بهترین جراح اسلیو معده در کرمان

در این مقاله از سایت دکتر سلیمی، به معرفی و بررسی ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده در کرمان می پردازیم. با ما باشید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

جراحی اسلیو معده ، یکی از محبوب ترین انواع جراحی لاغری به شمار می رود. این جراحی، چنان چه به دست یک جراح با تجربه و حاذق انجام گیرد، می تواند بدون هیچ گونه عارضه جانبی، بهترین نتیجه ممکن و دلخواه را در کوتاهترین زمان، در پی داشته باشد.

جراحی اسلیو معده، در سرتاسر جهان محبوبیت بسیار دارد. این امر سبب شده است که بسیاری از عزیزان ساکن شهر کرمان که از مشکل چاقی مفرط رنج می برند، این روش را برای حل و درمان این عارضه انتخاب نمایند.

بهترین جراح اسلیو معده در کرمان
بهترین جراح اسلیو معده در کرمان

با توجه به این امر که اولین چالش پیش رو برای ساکنین شهر کرمان برای انجام عمل اسلیو معده، یافتن یک جراح قابل اعتماد و مجرب در این شهر است، این مقاله را به بررسی موضوع ” بهترین جراح اسلیو معده در کرمان ” و معرفی بهترین جراح لاغری کشور، فوق تخصص جراحی لاغری و لاپاراسکوپی پشرفته، دکتر مهدی سلیمی اختصاص داده ایم.

تجربه و تخصص جناب دکتر سلیمی تا حدیست که بیماران از شهرهای مختلف کشور به ویژه کرمان، به تهران آمده و تحت نظر ایشان قرار می گیرند.

چنان چه شما نیز از علاقه مندان به این مبحث می باشید، با ما تا پایان این مبحث همراه شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست عمل چاقی با بیمه تامین اجتماعی دیدن کنید.

جراحی اسلیو معده چیست؟

عمل های جراحی چاقی، به روش های متفاوتی انجام می گیرند که یکی از محبوب ترین انواع آن، جراحی اسلیو معده است. در روش اسلیو معده، بخش عظیمی از معده جدا شده و از بدن خارج می گردد.

بخش باقیمانده که تقریباً حجمی معادل 20 الی 25 درصد از حجم معده اصلی را خواهد داشت، به وسیله منگنه مخصوص، بخیه زده می شود. دکتر سلیمی، عمل اسلیو معده را به روش جراحی بسته یا همان لاپاراسکوپی انجام می دهند.

جراحی اسلیو معده چیست؟
جراحی اسلیو معده چیست؟

در این روش، هیچ گونه برشی روی شکم بیمار زده نمی شود. از همین رو، دوره نقاهت پس از عمل جراحی کوتاه بوده و بهبودی با سرعت بالایی انجام می گیرد. این امر سبب می گردد که فرد، پس از گذشت زمانی اندک پس از عمل اسلیو معده، بتواند به راحتی به روال عادی زندگی خود بازگردد.

لطفا از پست بهترین جراح اسلیو معده در اهواز دیدن کنید.

در روش لاپاراسکوپی پیشرفته تنها چندین سوراخ کوچک به اندازه کوچک تر از یک بند انگشت روی شکم بیمار ایجاد می گردد

در روش لاپاراسکوپی پیشرفته که به دست متخصص عمل اسلیو معده ، انجام می گیرد، تنها چندین سوراخ کوچک به اندازه کوچک تر از یک بند انگشت روی شکم بیمار ایجاد می گردد و سپس عمل جراحی توسط ابزارهای مخصوص لاپاراسکوپی، انجام می گیرد.

پس از انجام این عمل، به دلیل کوچک شدن حجم معده، میزان حجم غذای ورودی و در نتیجه جذب کالری اضافه توسط بدن کاسته می شود. در کنار سیری زودرس، فرد دیرتر احساس گرسنگی می نماید که این امر باعث افزایش میزان سوخت و ساز بدن و از بین رفتن چربی های اضافه با سرعت بسیار بالایی می گردد.

لازم به ذکر است که پس از عمل اسلیو معده، در یک ماه نخست، کاهش وزنی چشمگیر حاصل می گردد و پس از آن، روند کاهش وزن به صورت یکنواخت و تدریجی ادامه می یابد. به طوری که پس از گذشت یک الی دو سال، بیش از 75 الی 80 درصد از وزن اضافی بدن، کاسته خواهد شد.

در دنباله مبحث ” بهترین جراح اسلیو معده در کرمان ” به بررسی ویژگی های یک جراح قابل اعتماد برای انجام جراحی اسلیو معده، اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده در کرمان

دکتر سلیمی، متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک که در شهر تهران فعالیت دارند، بر اساس تجربیات و دانش فراوان خود در زمینه جراحی اسلیو معده، ویژگی های خاصی را برای بهترین جراح اسلیو معده در کرمان بیان می نمایند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده در کرمان
ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده در کرمان
 • متخصص می بایست دانش و صلاحیت لازم و کافی را برای انجام جراحی اسلیو معده داشته باشد.
 • مسئولیت پذیری و تعهد به بیمار، از دیگر خصایص بهترین جراح اسلیو معده در کرمان است.
 • در هر لحظه، می بایست پاسخگوی سؤالات و مشکلات بیماران خود باشد.
 • پس از انجام عمل جراحی اسلیو، می بایست در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال از جانب بیمار، پاسخگو باشد.
 • هدف از انجام عمل جراحی اسلیو، در مرحله اول، سلامت بیمار می باشد. بر این اساس، جراح باید در هر مرحله، به بهبود وضعیت جسمی و روحی بیمار توجه داشته باشد.
 • پس از انجام عمل اسلیو معده، جراح می بایست همواره بر روند کاهش وزن بر اساس برنامه مشخص، نظارت کامل داشته باشد و در صورت هر گونه مشکل، اقدامات لازم را انجام دهد.
 • تمامی راهنمایی های لازم را به بیمار، برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی پس از عمل جراحی ارائه دهد.
 • با توجه به تغییرات عمده ای که در سبک زندگی بیمار پس از عمل اسلیو معده رخ می دهد، آمادگی ذهنی لازم را در پذیرش این تغییرات عمده، پیش از عمل در او ایجاد نماید.
 • پس از عمل اسلیو، می بایست یک رژیم غذایی مناسب را برای وی در نظر بگیرد.
 • با توجه به اهمیت بالای مراقبت های پس از عمل اسلیو توسط خود بیمار، همواره بر عملکرد وی، نظارت کامل داشته باشد.
همچنین، در انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در کرمان، در نظر گرفتن خصوصیات زیر نیز بسیار مهم است:
 • دارا بودن مهارت های لازم و ویژگی های شخصیتی یک جراح با تجربه
 • داشتن قدرت تفکر بالا
 • داشتن مدرک فوق تخصص جراحی لاغری
 • قدرت و تبحر بالا در تشخیص بیماری و روش درمان آن
 • آشنایی لازم و کافی با تکنولوژی روز دنیا
 • داشتن توانایی در برقراری ارتباط با بیمار و روابط اجتماعی بالا
 • داشتن قدرت تصمیم گیری بالا؛ قبل، حین و پس از عمل اسلیو معده
 • داشتن تجربه زیاد در انجام جراحی اسلیو معده

با توجه به برخورداری دکتر سلیمی از تمامی ویژگی های فوق الذکر، به تمامی علاقه مندان به انجام عمل جراحی اسلیو معده در کرمان توصیه اکید می شود تا به تهران مراجعه کرده و نزد دکتر مهدی سلیمی، بهترین جراح اسلیو معده در کل کشور، عارضه چاقی مفرط خود را درمان نمایند.

ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال نیز بشناسید.

چگونه بهترین جراح اسلیو معده در کرمان را بشناسیم؟

برای شناخت یک جراح لاغری با تجربه و قابل اعتماد، روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه، به برخی از این روش ها، اشاره شده است:

 • مشاهده نمونه عمل های پیشین جراح و بررسی نتایج قبل و بعد از عمل جراحی اسلیو معده توسط جراح
 • بررسی شبکه های اجتماعی و وب سایت جراح و مطالعه نظرات افرادی که توسط جراح مذکور، معالجه شده اند.
 • بهره گیری از راهنمایی های بیماران پیشین جراح و استفاده از تجربیات و نظرات ایشان در این زمینه
 • مراجعه حضوری و برگزاری جلسات مشاوره با جراح اسلیو معده
چگونه بهترین جراح اسلیو معده در کرمان را بشناسیم؟
چگونه بهترین جراح اسلیو معده در کرمان را بشناسیم؟

در دنباله مبحث ” بهترین جراح اسلیو معده در کرمان ” به معرفی بهترین جراح لاغری کشور، دکتر مهدی سلیمی، خواهیم پرداخت.

بهترین جراح اسلیو معده در کرمان کیست؟

جراحی اسلیو معده، در زمره جراحی های درمانی و زیبایی قرار دارد و انجام آن، تنها به دست جراحان خبره و با تجربه جایز است. از همین رو، بدون در نظر گرفتن فاصله زمانی و مکانی، مراجعه به جراحی با چنین شرایطی، تضمین گر رسیدن به هدف دلخواه خواهد بود.

دکتر مهدی سلیمی، سال هاست که در شهر تهران، اقدام به انجام جراحی لاغری از نوع اسلیو معده، می نمایند و با تمامی چالش های این عمل جراحی ظریف، آشنایی کامل دارند.

ایشان، دارای تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک هستند. دکتر سلیمی، یکی از اعضای برجسته انجمن بین المللی جراحان چاقی/IFSO نیز می باشند.

دکتر سلیمی، نه تنها در انجام جراحی اسلیو معده، بلکه در انجام سایر روش های جراحی لاغری مانند بای پس و مینی بای پس معده، حلقه گذاری و بالون گذاری معده نیز تبحر لازم و کافی را دارا هستند.

آوازه شهرت ایشان، سبب گردیده است که هر روزه، بر تعداد مراجعه کنندگان به ایشان افزوده شود.

آوازه شهرت ایشان، سبب گردیده است که هر روزه، بر تعداد مراجعه کنندگان به ایشان برای درمان مشکل چاقی و رهایی از توده های چربی انباشته شده در بدن، از تمامی شهرهای کشور، از جمله شهر زیبای کرمان، افزوده شود.

چنان چه در شهر کرمان ساکن می باشید و از مشکل اضافه وزن و چاقی مفرط رنج می برید و به دنبال یک جراح حاذق و حرفه ای برای درمان این عارضه می باشید، می توانید به بهترین جراح اسلیو معده، دکتر مهدی سلیمی، مراجعه نمایید.

ایشان با در نظر گرفتن تجربیات گسترده خود در این زمینه، بهترین شیوه درمانی را برای عزیزان و مراجعه کنندگان کرمانی به منظور سریع تر رسیدن به هدف دلخواه، تجویز و تعیین می نمایند.

دکتر سلیمی دکتر اسلیو معده، به تمامی بیماران خود توصیه می کنند که مراقبت های پس از عمل اسلیو را جدی بگیرند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را از انجام این عمل، شاهد باشند.

سخن پایانی

جراحی اسلیو معده، یکی از بهترین روش های درمان عارضه چاقی مفرط به شمار می رود. این عمل جراحی، از ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشد. تبحر و تجربه جراح در انجام آن و رساندن بیمار به هدف دلخواه، نقش مهمی را ایفا می نماید.

به دلیل افزایش روز افزون عارضه چاقی در سرتاسر جهان و کشور، هر روزه بر آمار علاقه مندان به انجام عمل اسلیو معده، افزوده می شود. متقاضیان انجام این عمل جراحی، در شهر کرمان نیز بسیارند.

سخن پایانی
سخن پایانی

از طرفی، یافتن جراح حاذق، به یکی از چالش های این مسیر مبدل شده است. در مقاله ” بهترین جراح اسلیو معده در کرمان ” به بررسی ویژگی های یک جراح قابل اعتماد پرداختیم و در این راستا، بهترین گزینه را دکتر مهدی سلیمی عنوان نمودیم.

دکتر سلیمی در شهر تهران مشغول به فعالیت می باشند و هر روزه بر مراجعه کنندگان ایشان از تمامی شهرهای کشور، از جمله شهر زیبای کرمان افزوده می شود.

اگر شما نیز در شهر کرمان ساکن هستید و از عارضه چاقی مفرط رنج می برید و به دنبال یک جراح حاذق اسلیو معده می باشید، با توجه به تمامی موارد بیان شده در این مقاله، به شما توصیه می کنیم که به تهران آمده و نزد دکتر مهدی سلیمی، عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید.

در انتها توصیه می کنیم مقاله بهترین دکتر اسلیو معده در یزد را مطالعه کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (‌IFSO‌) هستند. همچنین ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی و متابولیک می‌باشند که مهارت فراوانی در انواع جراحی‌های کاهش وزن به خصوص در جراحی اسلیو معده دارند.‌

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با یک کلیک مشاوره بگیرید