بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز

پیدا کردن بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز برای بسیاری از کسانی که ساکن شهر شیراز هستند و از اضافه وزن و مشکلات چاقی رنج می برند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

لاپاراسکوپی یکی از انواع روش های جراحی می باشد که هم به جهت تشخیص بیماری و هم درمان کاربرد دارد لذا برای تشخیص بهترین متخصص در شیراز لازم می باشد صفحه متخصص لاپاراسکوپی در شیراز را مطالعه نمائید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

09120174510

مقدمه

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز

در صورتی که پزشک جراحی لاغری با دقت انتخاب نشود، ممکن است، در آینده فرد را دچار خطرات جبران ناپذیری کند. به همین جهت برای اینکه قادر باشید، بهترین پزشک را برای درمان چاقی خود انتخاب کنید،

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه کسی است؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز کسی است که شیوه مناسبی را برای درمان بیماری فرد مورد استفاده قرار می دهد. مهارت و تجربه پزشک یا جراح لاغری یکی از عوامل موثر برای دست یافتن به نتیجه مطلوب و مورد نظر از جراحی به شمار می آید.

در بسیاری از موارد پیش آمده که روش عمل جراحی لاغری به درستی به کار گرفته نشده و نارضایتی و مشکلات بعد از عمل را برای فرد به دنبال داشته است.

در این مقاله قصد داریم به پاسخ پرسش های زیر بپردازیم.
 1. افراد به چه دلایلی به چاقی مبتلا می شوند؟
 2. چرا باید بیماری چاقی یا اضافه وزن را جدی بگیریم؟
 3. چه راه هایی برای جلوگیری از مبتلا شدن به اضافه وزن وجود دارد؟
 4. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه کسی است؟
 5. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه نوع عمل هایی را انجام می دهد؟
 6. آیا بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل و بعد از عمل آزمایش هایی را تجویز می کند؟
 7. چرا بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل اسلیو معده را محبوب ترین جراحی می داند؟
 8. از نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز انجام عمل اسلیو معده چه مزایایی را به دنبال دارد؟
 9. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل از عمل انجام چه کارهایی را توصیه می کند؟
 10. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل ها را چگونه انجام خواهد داد؟
 11. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز پس از عمل چه دستورالعمل هایی را ارائه خواهد داد؟
 12. هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟
 13. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز از چه ویژگی هایی برخوردار است؟
 14. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه وظایفی را به عهده دارد؟
 15. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز هزینه های عمل را چگونه تعیین خواهد کرد؟
 16. در چه صورت انجام جراحی لاغری برای بیماران رضایت بخش خواهد بود؟
 17. چگونه می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز را پیدا کرد؟
 18. آیا بیمار پس از انجام جراحی های لاغری باید هزینه هایی را متقبل شود؟

 

افراد به چه دلایلی به چاقی مبتلا می شوند؟

اضافه وزن یا چاقی یکی از بیماری هایی می باشد که در صورت مبتلا شدن فرد به آن، در بدن او بافت های چربی تجمع خواهند یافت. از مشکلات و خطراتی که این بیماری برای سلامتی دارد، می توان به بیماری های قلبی و عروقی اشاره کرد.

اگر ساکن شمال هستید برای جراحی لاغری توصیه می کنیم صفحه بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال را مشاهده کنید.

در حقیقت می توان گفت چاقی مفرط یک مشکل بزرگ به شمار می آید که عوامل مختلفی باعث به وجود آمدن آن خواهد شد که مهمترین علل شامل موارد زیر می شود:

ژنتیک:

در صورتی که والدین و یا اقوام فردی به اضافه وزن یا چاقی مبتلا باشند، احتمال اینکه او نیز به دچار این بیماری شود، بسیار زیاد است. به همین جهت عوامل ژنتیکی را می توان به عنوان یکی از دلایل اضافه وزن محسوب کرد، چرا که ژن های فرد حجم چربی ذخیره شده در بدن و محلی که چربی پخش می گردد، را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

استرس:

بر اساس تجربیاتی که تا به امروز حاصل شده است یکی دیگر از علت های بیماری چاقی قرار گرفتن در شرایطی می باشد که با استرس بسیار زیادی همراه است.

در واقع باید گفته شود، عوامل روانشناختی در بالا بردن وزن فرد بی تاثیر نیستند. برخی افراد هنگامی که با استرس زیادی روبرو می شوند، پرخوری کردن را برای آرام کردن خود و دور شدن از این شرایط گزینه مناسبی می دانند و این باعث می شود تا در مدت زمان کوتاهی وزن آنها افزایش پیدا کند.

مصرف کربوهیدرات زیاد:

شکی در این وجود ندارد که مصرف کربوهیدرات با استفاده از شیوه های گوناگون در افزایش وزن و چاقی تاثیر بسیار زیادی دارد.

تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان داده است که مصرف کربوهیدرات ساده در مقایسه با کربوهیدرات پیچیده خیلی سریعتر به جریان خون وارد می شوند و باعث می شود، میزان رشد بافت های چربی در بدن افزایش پیدا کند که در نهایت چاقی مفرط را به دنبال خواهد داشت.

مصرف کربوهیدرات زیاد:
مصرف کربوهیدرات زیاد:

پرخوری کردن:

در صورتی که فرد عادات صحیح تغذیه ای نداشته باشد و پرخوری کند به افزایش وزن مبتلا خواهد شد. به خصوص اگر رژیم غذایی او سرشار از چربی و قند باشد. فست فود، غذاهای سرخ شده و شیرینی ها از انرژی بسیار بالایی برخوردار هستند.

غذاهایی که میزان کالری آنها بسیار زیاد می باشد و مواد غذایی مفید کمتری دارند، موجب می شوند تا وزن فرد در یک دوره زمانی کوتاه افزایش پیدا کند.

لطفا از پست تغذیه بعد از عمل اسلیو دیدن کنید.

دنبال کردن شیوه زندگی نامناسب:

هنگامی که فرد فعالیت های ورزشی را به طور منظم انجام نداده و سبک زندگی او به گونه ای باشد که در طول روز تحرک و فعالیت بسیار کمی دارد، بدون شک برای او چاقی مفرط و اضافه وزن به وجود می آید. کاملا طبیعی است که فعال نبودن و مصرف کردن بیش از حد کالری چاقی را به دنبال خواهد داشت.

یکی از دلایلی که موجب می شود، تعداد زیادی از افراد به چاقی مبتلا شوند، این است که تمام فعالیت و کارهای خود را به صورت نشسته انجام می دهند. هنگامی که کالری مصرفی به مقدار کمی سوزانده می شود، در بدن تجمع یافته و برای فرد چاقی را ایجاد می کند.

از آنجایی که ورزش منظم در کاهش دادن میزان چربی های ذخیره شده در بدن و افزایش حجم عضلانی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، ورزش نکردن به طور مرتب رشد بافت های چربی را افزایش می دهد.

دنبال کردن شیوه زندگی نامناسب:
دنبال کردن شیوه زندگی نامناسب:

چرا باید بیماری چاقی یا اضافه وزن را جدی بگیریم؟

بی توجهی کردن نسبت به چاقی یا اضافه وزن باعث می شود تا دچار مشکلات و بسیاری از بیماری های خطرناک شویم. به همین دلیل است که تمام پزشکان تاکید دارند تا مراقب سلامتی و اضافه وزن خود باشیم و از پرخوری پرهیز کنیم.

متاسفانه تعداد زیادی از افراد نسبت به بیماری چاقی بی توجهی کرده و آن را جدی نمی گیرند، بنابراین در این بخش مقاله در تلاش هستیم به بررسی بیماری هایی بپردازیم که سلامتی افراد مبتلا به چاقی را تهدید می کنند.

بیماری های قلبی:

هنگامی که اضافه وزن به وجود می آید میزان کلسترول و فشار خون تا حد زیادی بالا می رود و باعث سکته و بیماری های قلبی می شود.

 

بیماری دیابت:

تعداد زیادی از کسانی که از بیماری دیات رنج می برند به چاقی و اضافه وزن مبتلا هستند.

سرطان:

سرطان هایی از جمله روده، سینه، رحم، کلیه و مری بر اثر چاقی به وجود می آیند. برخی از تحقیقات نشان داده است که اضافه وزن با سرطان کیسه ی صفرا، لوزالمعده و تخمدان ارتباط مستقیمی دارد.

بیماری نقرس:

بسیاری از آنهایی که از چاقی رنج می برند به بیماری نقرس که یک بیماری مفصلی می باشد، مبتلا خواهند شد. شاید با این نوع بیماری آشنایی زیادی نداشته باشید. هنگامی که میزان اوریک اسید خون افزایش پیدا می کند، به مفصل صدمات زیادی می زند.

مشکل نفس در خواب:

چاقی مفرط باعث می شود، در خواب به سختی نفس بکشد. به این مشکل آپنه ی خواب گفته می شود که خروپف ها با صدای بلند را در طول خواب ایجاد می کند و بیماری های قلبی، سکته و خواب آلودگی را در طول روز به دنبال دارد. مبتلا شدن به بیماری آپنه ی خواب بر اثر اضافه وزن در نفس کشیدن فرد هنگام خواب اختلال ایجاد خواهد کرد.

مشکل نفس در خواب:
مشکل نفس در خواب:

چه راه هایی برای جلوگیری از مبتلا شدن به اضافه وزن وجود دارد؟

همانطور که در قسمت قبلی مقاله در مورد دلایل مبتلا شدن به چاقی و اضافه وزن صحبت کردیم، متوجه شدیم که عوامل مختلفی در به وجود آمدن این بیماری تاثیرگذار هستند.

برای تعداد زیادی از کسانی که از بیماری چاقی رنج می برند این سوال پیش می آید که چه روش هایی برای جلوگیری و یا کنترل این نوع بیماری وجود دارد.

در پاسخ به این سوال می توان گفت در صورتی که افراد و بیماران از برنامه غذایی مناسب و صحیح پیروی کنند و غذاهای پرکالری، فست فودها، شیرینی ها، کربوهیدرات ها و غذاهای پر چرب و غیرمفید را از رژیم غذایی خود حذف کنند، باعث می شود، وزن آنها در مدت زمان کوتاهی کاهش پیدا کرده و به بیماری اضافه وزن مبتلا نشوند،

همچنین ورزش کردن به طور منظم می تواند سلامتی را تضمین کرده و شما را به وزن ایده آلتان برساند، اما گاهی اوقات حتی با دنبال کردن رژیم غذایی مناسب و ورزش هم نمی توان به نتیجه مورد نظر دست پیدا کرد. در چنین مواقعی مورد استفاده قرار دادن هر یک از انواع عمل های جراحی لاغری توسط بهترین دکتر انتخاب مناسبی خواهد بود.

لازم است، این نکته را یادآوری کنیم که به کارگرفتن جراحی های لاغری به عنوان یکی از شیوه های درمانی برای جلوگیری از ابتلا به اضافه وزن به شمار می آید، چرا که روش های جراحی به شما کمک می کنند تا بدون قرار گرفتن در شرایط سخت و دشوار به وزن ایده آل خود برسید.

چه راه هایی برای جلوگیری از مبتلا شدن به اضافه وزن وجود دارد؟
چه راه هایی برای جلوگیری از مبتلا شدن به اضافه وزن وجود دارد؟

باید برای کاهش وزن نزد پزشکی مراجعه کنیم

به همین جهت باید برای کاهش وزن نزد پزشکی مراجعه کنیم که ما را کاندید مناسبی برای جراحی لاغری بداند. در صورتی که در انتخاب دکتر دقت لازم را به خرج ندهید بدون شک نه تنها با مشکلات و خطرات جبران ناپذیری روبرو می شوید، بلکه در آینده نیز احساس پشیمانی زیادی به سراغ شما خواهد آمد.

دکتر جراحی لاغری در واقع یک جراح بوده که پس از اینکه دوره پزشکی عمومی را گذراند، در دوره های تخصص جراحی عمومی هم آموزش های لازم را می بیند و پس از آن وارد رشته فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی لاغری می شود،

بنابراین کسانی که به دنبال بهترین دکتر جراحی لاغری هستند، بهتر است که از شیراز به تهران بیایند و نزد مجرب ترین و بهترین جراح لاغری جراحی خود را انجام دهند،

همچنین آنها باید این نکته را مورد توجه قرار دهند که جراحی لاغری لازم است که حتما توسط پزشکی انجام گیرد که از فلوشیپ فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته برخوردار می باشد.

باید برای کاهش وزن نزد پزشکی مراجعه کنیم
باید برای کاهش وزن نزد پزشکی مراجعه کنیم

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه نوع عمل هایی را انجام می دهد؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل های لاغری را به عنوان یک روش درمانی کارآمد و بسیار مناسب محسوب می کند و به بیماران کمک خواهد کرد تا به راحتی و آسانی وزن خود را کاهش دهند.

عمل های لاغری در دستگاه گوارش بیمار یک سری تغییرات خاصی را به وجود می آورند و به فردی که اضافه وزن دارد، کمک می کنند تا وزن اضافی او کاهش پیدا کند و دیگر به چاقی یا اضافه وزن مبتلا نشود.

جراحی های لاغری انواع مختلفی دارند و تعداد آنها بسیار زیاد می باشد، اما عمل لاغری اسلیو معده، عمل جراحی بای پس معده، عمل جراحی حلقه ی معده یا باندینگ و عمل جراحی بالون معده جزء بهترین نوع عمل های جراحی لاغری به شمار می آیند.

در صورتی که بخواهیم در مورد این عمل های جراحی لاغری اطلاعات مفیدتر و بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم لازم است، این نکته را یادآوری کنیم، همه آنها از طریق ایجاد کردن تغییر در دستگاه گوارش به منظور لاغری و کاهش وزن گزینه مناسبی نخواهند بود

و تعداد زیادی از انواع عمل های لاغری تنها چربی هایی که در بدن بیمار اضافه می باشند، را حذف خواهند کرد. در ادامه هر یک از بهترین عمل های جراحی لاغری را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم.

عمل اسلیو معده:

همانطور که قبلا اشاره کردیم، عمل اسلیو معده یکی از بهترین عمل های جراحی لاغری به شمار می آید. این نوع عمل به بیماران کمک خواهد کرد تا چربی های اضافی موجود در بدن آنها کاهش پیدا کرده و به وزن ایده آل خود برسند.

علاوه براین در صورتی که بیماران جراحی اسلیوه معده را مورد استفاده قرار دهند، باعث می شود تا قادر باشند، بیماری هایی که بر اثر چاقی به آنها مبتلا شده اند، را درمان کرده و سلامتی روحی و جسمی قبلی خود را به دست آورند.

از آنجایی که تعداد زیادی از افراد با مبتلا شدن به چاقی اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد و از نظر روحی دچار آسیب های زیادی می شوند، به همین جهت، جراحی اسلیو معده را می توان در بازگرداندن سلامت روحی بسیار موثر دانست.

پزشکان جراحی لاغری بر این باورند که انجام عمل لاغری اسلیو معده برای بیماران این امکان را فراهم می کند تا به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی وزن اضافه ی خود را از دست بدهند و به سلامت کامل دست پیدا کنند.

یکی از ویژگی های عمل جراحی لاغری اسلیو معده این است که قسمت زیادی از معده بیمار بریده خواهد شد و به کاهش وزن فرد کمک زیادی می کند. به طوری که از دست دادن اضافه وزن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

افرادی که قصد انجام عمل اسیلو معده در یزد را دارند برای تشخیص بهترین دکتر از صفحه بهترین دکتر اسلیو معده در یزد دیدن کنند.

عمل اسلیو معده:
عمل اسلیو معده:

عمل بای پس معده:

عمل بای پس معده به عنوان یکی دیگر از بهترین جراحی های لاغری محسوب می شود. در این نوع جراحی قسمتی از معده فرد مبتلا به چاقی برش داده خواهد شد تا وزن او کاهش پیدا کرده و لاغر شود.

در حالی که این نوع عمل جراحی انجام می گیرد، در روده ی بیمار نیز تغییراتی ایجاد خواهد شد. در صورتی که شخصی به اضافه وزن بسیار زیادی مبتلا است می تواند جراحی بای پس معده را برای کاهش دادن وزن خود انتخاب کرده تا به وزن ایده آل و مناسبی دست پیدا کند.

در این بخش مقاله لازم است، این نکته را یادآوری کنیم که با مورد استفاده قرار دادن هر یک از انواع جراحی های لاغری تنها درصدی از وزن کاهش پیدا خواهد کرد و بیماران نباید این تصور را داشته باشند که پس از عمل جراحی خیلی لاغر می شوند.

تصور و انتظار منطقی از نتایج پس از جراحی های لاغری

در حقیقت بیماران باید تصور و انتظار منطقی از نتایج پس از جراحی های لاغری داشته باشند. در صورتی که بخواهیم اطلاعات مفید و لازم را در اختیار عمل بای پس معده در اختیار شما قرار دهیم می توان گفت که در این نوع جراحی بخشی از معده فرد بریده خواهد شد و اندازه آن در مقایسه با قبل از عمل کوچکتر می شود.

علاوه براین در جراحی بای پس معده پزشک یک سری از تغییراتی را در چگونگی خارج و وارد شدن مواد غذایی به روده بیمار ایجاد می کند.

به طوری که عملکرد روده بیمار مانند فردی که این نوع جراحی را انجام نداده نخواهد بود، اما به طور کلی پس از اینکه بیمار عمل بای پس معده را انجام داد وزن او تا حد چشمگیری پایین می آید.

در آخر به شما توصیه می کنیم که اگر از بیماری اضافه وزن یا چاقی رنج می برید بهتر است، از شیراز به تهران آمده و با مراجعه به بهترین دکتر جراحی لاغری برای درمان بیماری خود اقدام کنید.

اگر ساکن تهران هستید برای انجام  جراحی لاغری توصیه می کنیم صفحه بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران را مشاهده کنید.

تصور و انتظار منطقی از نتایج پس از جراحی های لاغری
تصور و انتظار منطقی از نتایج پس از جراحی های لاغری

جراحی بالون معده:

پزشک جراحی لاغری این نوع عمل را با استفاده از یک اشیاء خارجی انجام خواهد داد. برای اینکه با چگونگی جراحی بالون معده بیشتر آشنا شوید، در این قسمت مقاله قصد داریم مطالب جامع تری را به شما ارائه دهیم.

جراحی لاغری بالون معده یکی دیگر از انواع عمل های لاغری به شمار می آید که بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز آن را با استفاده از لوازم و تجهیزات پیشرفته ای انجام می دهد.

جراحی بالون معده به گونه ای انجام می شود که پزشک یک بالون مخصوص این نوع جراحی را در داخل معده بیمار جاسازی کرده و از طریق آن اندازه معده بیمار تا حد قابل توجهی کوچک خواهد شد.

یکی از نکاتی که باد در مورد عمل جراحی لاغری بالون معده یادآوری کنیم، این است که اگر بیمار قصد داشته باشد، در زمان خاصی بالون جاسازی شده را از معده بیرون آورد می تواند این موضوع را به پزشک خود اطلاع داده و معده او به حالت قبلی که جراحی انجام نگرفته بود بازگردد، همچنین جراحی بالون معده جزء یکی از عمل های جراحی به شمار می آید که کاملا برگشت پذیر می باشد.

به طوری که بیمار پس از دست یافتن به وزن ایده آل و مناسب می تواند با مشاوره گرفتن از پزشک بالون را از معده خارج کند. علاوه براین، هیچ گونه محدودیتی را برای خانم هایی که قصد بارداری دارند، ایجاد نخواهد کرد و به عنوان یک روش درمانی مفید شناخته شده است.

جراحی بالون معده:
جراحی بالون معده:

عمل جراحی لاغری باندینگ یا حلقه ی دور معده:

به عمل جراحی لاغری حلقه ی دور معده باندینگ نیز گفته می شود. در این جراحی لاغری وزن بیمار با استفاده از یک شئ کاهش پیدا خواهد کرد.

در صورتی که از اضافه وزن رنج می برید و یا به دلیل چاقی به بیماری های خاصی مبتلا شده اید، می توانید جراحی لاغری حلقه ی دور معده را انتخاب کنید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

دکتر جراحی لاغری به کمک یک حلقه ی ویژه سایز معده بیمار را کوچکتر کرده و حلقه به صورت دورانی درون معده قرار داده می شود. کنترل سایز حلقه از ویژگی های مهم و اصلی عمل جراحی لاغری باندینگ محسوب می شود.

پزشک سایز معده بیمار را به هر اندازه ای که می خواهد کوچک می کند تا دیگر هیچ گونه نگرانی در مورد چاقی و پرخوری نداشته باشد.

به دلیل اینکه ساز معده بیمار کوچک خواهد شد و او قادر به مصرف مواد غذایی به مقدار زیاد نیست. جراحی لاغری حلقه ی دور معده در لاغری و کاهش وزن بیمار تاثیر بسیار زیادی دارد و به کمک می کند تا به وزن ایده آل و مناسبی برسد و از این طریق به بهبودی کامل دست پیدا خواهد کرد.

عمل جراحی لاغری باندینگ یا حلقه ی دور معده:
عمل جراحی لاغری باندینگ یا حلقه ی دور معده:

آیا بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل و بعد از عمل آزمایش هایی را تجویز می کند؟

آزمایش هایی که بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل از عمل تجویز می کند:

قبل از اینکه هر گونه عمل جراحی انجام شود، به منظور مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن سلامت عمومی بیمار یک سری از آزمایش ها توسط پزشک تجویز خواهند شد. این آزمایش ها به پزشک کمک می کند تا کاندیدهای مناسب را برای انجام عمل های جراجی لاغری به درستی تشخیص دهد.

این آزمایش ها را بیماران باید قبل از انجام عمل های لاغری انجام دهند تا پزشک مطمئن شود که بیمار از نظر سلامتی هیچ گونه مشکلی نداشته و جراحی لاغری برای او عارضه ای را ایجاد نخواهد کرد.

یکی از مهمترین آزمایش هایی که پزشک قبل از جراحی لاغری تجویز می کند، آزمایش پلاکت های خون و تست انعقاد خون می باشد. به دلیل اینکه خون بیمار به خوبی انعقاد پیدا نکند ممکن است، در طول جراحی خون زیادی را از دست بدهد.

بر روی شکم و لگن بیمار قبل از جراحی لاغری سونوگرافی انجام می گیرد.

سطح هورمون هایی که در فرد استرس ایجاد می کنند، مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

برای اینکه از سلامتی قلب بیمار اطمینان حاصل شود، یک سری از آزمایش ها انجام خواهند شد.

با استفاده از اشعه ی ایکس قفسه ی سینه بیمار مورد بررسی قرار می گیرد.

پزشک از بیماران می خواهد تا اندوسکوپی مری، معده و دوازدهه را انجام دهند.

انجام آزمایش کامل خون

برای اینکه وضعیت گلبول های قرمز، اوره و نیترات خون مشخص شود، یک آزمایش کامل خون از بیماران گرفته خواهد شد.

میزان کلسیم، سدیم و پتاسیم خون بیمار اندازه گیری می شود.

بیماران باید ناشنا آزمایش قند خون را انجام دهند.

میزان کلسترول خون بیمار نیز بررسی خواهد شد.

برای مبتلا نبودن به بیماری هایی از جمله ایدز، هپاتیت و هرپس آزمایش هایی انجام می گیرد.

هدف پزشک از توصیه این آزمایش ها قبل از جراحی این است تا مشخص کند که بیمار بدون هیچ گونه مشکلی می تواند عمل اسلیو معده را مورد استفاده قرار دهد. اگر از بیماری چاقی رنج می برید توصیه می کنیم، از شیراز به تهران آمده و جراحی خود را نزد بهترین جراح لاغری انجام دهید.

انجام آزمایش کامل خون
انجام آزمایش کامل خون

آزمایش هایی که بیمار باید بعد از عمل اسلیو معده انجام دهد:

 1. آزمایش بلع یکی از آزمایش هایی می باشد که پزشک پس از انجام عمل های لاغری برای بیماران تجویز می کند. لازم است که حتما طریقه بلعیدن بیمار مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که هنگام بلعیدن مواد غذایی با هیچ گونه مشکلی مواجه نمی شود. در این نوع آزمایش بیمار باید مایعی را بلعیده و از طریق اشعه ایکس با دستگاه رادیولوژی مسیر مایع بلعیده شده بررسی خواهد شد. در صورتی که پزشک با استفاده از این آزمایش متوجه مشکلی شود، بلافاصله آن را برطرف می کند.
 2. پس از اینکه بیمار عمل جراحی لاغری را انجام داد پزشک او را به مدت 48 ساعت تحت مراقبت های ویژه قرار خواهد داد، چرا که باید از وضعیت سلامتی بیمار مطلع گردد. پس از آن بیمار می تواند غذا خوردن را آغاز کرده و از بیمارستان مرخص شود.
 3. پزشک وضعیت معده فرد را مورد بررسی و آزمایش قرار خواهد داد تا مطمئن شود که هیچ گونه نشتی ندارد.
 4. بعد از عمل پزشک برای اینکه از لخته شدن خون در پاهای بیمار جلوگیری کند از بیمار می خواهد جوراب واریس را مورد استفاده قرار دهد.
 5. پس از اینکه هر نوع عمل جراحی انجام می گیرد، احتمال اینکه در پاهای بیمار خون لخته شود، بسیار زیاد است. به همین جهت پزشک به افرادی که عمل های جراحی لاغری را انجام می دهند، توصیه می کند، پس از عمل پاهای خود را به طور مرتب حرکت دهند.
 6. آنهایی که جراحی های لاغری را به منظور کاهش وزن و لاغری مورد استفاده قرار می دهند، پس از انجام جراحی حتما باید چند جلسه با پزشک خود ملاقات داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که سلامتی آنها به طور کامل حاصل شده است.
آزمایش هایی که بیمار باید بعد از عمل اسلیو معده انجام دهد:
آزمایش هایی که بیمار باید بعد از عمل اسلیو معده انجام دهد:

چرا بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل اسلیو معده را محبوب ترین جراحی می داند؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز از میان تمام روش های جراحی که در بخش قبلی به آنها اشاره کردیم، عمل اسلیو معده را یکی از محبوب ترین جراحی ها می داند.

اگر تمایل دارید، چاقی و اضافه وزن خود را درمان نمایید، بهتر است، از شیراز به تهران بیایید و جراحی لاغری خود را توسط بهترین جراح لاغری انجام دهید.

روش این نوع جراحی به صورت لاپاراسکوپی می باشد و در حالی که چندین سوراخ در سطح شکم به وجود می آید، امکانات لاپاراسکوپی را باید به قسمت داخلی شکم وارد کرد.

در حقیقت می توان گفت که عمل اسلیو معده به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد، به عنوان بهترین نوع جراحی لاغری شناخته شده است. هنگامی که قسمتی از معده بیرون آورده می شود، فضای حفره ی شکم بیشتر خواهد شد و فضای سایر اندام های داخلی بدن از جمله ریه، قلب و کبد افزایش پیدا می کند.

نفس کشیدن بدون مشکل

علاوه براین معده هیچ گونه فشاری را به اندام های داخلی بدن وارد نکرده و باعث می شود، فرد هنگام نفس کشیدن با مشکل خاصی مواجه نشود.

از طرفی دیگر زمانی که فرد فعالیت های بدنی را انجام می دهد، خیلی سریع احساس خستگی نخواهد کرد و قلب به خوبی خون را به اندام های مهم بدن پمپاژ می کند.

تمام این موارد دکر شده کمک می کنند تا بیمار پس از انجام عمل اسلیو معده احساس خوشایندی را تجربه کرده و از درد زیادی رنج نبرد.

تمام کسانی که عمل اسلیو معده را به منظور لاغر شدن و کاهش وزن انجام داده اند، به این نتیجه رسیده اند که پس از عمل دیگر مانند قبل اشتهای آنها زیاد نبوده و به پرخوری و مصرف غذای زیاد تمایلی ندارند، همچنین انگیزه آنها برای انجام فعالیت های ورزشی به صورت منظم بیشتر شده است.

در صورتی که بیمار بر روی معده خود عمل اسلیو را انجام دهد و حجم زیادی از مواد غذایی مصرف کند احتمال بزرگ شدن آن وجود خواهد داشت.

به همین جهت باید میزان مصرف مواد غذایی را کاهش داده و آن را کنترل کند. بیماران باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهند، هنگامی که اندازه معده با استفاده از جراحی اسلیو کوچکتر می شود، معده کمتر مواد مغذی را جذب خواهد کرد.

به طوری که به منظور جلوگیری از بروز مشکلات پیش بینی نشده مصرف مکمل های غذایی ویژه ضرورت پیدا می کند تا ویتامین های لازم بدن از طریق آنها تامین شده و به علت کمبود مواد مغذی در آینده با آسیب های جبران ناپذیر مواجه نشوند.

نفس کشیدن بدون مشکل
نفس کشیدن بدون مشکل

از نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز انجام عمل اسلیو معده چه مزایایی را به دنبال دارد؟

از نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل اسلیو معده یکی از عمل هایی می باشد که بیمار با انجام این عمل می تواند از مزایای بسیار زیاد آن بهره مند شود که عبارتند از:

 • در شیوه جراحی لاغری اسلیو معده مواد غذایی نسبت به روش های جراحی دیگر خیلی کمتر نشت خواهد کرد.
 • هنگامی که بیماران این نوع عمل جراحی را مورد استفاده قرار می دهند، باعث می شود تا وزن اضافی خود را با سرعت بسیار بالایی کاهش دهند و به هیچ عنوان به وزن قبلی باز نخواهند گشت. به دلیل اینکه اندازه معده در مقایسه با قبل از انجام جراحی کاملا کوچکتر شده است.
 • از آنجایی که پزشک در طول جراحی انتهای معده را برنمی دارد، جذب مواد غذایی با اختلال مواجه نخواهد شد. در حالی که در شیوه های دیگر جراحی لاغری در جذب مواد غذایی اختلال زیادی ایجاد می گردد.
 • عمل اسلیو معده در مقایسه با روش های دیگر جراحی لاغری به مدت زمان زیادی برای ریکاوری نیاز ندارد.
 • عمل جراحی لاغری اسلیو معده نسبت به روش های دیگر با هزینه بسیار کمتری انجام می گیرد.
 • بیمارانی که عمل اسلیو معده را برای لاغری و کاهش وزن انتخاب می کنند، پس از انجام آن به کم خونی مبتلا نخواهند شد. به دلیل اینکه قسمت انتهای معده دست کاری نشده و ویتامین ها به خوبی جذب خواهند شد.
از نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز انجام عمل اسلیو معده چه مزایایی را به دنبال دارد؟
از نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز انجام عمل اسلیو معده چه مزایایی را به دنبال دارد؟

عدم شل شدگی پوست:

با توجه به اینکه وزن بیمار پس از انجام اسلیو معده به طور مداوم کاهش پیدا می کند، پوست بدن او دیگر دچار شل شدگی یا افتادگی نشده و حالت اولیه خود را از دست نخواهد داد.

همانطور که همه ما می دانیم چاقی میزان سطح هورمون انسولین خون را کاهش داده و باعث می شود، بیماری دیابت نوع دوم به وجود آید. به همین جهت با انجام دادن عمل اسلیو معده وزن فرد چاق تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و میزان هورمون انسولین خون بالاتر می رود و کمک می کند تا بیمار انسولین کمتری را مورد استفاده قرار دهد.

در صورتی که فرد به فشار خون مبتلا باشد، با انجام عمل اسلیو معده این بیماری به طور کامل برطرف خواهد شد.

پس از اینکه جراحی عمل اسلیو انجام گرفت اندازه معده کوچکتر شده و باعث می شود، اندام های داخلی بدن فضای بیشتری را برای انجام فعالیت های خود داشته باشند که در نهایت ریه ها و قلب بهتر عمل خواهند کرد.

فشار بر روی ستون فقرات

هنگامی که فرد چاق عمل اسلیو معده را انجام می دهد و وزن او کاهش پیدا می کند، دیگر به ستون فقرات و مفاصل او فشاری وارد نمی شود، همچنین به دلیل بهبود یافتن عملکردهای حرکتی، قدرت بیمار برای انجام فعالیت های بدنی بیشتر خواهد شد.

تعداد زیادی از کسانی که به بیماری چاقی و اضافه وزن مبتلا می شوند، بیماری های روحی و روانی بسیار زیادی از جمله از دست دادن اعتماد به نفس، استرس و افسردگی نیز برای آنها به وجود می آید.

در صورتی که بیمار عمل اسلیو معده را مورد استفاده قرار دهد، با درمان کردن چاقی و اضافه وزن خود این بیماری ها بهبود پیدا می کنند. به طوری که عزت نفس بالایی هنگام ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد داشت.

فشار بر روی ستون فقرات
فشار بر روی ستون فقرات

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل از عمل انجام چه کارهایی را توصیه می کند؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز به بیماران اطلاع خواهد داد که قبل از انجام هر یک از عمل های لاغری که در شیوه زندگی خود تغییراتی را ایجاد کنند، همچنین در مورد انواع روش های جراحی لاغری، مزیت ها و معایب آنها اطلاعات مفید و جامعی را در اختیار بیماران قرار می دهد.

بیماران 90 روز قبل از انجام عمل های جراحی لاغری نباید الکل و دخانیات مصرف کنند. به دلیل اینکه اگر قبل از جراحی های لاغری دخانیات و الکل را مورد استفاده قرار دهند، باعث می شود، روند جراحی به خوبی پیش نرفته و بیماران از نتیجه عمل رضایت کافی نداشته باشند.

بهتر است، قبل از جراحی های لاغری از مصرف غذاهایی که کالری بسیار زیادی دارند، خوردن ترشی ها و شیرینی ها خودداری کنید و سبزی ها و میوه ها را به مقدار بیشتر در برنامه رژیم غذایی خود قرار دهید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل از عمل انجام چه کارهایی را توصیه می کند؟
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قبل از عمل انجام چه کارهایی را توصیه می کند؟

ترک عادات نامناسب غذایی

لازم است که قبل از انجام جراحی های لاغری عادات نامناسب غذا خوردن به طور کامل ترک شوند. افرادی که به چاقی یا اضافه وزن مبتلا هستند و قصد دارند، عمل های لاغری را انجام دهند، باید میان زمان شام خوردن و لحظه ای که به رختخواب می روند، یک فاصله زمانی طولانی را ایجاد کنند.

میزان حجم غذا و نوشیدن آب را باید تا حد زیادی کاهش داد.

در حین غذا خوردن به هیچ عنوان نباید نوشیدنی های مایع و آب را مصرف کرد. توصیه می شود، پس از اینکه سی دقیقه از صرف غذا سپری شد آب یا مایعات دیگر را بنوشید.

بهتر است، از مصرف نوشیدنی هایی که دارای کافئین هستند، از جمله قهوه و چای پرهیز کنید.

به طور منظم فعالیت های ورزشی را قبل از جراحی های لاغری انجام دهید.

پزشک قبل از انجام جراحی های لاغری به بیماران توصیه می کند، هنگامی که احساس خستگی می کنند و یا استرس زیادی دارند، از خوردن هر گونه مواد غذایی اجتناب کنند.

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز عمل ها را چگونه انجام خواهد داد؟

با توجه به اینکه انواع جراحی های لاغری جزء عمل های تهاجمی به شمار می آیند بهترین دکتر جراحی لاغری در شیرازابتدا فرد را با استفاده از مواد بیهوشی، بیهوش خواهد کرد.

در صورتی که بیمار بیماری خاصی مانند دیابت داشته باشد، دکتر با توجه به میزان سطح قند خون او مواد بیهوشی را مورد استفاده قرار می دهد. به همین جهت جای هیچ گونه نگرانی برای بیماران مبتلا به دیابت وجود ندارد.

پس از اینکه پزشک از بیهوش شدن بیمار به طور کامل اطمینان حاصل کرد بر روی بخش های گوناگون شکم او چندین شکاف را ایجاد می کند. تعداد زیادی از کسانی که قصد دارند، جراحی های لاغری را مورد استفاده قرار دهند، از انجام این مرحله جراحی ترس زیادی دارند،

اما باید بدانید به دلیل اینکه پزشک تنها به اندازه چند سانتی متر بر روی شکم بیماران شکاف به وجود می آورد، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی تمام اثرهای شکاف از بین خواهند رفت.

باد کردن شکم:

پزشک یا جراح لاغری برای اینکه قادر باشد، لوازمی که مخصوص جراحی هستند، را به راحتی و آسانی وارد شکم کند و همچنین معده به طور دقیق و کامل در دسترس او قرار گیرد، در شکم با استفاده از گازهای بی خطر و غیرسمی مانند گاز دی اکسید کربن باد ایجاد خواهد کرد.

هنگامی که پزشک می خواهد تجهیزات لاپاراسکوپی را وارد شکم کند به همراه آن یک دوربین باکیفیتی را نیز وارد بدن خواهد کرد، سپس جراح به کمک صفحه نمایش در مقابل خود می داند که وضعیت داخل شکم بیمار دقیقا به چه صورت می باشد.

تمام قسمت هایی که به معده متصل بوده اند را پزشک قطع می کند. منظور از تمام قسمت ها تنها بخش بالایی معده می باشد. به دلیل اینکه پزشک این بخش را از بخش دیگر معده جدا کرده و از شکم بیرون می آورد.

آن بخش از معده را که پزشک خارج کرده با قسمت باقی مانده بخیه می زند و با استفاده از منگنه، نخ و استاپلر قسمتی که برداشته شده بود را متصل خواهد کرد، پس از انجام این کار قسمتی از معده که بزرگ است و در بخش بالایی آن قرار دارد، را جدا کرده و بیرون می آورد. پزشک با استفاده از کوتر و لوازمی که به صورت گرمایشی هستند، از خونریزی معده جلوگیری می کند.

بررسی دقیق تمام خطوطی که با استفاده از منگنه به یکدیگر وصل شده اند

پزشک قبل از اینکه شکاف های شک را بدوزد معده و تمام خطوطی که با استفاده از منگنه به یکدیگر وصل شده اند، را به طور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد داد. به دلیل اینکه او باید ابتدا اطمینان حاصل کند که هیچ گونه نشتی در شکاف های روی شکم وجود ندارد و سپس آنها را بخیه بزند.

در این مرحله انجام عمل های جراحی لاغری، دکتر همه وسایل و لوازمی که در طول جراحی وارد شکم کرده بود را بیرون می آورد، سپس بخش هایی از شکم که بریده شده بودند را بخیه می کند. بخیه قابل جذب و بخیه بدون جذب از انواع بخیه هایی می باشند که پزشکان و جراحان هنگام انجام جراحی های لاغری مورد استفاده قرار می دهند.

در آخر پزشک محلی که شکاف ایجاد شده را پانسمان خواهد کرد، سپس بیمار را تا زمانی که به هوش آید در اتاق ریکاوری بستری می کند.

بررسی دقیق تمام خطوطی که با استفاده از منگنه به یکدیگر وصل شده اند
بررسی دقیق تمام خطوطی که با استفاده از منگنه به یکدیگر وصل شده اند

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز پس از عمل چه دستورالعمل هایی را ارائه خواهد داد؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز پس از انجام عمل های لاغری از بیماران می خواهد تا به کمک همراه خود از بیمارستان مرخص شوند. پس از اینکه بیمار به هوش می آید به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی دچار سردرد و سرگیجه می شود، به همین جهت نباید تنهایی از بیمارستان خارج شود.

پزشک پس از اینکه بیمار به هوش می آید از او می خواهد پاهایش را حرکت دهد تا خون در پاهای او لخته نشود، همچنین توصیه می کند، جوراب های واریس را مورد استفاده قرار دهد تا مسیر رگ ها دچار بستگی و گرفتگی نشود.

برای اینکه بیمار پس از انجام جراحی های لاغری درد کمتری را احساس کند پزشک داروهای مسکن را به او تزریق خواهد کرد. در صورتی که درد بیمار تا حدی باشد که با تزریق مسکن آرام نمی شود، مورفین نیز به او تزریق خواهد شد.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، پزشک پس از عمل های لاغری از بیمار آزمایش بلعیدن می گیرد. در صورتی که اطمینان حاصل کرد مسیر بلع بیمار هیچ گونه مشکلی ندارد، به او اطلاع خواهد داد که می تواند مصرف مایعات را آغاز کند.

مصرف مکمل های ویتامین

بیماران به مدت 30 روز پس از انجام عمل های جراحی لاغری باید مکمل های ویتامین را که پزشک توصیه می کند، مورد استفاده قرار دهند. مصرف این مکمل ها به خصوص آنهایی که حاوی ویتامین ب 12 می باشند، از مبتلا شدن فرد به کم خونی جلوگیری خواهد کرد.

پس از انجام جراحی های لاغری بیماران به صورت جرعه جرعه شروع به مصرف مایعات و آب میوه های طبیعی خواهند کرد و به مرور زمان این مقدار را افزایش می دهند، سپس می توانند غذاهایی مانند سوپ که به صورت نیمه جامد و میکس شده هستند، را مصرف کنند.

پس از گذشتن یک ماه از انجام جراحی های لاغری فرد قادر است، رژیم غذایی طبیعی خود را دنبال کند.

فرد پس از عمل در طول روز باید سه وعده غذایی داشته باشد و میان وعده های او سرشار از میوه و سبزیجات باشند.

پزشک به بیمار اطلاع خواهد داد که نیازی نیست، حتما بلافاصله پس از جراحی فعالیت های ورزشی را آغاز کند. به دلیل اینکه ابتدا باید زخم ها و جراحت هایی که بر اثر جراحی بر روی پوست بدن بیمار ایجاد شده اند، به طور کامل بهبود پیدا کرده و سپس ورزش کردن را آغاز کند.

در صورتی که برای انجام عمل لاغری از شیراز به تهران بیایید و نزد بهترین جراح لاغری، جراحی خود را انجام دهید، پزشک اطلاعات جامع تری را در مورد مراقبت های بعد از عمل در اختیار شما قرار خواهد داد.

مصرف مکمل های ویتامین
مصرف مکمل های ویتامین

هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

هنگامی که قصد دارید، بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز را انتخاب کنید، حتما نکات زیر را مورد توجه قرار دهید که مهمترین آنها عبارتنداز:

مهارت پزشک:

بهترین دکتر جراحی لاغری لازم است که در این زمینه تخصص و مهارت کافی را داشته باشد.

تجربه پزشک:

بیماران زیادی برای درمان چاقی و اضافه وزن به او مراجعه کرده و درمان های زیادی را با موفقیت انجام داده است.در صورتی که دکتر عمل های جراحی لاغری زیادی را انجام داده باشد، تجربه بسیار بالایی را کسب کرده است و باعث می شود، مناسب ترین شیوه جراحی را برای شما به کار گیرد.

دسترسی آسان:

بهترین دکتر جراحی لاغری کسی است که بیماران به راحتی و آسانی به او دسترسی خواهند داشت.

رضایت مراجعه کنندگان:

تمام بیمارانی که جراحی لاغری را انجام داده اند، از اینکه تحت درمان او بوده اند رضایت کامل دارند.

روابط عمومی بالا:

در برقرار کردن ارتباط عمومی قدرت بسیار بالایی دارد.

تجهیزات نوین:

شیوه ها، لوازم مدرن و پیشرفته را برای انجام عمل جراحی لاغری مورد استفاده قرار می دهد.

ارائه نکات قبل از جراحی:

توجه داشته باشید، باید پزشکی را انتخاب کنید که دستورالعمل های قبل از عمل جراحی را به شما ارائه می دهد تا قادر باشید، دوره نقاهت پس از عمل را به راحتی و آسانی پشت سر بگذارید.

هدفمند بودن پزشک:

یک پزشک جراحی لاغری تمام تمرکز خود را بر روی بهبود یافتن بیمار قرار می دهد.

منصف بودن پزشک:

دکتر باید هزینه های جراحی لاغری را به طور منصفانه برای بیمار تعیین کند.

فعالیت در بیمارستان خصوصی:

یکی از نکاتی که حتما باید هنگام انتخاب دکتر جراحی لاغری مورد توجه قرار دهید، این است که در بیمارستان های خصوصی فعالیت داشته باشد.

فعالیت در بیمارستان خصوصی:
فعالیت در بیمارستان خصوصی:

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز یکی از دغدغه های بسیاری از کسانی می باشد که در شهر شیراز زندگی می کنند و از چاقی یا اضافه وزن رنج می برند.

برای اینکه بیمار به نتیجه مطلوب دست پیدا کند و درمان به بهترین شکل ممکن انجام گیرد، لازم است، پزشکی که بیمار برای جراحی لاغری به او مراجعه می کند، از یک سری ویژگی هایی برخوردار باشد.

قبل اینکه بیمار زیر تیغ عمل جراحی برود باید از علت مبتلا شدن به این بیماری آگاه شود و دکتر به او اطلاعات لازم را در مورد چگونگی عمل جراحی ارائه دهد.

در صورتی که قصد دارید، عمل جراحی لاغری را انجام دهید، توصیه می شود، از شیراز به تهران بیایید و جراحی خود را به بهترین جراح لاغری بسپارید. به طور کلی ویژگی هایی که یک پزشک عمل جراحی لاغری باید داشته باشد، شامل موارد زیر می شود:

در برقراری ارتباط قدرت بالایی داشته باشد:

یکی از مهمترین ویژگی هایی که پزشک عمل جراحی لاغری باید از آن برخوردار باشد، این است که با قدرت بسیار بالایی با بیماران خود ارتباط برقرار کند.

هنگامی که دکتر با مراجعه کنندگان ارتباط خوبی برقرار می کند، باعث می شود تا بیماران به او اعتماد کنند که این موضوع در سهولت و راحتی درمان بیماری تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

دکتر باید در مورد علت به وجود آمدن این بیماری اطلاعات لازم را در اختیار بیماران قرار داده و آنها را از اینکه جراحی لاغری به چه صورت انجام می گیرد، به طور کامل مطلع کند.

احساس امنیت را در بیماران ایجاد کند:

یکی دیگر از ویژگی هایی که در مورد بهترین دکتر جراحی لاغری اهمیت بسیار زیادی دارد، ایجاد کردن احساس امنیت در مراجعه کنندگان می باشد.

پزشک باید رازدار بیماران باشد تا هنگامی که بیماران نزد او می روند، احساس ناامنی نکنند. در غیر این صورت امکان اینکه شیوه های درمانی به درستی انجام نگرفته و یا عمل جراحی لاغری صورت نگیرد وجود خواهد داشت.

پزشک بدون اجازه گرفتن از بیمار به هیچ عنوان نباید اطلاعات موجود در پرونده بیمار را به افراد یا سایر مراکز درمانی ارائه دهد. در صورتی که ارسال اطلاعات پرونده بیمار به پزشکان یا مراکز دیگری ضرورت داشته باشد، باید ابتدا در مورد این مسئله با بیمار صحبت کرده و با رضایت او مدارک را در اختیار دیگران قرار دهد.

بهترین روش درمانی را به کار گیرد:

یکی از مسائلی که در عمل جراحی لاغری بسیار حائز اهمیت است، مورد استفاده قرار دادن بهترین و مناسب ترین شیوه درمانی می باشد. پزشک ابتدا باید شرایط و وضعیت بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و سپس با انتخاب کردن روش مناسب برای درمان بیمار اقدام کند. دکتر باید اقدامات مربوط به قبل و بعد از عمل جراحی لاغری را به طور کامل به بیمار گوشزد کرده تا بیمار با رعایت کردن تمام نکات ضروری هر چه سریعتر به سلامتی روحی و جسمی دست یابد.

متین و باوقار باشد:

خوش اخلاق بودن پزشک جزء یکی از مهمترین ویژگی های او به شمار می آید. هنگامی که بیمار به یک پزشک متین و با وقار مراجعه می کند، بدون شک به او اعتماد خواهد کرد و انگیزه و اشتیاق بیشتری برای شروع درمان دارد،

اما برعکس، اگر پزشک بداخلاق باشد، بیمار هیچ گونه توجهی به دستورات او نخواهد داشت و باعث می شود تا بیمار از نتیجه عمل جراحی رضایت کافی را نداشته باشد. پزشک باید با بردباری و تحمل زیاد به صحبت های بیمار گوش کرده و به سوالات او پاسخ های دقیق و روشنی را ارائه دهد.

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه وظایفی را به عهده دارد؟

 • یکی از وظایف مهم و اصلی بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز این است که علت مبتلا شدن فرد به بیماری چاقی را به درستی تشخیص دهد تا بیمار قادر باشد، بیماری را به موقع کند و خیلی سریع به نتیجه مورد نظر دست پیداکند.
 • بهترین دکتر جراحی لاغری وظیفه دارد که در انجام عمل های جراحی دقت زیادی به خرج دهد تا بیماران در آینده با هیچ گونه مشکل و خطری مواجه نشوند.
 • پزشک ابتدا باید شرایط و وضعیت بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و سپس با توجه به وضعیت فعلی بیمار از بهترین و مناسب ترین شیوه های درمانی برای بیماران استفاده کند.
 • پزشک پس از اینکه عمل جراحی لاغری بیماران را انجام داد لازم است که حتما به طور مرتب از شرایط و اوضاع و احوال بیمار مطلع شود. برای اینکه بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن به بهبودی و سلامتی دست یابد، باید در زمان های مشخصی برای او وقت معاینه تعیین کند.
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه وظایفی را به عهده دارد؟
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز چه وظایفی را به عهده دارد؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز هزینه های عمل را چگونه تعیین خواهد کرد؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز دلایل زیادی را در هزینه نهایی جراحی های لاغری موثر می داند و همچنین هنگامی که قصد دارد، قیمت جراحی های لاغری را برای بیماران مشخص کند آنها را مورد توجه قرار خواهد داد. مهمترین عواملی که دکتر جراحی لاغری هزینه های عمل را با توجه به آنها تعیین می کند، شامل موارد زیر می شود:

بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز هزینه های عمل را چگونه تعیین خواهد کرد؟
بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز هزینه های عمل را چگونه تعیین خواهد کرد؟
 • خصوصی یا دولتی بودن بیمارستان:

مرکز تخصصی یکی از عواملی می باشد که پزشک عمل جراحی را در آنجا انجام می دهد. هزینه جراحی های لاغری با توجه به اینکه عمل در بیمارستان خصوصی و یا دولتی انجام می گیرد و همچنین آن بیمارستان چه نوع امکانات و تجهیزاتی را برای انجام جراحی به پزشک ارائه می دهد، مشخص خواهد شد.

 • میزان تخصص و مهارت پزشک:

ممکن است، برخی از پزشکان جراحی لاغری هزینه کمی را بابت انجام جراحی از بیماران درخواست کنند، اما به این معنی نیست که جراحی لاغری به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت و بیمار به نتیجه مطلوبی دست پیدا می کند.

به دلیل اینکه احتمال دارد، پزشک برای انجام عمل های لاغری امکانات یا تجهیزات مدرن و پیشرفته ای را در اختیار نداشته باشد و تجربه و تخصص او به اندازه کافی نباشد.

 • شهرهای بزرگ:

شهر و محلی که پزشک عمل های جراحی را در آنجا انجام می دهد، یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی به شمار می آید که در مشخص کردن هزینه ی جراحی تاثیر قابل توجهی دارد. شهرهایی که بزرگ هستند، برای انجام جراحی بهترین گزینه محسوب خواهند شد.

به دلیل اینکه پزشکان و جراحان مجرب شهرهای بزرگ را برای انجام جراحی انتخاب خواهند کرد تا امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشند.

در صورتی که به بیماری چاقی مبتلا هستید و قصد دارید، با استفاده از عمل های لاغری وزن خود را کاهش دهید، توصیه می کنیم، از شیراز به تهران بیایید و جراحی را توسط بهترین جراح لاغری انجام دهید.

در چه صورت انجام جراحی لاغری برای بیماران رضایت بخش خواهد بود؟

در صورتی که از بیماری چاقی و اضافه وزن رنج می برید و تا به امروز تمام راه ها را برای پیدا کردن به وزن ایده آل و لاغری امتحان کرده اید، اما نتیجه ای نداده است، بهتر است، عمل های لاغری را مورد استفاده قرار دهید.

در حقیقت باید گفته شود، زمانی باید جراحی های لاغری را به کار گیریم که نتوانسته ایم از طریق دنبال کردن رژیم غذایی مناسب، ورزش و غیره به نتیجه مورد نظر برسیم.

در چنین شرایطی باید برای پیدا کردن یک دکتری که در زمینه انواع جراحی های لاغری از تجربه و تخصص کافی برخوردار می باشد، اقدام کنیم.

بدون شک بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز قادر است، به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی اضافه وزن خود را کاهش داده و لاغرتر شوید. تمام کسانی که عمل های لاغری را برای درمان بیماری چاقی خود مورد استفاده قرار داده اند، از نتیجه عمل رضایت کامل داشته اند.

از آنجایی که افراد به طور مداوم چربی های اضافی پوست آنها از دست می رود، اگر مراقبت های بعد از عمل را که پزشک تجویز می کند، رعایت کنند، پوست بدن آنها به هیچ عنوان دچار شل شدگی و افتادگی نخواهد شد.

تعداد زیادی از افراد از عمل های جراحی لاغری این تصور را دارند که پس از عمل مجبور خواهند شد به جراحی های پلاستیکی روی آورند.

باید گفته شود، چنین تصوری کاملا اشتباه بوده و اگر پس از انجام جراحی های لاغری فعالیت های ورزشی را به طور منظم انجام دهند و از رژیم غذایی مناسبی که توسط پزشک به آنها ارائه شده پیروی کنند، می توانند برای همیشه از تناسب اندام خود احساس رضایت داشته باشند.

در چه صورت انجام جراحی لاغری برای بیماران رضایت بخش خواهد بود؟
در چه صورت انجام جراحی لاغری برای بیماران رضایت بخش خواهد بود؟

چگونه می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز را پیدا کرد؟

 • یکی از روش های پیدا کردن بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز این است که ابتدا با پزشک یک جلسه مشاوره و ملاقات داشته باشید و در مورد چاقی یا اضافه وزن خود با او صحبت کنید. پزشک در طول این جلسه شما را از علت بیماری تان مطلع خواهد کرد.
 • هنگامی که به مطب پزشک جراحی لاغری مراجعه می کنید، از تمام بیمارانی که تحت نظر او بوده اند و عمل های لاغری را انجام داده اند، در مورد میزان تخصص و تجربه پزشک سوال بپرسید، همچنین از آنها بپرسید که آیا از اینکه عمل لاغری را انجام داده اند، احساس رضایت دارند، یا خیر.
 • زمانی که پزشک مورد نظر خود را پیدا کردید برای اینکه اطمینان حال کنید، در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار می باشد، تصاویر کسانی که نزد او عمل های لاغری را انجام داده اند، مشاهده کنید. معمولا پزشکان جراحی لاغری در مطب خود از بیماران آلبومی را تهیه کرده اند تا در اختیار مراجعه کنندگان دیگر قرار دهند.

آیا بیمار پس از انجام جراحی های لاغری باید هزینه هایی را متقبل شود؟

هنگامی که بیماران مبتلا به چاقی و اضافه وزن عمل های جراحی لاغری را برای درمان مورد استفاده قرار می دهند، لازم است تا برای مصرف مکمل ها، ویتامین ها و باشگاه هزینه هایی را نیز درنظر بگیرند.

به دلیل اینکه بدن بیمار پس از جراحی با کمبود یک سری از املاح و ویتامین ها مواجه خواهد شد که حتما باید مکمل ها و ویتامین های تجویز شده توسط پزشک را خریداری و مصرف کنند،

همچنین در صورتی که فعالیت های ورزشی را به طور منظم انجام ندهند احتمال اینکه جراحی لاغری برگشت پذیر باشد، وجود خواهد داشت که این موضوع هزینه هایی را در بر خواهد داشت.

علاوه براین تمام بیماران مبتلا به چاقی قبل از جراحی از وزن بسیار بالایی برخوردار می باشند و با جراحی وزن و سایز آنها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به همین جهت خرید لباس های جدید یکی دیگر از هزینه هایی به شمار می آید که بیماران باید صرف کنند.

زمانی که جراحی های لاغری را به منظور کاهش وزن و لاغری انجام می دهید، بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز تمام نکات و هزینه هایی را که باید پس از عمل صرف کنید، در اختیار شما می گذارد،

بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست و با خیالی آسوده قادر هستید، برای درمان بیماری خود با استفاده از جراحی های لاغری اقدام کنید.

آیا بیمار پس از انجام جراحی های لاغری باید هزینه هایی را متقبل شود؟
آیا بیمار پس از انجام جراحی های لاغری باید هزینه هایی را متقبل شود؟

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید