جراحی اسلیو معده در فرانسه

با موضوع جراحی اسلیو معده در فرانسه در خدمت شما هستیم.

جراحی اسلیو معده، عملی است که طی آن، بخش عمده ای از معده را از بدن بیمار خارج می کنند. در این مقاله، قصد داریم تا موضوع جراحی اسلیو معده در فرانسه را مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهیم، چرا که جراحی در فرانسه می تواند امکانات و تجهیزات پیشرفته تری را برای بیماران به همراه داشته باشد و کیفیت عمل چاقی را بالا ببرد. همراه ما باشید.

در جهان امروزی، سلامتی و ایجاد تحولات شخصی، در جایگاه ویژه ای قرار گرفته است و برخورداری از تندرستی، اولین اولویت افراد به حساب می آید. همان گونه که انتخاب پزشک برای انجام اسلیو مهم است، برگزیدن مکان مناسب برای این امر نیز بسیار حائز اهمیت است.

به همین خاطر برخی از بیماران، جراحی اسلیو معده در فرانسه را انتخاب می کنند تا بتوانند از خدمات درمانی بی نظیر آن کشور استفاده کنند مثل امکانات پیشرفته، پزشکان جراح باتجربه، هزینه های منصفانه و … که این کشور را به یکی از بهترین مکان ها برای انجام عمل های چاقی تبدیل کرده است؛

در ضمن برای انجام عمل اسلیو معده و کسب اطلاعات در این زمینه، می توانید با دکتر سلیمی مشاوره حضوری داشته باشید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی های لاغری در سراسر کشور معرفی می شوند.

پیشنهاد می کنیم از پست مراقبت بعد از عمل بای پس معده دیدن کنید.

جراحی اسلیو معده در فرانسه چه مراحلی دارد؟

همان طور که می دانید، این کشور به دلیل پیشرفت های فراوان در زمینه های گوناگون و ویژگی های برجسته در جهان، بسیار معروف و محبوب می باشد مثل تجارب آشپزی در جهان، مکان های دیدنی نمادین و سیستم مراقبت های بهداشتی برتر.

جراحی اسلیو معده در فرانسه چه مراحلی دارد؟
جراحی اسلیو معده در فرانسه چه مراحلی دارد؟

در ضمن در این کشور می توانید مراکز پیشرفته زیادی را برای انجام عمل های چاقی پیدا کنید که هنگام انجام جراحی؛ از تکنیک های پیچیده استفاده می کنند، دقت فراوانی به خرج می دهند و ایمنی بیماران را تضمین می نمایند. اما انجام عمل در این کشور نیز نیازمند طی کردن مراحل گوناگون می باشد که عبارتند از:

مشاوره:

در وهله اول باید نزد بهترین دکتر اسلیو معده ویزیت شوید و یک جلسه مشاوره را پشت سر بگذارید. در این جلسه، واجد شرایط بودن شما برای انجام جراحی اسلیو، تایید یا رد خواهد شد.

آماده سازی:

زمانی که کاندید شدن شما برای اسلیو تایید شد، باید از برنامه های غذایی ویژه پیروی کنید تا پیش از عمل به وعده های غذایی کم حجم عادت نمایید و مقداری از اضافه وزن خود را کاهش بدهید.

جراحی:

این عمل تقریبا به دو ساعت زمان احتیاج دارد و با کمک بیهوشی عمومی به انجام می رسد. در ابتدا پزشکان روی شکم بیماران شکاف های کوچکی را ایجاد می کنند تا بتوانند دستگاه لاپاراسکوپی را به درون بدن آن ها هدایت کنند.

این برش ها بسیار کوچک هستند و پس از بهبودی ممکن است هیچ اثری از آن ها روی شکم باقی نماند. پس از گذشت مراحل اولیه، پزشکان دسترسی کاملی به دستگاه گوارش افراد پیدا می کنند و بلافاصله معده فرد را برش می زنند تا به دو بخش کوچک و بزرگ تقسیم شود.

جراحی:
جراحی:

سپس بخش بزرگ تر را که حدود ۸۰ درصد از معده شما را تشکیل می دهد، از بدن بیرون می آورند؛ بنابراین همان بخش کوچک را در بدن بیماران باقی می گذارند که تقریبا چیزی برابر با ۲۰ درصد از حجم معده است.

سایز معده شما بسیار کوچک تر از قبل شده است

از این بخش به عنوان معده جدید شما استفاده خواهد شد تا نتوانید به پر خوری بپردازید؛ در حالی که سایز معده شما بسیار کوچک تر از قبل شده است و گنجایش سابق را ندارد که بتوانید به اندازه دلخواه محصولات غذایی را به مصرف برسانید.

به همین خاطر در کوتاه ترین زمان ممکن لاغری را تجربه خواهید کرد. در ضمن پس از عمل باید چند روزی را در بیمارستان بستری شوید تا یک بهبودی نسبی پیدا نمایید که معمولا دو تا سه روز زمان می برد تا از بیمارستان ترخیص شوید.

پس از گذشت این مرحله، باید باقیمانده دوران نقاهت خود را در خانه طی کنید و تنها وظیفه شما استراحت است تا بهبودی کامل حاصل گردد.

در دوران نقاهت نیز باید از برنامه غذایی دارای مایعات استفاده کنید و به تدریج به سمت رژیم های غذایی جامد بروید که تعیین نمودن این امر بر عهده پزشکان جراح خواهد بود؛

زیرا شرایط هر فرد با دیگری یکسان نیست و قبل از هر گونه اقدامی، شایسته است با پزشک معالج خود مشورت کنید. همان طور که مشاهده کردید، مراحل جراحی اسلیو معده در فرانسه نیز بی شباهت به مراحل عمل در ایران نیست. به همین علت می توانید برای انجام اسلیو معده، به دکتر سلیمی مراجعه کنید.

عمل چاقی با بیمه تامین اجتماعی سبب کاهش هزینه های جراحی خواهد شد.

ارزیابی های قبل و بعد از جراحی اسلیو معده در فرانسه به چه صورت است؟

در این کشور نیز برای انجام اسلیو، مراقبت هایی در نظر گرفته می شود که عبارتند از:

ارزیابی های قبل و بعد از جراحی اسلیو معده در فرانسه به چه صورت است؟
ارزیابی های قبل و بعد از جراحی اسلیو معده در فرانسه به چه صورت است؟

مراقبت های قبل از عمل:

همان طور که گفتیم، قبل از جراحی اسلیو معده در فرانسه، پزشکان متعددی در قالب یک تیم حرفه ای، بررسی های جامع سلامت را به انجام می رسانند. این روند به پزشکان اطمینان می دهد که کاندید این جراحی هستید یا خیر. در این مرحله، از فاکتورهای مختلفی استفاده می شود مانند زمینه های حیاتی، سوابق پزشکی، آمادگی روانی و سلامت جسمانی

مراقبت های جامع بیهوشی:

هنگامی که در اتاق عمل حضور پیدا می کنید، توسط متخصصان بیهوشی مراقبت می شوید که مهارت بالایی در این حوزه دارند. آن ها تنها به بیهوشی شما توجه نمی کنند، بلکه نشانه های حیاتی شما را نیز در تمام مدت جراحی بررسی می کنند تا عمل شما با ایمنی و راحتی کامل سپری گردد.

مراقبت و نظارت پس از جراحی:

هنگامی که جراحی شما به اتمام رسید، مشمول دریافت مراقبت های استثنایی پس از جراحی خواهید بود. پرسنل پرستاری و پزشکان جراح به شکل کاملا متعهد، فرآیند بهبودی شما را زیر نظر می گیرند و با دقت بالا به وظایف خود عمل می کنند؛

بنابراین اگر ناراحتی برای بیمار پیش بیاید، به سرعت می توانند به مدیریت آن بپردازند و اطمینان پیدا کنند که روند بهبودی بر اساس انتظارات ایشان پیش می رود. همان طور که متوجه شدید، تمرکز شدیدی روی بهبودی بیماران معطوف می شود که سبب رفاه حال بیماران و بهبودی سریع آن ها خواهد شد.

پیگیری و پشتیبانی طولانی مدت:

هنگامی که جراحی انجام شد، پیگیری های طولانی مدت آغاز می شوند. یکی از برتری های سیستم مراقبت های بهداشتی در کشور فرانسه، همین مورد می باشد که برای بیماران پیشتیبانی دائمی ترتیب می دهد که شامل معاینات منظم، مشاوره تغذیه و حمایت روانی می باشد تا مزیت های جراحی، تا بازه های زمانی طولانی حفظ گردد.

پیگیری و پشتیبانی طولانی مدت:
پیگیری و پشتیبانی طولانی مدت:

مزایای جراحی اسلیو معده در فرانسه کدام است؟

در این بخش از مقاله، قصد داریم تا مزایای انجام جراحی اسلیو معده در فرانسه را برای شما بیان کنیم که عبارتند از:

  • تخصص جراحان فرانسوی

از اساسی ترین فوایدی که می توان برای جراحی اسلیو معده در فرانسه نام برد، تخصص بالای پزشکان می باشد. در واقع تخصص و توانایی بالای آن ها در جهان زبانزد است؛ چرا که طی سال های متعدد تحت آموزش های گسترده قرار گرفته اند، تکنیک های پیشرفته جراحی را در عمل اسلیو به کار می برند، موفقیت های فراوانی در این حوزه کسب کرده اند و عارضه های پس از عمل را نیز به حداقل رسانده اند.

  • امکانات پیشرفته

مراکز جراحی چاقی موجود در این کشور، با فناوری های پیشرفته پزشکی تجهیز شده اند. در ضمن تعهد کادر پزشکی این کشور در سطح بالایی قرار دارد، به طوری که دریافت مراقبت های قبل، بعد و حین عمل را توسط بیماران به خوبی تضمین می نمایند.

  • مقرون به صرفه بودن

در مقایسه با کشورهای دیگر، انجام جراحی اسلیو معده در فرانسه می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه تمام شود، در حالی که از میزان کیفیت جراحی و مراقبت های قبل و بعد از آن ذره ای کاسته نمی شود.

افزون بر موارد گفته شده، در برخی از بیمارستان های این کشور می توانید از بسته های جامع با قیمت منصفانه تر استفاده کنید که شامل مراقبت های بعدی، مشاوره های متخصص تغذیه و … می باشد.

البته این هزینه ها فقط مربوط به هزینه های عمل و مراقبت های قبل و بعد از آن است و هزینه های دیگری مثل دریافت ویزا و خارج شدن از کشور نیز باید در نظر گرفته شود. هزینه های اجاره خانه یا هتل در این کشور نیز بسیار مهم است؛

زیرا بخش زیادی از دوران نقاهت شما باید در این کشور سپری شود. هزینه های بسیار دیگری نیز هستند که باعث می شوند انجام جراحی اسلیو معده در فرانسه برای شما نسبتا گران تمام شود؛ بنابراین به جای جراحی اسلیو معده در فرانسه، می توانید به به مطب دکتر سلیمی در تهران مراجعه نمایید.

انجام عمل های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

همان طور که گفتیم، اگر به تهران بیایید و در مطب دکتر سلیمی ویزیت شوید، احتیاجی نیست هزینه های گزافی را بابت ویزای گران قیمت و موارد دیگر بپردازید. در این صورت می توانید از خدمات درمانی و پزشکی کشور خودتان بهره بگیرید و با کمترین دردسر ممکن به تناسب اندام برسید.

انجام عمل های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی
انجام عمل های چاقی توسط دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی توانایی انجام عمل های چاقی گوناگون مانند اسلیو معده، بای پس معده و زیر شاخه های آن ها را دارند. به همین خاطر مهارت بالایی در این حوزه دارند و تاکنون بیماران زیادی را به وزن دلخواه خود رسانده اند.

همچنین ایشان تسلط بالایی به شیوه جراحی اسلیو به کمک لاپاراسکوپی دارند که باعث می شود جای بخیه و اسکارها در بدن شما باقی نماند. به همین علت ما در این مقاله دکتر سلیمی را برای انجام اسلیو به شما پیشنهاد می دهیم.

لطفا از پست عمل دیابت نوع 1 دیدن کنید.

سخن پایانی

در این مقاله، در خصوص جراحی اسلیو معده در فرانسه با شما صحبت کردیم و مزایای آن را نیز عنوان نمودیم که شامل: تخصص بالای پزشکان، امکانات پیشرفته و مقرون به صرفه بودن می باشد؛ در حالی که انجام جراحی اسلیو در کشور برای شما ارزان تر تمام می شود و مزایای فراوان تری را به دنبال دارد.

سخن پایانی
سخن پایانی

به همین منظور بهتر است از جراح چاقی در تهران مثل دکتر سلیمی کمک بگیرید. زیرا متخصصین داخلی همچون دکتر سلیمی نیز توانایی بالایی در انجام عمل های چاقی داشته و می توانند شما را به هدف وزنی مورد نظرتان برسانند.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید