. شیر حاوی کلیه این مواد می باشد که باعث سلامت استخوانها و جلوگیری از احتمال پوکی استخوان خواهد شد. همچنین، این مواد، تاثیر بسیار زیادی بر پیشگیری از بروز سرطان، دارند.
 • کلسیم موجود در شیر، باعث افزایش میزان متابولیسم بدن می شود. با افزایش روند سوخت و ساز بدن، عمل چربی سوزی با سرعت بالایی انجام شده و فرد در مدتی کوتاه، کاهش وزن شدیدی را تجربه خواهد کرد.
 • با کاهش میزان کالری دریافتی در رژیم شیر، لاغری در سرعت کوتاه تری انجام می گیرد.
 • در شیر لینولئیک اسید وجود دارد. CLA میزان سوخت و ساز بدن را تا حد قابل توجهی، افزایش می دهد.
 • شیر حاوی میزان قابل توجهی پتاسیم می باشد. پتاسیم موجود در شیر، باعث کاهش میزان فشار خون شده و سلامتی قلب را تضمین می کند.
 • در شیر ویتامین D وجود دارد. ویتامین D باعث تنظیم میزان ترشح هورمون سروتونین که هورمون مرتبط با اشتها می باشد، می گردد. این امر از پرخوری و زیاده خوری، جلوگیری می کند. علاوه بر این، ویتامین D، در تنظیم خواب و رفتار نیز، تاثیرات بسیار مثبتی را در پی دارد.
 • مواد غذایی موجود در شیر، باعث بهبود روند عضله سازی در بدن می شوند.

مضررات پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی

شیر، یک ماده غذایی مغذی و حاوی بسیاری از انواع ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد. این در حالی است که این ماده غذایی، نمی تواند به تنهایی تامین کننده تمامی نیازهای جسمی و روحی بدن باشد.

علاوه بر این، این رژیم لاغری، نکات منفی را نیز به همراه دارد که در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است:

 • رژیم شیر به عنوان یکی از انواع رژیم مونو که در آن، تنها یک ماده غذایی، ماده اصلی تشکیل دهنده رژیم لاغری به شمار می رود. نمی تواند به تنهایی تامین کننده کالری مورد نیاز برای بدن برای ایجاد انرژی روزانه مورد نیاز برای بدن، باشد. به خصوص در افرادی با وزن زیاد، انرژی لازم برای متابولیسم بدن، تامین نمی شود.
 • یکی از مشکلات رژیم شیر، عدم تعیین یک بازه سنی مناسب، برای پیروی از این رژیم لاغری به شمار می رود. باید در نظر داشت که افراد، با شرایط سنی و جسمی متفاوت، به انرژی متفاوتی برای انجام فعالیت های روزانه خود نیاز دارند.

در حالی که کالری در نظر گرفته شده در رژیم شیر آنجلینا جولی، برای همه افراد، یکسان در نظر گرفته شده است. این امر می تواند باعث آسیب رساندن به بافت های درونی بدن، خواهد شد.

مضررات پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی
مضررات پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم شیر، از جمله رژیم های لاغری سخت گیرانه می باشد که محدودیت بسیار زیادی را برای بدن ایجاد می کند

 • رژیم شیر، از جمله رژیمهای لاغری سخت گیرانه می باشد که محدودیت بسیار زیادی را برای بدن ایجاد می کند. از عوارض این مشکل، می توان به خستگی و نا امیدی از رژیم لاغری که باعث رها کردن رژیم، پیش از رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد، اشاره کرد.

علاوه بر این، تمامی مواد غذایی مورد نیاز برای بدن، نظیر فیبر، پروتئین، ویتامین و انواع مواد معدنی مورد نیاز برای بدن، در این رژیم لاغری، وجود ندارد. که این امر، خود عواقب ناگواری را برای بدن، به همراه خواهد داشت.

 • از دیگر عوارض رژیم شیر آنجلینا جولی، می توان به بروز تحلیل عضلانی اشاره کرد. با کاهش میزان کالری دریافتی، بدن برای ایجاد انرژی لازم برای سوخت و ساز بدن، از پروتئین و عضلات بهره می گیرد که این امر، تحلیل عضلانی را به دنبال خواهد داشت.
 • حساسیت به لاکتوز موجود در شیر، از دیگر عوارض پیروی از رژیم شیر می باشد. در این افراد، مصرف شیر می تواند باعث ایجاد اختلالاتی در سیستم گوارشی بدن نظیر اسهال و نفخ شکمی، خواهد شد.
 • به دلیل عدم وجود چربی در این رژیم لاغری و با توجه به نیاز بدن به وجود چربی، پیروی از این رژیم، می تواند باعث ایجاد اختلالات جدی در بدن شود.

به صورت کلی، پیروی از رژیم شیر آنجلینا جولی، می تواند عوارضی نظیر تحلیل در ناحیه عضلات، بروز انواع مشکلات روحی و روانی نظیر سرخوردگی و افسردگی، بروز انواع اختلالات متابولیسمی، بروز سوء تغذیه و کمبود مواد غذایی لازم برای بدن را به دنبال داشته باشد.

انواع مختلف رژیم شیر آنجلینا جولی

رژیم شیر، به سبک های مختلفی وجود دارد. که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رژیم شیر و موز و کاهش وزن 7 کیلوگرم در دو هفته
 • رژیم شیر و خرما
 • رژیم شیر و بیسکویت
 • رژیم شیر و دارچین
 • رژیم شیر و بادام
 • رژیم شیر و عسل
انواع مختلف رژیم شیر آنجلینا جولی
انواع مختلف رژیم شیر آنجلینا جولی

پیروی از هر یک از رژیمهای لاغری فوق الذکر به هدف کاهش وزن سریع، برای بیش از 3 روز، توصیه نمی شود. طولانی شدن این رژیمهای لاغری، ضررات جبران ناپذیری را برای بدن به دنبال خواهد داشت.

سخن پایانی

آنجلینا جولی، ستاره سینمای هالیوود، با بهره گیری از رژیم های لاغری و ورزش، توانسته است همیشه وزن خود را در حد پایینی نگه دارد. به طوری که با قدی معادل 170، وزن او تنها 42 کیلوگرم می باشد.

از جمله رژیم های لاغری که آنجلینا جولی از آن برای رسیدن به وزن دلخواه خود در زمانی کوتاه، بهره می گیرد، رژیم شیر می باشد. رژیم شیر آنجلینا جولی، با تمامی فواید و مضرراتی که به دنبال دارد، می تواند در مدتی کوتاه، وزن را به حد قابل توجهی کاهش دهد.

این رژیم سخت گیرانه، تنها برای مدتی کوتاه، مناسب است و پیروی طولانی مدت از آن، اثرات ناگوار جسمی و روحی را به دنبال خواهد داشت. باید توجه داشت که تاثیرگذاری یک رژیم لاغری، در افراد مختلف متفاوت است و تاثیر یکسانی بر همگان نخواهد داشت.

در این مقاله، سعی شد به بررسی موضوع ” رژیم شیر آنجلینا جولی ” و فواید و مضررات مرتبط با آن پرداخته شود. امید است که اطلاعات آمده در این مقاله، برای علاقمندان به سلامتی و تناسب اندام، مفید واقع شده باشد.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید