بهترین روش لاغری پهلو

انتخاب بهترین روش لاغری پهلو یکی از اصلی ترین دغدغه های افرادی است که دچار چاقی در شکم و پهلوهای خود می باشند و از وجود چربی اضافه در این مناطق از بدن خود ناراضی هستند.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

وجود چربی اضافه در شکم و پهلوی افراد تاثیر نسبتا زیادی بر فرم بدن و زیبایی افراد دارد و به همین سبب بسیاری از افرادی که دچار چاقی در این نواحی می باشند به دنبال بهترین روش لاغری پهلو و شکم خود می باشند.

هدف ما در این مقاله بحث در مورد روش های مختلف لاغری پهلو و انتخاب بهترین روش لاغری پهلو با توجه به شرایط افراد می باشد.

بهترین روش لاغری پهلو
بهترین روش لاغری پهلو

در حال حاضر روش های متنوعی برای رفع چاقی نواحی مختلف بدن وجود دارد که در این مقاله به بررسی بهترین روش لاغری پهلو خواهیم پرداخت و شما می توانید به سبب مطالعه ی این مقاله در مورد چگونگی کاهش حجم پهلوهای خود با توجه به شرایط جسمی خودتان و مشورت با پزشک تصمیم بگیرید.

تمامی روش هایی که در این مقاله ذکر خواهد شد به تایید سازمان بهداشت جهانی رسیده است و بهره گیری از این شرایط برای لاغری پهلو برای افراد متقاضی میسر می باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست چگونه پهلوها را لاغر کنیم دیدن کنید.

بهترین روش های لاغری پهلو

زمانی که سخن از بهترین روش لاغری پهلو به میان می آید برخی از افراد فکر می کنند که روش واحدی برای لاغر شدن پهلو وجود دارد که می توان آن را به عنوان بهترین روش برای لاغری پهلوها در نظر گرفت در حالی که چنین نگرشی صحیح نیست.

بهترین روش های لاغری پهلو
بهترین روش های لاغری پهلو

لاغری پهلو در افراد باید با در نظر گرفتن شرایط مختلفی صورت پذیرد که همین امر موجب می شود تا امکان انتخاب یک روش دقیق به عنوان بهترین روش لاغری پهلو برای همه امکان پذیر نباشد. در یک نگاه کلی باید گفت که روش های لاغر شدن پهلوی افراد را می توان به دو دسته تقسیم کرد.

دسته ی اول آن دسته از روش هایی است که مرتبط با فعالیت های خود می باشد و امکان لاغر شدن پهلو با استفاده از چنین روش هایی برای افراد وجود دارد. گرفتن رژیم و یا ورزش جزو این دسته از روش های لاغری پهلو می باشد.

دسته ی دوم از مجموعه روش هایی که برای لاغر شدن پهلو وجود دارد، بهره گیری از علوم نوین پزشکی و انجام جراحی و یا استفاده از دستگاه هایی است که بدین منظور طراحی شده است.

انتخاب روشی مناسب برای لاغری پهلو باید با توجه به شرایط افراد و همراه با مشورت پزشک صورت پذیرد

انتخاب روشی مناسب برای لاغری پهلو باید با توجه به شرایط افراد و همراه با مشورت پزشک صورت پذیرد چرا که گاهی اوقات ممکن است تناقضاتی بین انتخاب یک روش لاغری برای پهلو با شرایط فرد وجود داشته باشد که همین عوامل می تواند نتیجه ای نامطلوب را در پی داشته باشد.

گاهی اوقات ممکن است گرفتن رژیم غذایی برای برخی از افراد همراه با مشکلاتی همانند ریزش مو و یا خستگی مفرط همراه باشد و برعکس این جریان نیز ممکن است برای برخی از افراد پیش بیاید.

در ادامه ی این بخش از مقاله با بهترین روش های لاغری پهلو که برای بسیاری از افراد مناسب می باشد آشنا خواهیم شد اما باید توجه داشته باشید که از بین این روش ها باید پس از مشورت با پزشک روشی متناسب با شرایط خودتان را انتخاب کنید.

  • رژیم غذایی

یکی از اصلی ترین روش هایی که برای از بین بردن چاقی شکم و پهلوها می توان از آن استفاده کرد، گرفتن رژیم غذایی می باشد. شاید بتوان گفت تغذیه ی صحیح یکی از اصولی ترین کارهایی است که می توان از طریق آن، سلامت بدن را حفظ کرده و آن را متعادل نگه داشت.

توصیه می کنیم از صفحه نوشیدنی چربی سوز قوی شکم و پهلو دیدن کنید.

رژیم غذایی
رژیم غذایی

رژیم های غذایی خاصی که برای لاغری پهلو و شکم طراحی می شود در عین این که نیازهای بدن را تامین می کند و سلامتی افراد را به مخاطره نمی اندازد، موجب می شود تا به مرور زمان، افراد از شر چربی های اطراف پهلوهای خود نیز راحت شده و تناسب اندامی متعادل را به دست آورند.

ممکن است برخی از افراد این روش را به عنوان بهترین روش لاغری پهلو برای خود در نظر نگیرند

البته ممکن است برخی از افراد این روش را به عنوان بهترین روش لاغری پهلو برای خود در نظر نگیرند چرا که عوارضی همچون ریزش مو و کمبود ویتامین های ضروری بدن و یا خستگی بیش از حد ممکن است به سبب گرفتن رژیم لاغری برای کاهش حجم پهلوها به سراغ افراد بیاید.

افرادی که قصد دارند تا با استفاده از رژیم غذایی، اقدام به لاغری و کاهش حجم پهلوهای خود کنند باید میوه، سبزی، پروتئین های کم چرب، انواع ماهی و مواد غذایی دارای فیبر را در رژیم غذایی خود لحاظ کرده و بر اساس یک رژیم متناسب با شرایط خود پیش روند.

برای این که شما نیز بتوانید رژیم غذایی متناسب با شرایط جسمانی خود را انتخاب کنید، بهتر است پیش از هرگونه اقدامی در این زمینه با مشاور تغذیه مشورت کرده و سپس یک رژیم غذایی را با توجه به شرایط خود از متخصص تغذیه دریافت کنید.

حتما توجه داشته باشید که در صورت وجود هرگونه عارضه ی احتمالی در گرفتن رژیم غذایی، سعی کنید تا روش دیگری را به عنوان بهترین روش لاغری پهلو برای خود انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنیم لطفا مقاله رژیم لاغری شکم را مطالعه کنید.

  • ورزش

بسیاری از افراد می دانند که انجام ورزش یکی از اصلی ترین فعالیت هایی است که می تواند چربی های موجود در بدن را از بین برده و موجب تناسب اندام افراد گردد.

ورزش
ورزش

در زمینه ی لاغری پهلو نیز ورزش از جمله روش هایی است که می توان از آن برای ایجاد تغییرات خاص در این ناحیه از بدن استفاده کرد. بهترین روش لاغری پهلو برای افرادی که دارای روحیه ی انجام فعالیت های بدنی باشند، انتخاب ورزشی مناسب برای کاهش حجم و لاغری پهلو می باشد.

در یک تقسیم بندی کلی اگر بخواهیم ورزش را برای کاهش چربی بدن در نظر داشته باشید، می توانیم بگوییم که برخی از ورزش ها برای لاغری مواضع مختلف بدن و برخی دیگر نیز برای لاغری کل بدن کاربرد دارد.

لطفا از پست لاغری شکم و پهلو در 7 روز دیدن کنید.

مشورت با یک مربی ورزش

شاید ممکن است برخی از افراد در زمینه اطلاعات کافی را نداشته باشند که در این صورت مشورت با یک مربی ورزش می تواند شما را برای انتخاب حرکات ورزشی منتخب برای تناسب با لاغری پهلوهایتان راهنمایی کند.

هر چند که ورزش کردن به صورت کلی می توان برای لاغر شدن پهو مناسب باشد اما برخی از حرکات و فعالیت های خاص ورزشی نیز هستند که انجام این دسته از فعالیت ها می تواند موجب تسریع روند لاغری پهلو و تناسب اندام فرد در این بخش از بدن گردد.

افرادی که قصد دارند تا با روشی متعادل اقدام به لاغری و کاهش حجم پهلوهای خود کنند، می توانند انجام ورزش هایی همانند پیاده روی، شنا و دوچرخه سواری را در برنامه های ورزشی خود در نظر بگیرند.

هر چند که لاغری پهلو از این طریق ممکن است زمان بر باشد اما در حال می توان گفت که یکی از بهترین روش های لاغری پهلو، ورزش کردن مداوم و مستمر می باشد.

  • استفاده از دارو و آمپول

یکی از جدیدترین روش های لاغری پهلو که در بسیاری از نقاط مختلف جهان نیز به رسمیت شناخته شده است استفاده از قرص و آمپول برای لاغری پهلوها می باشد.

استفاده از دارو و آمپول
استفاده از دارو و آمپول

هر چند که در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین روش لاغری پهلو بحث کنیم اما علت اشاره ی ما به استفاده از قرص و آمپول برای لاغری پهلوها صرفا برای عده ی بسیار محدودی از افراد می باشد.

داروها و آمپول هایی که به منظور لاغری افراد تعبیه شده است دارای عوارض به شدت خطرناکی است و استفاده از چنین داروهایی برای هر طیف از افراد، عوارض سختی را در پی خواهد داشت.

در این بین هستند افرادی که به سبب استفاده از دارو و آمپول و یا ژل های لاغری موضعی توانسته اند تا پهلوی خود را به مدت محدودی لاغر کرده و از حجم آن بکاهند و در هنگام بروز عوارض نیز توانسته اند تا با سیستم دفاعی بدن خود در برابر عوارض این داروها و آمپول ها مقاومت کرده و مشکلات پیش آمده را به راحتی پشت سر بگذارند.

اما باید در هر حال توجه داشته باشید که استفاده از دارو و یا آمپول برای لاغری پهلو را نمی توان روش مناسبی برای اکثریت افراد در نظر گرفت و در صورتی که شما نیز قصد لاغری پهلوهای خود را دارید، بهتر است روش های دیگری غیر از این روش را مدنظر خود قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم مقاله آمپول لاغری ساکسندا را مطالعه کنید.

  • انجام جراحی های لاغری

از جمله روش های پرطرفداری که می توان از آن به عنوان بهترین روش لاغری پهلو نام برد، انجام جراحی های مختلف می باشد.

لاغری پهلو با انجام جراحی در سال های اخیر رواج بسیاری داشته است و از آن جایی که این روش لاغری در مقایسه با سایر روش های مذکور، عوارض کمتری داشته و هزینه ی مناسبی نیز دارد بسیاری از افراد، انجام جراحی لاغری را به عنوان بهترین روش لاغری پهلو برای خود انتخاب می کنند.

انجام جراحی های لاغری
انجام جراحی های لاغری

جراحی های لاغری در این زمینه به دو شیوه ی جراحی های کلی همانند بای پس و یا اسلیو معده و جراحی های موضعی تقسیم می شوند.

در صورتی که شما نیز قصد کاهش وزن کلی خود را داشته باشید، می توانید انجام جراحی های کاهش حجم معده را برای لاغری خود انتخاب کنید اما اگر هدفتان از لاغری صرف کاهش حجم پهلو می باشد، انجام جراحی های مرتبط در این زمینه به شما توصیه می گردد. جراحی هایی که می توان از آن ها برای لاغری موضعی پهلوها استفاده کرد، لیپولیز، ابدومینو پلاستی و لیپوماتیک می باشد.

افرادی که قصد دارند تا صرفا اقدام به لاغری موضعی پهلوهای خود کنند، می توانند انجام هر یک از این جراحی ها را در دستور کار قرار دهند تا در مدت زمانی کوتاه شاهد اندام متعادل خود باشند.

افرادی که قصد انجام هر یک از این جراحی ها را داشته باشند بهتر است پیش از تصمیم گیری در این مورد با جراح خود مشورت کرده و سپس با در نظر گرفتن هدف از جراحی و شرایط جسمانی خود اقدام به انجام جراحی موضعی پهلوها کنند.

هر یک از این جراحی ها به منظور خاصی صورت می پذیرد اما معمولا هدف اصلی از انجام چنین جراحی هایی حذف چربی های زائد شکم و پهلوها می باشد.

  • ماساژ تخصصی

از جمله جدیدترین روش هایی که برای لاغری پهلو در نظر گرفته شده است، انجام ماساژ تخصصی برای این امر می باشد. بسیاری از پزشکان معتقدند که ماساژ تخصصی لاغری در کنار انجام فعالیت های ورزشی طراحی شده برای لاغری پهلو و شکم بهترین روش لاغری پهلو در مقایسه با سایر روش های مذکور می باشد.

ماساژ تخصصی
ماساژ تخصصی

همچنین برخی از متخصصان در این زمینه معتقدند که انجام فعالیت های ورزشی بدون ماساژ تخصصی هیچ تاثیری در لاغری پهلو نخواهد داشت و به همین سبب این طیف از افراد ماساژ تخصصی پهلو و انجام فعالیت های ورزشی را به عنوان مکمل یکدیگر در نظر می گیرند.

هر چند که انجام ماساژ تخصصی به منظور کاهش حجم پهلوها و لاغر شدن آن ها چندان مورد تایید نمی باشد اما از آن جایی که برخی از افراد معتقدند که انجام ماساژ می تواند در لاغری پهلوها نقش داشته باشد ما نیز در این جا ماساژ تخصصی را به عنوان یکی از روش های لاغری پهلو ذکر کردیم.

نبود ماساژور حرفه ای

از جمله مشکلات موجود در این زمینه که ممکن است برخی از افراد را درگیر خود کند، نبود ماساژور حرفه ای به منظور انجام ماساژ تخصصی پهلو جهت لاغری می باشد. تبلیغات فراوانی در این زمینه وجود دارد اما متاسفانه بسیاری از این تبلیغات دارای اعتبار نمی باشند.

به همین منظور توصیه می کنیم در صورتی که به دنبال بهترین روش لاغری پهلو برای خود می باشید از سایر روش های مذکور با توجه به شرایط جسمانی خود بهره بگیرید.

لاغری پهلو و تناسب اندام یکی از دغدغه های متداول در بین افراد مختلف می باشد. هر فرد به دلایل خاصی ممکن است به دنبال لاغری کلی و یا حتی لاغری موضعی پهلوها باشد ولی نتواند مرجع معتبری برای نتیجه گیری در مورد نحوه ی لاغری خود پیدا کند.

در این مقاله در مورد بهترین روش لاغری پهلو مباحثی را مطرح کردیم و همان طور که ذکر کردیم، انتخاب یک روش مناسب برای لاغری پهلو امری نسبی می باشد و تصمیم گیری در این زمینه بر عهده ی خود پس از مشورت با پزشک می باشد.

برخی از روش های گفته شده در این مقاله اعتبار چندانی ندارند اما سعی کردیم تا برنامه ی جامعی به شما ارائه کنیم تا بتوانید به سبب بهره گیری از این برنامه به دنبال روشی مناسب برای لاغری پهلوی خود باشید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید