آیا از عمل اسلیو راضی هستید

آیا از عمل اسلیو راضی هستید
فهرست مطالب

در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که آیا از عمل اسلیو راضی هستید یا خیر و اطلاعات مهمی در این زمینه ارائه می دهیم.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان اولیه توسط پزشک متخصص با شماره زیر در تماس باشید.

📞  09120174510  📞

در ابتدا می بایست به این نکته مهم اشاره کنیم که جراحی اسلیو معده به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین روش های کاهش وزن و لاغری به شمار می آید که مزایای بیشماری را به همراه دارد.

تحقیق کردن در مورد نظرات کسانی که جراحی اسلیو انجام داده اند و همچنین تجربیات آنها می تواند به شما که این جراحی را به عنوان یک گزینه برای درمان چاقی در ذهن خود دارید کمک شایانی کند.

زیرا می توانید اطلاعات خوبی در مورد مزایا، معایب و تجربیات زندگی بعد از جراحی اسلیو معده به دست آورید. در این مقاله سعی داریم برخی از تجربیات کسانی که جراحی اسلیو انجام داده اند را با شما در میان بگذاریم و به طور جامع به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید پاسخ دهیم.

پیشنهاد می کنیم از پست از عمل بای پس معده راضی هستین دیدن کنید.

مهمترین مزیت جراحی اسلیو معده چیست؟

برای اینکه بدانیم چرا وقتی سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید را از دیگران می پرسیم می گویند بله بنابراین در این بخش، ما تصمیم گرفتیم به طور مفصل مهمترین مزیت این عمل را بررسی کنیم.

قبل از هر چیز به این نکته توجه کنید که مهمترین و اساسی ترین مزیت جراحی اسلیو معده عدم داشتن عارضه است.

بسیاری از افراد فکر می کنند که کاهش حجم معده در آینده آنها را با مشکل مواجه خواهد کرد اما باید گفته شود اینطور نیست. حجم معده فرد کم می شود و این فرد با معده کوچک می تواند بدون مشکل و عارضه به زندگی خود ادامه می دهد.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی اسلیو معده و روش مورد استفاده برای انجام آن هیچ عارضه ای نداشته باشد. برای جلوگیری از بروز مشکل یا عوارض باید جراحی به درستی و توسط یک پزشک مجرب انجام شود.

دکتر سلیمی سال های زیادی است که با داشتن تخصص و مهارت بالا به فعالیت در زمینه عمل اسلیو و جراحی های لاغری دیگر مشغول می باشد.

اسلیو معده برای چه وزنی مناسب است؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی سوال کلیک کنید.

نظر افرادی که تحت عمل اسلیو معده قرار گرفته اند چیست؟

اکثر افرادی که تحت عمل اسلیو قرار گرفته اند، در سال اول پس از عمل، 70 درصد وزن اضافی خود را از دست می دهند. وزن اکثر این افراد در سال دوم پس از جراحی اسلیو معده تقریبا ثابت می ماند.

نظر افرادی که تحت عمل اسلیو معده قرار گرفته اند چیست؟
نظر افرادی که تحت عمل اسلیو معده قرار گرفته اند چیست؟

لازم به ذکر است که عوامل موثر در کاهش وزن آنها شامل موارد زیر می شود.
معاینه های منظم و مداوم پزشکی توسط دکتر،پیروی از رژیم غذایی ممناب، ایجاد تغییرات در سبک زندگی از قبیل تحرک و فعالیت های ورزشی. در ادامه نظر و پاسخ کسانی را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم که از آنها سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید را پرسیده ایم

اولین پاسخ

روزی که جراحی کردم حدود 140 کیلوگرم وزن  داشتم. در طول ۲۰ سال عمرم زندگی آنطور که انتظار داشتم نبود. با جراحی اسلیو معده انگار دوباره متولد شده ام. خوشبختانه جراحی من هیچ عارضه ای نداشت. تا الان حدود 67 کیلو وزن کم کردم و سایزم به طور کامل کم شده است و با انجام این جراحی توانستم بار دیگر به زندگی برگردم.

دومین پاسخ به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید؟

من 2 ماه پیش جراحی اسلیو معده انجام دادم. من در عرض 2 ماه حدود 23 کیلوگرم وزن کم کردم. من نمی توانم باور کنم که این روش تغییرات زیر را در زندگی من ایجاد کرده است.

دومین پاسخ به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید؟
دومین پاسخ به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید؟

آپنه خواب یک وقفه گذرا در تنفس است که در هنگام استراحت رخ می دهد. وقتی از خواب بیدار می شوم کاملا سرحال هستم و مثل قبل احساس خستگی نمی کنم.

من توانایی انجام هر کاری را دارم. من دیگر کارهای روزانه را با تردید در دفترم نمی نویسم، چون مطمئن هستم که می توانم آنها را انجام دهم.

در محل کارم نیز پیشرفت کردم رئیس من نیز متوجه این پیشرفت در کار من شده است و در تلاش برای ارتقای جایگاه من است.

من به عنوان یک زن اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده ام. وقتی می خواهم کسی را در آغوش بگیرم، دیگر خجالتی نیستم.

سومین پاسخ

شغل من ایجاب می کند که برای حاضر شدن در محل کار حتما باید لباس مخصوص بپوشم. برای تعیین سایز لباس کار باید به جایی که معرفی کردند می رفتم. فروشنده از من خواست که سایزم را بگویم. اما من نمیدانستم که سایزم چند است.

چون بعد از عمل لباس نو نخریده بودم. فروشنده گفت که فکر می کند سایز X  لارج است. بدون اینکه بروز بدم با خودم خندیدم . لباس من همیشه سایز 4x یا 3x  لارج بود. من متقاعد شده بودم که X-lage برای من خیلی کوچک است. در کمال تعجب، X-Large اندازه من بود و اشک از گوشه چشمم سرازیر شد.

لطفا از پست هزینه جراحی معده دیدن کنید.

بیماران پس از جراحی اسلیو معده در مورد فواید آن برای سلامتی چه نظری دارند؟

جراحی بای پس معده علاوه بر کاهش چربی، فواید سلامتی دیگری نیز برای فرد دارد. پس از برداشتن معده، کنترل یا درمان کامل بسیاری از بیماری ها آسان تر می شود. هرچه وزن بیشتری از دست بدهید، مزایای سلامتی حاصل از اسلیو نیز بیشتر می شود.

بیماران پس از جراحی اسلیو معده در مورد فواید آن برای سلامتی چه نظری دارند؟
بیماران پس از جراحی اسلیو معده در مورد فواید آن برای سلامتی چه نظری دارند؟

در زیر می توانید نمونه هایی از نظرات کسانی که در جواب به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید ارائه دادند را بخوانید.

  • آیا از عمل اسلیو راضی هستید؟ کاهش وزن کل زندگی من را تغییر داد. من به راحتی با دیگران بیرون می روم و زمان بیشتری را با خانواده و دوستانم می گذرانم. الان به راحتی می توانم با نوه هایم بدوم بدون اینکه احساس خستگی کنم. کیفیت خواب من نیز خیلی بهتر شده است.
  • من دارای ۱۰۲ کیلوگرم وزن بودم. چون اضافه وزن داشتم از فشار خون بالا، کلسترول بالا و دیابت رنج می بردم. با وجود مصرف داروهای ضد فشار خون و چربی، وضعیت سلامتی من بد بود. من خیلی افسرده و از خودم متنفرم بودم. من شش سال این وضعیت را تحمل کردم. بالاخره تصمیم گرفتم جراحی اسلیو انجام دهم. لباسم دو ایکس لارج بود ولی الان سایز کوچیک میپوشم. عمل اسلیو معده بهترین تصمیمی بود که در زندگی ام گرفتم. من دیگر هیچ دارویی برای فشار خون بالا یا چربی خون مصرف نمی کنم. قند خونم طبیعیه و با خودم میگویم که کاش شش سال پیش جراحی اسلیو معده را انجام می دادم.

در نهایت، آیا عمل اسلیو مفید است؟

تصمیم گیری برای انجام عمل اسلیو ممکن است برای برخی از افراد آسان نباشد. چرا که وقتی آنها سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید را از دیگران می پرسند علاوه بر تجربه مثبت بعد از جراحی، کسانی هم بودند که از عمل پشیمان شدند.

دکتر سلیمی یکی از بهترین و باتجربه ترین جراحان چاقی می باشد که با سپردن جراحی اسلیو به ایشان بدون شک از نتایج پس از عمل رضایت خواهید داشت.

در نهایت، آیا عمل اسلیو مفید است؟
در نهایت، آیا عمل اسلیو مفید است؟

تجربیات کسانی که تحت عمل اسلیو قرار گرفته اند چگونه می تواند به دیگران کمک کند؟

مهم ترین نکته قبل از انجام اسلیو معده، تحقیق و مورد استفاده قرار دادن تجربیات دیگران می باشد. شما می توانید با خواندن تجربیات دیگران در وب سایت های مختلف یا پرسیدن مستقیم سوالات و کمک گرفتن از تجربیات دیگران، در مورد تمام جنبه های اسلیو معده اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

با کمک تجربه دیگران قادر هستید بهترین پزشک را انتخاب نمایید، نکات مهم قبل و بعد از عمل را رعایت کنید.

به طور کلی می توان گفت که پرسیدن سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید برای شما شرایطی را به وجود می آورد تا بدون استرس و نگرانی با خیال آسوده برای انجام این عمل آماده شوید.

تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند را در مقاله فوق مطالعه نمایید.

چه کسی می تواند نتایج رضایت بخش جراحی اسلیو معده را ببیند؟

گاهی اوقات وقتی افراد از دوستان و آشنایان خود می پرسند آیا از عمل اسلیو راضی هستید و آنها پاسخ مثبت می دهند علاقه زیادی به انجام آن پیدا می کنند و گاهی اصرار به انجام آن دارند.

اما چیزی که آنها متوجه نمی شوند این است که هر عمل لاغری برای همه افراد مناسب نیست. به عبارت دیگر هر یک از روش های جراحی لاغری به شرایط جسمانی فرد، وضعیت ذهنی، رفتار و عادات فرد بستگی دارد.

چه کسی می تواند نتایج رضایت بخش جراحی اسلیو معده را ببیند؟
چه کسی می تواند نتایج رضایت بخش جراحی اسلیو معده را ببیند؟

بنابراین دکتر سلیمی با توجه به بیماری های شخص و بسیاری از عوامل دیگر عمل اسلیو معده را توصیه خواهد کرد. اما اگر بخواهیم به طور کلی در مورد وضعیت کسانی که می توانند جراحی اسلیو انجام دهند صحبت کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

فرد با وجود حداقل 6 ماه ورزش منظم، رژیم غذایی مناسب و منظم زیر نظر متخصص تغذیه و مصرف داروهای کاهش وزن با تجویز پزشک نمی تواند وزن خود را کاهش دهد.

افرادی که بی ام آی یا شاخص توده بدنی آنها بیش از 40 است

افرادی که بی ام آی یا شاخص توده بدنی آنها بیش از 40 است، یعنی از چاقی رنج می برند.

او بیش از 5 سال است که به چاقی مبتلا شده است.

او در گذشته پرخوری داشته و اکنون قادر به کنترل کردن آن نیست.

افرادی که مجبور به مصرف داروهایی هستند که آنها را بیشتر از حد معمول گرسنه می کنند.

شاخص توده بدنی یک فرد بین 35 تا 40 سال است اما از بیماری هایی همچون فشار خون بالا، دیابت نوع 2، آپنه خواب، کبد چرب، کلسترول بالا و سایر بیماری هایی که به چاقی یا اضافه وزن مربوط می شوند رنج می برد.

فردی که اضافه وزنش بالاتر از 45 کیلوگرم باشد.

افرادی که سن آنها بین 18 تا 65 سال می باشد.

شخصی که از لحاظ روحی و ذهنی توانایی ایجاد کردن تغییر در عادات غذایی و سبک زندگی خود به طور کامل را دارند.

کسانی که به مواد مخدر و الکل اعتیاد ندارند.

فردی که مشکل روحی، روانی و عاطفی خاصی ندارد و از سلامت روانی خوبی برخوردار است.

در پاسخ به سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید باید بگوییم که در نتیجه تحقیقات، کسانی هستند که بیشترین دقت را در انتخاب جراح داشته اند، نگاه واقع بینانه ای به مسئله لاغری دارند و نکات قبل و بعد از عمل اسلیو معده را به طور کامل در نظر می گیرند. چنین افرادی پس از جراحی اسلیو معده شاهد بهترین نتایج خواهند بود.

آیا می دانید انتخاب پزشک چه تاثیری بر رضایت از عمل اسلیو دارد؟

همانطور که می دانید عمل اسلیو معده یکی از سخت ترین عمل های کاهش وزن محسوب می شود و همه پزشکی بدون داشتن مهارت و تجربه کافی نمی توانند آن را به درستی انجام دهند.

با توجه به تجربه جراحی اسلیو معده، انتخاب مجرب ترین و ماهرترین پزشک متخصص تاثیر زیادی در تعیین نتیجه عمل شما دارد و نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد.

اگر از افرادی که انجام جراحی را به یک پزشک با تجربه و کاربلد سپرده اند سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید را بپرسید شکی در این وجود ندارد که پاسخ آنها مثبت می باشد. این افراد از نتایج عمل رضایت کامل دارند و پس از آن نیز با مشکل خاصی مواجه نشده اند.

ممکن است به افرادی مراجعه کنید که تخصص لازم و حتی تجربه کافی برای انجام عمل را ندارند، از آنجایی که نمی توانند عمل با کیفیتی را انجام دهند به همین جهت عوارض جبران ناپذیری برای شما پیش می آید. برای انجام یک عمل مناسب و بهره مندی از تمامی مزایای اسلیو باید با پزشک متخصص مشورت کرده و از تجربه و شایستگی کافی وی مطمئن شوید.

به عنوان مثال، به یک متخصص پزشکی شناخته شده بروید و در مورد تجربه قبلی آنها بپرسید و مطمئن شوید که مهارت های کافی دارند. دکتر سلیمی یکی از جراحان لاغری و کاهش وزن می باشد که به دلیل تخصص، تجربه و مهارت بالا در این زمینه تا به امروز توانسته رضایت تعداد زیادی از مراجعه کنندگان خود را جلب نماید.

سخن پایانی

یکی از عمل های چاقی محبوب و پرطرفدار جراحی اسلیو معده است. در این جراحی چاقی قسمت بزرگی از معده برداشته می شود و بقیه قسمت های معده به شکل لوله ای باریک در می آید.

سخن پایانی
سخن پایانی

اگر قرار است به زودی جراحی اسلیو معده انجام دهید، بهتر است نظر کسانی را که جراحی اسلیو معده انجام داده اند، بدانید و از آنها بپرسید آیا از عمل اسلیو راضی هستید؟ یکی از مهمترین و اساسی ترین نظرات افرادی که تحت عمل جراحی اسلیو معده قرار گرفته اند و راضی هستند، تناسب اندام و کاهش وزن است.

از دیگر موارد رضایت بخش بعد از جراحی اسلیو معده، درمان برخی بیماری ها از قبیل درمان آپنه خواب، افسردگی، دیابت، فشار خون بالا و کلسترول بالا است.

در انتها دعوت می کنیم مقاله آیا عمل بای پس معده باعث سرطان میشود را مطالعه کنید.

هزینه عمل اسلیو معده
اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که با مشکل چاقی مفرط دست و پنجه نرم می‌کنند. این عمل که به عنوان

ادامه مطلب
هزینه بای پس معده
بای پس معده
هزینه بای پس معده

نمی توان از عارضه های همراه با چاقی مفرط چشم پوشی کرد. برای خلاصی از اضافه وزن بیش از اندازه مطمئنا باید هزینه کنید؛ چه

ادامه مطلب
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با یک کلیک مشاوره بگیرید.📞

با یک کلیک مشاوره بگیرید