جراح چاقی در تهران

جراح چاقی در تهران
فهرست مطالب

در این مقاله می خواهیم در خصوص جراح چاقی در تهران با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مقاله ما را همراهی نمایید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

عمل های چاقی جزو حساس ترین جراحی ها در دنیا می باشند، به همین خاطر باید توسط پزشکان حاذق و زبده به انجام برسند تا میزان خطر و صدمات جراحی نیز پایین بیاید و فرد پس از انجام عمل، مشکلی با وضعیت جدید خود نداشته باشد.

برای تحقق این امر، می توانید از انواع جراح چاقی در تهران کمک بگیرید و یکی از بهترین پزشکان متخصص در این زمینه را انتخاب کنید. در این صورت، با خاطری آسوده می توانید جراحی خود را به انجام برسانید و پس از طی نمودن دوران نقاهت، از تناسب اندام خود لذت ببرید.

همچنین شما را در این مقاله با بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران آشنا می کنیم.

پیشنهاد می کنیم از پست فلوشیپ جراحی چاقی کیست دیدن کنید.

جراح چاقی در تهران
جراح چاقی در تهران

چرا انتخاب جراح چاقی در تهران مهم است؟

همان طور که می دانید، برای انجام انواع جراحی های چاقی، پزشک جراح باید دانش علمی این کار را داشته باشد و دارای مهارت و تجارب بالایی باشد تا بتواند به خوبی از عهده جراحی بربیاید.

در انجمن جراحان درون بین ایران، جراح هایی را که از فلوشیپ فوق تخصصی لاپراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی برخوردار هستند، صحبت شده است و لیست بزرگی از آن ها را جمع آوری نموده اند.

شما نیز می توانید نام بهترین جراح های ایران را در لیست نام برده شده ببینید و یکی از جراحان چاقی در استان تهران یا استان های دیگر را انتخاب کنید؛ زیرا کسانی که دوره های فلوشیپ های فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپراسکوپی پیشرفته را سپری می کنند، از توانایی فراوانی برای انجام این جراحی ها برخوردار می باشند.

چرا انتخاب جراح چاقی در تهران مهم است؟
چرا انتخاب جراح چاقی در تهران مهم است؟

به همین علت، باید چنین جراحانی را برای عمل خود انتخاب کنید تا با به روزترین تکنیک های موجود آشنا باشد و بتواند به بهترین نحو ممکن، عمل چاقی را برای شما انجام بدهد. در ضمن امکان دارد برخی از جراحان عمومی نیز از تایید انجمن جراحان درون بین ایران برخوردار باشند که می توانید آن ها را نیز انتخاب نمایید.

بهترین جراحان چاقی در تهران، چه دوره ای را برای عمل های جراحی چاقی گذرانده اند؟

همان طور که گفتیم، یکی از دوره هایی که جراحان متخصص گذرانده اند، دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپراسکوپی پیشرفته نام دارد. دوره نام برده شده حدود دو سال زمان نیاز دارد تا پزشکان بتوانند پس از آموزش های لازم، مدرک آن را به دست بیاورند. پزشکان متخصص برای این که توانایی خود را در انجام جراحی های چاقی تقویت کنند، این دوره های بی نظیر و حرفه ای را نیز می گذرانند.

از آنجایی که جراحی های چاقی مانند بای پس معده یا اسلیو معده حساسیت بالایی دارند، پس باید توسط کسانی به انجام برسند که دارای صلاحیت بالایی برای انجام این گونه عمل ها می باشند. انجام این کار باعث می شود تا بیماران بعد از عمل، با عوارض خفیف تری درگیر شوند و دوران نقاهت سالم تری را پشت سر بگذرانند.

به طور کلی اغلب جراحی ها دارای عوارض متعدد می باشند و برای این که بتوانید از شدت آن ها کم کنید، باید از متخصصان و پزشکان حرفه ای در حوزه جراحی چاقی کمک بگیرید و معتبرترین جراح چاقی در تهران را انتخاب کنید.

چگونه باید متوجه شد که جراح چاقی در تهران متخصص است یا فوق تخصص؟

شیوه های آسانی برای فهمیدن این موضوع وجود دارند که یکی از آن ها جست ‌و جو در سایت نظام پزشکی می باشد. در این سایت، به راحتی می توانید این موضوع را پیگیری کنید و به جست‌ و جوی انواع مدارک پزشکان گوناگون بپردازید.

اگر در سایت این موارد را مشاهده کردید، یعنی متخصصی که انتخاب نموده اید، در جایگاه جراح عمومی قرار دارد مثل: متخصص لاپراسکوپی، متخصص لاپراسکوپی پیشرفته، و متخصص جراحی چاقی.

بنابراین پزشک مورد نظر شما دوره فلوشیپ فوق تخصصی را سپری نکرده است. همان گونه که در مطالب قبلی نیز گفتیم، احتمال این که تعدادی از جراحان عمومی نیز مورد تایید انجمن جراحان درون بین ایران باشند، وجود دارد.

چگونه باید متوجه شد که جراح چاقی در تهران متخصص است یا فوق تخصص؟
چگونه باید متوجه شد که جراح چاقی در تهران متخصص است یا فوق تخصص؟

اما به هر حال بهترین جراحان چاقی در تهران و در این حوزه، تخصص یک دوره دیگر را نیز گذرانده اند و این موضوع در مهر آن ها درج شده است که دوره فلوشیپ لاپراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی می باشد.

معمولا چنین پزشکانی، در انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO نیز عضو می باشند. به گونه ای که پزشکان این انجمن، هر کدام برای خود دارای یک صفحه رسمی در سایت آن انجمن می باشند.

به همین دلیل باید به مهر و سرنسخه پزشکان مورد نظر توجه نمایید تا بتوانید از تخصص آن ها مطمئن شوید. همچنین باید قبل از انتخاب پزشکان، اسم آن ها را در سایت سازمان نظام پزشکی جست ‌و جو نمایید تا اطمینان بیشتری به توانایی جراح مورد نظر دست یابید.

از لیست جراحان اسلیو معده دیدن نمایید.

مهم ترین ویژگی های بهترین جراح چاقی در تهران چیست؟

کسانی که قصد دارند تا از مشکل چاقی و اضافه وزن در کوتاه ترین زمان ممکن خلاص شوند، می توانند از انواع جراحی چاقی بهره بگیرند، مثل: اسلیو معده یا بای پس معده. در ضمن برای انجام چنین عمل های حساسی که با معده شما مستقیما در ارتباط هستند، به سراغ بهترین جراح چاقی در تهران بروید که از مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپراسکوپی پیشرفته برخوردار باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین جراح چاقی در تهران چیست؟
مهم ترین ویژگی های بهترین جراح چاقی در تهران چیست؟

شایسته است بدانید که هیچ گونه از جراحی ها فاقد عوارض نیستند، اما اگر پزشک و جراح مناسبی را برای انجام عمل چاقی برگزینید، می توانید مطمئن باشید که با عوارض خطرناکی بعد از عمل درگیر نخواهید شد. چون پزشکی ماهر با توانایی بالا، شما را جراحی خواهد کرد‌. در ادامه، به مهم ترین ویژگی های بهترین جراح چاقی خواهیم پرداخت که عبارتند از:

  • توانایی انجام انواع جراحی:

عمل چاقی مستقیما روی دستگاه گوارش بیماران صورت می گیرد و سیستم گوارشی آن ها را تا حدودی دستخوش تغییرات گوناگون می نماید تا بدین ترتیب، کالری دریافتی بیماران به طور خودکار پایین بیاید که این موضوع، هم سبب کاهش وزن آن ها می شود و هم باعث می شود تا وزن قبلی برگشت ناپذیر باشد. بنابراین کالری های ذخیره شدن در بدن افراد نیز به تدریج کاهش پیدا می کنند.

در ضمن برای پیش بردن این عمل، از شیوه های مختلفی بهره گرفته می شود که پزشک جراح وظیفه دارد تا همه تکنیک های گوناگون آن را یاد بگیرد و در مواقع لازم، روی بیمار پیاده کند.

پس پزشکانی که مهارت بالایی در عمل چاقی دارند، همه روش های این جراحی را نیز به خوبی آموزش دیده اند و در صورت تشخیص می توانند انواع عمل های چاقی را روی بیماران به انجام برسانند مثل: بالون معده، حلقه قابل کنترل معده، اسلیو معده و بای پس معده.

شایسته است بدانید که اینگ ونه جراحی ها دارای ایمنی و اطمینان بالا می باشند، البته اگر توسط پزشکان حاذق و توانا انجام شوند. در ضمن انجام این جراحی ها احتیاجی به باز کردن کامل شکم ندارد و با شیوه های نیمه تهاجمی نیز قابل انجام می باشد.

بنابراین فردی که از او با نام بهترین جراح چاقی در تهران یاد می شود، باید مدرک فلوشیپ فوق تخصص جراحی چاقی و لاپراسکوپی پیشرفته را کسب نموده باشد و بتواند از پس انجام جراحی های گوناگون با شیوه های پیشرفته بر بیاید؛ مثل روش لاپراسکوپی.

  • اختیارات کافی در اختیار بیمار قرار دهد:

صداقت برای بیماران اهمیت بالایی دارد و معمولا پزشکانی که با بیمار خود صادق هستند، از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند. بنابراین از دیگر ویژگی های بهترین جراح چاقی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که پزشکان باید اطلاعات لازم را در دسترس بیماران خود قرار بدهند؛

از جمله اطلاعات مربوط به عمل های چاقی همچون: اسلیو معده و بای پس معده. همچنین اطلاعات گسترده تری احتیاج است تا در اختیار بیماران بگذارند و خیال آن ها را نسبت به اتفاقات قبل و بعد از عمل جراحی راحت نمایند.

چون این جراحی ها روی یکی از نواحی حساس بدن که دستگاه گوارش می باشد، صورت می گیرند. مانند: نحوه انجام عمل، مقدار تغییر و تحولاتی که در دستگاه گوارش ایجاد می شود، مدت زمان عمل، هزینه های مربوط به آن و مدت زمان دوران نقاهت.

  • استفاده از امکانات و لوازم پیشرفته:

افزون بر دو مورد قبلی، می توانیم به دسترسی پزشکان به امکانات و لوازم پیشرفته جراحی چاقی اشاره کنیم که بسیار حائز اهمیت می باشد؛ چون بهترین پزشکان در تهران برای انجام جراحی چاقی، بهترین وسایل مخصوص را نیز به کار می برند تا جراحی در بهترین حالت و کیفیت خود به انجام برسد.

همچنین این وسایل که برای جراحی اسلیو معده و بای پس معده کاربرد زیادی دارند، می توانند روند جراحی را برای پزشکان و بیماران آسان تر نمایند و مدت زمان جراحی را کوتاه تر کنند.

پس این نکته نیز در انتخاب پزشک اهمیت ویژه ای دارد، چون برخورداری پزشکان از وسایل و امکانات پیشرفته نمایانگر کیفیت بالای جراحی می باشد و باعث بروز عوارض کمتر برای شما خواهد بود.

استفاده از امکانات قدیمی و غیر پیشرفته می تواند در حین جراحی مشکل ساز باشد یا پزشک را خسته کند، همچنین عوارض بیماران را پس از عمل افزایش بدهد.

استفاده از امکانات و لوازم پیشرفته:
استفاده از امکانات و لوازم پیشرفته:

در حالی که بهترین جراح چاقی در تهران به این نکته و کیفیت سلامتی بیماران خود توجه بالایی نشان می دهد و از بهترین امکانات روز دنیا استفاده می کند. البته تسلط پزشک در استعمال این امکانات نیز اهمیت ویژه ای دارد.

  • داشتن تجربه و مهارت:

افراد زیادی برای این که جراحی موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارند، به انواع جراح چاقی در تهران مراجعه می کنند تا کیفیت جراحی خود را نیز افزایش بدهند؛

پس یکی از مهم ترین موضوع هایی که بیماران را به طرف یک پزشک خاص جذب می کند، تجربه و مهارت جراح متخصص است! چون اغلب بیماران از موارد دیگر اطلاع چندانی ندارند و در بیشتر مواقع، جراح و متخصصی را جست ‌و جو می کنند که از توانایی و تجارب فراوانی برخوردار باشد. در حقیقت دو مورد گفته شده، جزو ملاک های اساسی بیماران برای انتخاب پزشک جراح می باشد.

احتمالا این سوال برای‌ شما پیش می آید که چگونه پزشکی را که مهارت و تجربه زیادی دارد، پیدا کنیم؟ پاسخ ساده است! شما می توانید از صفحات مجازی پزشک مربوطه دیدن کنید و در آنجا به ارزیابی مهارت و سابقه پزشکی او بپردازید.

معمولا در چنین مکان هایی، می توانید از میزان رضایت بیماران پزشک مورد نظر خود اطلاعات زیادی کسب نمایید. به عبارتی دیگر، اگر جراحان در صفحه نطرات خود کامنت های مثبت زیادی گرفته باشند، نشاندهنده مهارت کافی آن ها در انواع جراحی های چاقی است. در ضمن آگاهی بیماران از میزان عمل های موفق و ناموفق پزشکان ضروری می باشد و جراح های چاقی باید این موارد را به خوبی در اختیار بیماران قرار بدهند.

در این صورت، بیماران می توانند به خوبی پزشکان گوناگون را با یکدیگر مقایسه کنند و پزشک مناسب تر از نظر خودشان را به راحتی تشخیص بدهند و موفق به انجام عمل های چاقی شوند. به خاطر داشته باشید که در انتخاب پزشک جراح، مهارت و تجارب او بیشتر از هر چیز دیگری برای شما باید اهمیت داشته باشد تا از نتیجه عمل، رضایت کافی داشته باشید و به تناسب اندام برسید.

  • آسانی دسترسی به پزشک:

تماس و دسترسی راحت نیز جزو مواردی می باشد که برای بیماران مهم است و بهترین جراح چاقی در تهران نیز باید از چنین ویژگی هایی برخوردار باشد. در جهان امروزی، بهترین پزشکان با وجود این که مشغله ی زیادی داشته و زمان خالی زیادی ندارند، باید علاوه بر مطب و کلینیک، در وبسایت و شبکه های مجازی نیز حضور فعال داشته باشند تا پاسخگویی به بیماران به راحتی انجام شود و این موضوع جزو اولویت پزشکان قرار بگیرد.

به طور کلی، در دسترس بودن پزشکان برای بیماران بسیار مهم است تا در زمان های خاص بتوانند مستقیما با خود پزشک یا دستیاران او ارتباط برقرار کنند و مشکلات یا دغدغه های خود را به سادگی از بین ببرند.

البته پزشک وظیفه دارد تا از طریق شیوه های گوناگونی که در بالا عنوان کردیم، بیماران را به صورت صحیح راهنمایی نماید و سوالات آن ها را به شکلی دقیق پاسخگو باشد.

لطفا از پست بهترین جراح معده در تهران دیدن کنید.

سخن پایانی

در این مقاله، درباره جراح چاقی در تهران به طور مفصل با شما صحبت کردیم، بنابراین برخورداری پزشکان جراح از مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته، بسیار حائز اهمیت است و مهارت بالای جراح را نشان می دهد؛ همچنین پزشکان باید قبل از عمل، یک ویزیت تحت عنوان جلسه مشاوره با بیمار داشته باشند و همه اطلاعات مورد احتیاج را در دسترس او قرار بدهند.

در ضمن، تنها تخصص کافی نیست، چون پزشکان زیادی صرفا فقط مدرک خود را دریافت کرده اند و در حقیقت برای انجام جراحی، از مهارت و توانایی به خصوصی برخوردار نیستند؛ چون تجربه چندانی ندارند. شما نیز با توجه به موارد بالا و تحقیقات بیشتر می توانید به جراح چاقی در تهران مراجعه نمایید.

رژیم لاغری هفته ای 3 کیلو
رژیم غذایی
رژیم لاغری هفته ای 3 کیلو

رژیم لاغری هفته ای 3 کیلو در دسته بندی رژیم های لاغری، جزو رژیم های لاغری سریع به حساب می آید. از آنجایی که رژیم

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا

با موضوع هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا در خدمت شما هستیم. بیمه تکمیلی سینا، پوشش های گسترده درمانی همچون هزینه عمل اسلیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

Call Now Buttonبا یک کلیک مشاوره بگیرید