تجربه عمل اسليو

در این مقاله قصد داریم موضوع تجربه عمل اسليو را مورد بررسی قرار دهیم و مطالب مهمی را در رابطه با آن بیان کنیم. به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از افراد برای لاغری به دنبال انجام عمل اسلیو معده هستند.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

09120174510

مقدمه

تجربه عمل اسليو
تجربه عمل اسليو

اما بابت انجام این عمل کمی ترس و دلهره دارند، خواندن مطالبی در رابطه با تجربه عمل اسليو کسانی که در گذشته عمل اسلیو معده را انجام داده اند، باعث می شود که این افراد با اطمینان خاطر بیشتری به سمت عمل اسلیو معده جذب شوند،

زیرا این تجربه ها تاثیر بسیاری در اطمینان افراد دارند، به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در رابطه با تجربیات کسانی بحث کنیم که عمل اسلیو معده را انجام داده اند.

اگر ساکن غرب تهران هستید برای جراحی لاغری به پست کلینیک لاغری در غرب تهران مراجعه کنید.

تجربه عمل اسليو

تجربیات کسانی که عمل اسلیو را انجام داده اند

تجربیات خوشایند از عمل اسلیو معده

  1. رسیدن به لاغری و تناسب اندام
  2. درمان دیابت
  3. کاهش فشارخون
  4. کاهش سایز قابل قبول
  5. کاهش درد کمر و پا
  6. خرید راحت لباس

تجربیات آزار دهنده از عمل اسلیو معده

  • احساس درد (اما توجه داشته باشید آستانه تحمل درد برای هر فردی متفاوت است.)
در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آیا می دانید به چه علت هایی چاقی اتفاق می افتد؟

آیا با روش های مختلف برای کاهش وزن آشنایی دارید؟

آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به چه کسانی توصیه می شود؟

آیا با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

آیا می دانید انجام عمل جراحی لاغری چه مزیت هایی برای شخص دارد؟

آیا با چگونگی انجام عمل اسلیو معده آشنایی دارید؟

آیا می دانید در عمل اسلیو معده از چه تکنیکی استفاده می شود؟

با توجه به تجربه عمل اسليو افراد مختلف، انجام عمل جراحی اسلیو معده چه مزیت هایی دارد؟

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، دوران نقاهت این عمل را چگونه می دانند؟

در دوره نقاهت عمل جراحی اسلیو معده میزان تغذیه چگونه مشخص می شود؟

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، نکات قبل از انجام عمل را چگونه می دانند؟

نکاتی که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده رعایت می شود، چه تاثیری در نتیجه عمل دارد؟

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، نکات بعد از عمل جراحی را چگونه می دانند؟

نکات رعایت شده بعد از عمل اسلیو معده چه تاثیری بر روی نتیجه نهایی دارد؟

آیا کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، از نتیجه راضی هستند؟

با توجه به تجربه عمل اسليو افرادی که این جراحی را انجام داده اند، درد بعد از عمل اسلیو معده چگونه است؟

آیا می دانید انتخاب پزشک چه تاثیری در نتیجه نهایی دارد؟

هزینه های عمل اسلیو معده چگونه تعیین می شود؟

با توجه به تجربه عمل اسليو افرادی که این جراحی را را انجام داده اند، آیا هزینه این عمل ارزش دارد؟

آیا می دانید کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، چه نظری در رابطه با جلسه های مشاوره ای قبل و بعد از عمل دارند؟

آیا می دانید انتخاب مرکز انجام عمل اسلیو معده چه تاثیری بر روی نتیجه آن دارد؟

آیا می دانید به چه علت هایی چاقی اتفاق می افتد؟

زندگی ماشینی این روزها یکی از مهم‌ ترین علت چاقی افراد می باشد. شاید بارها شاهد این اتفاق هستید که مسیرهای بسیار کوتاه را با ماشین جا به جا شده و از پیاده‌ روی‌ های خیلی کوتاه هم پرهیز می کنید. این در حالی‌ است که همین پیاده‌ روی‌ های کوتاه مدت تأثیری چشم گیر در سلامت جسمانی شما دارند. عدم تحرک و ثابت نشستن در تمام‌ طول روز سبب افزایش چاقی افراد شده است‌.

آیا می دانید به چه علت هایی چاقی اتفاق می افتد؟
آیا می دانید به چه علت هایی چاقی اتفاق می افتد؟

شاید در ابتدا فکر کنید، صرفا خوردن زیادی غذا سبب چاقی خواهد شد، این در حالی می باشد که عدم تحرک هم تاثیر فراوانی در اضافه وزن شما خواهد داشت.

از طرفی نبود تایم مشخصی برای ورزش سبب افزایش اضافه وزن شما خواهد شد

از طرفی نبود تایم مشخصی برای ورزش سبب افزایش اضافه وزن شما خواهد شد‌. این در حالی می باشد که حتی اگر شما تغذیه ی نامناسب داشته باشید، اما هر هفته تایم مشخصی را به انجام حرکات ورزشی اختصاص دهید، از افزایش وزن خود جلوگیری خواهید کرد.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در سطرهای بالا استفاده از فست فودها و غذاهای آماده یکی از مهم‌ ترین علت‌ های افزایش چاقی و اضافه‌ وزن خواهد بود. همان‌ طور که می‌ دانید و این روزها شاهد آن هستیم افراد زیادی با چاقی دست‌ و پنجه نرم می‌ کنند و اضافه‌ وزن به یکی از بیماری‌ های رایج در بین مردم تبدیل شده‌ است.

این در حالی‌ است که نه‌ تنها برای رفع آن به دنبال راه‌ حل مناسبی نیستیم، بلکه روز به‌ روز برای استفاده از فست فودها و ماشین‌ های مدل‌ بالا تلاش بیشتری می‌ کنیم.

به شما عزیزان توصیه می‌ کنیم، از استفاده از غذاهای ناسالم پرهیز کرده و غذاهای خانگی ساده را جایگزین کنید، همچنین داشتن تحرک به مقدار لازم و حداقل پیاده‌ روی‌ های کوتاه را جایگزین استفاده از ماشین‌ ها کرده و مدت زمانی را برای پیاده‌ روی یا ورزش‌ های ساده زمان بگذارید.

پس از آشنایی با دلایل افزایش وزن، بهتر است برای رفع مشکلات خود به دکتر سلیمی مراجعه نمایید. پس از مشورت با دکتر سلیمی با خیالی راحت، روشهای پیشنهادی ایشان را دنبال نمایید.

از طرفی نبود تایم مشخصی برای ورزش سبب افزایش اضافه وزن شما خواهد شد
از طرفی نبود تایم مشخصی برای ورزش سبب افزایش اضافه وزن شما خواهد شد

آیا با روش ها مختلف برای کاهش وزن آشنایی دارید؟

در سطرهای بالا به طور مفصل علت‌ های مختلف چاقی در این روزها را بررسی کرده و با آن آشنا شدیم. اکنون قصد داریم به شما بگوییم که راه‌ حل‌ های مبارزه با چاقی و به‌ عبارتی روش‌ های کاهش وزن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید از درد و رنج‌ های ناشی از چاقی نجات پیدا کنید.

یکی از ساده‌ ترین راه کارهای مبارزه با چاقی و درمان اضافه‌ وزن انجام تمرین‌ های ورزشی و حرکات ورزشی می باشد. همان‌ طور که می‌ دانید ورزش به‌ عنوان عاملی برای حفظ سلامت و تندرستی هر یک از افراد بوده و علاوه بر این‌ که سلامت شما را حفظ می‌ کند از اضافه‌ وزن و چاقی هم جلوگیری خواهد کرد.

این در حالی‌ است که داشتن ورزشی در حدود نیم ساعت در روز هم کفایت کرده و لازم نیست، حتماً ساعت‌ های طولانی را برای ورزش اختصاص دهید و می‌ توانید با تمرین‌ های ساده‌ ای مثل پیاده‌ روی هم از فواید بی‌ شمار ورزش بهره‌ مند شده و با اضافه‌ وزن خود مبارزه کنید.

رژیم غذایی مناسب

یکی دیگر از مهم‌ ترین راه کارهای مبارزه با چاقی و کاهش اضافه‌ وزن این است که شما رژیم غذایی مناسبی را داشته باشید و طبق آن برنامه غذایی خود را تنظیم کنید. شاید در ابتدا با خود فکر کنید، نخوردن یعنی رژیم غذایی و با آن می‌ توانید به کاهش وزن مناسبی دست پیدا کنید؛

این در حالی‌ است که شما باید به پزشک تغذیه مراجعه کرده و با داشتن یک رژیم غذایی کاملاً اصولی برنامه غذایی خود را تنظیم کنید. در غیر این صورت نه‌ تنها برای درمان چاقی خود اقدام مناسب انجام نداده‌ اید، بلکه ممکن است، حتی خود را با بیماری‌ هایی مانند زخم معده و …درگیر کنید.

یکی دیگر از مهم‌ ترین راه کارهای مبارزه با چاقی و کاهش وزن استفاده از عمل‌ های لاغری می باشد. این روزها انواع عمل های لاغری که به روی کار آمده اند و به شما کمک می‌ کنند تا بتوانید به راحتی وزن اضافه خود را از دست داده و به یک وزن متعادل برسید.

در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با تجربه عمل اسليو معده بحث کرده و اطلاعات مهمی را به شما عزیزان ارائه دهیم، اگر شما هم مانند هر فرد دیگری درگیر اضافه وزن و بیماری‌ های ناشی از چاقی هستید و قصد دارید، برای کاهش وزن خود اقدامی را انجام دهید، حتماً این مقاله را تا به انتها مطالعه کرده و با ما همراه باشید.

در این قسمت با روشهای کاهش وزن آشنا شدید، پس از آشنایی با این روش ها، بهتر این است که جهت رفع مشکلات چاقی خود به دکتر سلیمی مراجعه فرمایید. بعد از معاینات صورت گرفته توسط دکتر سلیمی، با خیالی آسوده، شیوه های پیشنهای دکتر سلیمی را دنبال فرمایید.

رژیم غذایی مناسب
رژیم غذایی مناسب

آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به چه کسانی توصیه می شود؟

در قسمت قبلی در رابطه با عمل جراحی صحبت کردیم و اکنون قصد داریم به شما بگوییم هر یک از راه کارهای مبارزه با چاقی و کاهش وزن برای چه کسی مناسب است. در ابتدا کسانی که به تازگی اضافه‌ وزن داشته و درگیر چاقی هستند، باید به ورزش و رژیم غذایی مناسب رجوع کنند.

این در حالی می باشد که بعد از مدتی ممکن است، از انجام تمرینات دشوار و رژیم غذایی سخت هیچ نتیجه‌ ای دریافت نکرده باشند و نه تنها دچار کاهش وزن نشده‌ اند، بلکه چاق‌ تر هم شده باشند؛ این چنین افرادی برای انجام عمل لاغری مناسب بوده و گزینه خیلی خوبی هستند.

توصیه پزشک به بیمار

در حالت کلی کسانی که قبل از انجام ورزش و رژیم غذایی به سراغ عمل های لاغری می آیند، پزشک متخصص با انجام عمل برای آن ها مخالفت کرده و توصیه می‌ کند، در ابتدا برای کاهش وزن خود به سراغ ورزش و رژیم غذایی بروند.

به‌ عبارتی دیگر شما فقط زمانی برای انجام هر یک از عمل های لاغری مناسب هستید که از نتیجه ورزش و رژیم غذایی خود ناراضی باشید.

چرا که در زمانی که شما برای انجام عمل لاغری اقدام می‌ کنید، باید طبق تجربه ثابت کرده باشید که از حرکات ورزشی و رژیم غذایی کاملاً مناسب هیچ نتیجه‌ ای دریافت نکرده و نتوانسته اید وزن خود را کاهش دهید.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که طبق تجربه عمل اسليو معده فقط کسانی در انجام عمل جراحی لاغری موفق خواهند بود که قبلاً از ورزش و رژیم غذایی خود نتیجه مناسبی دریافت نکرده باشند. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با هر یک از عمل‌ های لاغری به شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

در این قسمت با این موضوع که برخی عمل های جراحی به چه افرادی توصیه می شوند، آشنا شدید. پس از آشنایی با این موارد، پیشنهاد می کنیم که برای حل مشکلات اضافه وزن خود به دکتر سلیمی مراجعه کنید. پس از معاینه های صورت پذیرفته توسط دکتر سلیمی، بدون هیچ گونه نگرانی، متدهای پیشنهای دکتر سلیمی را دنبال نمایید.

توصیه پزشک به بیمار
توصیه پزشک به بیمار

آیا با انواع عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در سطرهای بالاتر در رابطه با انواع عمل های لاغری بحث کردیم و به شما گفتیم که یکی از راه کارهای کاهش وزن و مبارزه با چاقی استفاده از هر یک از عمل های لاغری می باشد.

اکنون قصد داریم نام چند مورد از پرکاربردترین عمل های لاغری را بیان کرده و در رابطه با آن‌ ها توضیحات مختصری را به شما عزیزان ارائه دهیم.

اگر شما هم مانند هر کس دیگری دچار اضافه‌ وزن و چاقی هستید و تمایل به انجام عمل لاغری دارید، حتماً این مقاله را مطالعه کرده و تا به انتها با ما همراه باشید.

عمل های لاغری شامل مواردی مانند عمل لاغری اسلیو معده، عمل لاغری بای پس معده، عمل لاغری حلقه دور معده، عمل لاغری بالن معده و. . . می‌ شود.

هر یک از انواع عمل های لاغری برای فردی با ویژگی خاصی مناسب است

هر یک از انواع عمل های لاغری برای فردی با ویژگی خاصی مناسب بوده و شما نمی‌ توانید به طور دلخواه یکی از آن‌ ها را انجام دهید. به طور مثال افرادی که دارای بیماری خاصی مانند دیابت هستند، باید طبق دستور پزشک یکی از انواع عمل های لاغری را انتخاب کرده و نمی‌ توانند به طور خود سرانه برای انجام عمل خاصی اقدام کنند.

طبق تجربه عمل اسليو معده، افرادی که دارای چاقی بیش از حدی می باشند، برای این عمل بسیار مناسب بوده و نتیجه عمل رضایت بخشی خواهند داشت. انواع عمل های لاغری برای کاهش وزن مناسب بوده و اکثر آن‌ ها از طریق تغییرات گوارشی برای کاهش وزن شما تلاش می‌ کنند.

به‌ عبارتی دیگر در اکثر عمل‌ های لاغری بخشی از معده شما بریده شده و با کاهش سایز این عضو از بدنتان به کاهش وزن شما کمک خواهد شد. در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در رابطه با عمل اسلیو معده و تمامی موارد مورد نیاز برای انجام آن به شما عزیزان ارائه دهیم.

پیشنهاد می کنیم از پست تجربه عمل بای پس معده دیدن کنید.

هر یک از انواع عمل های لاغری برای فردی با ویژگی خاصی مناسب است
هر یک از انواع عمل های لاغری برای فردی با ویژگی خاصی مناسب است

آیا می دانید انجام عمل جراحی لاغری چه مزیت هایی برای شخص دارد؟

در قسمت های قبلی در رابطه با انواع عمل های جراحی لاغری اطلاعات مختصری را بیان کردیم. اکنون قصد داریم در رابطه با مزیت انجام عمل جراحی لاغری بحث کنیم تا به انتها با ما همراه باشید. انجام هر یک از انواع عمل های جراحی لاغری مزایای بی شماری داشته و به شما عزیزان کمک می کند تا به راحتی از دردسرهای اضافه وزن و چاقی، نجات پیدا کنید.

این در حالی است که در مدت زمان کمی با کاهش وزن بالایی همراه خواهید شد. همان طور که می دانید انجام هر یک از ورزش های روز دنیا به همراه رژیم غذایی دشوار، برای کاهش وزن بسیار زمان بر بوده و به راحتی می توانید وزن بسیار زیادی را در مدت کمی از دست بدهید،

همچنین لازم به ذکر است که کاهش وزن به یک باره به شما کمک می کند تا سریع تر بهبود یافته و بیماری های ناشی از چاقی شما از بین بروند.

احتمال بازگشت اضافه وزن

از دیگر مزیت های انجام عمل لاغری می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که به دلیل ایجاد تغییراتی در سایز معده، احتمال بازگشت اضافه وزن بسیار کم بوده و به عبارتی دیگر یک راه حل تضمینی برای کاهش وزن شما خواهد بود. طبق تجربه عمل اسليو معده کسانی که این جراحی را انجام داده اند، دیگر دچار چاقی مجدد نشده و به روال عادی زندگی خود برگشته اند‌.

پس در حالت کلی می توان گفت انجام هر یک از عمل دارای چند مزیت است که از جمله ی آن ها می توان به کاهش وزن در مدت کم، کاهش وزن بی دردسر و یک باره، کاهش وزن تضمینی و. . . . اشاره کرد.

در این بخش با برخی از مزایای عمل های لاغری، آشنا شدید. پس از کسب اطلاع از این موارد، توصیه می کنیم که برای حل مسئله ی اضافه وزن و چاقی مفرط خود به دکتر سلیمی مراجعه نمایید. دکتر سلیمی پس از معاینه ی شما بهترین متد را برای حل مشکل، به شما پیشنهاد می دهد.

احتمال بازگشت اضافه وزن
احتمال بازگشت اضافه وزن

آیا با چگونگی انجام عمل اسلیو معده آشنایی دارید؟

در سطرهای بالاتر به طور مفصل در رابطه با عمل های لاغری و مزیت انجام هر یک از آن‌ ها بحث کردیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دادیم، اکنون تصمیم داریم در رابطه با نحوه انجام عمل اسلیو معده بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه دهیم. اگر شما هم قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید، حتماً تا انتها با ما همراه باشید.

عمل اسلیو معده به‌ عنوان یکی از پرکاربردترین عمل‌ های جراحی لاغری در دنیا شناخته شده‌ است که نتیجه کاملاً مطلوبی داشته و تمامی افرادی که این عمل را انجام داده‌ اند، از نتیجه آن راضی بوده‌ اند.

طبق تجربه عمل اسليو معده، فرد چیزی حدود شصت درصد وزن اضافه بدن خود را از دست می‌ دهد و به روال عادی قبل از چاقی خود برمی گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات مهم رژیم غذایی جراحی اسلیو در هفته سوم صفحه رژیم غذایی هفته سوم بعد از عمل اسلیو مطالعه کنید.

انجام آزمایش های خاص

اما برای این‌ که عمل اسلیو معده را انجام دهید، باید در ابتدا بدانید نحوه انجام آن به چه شکل است. در عمل اسلیو معده شما باید ابتدا چند تا آزمایش خاص را انجام داده و زمانی که نتیجه آن آزمایش‌ ها مشخص شد، پزشک معالجتان تشخیص می‌ دهد که برای انجام عمل لاغری مناسب هستید یا خیر؛

بعد از این‌ که پزشک شما تأییدیه اولیه را داد، برای انجام عمل اسلیو معده آماده خواهید شد. به این ترتیب که ابتدا با رژیم غذایی به یک ثبات وزنی خاص خواهید رسید.

در حین انجام عمل اسلیو معده دکتر معالج مقداری از معده فرد بیمار را برش داده و به عبارتی این اندام را کوچک خواهد کرد. به‌ این‌ ترتیب حجم معده فرد چاق کاهش یافته و دیگر نمی‌ تواند غذایی بیشتر از مقدار مورد نیاز بدنش میل کند.

به‌ این‌ ترتیب حتی اگر شما هم نخواهید لاغر شوید، به دلیل کوچک شدن سایز معده با کاهش وزن همراه بوده و نمی‌ توانید غذای بیشتر از مقدار مورد نیاز خود میل کنید، چرا که دیگر حجم معده شما قادر به پذیرفتن مقدار زیادی غذا نخواهد بود. در حالت کلی عمل اسلیو معده از طریق کاهش سایز معده به لاغری شما کمک خواهد کرد.

انجام آزمایش های خاص
انجام آزمایش های خاص

آیا می دانید در عمل اسلیو معده از چه تکنیکی استفاده می شود؟

در قسمت های قبلی در رابطه با انواع عمل های لاغری و مزیت آن‌ها صحبت کردیم، همین طور دانستیم نحوه انجام عمل اسلیو معده به چه شکلی می باشد.

اکنون تصمیم داریم برای شما عزیزان روش یا تکنیک مورد استفاده در عمل اسلیو معده را شرح دهیم. اگر شما هم قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید، حتماً تا به انتها با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

عمل اسلیو معده با استفاده از تکنیک لاپاروسکوپی انجام شده و به‌ این‌ ترتیب شما با مزیت های دیگری از این روش آشنا خواهید شد.

در روش ذکر شده در سطر بالا شما می توانید دقیقاً نتایج عمل اسلیو معده را برای خود داشته باشید، با این تفاوت که دیگر نیاز به باز شدن شکم شما و ایجاد برشی عمیق روی بدنتان نخواهد بود.

یکی از راه های کم کردن وزن بدن با روش جراحی معده عمل اسلیو می باشد برای آشنایی بیشتر با این عمل پست چه کسانی عمل اسلیو انجام دادن را مشاهده کنید.

روش‌ های قدیمی

به‌ عبارتی دیگر روش‌ های قدیمی همین عمل اسلیو معده به این شکل انجام می‌ شد که شکم فرد بیمار برش عمیقی خورده تا دکتر معالج بتواند تغییرات لازم بر روی شکم معده فرد بیمار را انجام دهد.

این در حالی‌ است که در روش و تکنیک لاپاروسکوپی دیگر نیازی به برش شکم نبوده و صرفاً با کمک میله‌ هایی به ضخامت یک سانت که در بالای آن‌ ها دوربین تعبیه شده است، پزشک معالج شما داخل شکمتان را می‌ بیند و برای انجام اقدامات لازم اقدام خواهد کرد.

پس در این تکنیک لاپاروسکوپی شکم فرد بیمار برش داده نشده و به شکلی کاملاً علمی اقدامات عمل اسلیو معده بر روی فرد چاق انجام خواهد شد. طبق تجربه عمل اسليو معده با روش لاپاروسکوپی بسیار مفید بوده و بیماران را از نتیجه عمل کاملاً راضی نگه می دارد‌.

روش‌ های قدیمی
روش‌ های قدیمی

با توجه به تجربه عمل اسليو افراد مختلف، انجام عمل جراحی اسلیو معده چه مزیت هایی دارد؟

در سطرهای بالاتر در رابطه با مزیت‌ های کلیه عمل‌ های لاغری بحث کردیم و دانستیم انجام هر یک از عمل‌ های جراحی لاغری دارای مزایای بی‌ شماری می باشد. این در حالی است که شما در صورتی‌ که برای کاهش وزن خود عمل جراحی لاغری اسلیو معده را انتخاب کنید، از فواید بی‌ شمار دیگری هم بهره‌ مند خواهید شد.

برای دانستن تجربیات افرادی که عمل اسلیو  معده برای کاهش وزن انجام داده اند توصیه می کنیم پست  تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند را مشاهده کنید.

کوچک شدن سایز معده

به عبارتی دیگر زمانی که شما هر یک از عمل‌ های لاغری را انجام دهید، به علت کوچک شدن سایز معده با کاهش وزن بالایی همراه خواهید بود و همچنین در آینده هم نمی‌ توانید مقدار فراوانی غذا مصرف کنید؛ این در حالی است که اگر عمل لاغری اسلیو معده را انجام دهید، علاوه بر کوچک شدن سایز معده شما تغییرات مفید دیگری هم در گوارش شما به وجود خواهد آمد.

در حالت کلی وجود هورمون گرسنگی به افراد این امکان را می‌ دهد که در زمان گرسنگی احساس کمبود غذا کرده و به سراغ مصرف غذاهای خاصی بروند؛

این در حالی است که اگر عمل اسلیو معده را انجام دهید، هورمون گرسنگی در بدن شما از بین خواهد رفت و به‌ عبارتی دیگر شما با کاهش اشتهای بسیار بالایی همراه خواهید بود. به عبارتی دیگر همین بالا بودن اشتها برای بسیاری از افراد آزار دهنده بوده و سبب چاقی آن‌ ها خواهد شد؛ این در حالی می‌ باشد که در عمل اسلیو معده هورمون گرسنگی موجود در معده فرد چاق به طور کامل از بین خواهد رفت و بعد از عمل دیگر دچار گرسنگی نخواهد شد.

علاوه‌ بر این طبق تجربه عمل اسليو معده، کسانی که این عمل را انجام داده اند، در مدت زمان بعد از عمل خود شاهد اضافه‌ وزن نبوده و به دلیل کاهش هورمون گرسنگی به‌ راحتی می‌ توانند رژیم غذایی خود را حفظ کرده و به مقدار لازم غذا مصرف کنند.

کوچک شدن سایز معده
کوچک شدن سایز معده

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، دوران نقاهت این عمل را چگونه می دانند؟

در سطرهای بالا در رابطه با نحوه اجرای عمل اسلیو معده و تکنیک بسیار فوق‌ العاده آن بحث کردیم، اکنون قصد داریم در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل اسلیو معده بحث کنیم. طبق تجربه عمل اسليو معده کسانی که این عمل را انجام داده اند، می‌ دانند که باید در همان لحظه‌ ای که بعد از عمل به هوش می‌ آیند، موارد خاصی را رعایت کنند.

از جمله این موارد می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که شما باید تا سه هفته بعد از عمل رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و دقیقاً طبق آن چیزی که پزشکتان می‌ گوید مواد غذایی را مصرف کنید.

از طرفی توجه داشته باشید تا مدت‌ ها بعد از انجام عمل اسلیو معده حق انجام ورزش علی‌ الخصوص ورزش‌ های سنگین را نداشته و نباید به خود فشار بیاورید، همچنین باید متذکر شویم که بلند کردن وسایل سنگین آزار دهنده بوده و ممکن است، بخیه‌ های شما را باز کند؛ پس از انجام این چنین اقدامات سنگینی جداً خودداری کنید.

برای چگونگی انجام عمل اسلیو معده برای لاغری در گرگان پیشنهاد میکنیم  از صفحه  عمل اسلیو معده در گرگان دیدن کنید.

عدم مصرف هر نوع مواد مخدر و نوشیدنی الکلی

از دیگر مواردی که باید در دوران نقاهت بعد از عمل اسلیو معده انجام دهید، می توانیم به عدم مصرف هر نوع مواد مخدر و نوشیدنی الکلی اشاره کنیم. لازم به ذکر است که استفاده از موارد این‌ چنینی بسیار بسیار خطرناک بوده و ممکن است، با سلامت خود بازی کنید.

علاوه بر تمامی این موارد باید توجه داشته باشید که هر نوع پرخوری و مصرف نوشیدنی‌ های خیلی شیرین برای شما بسیار خطرناک بوده و ممکن است، باعث صدمات جبران‌ ناپذیری برای شما بشود؛ پس از خوردن مواد غذایی بیشتر از حد نیازتان جداً خودداری کرده و مصرف نوشیدنی‌ های قند دار را کنار بگذارید.

عدم مصرف هر نوع مواد مخدر و نوشیدنی الکلی
عدم مصرف هر نوع مواد مخدر و نوشیدنی الکلی

در دوره نقاهت عمل جراحی اسلیو معده میزان تغذیه چگونه مشخص می شود؟

در قسمت قبل دانستیم در دوران نقاهت عمل اسلیو معده باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنیم. از جمله این نکات داشتن رژیم غذایی خاصی است که باید با توجه به نوع سیستم بدنی شما توسط پزشک متخصص تان تنظیم شود. اکنون در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با تغذیه دوران نقاهت بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

همان‌ طور که ذکر شد رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسلیو معده چیزی حدود سه هفته به طول می‌ انجامد. هفته اول بعد از عمل اسلیو معده شما باید صرفاً مایعات را نوشیده و از خوردن هر نوع خوراکی و مواد غذایی جامد، چرب و …به طورجدی خود داری کنید.

طبق تجربه عمل اسليو معده کسانی که در هفته اول بعد از انجام عمل لاغری خود هر نوع مواد غذایی جامدی را مصرف کرده‌ اند، با مشکلات و عوارض جبران‌ ناپذیری رو به‌ رو شده‌ اند؛ پس توصیه می‌ کنیم، رژیم غذایی ذکر شده را به طور کامل رعایت کنید.

هفته دوم

هفته دوم شما می‌ توانید کم کم غذاهایی مانند آب میوه قند دار شیر کم چرب و آب گوشت را مصرف کنید و همچنان باید از خوردن هر نوع غذای جامدی به طور جدی پرهیز کنید. بعد از گذشت هفته دوم می توانید با توجه به دستور پزشک معالجتان مواد غذایی مانند سبزیجات پخته، ماهی پخته، تخم‌ مرغ پخته و. . . را میل کنید و مورد استفاده قرار دهید.

لازم به ذکر است که رعایت تمام موارد موجود در رژیم غذایی شما توسط پزشکتان تاکید شده و باید جدیت آن را درک کنید تا بتوانید نتیجه عمل را به‌ طور کامل برای خود رقم زده و از به وجود آمدن هر نوع عوارض جبران‌ ناپذیری خود داری کنید.

هفته دوم
هفته دوم

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، نکات قبل از انجام عمل را چگونه می دانند؟

در سطرهای بالا در رابطه با دوران نقاهت بحث شد، اکنون قصد داریم در رابطه با نکات قبل از انجام عمل اسلیو معده بحث کنیم، با ما همراه باشید.

از مهم‌ ترین مواردی که پیش از اقدام به عمل اسلیو معده باید رعایت کنیم، می‌ توان به این مسئله اشاره داشت که از مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکلی به طور جدی پرهیز کرده و به‌ عبارتی بدن خود را عاری از هر نوع موادی کنید.

تست اعتیاد

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که قبل از انجام هر یک از عمل های لاغری تست اعتیاد شما باید انجام شود و در صورتی که جواب آن منفی باشد، اجازه انجام عمل لاغری را خواهید داشت‌.

در غیر این صورت نمی توانید برای انجام عمل لاغری اسلیو معده فرد مناسبی باشید. از دیگر مواردی که باید قبل از انجام عمل اسلیو معده انجام دهید، می توان به رعایت رژیم غذایی خاصی اشاره کرد؛ علت مهم بودن این نوع رژیم غذایی این است که وزن شما ثابت شده و می توان یکی از عمل های لاغری را برای شما انتخاب کرد.

چرا که هر یک از انواع عمل های لاغری برای فرد خاصی مناسب بوده و بر اساس وزن و بیماری های فرد می توان یکی از انواع عمل های جراحی لاغری را برای وی در نظر گرفت.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که اگر عمل مناسب فرد انتخاب نشود، امکان به وجود آمدن عوارض جبران ناپذیر بالا بوده و به همین دلیل باید قبل از انتخاب عمل مناسب شخص بیمار آزمایش های متفاوتی بر روی وی انجام شود.

تست اعتیاد
تست اعتیاد

نکاتی که قبل از انجام عمل جراحی اسلیو معده رعایت می شود، چه تاثیری در نتیجه عمل دارد؟

در قسمت های قبلی در رابطه با نکاتی بحث کردیم که باید قبل از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید. اکنون قصد داریم در رابطه با مزایای رعایت کردن نکات قبل از انجام عمل اسلیو معده بحث کنیم، با ما همراه باشید. از مهم ترین علت عدم مصرف دخانیات می توان به این مورد اشاره کرد که در حین انجام عمل جراحی لاغری دچار آسیب های جدی نخواهید شد.

بر اساس تجربه عمل اسليو معده برای کسانی که به هیچ نوع دخانیاتی اعتیاد نداشته اند بهتر بوده و نتیجه ی موفقی داشته است.

به همین دلیل توصیه می کنیم، اکیدا از مصرف موارد مخدر و نوشیدنی های الکی پرهیز کنید. در این بخش از مقاله لازم است، بگوییم طبق گفته ی کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، در صورتی که رژیم غذایی قبل از عمل را به طور کامل رعایت کرده و به ثبات وزن برسید، بعد از انجام عمل با کاهش وزن بیشتری رو به رو خواهید شد.

این در حالی است که اگر بتوانید قبل از انجام عمل اسلیو معده آزمایش های لازم را به طور کامل انجام دهید و شناخت پزشک معالج را در رابطه با ویژگی های بدن خودتان افزایش دهید، قطعا عمل بهتری خواهید داشت.

جلسات قبل از عمل

طبق تجربه عمل اسليو معده داشتن جلسات قبل از عمل برای کسب اطلاعات از عملکرد بدن شما توسط پزشک معالجتان یکی از مواردی است که سبب اجرای بهتر عمل لاغری اسلیو معده خواهد شد‌؛ چرا که پزشک در رابطه با نوع عملکرد بدن فرد بیمار اطلاعات کاملی به دست آورده و در زمان انجام عمل می داند با چه نوع بدنی سر و کار دارد.

به این ترتیب نحوه ی اجرای عمل را به شکلی تنظیم می کند که عوارض کم تری داشته و نتیجه ی بهتری در پی داشته باشد. پس تاکید می کنیم، از انجام آزامایش های قبل از عمل اسلیو معده غافل نشوید، چرا که در تعیین نتیجه ی عمل شما بسیار موثر می باشد.

جلسات قبل از عمل
جلسات قبل از عمل

افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، نکات بعد از عمل جراحی را چگونه می دانند؟

در قسمت های پیشین به طور مفصل در رابطه با فواید رعایت کردن نکات قبل از انجام عمل اسلیو معده بحث کردیم، اکنون قصد داریم شما را در رابطه با نکاتی که باید بعد از انجام عمل لاغری انجام دهید، مطلع سازیم. یکی از مهم ترین نکاتی که باید بعد از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید، رژیم غذایی می باشد‌.

رژیم غذایی که باید بعد از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید، اندکی دشوار است، اما به شما کمک می کند تا وزن اضافه ی خود را از دست بدهید‌.

طبق گفته ی فردی که عمل اسلیو معده را انجام داده است، رژیم غذایی بعد از عمل کمک فراوانی به شما می کند تا بتوانید وزن اضافه ی خود را از دست داده و مانند قبل زندگی کنید.

رعایت نکات بعد از خارج شدن از اتاق عمل

در حالت کلی زمانی که فرد بیمار از اتاق عمل خارج می شود، باید نکات بسیاری را رعایت کند تا نتیجه ی عمل را به طور کامل دریافت کرده و عوارض آن را به حداقل برساند. به طور مثال طبق تجربه عمل اسليو معده بعد از انجام عمل فرد بیمار باید چند قدمی پیاده روی کرده و نمی تواند سریعا استراحت کند.

این در حالی است که بعد از چند قدم پیاده روی کوتاه مدت باید چیزی حدود ۳ هفته استراحت مطلق داشته باشد. از دیگر نکاتی که باید بعد از انجام عمل اسلیو معده رعایت کنید، می توانیم به موضوع عدم پرخوری اشاره کنیم.

قبل از عمل، معده ی فرد چاق بزرگ بوده و حجم بالایی از مواد غذایی را در خود جای می داد، این در حالی است که بعد از عمل اسلیو معده سایز و حجم معده ی فرد کوچک شده و نمی تواند حجم غذای بالایی را در خود نگه دارد.

به همین دلیل توصیه می کنیم، از مصرف بیش از حد مواد غذایی جدا خودداری کرده و با سلامت خود بازی نکنید. طبق صحبت کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، پرخوری بعد از عمل بسیار خطرناک بوده و ممکن است، صدمات جبران ناپذیری برای فرد بیمار به همراه داشته باشد.

رعایت نکات بعد از خارج شدن از اتاق عمل
رعایت نکات بعد از خارج شدن از اتاق عمل

نکات رعایت شده بعد از عمل اسلیو معده چه تاثیری بر روی نتیجه نهایی دارد؟

شاید با توجه به این که در رابطه با نکات مهم بعد از عمل اسلیو معده بحث کردیم، کنجکاو شده باشید که رعایت کردن این نکات چه تاثیری دارد؛

به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با آن اطلاعاتی به شما عزیزان ارائه دهیم. یکی از مهم ترین مواردی که بعد از انجام عمل اسلیو معده باید رعایت کنید، عدم مصرف دخانیات است که رعایت همین امر سبب به خطر نیفتادن زندگی شما خواهد بود.

طبق تجربه عمل اسليو معده مصرف مایعات بعد از انجام عمل تا مدت یک هفته به بدن شما کمک می کند تا با شکل جدید معده کنار بیاید‌. به عبارتی دیگر عدم مصرف مواد غذایی بعد از عمل اسلیو معده تا چیزی حدود دو هفته سبب ثبات بخیه های شما خواهد شد.

عدم مصرف پرخوری و نوشیدنی های قنددار

همچنین لازم است، بدانید طبق تجربه عمل اسليو معده دیگر نمی توانید، مانند قبل پرخوری کرده و از نوشیدنی های قنددار استفاده کنید، چرا که بسیار مضر بوده و سلامتی شما را به خطر می اندازد.

از طرفی بعد از گذشت دوران نقاهت عمل اسلیو معده بایستی تمرین و حرکات ورزشی سبک را آغاز کرده و هیچ وقت از انجام آن ها غافل نشوید، چرا که به شما کمک می کند تا بتوانید کاهش وزن خود را حفظ کرده و مجدد چاق نشوید‌.

طبق گفته ی افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، رعایت نکات بعد از عمل اسلیو معده سبب کم شدن عوارض بعد از عمل خواهد شد و همچنین می توانید وزن بیشتری را از دست بدهید.

در حالت کلی طبق تجربه عمل اسليو معده کسانی که نکات بعد از عمل را رعایت کرده اند، روند کاهش وزن بهتری داشته و سریع تر به حالت عادی بازگشته اند؛

به همین دلیل توصیه می کنیم، اگر قصد انجام عمل لاغری اسلیو معده را دارید، حتما نکات بعد از عمل را به طور کامل رعایت کرده و هر چند وقت یک بار برای معاینه نزد پزشک معالج خود بروید تا بتواند روند بعد از عمل را چک کرده و از به وجود آمدن عوارض احتمالی جلوگیری کند.

عدم مصرف پرخوری و نوشیدنی های قنددار
عدم مصرف پرخوری و نوشیدنی های قنددار

آیا کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، از نتیجه راضی هستند؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با عمل اسلیو معده و نکاتی که باید قبل و بعد از عمل رعایت کنید، بحث کردیم و شما را در این زمینه مطلع کردیم، اکنون قصد داریم شما را با صحبت‌ های چند تن از افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، آشنا کنیم.

با ما همراه باشید. طبق صحبت فردی که به‌ تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، وی این‌ چنین اظهار می‌ دارد که من از زمانی که عمل اسلیو معده را انجام داده‌ ام، در سلامت کامل هستم و بیماری های ناشی از چاقی من مانند دیابت به طور کامل بهبود یافته است.

علاوه بر این مورد تمامی افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، از نتیجه و کاهش وزن خود راضی بوده و دیگران را برای انجام این عمل تشویق می‌ کنند.

در حالت کلی کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، از کاهش وزن و کاهش اشتهای خود راضی بوده و همیشه این عمل را بهترین عمل لاغری می‌ دانند.

هورمون گرلین

همان‌ طور که می‌ دانید بهترین مزیت عمل اسلیو معده در مقایسه با دیگر عمل‌ های لاغری این است که در آن هورمون گرسنگی یا همان هورمون گرلین به طور کامل از بین رفته و فرد چاق با کاهش اشتها همراه خواهد بود.

همان‌ طور که می‌ دانید علت چاقی بسیاری از افراد بالا بودن اشتهای آن‌ ها می باشد، پس زمانی که شما عمل اسلیو معده را انجام دهید، با کاهش اشتها همراه بوده و دیگر نگران این موضوع نخواهید بود.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاروسکوپی، تکنیک جدیدی که تازگی به روی کار آمده‌ است، سبب افزایش رضایتمندی افراد شده و طبق تجربه عمل اسليو کسانی که عمل اسلیو معده را با این تکنیک انجام داده‌ اند، رضایت بیشتری نسبت به دیگران از نتیجه عمل دارند.

چرا که در روش ذکر شده در سطر بالا نیازی به بریدن شکم فرد بیمار نبوده و بخیه‌ های ناشی از آن به روی شکم فرد باقی نخواهد ماند. لازم به ذکر است که در این روش و تکنیک جدید با استفاده از میله هایی که بر روی آن ها دوربین نصب‌ شده دکترهای معالج قادر خواهند بود که تغییرات لازم را بر روی معده فرد بیمار انجام داده و دیگر نیازی به بریدن شکم فرد نخواهد بود.

هورمون گرلین
هورمون گرلین

با توجه به تجربه افرادی که اسلیو معده را انجام داده اند، درد بعد از عمل اسلیو معده چگونه است؟

در سطرهای بالاتر در رابطه با نحوه انجام عمل اسلیو معده به طور کامل صحبت کردیم و اکنون قصد داریم در رابطه با درد ناشی از برش ایجاد شده بر روی معده فرد بیمار صحبت کنیم. شاید با توجه به مطالعه متن سطر بالا کنجکاو شده باشید که آیا کوچک شدن سایز معده فرد بیمار دارای دردی وحشتناکی است؟

در این بخش از مقاله لازم به ذکر می باشد که با فردی که در یک ماه اخیر عمل اسلیو معده را انجام داده‌ است، گفتگو کردیم و در رابطه با درد ناشی از انجام عمل لاغری اسلیو معده از او سوال پرسیدیم، وی این‌ چنین اظهار داشت که من درد وحشتناکی نداشتم و اگر بعضی از مواقع درد من مقداری بیشتر از حد عادی می‌ شد، توسط آرام‌ بخش هایی که دکتر معالجم به من پیشنهاد داده بود، درد را به حد قابل توجهی کاهش می‌ دادم.

همان‌ طور که دیدید و صحبت فردی که به‌ تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، مطالعه کردید، درد ناشی از برش ایجاد شده بر روی معده فرد بیمار بسیار کم بوده و قابل تحمل است.

از طرفی لازم به ذکر می باشد که پزشک‌ های متخصص این زمینه تمامی جوانب احتیاط را را رعایت کرده و چندین قرص مسکن برای شما در نظر می‌ گیرند که در صورت افزایش درد بتوانید از آن‌ ها استفاده کرده و درد خود را تا حد قابل‌ توجهی کاهش دهید.

در نهایت لازم به ذکر است که عمل لاغری اسلیو معده یکی از بهترین و پرکاربردترین عمل لاغری جهان به شمار آمده و تمامی کسانی که آن را انجام داده اند، از نتیجه ی عمل و کاهش وزن خود راضی هستند‌. طبق تجربه عمل اسليو معده بیشترین کاهش وزن را برای افراد به همراه دارد.

آیا می دانید انتخاب پزشک چه تاثیری در نتیجه نهایی دارد؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم در رابطه با اهمیت پزشک معالج شما در انجام عمل اسلیو معده بحث کنیم و نکات مهم و کاربردی را به شما عزیزان ارائه دهیم با ما همراه باشید.

همان‌ طور که می‌ دانید عمل اسلیو معده به‌ عنوان یکی از عمل‌ های دشوار لاغری به حساب آمده و هر کسی نمی‌ تواند بدون مهارت و تجربه کافی آن را به درستی انجام دهد. طبق تجربه عمل اسليو معده دکتر متخصص تأثیر فراوانی در تعیین نتیجه عمل شما داشته و نمی‌ توان از اهمیت آن غافل شد.

آیا می دانید انتخاب پزشک چه تاثیری در نتیجه نهایی دارد؟
آیا می دانید انتخاب پزشک چه تاثیری در نتیجه نهایی دارد؟

به عبارتی دیگر شاید برای انجام عمل به سراغ کسانی بروید که تخصص لازم را نداشته و حتی تجربه کافی هم ندارند، این در حالی‌ است که آن‌ ها نمی‌ توانند عملی با کیفیت بالا برای شما انجام دهند و ممکن است، در نهایت با عوارض جبران‌ ناپذیری رو به رو شوید.

به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، برای داشتن عملی مناسب و برای این‌ که بتوانید از تمامی مزیت های عمل اسلیو معده بهره‌ مند شوید، حتماً به پزشک متخصص این مورد مراجعه کرده و تجربه و مهارت کافی او را بررسی کنید.

به طور مثال به پزشک متخصص خاصی مراجعه کرده و در رابطه با تجربه‌ های سابق او پرس‌ و جو کرده و از داشتن مهارت کافی او اطمینان حاصل کنید؛

درست انجام شدن عمل اسلیو

رعایت این موارد به شما کمک می‌ کند تا بتوانید عمل اسلیو معده را به درستی انجام داده و از تمامی مزیت‌ ها و فواید آن بهره‌ مند شوید، به همین دلیل به شما توصیه می‌ کنیم، اکیداً از مراجع به دکترهایی که تخصص لازم را نداشته و حتی نمی‌ دانند اصول اولیه این عمل چیست، پرهیز کرده و جداً از انجام این‌ چنین اقداماتی خودداری کنید.

شاید در ابتدا برای هزینه‌ های آن دچار مشکل شده و هزینه‌ های انجام عمل جراحی لاغری اسلیو معده دچار مشکل شده و به‌ همین دلیل به سراغ کسانی بروید که تجربه و مهارت کافی را نداشته و حتی متخصص این زمینه هم نیستند؛

این در حالی‌ است که طی صحبت با فردی که قرار است، عمل اسلیو معده را انجام دهد، به این نتیجه رسیدیم که اگر پزشک معالج شما مهارت کافی را نداشته باشد، به‌ هیچ‌ وجه نمی‌ تواند این عمل را به‌ طور کامل بر روی شما انجام داده و حتی ممکن است، در حین انجام عمل با مشکلات وحشتناکی مواجه شود.

طبق تجربه عمل اسليو معده نیازمند مهارت خاصی است و صرفاً کسانی می‌ توانند این عمل را به‌ درستی انجام دهند که مهارت و تخصص کافی را داشته باشند.

درست انجام شدن عمل اسلیو
درست انجام شدن عمل اسلیو

هزینه های عمل اسلیو معده چگونه تعیین می شود؟

در قسمت های قبلی در رابطه با هزینه عمل اسلیو معده بحث نشد و اکنون قصد داریم اطلاعات شما در این زمینه افزایش دهیم. با ما همراه باشید تا اگر قصد انجام این عمل را دارید، در رابطه با هزینه‌ های آن مطلع شوید. هزینه‌ های انجام هر یک از عمل‌ های لاغری علی‌ الخصوص عمل اسلیو معده بستگی به چند مورد خاص دارد که در ادامه این موارد را برای شما بیان می‌کنیم.

یکی از مهم‌ ترین و اساسی‌ ترین موردی که هزینه‌ های انجام عمل اسلیو معده بر طبق آن مشخص می‌ شود، مقدار چاقی و اضافه وزن فرد بیمار می باشد.

به‌ عبارت‌ دیگر هر چقدر شما چاق‌ تر باشید، هزینه عمل هم بیشتر بوده و به عبارتی مراحل انجام عمل هم سخت‌ تر خواهد بود. به همین دلیل مقدار وزن اضافه شما یکی از پارامترهای بسیار مهم در تعیین هزینه‌ های عمل اسلیو معده می باشد.

وجود بیماری‌ های ناشی از چاقی

مورد دیگری که در تعیین هزینه‌ های عمل اسلیو معده بسیار تاثیر گذار است، وجود بیماری‌ های ناشی از چاقی در فرد بیمار می باشد. به طور مثال اگر فردی در سلامت کامل باشد، قطعاً هزینه‌ های عمل لاغری او کم تر از فردی خواهد شد که دچار بیماری‌ هایی مانند دیابت و آپنه ی خواب و. . . می باشد.

از دیگر مواردی که در تعیین هزینه‌ های عمل اسلیو معده مؤثر است، می‌ توان به داشتن بیمه شما یا فرد بیمار اشاره کرد.

همان‌ طور که می‌ دانید شرکت‌ های بیمه‌ ای درصد مشخصی از هزینه‌ های عمل اسلیو معده را تقبل کرده و به شما در این مورد کمک خواهد شد. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که تمامی شرکت‌ ها درصد مشخصی از هزینه‌ های عمل شما را پرداخت نمی‌ کنند و هر یک از آن‌ ها قاعده و قانون متفاوتی دارند.

پس توصیه می‌ کنیم، شرکت بیمه‌ ای را انتخاب کنید که درصد بیشتری برای انجام عمل لاغری اسلیو معده به شما کمک کند. طبق تجربه عمل اسليو معده یکی از عمل‌ هایی است که شرکت‌ های بیمه‌ ای درصد بالایی از هزینه‌ های آن را تقبل کرده و در انجام عمل به فرد بیمار کمک فراوانی می شود.

وجود بیماری‌ های ناشی از چاقی
وجود بیماری‌ های ناشی از چاقی

با توجه به تجربه افرادی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، آیا هزینه این عمل ارزش دارد؟

در این بخشی از مقاله قصد داریم برای شما عزیزان به این سوال پاسخ دهیم که آیا تمامی هزینه‌ های انجام عمل لاغری اسلیو معده ارزش کاهش وزن و بازگشت سلامتی شما را دارد؟

اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید، با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم. همان‌ طور که می‌ دانید انجام هر یک از انواع عمل های لاغری دارای هزینه های مختص به خود می باشد که عمل اسلیو معده مستثنی از آن‌ ها نبوده و همان هزینه‌ ها را در بر خواهد داشت.

داشتن ورزش به طور ثابت

علاوه بر این هزینه‌ های قبل از عمل شامل انجام آزمایش‌ های متفاوت و رژیم غذایی خاص و هزینه‌ های بعد از عمل هم شامل رژیم غذایی متفاوت و داشتن ورزش به طور ثابت می‌ باشد.

این در حالی‌ است که تمامی هزینه‌ های ذکر شده باعث کاهش وزن، کاهش اشتهای فرد و افزایش سلامت وی می‌ شود. اکنون اگر قصد انجام عمل لاغری اسلیو معده را دارید، از خود سوال کنید که آیا به دست آوردن سلامت خود و کاهش وزن یا رسیدن به وزن ایده‌ آل ارزش هزینه‌ های ذکر شده در سطر بالا را دارد، یا خیر.

طبق صحبت با فردی که به‌ تازگی عمل اسلیو معده را انجام داده است، در رابطه با هزینه‌ های عمل اسلیو معده، وی چنین اظهار داشت که سلامتی بعد از انجام عمل اسلیو معده و بهبود تمامی بیماری‌ های ناشی از چاقی من ارزش تمامی پول و حتی مبلغ دو برابر آن را هم داشت. همان طور که می دانید سلامت مهم ترین نعمت دنیا بوده و هیچ چیز ارزشی بالاتر از آن نخواهد داشت.

به همین دلیل توصیه می کنیم، برای به دست آوردن دوباره سلامت خود، حتما برای انجام عمل لاغری اسلیو معده اقدام کرده و آن را به زمان دیگری موکول نکنید‌.

داشتن ورزش به طور ثابت
داشتن ورزش به طور ثابت

آیا می دانید کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، چه نظری در رابطه با جلسه های مشاوره ای قبل و بعد از عمل دارند؟

همان‌ طور که می‌ دانید جلسات مشاوره قبل و بعد از انجام عمل جراحی لاغری اسلیو معده یکی از مهم‌ ترین و تأثیر گذارترین جلساتی است که بر روی نتیجه عمل تاثیر مستقیم دارد. در این قسمت قصد داریم اطلاعات بیشتری را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

در جلسات مشاوره قبل از عمل اسلیو معده نکاتی به شما گفته می شود تا بتوانید مواردی که باید قبل از عمل رعایت کنید، را شناخته و در رابطه با آن‌ ها کاملاً مطلع شوید.

آیا می دانید کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، چه نظری در رابطه با جلسه های مشاوره ای قبل و بعد از عمل دارند؟
آیا می دانید کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند، چه نظری در رابطه با جلسه های مشاوره ای قبل و بعد از عمل دارند؟

به‌ عبارتی دیگر در جلسات قبل از عمل تمامی نکاتی که باید قبل از عمل انجام دهید، به شما گفته خواهد شد و علاوه بر این لازم است، بدانید در این جلسات مشاوره‌ ای در رابطه با نحوه انجام عمل هم به شما اطلاعاتی داده می‌ شود تا استرس شما را کاهش داده و در رابطه با عملیات انجام‌ شده توسط پزشک معالجتان اطلاعاتی داشته باشید.

در جلسات مشاوره ای بعد از عمل هم به شما گفته می‌ شود که رژیم غذایی خاصی را به چه شکل دنبال کرده و دیگر اقدامات لازم را چگونه انجام دهید.

به‌ عبارتی دیگر تمامی نکاتی که ما در این مقاله برای شما بیان کردیم، به طور کامل‌ تر و مفصل‌ تر به شما در همین جلسات مشاوره قبل و بعد از عمل گفته خواهد شد.

طبق تجربه عمل اسليو معده وجود جلسات مشاوره قبل و بعد از عمل در افزایش بهبودی بعد از عمل بسیار مؤثر بوده و باعث کاهش استرس افراد خواهد شد.

چندی پیش با یکی از کسانی که جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل اسلیو معده را شرکت کرده بود، صحبت کردیم، وی چنین اظهار داشت که وجود همین جلسات مشاوره‌ ای سبب کاهش استرس وی شده و در تعیین آرامش حین عمل بسیار مؤثر بوده است.

آیا می دانید انتخاب مرکز انجام عمل اسلیو معده چه تاثیری بر روی نتیجه آن دارد؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با تاثیرات مراکز انجام عمل اسلیو معده بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهیم. همان طور که می دانید عمل جراحی لاغری اسلیو معده بسیار حیاتی بوده و باید در مرکز کاملا بهداشتی انجام شود؛ این در حالی است که وجود هر نوع آلودگی سبب به وجود آمدن عوارض جبران ناپذیری خواهد شد.

به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می کنیم، در زمان انتخاب مرکز مورد نظرتان برای انجام عمل اسلیو معده به نظافت و پاکیزگی آن مرکز دقت کرده و به سراغ هر مرکز نامعتبری نروید.

به طور مثال زمانی که به مرکز خاصی برای انجام عمل اسلیو معده وارد می شوید، به محیط و صندلی ها و. . . . نگا کرده و میزان تمیزی یا آلوده بودن مرکز را بسنجید. شاید باورش برای شما سخت باشد، اما وجود کوچک ترین آلودگی در زمان انجام عمل لاغری اسلیو معده بسیار مشکل ساز خواهد بود.

توصیه

به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می کنیم، برای انجام عمل اسلیو معده یا هر یک از انواع عمل های لاغری به سراغ مرکزهای متوسط و رو به پایین نرفته و برای کاهش هزینه های پرداختی با سلامت خود بازی نکنید.

علاوه بر این توصیه می کنیم، با مراجعه به مرکز خاصی برای انجام عمل لاغری اسلیو معده قبل از هر کاری در رابطه با تجربیات قبلی انجام این عمل در همان مرکز خاص پرس و جو کرده و در رابطه با مثبت بودن نتایج عمل اطمینان حاصل کنید.

توصیه
توصیه

در کل همه ی مطالب بالا را به این شکل می‌ توان ذکر نمود که زندگی ماشینی، افزایش استفاده از غذاهای نیمه آماده و همچنین عدم تحرک کافی سبب افزایش چاقی و اضافه‌ وزن در افراد بسیار زیادی شده است. از طرفی لازم است، بدانید که رفت‌ و آمد با ماشین و نداشتن ورزش هایی هر چند کوتاه از به وجود آمدن چاقی و اضافه‌ وزن شدید جلوگیری خواهد کرد.

راه کارهای مبارزه با چاقی و اضافه‌ وزن

از جمله راه کارهای مبارزه با چاقی و اضافه‌ وزن می‌ توان به این نکته اشاره کرد که داشتن ورزش و رژیم غذایی در کنار هم بسیار مناسب بوده و جوابی منطقی در پی خواهد داشت. این در حالی‌ است که داشتن ورزش و رژیم غذایی بسیار زمان‌ بر بوده و در مدت طولانی به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید؛

به همین دلیل برای کاهش وزن در مدت کوتاه‌ تری می توانید از انجام هر یک از عمل های لاغری استفاده کرده و به وزن ایده‌ آل خود در مدت زمان بسیار کمی برسید.

از جمله از انواع عمل های لاغری می توانیم به عمل لاغری بای پس معده و عمل لاغری اسلیو معده اشاره کنیم. هر دو عمل های ذکر شده در سطر بالا با کاهش حجم معده به فرد بیمار کمک می‌ کنند تا بتوانید وزن اضافی خود را کاهش دهد.

از طرفی لازم به ذکر است که بعضی از عمل‌ های جراحی لاغری عمل کردی جدای از برش معده فرد بیمار داشته و از طریق دیگری به لاغری شما کمک خواهند کرد.

راه کارهای مبارزه با چاقی و اضافه‌ وزن
راه کارهای مبارزه با چاقی و اضافه‌ وزن

این در حالی‌ است که عمل لاغری اسلیو معده یکی از محبوب‌ ترین و پرکاربردترین عمل‌ های لاغری می‌ باشد که نتیجه بسیار خوبی را هم در بردارد.

عمل اسليو معده بیشترین مقدار کاهش وزن را به‌ همراه دارد

طبق تجربه عمل اسليو معده بیشترین مقدار کاهش وزن را به‌ همراه داشته و به شما عزیزان این تضمین را می‌ دهد که بعد از انجام عمل هم با کاهش اشتها همراه بوده باشید و از پرخوری‌ های سابق دیگر خبری نخواهد بود.

دقت داشته باشید که برای انجام عمل لاغری اسلیو معده باید به نکات مهمی قبل از عمل و بعد از عمل توجه کرده و تک‌ تک آن‌ ها را انجام دهید تا بتوانید از تمامی مزیت های این عمل بهره‌ مند شوید.

طبق تجربه عمل اسليو معده یکی از محبوب‌ ترین عمل های لاغری است که سبب کاهش وزن بسیار بالایی شده و علاوه بر آن به دلیل این‌ که هورمون گرسنگی را کاهش می‌ دهد، یک روش لاغری تضمینی به حساب می‌ آید.

به همین دلیل اگر شما هم نگران چاقی و اضافه‌ وزن خود هستید، توصیه می‌ کنیم، برای انجام عمل لاغری اسلیو معده اقدام کرده و در اولین فرصت به اولین مرکز بهداشتی مورد نظر خود مراجعه کنید.

عمل اسليو معده بیشترین مقدار کاهش وزن را به‌ همراه دارد
عمل اسليو معده بیشترین مقدار کاهش وزن را به‌ همراه دارد

در ادامه این مقاله به نظافت مرکز مورد نظر برای انجام عمل اسلیو معده اشاره کردیم و دانستید که وجود هر نوع آلودگی در مرکز انجام عمل بسیار خطرناک بوده و نباید از آن غافل شد.

از طرفی لازم به ذکر است که وجود جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل اسلیو معده بسیار مهم بوده و در تعیین نتیجه ی عمل شما تاثیر گذار است.

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که اگر قرار است، برای انجام عمل اسلیو معده اقدام کنید، حتما در تمامی جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل اسلیو معده حضور پیدا کرده و در رابطه با نحوه ی انجام عمل اطلاعات خود را افزایش دهید.

در ادامه لازم به ذکر است که افزایش اطلاعات شما در رابطه با عمل اسلیو معده سبب کاهش استرس شده و به بهتر شدن نتیجه ی عمل کمک خواهد کرد. از طرفی لازم به ذکر است که برای انجام عمل اسلیو معده به پزشک متخصص مراجعه کرده و از اهمیت آن غافل نشوید.

از این که این مقاله را مطالعه کردید، ممنونم و امیدوارم برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید