دکتر اسلیو معده

دکتر اسلیو معده
فهرست مطالب

در این مقاله، به معرفی و بررسی دکتر اسلیو معده یعنی جناب آقای دکتر مهدی سلیمی جراح متابولیک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

اگر مایلید از طریق جراحی اسلیو گاسترکتومی، بزرگترین تغییر را در شیوه زندگی خود ایجاد کنید. از این طریق به اهداف بزرگی در زندگی فردی و حتی اجتماعی خود دست یابید. بایستی پیش از هر اقدامی، در خصوص بهترین و حاذق ترین دکتر اسلیو معده اطلاعات لازم را دریافت کنید.

در این راستا می توانید با جناب دکتر مهدی سلیمی در ارتباط باشید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخص انواع جراحی های لاغری، به ویژه اسلیو معده به شمار می آید. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

دکتر اسلیو معده
دکتر اسلیو معده

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنید.

Sleeve gastrectomy یا اسلیو معده چیست؟

پیش از توضیح درباره دکتر اسلیو معده، لازم است در مورد هدف از انجام این تکنیک جراحی چاقی، توضیحاتی را بیان کنیم.
VSG یا گاسترکتومی آستین عمودی، از جمله جراحی های چاقی است. که با تغییر در مقدار و فرم کلی معده توسط مجرب ترین دکتر اسلیو معده، کاهش وزن قابل توجهی را به همراه دارد.

بررسی های صورت گرفته حاکی از آن است که اغلب مبتلایان به اضافه وزن بالا که تحت این متد جراحی لاغری قرار گرفته اند. در ماه های نخست با رعایت کلیه دستورالعملهای پزشکی، از دست دادن وزن را با روند صعودی تجربه می کنند.

Sleeve gastrectomy یا اسلیو معده چیست؟
Sleeve gastrectomy یا اسلیو معده چیست؟

بخش اعظمی از معده که تقریباً چیزی در حدود هشتاد درصد از ظرفیت معده است. در طی این پروسه جراحی توسط دکتر اسلیو معده حذف می شود. به این ترتیب شما تنها یک معده باریک و لوله ای شکلی دارید که فقط گنجایش حجم اندکی از نگهداری مواد غذایی را دارد.

با خوردن مواد غذایی کمتر در هر وعده اصلی غذایی، شاهد تسریع در روند لاغری خود خواهید شد

به طور معمول، با خوردن مواد غذایی کمتر در هر وعده اصلی غذایی، شاهد تسریع در روند لاغری خود خواهید شد. بیمارانی که دارای شاخص توده بدنی بالغ بر 40kg  هستند. یا به عبارتی از اختلالات مربوط به اضافه وزن بالا رنج می برند و در گروه مبتلایان به چاقی مفرط قرار دارند. طبق تشخیص جراح معالج، می توانند از مزایای این تکنیک جراحی بهره مند شوند.

با خوردن مواد غذایی کمتر در هر وعده اصلی غذایی، شاهد تسریع در روند لاغری خود خواهید شد
با خوردن مواد غذایی کمتر در هر وعده اصلی غذایی، شاهد تسریع در روند لاغری خود خواهید شد

شاید مبتلایان به چاقی مفرط در وهله نخست، جراحی اسلیو گاسترکتومی را انجام دهند تا بخشی از وزن خود را از دست دهند. سپس در گام دوم به منظور لاغری سریع تر و در عین حال موثرتر، تحت جراحی سوئیچ اثنی عشر قرار گیرند. گفتنی است که دخالت شیوه های فوق، مقدار پیامدهای جانبی پس از جراحی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

شایان ذکر است که انجام عمل لاغری توسط آقای دکتر مهدی سلیمی در بعضی از بیماران کاندیدای جراحی فوق به همراه سایر روش های جراحی متابولیک، به روند لاغری، کمک شایانی می کند.

دکتر اسلیو معده

انجام عمل های لاغری نظیر Sleeve gastrectomy مستلزم تخصص و علم کافی است که بهتر است تحت نظر فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته همچون آقای دکتر مهدی سلیمی انجام شود.

به بیان دیگر می توان گفت از دیگر پارامترهایی که سبب می گردد تا پیامدهای جانبی جراحی فوق تا حد قابل ملاحظه ای تقلیل یابد، تسلط، تخصص و تبحر بالای جراح متخصص است.

تنها متخصصانی می توانند از عهده جراحی های لاغری فوق برآیند که تمامی دوره های جراحی متابولیک را با موفقیت پشت سر گذاشته و در این خصوص از تخصص کافی برخوردارند.

اگر چه شاید جراحانی در رابطه با این نوع عمل ها فاقد گواهینامه فلوشیپ هستند، اما مورد تایید انجمن جراحی چاقی و متابولیک ایران می باشند. توصیه می شود پیش از هر اقدامی، با مراجعه به سایت انجمن این گروه از جراحان، اطلاعات لازم را در مورد روش انجام جراحی توسط دکتر اسلیو معده دریافت کنید.

اهمیت انتخاب دکتر اسلیو معده در خصوص این عمل لاغری در این است که تمامی مبتلایان به اضافه وزن بالا کاندیدای مناسبی برای انجام اسلیو گاسترکتومی نیستند. پیش از تایید پزشک، بایستی برخی اقدامات صورت پذیرد. به طور مثال چنانچه شخصی عادت به ریزه خواری دارد و تحت این تکنیک درمانی قرار گیرد، دیر یا زود مجدداً با برگشت وزن مواجه خواهد شد.

به همین منظور، پیشنهاد ما به شما این است که جراحانی را برای Sleeve gastrectomy برگزینید. که تسلط کافی در کلیه جراحی های باریاتریک و با بالاترین کیفیت و کاهش پیامدهای احتمالی را داشته باشند.

افراد کاندیدای جراحی اسلیو معده

یکی از شروط مهم برای انجام جراحی چاقی فوق از نظر دکتر مهدی سلیمی، این است که شخص بیمار تمامی اقدامات پیشگیرانه را با هدف از دست دادن وزن انجام داده و با عدم تقلیل bmi روبرو شده است.

انجام تمرینات فیزیکی، داشتن تغذیه سالم، اصلاح رفتار و یا حتی معالجات روانشناختی، بخشی از اقدامات محافظه کارانه ای است که شخص مبتلا به اضافه وزن بالا به منظور رسیدن به وزن طبیعی و ایده آل انجام می دهد.

افراد کاندیدای جراحی اسلیو معده
افراد کاندیدای جراحی اسلیو معده

به طور معمول اقدام برای جراحی لاغری، بر حسب بی ام آی شخص بیمار انجام می شود. در صورتی که الزامات پیشگیرانه به شکل منظم و مستمر انجام گیرد. شخص در این مسیر با شکست روبرو شود و طبق تشخیص دکتر اسلیو معده فرد دارای شاخص توده بدنی بیش از 40kg باشد. یا با وجود bmi سی و پنج کیلوگرم، به پرفشاری خون و یا دیابت مبتلا باشد. جراحی فوق می تواند انتخاب مناسبی برای دستیابی به وزن استاندارد باشد.

لازم به توضیح است که هیچ شیوه واحدی که به تمامی مبتلایان به اضافه وزن بالا توصیه شود، وجود ندارد. لذا، بررسی های لازم بایستی به شکل جداگانه برای هر بیمار انجام شود. تا بهترین تکنیک جراحی انتخاب شود. دکتر اسلیو معده انتخاب مناسب ترین متد درمانی را بر مبنای جنسیت، بی ام آی، سن و همچنین مشکلات ثانویه شخص بیمار، در نظر می گیرد.

لطفا برای درمان دیابت از پست درمان قند خون بالا دیدن کنید.

مهمترین مشخصه های دکتر اسلیو معده

حال که شناخت کافی نسبت به جراحی چاقی فوق پیدا کردید. لازم است که در این بخش از مقاله، شما را با مهمترین ویژگی های دکتر اسلیو معده بیشتر آشنا کنیم.
همان طور که گفتیم، این گروه از جراحان متخصص، مهارت و تسلط کافی در خصوص جراحی باریاتریک را دارند. متخصصان حوزه اسلیو معده به علت آگاهی و سوابق پزشکی و در عین حال تمرکز بسیار در امر جراحی.

همچون جراح متخصص، پزشکی حاذق و کارآمد برای انجام این تکنیک جراحی لاغری به شمار می آیند. ممکن است در این مسیر، انتخاب بهترین جراح، اساسی ترین اهداف شما در امر لاغری باشد.

دکتر اسلیو معده بایستی مهمترین حمایت ها را در سال های آتی برای شخص بیمار مهیا کند. لذا بهتر است با جراح متخصص خود حس راحتی بیشتری داشته باشید.

مهمترین مشخصه های دکتر اسلیو معده
مهمترین مشخصه های دکتر اسلیو معده

البته ناگفته نماند در این رابطه، اکیپ جراحی متابولیک نقش مهمی را در راستای رسیدن به وزن طبیعی شخص بیمار انجام می دهند. انجام مشاوره های لازم با آنها سبب می گردد تا بهتر و مطمئن تر بتوانید تحت این تکنیک جراحی قرار بگیرید.
مهمترین مشخصه های دکتر اسلیو معده عبارتند از:

داشتن تجربه:

این ویژگی در زمان تعیین بهترین جراح متخصص، امری الزامی است. تحقیقات نشان می دهد افرادی که تحت نظر مجرب ترین جراحان فلوشیپ قرار می گیرند. با پیامدهای کمتری روبرو خواهند شد و در نتیجه مدت جراحی آنها کاهش می یابد. تجربیات اشخاصی که تحت این متد جراحی قرار گرفته اند، در این مسیر بسیار حائز اهمیت است.

دارا بودن گواهینامه موثق پزشکی:

با مراجعه به سایت جراح معالج خود و یا حتی مراجعات حضوری به مطب وی، می توانید معتبرترین اسناد پزشکی در رابطه با جراحی لاغری دکتر اسلیو معده را مشاهده کنید.

متعهد بودن در مراقبت های طولانی مدت:

پزشک و مرکز درمان لاغری می بایست نظارت بلند مدت را در جلسات بعدی پس از جراحی به منظور رسیدگی بیشتر بر روند کاهش وزن شخص بیمار تنظیم کنند. در این راستا مشاوره های مورد نیاز را عرضه دارند.

دارا بودن سوابق شغلی درخشان:

معمولا بهترین شیوه دستیابی به سوابق شغلی و مهارت جراح متخصص در امر جراحی متابولیک، مشاهده نتایج بیمارانی است که تحت این تکنیک جراحی، بخشی از اضافه وزن خود را از دست داده اند.

تصاویر و حتی پیشینه پیش و پس از لاغری بیماران اسلیو معده در سایت بعضی از جراحان چاقی مجرب موجود است. با امکان مشاهده نتایج واقعی و اشخاصی که تحت نظر دکتر اسلیو معده به وزن طبیعی و ایده آل خود دست یافته اند، قابل رویت است.

داشتن تیم حرفه ای:

از دیگر ویژگی های بارز دکتر اسلیو معده، برخورداری از تیم متخصص و حرفه ای است. جراحی لاغری تحت نظر دکتر مهدی سلیمی به همراه دیگر متخصصین مراقبت های بهداشتی نظیر کارشناس تغذیه، روانشناس و غیره. با بهترین خدمات درمانی برای تسریع پروسه بهبودی شخص بیمار انجام می شود.

تسهیلات:

کلینیک جراحی بایستی علاوه بر مجهز بودن به دانش فنی روز دنیا، معتبر نیز باشد. کلیه اکیپ جراحی بایستی دانا و پشتیبان این گروه از بیماران باشند. به این علت که در تجارب کلی آنها نقش مهمی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به دکتر سلیمی مراجعه نمایید.

پشتیبانی دکتر اسلیو معده پس از جراحی

مجربترین جراحان چاقی، مراقبتها و خدمات لازم بعداز عمل اسلیو معده را به بیماران خود ارائه می دهند. تا با رعایت مهمترین الزامات بتوانند اقدامات لازم را در راستای رسیدن به BMI طبیعی انجام دهند.

مراقبتهای پس از اسلیو معده از ابتلای مجدد شخص به اضافه وزن و برطرف کردن پیامدهای جانبی، تا حد بسیار پیشگیری می کند. پیروی از یک برنامه رژیم غذایی استاندارد و کم کالری طبق تجویز پزشک تغذیه، امری الزامی به شمار می آید.

زبده ترین دکتر اسلیو معده برای ارائه بهترین مشاوره های تغذیه قبل و بعد از جراحی، گروهی از مجرب ترین کارشناسان تغذیه را به کار می گیرد. این امر در انتخاب سالم ترین و مفیدترین گروه های غذایی سالم به شما کمک خواهد کرد.

کنترل اندازه وعده های اصلی غذایی و حتی نیازهای تغذیه ای با توجه به تقلیل اندازه معده، بهترین مشاوره ها را ارائه می دهند. بعد از اسلیو معده و به منظور حفظ لاغری و رسیدن به تناسب اندام، فعالیتهای بدنی را به شکل منظم انجام دهید.

ممکن است دکتر اسلیو معده تمریناتی مانند یوگا، شنا و یا پیاده روی. حتی فعالیت های انعطاف پذیری و قدرتی را در این مدت به شما توصیه کنند.

نیاز به حمایت های روانی

جراحی چاقی تحول فیزیکی بزرگی است. که به حمایت های روانی بسیاری از سوی جراح معالج و دیگر اعضای خانواده نیاز دارد.

آقای دکتر مهدی سلیمی؛ فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و عضو انجمن IFSO از بهترین و حاذق ترین جراحان چاقی است. که با انجام جراحی های موفق اسلیو گاسترکتومی در داخل کشورمان و حتی دیگر کشورهای دنیا، توانسته است در درمان مبتلایان به اضافه وزن بالا موفق بوده است. از همه مهمتر در این سفر عاطفی، پیوسته همراه بیماران باشد و اقدامات موثری را انجام دهد.

وی با پشتیبانی و راهنمایی های لازم به شخص بیمار در نگرانیهای مرتبط به فرم کلی بدن بعد از جراحی و مدیریت خوردن احساسی، کمک بسیار می کند. تا در کوتاهترین بازه زمانی، با ایجاد تغییرات لازم در شیوه زندگی به بهترین نتایج از جراحی فوق دست یابید.

مزیت های جراحی اسلیو معده

ظرفیت معده از طریق جراحی لاغری فوق تا حد قابل ملاحظه ای تقلیل می یابد. به شکلی که تنها میزان اندکی از مواد غذایی سالم و کم کالری جذب بدن می شوند.

مزیت های جراحی اسلیو معده
مزیت های جراحی اسلیو معده

پس از گذشت 3 سال از اسلیو گاسترکتومی، شخص به طور میانگین 66 درصد از وزن اضافی خود را به تدریج و با توجه به کلیه نکات پزشکی از دست می دهد. می توان گفت 66% از مشکلات دیابتی ها به دلیل تقلیل اضافه وزن بهبود می یابد.

کمبود مواد معدنی و ویتامین ها به علت عدم دستکاری سیستم گوارش، در این روش درمانی مشاهده نمی شود. با توجه به این که جراحی چاقی فوق از جمله عمل های برگشت ناپذیر محسوب می شود. ممکن است مصرف ویتامین ها و حتی مواد معدنی مورد نیاز بدن طبق تجویز جراح معالج تجویز شود.

برای بهره مندی از تمامی مزایای اسلیو معده، این عمل جراحی را تحت نظر بهترین و باتجربه ترین دکتر اسلیو معده انجام دهید.

نتیجه گیری

انتخاب کارآمدترین دکتر اسلیو معده، مهمترین اقدامی است که به حفظ سلامتی کلی بدن شما و رسیدن به وزن ایده آل کمک بسیار می کند. به همین منظور، سعی کردیم در این مقاله به مهمترین ویژگی های جراح چاقی با ذکر خدمات و مراقبت های بعد از جراحی، مواردی را متذکر شویم.

در انتها؛ پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال دیدن کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید