جراح چاقی دکتر سلیمی

جراح چاقی دکتر سلیمی
فهرست مطالب

انجام جراحی های مختلف کاهش وزن توسط جراح چاقی دکتر سلیمی می تواند موجب از بین رفتن چاقی در کوتاه مدت شود.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

جراحی چاقی یکی از جدیدترین روش های تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای از بین بردن چاقی در کوتاه مدت می باشد و خوشبختانه در کشور ما نیز انجام جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی توانسته است افراد بسیاری را از بند چاقی رها ساخته و موجب کاهش وزن این افراد گردد.

جراح چاقی دکتر سلیمی
جراح چاقی دکتر سلیمی

جراح چاقی دکتر سلیمی یکی از مطرح ترین جراحان چاقی کشور ایران می باشد که بررسی سوابق کاری ایشان و میزان رضایت بالای بیماران ایشان از جراحی های صورت گرفته، نشان از کیفیت بالای کار دکتر سلیمی در انجام انواع جراحی های چاقی دارد.

در این مقاله، قصد داریم تا در مورد جراحی چاقی و انواع مختلف آن بحث کرده و جراح چاقی دکتر سلیمی را به شما معرفی کنیم تا برای انجام جراحی های خود، از حاذق ترین پزشک ایران در این زمینه بهره بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد می کنیم از پست رژیم غذایی بعد از عمل مینی بای پس معده دیدن کنید.

منظور از جراحی چاقی چیست؟

تغییر متد زندگی انسان ها و جایگزینی تکنولوژی برای انجام امور فیزیکی، هر چند که ثمرات پر باری را با خود به همراه داشته است، اما موجب عدم تحرک انسان و ذخیره ی انرژی در بدن او گشته است.

همچنین تغییر در مواد غذایی و ورود فست فود به زندگی انسان ها موجب شده است تا مقادیر کثیری از چربی و قند به برنامه ی غذایی انسان ها ورود پیدا کند که ثمره ی آن، افزایش بی رویه ی وزن افراد می باشد.

همین عوامل موجب شده است تا روش های گوناگونی برای مقابله با چاقی و دفع آن اندیشیده شود که یکی از آن ها نیز جراحی چاقی می باشد. جراحی چاقی در دهه ی اخیر رواج گسترده ای داشته است و علت آن نیز مورد اعتماد بودن کاهش وزن از طریق انجام جراحی چاقی و پایین بودن میزان عوارض لاغری با این روش می باشد.

منظور از جراحی چاقی چیست؟
منظور از جراحی چاقی چیست؟
استفاده از انواع قرص و آمپول های لاغری، عوارض جبران ناپذیری را به همراه دارد و به همین سبب در حال حاضر جراحی چاقی را می توان یکی از بهترین روش های کاهش وزن برای افرادی با بی ام آی بالا دانست.

جراحی چاقی، به مجموعه ای از جراحی ها گفته می شود که در هر یک از این جراحی ها تمهیداتی اندیشیده و روی بدن بیمار اعمال می شود که به سبب آن، میزان جذب غذا کاهش یافته و روند هضم غذا نیز تسهیل می گردد که ثمره ی این امر، کاهش وزن فرد می باشد.

جراح چاقی دکتر سلیمی، در کشور ما به عنوان یکی از خبره ترین جراحانی شناخته می شود که به صورت حرفه ای اقدام به انجام جراحی های چاقی با توجه به شرایط بیمار می کند و شما نیز در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با ایشان مشورت کنید تا شرایط خود را برای انجام هر یک از انواع جراحی چاقی روی خود بررسی کنید.

کدام طیف از افراد می توانند برای انجام جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی اقدام کنند؟

انجام جراحی چاقی به منظور کاهش وزن برای تمامی افراد چاق می تواند عاملی در راستای تحولات بزرگ در زندگی چنین افرادی شناخته شود. ماهیت اصلی هر یک از انواع جراحی های چاقی برای قشر خاصی از افراد طراحی شده است و بررسی این که انجام این جراحی برای چه کسانی مناسب است، می تواند توسط جراح چاقی دکتر سلیمی صورت پذیرد.

معمولا افرادی که صرفا دارای اضافه وزن می باشند و هنوز از لحاظ محاسبه ی شاخص توده ی بدنی به عنوان فردی چاق شناخته نمی شوند، مخاطب انجام جراحی چاقی قرار نمی گیرند. جراح چاقی دکتر سلیمی بر این باورند که انجام جراحی چاقی صرفا برای افرادی با بی ام آی بالا و آن دسته از افرادی مناسب است که با تشخیص پزشک پیش روند.

در واقع باید بگوییم که صرف میل داشتن به لاغری از طریق انجام جراحی چاقی نمی تواند موجب شود تا افراد برای انجام چنین جراحی هایی قدم بردارند. انجام جراحی چاقی برای آن دسته از افرادی مناسب است که در وهله ی اول دارای بی ام آی بالا باشند و در وهله ی ثانی نیز انجام این جراحی توسط پزشکشان توصیه شود.

کدام طیف از افراد می توانند برای انجام جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی اقدام کنند؟
کدام طیف از افراد می توانند برای انجام جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی اقدام کنند؟

اقدام برای انجام جراحی چاقی بدون مشورت با پزشک و انتخاب خودسرانه ی هر یک از جراحی های چاقی برای کاهش وزن می تواند موجب بروز مشکلاتی برای بیمار گردد که همین امر موجب می شود تا توصیه ی ما برای انجام جراحی چاقی، مشورت با جراح چاقی دکتر سلیمی باشد.

مشورت با ایشان می تواند شما را با ماهیات مختلف جراحی های مختلف چاقی آشنا سازد و شما می توانید از این طریق، برای انجام جراحی چاقی متناسب با بدن خود توسط دکتر سلیمی اقدام کنید.

انواع جراحی های چاقی دکتر سلیمی

همان طور که گفتیم، جراح چاقی دکتر سلیمی به عنوان یکی از جراحان نمونه ی کشوری در این امر شناخته می شوند. سوابق متعدد جراحی های چاقی موفق ایشان موجب شده است تا افراد بسیاری، دکتر سلیمی را به عنوان جراح چاقی خود انتخاب کنند و از طریق انجام جراحی توسط ایشان، وزنشان را کاهش دهند.

جراح چاقی دکتر سلیمی از آنجایی که به عنوان یکی از بهترین های جراحی چاقی در ایران شناخته می شوند، انواع جراحی های چاقی را انجام می دهند و بر تمامی این جراحی ها تسلط کامل دارند.

جراحی های چاقی انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با توجه به هدف بیمار و شرایط جسمانی او طراحی شده است و خوشبختانه دکتر سلیمی در زمینه ی انجام تمامی این جراحی ها، تبحر کافی را دارند.

انواع جراحی های چاقی دکتر سلیمی
انواع جراحی های چاقی دکتر سلیمی

انتخاب نوع جراحی چاقی برای کاهش وزن باید به سبب مشورت با پزشک و راهنمایی های او صورت پذیرد و به همین سبب، انتخاب یک پزشک حاذق و ماهر در این زمینه برای حفظ سلامتی شما اهمیت بالایی دارد.

در ادامه ی این بخش از مقاله، قصد داریم تا با انواع مختلف جراحی های چاقی آشنا شده و ماهیت هر یک از این جراحی ها را بهتر بشناسیم. شناخت ماهیت اصلی هر یک از این جراحی ها می تواند شما را برای انتخاب یک جراحی چاقی متناسب با شرایطتان راهنمایی کند اما باید در نظر داشته باشید که برای انجام جراحی چاقی و انتخاب نوع آن، نظر پزشک متخصص در اولویت اول قرار دارد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی متناسب با شرایط خودتان، با جراح چاقی دکتر سلیمی در این زمینه مشورت نمائید.

  • جراحی بای پس معده

جراحی بای پس معده که توسط جراح چاقی دکتر سلیمی انجام می شود، یکی از روش های لاغری از طریق انجام جراحی می باشد. مراحل جراحی بای پس معده را می توان به دو بخش تقسیم کرد.

در بخش اول این جراحی، دکتر سلیمی معده ی فرد را به دو بخش تقسیم می کند و بخش زیادی از معده را پایین و بخش کوچک تر را بالا نگه می دارد. بخش بالایی معده که از بخش پایینی جدا شده است و حجم کوچک تری نیز دارد، محلی خواهد بود که از این به بعد، بیمار غذای خود را در آن بخش از معده ذخیره خواهد کرد.

در واقع این عمل موجب می شود تا معده ی فرد کوچک تر از قبل شود که ثمره ی آن، احساس گرسنگی کمتر نسبت به قبل و در نتیجه کاهش وزن تدریجی فرد می باشد. مرحله ی دوم عمل بای پس معده توسط جراح چاقی دکتر سلیمی مربوط به اتصال بخش جدا شده ی معده به روده ی فرد می باشد.

در این مرحله، میانبر جدیدی روی روده ی فرد ایجاد می شود که از طریق این میانبر، امکان انتقال غذای هضم شده در بخش بالایی معده به روده ی بیمار فراهم می گردد.

جراحی بای پس معده
جراحی بای پس معده

در واقع در این جراحی که توسط دکتر سلیمی صورت می پذیرد، معده ی فرد پس از تقسیم شدن به یک بخش کوچک برای ذخیره و هضم غذا، مجرای کوچکی نیز برای اتصال به روده به دست می آورد که اعمال چنین تغییراتی در بدن بیمار موجب می شود تا به مرور زمان شاهد کاهش مصرف غذا و رفع چاقی فرد باشیم.

  • جراحی مینی بای پس معده

جراحی مینی بای پس معده یکی دیگر از جراحی هایی است که توسط جراح چاقی دکتر سلیمی صورت می پذیرد و از جمله جراحی های پر طرفدار برای کاهش وزن محسوب می شود.

ماهیت و روش انجام جراحی مینی بای پس معده تقریبا همانند بای پس معده می باشد اما تفاوت های اندکی در این بین وجود دارد که موجب می شود تا میزان تاثیر مینی بای پس معده بر اشتهای افراد، کمتر از جراحی بای پس معده باشد.

این جراحی که با نام بای پس تک آناستوموزی نیز شناخته می شود، بخش کوچک تری از معده ی فرد را در مقایسه با بای پس معده درگیر خود می کند و به همین سبب نیز صفت مینی به این جراحی اضافه شده است.

انجام جراحی مینی بای پس معده برای افرادی که چاقی آن ها در حد بسیار بالا نمی باشد نیز امکانپذیر است و در صورت تشخیص جراح چاقی دکتر سلیمی، این دسته از افراد نیز می توانند برای کاهش وزن خود از مینی بای پس معده استفاده کنند.

توصیه می کنیم از صفحه جراحی مینی بای پس معده دیدن کنید.

جراحی مینی بای پس معده
جراحی مینی بای پس معده
از جمله مزایای اصلی انجام جراحی مینی بای پس معده می توان به کوتاهی مدت جراحی در مقایسه با بای پس و کاهش عوارض عمل و کوتاهی دوره ی نقاهت این جراحی اشاره کرد.

معمولا افرادی که دارای چاقی بیش از حد می باشند، در صورتی که تمایل داشته باشند تا روند کاهش وزنشان به صورت تدریجی پیش برود، انجام جراحی مینی بای پس معده را جایگزین انجام جراحی بای پس می کنند و از این طریق روند کاهش وزن خود را در حالت تعادلی پیش می برند.

البته باید توجه داشت که گرفتن چنین تصمیمی حتما باید با مشورت و تایید پزشک بوده باشد و در صورت صلاحدید پزشک، از گرفتن چنین تصمیمی اجتناب شود.

لطفا از پست تغذیه در مینی بای پس دیدن کنید.

  • جراحی اسلیو معده

اسلیو معده از جمله روش های لاغری برای افراد چاق می باشد که از طریق کاهش حجم معده انجام می گیرد. این جراحی به عنوان یکی از جراحی های چاقی غیر قابل بازگشت شناخته می شود و به همین سبب، انتخاب این روش جراحی برای کاهش وزن حتما باید با مشورت پزشک و جراح چاقی دکتر سلیمی و توصیه ی ایشان باشد.

معمولا اسلیو معده برای افرادی که دارای بی ام آی بسیار بالا و یا دیابت ناشی از چاقی باشند، بهترین روش برای کاهش وزن و مقابله با بیماری محسوب می شود. شیوه ی پیشبرد جراحی اسلیو معده نیز تقریبا همانند بای پس می باشد و در آن، معده ی فرد به دو بخش بزرگ و کوچک تقسیم  می شود.

اما تفاوت این دو شیوه ی جراحی در این است که در جراحی بای پس معده، بخش پایینی در کنار بخش بالایی و کوچک تر معده و در داخل بدن بیمار باقی می ماند اما در جراحی اسلیو معده، بخش اعظم معده که جدا شده است، به صورت کامل از بدن بیمار خارج می شود و عملا در این روش، معده ی بیمار به یک بخش کوچک برای دریافت و هضم غذا تبدیل می شود.

در صورتی که شما نیز با مشکل چاقی بیش از حد مواجه هستید و قصد دارید تا خود را برای کاهش وزنتان آماده کنید، می توانید در اولین قدم برای این کار اقدام به انجام جراحی اسلیو معده نزد جراح چاقی دکتر سلیمی کنید و ثمرات انجام این جراحی را در کمتر از شش ماه مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید با مراجعه به مطب دکتر سلیمی، درباره ی انجام جراحی اسلیو معده با ایشان مشورت کنید.

هزینه عمل اسلیو معده در سال 1402 چقدر است؟

جراحی اسلیو معده
جراحی اسلیو معده

نتیجه گیری

رواج جراحی چاقی در چندین سال اخیر موجب شده است تا بسیاری از افرادی که به دنبال لاغری خود هستند، در جست و جوی یک جراح مناسب و مشورت با او برای انجام جراحی چاقی باشند.

جراح چاقی دکتر سلیمی که به عنوان یکی از برترین جراحان چاقی کشور ما شناخته می شود، می تواند شما را برای انجام جراحی چاقی متناسب با شرایط جسمانی خود و انتخاب نوع این جراحی راهنمایی کرده و انجام جراحی چاقی شما را بر عهده بگیرد.

یکی از اصلی ترین ادله ای که می توان برای تضمین کیفیت انجام جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی بدان تمسک کرد، سوابق درخشان ایشان در انجام انواع جراحی های چاقی می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه و مشورت با ایشان به منظور انجام جراحی چاقی، به مطب دکتر سلیمی مراجعه کنید.

در انتها پیشنهاد می کنیم از پست قیمت عمل مینی بای پس معده دیدن کنید.

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن
رژیم غذایی
رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن

رژیم لاغری رایگان بر اساس قد و وزن، برای افراد برنامه های غذایی مشخصی طراحی می گردد تا از طریق محاسبه ی قد و وزن

روش های درمان دیابت
دیابت
روش های درمان دیابت

در این مقاله سعی می کنیم به این سؤال پاسخ بدهیم که روش های درمان دیابت چیست؟ جراحی چاقی از روش های درمان دیابت با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید