بی ام آی 40

در این مقاله می خواهیم در خصوص بی ام آی 40 با شما صحبت کنیم. همراه ما باشید.

لازم به ذکر است که بی ام آی 40 عدد بالایی است و لازم است در اسرع وقت با پزشک متخصص تماس بگیرید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

افراد دارای بی ام آی 40 مخاطب ما در این مقاله می باشند. در بخش‌های گوناگون مقاله در رابطه با بی ام آی و چگونگی محاسبه آن صحبت خواهیم کرد. همچنین شما را با دکتر سلیمی، بهترین متخصص جراحی چاقی آشنا می کنیم.

بی ام آی 40
بی ام آی 40

بی ام ای یکی از روش های تشخیصی است که با استفاده از آن می توانیم محدوده وزن خود را مشخص کنیم که آیا وزنمان ایده آل می‌باشد و یا از چاقی و اضافه وزن رنج می‌بریم. با ما باشید.

برای محاسبه دقیق شاخص توده بدن که آیا وزن سالمی داریم یا نه ، پیشنهاد می کنیم صفحه فرمول bmi برای خانم ها را ببینید.

بی ام آی 40

بی ام آی 40 برای افرادی به اضافه وزن بالا و چاقی مفرط است.

که معمولا افرادی که دارای اضافه وزن بالا هستند ابتلا به بیماری های زیادی از جمله دیابت، کلسترول و فشار خون بالا، بیماری های قلبی و عروقی هستند.

برای درمان بی ام آی 40 در ابتدا بدنبال کاهش وزن با رعایت برنامه غذایی و ورزش باشید.

در صورت نداشتن کاهش وزن، باید با روش های جراحی چاقی مانند اسلیو معده و بای پس معده لاغر شوید.

فهرست:

تناسب اندام

بهترین شاخص سنجش تناسب اندام

بی ام ای چیست؟

اضافه وزن در بی ام ای

بی ام آی 40

چگونه به بی ام ای مناسب برسیم؟

بهترین متخصص برای تناسب اندام

 

تناسب اندام

زیبایی یکی از جنبه های زندگی بشر می‌باشد. زیبایی در بخش های مختلفی از زندگی هر فردی مطرح است. زیبایی محل زندگی، زیبایی محل کار، زیبایی ظاهری و تناسب اندام از مهمترین بخش های زندگی یک فرد است که زیبایی در آن ها نقش پررنگی را ایفا می‌کند. بنابراین افراد همیشه به دنبال راهی برای رسیدن به زیبایی می‌باشند.

تناسب اندام یکی از بخش های مهم زیبایی در یک فرد محسوب می‌شود. داشتن تناسب اندام به فرد اعتماد به نفس بالایی را می‌دهد. در واقع فردی که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهد، یعنی برای خود اهمیت و ارزش قائل است. داشتن تناسب اندام علاوه بر زیبایی، بر سلامت جسمی نیز تاثیر زیادی دارد.

برای تشخیص وزن ایده ال خود توصیه می کنیم پستمحاسبه شاخص توده بدنی را مشاهده کنید

سلامت جسمانی یکی از موضوع های مهم زندگی می باشد

سلامت جسمانی یکی از موضوع های مهم زندگی می باشد. زیبایی در کنار سلامتی بهترین ترکیب را می‌تواند حاصل کند. فردی که برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی تلاش می‌کند، مسلما شخصی‌ است که به خودش اهمیت می‌دهد.

فردی که برای رسیدن به تناسب اندام ورزش می‌کند، مسلما در زندگی روزمره خود موفق تر از فردی است که بدون هیچ فعالیتی روزهای خود را سپری می‌کند.

داشتن یک برنامه روزانه برای رسیدگی به سلامت و زیبایی جسمی می‌تواند شما را به سمت یک زندگی موفق تر هدایت کند. مسلما افرادی که به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند، در محافل اجتماعی نیز از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار خواهند بود.

چرا که با ورزش کردن مقدار زیادی هورمون شادی در بدن ساخته و ترشح می‌شود و به همین علت افرادی که ورزش می‌کنند، علاوه بر سلامتی از اعتماد به نفس بالایی هم بهره خواهند برد.

علاوه بر ورزش کردن، امروزه راه های دیگری هم برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی وجود دارد

علاوه بر ورزش کردن، امروزه راه های دیگری هم برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی وجود دارد. هر روشی  برای رسیدن به تناسب اندام متناسب یک فرد خاص می‌باشد.

نمی توان گفت همه افرادی که وزن بالایی دارند، با ورزش به تنهایی می‌توانند به تناسب اندام برسند. گاهی هم برخی افراد تنها با ورزش روزانه و معین می‌توانند به تناسب اندام دلخواه برسند.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تناسب اندام به هر روشی نمی‌تواند زیبایی شما را تضمین کند. گاهی افراد برای رسیدن به تناسب اندام دست به هر کاری می‌زنند. این اشتباه بسیاری از افراد می‌باشد.

چاقی و یا اضافه وزن هم مانند دیگر بیماری ها نیازمند مراجعه به پزشک متخصص می باشد. شما نمی‌توانید بدون مشورت با پزشک از قرص ها و داروهایی که گمان می‌کنید می‌تواند وزنتان را کاهش دهد، استفاده‌ کنید.

بنابراین برای رسیدن به تناسب اندام هم مشورت با یک پزشک متخصص الزامی است. یکی از معتبرترین متخصصین در این زمینه، دکتر سلیمی می باشد.

مسائلی که با سلامت شما رابطه مستقیم دارند را باید جدی بگیرید

این گونه مسائلی که با سلامت شما رابطه مستقیم دارند را باید جدی بگیرید. رسیدن به تناسب اندام و داشتن اندامی مناسب و زیبا، نتیجه بسیار دلپذیری دارد اما اگر برای رسیدن به این نتیجه، سلامت شما به خطر بیافتد، عواقب خوبی در پی نخواهد داشت.

دکتر سلیمی یکی از پزشکان متخصص در زمینه بیماری های مختلف می‌باشد. دکتر سلیمی برای افرادی که مبتلا به اضافه وزن هستند نیز برنامه های درمانی خاصی دارد.

شما هم اگر به فکر کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام خود هستید، حتما با مراجعه و مشورت با دکتر سلیمی از تخصص و تجربه ایشان در زمینه پزشکی بهره ببرید.

مسائلی که با سلامت شما رابطه مستقیم دارند را باید جدی بگیرید
مسائلی که با سلامت شما رابطه مستقیم دارند را باید جدی بگیرید

دکتر سلیمی با اهمیتی که به بیماران خود می‌دهد، توانسته است به یکی از محبوب‌ترین پزشکان کشورمان تبدیل شود.

بهترین شاخص سنجش تناسب اندام

بهترین شاخص برای سنجش این که آیا ما  تناسب اندام داریم یا خیر چه می‌باشد؟ در این بخش از مقاله شما را با شاخص های تناسب اندام آشنا خواهیم کرد. اگر به تناسب اندام خود اهمیت مي دهيد، با ما همراه باشید.

بهترین شاخص سنجش تناسب اندام
بهترین شاخص سنجش تناسب اندام

ویزیت دوره ای توسط پزشک متخصص

یکی از شاخص هایی که می توانیم به وسیله آن از تناسب اندام یا اضافه وزن آگاهی پیدا کنیم، ویزیت شدن به صورت دوره‌ای توسط پزشک متخصص می‌باشد.

افرادی که به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می‌دهند، باید در فواصل زمانی چند ماهه به یک پزشک متخصص برای چکاپ شدن مراجعه کنند. به طور کلی چکاپ و ویزیت شدن توسط یک پزشک متخصص این امکان را می‌دهد که با تشخیص به موقع برخی بیماری ها برای درمان آن ها زودتر اقدام شود. گاهی نیز کمبود برخی از مواد مورد نیاز در بدن باعث بروز برخی اختلالات مانند ریزش مو، کمبود وزن یا بالعکس افزایش بیش از حد وزن خواهند شد.

مزیت ویزیت دوره ای و یا چکاپ

ویزیت دوره ای و یا چکاپ این مزیت را دارد که فرد از وضعیت سلامتی خود اطلاع دقیقی پیدا می‌کند. بنابراین اگر فرد دچار مشکلی در سلامتی خود باشد، پزشک مورد نظر بهتر به درمان و رفع آن اقدام خواهد کرد. ویزیت دوره ای توسط پزشک متخصص شامل اندازه گیری وزن، قد، فشار خون و یک سری آزمایشات مربوط به قند و چربی می‌باشد.

به طور معمول برای ویزیت شدن و چکاپ کلی بدن، هر سال باید اقدام کنید. اگر این کار را انجام دهید، دیگر خیالتان راحت است که از سلامت بدنی خود آگاهی کامل دارید.

دکتر سلیمی یکی از پزشکان متخصص در زمینه چکاپ و انجام ویزیت دوره ای می‌باشد. شما می‌توانید برای ویزیت های دوره ای خود به دکتر سلیمی مراجعه کنید. دکتر سلیمی با مشاوره و راهنمایی شما برای حل مشکل یا بیماریتان، شما را همراهی خواهد کرد.

اندازه گیری دور کمر

اندازه دور کمر یکی دیگر از شاخص های تناسب اندام و اضافه وزن می‌باشد. هر فردی با توجه به قد و سن و سالی که دارد، اندازه دور کمر وی باید در یک محدوده خاصی باشد. اگر اندازه دور کمر بیش از حد طبیعی باشد، مسلما فرد دارای اضافه وزن و یا چاقی است. اما اگر از میزان نرمال کمتر باشد، فرد دچار کمبود وزن می‌باشد.

به طور کلی اندازه گیری دور کمر برای تعیین سلامت جسمی و تناسب اندام، معیار تقریبا مناسبی می‌باشد. تغییر این معیار در مدت زمان های مختلف می‌تواند برای تشخیص بیماری های گوناگون کمک کننده باشد. وجود چربی های اضافی و اشباع در نواحی مختلف بدن می‌تواند یک علامت هشدار برای ابتلا به بیماری های مختلف باشد.

اما همان طور که می دانید، چربی های احشایی در ناحیه شکم یکی از خطرات جدی برای سلامت فرد می‌باشد. همچنین تجمع چربی در ناحیه شکمی می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌هایی نظیر دیابت را در شخص افزایش دهد.  به طور کلی و میانگین دور کمر بالای 88 در بانوان و بیشتر از 105 در آقایان می‌تواند یکی از نشانه های ابتلا به چاقی یا اضافه وزن باشد.

اندازه گیری درصد چربی های بدن

یکی دیگر از روش هایی که به وسیله آن می‌توان شاخص های تناسب اندام را بررسی کرد، اندازه گیری درصد چربی های بدن می‌باشد. اندازه گیری چربی های بدن معمولا یک روش تقریبا مناسب برای پی بردن به اضافه وزن یا چاقی می‌باشد. متخصصان از این روش برای تعیین چاق یا لاغری افراد استفاده می‌کنند.

معمولا این روش توسط دستگاه کولیس انجام می‌شود. کولیس وسیله ای است که با استفاده از آن فاصله دو سوی یک محل را اندازه گیری می‌کنند.

اندازه گیری درصد چربی های بدن
اندازه گیری درصد چربی های بدن

بنابراین میزان چربی های بدن هم یکی از شاخص های تناسب اندام می‌باشد. این نشان می‌دهد که چقدر کنترل میزان چربی می‌تواند برای سلامت و زیبایی اندام شما تاثیر گذار باشد. بنابراین با کنترل و مدیریت میزان چربی مصرفی به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت بدهید.

شاخص بی ام ای(BMI)

یکی از مهمترین و پرکاربردترین شاخص های سنجش تناسب اندام، بی ام ای می‌باشد. بی ام ای با استفاده از وزن، قد و یک فرمول ریاضی، معیاری از محدوده وزن فرد را ارائه می‌دهد. بی ام ای در نهایت بیان می‌کند که آیا شخصی با قد و وزن مشخص  از نظر تناسب اندام در چه محدوده ای قرار می‌گیرد.

شاخص بی ام ای(BMI)
شاخص بی ام ای(BMI)

در ادامه مقاله در رابطه با بی ام ای بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اگر می‌خواهید با این شاخص سنجش تناسب اندام آشنا شوید و خودتان با یک جمع و تفریق از درجه تناسب اندام خود آگاه شوید، با ما همراه باشید.

بی ام ای چیست؟

بی ام ای (BMI) مخفف عبارت body mass index می‌باشد. بی ام ای(BMI) به معنای شاخص توده بدنی می‌باشد. یعنی شما با محاسبه بی ام ای از محدوده شاخص توده بدنی خود آگاهی پیدا می‌کنید.

می‌توان گفت که ساده ترین راه برای سنجش تناسب اندام، محاسبه بی ام ای می‌باشد. محاسبه بی ام ای با استفاده از یک فرمول که وزن و قد در آن مطرح هستند، صورت می‌گیرد. در واقع بی ام ای نسبت وزن به قد است که از تقسیم وزن بر حسب کیلوگرم بر مجذور قد بر حسب متر محاسبه می شود.

بی ام ای به عنوان شاخص چاقی و کم وزنی استفاده می شود.

یعنی شما با محاسبه این فرمول می توانید به راحتی تشخیص دهید که آیا وزن و قد شما در حالت نرمال قرار دارد و یا وزن شما نسبت به قدتان بسیار بیشتر است. این گونه متوجه خواهید شد که چاق، لاغر، دارای اضافه وزن یا دارای کمبود وزن هستید.

بی ام ای یکی از پرکاربردترین شاخص ها برای محاسبه وزن و قد طبیعی می‌باشد

بی ام ای یکی از پرکاربردترین شاخص ها برای محاسبه وزن و قد طبیعی می‌باشد. شما اگر با محاسبه این شاخص به این نتیجه رسیدید که از اضافه وزن یا کمبود وزن رنج می‌برید، باید برای رفع این مشکل به پزشک مراجعه کنید.

پزشک متخصص همچون دکتر سلیمی می‌تواند با بررسی بهتر و انجام آزمایشات مربوط به سلامتی، شما را در این رابطه بهتر همراهی کند. دکتر سلیمی یکی از پزشکان متخصص در زمینه تشخیص بیماری و همچنین تناسب اندام و چاقی می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به ایشان برای رفع مشکل اضافه وزن یا چاقی خود اقدام کنید.

بنابراین این بی ام ای می‌تواند یک مقیاس نسبی از شاخص توده بدنی شما ارائه دهد که برای تشخیص سلامتی و وزن ایده آل یک روش مناسب به شمار می‌رود.

بی ام ای یکی از پرکاربردترین شاخص ها برای محاسبه وزن و قد طبیعی می‌باشد
بی ام ای یکی از پرکاربردترین شاخص ها برای محاسبه وزن و قد طبیعی می‌باشد

در ادامه، مقیاس های بی ام ای را به شما معرفی خواهیم کرد. این مقیاس ها به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر تشخیص دهید که  وزن ایده آل دارید یا خیر. ادامه مطلب را از دست ندهید.

به طور کلی بعد از محاسبه بی ام ای، شما یک عدد را به دست می آورید.

اگر عددی که از این محاسبه حاصل می‌شود، کمتر از 18 باشد

در این صورت فرد دچار کمبود وزن می‌باشد. باید برای جبران اين کمبود وزن به یک پزشک متخصص در زمینه تغذیه مراجعه کند تا با یک برنامه درست غذایی بتواند این کمبود وزن خود را جبران کند.

اگر عدد مورد نظر در بازه بین 18.5 تا 24.9 باشد

باید خوشحال باشید  چرا که شما دارای وزن ایده آل هستید و تناسب اندام دارید.

اگر عدد به دست آمده بین بازه 25 تا 29.9 باشد

شما دارای اضافه وزن هستید و باید در رژیم غذایی و سبک زندگیتان تجدید نظر کنید. چرا که اگر به همین منوال ادامه دهید، ممکن است با ابتلا به چاقی در معرض بسیاری از بیماری ها قرار بگیرید. بنابراین باید بیشتر مراقب باشید.

اگر عدد به دست آمده بین 30 تا 34.9 باشد

فرد مورد نظر چاق محسوب می‌شود. بنابراین باید برای حل این مشکل خود، روش هایی را امتحان کند. ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهد و در صورت لزوم به پزشک متخصص برای حل مشکل خود مراجعه کند.

افرادی که عدد حاصل شده از محاسبه بی ام ای آن ها 40 می‌باشد

دارای اضافه وزن افراطی می‌باشند. این افراد در معرض انواع بیماری های زمینه ای قرار دارند. بی ام آی 40 یک علامت هشدار برای سلامتی شما محسوب می‌شود. بی ام آی 40 می‌تواند جنبه های زیادی از زندگیتان را تحت الشعاع قرار دهد. افرادی که بی ام آی 40 دارند باید بیشتر از افراد چاق یا دارای اضافه وزن به فکر سلامتی و کاهش وزن خود باشند.

همان طور که گفتیم، افرادی که بی ام آی 40 دارند و یا حتی آن هایی که دارای اضافه وزن و یا چاقی می‌باشند، برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام باید از روش صحیح آن اقدام کنند.

مراجعه به پزشک متخصص می‌تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند

مراجعه به پزشک متخصص می‌تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند. چرا که هر فرد با توجه به ویژگی های بدنی و سن و سالی که دارد، باید طبق یک برنامه مخصوص به خود برای کاهش وزن خود اقدام کند.

گاهی افراد دارای بی ام آی 40 با راهکارهایی نظیر ورزش، تغذیه مناسب و انواع رژیم های غذایی به تنهایی نمی‌توانند وزن خود را به حد ایده آل برسانند. در این موارد پزشک متخصص می‌تواند با راهکارهای دیگری به حل این مشکل بپردازد.

دکتر سلیمی یکی از پزشکان متخصص در زمینه تشخیص اضافه وزن، چاقی و چاقی مفرط می‌باشد. دکتر سلیمی می‌تواند با ارائه مشاوره هایی در زمینه چاقی و اضافه وزن بالا، شما را در مسیر کاهش وزنتان راهنمایی کند.

آیا می دانید استفاده از ورزش بعد از عمل بای پس معده کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد برای همراهی با ما در این خصوص صفحه ورزش بعد از عمل بای پس معده را ببینید.

در ادامه مطلب و در بخش بی ام ای 40، بیشتر به بررسی این نوع بی ام ای پرداخته و در مورد خطرات آن بحث خواهیم کرد.

با ما همراه بمانید.

مراجعه به پزشک متخصص می‌تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند
مراجعه به پزشک متخصص می‌تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند

اضافه وزن در بی ام ای

همان طور که گفتیم، اگر عددی که از محاسبه BMI شما حاصل می‌شود بین عدد 25 تا 29.9 باشد، شما دارای اضافه وزن خواهید بود.فرد دارای اضافه وزن می‌تواند برای جلوگیری از ابتلا به چاقی و یا چاقی مفرط خود گام هایی را بردارد.

یکی از مهمترین این موارد که باید فرد دارای اضافه وزن آن را رعایت کند، داشتن یک رژیم غذایی مناسب می‌باشد. رژیم غذایی مناسب می‌تواند شما را از ابتلا به چاقی و بسیاری از بیماری های دیگر در امان نگه دارد.

بعد از آن قرار دادن ورزش در برنامه روزانه تان می‌باشد. ورزش یکی از رازهای سلامتی هر فرد است. شما هم اگر به اضافه وزن مبتلا هستید، حتما ورزش را در برنامه خود قرار دهید. چرا که می‌تواند شما را از بیشتر شدن وزنتان نجات دهد و علاوه بر آن ضامن سلامتی شما نیز خواهد بود.

اضافه وزن در بی ام ای
اضافه وزن در بی ام ای

فردی که اضافه وزن دارد، در واقع دارای یک فرصت است تا از مبتلا شدن به چاقی مفرط و بی ام آی 40 خودش را نجات‌ دهد. هر میزان که افراد دارای اضافه وزن در معرض ابتلا به بیماری های مختلف قرار دارند، چند برابر این میزان افراد دارای بی ام آی 40 در خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناک می‌باشند.

برای فهمیدن نکات لازم برای دوره نقاهت عمل بای پس معده لطفا از پست دوره نقاهت عمل بای پس معده دیدن کنید.

بنابراین باید افرادی که دارای اضافه وزن هستند، این شرایط خود را جدی بگیرند و حتما با مشورت پزشک برای جلوگیری از ابتلا به بی ام آی 40 اقدام کنند.

بی ام آی 40

اگر بعد از محاسبه بی ام ای خود به عددی بالای 35 تا 40 رسیدید، باید بدانید که وزن شما خطرات جدی را برایتان در پی خواهد داشت. نگران نباشید؛ این تذکر برای افرادی می باشد که بعد از این که متوجه شده اند بی ام آی 40 دارند، هنوز هم مانند قبل به زندگی خود ادامه می‌دهند و برای رفع این معضل بزرگ، اقدامی نکرده‌اند.

اگر خواننده این مطلب می‌باشید، حتما به سلامت جسمی خود اهمیت می دهيد. بنابراین باید بگوییم که برای افرادی که بی ام آی 40 دارند،اما تمایل دارند تا وزنشان را کاهش دهند و از خطرات احتمالی خود را نجات دهند، راهکارهای گوناگونی وجود دارد.

در ابتدا باید بدانید که اگر بی ام آی 40 دارید، باید راه سختی را برای رسیدن به تناسب اندام و رهایی از این چاقی افراطی تجربه کنید. اما همراهی یک پزشک متخصص در این زمینه می‌تواند راه را تا حد بسیاری برایتان هموار کند.

افراد دارای بی ام آی 40 باید برای حل مشکل چاقی افراطی خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنند

افراد دارای بی ام آی 40 باید برای حل مشکل چاقی افراطی خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنند. پزشکان متخصص در زمینه بی ام ای و چاقی می‌توانند با در اختیار قرار دادن تجربه هایشان تا حد زیادی از نگرانی و استرس شما را کاهش دهند و برای کاهش وزن شما راهکارهای مناسبی را ارائه دهند.

دکتر سلیمی یکی از متخصصان در زمینه چاقی افراطی می‌باشد. ایشان یکی از پزشکان متخصص کشور می‌باشد. دکتر سلیمی با به کار گرفتن تخصص و دانش خود در این حوزه می‌تواند راهکارهای گوناگونی را برای رسیدن وزن شما به حد مناسبی ارائه بدهند.

افراد دارای بی ام آی 40 باید برای حل مشکل چاقی افراطی خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنند
افراد دارای بی ام آی 40 باید برای حل مشکل چاقی افراطی خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنند

چگونه به بی ام ای مناسب برسیم؟

بی ام ای مناسب 18.5 تا 24.9 می‌باشد. اگر بعد از محاسبه بی ام ای خود به این نتیجه رسیدید که بی ام ای شما در محدوده کمبود یا اضافه وزن می‌باشد، باید برای حل این مشکل اقدام کنید.

راه های مختلفی برای رسیدن به بی ام ای مناسب وجود دارد. یکی از اولین اقدام ها برای رسیدن به بی ام ای مناسب، ورزش می‌باشد. ورزش اولین قدم برای رسیدن به تناسب اندام و بی ام ای مناسب است. ورزش علاوه بر سلامتی می‌تواند بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی بگذارد.

ورزش کردن همیشه باید در برنامه روزانه تان قرار بگیرد تا با تبدیل‌شدن به یک عادت روزانه بتواند بی ام ای شما را به حد تعادل برساند.

رژیم های غذایی

رژیم غذایی درست و روزانه تاثیر زیادی بر وزن شما می‌گذارد.  شما اگر برای رسیدن به بی ام ای مناسب با استفاده از رژیم های غذایی به دنبال راهی می‌گردید، می توانید رژیم های غذایی گوناگون را تجربه کنید و هر کدام از آن ها که با توجه به شرایط شما برایتان مناسب است را مورد استفاده قرار دهید.

برای رسیدن به بی ام ای مناسب باید این کار را با مشورت پزشک انجام بدهیم. چرا که وجود یک پزشک متخصص در کنار شما برای رسیدن به بی ام ای مناسب می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

دکتر سلیمی یکی از متخصصان در زمینه چاقی مفرط و بی ام آی 40 می‌باشند. شما می‌توانید با مراجعه به ایشان از دانش و تخصص ایشان در این زمینه بهره مند شوید.

شما می توانید با مصرف مولتی ویتامین ها نیروی از دست رفته خود را به دست بیاورید بنابراین توصیه می کنیم پست مولتی ویتامین بعد عمل اسلیو  را مشاهده کنید.

رژیم های غذایی
رژیم های غذایی

بهترین متخصص برای تناسب اندام

همان طور که گفتیم، برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن به صورت صحیح باید به پزشک متخصص مراجعه کنیم.

در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با بهترین متخصص برای تناسب اندام آشنا کنیم. پزشکی که برای تناسب اندام به او مراجعه می کنیم، باید دارای یک سری ویژگی ها باشد که او را برای انجام این کار بهترین کند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک پزشک باید داشته باشد این است کهبا بیماران خود رفتاری مناسب داشته باشد. یک پزشک برای درمان انواع بیماری ها تاثیر زیادی بر روحیه بیمار خود دارد.

بنابراین فردی که برای تناسب اندام به پزشک مراجعه می‌کند، انتظار دارد تا پزشک مورد نظر با مشاوره هایی که به وی می دهد، او را از نگرانی هایش دور کند.

ی دیگر از ویژگی هایی که یک پزشک تناسب اندام باید داشته باشد

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک پزشک تناسب اندام باید داشته باشد این است که در حوزه تخصصی خود دارای تخصص و تبحر بالایی باشد همچنین یک پزشک ماهر باید علاوه بر دانش و علمی که در زمینه تخصصی خود دارد، از مهارت بالایی هم برخوردار باشد و همچنین سابقه تقریباً مناسبی در حوزه فعالیتی خود داشته باشد.

ارائه خدمات کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید نیز یکی از مواردی است که باید به آن دقت کنید.

این ها مواردی بود که یک پزشک متخصص تناسب اندام باید آن ها را دارا باشد. دکتر سلیمی یکی از متخصص ترین پزشکان در زمینه تناسب اندام می باشد.

دکتر سلیمی با تخصص و مهارت که در این زمینه دارد، می تواند شما را برای رسیدن به تناسب اندام یاری دهد.

دکتر سلیمی با ارائه برنامه های مناسب و دقیق برای هر فرد، راه رسیدن به تناسب اندام را برای شما هموارتر می‌کند.

در پایان توصیه می کنیم، هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مدائن و 2hpp در آزمایش خون چیست؟ را مطالعه نمایید.

منبع:

b2n.ir

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید