اسلیو معده بیمارستان لاله

اسلیو معده بیمارستان لاله
فهرست مطالب

در مقاله ای که پیش روی شماست به بحث در زمینه موضوع اسلیو معده بیمارستان لاله پرداخته ایم.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

مقدمه

چنان چه شما نیز از بیماری چاقی رنج می برید و به دنبال راهی برای رهایی از آن می باشید مطالعه این صفحه به شما کمک می کند.

اگر در زمینه هزینه جراحی چاقی دقدقه مند هستید این صفحه را ببنید.

اسلیو معده بیمارستان لاله
اسلیو معده بیمارستان لاله

خواندن مطالب ذکر شده در این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

پارامترهای تأثیرگذار بر هزینه اسلیو معده بیمارستان لاله

 • مهمترین عامل بر هزینه عمل اسلیو معده تخصص و مهارت پزشک که هرچقدر میزان تخصص پزشک بالاتر باشد و دستمزد بالای هم دریافت خواهد کرد.
 • هزینه های بیمارستان خصوصی و دولتی
 • استفاده از بیمه 
 • هزینه مشاوره اولیه
آنچه در این مقاله می خوانیم:

پیش گفتار

اسلیو معده درمان بیماری چاقی

عمل اسلیو معده چیست

کاهش وزن پس از عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده چه مزایایی دارد

درمان بیماری های مرتبط با چاقی پس از عمل اسلیو

کاندیدای عمل اسلیو معده

موارد منع عمل اسلیو معده

نیم نگاهی بر برخی از ویژگی های عمل اسلیو معده

مختصری بر بیمارستان لاله

بخش های مختلف بیمارستان لاله

مختصری بر دکتر سلیمی

سخن نهایی

 

در دنیای امروز، تکنولوژی تمامی محیط اطراف ما را احاطه کرده است. تکنولوژی تغییرات بسیار مثبت و منفی را در زندگی ما گذاشته است.

اما یکی از مهم ترین تغییراتی که ناشی از پیشرفت علم می باشد، راه های مختلفی می باشد که پیشرفت علم، برای درمان بیماری چاقی با خود، به ارمغان آورده است.

بسیاری از افرادی که دچار بیماری چاقی می باشند، در گذشته به ناچار به گرفتن رژیم های سخت و دشوار روی می آوردند و یا از ورزش های سنگین و حجیم برای کاهش وزن خود، بهره می گرفتند. این روش ها بسیار مفید می باشند، اما نمی توان تنها با رژیم و ورزش از مشکل چاقی رهایی یافت.

دیگر لزومی به گرفتن رژیم های سخن و طاقت فرسا و یا انجام ورزش های سخت نمی باشد

امروزه این روال تغییر کرده است. دیگر لزومی به گرفتن رژیم های سخن و طاقت فرسا و یا انجام ورزش های سخت نمی باشد.

به عقیده دکتر سلیمی، بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران، بهترین و سریع ترین راه درمان بیماری چاقی، عمل اسلیو معده می باشد. این عمل در سرتاسر جهان، مورد توجه بسیاری از افراد مشهور و عموم مردم قرار گرفته است. پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال دیدن کنید.

عمل اسلیو معده با توجه به اثرات بسیار مثبتی که برای بیمار به همراه می آورد و با توجه به این امر که، این عمل جراحی، کمترین میزان اثرات جانبی و عوارض را دارد، در میان همه مردم جهان بسیار محبوب شده است.

لذا در مقاله اسلیو معده بیمارستان لاله به بررسی عمل اسلیو معده و نیز شرحی کوتاه بر بیمارستان لاله خواهیم داد. در این راستا از راهنمایی های دکتر سلیمی، بهترین جراح در زمینه عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی بهره خواهیم گرفت.

دیگر لزومی به گرفتن رژیم های سخن و طاقت فرسا و یا انجام ورزش های سخت نمی باشد
دیگر لزومی به گرفتن رژیم های سخن و طاقت فرسا و یا انجام ورزش های سخت نمی باشد

اگر شما از علاقمندان به داشتن اندامی زیبا می باشید و سلامتی را مرحله اول کار خود قرار داده اید، از خواندن این مقاله لذت خواهید برد. پس با ما تا انتهای مقاله اسلیو معده بیمارستان لاله همراه شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد دیدن کنید.

اسلیو معده درمان بیماری چاقی

تعداد زیادی از بیماران مبتلا به بیماری چاقی و یا بیماری چاقی مفرد، از داشتن این بیماری در رنج و عذاب می باشند. بسیاری از این افراد در سنین کم جوانی و یا نوجوانی به سر می برند.

بیماری چاقی و داشتن اندامی نا متناسب سبب بروز بسیاری از مشکلات روحی و جسمی برای این افراد می گردد.

اسلیو معده درمان بیماری چاقی
اسلیو معده درمان بیماری چاقی

علاوه بر مشکلات فیزیکی و جسمی که برای بیماران مبتلا به چاقی به وجود می آید، نمی توان مشکلات روحی و روانی را که افراد به سبب اندام نامتناسب خود به آن دچار می گردند را نیز، نادیده گرفت.

بسیاری از مشکلات جسمی که برای افرادی که به چاقی مفرد دچار هستند، شامل، دیابت نوع دو، بیماری فشار خون، آپنه خواب و همچنین انواع بیماری های قلبی-عروقی می باشد.

همچنین همان طور که ذکر شد، ابتلا به این بیماری بسیاری از بیماری های روانی را نیز به دنبال خواهد داشت. بیشتر این افراد از عدم اعتماد به نفس رنج می برند.

خود کم بینی

حضور ایشان در مجامع عمومی معمولاً با خجالت زدگی همراه می باشد و از این رو بیمار مبتلا به چاقی، دچار خود کم بینی می گردد و از حاضر شدن در جمع، خودداری می کند.

بسیاری از افرادی که به بیماری چاقی مبتلا می باشند و دارای اضافه وزن می باشند، نمی توانند به کمک رژیم غذایی و یا انجام ورزش، به وزن دلخواه خود دست یابند. کاهش وزنی که به وسیله رژیم غذایی و ورزش به وجود می آید، بسیار کم و شامل مرور زمان می گردد.

اما در بسیاری از موارد، این افراد به سبب مشکلاتی که به خاطر چاقی به آن دچار شده اند، تمایل دارند که وزن خود را در کمترین زمان ممکن کاهش دهند.

خود کم بینی
خود کم بینی

دکتر سلیمی جراح متخصص در زمینه جراحی اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، بهترین گزینه برای درمان بیماری چاقی مفرد و کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن را، عمل اسلیو معده، ذکر می کنند. عمل اسلیو معده می تواند وزن فرد را به سرعت کاهش داده و فرد را به وزن دلخواه خود برساند.

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی مبحث اسلیو معده بیمارستان لاله پرداخته ایم.

چنان چه تا به اینجای مقاله برای شما جذاب بوده است،

عمل اسلیو معده چیست

عمل اسلیو معده، به صورت خلاصه، نوعی از انواع جراحی های چاقی می باشد که در آن جراح، حجم معده فرد را کوچک می کند. نام اصلی این عمل جراحی به زبان انگلیسی، Gastric Sleeve Surgery می باشد.

در این عمل جراحی برشی بر قسمتی از معده داده میشود و قسمت برش داده شده که بیشتر حجم معده را شامل می شود، از معده جدا شده و از بدن خارج می گردد.

اسلیو در زبان انگلیسی به معنی آستین می باشد. این نام گذاری از آن جهت می باشد که زمانی که بخشی از معده بریده می شود، بخش باقی مانده معده، به مانند یک استوانه باریک و بلند که شباهت بسیار زیادی به یک آستین لباس دارد، مبدل می گردد.

عمل اسلیو معده چیست
عمل اسلیو معده چیست

در عمل اسلیو معده، تقریباً به میزان 70 تا 80 درصد از حجم معده بریده می شود

در عمل اسلیو معده، تقریباً به میزان 70 تا 80 درصد از حجم معده بریده می شود و این بخش از معده از بدن بیمار مبتلا به چاقی مفرد، خارج می گردد.

بخش باقی مانده در بدن، به میزان 20 تا 30 درصد از حجم معده اصلی می باشد. کوچک شدن حجم معده، سبب می شود که فرد میزان کمتری غذا مصرف کند و خیلی زود احساس سیری کند.

این عمل امروزه یکی از پرطرفدارترین انواع عمل جراحی چاقی به شمار می رود و دلیل آن، اثرگذاری سریع آن بر کاهش وزن می باشد.

در این راستا توصیه می کنیم صفحه روند کاهش وزن بعد از عمل اسلیو را مطالعه کنید.

علاوه بر کاهش وزن و رساندن فرد به وزن دلخواه و ایده آل مورد نظر شخص، این عمل در درمان بسیاری از بیماری های مرتبط با چاقی نیز، مؤثر عمل کرده است.

پس از خارج کردن بخش عمده ای از معده از بدن فرد مبتلا به چاقی مفرد، بخش باقی مانده توسط منگنه مخصوص، بخیه زده می شود و دیگری نیازی به ایجاد برش بر روی شکم برای بخیه زدن به صورت دستی، وجود ندارد. به این ترتیب، این عمل با کمترین میزان درد و خونریزی همراه خواهد بود.

عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی از انواع جراحی های غیرتهاجمی به شمار می رود. این بدان معناست که در این عمل، برشی بر روی شکم داده نمی شود و عمل از طریق ایجاد حفره هایی کوچک بر روی شکم انجام می گیرد. این حفره های کوچک با گذشت مدت زمانی کوتاه و بدون هیچگونه احساس دردی، به سرعت بهبود می یابند.

در عمل اسلیو معده، تقریباً به میزان 70 تا 80 درصد از حجم معده بریده می شود
در عمل اسلیو معده، تقریباً به میزان 70 تا 80 درصد از حجم معده بریده می شود

کاهش وزن پس از عمل اسلیو معده

همان طور که به آن اشاره شد، میزان کاهش وزن پس از عمل اسلیو معده بسیار چشم گیر می باشد. همچنین سرعت این کاهش وزن نیز، بسیار بالا می باشد. معمولاً کاهش وزن برای افراد بعد از انجام عمل اسلیو معده و به سرعت شروع می شود.

این کاهش وزن به نحوی می باشد که تقریباً با گذشت دو سال پس از انجام عمل اسلیو معده، تقریباً 80 درصد از وزن اضافی فرد، از بین می رود. این نتیجه در نوع خود بی نظیر است. به جرات می توان گفت که این روش تنها روش درمان چاقی می باشد که چنین نتیجه ای را در پی دارد.

نکته مهم در این زمینه، ایمن بودن عمل اسلیو معده می باشد. این روش هیچ گونه عوارض جانبی برای بیمار نخواهد داشت و بیمار بدون احساس هیچ درد و یا ناراحتی، موفق می گردد تا اضافه وزن خود را کاهش داده و به وزن ایده آل خود برسد.

در این مقاله به بررسی موضوع اسلیو معده بیمارستان لاله پرداخته ایم. در این راستا، از سخنان و راهنمایی های دکتر سلیمی متخصص در زمینه لاپاراسکوپی، یاری جسته ایم.

چنان چه شما نیز از بیماری چاقی رنج می برید و به دنبال راهی برای درمان آن می باشید،

عمل اسلیو معده چه مزایایی دارد

بدون شک، چاقی خود عامل ایجاد بسیاری از بیماری ها می باشد. لذا با کم کردن وزن و از بین رفتن وزن اضافه فرد، بسیاری از بیماری های مرتبط با چاقی بهبود یافته و یا به طور کلی درمان می شوند. اما به صورت کلی در این قسمت به برخی از مزایایی که انجام عمل اسلیو معده به همراه خواهد داشت، اشاره کرده ایم.

عمل اسلیو معده چه مزایایی دارد
عمل اسلیو معده چه مزایایی دارد

از جمله مزایای عمل اسلیو معده موارد زیر می باشند:

در عمل اسلیو معده، حجم معده،به تقریباً 25 درصد از حجم واقعی خود، کاهش می یابد. کاهش در میزان حجم معده به تقریباً یک چهارم از حجم واقعی خود، سبب می گردد که در فرد، پس از انجام عمل اسلیو معده، تمایل به خوردن، به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کند. کاهش اشتها و کاهش احساس گرسنگی در فرد، از یکی از مزیت های بزرگ عمل اسلیو به شمار می رود.

کاهش میزان ترشح هورمون هایی که فرمان گرسنگی را به مغز صادر می نمایند

دلیل این کاهش احساس گرسنگی، کاهش میزان ترشح هورمون هایی می باشد که فرمان گرسنگی را به مغز صادر می نمایند. هنگامی که این هورمون ها ترشح نشوند و یا میزان ترشح آنها کم باشد، مغز فرمان سیری را صادر کرده و فرد تمایلی به خوردن غذا، در خود نخواهد داشت.

عمل اسلیو معده که توسط جراح متخصص جناب آقای دکتر سلیمی، در بیمارستان نورافشار نیاوران انجام می گیرد، به روش لاپاراسکوپی می باشد. در عمل لاپاراسکوپی، چندین سوراخ کوچک بر روی بدن ایجاد می گردد و عمل از طریق این نقاط کوچک، انجام می گیرد.

کاهش میزان ترشح هورمون هایی که فرمان گرسنگی را به مغز صادر می نمایند
کاهش میزان ترشح هورمون هایی که فرمان گرسنگی را به مغز صادر می نمایند

این روش کمترین زخم را بر روی شکم ایجاد می نماید و هیچ برشی بر روی شکم بیمار زده نمی شود. از همین رو، عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، جزو عمل های غیر تهاجمی و بی ضرر به شمار می رود. همچنین این عمل کمترین میزان عوارض را برای فرد به همراه خواهد داشت که این بر جذابیت امر، افزوده است.

در اکثر روش های لاغری، محدودیت های شدیدی از لحاظ رژیم غذایی بر فرد تحمیل می گردد

در اکثر روش های لاغری، محدودیت های شدیدی از لحاظ رژیم غذایی بر فرد تحمیل می گردد. اما در عمل اسلیو معده، از این گونه رژیم های سفت و سخت خبری نیست و فرد بدون هیچ مشکلی، در زمانی کوتاه، تغییرات اساسی در کاهش وزن خواهد داشت.

جای زخمی که پس از عمل اسلیو معده می ماند، بسیار کم و کوچک می باشد و پس از مدتی به صورت کلی از بین می رود. این امر، برای بسیاری از افرادی که اهمیت زیادی به زیبایی پوست خود می دهند، بسیار مهم می باشد.

دوره نقاهت پس از انجام عمل اسلیو معده خصوصاً اگر به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، بسیار کوتاه مدت بوده و فرد بیمار به زودی می تواند به روال عادی زندگی خود، بازگردد.

عمل اسلیو معده یک روش سالم و سریع برای کاهش وزن بوده و هیچ گونه عوارضی را برای فرد به دنبال نخواهد داشت.

پس از عمل اسلیو معده، فرد می تواند به صورت تضمینی و صد در صدی و به صورت دائمی، وزن خود را کاهش داده و وزن متناسب خود را برای همیشه، حفظ نماید.

در مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع ” اسلیو معده بیمارستان لاله ” پرداخته ایم. در این راستا از راهنمایی ها و سخنان دکتر سلیمی بهترین فوق تخصص لاپاراسکوپی تهران، استفاده کرده ایم.

اگر شما نیز از اضافه وزن رنج می برید و تمامی راه های منجر به کاهش وزن را امتحان کرده اید و نتیجه مطلوبی نگرفته اید،

درمان بیماری های مرتبط با چاقی پس از عمل اسلیو

عمل اسلیو معده، علاوه بر تاثیر فوق العاده ای که بر روی کاهش وزن دارد، در درمان بسیاری از بیماری های مرتبط به چاقی نیز مؤثر می باشد. در این بخش از مقاله ” اسلیو معده بیمارستان لاله ” به شرح این موضوع خواهیم پرداخت.

درمان بیماری های مرتبط با چاقی پس از عمل اسلیو
درمان بیماری های مرتبط با چاقی پس از عمل اسلیو

از جمله بیماری هایی که پس از عمل اسلیو معده، بهبود می یابند و یا به صورت کلی درمان می شوند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عمل اسلیو معده در درمان بسیاری از انواع بیماری های قلبی-عروقی مؤثر می باشد.
 • عمل اسلیو معده با کنترل میزان خورد و خوراک و با توجه به رژیم غذایی پس از آن، سبب کنترل بیماری فشار خون می گردد.
 • عمل اسلیو معده میزان کلسترول را در فرد کنترل می کند و از بالا رفتن میزان کلسترول جلوگیری می نماید.
 • عمل اسلیو معده، سبب درمان آپنه خواب، می گردد. یکی از مشکلات اساسی که افراد دارای اضافه وزن به آن دچار می باشند، مشکل آپنه خواب می باشد. بسیاری از ما این بیماری را به نام خر خر کردن می شناسیم.

فرد در هنگام خواب به سبب آنکه نمی تواند به درستی نفس بکشد، خرخر می کند.

فرد در هنگام خواب به سبب آنکه نمی تواند به درستی نفس بکشد، خرخر می کند. به این مشکل آپنه انسدادی خواب نیز می گویند.

پس از عمل اسلیو معده، بیشتر افرادی که به این بیماری دچار می باشند نیز، بهبود می یابند و پس از مدت زمانی و با توجه به کاهش وزن و از دست دادن وزن اضافه بدن، این مشکل به تدریج به صورت کامل، از بین می رود.

عمل اسلیو معده، سبب درمان قطعی دیابت نوع 2 می گردد. یکی از مهم ترین علل انجام عمل اسلیو معده را، علاوه بر کاهش وزن، می توان، درمان دیابت نوع 2 ذکر کرد. به جرات می توان گفت که عمل اسلیو معده می تواند یک درمان قطعی برای دیابت نوع 2 به شمار آید.

به گفته دکتر سلیمی، بهترین متخصص لاپاراسکوپی در تهران، دیابت نوع 2 نوعی از دیابت می باشد که در آن میزان قند خون، قابل کنترل نبوده و مشکلات بسیاری را برای فرد به وجود می آورد.

در بسیاری از مواردی که فرد دارای اضافه وزن می باشد، به دیابت نوع 2 نیز دچار می باشد. به طوری که می توان گفت، عامل اصلی ایجاد بیماری خطرناک و کشنده دیابت نوع 2، داشتن چاقی مفرد و اضافه وزن می باشد.

با کاهش میزان وزن، درمان دیابت نوع 2 نیز، امکان پذیر می گردد

لذا با کاهش میزان وزن، درمان دیابت نوع 2 نیز، امکان پذیر می گردد. فرد پس از عمل اسلیو معده، میزان مشخصی از غذا را می تواند مصرف و جذب نماید. به این ترتیب میزان قند خون نیز کنترل می گردد و به تدریج فرد بهبود یافته و در بسیاری از موارد دیده شده است که بیمار، دیگر نیازی به مصرف داروهای مرتبط با دیابت نوع 2 را، نداشته است.

با کاهش میزان وزن، درمان دیابت نوع 2 نیز، امکان پذیر می گردد
با کاهش میزان وزن، درمان دیابت نوع 2 نیز، امکان پذیر می گردد

عمل اسلیو معده، احتمال بروز سکته قلبی و مغزی را کاهش می دهد. سکته قلبی و مغزی عموماً به سبب انسداد رگ های خونی رخ می دهد. این انسداد بیشتر به دلیل تجمع چربی در نواحی مختلف بدن و به خصوص در اطراف قلب و مغز رخ می دهد.

پس از عمل اسلیو معده، فرد به تدریج و تا دو سال پس از عمل اسلیو معده، تقریباً 80 درصد از وزن اضافی خود را از دست می دهد. این میزان، شامل از بین رفتن چربی ها نیز در ناحیه اطراف قلب و مغز نیز می گردد.

از همین رو، احتمال انسداد عروق و عدم خون رسانی به موقع به مغز و قلب، بسیار کاهش می یابد. لذا می توان این گونه عنوان نمود که به کمک عمل اسلیو معده، احتمال بروز سکته قلبی و مغزی به میزان قابل توجهی، کاهش می یابد.

چاقی خود عامل بروز بسیاری از انواع سرطان به شمار می رود. لذا با از بین رفتن چربی های انباشته بدن و کاهش وزن، احتمال ابتلا به اینگونه از انواع سرطان کاهش می یابد.

بیماری چاقی در بسیاری از موارد، عامل ناباروری به شمار می آید. لذا با کاهش وزن و از بین بردن وزن اضافی بدن، می توان از بروز این مشکل، جلوگیری نمود.

در مقاله ای که پیش روی شماست به بررسی مبحث اسلیو معده بیمارستان لاله پرداخته ایم. در همین راستا به توصیه ها و بیاناتی چند از دکتر سلیمی جراح حاذق و باتجربه در زمینه جراحی های چاقی و فوق تخصص لاپاراسکوپی در تهران، پرداخته‌ایم.

کاندیدای عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده دارای مزایای بسیاری می باشد. اما این عمل برای همه افراد چاق، مناسب نمی باشد. دکتر سلیمی، این عمل را برای افرادی به عهده می گیرند که شاخص توده وزنی ایشان، از عدد 35 بالاتر باشد.

البته در مواردی که فرد مبتلا به  بیماری های مرتبط با چاقی، نظیر دیابت نوع 2 و یا فشار خون، باشد، این عمل حتی در شرایطی که، فرد دارای شاخص توده وزنی 30 الی 35 باشد نیز، انجام می گیرد.

کاندیدای عمل اسلیو معده
کاندیدای عمل اسلیو معده

موارد منع عمل اسلیو معده

در قسمت پیشین به بخشی از شرایطی که فرد می تواند به کمک آن، مجوز انجام عمل اسلیو معده را از جراح بگیرد، اشاره کردیم. در این قسمت مواردی را بیان می کنیم که، در آن افراد، به هیچ عنوان نمی توانند عمل اسلیو معده را انجام دهند.

این موارد را می توان به صورت زیر عنوان نمود:

بیماران مبتلا به بیماری صرع نمی توانند به هیچ عنوان اقدام به انجام عمل اسلیو معده بنمایند

افرادی که به بیماری های قلبی حاد دچار می باشند نیز نمی بایست اقدام به انجام این عمل بنمایند. اما در این زمینه، تشخیص نهایی با جراح می باشد.

بیمارانی که دارای اختلالات عصبی می باشند. این افراد بیماران اعصاب و روان می باشند و انجام عمل اسلیو معده برای ایشان مجاز نمی باشد.

انجام عمل اسلیو معده برای افراد کمتر از 14 سال

انجام عمل اسلیو معده برای افراد کمتر از 14 سال، به هیچ عنوان مجاز نمی باشد

انجام عمل اسلیو معده برای افراد بیشتر از 75 سال نیز به هیچ عنوان مجاز نمی باشد

افرادی که شاخص توده بدنی ایشان در حد نرمال می باشد و به نوعی می توان گفت که در زمره افراد چاق، قرار نمی گیرند نیز، اجازه انجام عمل اسلیو معده را ندارند.

کسانی که به سبب مصرف نوشیدنی های الکلی به اضافه وزن دچار شده اند. انجام عمل اسلیو معده برای این افراد نیز مجاز نمی باشد.

انجام عمل اسلیو معده برای افراد کمتر از 14 سال
انجام عمل اسلیو معده برای افراد کمتر از 14 سال

افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند و چاقی و اضافه وزنشان به سبب مصرف این مواد می باشد. جراحان عموماً از انجام عمل جراحی اسلیو معده بر روی این افراد، سر باز می زنند و آن را مجاز نمی دانند.

در این قسمت به برخی از موارد ممنوعیت انجام عمل اسلیو معده اشاره شد. اما باید توجه شود که تصمیم نهایی برای انجام و یا عدم انجام عمل اسلیو معده به عهده جراح می باشد و تصمیم گیری نهایی به عهده وی می باشد. لذا امکان دارد در مواردی خاص، جراح از انجام عمل اسلیو معده، خودداری نماید. این امر به بررسی های جراح و تشخیص وی، وابستگی مستقیم دارد.

در این مقاله به بررسی موضوع اسلیو معده بیمارستان لاله پرداخته ایم.

نیم نگاهی بر برخی از ویژگی های عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده، یک نوع از عمل جراحی برای ایجاد کاهش وزن در افرادی می باشد که به چاقی مفرد دچار می باشند. اما این تنها ویژگی مثبت عمل اسلیو معده نمی باشد. دکتر سلیمی جراح متخصص در امر عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی و با داشتن سال ها سابقه در زمینه درمان بیماری چاقی، مزایای عمل اسلیو معده را بیشمار می خوانند.

از جمله ویژگی های انجام عمل  اسلیو معده، می توان به موارد لیست شده در زیر، اشاره کرد:

عمل اسلیو معده برای ایجاد کاهش وزن می باشد. اما نکته بسیار مهم در این زمینه، ماندگاری این کاهش وزن می باشد. فردی که به روش اسلیو معده، وزن اضافی خود را از دست می دهد، می تواند همچنان وزن متعادل خود را برای همیشه، ثابت نگه دارد.

این روش درمانی، بسیار مناسب برای افرادی می باشد که، نمی توانند میزان غذا خوردن خود را کنترل نمایند. برخی از افراد توانایی توقف خوردن را ندارند. این افراد حتی زمانی که کاملاً سیر باشند، باز هم به خوردن ادامه می دهند. همین امر سبب چاقی و ایجاد اضافه وزن در ایشان می گردد.

در عمل اسلیو معده، حجم معده فرد کوچک می گردد.

در عمل اسلیو معده، حجم معده فرد کوچک می گردد. این امر سبب می شود که فرد دیگر نتواند به افراط در خوردن ادامه دهد. با خوردن حجم مشخصی از غذا، معده فرمان توقف خوردن را صادر می نماید و فرد مجبور می شود که عمل خوردن را متوقف نماید.

عمل اسلیو معده در میان سایر انواع جراحی های معده که امروزه انجام می گیرد، تاثیرات بسیار مثبت تری را به جای می گذارد. کاهش وزنی که پس از عمل اسلیو به وجود می آید، نسبت به سایر روشهای لاغری، بسیار چشمگیرتر می باشد.

یکی از محاسن بزرگی که عمل اسلیو برای بیماران دیابتی دارد، بهبود کامل این بیماری می باشد. بسیاری از افرادی که از دیابت نوع دو رنج می برند، پس از انجام عمل اسلیو معده، به طور کلی درمان می شوند. همچنین، این عمل در کاهش اثرات دیابت نوع اول نیز، مفید واقع می گردد.

بیماری فشار خون، از بیماری های مرتبط با چاقی مفرد، قلمداد می شود

بیماری فشار خون، از بیماری های مرتبط با چاقی مفرد، قلمداد می شود. از همین رو، با کاهش وزن، اثرات ناشی از بیماری فشار خون نیز، تا میزان قابل توجهی از بین می رود و بهبود می یابد.

به گفته دکتر سلیمی، عمل اسلیو معده را می توان برای افرادی که شاخص توده وزنی 35 به بالا دارند، انجام داد. این در حالیست که در شرایط خاصی که فرد از بیماری های مرتبط با چاقی رنج می برد و نیاز به کاهش وزن سریع دارد، این میزان می تواند به 30 تا 35 کاهش یابد.

بیماری فشار خون، از بیماری های مرتبط با چاقی مفرد، قلمداد می شود
بیماری فشار خون، از بیماری های مرتبط با چاقی مفرد، قلمداد می شود

در عمل اسلیو معده، تغییری در سیستم گوارشی بدن داده نمی شود. از همین رو، هیچ گونه اختلالی در سیستم گوارشی فرد، پس از انجام عمل اسلیو، بوجود نخواهد آمد.

عمل اسلیو معده یا همان عمل لاپاراسکوپی، یک روش غیرتهاجمی به شمار می رود. از همین رو، دوران بهبودی کوتاهتری را داشته و فرد پس از گذراندن دوره بهبودی کوتاه مدتی، می تواند به انجام فعالیت های عادی روزانه خویش بازگردد.

کاهش وزنی که پس از عمل اسلیو معده بوجود می آید، بسیار قابل قبول تر از سایر روش های درمان چاقی می باشد. به طوری که پس از گذشت مدت زمان دو سال، تقریباً 80 درصد از وزن اضافی فرد، از بین می رود. این مدت زمان، برای بدن فرد، اجازه تطبیق تدریجی با شرایط جدید را، فراهم می آورد.

پس از عمل اسلیو معده، فرد می تواند در صورت نیاز، عمل اندوسکوپی را انجام دهد. این کار در سایر انواع جراحی های چاقی، امکان پذیر نمی باشد.

در این مقاله به بررسی موضوع ” اسلیو معده بیمارستان لاله ” می پردازیم. در همین راستا در این بخش، به شرحی کوتاه بر بیمارستان لاله تهران، خواهیم پرداخت.

مختصری بر بیمارستان لاله

بیمارستان لاله یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در تهران می باشد. این بیمارستان در شهرک غرب واقع شده است.

بیمارستان لاله تهران، زیربنایی معادل 33 هزار متر دارد و با ظرفیتی معادل 240 تخت بیمار که این ظرفیت می تواند به 420 عدد تخت بیمار افزایش یابد، یکی از بیمارستان های بزرگ در کلان شهر تهران، به شمار می رود.

این بیمارستان در هشت طبقه بنا شده است و هزینه ای معادل 300 میلیارد ریال در مساحتی بالغ بر 10 هزار و 250 متر مربع، صرف ساخت آن شده است.

مختصری بر بیمارستان لاله
مختصری بر بیمارستان لاله

این بیمارستان در شهرک غرب احداث شده است و بیش از 250 پزشک متخصص که اکثریت ایشان، عضو هیئت علمی دانشگاه های معتبر پزشکی ایران می باشند، در این بیمارستان مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مراجعان عزیز می باشند.

همچنین در این بیمارستان بالغ بر 800 نفر کادر درمانی و اداری با تجربه و کاردان در 29 بخش تخصصی و همچنین 24 کلینیک متفاوت درمانی، مشغول به فعالیت و خدمات رسانی هستند.

این بیمارستان در سال 1369 اجازه احداث دریافت نموده است و در سال 1384 افتتاح گردیده است. امروزه در بیمارستان لاله، 252 تخت خواب فعال در بخش های گوناگون این بیمارستان، در حال ارائه خدمات به بیماران و مراجعان عزیز می باشند.

بخش های مختلف بیمارستان لاله

در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، بخش های متفاوتی وجود دارد که در این قسمت به این بخش ها اشاره می کنیم.

بخش های مختلف بیمارستان لاله
بخش های مختلف بیمارستان لاله

بخش های مختلف در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله به شرح زیر می باشند:

 • درمانگاه اورولوژی
 • درمانگاه ENT
 • درمانگاه ارتوپدی
 • درمانگاه اطفال
 • درمانگاه اعصاب و روان
 • درمانگاه پوست
 • درمانگاه جراحی عمومی
 • درمانگاه جراحی مغز و اعصاب
 • درمانگاه چشم
 • درمانگاه داخلی
 • درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی)
 • درمانگاه دندانپزشکی
 • درمانگاه زنان و زایمان
 • درمانگاه عفونی
 • درمانگاه فوق تخصصی جراحی اطفال
 • درمانگاه فوق تخصصی جراحی ترمیمی
 • درمانگاه فوق تخصصی ریه
 • درمانگاه فوق تخصصی داخلی غدد ( اندوکراینولوژی)
 • درمانگاه فوق تخصصی داخلی کبد و گوارش
 • درمانگاه فوق تخصصی داخلی کلیه (نفرولوژِی)
 • درمانگاه فوق تخصصی داخلی هماتولوژی
 • درمانگاه داخلی قلب
 • درمانگاه فوق تخصصی داخلی روماتولوژِی
 • بخش جراحی قلب
 • بخش تغذیه
 • بخش درد
 • بخش رادیوتراپی
 • بخش ژنتیک
 • بخش جراحی توراکس
 • درمانگاه قلب اطفال
بخش های مختلف در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله به شرح زیر می باشند:
بخش های مختلف در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله به شرح زیر می باشند:

تمامی موارد ذکر شده در بالا از جمله بخش های مختلف بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله به شمار می روند که تمامی بخش ها فعال بوده و دارای پزشکان متخصص با تجربیات بالا می باشند. تمامی این بخش ها، آماده ارائه خدمات تخصصی، به مراجعان عزیز می باشند.

در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، بخش هایی با عنوان بخش های ستاره دار موجود می باشند. این بخش ها شامل موارد زیر می باشند:
 • اتاق عمل
 • اتاق عمل اورژانس
 • ریکاوری پس از زایمان
 • تخت زایمان
 • بستری موقت اورژانس
 • دیالیز
 • لیبر
 • آنکولوژی
 • IVF
 • IUI
در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، بخش هایی با عنوان بخش های ستاره دار موجود می باشند. این بخش ها شامل موارد زیر می باشند:
در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، بخش هایی با عنوان بخش های ستاره دار موجود می باشند. این بخش ها شامل موارد زیر می باشند:
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، دارای بخش های کلینیکی و پاراکلینیکی متفاوتی نیز می باشد. به این بخش ها در زیر اشاره کرده ایم:
 • NICU
 • CCU
 • جراحی قلب
 • POST آنژیوگرافی
 • جراحی زنان و زایمان
 • داخلی و گوارش
 • نوزادان
 • ICU عمومی
 • چشم
 • اورولوژی
 • ENT
 • جراحی عمومی
 • جراحی فک و صورت و دهان
 • ICU قلب باز
 • جراحی مغز و اعصاب
 • عفونی
 • فوق تخصصی جراحی اطفال
 • داخلی روماتولوژی
 • داخلی قلب
 • داخلی کلیه (نفرولوژی)
 • ارتوپدی
 • اطفال
 • جراحی پلاستیک و ترمیمی
 • داخلی
 • داخلی خون
 • داخلی غدد
 • داخلی اعصاب
 • داخلی ریه
 • ICU جراحی
 • POST پارتوم
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، دارای بخش های کلینیکی و پاراکلینیکی متفاوتی نیز می باشد. به این بخش ها در زیر اشاره کرده ایم:
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، دارای بخش های کلینیکی و پاراکلینیکی متفاوتی نیز می باشد. به این بخش ها در زیر اشاره کرده ایم:

یکی از مهم ترین دغدغه های بیماران، بیمه مورد تایید بیمارستان می باشد. در این قسمت به بیمه هایی که تحت پوشش بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله می باشند، اشاره می کنیم.

شرکت های بیمه ای که بیمارستان لاله با آنها طرف قرارداد می باشد، به صورت زیر لیست شده است:
 • بیمه بانک ملی
 • بیمه بانک کشاورزی
 • بیمه بانک مرکزی
 • بیمه بانک صنعت و معدن
 • بیمه بانک تجارت
 • بیمه رفاه
 • بیمه بانک ملت
 • بیمه هواپیمایی آسمان
 • بیمه کارآفرین
 • بیمه بانک صادرات
 • بیمه دانا
 • بیمه پارسیان
 • بیمه البرز
 • بیمه صدا و سیما
 • بیمه ملت
 • بیمه ایران
 • صندوق بازنشستگی نفت
 • بیمه تکمیلی
 • بیمه آسیا

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله، آماده ارائه هرگونه خدمات به عزیزان مراجعه کننده می باشد. البته شایان ذکر است که دکتر سلیمی، تمامی عمل های لاپاراسکوپی خود را در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار نیاوران انجام می دهند، که در نوع خود، در زمره تخصصی ترین بیمارستان های تهران و کشور، قرار دارد.

شرکت های بیمه ای که بیمارستان لاله با آنها طرف قرارداد می باشد، به صورت زیر لیست شده است:
شرکت های بیمه ای که بیمارستان لاله با آنها طرف قرارداد می باشد، به صورت زیر لیست شده است:

در این مقاله به بررسی موضوع اسلیو معده بیمارستان لاله می پردازیم. چنان چه تا به اینجای مقاله برای شما جذاب بوده است، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

در این بخش از مقاله اسلیو معده بیمارستان لاله به معرفی دکتر سلیمی، می پردازیم.

مختصری بر دکتر سلیمی

جناب آقای دکتر سلیمی، متخصص در زمینه انواع جراحی های عمومی و فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند. ایشان همچنین فوق تخصص در زمینه انواع جراحی های چاقی و متابولیک نیز می باشند.

آقای دکتر سلیمی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی که به اختصار آن را IFSO می نامند، نیز می باشند. دکتر سلیمی، جراحی موفق و با تجربه در زمینه انجام انواع جراحی چاقی و به خصوص عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی، می باشند.

ایشان تا به امروز، بیش از هزاران نفر را از بیماری چاقی نجات داده اند که این خود باعث رضایت و خشنودی کلیه عزیزانی می باشد که به وی مراجعه می نمایند. دکتر سلیمی در حال حاضر در بیمارستان نورافشار نیاوران مشغول به فعالیت و انجام جراحی لاپاراسکوپی می باشند.

مختصری بر دکتر سلیمی
مختصری بر دکتر سلیمی

ایشان پزشکی مجرب و با حوصله می باشند و به تمامی سؤالات مراجعان و بیماران با حوصله و صرف وقت کافی، پاسخ می دهند. لذا چنان چه شما نیز به بیماری چاقی دچار هستید و با یک اراده قوی تصمیم به تغییری اساسی در سبک زندگی خود دارید، به مطب دکتر سلیمی مراجعه کرده و با ایشان در این زمینه مشورت نمایید.

دکتر سلیمی با توجه به تجربیات خود در زمینه درمان بیماری چاقی، بهترین گزینه و راه حل را، برای درمان مشکل مراجعه کنندگان عزیز، در زمینه افزایش وزن را، به ایشان، ارائه می دهند.

سخن نهایی

بیماری چاقی امروزه به یکی از مشکلات بزرگ بسیاری از افراد، در سرتاسر جهان، مبدل گشته است. بیماری های مرتبط با چاقی و مشکلات روحی و جسمی ناشی از آن، افراد مبتلا به چاقی مفرد را بر آن داشته است تا به دنبال راهی برای درمان دائمی و رهایی از اضافه وزن باشند.

در این میان، عمل اسلیو معده را می توان به عنوان بهترین راه حل، برای مشکل این افراد در نظر گرفت. این عمل چنانچه به روش لاپاراسکوپی انجام گیرد، از انواع جراحی های غیرتهاجمی به شمار رفته و هیچگونه اثرات نامطلوبی را برای فرد، در پی نخواهد داشت.

درمان بیماری ها

درمان بیماری هایی نظیر دیابت نوع 2 و فشار خون و نیز درمان بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی، از جمله محاسن این عمل جراحی به شمار می روند.

دکتر سلیمی، بهترین فوق تخصص لاپاراسکوپی در تهران، انجام این عمل را به افرادی که از چاقی مفرد رنج می برند و با سایر روش های لاغری نتوانسته اند به هدف کاهش وزن دست یابند، توصیه می نماید.

در این مقاله، سعی کردیم به موضوع اسلیو معده بیمارستان لاله بپردازیم. در بسیاری از موارد، از راهنمایی های دکتر سلیمی فوق تخصص لاپاراسکوپی، بهره گرفته ایم.

 همچنین، در این مقاله، به پاره ای از خدماتی که بیمارستان لاله به مراجعه کنندگان عزیز، ارائه می کند نیز، اشاره کردیم.

امید است که مطالب ذکر شده در این مقاله، برای عزیزان علاقمند به این مبحث، مفید واقع شده باشد.

در پابان توصیه می کنیم صفخات هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد، بهترین دکتر اسلیو معده در یزد و عمل اسلیو معده در همدان را نیز مشاهده کنید.

https://cutt.ly/SK

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید